Kāpēc Blockchain var būt Pharma spēļu mainītājs

Pacients gaida

Farmācijas nozares galvenais mērķis ir ātrāk iegūt efektīvākas zāles pacientiem, tikpat vienkārši. Vai arī tā ir?

Atverot automašīnas pārsegu, zem tā ir daudz kustīgu daļu, kurām jādarbojas vienoti. Tas, cik labi šīs daļas darbojas kopā, virzot automašīnu uz priekšu, nosaka jūsu braucamo ātrumu un izmantoto gāzi.

Tie paši principi attiecas uz jebkuru klīnisko pētījumu. Farmācijas uzņēmums sponsorēs pētījumu, pētījuma vadīšanai bieži izmanto vienu vai vairākas klīnisko pētījumu organizācijas (CRO), un pacientu pieņemšanai darbā un vadīšanai tiks nolīgtas vairākas medicīnas vietnes un izmeklētāji. Lai to atbalstītu, jums ir visas nepieciešamās funkcijas, zāļu piegāde, ziņošana par drošību, normatīvās prasības un drošības vajadzības. Daudz kustīgu daļu un daudz datu. Jo sarežģītāks ir pētījums par pacientiem, vietām, valstīm un partneriem, jo ​​vairāk datu kontrolēt. Kad sākat paplašināt šo modeli vairākos pētījumos farmācijas uzņēmumos un starp tiem dažādās terapeitiskās jomās un teritorijās, datu pieaugums ir eksponenciāls.

Vai varat uzticēties saviem datiem?

Vēsturiski, lai to pārvaldītu, pētījumu dati bieži tiek dublēti, kopēti un glabāti vairākas reizes vairākās sistēmās vairākiem uzņēmumiem. Tas nav tīšs, bet bieži tādu apstākļu rezultāts kā:

  • Integrācijas trūkums starp atšķirīgām esošajām lietojumprogrammām
  • Gadu ilgas iegādes un apvienošanās rada daudzas mantotas sistēmas
  • Programmatūras pielāgošana un iekšējie risinājumi
  • Nekonsekventi un novecojuši procesi

Neatkarīgi no iemesla tas var radīt nopietnas problēmas, mēģinot koordinēt, ziņot un korelēt datus, kas izraisa plašu pārstrādi, manuālu pārbaudi un pārskatīšanu. Tas savukārt vienmēr noved pie pētījumu kavēšanās un augstākām izmaksām.

Neskatoties uz to, ka laiks zāļu nonākšanai tirgū ir acīmredzami svarīgs pacientu gaidīšanai, tas ir kritiski svarīgs arī zāļu ražotājiem un ne tikai tāpēc, ka tas maksā vairāk, jo ilgāks ir pētījuma laiks (ko tas arī dara)..

Pulkstenis tikšķ

Lielākā daļa cilvēku, iespējams, zina, ka narkotiku patenti ASV ir 20 gadus. Daudzi, iespējams, nezina, ir tas, ka brīdī, kad tiek iesniegts zāļu patents un veiksmīgi reģistrēts, pulkstenis sāk atzīmēt šos 20 gadus. Ja pēc tam narkotiku izmēģināšanas fāzes iziet 10 gadus, pirms tās saņem apstiprinājumu un laiž tirgū, tad šim patentam ir palikuši tikai 10 gadi. Tā ir faktiskā izmaksu ietekme un daļa no iemesla, kāpēc narkotikas var izrādīties tik dārgas, jo ražotājam bieži ir ierobežots laiks, lai atgūtu savu milzīgo R&D izmaksas pirms patenta termiņa beigām.

Tiek lēsts, ka Pharma uzņēmumi zaudē 600 000 ASV dolāru potenciālos ieņēmumus par katru dienu, kad tiek novilcināts izmēģinājums par nišas medikamentu, 8 miljoni ASV dolāru dienā par grāvēju. Saskaņā ar klīniskajiem pētījumiem.gov vietne šobrīd visā pasaulē notiek vairāk nekā 350 000 izmēģinājumu.

Blockchain kā datu iespējotājs

Tā ir spēja risināt šīs problēmas, tāpēc Blockchain var būt Pharma spēļu mainītājs.


Ko darīt, ja individuālie pētījumu dati varētu būt vienā drošā, kontrolētā vietā ar pilnībā iebūvētu revīzijas liecību. Ko darīt, ja kopīgus kopīgus nozares datus varētu uzglabāt vienā patiesības repozitoriju avotā, kam piekļūtu visi tie, kuriem tas nepieciešams, un tos atjauninātu, izmantojot strukturētu vienprātības modeli. Ko darīt, ja pacientiem varētu būt viņu personas dati vienā vietā. Ko darīt, ja Pharma uzņēmumi varētu koncentrēties uz konkurences priekšrocībām, nevis pievērsties nozares kopējiem jautājumiem. Tas viss ietaupītu ievērojamu laiku un naudu individuāli un kopīgi Pharma uzņēmumiem un uzlabotu pētījumu grupu un pacientu pieredzi. To var iespējot Blockchain!

Pamatojoties uz šo modeli, pat ja tikai daži procenti no šiem izmēģinājumiem nonāk tirgū, ja Blockchain ietaupa tikai vienu dienu vienā pētījumā, uzlabojot laiku, lai pieņemtu pacientus, samaksātu izmeklētājus, uzraudzītu vietnes vai uzlabotu atbilstību, kas vairākkārt attaisnotu tā izmaksas . Tomēr, pareizi piemērojot, Blockchain var ievērojami palielināt peļņu. Atcerieties, ka lētāki, ātrāki pētījumi arī potenciāli paver ceļu uz pieejamākām zālēm pacientu rokās ātrāk.

blockchain Farmācijā

Īstais laiks, īstā vieta

Vēsturiski Pharma uzņēmumi ir koncentrējušies uz savām vajadzībām un mērķiem, kas ir saprotami, taču no nozares viedokļa tas ir atstājis potenciālas nepilnības, meklējot kopīgus jautājumus un uzlabošanas iespējas, kas būtu izdevīgas visiem. Lai gan tas prasa sākotnējus ieguldījumus un sadarbību, ja tas tiek darīts pareizi, tas pēc tam atbrīvotu uzņēmuma resursus, lai koncentrētos uz reālās pievienotās vērtības darbībām.

Tāpēc Pharma jāņem vērā blokķēde, tā var būt spēle, kas maina nozari, un to nevajadzētu uztvert kā tikai citu tehnoloģiju. Tas neaizstāj esošās tehnoloģijas, bet, pareizi izmantojot, var tās papildināt un uzlabot, radot vienmērīgāku, ātrāku datu un informācijas plūsmu.

Lasiet arī: Blockchain in Pharma

Uzzināt vairāk

Šajā videoklipā 101 Blockchains izceļ dažas jomas, kurās blockchain varētu palīdzēt farmācijas nozarei kopīgi virzīties uz priekšu un dramatiski paātrināt klīnisko pētījumu procesu. Bet, ja bloku ķēdei ir ietekme, ko tā varētu šajā nozarē iegūt, tā no visiem iesaistītajiem prasa arī jaunu kolektīvo domāšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map