Blockchain ABC

2020. gads: tāds gads kā nevienam citam

Blokķēde un koronavīrusa ietekme

Kopš COVID viss ir neatgriezeniski mainījies, kā mēs strādājam, kur strādājam un kā mijiedarbojamies. Tātad, kad mēs tagad skatāmies uz Blockchain, tas ir ar jaunu, atšķirīgu objektīvu, nekā tas varēja būt 2020. gada sākumā.

Lasīt vairāk:Blockchain un Lean Six Sigma

Zemāk ir dažas no jomām, kurās Blockchain vērtības piedāvājumi ir attīstījušies un kļuvuši svarīgāki nekā jebkad agrāk.

Vēstule2019Definīcija2020Definīcija
A Revīzija Blockchain ir iebūvētas revīzijas iespējas, tostarp darījumu takas un laika zīmogi. Pielāgošana Iekārtas trūkums, neskaidri procesi un pieredzes trūkums nepieciešamības gadījumā parādījās COVID pirmajās dienās. Tā kā Blockchain glabā vienu patiesības avotu un tam ir pilnīga satura un lietotāju izsekošana un izsekojamība, ir vieglāk atrast nepieciešamos datus un samazināt sarežģītību un nenoteiktību.
B Blokķēde Infrastruktūra, kas balstīta uz četriem galvenajiem raksturlielumiem, sk. *. Ieguvums Tādas funkcijas kā virtuāls darbs, savietojamība, de-centralizācija un darbības ātrums, kaut arī vienmēr svarīgas, pēkšņi kļūst par mūsu galveno uzmanību. Blockchain īpašības var uzlabot un iespējot šīs funkcijas.
C * Vienprātība Lai darījums būtu derīgs, visiem dalībniekiem jāvienojas par tā derīgumu. Nepārtrauktība Vienprātība ir svarīga, taču tā ir arī stingri un ātri jāpārvalda, rīkojoties plūstošas ​​pandēmijas situācijas gadījumā.
D Decentralizēt Nodrošinot iespēju izvairīties no viena atteices punkta un sadalīt slodzi. Atdalīt Tā kā vairāk darbinieku strādā mājās, sakariem un uzņēmuma rīkiem jāspēj tikt galā ar attiecīgo palielināto, vairāk sadalīto jaudu.
E Ethereum Viens no galvenajiem protokoliem, ko izmanto Blockchain vidēs. Ārkārtas Kad uzņēmumi pārvietojas pa COVID, ir pārbaudīta katastrofu seku novēršana un darbības nepārtrauktība. Blockchain nodrošina atkāpšanos un pārskatīšanu pēc dizaina.
F * Galīgums Viena vieta, kur doties, lai noteiktu īpašumtiesības uz aktīvu vai darījuma pabeigšanu. Ātrāk Kad savlaicīgums kļūst kritisks, piemēram, lai kontrolētu COVID testēšanu vai vakcināciju, galīgumam jābūt ātram un precīzam.
G Globāls Plašāka datu izplatīšana ir atkarīga no viedākas, standarta struktūras, lai optimizētu efektivitāti. Gear up Virtuālais darbs ir mainījies no izvēles uz nepieciešamību un līdz ar to arī nepieciešamību darīt savu darbu visur, kur atrodaties, ar jebkādu aprīkojumu, kas ir pieejams uz vietas.
H Hash Digitāls pirkstu nospiedums vai unikāls identifikators, ko izmanto, lai sasaistītu ķēdes blokus kopā. Hostings Blockchain decentralizēta infrastruktūra ļauj uzņēmumiem mainīt darbības starp mezgliem un mainīt struktūru ar minimālu plašāku ietekmi.
Es * Nemainīgums Neviens nevar iejaukties darījumā, kas reiz ir ierakstīts Blockchain virsgrāmatā. Integritāte Informācijas integritāte nodrošina, ka korektīvās darbības pamatā ir fakti, nevis propaganda.
Tieši laikā Veicot izmaiņas, tā tiek izplatīta tīklā gandrīz nekavējoties. Spriedums Ar pandēmiju jaunākie dati var būt galvenie, lai savlaicīgi sniegtu lēmumus un reaģētu uz strauji mainīgo situāciju.
K Zināšanas Ar katru transakciju reģistrētās zināšanas aug visā tīklā. Galvenie rādītāji Efektīva rīcības plāna izveide ir atkarīga no skaidras zināšanas par to, kas līdz šim ir noticis kur un kad.
L Virsgrāmata Līdzekļi blokķēdes darījumu reģistrēšanai. Vietējā piekļuve Lai novērtētu COVID progresu un reģistrētu rezultātus un ārstēšanu, nepieciešamības gadījumā jāreģistrē un tiem jābūt pieejamiem.
M Monitor Tā kā Blockchain uztver visus darījumus, ir iebūvēta efektīva uzraudzība. Vidus M ir vidējais burts alfabētā, un mēs esam pandēmijas vidū.
N Mezgls Termins, kas apzīmē dalībnieku Blockchain tīklā, dati pārvietojas starp mezgliem. Jauns COVID pieprasīja uzņēmumiem darboties un būt produktīviem jaunos veidos. Blockchain nodrošina elastību, lai to atbalstītu.
O Orķestris Biznesa noteikumi un viedie līgumi ļauj organizēt blokķēdes tīklus. Viens Tā kā uzņēmumi cenšas rīkoties ar COVID, viens patiesības avots padara biznesa lēmumus vieglākus un koriģējošas darbības koncentrētākas.
P * Izcelsme Dalībnieki zina, no kurienes radies aktīvs un kā mainījusies īpašumtiesības. Pandēmija Šī ir pirmā lielākā pandēmija, ko lielākā daļa no mums ir piedzīvojuši, taču tā var nebūt pēdējā. Nākamreiz mums jābūt gataviem.
J Vaicājums Viena patiesības avota izmantošana ievērojami vienkāršo meklēšanas un izguves iespējas. Kvorums Ārkārtas spaidu laikā Blockchain vienprātība nodrošina, ka neviens neizmanto priekšrocības, kaitējot plašākai sabiedrībai.
R Regulators Blockchain lietotājs ar īpašām atļaujām uzraudzīt darījumus tīklā. Prasības Regulatīvajām iestādēm un valdībām ir jāuzrauga datu drošība un vajadzības gadījumā jānodrošina stratēģiskā kontrole.
S Gudrs līgums Līgums vai noteikumu kopums, kas regulē uzņēmējdarbību. Izdzīvošana Daudzas nozares cenšas pārvarēt COVID ietekmi. Blockchain var palīdzēt, nodrošinot drošus, precīzus datus analīzei un plānošanai.
T Pārredzamība Ikviens no Blockchain tīkla var jebkurā laikā redzēt, kas notiek. Apmācība Nosakot COVID noteikumus un ierobežojumus, pārredzamība ir galvenā, lai cilvēki saprastu, kāpēc un kā tie tiek piemēroti.
U Unikāls ID Izmanto, lai nodrošinātu katra darījuma izsekošanu un izsekošanu. Atklāj “Izsekošana un izsekošana” ir bijis galvenais mērķis, lai kontrolētu COVID izplatību.
V Redzamība Blockchain uzlabo redzamību tīklā, izmantojot reāllaika atjauninājumus visiem dalībniekiem. Vakcīna Mēs varam izmantot Blockchains piegādes ķēdes pieredzi, lai palīdzētu testēšanā un vakcīnu izplatīšanā, ievadīšanā un atbilstībā.
W Bagātība Bitcoin ieviesa jaunu naudas pārvaldīšanas veidu, izmantojot Blockchain. Izstrādāt Uzņēmumiem, kuriem jānovērtē viņu resursi un produktu / pakalpojumu iespējas, visi viņu pašreizējie un iepriekšējie dati ir pieejami, izmantojot Blockchain.
X X ass Horizontālais! Nav īpaša Blockchain funkcija, bet atslēga jebkurai datu analīzei. X ass COVID numuru diagrammas ir kļuvušas par daļu no tā, kā mēs to analizējam dažādās valstīs, reģionos un populācijās.
Y ass Vertikālais! Blockchain ļauj veikt bagātāku analīzi un datu ieguvi. Y ass Pozitīvu testu, hospitalizācijas, ventilatoru un nāves gadījumu skaits, lai nosauktu tikai dažas diagrammas, pie kurām esam pieraduši.
Z Zona Blockchain viedo līgumu aspektu varētu raksturot kā atsevišķu zonu izveidošanu. Zooloģiskais dārzs Pandēmijā viss var justies nekontrolējami, piemēram, kāds izlaiž dzīvniekus no zooloģiskā dārza, bet blokķēde var palīdzēt saglabāt vārtus drošībā.

Kaut arī pati par sevi Blockchain nevar atrisināt COVID vai risināt jebkāda veida nacionālās katastrofas, tas nodrošina stabilu, drošu un vienu avotu galvenajiem datiem. Kad lēmumi jāpieņem ātri, laiks, kas pavadīts, lai izlemtu, kuri dati ir aktuāli, kur tie tiek glabāti un kā tiem piekļūt, tikai samazina procesu un var izraisīt kavēšanos un radīt nevajadzīgas izmaksas.

Lasiet arī:Vai Blockchain un tradicionālās datu bāzes var pastāvēt līdzās?

Ņemot vērā COVID, visiem uzņēmumiem būtu retrospektīvi jānovērtē, kā viņiem veicās 2020. gadā, kas strādāja un ko varētu uzlabot, tāpēc nākamreiz mēs visi būsim labāk sagatavoti. Ja problēma bija datu apkopošana, integritāte vai validācija, varbūt apsveriet, vai Blockchain risinājums varētu palīdzēt virzīties uz priekšu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map