ChangeNOW apskats: kriptogrāfijas mijmaiņas darījumi, tirdzniecības maksas un citi

ChangeNOW ir plaši pazīstama un populāra kripto mijmaiņas platforma, kas tiek izmantota, lai nekavējoties nomainītu vienu kriptogrāfiju uz citu bez ierobežojumiem un reģistrācijas. Lietotājiem ir greznība dažu minūšu laikā nomainīt vairāk nekā 170 dažādas kriptovalūtas tieši uz jūsu aparatūras maku.

Šajā ChangeNOW pārskatā mēs novērtēsim populāro kriptogrāfijas tirdzniecības platformu, kuru izmanto simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, un sniegsim pārskatu par tās funkcijām, lietotāja saskarni un tirdzniecības maksām.

Apmeklējiet ChangeNOW

Lai gan mūsu mērķis ir vienmēr sniegt jums precīzu informāciju, iesakām laiku pa laikam apmeklēt viņu vietni, ja pēc tam tiek veikti daži atjauninājumi. Tāpēc bez liekas aizķeršanās iesim tajā!

changenow vietne

Pirms darba sākšanas, tirgojot kriptonauda, ​​iesakām izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir ChangeNOW?

ChangeNOW ir a ar brīvības atņemšanu nesaistīts pakalpojums, kas ir plaši pazīstams ar tūlītēju un vienkārši lietojamu kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pakalpojumu. Platforma piedāvā konkurētspējīgas tirdzniecības maksas, tās apmaiņai ir pieejamas vairāk nekā 170 kriptovalūtas un tai nav ierobežojumu. Jūs varat uzreiz un bez ilga reģistrēšanās procesa apmainīt Ethereum vai citu kriptovalūtu, cik vien vēlaties, piemēram, Bitcoin..

ChangeNOW ļauj iegādāties kriptovalūtu, izmantojot debeta / kredītkarti (Visa vai MasterCard), izmantojot trešās puses partneri, un saņemt tieši uz aparatūras maku..

Kā darbojas ChangeNOW?

ChangeNOW apkopo kriptogrāfijas cenas no pasaules lielākajām un populārākajām tirdzniecības biržām. Tas meklēs labāko iespējamo par laika cenu un to bloķēs, līdz lietotājs pabeigs darījumu un tas tiks apstiprināts blokķēdē.

mainīt, kā tas darbojas

Lai izmantotu ChangeNOW, rīkojieties šādi:

ChangeNOW Salīdzināts

Draudzīgas iesācējiem un ērta lietošana ir svarīgas ChangeNOW funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas populāras kriptogrāfijas apmaiņas, kas ļauj lietotājiem uzreiz nomainīt kriptogrāfiju, izmantojot vienkārši lietojamu vietni.


Vai ChangeNOW Legit?

Izskatās, ka ChangeNOW ir a legitimate kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojums, kas darbojas kopš 2017. gada. Tiešsaistes kriptogrāfijas platforma ir ieguvusi lietotāju uzticību no visas pasaules un turpina pieaugt. Platforma ChangeNOW un tās mobilā lietotne katru mēnesi piesaista simtiem tūkstošu apmeklētāju, liecina tās vietne.

Vai ChangeNOW ir droša?

Izskatās, ka ChangeNOW ir a droša kriptovalūtas maiņa, kas nav brīvības atņemšana. Tas nozīmē, ka platformā NETIEK glabāt lietotāju līdzekļus, kas samazina krāpšanas, zādzību un hakeru risku. Platformā tiek konstatēta aizdomīga lietotāja darbība, tiks aktivizēta iekšēja riska pārvaldības sistēma, kas lietotājam prasīs papildu KYC verifikāciju.

Kā apmainīt kriptovalūtu, izmantojot ChangeNOW

Kriptovalūtas apmaiņas process ChangeNOW ir viegli izdarāms, un pat iesācējs dažu minūšu laikā var apmainīt kriptogrāfiju, piemēram, no Bitcoin uz Ethereum..

Lai sāktu, lietotājiem tas būs jādara apmeklējiet vietni ChangeNOW un izmantojiet logrīku mājas lapā, kā parādīts zemāk.

logrīks changeNOW

Lai uzreiz nomainītu kriptogrāfiju, izmantojiet nolaižamo bultiņu, lai izvēlētos kriptovalūtu, kuru vēlaties nomainīt (vai pārdot), un summu. Pēc tam pēc līdzīga procesa izvēlieties kriptogrāfiju, kuru vēlaties iegādāties. Jūs redzēsiet, ka summa tiks automātiski aizpildīta lodziņā “Jūs saņemat”.

Summa atšķirsies atkarībā no izvēlētās likmes, kuru mēs sīkāk paskaidrosim šajā pārskata rakstā. Lai pārietu uz nākamo soli, noklikšķiniet uz ‘Exchange’.

Šeit atkal parādīsies darījuma informācija, kuru varat izvēlēties mainīt. Pretējā gadījumā jūs varat ievadīt adresi, lai nosūtītu kriptonauda, ​​kuru gatavojaties iegādāties. Tas ir Vislabāk ir nosūtīt kriptogrāfiju tieši uz aparatūras maku, tāpēc ievadiet adresi, kā parādīts zemāk.

changenow mijmaiņas kriptogrāfija

Kad esat ievadījis seifa adresi, kur saņemsit kriptonauda, ​​nākamais solis ir apstiprināt pasūtījumu. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas pārliecinieties, ka jūsu maks var pieņemt šo kriptovalūtu.

Piemēram, ja vēlaties iegādāties Ethereum, jums būs jāievada sava Ethereum adrese, nevis Bitcoin vai cita kriptogrāfija. Pretējā gadījumā jūsu monētas var pazust un būs grūti atgūt.

Kad esat apmierināts ar pasūtījumu, pieņemiet T&Cs un noklikšķiniet uz “Apstiprināt”.

mainīt apstiprināt pasūtījumu

Pēdējais solis ir deponēt kriptogrāfiju, kuru vēlaties pārdot (apmainīt) uz ChangeNOW adresi.

Kad maksājums būs pabeigts, ChangeNOW nosūtīs kriptogrāfiju uz jūsu norādīto seifa adresi. Pasūtījumu apstrāde ilgst apmēram 5-10 minūtes, ņemot vērā blokķēdes tīkla slodzi.

Ja dažas stundas neko savā makā nesaņemat, noteikti sazinieties ar ChangeNOW palīdzības dienests.

changeNOW depozīts

Pērciet kriptogrāfiju ar debetkarti / kredītkarti

ChangeNOW darbojas kā fiat-to-crypto birža, kas ļauj lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar tādu valūtu kā USD, GBP, AUD, NZD, JPY, EUR un daudz ko citu. Lietotāji var iegādāties kriptogrāfiju vietnē ChangeNOW, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, izmantojot partnerību Vienkāršs.

Lai iegādātos kriptogrāfiju ar debetkarti, rīkojieties šādi:

ChangeNOW maksas

Apmainīt maksu

Pirms lēmuma par kriptonauda biržas izmantošanu jāizvērtē apmaiņas maksa. Tas ir svarīgi, nomainot lielu kriptogrāfijas daudzumu uz citu.

Vietnē nav norādīta maksa par kriptogrāfijas mijmaiņas darījumiem. Tomēr, balstoties uz mūsu aplēsēm, konvertēšanas vai mijmaiņas maksa, šķiet, ir no 0,5% līdz 1,5% (rakstīšanas laikā), kas ir iekļauti ierosinātajā mijmaiņas darījumā.

Depozīts & Izstāšanās maksa

Tā kā ChangeNOW nav sava seifa kriptovalūtu glabāšanai, nav depozīta vai izņemšanas maksas. Ir minimālā tīkla maksa, kuru nosaka blokķēde. Šī maksa mainās atkarībā no tīkla slodzes un katrai kriptogrāfijas monētai.

Debets & Kredītkartes maksa

Ja kriptovalūtu iegādājaties, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, papildus ChangeNOW maksai tiek piemērota papildu maksa aptuveni 5% apmērā. Tāpēc kopējā maksa par kriptogrāfijas iegādi, izmantojot platformu, ir diezgan augsta.

bieži uzdotie jautājumi

Vai jums ir jāpabeidz konta verifikācija?

Jā, ja jūs izmantojat ChangeNOW, lai konvertētu fiat valūtu ciparu aktīvos, jums būs jāpabeidz KYC process saskaņā ar finanšu noteikumiem. Lai verificētu savu kontu, var augšupielādēt šādus dokumentus:

  • Starptautiskā pase
  • Valsts ID karte
  • Autovadītāja apliecība

Kādas monētas ir pieejamas?

ChangeNOW atbalsta vairāk nekā 170 kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, EOS, Stellar, Monero un daudz ko citu. Lai skatītu pilnu atbalstīto kriptovalūtu sarakstu, varat apmeklēt vietni pieejamo monētu lapa.

Kādas valstis ChangeNOW atbalsta?

ChangeNOW ir atbalstīta birža Amerikas Savienotajās Valstīs, lai iegādātos kriptogrāfiju un citas pasaules valstis, piemēram, Lielbritāniju, Austrāliju, Eiropu un Kanādu. Ja neesat pārliecināts, vai ChangeNOW ir pieejams jūsu valstī, apmeklējiet vietni changenow.io/terms-of-use lai iegūtu vairāk informācijas.

Secinājums

Noslēdzot mūsu ChangeNOW pārskatu, tiešsaistes platformas izmantošana, lai kriptogrāfiju nomainītu ar kriptogrāfiju, ir vienkārša un bez apgrūtinājumiem vai sarežģījumiem. Mājas lapā esošais logrīks ir piemērots visu vecumu investoriem, un labākais ir tas, ka jums nav jāizveido konts, lai apmainītu kriptogrāfiju.

Apmeklējiet ChangeNOW

Tiem, kas vēlas iegādāties Bitcoin vai citu altcoin, platforma ļauj izmantot tikai debetkarti vai kredītkarti. Mēs iesakām izmantot citas depozīta metodes, jo tirdzniecības maksa ir augsta. Tāpat paturiet prātā, ka, iegādājoties kriptogrāfiju ar nacionālo valūtu, jums jāiesniedz personas apliecība, lai apliecinātu savu identitāti.

Jūs varētu interesēt arī:

  • FTX apmaiņas apskats – ja jūs pārslēdzaties?
  • BlockFi apskats: vai tas ir likumīgs & Droši?
  • Kā nopirkt Bitcoins ar Amazon dāvanu karti (ļoti viegli)
  • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
  • 8 labākās kriptovalūtu biržas ASV

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Ja ir citas kriptovalūtas biržas, kuras vēlaties, lai mēs pārskatām, atstājiet komentāru.

Bitcoin un kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu šifrēšanas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šīs kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt fiat valūtu un iegādāties digitālos aktīvus..

Apmeklējiet ChangeNOW

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map