bitFlyer apskats: vai tas ir droši? Pirms reģistrēšanās jāizlasa

bitFlyer ir populāra kriptovalūtas birža, kas nodrošina iesācējiem draudzīgu un drošu pakalpojumu Bitcoin, Ethereum, Litecoin un citu altkoīnu pirkšanai un pārdošanai. Birža atbalsta tādu valūtu kā eiro, Japānas jena un ASV dolārs. Tajā iekļautas vairākas funkcijas, kas derēs gan plašam ieguldītāju, gan tirgotāju lokam..

Apmeklējiet bitFlyer Europe Apmeklējiet bitFlyer Japan

Lai gan šajā bitFlyer pārskatā mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju par tā funkcijām, lietotāja saskarni, tirdzniecības maksām un citu informāciju, iesakām apmeklēt vietni, lai sekotu visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam..

bitflyer vietne

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir bitFlyer?

bitFlyer ir a kriptovalūtu tirdzniecības platforma un licencēta finanšu iestāde kas darbojas vairākās jurisdikcijās visā pasaulē ieskaitot Japānu, Eiropu un Amerikas Savienotās Valstis. Birža ir uzkrājusi tūkstošiem tirgotāju un tika ierindota 1. vietā 2017. gadā ikmēneša tirdzniecības apjomā ar vairāk nekā 250 miljardu tirdzniecību Japānā.

bitFlyer turpina nodrošināt lietotājiem drošu un ērtu platformu tirdzniecībai ar pasaules populārākajām kriptovalūtām, un tā bieži tiek parādīta tiešsaistes publikācijās, piemēram, TechCrunch, Volstrītas žurnāls un CoinDesk.

bitFlyer Salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas funkcijas bitFlyer. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Ir bitFlyer drošs?

bitFlyer, šķiet, ir a droša apmaiņa, lai uzreiz nopirktu Bitcoin un citas kriptovalūtas. Vietnē ir iekļauti vairāki drošības pasākumi, lai novērstu tehnisku uzbrukumu. BitFlyer makā glabātos klienta līdzekļus nodrošina divu faktoru autentifikācija, aukstā seifa glabāšanas tehnoloģija un vairāku parakstu procesi..

bitFlyer funkcijas & Produkti

bitFlyer nodrošina pasaules klases funkcijas kriptovalūtas pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai, izmantojot darbvirsmas un mobilās lietotnes versiju. Labākās bitFlyer iespējas ietver:

 • Iesācējiem draudzīgs lietotāja interfeiss, kas būs piemērots iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem
 • Funkcija “Tūlītēja pirkšana”, lai ātri iegādātos Bitcoin un Ethereum
 • bitFlyer Lightning Exchange profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem
 • Reālā laika tirgus dati un diagrammas, lai tirgotu populārus altkīnus
 • Tirdzniecības lietotne, lai uzraudzītu portfeli un tirdzniecību no jebkuras vietas
 • Drošs bitFlyer seifs, kas izmantoja aukstu maku, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus
 • Saistītā programma, kas atalgo jūs par to, ka uz platformu piesaista vairāk lietotāju
 • Diennakts klientu apkalpošanas komanda ar daudzvalodu atbalstu

bitflyer tūlītēja pirkšana


Konta reģistrācija & Pieslēgties

Uz izveidojiet kontu ar bitFlyer, process ir ļoti vienkāršs, un tā izpilde aizņem tikai dažas minūtes. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

bitFlyer pārbaude

Lai būtu tiesīgs tirgoties vietnē bitFlyer, Lietotājiem jābūt pastāvīgajiem atbalstītie ASV, Japānas vai Eiropas reģioni un pabeigt verifikācijas procesu. Šis process ir paredzēts zināšanai savam klientam (KYC), naudas atmazgāšanas apkarošanai (AML) un terorisma finansēšanas apkarošanai (CFT). Šīs darbības palīdz novērst nelikumīgus darījumus un uzlabo BitFlyer kontu un seifa drošību no ļaunprātīgas darbības.

Lai pabeigtu bitFlyer verifikāciju, būs jāiesniedz šāda informācija:

 • Pases vai identifikācijas kartes skenēšana
 • Adreses apliecinājums
 • Foto (selfijs)
 • Tautība
 • Telefona numurs

Kā noguldīt līdzekļus, lai bitFlyer

Lai noguldītu līdzekļus bitFlyer kontā, lietotāji var pārskaitīt līdzekļus, izmantojot bankas pārskaitījumu (SEPA ES klientiem). Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 • Piesakieties bitFlyer kontā
 • Pārejiet uz augšējo izvēlni un noklikšķiniet uz Konta finansējums
 • Atlasiet vēlamo fiat valūtu, piem. EUR pilsoņiem Eiropā
 • Ievadiet bankas rekvizītus un sešus ciparus unikāla rakstura kodu
 • Pārskatiet informāciju un noklikšķiniet uz Apstiprināt maksājumu

bitflyer depozīta līdzekļi

bitFlyer informācijas panelis

Pēc pierakstīšanās kontā noklusējuma logs ir bitflyer informācijas panelis. The informācijas panelis ir labi izkārtots un nodrošina aktīvu momentuzņēmumu bitFlyer makā. Lietotāji var arī ātri atrast tirgus informāciju par labo pusi, piemēram, par Bitcoin cenu fiat valūtā. Kreisajā pusē ir noderīga navigācijas izvēlne ar ātrām saitēm uz citām bitFlyer funkcijām.

bitflyer informācijas panelis

BitFlyer Instant Buy

BitFlyer ir izlaidis jaunu funkciju ar nosaukumu “Instant Buy”, kas lietotājiem ļauj uzreiz iegādāties kriptovalūtas, izmantojot kredītkarti un citas tūlītējas norēķinu metodes. Instant Buy opcija ir ļoti piemērota iesācējiem, kuri meklē ātrs un vienkāršs veids, kā iegādāties kriptonauda piemēram, Bitcoin vai galvenie altkoīni, izmantojot tiešsaistes darbvirsmas versiju vai bitFlyer mobilo lietotni.

Lai uzreiz nopirktu kriptogrāfiju, izmantojot bitFlyer, rīkojieties šādi:

bitFlyer Lightning Trading

Kriptovalūtas tirgotāji būs piemēroti bitFlyer Lightning Exchange, kas nodrošina a iesācējiem draudzīga lietotāja saskarne ar tirdzniecības rīkiem, riska pārvaldības rīkojumiem un atsaucīgām diagrammām. Tirgotāji, kuri zina, kā lasīt svečturu tabulas, var spekulēt tirgū, neveidojot citu kontu.

Salīdzinot ar populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības biržām pasaulē, ar bitFlyer Lightning pieejamās funkcijas un rīki ir ļoti vienkārši un piemēroti iesācējiem, kuri vēlas iemācīties tirgoties ar kriptovalūtu..

bitflyer zibens

Platformas iespējas varētu būt diezgan ierobežotas, salīdzinot ar citām uzlabotajām tirdzniecības biržām, tomēr bitFlyer Lighting ietver visus pamata rīkus. Lietotāji var apskatīt cenu diagrammu, tirdzniecības vēsturi, pasūtījumu grāmatu (nesenos pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus) un ievadīt darījumus, izmantojot limitu vai tirgus rīkojumu.

bitFlyer Lightning arī atbalsta API integrāciju, kas lietotājiem ļaus veidot un pārbaudīt kriptogrāfijas tirdzniecības robotus. Lai to izveidotu, ir nepieciešama programmēšanas pieredze, taču tā ir lieliska funkcija, kas patiks dažiem tirgotājiem. Mēs vēlētos redzēt bitFlyer integrētu populārās automatizētās kriptogrāfijas stratēģijas vietnēs, piemēram, Quadency, Wunderbit Trading un Shrimpy.

Atbalstītās kriptovalūtas

bitFlyer atbalsta visas galvenās kriptovalūtas piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Lisk (LSK) un Monacoin (MONA). Šos aktīvus var tirgot pret tādām valūtām kā EUR, JPY un USD. Salīdzinot ar citām tirdzniecības biržām, kriptovalūtu pāru piedāvājums ir ierobežots tikai ar populārām monētām.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet BITFLYER ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

bitFlyer lietotne

bitFlyer ir mobilā tirdzniecības lietotne, kas atbalsta gan iOS, gan Android mobilās operētājsistēmas. Lietotni bitFlyer Wallet var lejupielādēt vietnē Google Play veikals vai iOS App Store. Lietotnes lietotāji var pirkt, tirgot un pārdot digitālās valūtas, atrodoties ceļā un jebkurā laikā.

Tirdzniecības maksas

bitFlyer Europe nodevas

BitFlyer Europe birža piedāvā konkurētspēju maksas struktūra, lai uzreiz nopirktu kriptogrāfiju, izmantojot eiro, un tā ir balstīta uz 30 dienu tirdzniecības apjomu, kā parādīts zemāk. Tirgotājiem, kas pērk un pārdod kriptovalūtas biržā, nav jāmaksā tirdzniecības maksa.

Tur ir nav jāmaksā EUR, lai noguldītu EUR bitFlyer makā, izmantojot SEPA. Tomēr ir maza darījuma maksa 0,30 € par ≤ 250 000,00 un 10,00 eiro par > € 250 000,00, lai izņemtu eiro atpakaļ uz bankas kontu, kas ir ļoti saprātīgi.

bitFlyer ASV nodevas

Maksas struktūra bitFlyer lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs nedaudz atšķiras. Kopumā maksa par kriptogrāfijas iegādi ir konkurētspējīga citām ASV biržām. Tur ir nav jāmaksā USD par naudas iemaksu bitFlyer makā, izmantojot bankas depozītu izmantojot ACH un Fedwire. Izmantojot Fedwire, ir USD 20 izņemšanas maksa, kas iesācējiem ir nedaudz augsta. Lietotājiem jāizmanto ACH, lai elektroniski izņemtu līdzekļus, jo tas ir bez maksas.

bitFlyer Japānas maksa

Tirdzniecības maksa ar bitFlyer Japan tiek uzskatīta par zemu un konkurētspējīgu. Maksas struktūra ir pakāpeniska, kas nozīmē tirdzniecības maksa pakāpeniski samazinās, palielinoties tirdzniecības apjomam pamatojoties uz iepriekšējo 30 dienu periodu.

Netiek iekasēta maksa par JPY depozītu un izņemšanu no bitFlyer konta, izmantojot bankas pārskaitījumu caur SBI Sumishin Netbank. Mēs atzīmējam, ka, izmantojot citus maksājuma veidus, par katru depozītu var tikt iekasēta darījuma maksa līdz 330 JPY.

Drošība & bitFlyer Maks

bitFlyer lepojas ar visaugstāko drošības standartu pieņemšanu, lai piedāvātu tirdzniecības vidi, kurā tās lietotāji jūtas droši, veicot Bitcoin darījumus. Vietne ietver drošības pasākumus, piemēram, SSL sertifikātus, SHA-2 šifrēšanu un tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūrus.

Lietotāju naudas līdzekļi bitFlyer makā tiek glabāti drošībā, izmantojot šādus drošības pasākumus:

 • Divu faktoru autentifikācija (2FA)
 • 80% no aktīviem, kas glabājas saldētavās
 • Vairāku parakstu process

Lai gan drošības pasākumi atbilst nozares standartiem attiecībā uz kriptogrāfijas apmaiņu, iesakām lietotājiem savus aktīvus vienmēr pārsūtīt uz ārējo maku. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu rakstu par labākajiem Bitcoin aparatūras makiem.

Klientu atbalsts

Vietnei bitFlyer ir visaptveroša atbalsta un FAQ sadaļa iesācējiem, lai sāktu darbu ar bitFlyer. Atbalsta sadaļas palīdzības tēmas ātrai navigācijai ir sakārtotas kategorijās, vai arī lietotāji var izmantot meklēšanas funkciju, lai atrastu bieži uzdotos jautājumus.

bitFlyer piedāvā biļešu atbalsta sistēmu, lai pieprasītu palīdzību, uzdotu jautājumus vai sniegtu atsauksmes par pakalpojumu. Atbilde pa e-pastu bija ātra (mazāk nekā 24 stundas), un klientu atbalsta pārstāvji bija profesionāli.

bitFlyer alternatīvas

BYBIT

Bybit

ByBit ir atvasināto kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kurā uzsvars tiek likts uz sviras tirdzniecību ar līdz pat 100x lielāku sviru uz Bitcoin un Etherium tirdzniecības pāriem. Bybit ir kļuvis par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Apmeklējiet vietni plus500

Plus500

Plus500 ir CFD nodrošinātājs, kas piedāvā savu milzīgo klientu loku, lai tirgotu pasaulē populārākos kriptogrāfijas aktīvus ar līdz pat 30x lielāku sviru, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero.

Apmeklējiet vietni

Atruna: jūsu kapitāls ir apdraudēts

binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Birža ir piedzīvojusi astronomisku izaugsmi, un tā ir augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Apmeklējiet vietni

bieži uzdotie jautājumi

Ir bitFlyer Legit?

bitFlyer, šķiet, ir likumīga kripto aktīvu apmaiņa, kas ir licencēta un regulēta vairākās jurisdikcijās visā pasaulē, piemēram, Eiropā, Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Birža ir ieguvusi lietotāju uzticību no visas pasaules ar 2017. gadā tirgotajiem 250 miljardiem dolāru.

Kādas valstis atbalsta bitFlyer?

bitFlyer ES sniedz pakalpojumus Eiropas un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) iedzīvotājiem. Birža šobrīd darbojas visās EEZ valstīs, piemēram: Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Horvātijā, Kiprā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Ungārijā, Islandē, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Lihtenšteinā, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Lielbritānija.

bitFlyer Japan lietotāji, kas ietilpst EEZ, var atvērt kontu bitFlyer EU, tomēr būs jāizveido jauns konts, izmantojot citu e-pasta adresi.

Vai bitFlyer ir saistīta vai novirzīšanas programma?

Saistītā programma BitFlyer ļauj lietotājiem gūt papildu ienākumus, reklamējot BitFlyer draugiem un ģimenes locekļiem nopelnīt atlīdzības līdz EUR 130. Lai varētu pretendēt uz saistītajām komisijām, katram novirzītajam lietotājam ir jāpabeidz konta reģistrācija vietnē BitFlyer un jāveic darījumi.

Vai ASV investori var tirgoties ar bitFlyer?

bitFlyer US ir kriptovalūtu tirdzniecības platforma klientiem ASV, kuri vēlas iegādāties, tirgot, uzglabāt un pārdot Bitcoin un citus digitālos aktīvus, piemēram, stablecoins. bitFlyer US ir atsevišķa vienība no Eiropas un Japānas biržas, tāpēc lietotājiem ASV būs jāizveido konts bitFlyer ASV vietnē. Citu Bitcoin sarakstu & kriptogrāfijas biržas ASV, izlasiet šo rakstu.

Vai bitFlyer ir pieejams Austrālijā?

bitFlyer nav licences darbībai Austrālijā un atļaut pirkt fiat-to-crypto ar AUD. Šī reģiona klientiem būs jāiegādājas digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin, izmantojot Austrālijas kriptogrāfijas biržu.

Secinājums

Noslēdzot mūsu bitFlyer pārskatu, apmaiņa ir viegli lietojama kriptovalūtas platforma, kas ir ideāli piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Lietotāja saskarne ir labi izstrādāta darbvirsmas un mobilo lietotņu versijās. Tas ir licencēts un regulēts vairākos reģionos, piemēram, Eiropā, Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs, kas ir ļoti svarīgi.

Apmeklējiet bitFlyer Europe Apmeklējiet bitFlyer Japan

Jūs varētu interesēt arī:

 • 5 labākās platformas, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • 6 labākās vietas, kur nopirkt Bitcoin Lielbritānijā
 • 8 labākās kriptovalūtu maržas tirdzniecības platformas
 • ChangeNOW apskats: Kripto mijmaiņas darījumi, Tirdzniecības maksas & Vairāk
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)

Kriptogrāfijas valūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu kriptogrāfijas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt kriptonauda un tirgot digitālos aktīvus..

Apmeklējiet vietni bitFlyer

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map