Asmeņu apmaiņas pārskats – Bitcoin, tirdzniecības kriptogrāfijas un maksas

BLADE birža ir jauna aizraujoša kriptovalūtas rezerves tirdzniecības platforma, kas piedāvā Bitcoin un Altcoin kriptovalūtu pārus mūžīgos līgumus, kurus var tirgot ar līdz pat 150x lielāku kredītplecu. Apmaiņu atbalsta pasaules klases un uzticami investori, piemēram, Coinbase un SV eņģelis lai izveidotu īpašu Bitcoin pastāvīgo tirdzniecības platformu.

Apmeklējiet BLADE

Šajā BLADE apmaiņas pārskatā mēs novērtēsim platformas funkcijas, tirdzniecības saskarni, maksas un daudz ko citu, lai redzētu, vai tā ir likumīga un droša šifrēšanas apmaiņa, pamatojoties uz mūsu pieredzi..

Asmeņu maiņa

Kas ir BLADE Exchange?

BLADE ir kriptogrāfijas tirdzniecības birža, kas ļauj tās lietotājiem tirgot mūžīgos līgumus ar Bitcoin un Altcoins. Lietotāji var tirgoties ar lielu kredītplecu kriptogrāfijas tirdzniecības pāriem līdz 150x ar norēķiniem Bitcoin (BTC) vai Tether (USDT).

BLADE dibinātāji ir koncentrējušies uz jauna pamata slāņa izveidi kriptonauda tirgiem un galu galā globālajiem finanšu tirgiem plašāk. Birža ir arī uzsākusi nulles maksu kriptogrāfijas tirdzniecību, lai pievilinātu tirgotājus, kuri ir noguruši maksāt pārmērīgas komisijas citās platformās.

Pierakstieties uz BLADE izmantojot mūsu nodošanu saite un saņemiet 10% atlaidi tirdzniecības maksām 6 mēnešus.

Lāpstiņa salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas BLADE funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Jūs varētu interesēt arī:

 • Garneles pārskats: automātiski līdzsvarojiet savu šifrēšanas portfeli
 • Kāpēc es turpinu zaudēt naudu Bitmex? Izvairieties no šīm 5 kļūdām
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • ChangeNOW apskats: Kripto mijmaiņas darījumi, Tirdzniecības maksas & Vairāk
 • 4 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas vietnes Altcoin tirgotājiem

Ir Asmens Legit & Droši?

BLADE, šķiet, ir likumīga un droša tirdzniecības platforma, ņemot vērā, ka to atbalsta viena no pasaules lielākajām un cienījamākajām biržām – Coinbase. BLADE piedāvā drošības protokolus, piemēram, vairāku parakstu seifus, bezsaistes (ar gaisa spraugu) saldētavu sistēmu un visu BLADE komandas revīziju..

Konta izveide & Pieslēgties

Lai izveidotu kontu vietnē BLADE:


asmens reģistrs

Līdzekļu noguldīšana uz BLADE

BLADE ir tikai kriptovalūtu tirdzniecības platforma un pieņem noguldījumus Bitcoin (BTC) vai USDT. Tas nozīmē, ka jauniem lietotājiem, kuri vēlas tirgoties, izmantojot BLADE, vispirms būs jāiegādājas kriptovalūtas aktīvs, izmantojot biržu.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama fiat-to-crypto birža, kas pieņem fiat valūtas noguldījumus apmaiņā pret kriptonauda.

Lai noguldītu līdzekļus BLADE:

 • Pārejiet uz ‘Maks’ augšējā navigācijas izvēlnē
 • Atlasiet valūtu, kuru vēlaties iemaksāt (piemēram, BTC vai USD)
 • Klikšķiniet uz “Depozīts” un ierakstiet redzamo seifa adresi
 • Pārskaitiet līdzekļus no aparatūras maka vai fiat-to-crypto apmaiņas, izmantojot seifa adresi

asmens depozīts

Lietotāja interfeiss

Visiem tirgotājiem chartinga saskarne ir viens no vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kriptogrāfijas apmaiņu. Īpaši tirgotājiem, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, lai atrastu priekšrocības tirgū. Izvēloties kriptogrāfijas valūtas maiņu, jums jābūt apmierinātam ar tirdzniecības saskarni. Tam jājūtas pareizi, jo tieši šeit tiks pavadīta lielākā daļa laika!

Pirmo reizi piesakoties kriptogrāfijas platformā BLADE, vispirms pamanīsit, kā labi izklāstīts un vienkāršs tirdzniecības informācijas panelis ir. Nav sarežģītu izvēlņu vai traucējošu faktoru, ir vienkārši ērti lietojams tirdzniecības interfeiss. Labajā pusē ir norādīti tirdzniecības pāri, kur var pārslēgties starp dažādām digitālajām monētām.

BLADE diagrammas

Šķiet, ka ar BLADE nav nodrošināti tirdzniecības rīki un indikatori. Tās varētu būt funkcijas, kas tiks pievienotas tuvākajā nākotnē, taču tehniskās analīzes tirgotājiem ir kritiskas. Mēs nebijām pārliecināti, kā mainīt arī diagrammas laika rāmjus.

Kopumā mēs bijām diezgan vīlies ar BLADE kartēšanas saskarni dziļākam novērtējumam. Tas nav labi sakrājies pret citām populārākām kriptovalūtu biržām.

Kā tirgoties, izmantojot asmeņus

Lai ievadītu tirdzniecību ar BLADE, dodieties uz ‘Pasūtīt tirdzniecības lodziņš tirdzniecības loga kreisajā pusē. Saskarne ir diezgan vienkārši lietojama un piedāvā vairākus dažādus pasūtījumu veidus, kas ietver:

 • Tirgus
 • Ierobežot
 • Stop orderis (tirgus un ierobežojums)

Lāpstiņu pasūtījums

Sviru var noregulēt, izmantojot slīdni, kas atrodas ārpus tirdzniecības pasūtījuma loga. Mēs uzskatījām, ka tas ir nedaudz dīvaini, jo mēs to gaidījām tirdzniecības pasūtījuma lodziņā.

BLADE nav sviras vai likvidācijas kalkulatora, lai novērtētu kopējo peļņu un zaudējumus tirdzniecībā ar iepriekš noteiktu sviru.

Asmens tirdzniecības aktīvi

BLADE piedāvā pastāvīgus līgumus, kas ļauj tirgotājiem spriest par to, vai aktīva cena virzīsies uz augšu vai uz leju, izmantojot sviras un bez nepieciešamības piederēt aktīvam. BLADE piedāvā pastāvīgus līgumus par:

 • BTC / USD
 • BTC / KRW
 • ETH / USDT
 • XRP / USDT
 • ZEC / USDT
 • XMR / BTC
 • DOGE / USDT

Katram tirdzniecības pārim ir sava pasūtījumu grāmata, kas nozīmē jaunai biržai, katra tirdzniecības pāra uzdevumu grāmatas likviditāte pašlaik ir maza.

asmeņu tirdzniecības pāri

Lāpstiņa sviras

BLADE piedāvā 150x palielinājums par Bitcoin pastāvīgajiem līgumiem. Pārējiem altkoīniem pieejamais kredītplecs ir 50x, kas ir diezgan augsts, salīdzinot ar citām kriptonauda atvasinājumu tirdzniecības platformām. BLADE tirdzniecības sviras apakšā ir sviras slīdnis, kurā var izvēlēties sviras summu.

Apmaiņa arī piedāvā šķērsmala tas nozīmē, ka visi maržas kontā esošie līdzekļi ir pieejami tirdzniecībai ar uzcenojumu. Tas ļauj tirgotājiem atvērt ievērojami lielākas pozīcijas nekā parasti.

Mums ir jāpievērš uzmanība, ka sviras tirdzniecība var būt spēcīgs tirgotāja rīks. Jūs to varat izmantot, lai tsalīdzinoši nelielu cenu kustību priekšrocība lai jūsu līdzsvars augtu ātrāk. Tas darbojas, iemaksājot daļu no visas jūsu darījuma vērtības – un birža nodrošina atlikušo depozītu, lai atvieglotu daudz lielāku pozīciju lielumu, nesaistot jūsu kapitālu. Tam var būt arī pretējs efekts un palielināt zaudējumu apjomu.

Lāpstiņas nodevas

Maiņas maksa ir svarīgs apsvērums, izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu. Tas kļūst vēl kritiskāks, tirgojot lielākus pozīciju lielumus un biržā ar aizņemto kredītu, kur maksājat maksu par pozīcijām, kas ir daudz lielākas par jūsu rezervi.

Depozīta maksa

Asmens dara neiekasē depozīta maksu.

Izstāšanās maksa

Par BLADE izņemšanu tiks iekasēta neliela tīkla maksa ~ 0,0005 par katru Bitcoin izņemšanas pieprasījumu. Par Tether izņemšanu, BLADE iekasēs ₮ 2,00 par Tether izņemšanas pieprasījumu, lai kompensētu maksas, kas iekasētas par Bitcoin blockchain un Omni Layer.

Tirdzniecības maksas

BLADE platforma izmanto ražotāja un piesaistītāja modeli, lai noteiktu tirdzniecības maksu, kas ir vienāda katrai kriptonauda monētai. Atkarībā no veiktā rīkojuma veida birža noteiks piemērojamo tirdzniecības maksu. Uz asmeņa tirdzniecības maksa ņēmējiem ir 0,075%, savukārt veidotājiem tiek piešķirta neliela 0,025% atlaide. Tirdzniecības maksa tiek atskaitīta no konta atlikuma, un tā neietekmēs pasūtījuma sākotnējo starpību.

AIZMIRŠU nodevas

Lai palīdzētu izskaidrot dažādas BLADE maksas un kad tās tiks piemērotas:

 • A veidotājs ir kāds, kurš veic ierobežotu pasūtījumu vai nosacītu pasūtījumu kas nonāk pasūtījumu grāmatā un papildina tirgus dziļumu, neatkarīgi no tā, vai tirgotājs izvēlas iet garu vai īsu. Šie tirgotāji palīdz izveidot tirgu un tādējādi tiek nosaukti par veidotājiem.
 • A ņēmējs ir kāds, kurš veic tirgus pasūtījumus kas tiek izpildīti uzreiz, pirms tie nonāk pasūtījumu grāmatā, un samazina tirgus dziļumu, ņemot rīkojumus no pasūtījumu grāmatas.

Kopumā BLADE tirdzniecības maksas ir salīdzinoši taisnīgas, salīdzinot ar citām kriptovalūtu tirdzniecības nozares biržām.

asmens pārskatīšana

Lāpstiņas drošība

BLADE platforma ietver vairākas drošības funkcijas, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni un aizsargātu lietotāja līdzekļus no kompromisiem. Apmeklējiet vietni, lai iegūtu pilnu esošo drošības mazināšanas pasākumu un protokolu sarakstu.

BLADE maks

BLADE izmanto a cvecā maka sistēma glabāt visus lietotāju digitālos aktīvus un platformu. Tas nozīmē, ka milzīgs daudzums klienta līdzekļu tiek glabāts bezsaistes aparatūras makā, un katra lietotājiem piešķirtā depozīta adrese faktiski ir auksta maka adrese.

Sistēmas kompromisa gadījumā uzbrucējam joprojām nebūtu pilnīgas piekļuves visām nepieciešamajām atslēgām, lai nozagtu līdzekļus. Nevienā mākoņa serverī netiek turēta privātā atslēga, kas ievērojami samazina kiberriskus, piemēram, hakerus.

Lāpstiņa izņemšana

Apmaiņas drošības komanda pārbauda asmeņu izņemšanu, lai nodrošinātu publisko atslēgu m. Tas var palēnināt izņemšanas procesu, tomēr BLADE komanda liek drošībai pāri visam, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus.

Lāpstiņas alternatīvas

BYBIT

Bybit

ByBit ir atvasināto kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kurā uzsvars tiek likts uz sviras tirdzniecību ar līdz pat 100x lielāku sviru Bitcoin un Etherium tirdzniecības pāriem. Bybit ir kļuvis par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Apmeklējiet vietni plus500

Plus500

Plus500 ir CFD nodrošinātāji, kas piedāvā savu milzīgo klientu loku, lai tirgotu pasaulē populārākos kriptogrāfijas aktīvus ar līdz pat 30x lielāku sviru, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero.

Atruna: jūsu kapitāls ir apdraudēts

Apmeklējiet vietni binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Birža ir piedzīvojusi astronomisku izaugsmi, un tā ir augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Apmeklējiet vietni

bieži uzdotie jautājumi

Vai man jāiesniedz KYC dokumenti, lai sāktu tirdzniecību ar BLADE?

Lai sāktu tirdzniecību ar BLADE, nav KYC procedūru, un nav nepieciešams augšupielādēt informāciju par personālu. Tirgotāji var reģistrēties un sākt tirdzniecību biržā piedāvātajos kriptovalūtu pāros dažu minūšu laikā.

Vai BLADE ir demo vai papīra tirdzniecības konts?

BLADE nepiedāvā demonstrācijas tirdzniecības kontu, lai ļautu saviem klientiem iemācīties tirgoties ar Bitcoin, nenoguldot līdzekļus.

Vai BLADE ir mobilā lietotne?

BLADE pašlaik nav mobilā tālruņa lietotnes iOS vai Android ierīcēm. Vietnes datora versija ir mobilajiem tālruņiem piemērota un intuitīva viedtālruņos.

Vai ir saistīta programma?

BLADE saviem lietotājiem piedāvā iespēju pievienoties filiāļu partneru programmai. Stimuls atalgo lietotājus ar līdz 20% no tirdzniecības maksām apmaksā viņu novirzīšana, koplietojot savu unikālo saistītā koda kodu.

Vai ASV klienti var tirgoties ar BLADE?

ASV klientiem ir atļauts izveidot kontu BLADE un sākt tirgot digitālos aktīvus ar sviras palīdzību. Apmaiņa notiek saskaņā ar ASV noteikumiem.

Secinājums

Noslēdzot mūsu BLADE pārskatu, tirdzniecības platformu atbalsta daži no pasaulē pazīstamākajiem un uzticamākajiem investoriem, piemēram, Coinbase, SVAngel un a_Capital. Platforma ir paredzēta, lai koncentrētos uz mūžīgu tirdzniecību, un tirdzniecībai piedāvā vairākus kriptopārus.

The tirdzniecības saskarne ir diezgan ierobežota un nepiedāvā plašu rīku klāstu diagrammu analīzes veikšanai. Tas ir būtisks trūkums, un, otrkārt, trūkst apmaiņas dienas apjoma. Ja tos var novērst, tad mēs varam sagaidīt, ka tuvākajā laikā dzirdēsim par BLADE apmaiņu.

Apmeklējiet BLADE

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet BLADE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map