Binance Lite pārskats: AUD-BTC konvertēšana Austrālijā (2020)

ATJAUNINĀT, 2020. gada decembris: Binance Lite ir aizstāts ar Binance Austrālija. Izlasiet mūsu Binance pārskats lai iegūtu vairāk informācijas.

Ja kādu laiku esat bijis kriptogrāfiskajā telpā, jums vajadzētu zināt Binance. Tā ir viena no lielākajām un populārākajām kriptogrāfiskās tirdzniecības biržām pasaulē. 2019. gadā Binance sadarbojās ar Binance Lite, kas ir jauna platforma, lai iegādātos Bitcoin un atbalstītu kriptogrāfijas valūtas izmantošanu Austrālijā.

Apmeklējiet vietni Binance Lite

Šajā Binance Lite pārskatā mēs novērtēsim tā īpašības, depozīta metodes, drošību, tirdzniecības maksas un salīdzināsim to ar labākajām kriptovalūtu biržām Austrālijā. Ir svarīgi, lai jūs izlasītu šo recenziju līdz galam, jo ​​jums ir jāzina Binance Lite ierobežojumi, kā arī pašreizējā reklāma!

binance aud-btc

Kas ir Binance Lite?

Binance Lite piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin Austrālijā, konvertējot AUD uz Bitcoin (BTC), izmantojot bankas pārskaitījumu vai skaidras naudas iemaksu vairāk nekā 1300 atbalstītajās ziņu aģentūrās. Binance ir sadarbojusies ar Austrālijas uzņēmumu InvestbyBit lai palaistu Binance Lite, kas izmanto vienas no lielākajām kriptovalūtu biržām pasaulē stiprās puses un drošību.

Binance Lite pārvar plaisu starp skaidru naudu un kriptovalūtu ar lietotājam draudzīgu platformu, lai ikdienas ieguldītājs varētu sākt darbu ar Bitcoin. Birža ir ziņojusi, ka tā paplašinās savu kriptogrāfijas piedāvājumu iegādāties altkīnus Austrālijā.

Binance Lite salīdzinājumā

Bankas pārskaitījums ir viena no populārākajām AUD noguldīšanas metodēm Binance Lite. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas populāras Austrālijas kriptovalūtas biržas, kas lietotājiem ļauj iegādāties Bitcoin ar bankas pārskaitījumu.

Jūs varētu interesēt arī:

  • 10 FAQ par kriptogrāfijas nodokli Austrālijā (tas varētu ietaupīt naudu)
  • Plus500 apskats: Kripto CFD tirdzniecība, funkcijas & Maksas
  • 5 Coinspot alternatīvas ar zemāku maksu
  • 4 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas vietnes Altcoin tirgotājiem
  • Labākās vietnes, lai pārdotu Bitcoin skaidrā naudā Austrālijā [tūlīt]

Kā reģistrēties Binance Lite

Binance Lite konta reģistrēšanas process ir vienkāršs, un to var pabeigt dažu minūšu laikā. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

binance lite reģistrs

Pirmo reizi piesakoties, jūs tiksiet novirzīts uz galveno informācijas paneli, kā parādīts zemāk, kur jūs varat tieši iegādāties Bitcoin.


Vietne patiešām parāda citu altkoīnu, piemēram, Binance monēta un Piesiet, tomēr tos nav iespējams iegādāties.

binance lite Austrālija

Kā iegādāties Bitcoin, izmantojot Binance Lite

Binance Lite lietotāji var iegādāties tikai Bitcoin. Mēs sagaidām, ka birža paplašinās savu kriptogrāfijas piedāvājumu, nākotnē iekļaujot arī citas kriptovalūtas. Ja vēlaties iegādāties altkoīnus ar AUD, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot citu kriptogrāfijas biržu Austrālijā.

Lai iegādātos Bitcoin, izmantojot Binance Lite, ir pieejamas divas iespējas:

POLi internetbanka

Binance Lite lietotāji var nosūtīt maksājumus, izmantojot POLi, no atbalstīta Austrālijas bankas konta. Šī maksājuma iespēja ir pieejama visu diennakti, un tās iztīrīšana aizņem apmēram 1 darba dienu.

Binance Lite pašlaik darbojas a nulles maksas veicināšana, tāpēc, lai nopirktu Bitcoin ar AUD, nav jāmaksā par tirdzniecību. Tiklīdz akcija beigsies 2020. gada martā, pēc tam tirdzniecības maksa atgriezīsies pie fiksēta 0,5%.

Lai nopirktu Bitcoin, izmantojot POLi:

binance lite poli

Skaidras naudas iemaksa Newsagent

Binance Lite Australia lietotāji var iegādāties BTC ar skaidras naudas iemaksu 1300+ mazumtirdzniecības vietās visā Austrālijā, izmantojot Blueshyft. Lai atrastu tuvāko atbalstīto mazumtirdzniecības vietu, interaktīvo karti varat apskatīt Binance Lite vietnē.

Jums jāņem vērā, ka pirkumiem jābūt 10 AUD reizinājumiem. Minimālā pasūtījuma summa ir 50 USD un maksimālā pasūtījuma summa 1000 USD. Par skaidras naudas iemaksu tiek piemērota 2,5% maksa, ko iekasē avīžu veikals.

Kā pārbaudīt savu Binance Lite kontu

Pēdējais solis pirms Bitcoin pirkuma pabeigšanas ir konta verificēšana. KYC ir pieprasīts saskaņā ar Austrālijas noteikumiem un tiek automatizēts, izmantojot Digital ID (Australia Post), kura izpilde aizņem tikai dažas minūtes.

binance lite pārbaude

Lai verificētu kontu, rīkojieties šādi:

binance lite KYC

Binance Lite maksa

Binance Lite Australia tūlītējās Bitcoin pirkšanas un pārdošanas maksa ir 0,5%. Salīdzinot ar citām Austrālijas fiat-to-crypto biržām, tirdzniecības maksa ir diezgan pieņemama. Ir 2,5% piemaksa par Bitcoin pirkumiem, izmantojot skaidras naudas iemaksu.

binance lite nulle maksa

Binance Lite drošība

Atšķirībā no tradicionālās fiat-to-crypto apmaiņas, lietotājiem ir tiesības norādīt sev vēlamo BTC depozīta galamērķi.

Binance Lite lietotāja vārdā neuzglabā nevienu bitkoinu, kā arī nenodrošina iespēju Bitcoin pārdot atpakaļ AUD. Tas nozīmē, ka nav riska zaudēt savus līdzekļus valūtas uzlaušanas gadījumā.

Apmaiņa, piemēram, Binance Lite

Šīs Austrālijas kriptovalūtas apmaiņas ir cienījamas Binance Lite alternatīvas.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Binance Lite?

Binance Lite ir AUD-BTC digitālās valūtas pakalpojums, kurā lietotāji var iegādāties Bitcoin, iemaksājot fiat valūtu (t.i. AUD), izmantojot POLi internetbanku, vai iemaksājot skaidru naudu atbalstītajos avīžu kioskos visā Austrālijā..

Vai Binance Lite ir reģistrēts?

Jā, Binance Lite pārvalda InvestbyBit Pty Ltd (ABN 98 621 652 579). InvestbyBit ir AUSTRAC reģistrēts digitālās valūtas maiņas pakalpojumu sniedzējs.

Vai ir Binance Lite maks?

Nē, Binance Lite lietotāja vārdā nav aizturēts neviens Bitcoin. Nav arī iespēju pārdot Bitcoin kā tradicionālo biržu. Pirms pirkuma veikšanas lietotājiem jānorāda vēlamā BTC maka adrese.

Vai es varu izņemt AUD no Binance Lite?

Nē, Binance Lite neatbalsta skaidras naudas izņemšanu no Bitcoin AUD. Jums būs jāpārskaita Bitcoin uz citu kriptogrāfijas biržu, lai pārdotu tos Austrālijas dolāros, piemēram, Swyftx.

Vai Binance Lite ir mobilā lietotne?

Nē, Binance Lite nenodrošina tirdzniecības lietotni iOS vai Android ierīcēm.

Secinājums

Tātad, kāds ir mūsu spriedums, lai pabeigtu mūsu Binance Lite Australia pārskatu? No mūsu pašu personīgās lietošanas mēs varam teikt, ka tas ir likumīgs un drošs kriptogrāfijas apmaiņas nodrošinātājs, lai uzreiz nopirktu Bitcoin. Tas ir piemērots visu veidu investoriem, lai iekļūtu kriptonauda tirgū.

Apmeklējiet vietni Binance Lite

Ņemot to vērā, mēs vēlētos redzēt dažus uzlabojumus:

  • Atļaujiet iespēju pārdot BTC un izņemt AUD tieši uz bankas kontu
  • Nodrošiniet tūlītēju galveno altkoīnu iegādi (piemēram, Ethereum, XRP, Cardano, NEO un Litecoin)
  • Iepazīstiniet ar mobilās tirdzniecības lietotni

Papildus iepriekšminētajam, Binance Lite ir lieliska iespēja jaunpienācējiem un tiem, kuri vēlas iegādāties ar skaidras naudas iemaksu. Ir lietderīgi izmantot arī reklāmas maksas piedāvājumu par 0%.

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet vietni Binance Lite

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map