CoinSpot apskats: vai tas ir droši? (Lūk, ko mēs atradām)

Coinspot ir labi cienīta kriptovalūtas apmaiņa, kuru ir viegli izmantot un kas ļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin Austrālijā. Kopš dibināšanas 2013. gadā CoinSpot birža ir sasniegusi gandrīz 1 miljons lietotāju.

Šajā pārskatā mēs novērtēsim platformas lietotāja saskarni, tirdzniecības maksas, depozītu limitus, norēķinu metodes, drošību & drošības un klientu atbalsta dienests.

Apmeklējiet Coinspot

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt visprecīzāko informāciju šajā Coinspot pārskatā, mēs iesakām apmeklēt viņu vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Uzticama Austrālijas kriptogrāfijas apmaiņa
 • Viegli lietojams un piemērots iesācējiem
 • Konkurētspējīgs tirdzniecības maksas ārpusbiržas un SMSF investoriem
 • Vairākas AUD iemaksas metodes
 • ISO sertificēts informācijas drošībai
 • 4.6 vērtējums balstīts uz 354 atsauksmes
 • Atsaucīga klientu apkalpošanas un biļešu sistēma

kopumā

4.6 / 5 Apmeklējiet Coinspot

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Tirgojot kriptonauda, ​​iesakām izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir Coinspot?

Coinspot ir an Austrālietis kriptovalūtas maiņa Melburnā kas nodrošina drošu platformu kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai. Birža bieži tiek uzskatīta par vienu no labākajām kriptovalūtu biržām Austrālijā. Lietotāji var uzreiz pirkt vai pārdot Bitcoin vai tirgoties ar atvērto tirgu, lai spekulētu un gūtu potenciālu peļņu.

Coinspot ir likumīgs uzņēmums, kas ir licencēts saskaņā ar Casey Block Services Pty Ltd ABN 19 619 574 186, kas darbojas kā CoinSpot. Apmaiņa ir ko regulē Austrālijas ļoti pārvaldītais finanšu sektors nodrošināt pareizu rīcību un operācijas ar ieguldītāju naudu.


monētas banknotes vietne

Ātrais kopsavilkums

Coinspot salīdzinājumā

Bankas pārskaitījums ir viena no populārākajām metodēm, lai noguldītu AUD Coinspot. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas citas populāras Austrālijas kriptonauda apmaiņas, piemēram, Coinspot kas ļauj ieguldītājiem noguldīt līdzekļus, izmantojot bankas pārskaitījumu, lai sāktu tirdzniecību.

Iespējas & Pakalpojumi

Coinspot ir viens no Austrālijas pirmajiem Bitcoin & kriptovalūtas apmaiņa valstī, kas ir paplašinājusi savu galveno piedāvājumu, iekļaujot tādas platformas funkcijas kā:

 • Paredzēts, lai tas būtu piemērots visiem investoriem ar lietotājam draudzīgu saskarni
 • Pircējiem un pārdevējiem ir pieejamas vairāk nekā 210 kriptovalūtas monētas
 • Uzreiz nopērciet & pārdot kriptovalūtu dažu minūšu laikā
 • Apmaiņas platforma ar TradingView diagrammām un uzlabotiem pasūtījumu veidiem
 • Plašs fiat depozīta iespēju klāsts, piemēram, POLi maksājumi, PayID, BPAY un skaidra nauda
 • Augsts drošības funkciju standarts, lai samazinātu konta zādzību
 • Bezrecepšu galds un atbalsts Austrālijas Super Fund investoriem
 • Divu faktoru autentifikācija, lai aizsargātu hakeru un zādzību kontu
 • Nozares vadošie drošības procesi un ISO drošības akreditācija
 • Saistītā programma, kas atlīdzina 30% no komisijas maksas par novirzītajiem lietotājiem

Vai CoinSpot ir droša?

Coinspot kriptogrāfijas valūtas maiņa atbilst Austrālijas stingrajiem jaunajiem AML / CTF likumiem, kurus izpilda AUSTRAC lai nodrošinātu lietotāju kontu drošību. Apmaiņas funkcijas bankām līdzīgi drošības pasākumi lai aizsargātu klienta informāciju un saglabātu naudas līdzekļus. Tāpat kā citas apmaiņas, arī CoinSpot izmanto divu faktoru autentifikāciju (2FA), kurai piekļuvei platformai nepieciešams mobilā tālruņa kods, un tagad tā ir drošības standarts apmaiņai visā pasaulē..

Vai CoinSpot ir uzticams?

Coinspot ir cienījama un uzticama birža, kurai ir nekad nav uzlauzts kopš dibināšanas 2013. gadā. Coinspot ir arī pirmā kriptonauda platforma Austrālijā, kas saņēmusi starptautiski atzītu ISO 27001 sertifikāts informācijas drošībai. Tas nozīmē, ka pastāv mazs risks, ka personiskā informācija, kas tiek glabāta biržā, lai izpildītu KYC prasības, tiks apdraudēta.

Konta izveide

Tāpat kā lielākajai daļai kriptovalūtu biržu, lai izveidotu kontu Coinspot, jaunajiem lietotājiem būs jāiziet reģistrācijas process, lai izveidotu kriptogrāfijas tirdzniecības kontu. Lai sāktu, apmeklējiet vietni un noklikšķiniet uzReģistrēties ‘ lapas augšdaļā aizpildiet informāciju un noklikšķiniet uz ‘Izveidot profilu’.

Coinspot apmaiņa pieprasīs e-pasta adresi, lai pārbaudītu lietotāja piekļuvi iesniegtajai e-pasta adresei. E-pasta adreses pārbaude pabeidz pamata Coinspot konta izveides procesu, lai lietotāji varētu pirmo reizi pieteikties Coinspot.

ID pārbaude

Coinspot pamata konts ļauj lietotājiem izpētīt vietnes funkcijas, taču nevar noguldīt vai izņemt līdzekļus, kamēr verifikācija nav pabeigta. Coinspot pārbaude ir rnepieciešams pierādīt identifikācijas dokumentus iemaksā līdz USD 2000 dienā un izņem naudu no Coinspot maka. Būs nepieciešami šādi dokumenti:

 • Pilnais vārds
 • Dzimšanas datums
 • Telefona numurs
 • Dzīvesvietas adrese
 • Derīgas identifikācijas kartes vai pases kopija ar adreses apliecinājumu
 • Pašbildes fotogrāfija, turot personu apliecinošu dokumentu

Šis process ir diezgan stingrs un ievēro pārbaudes un līdzsvaru atbilstoši AML politikām un neuztraucas. Šis ir standarta process, lai pasargātu kriptogrāfijas apmaiņu no iesaistīšanās naudas atmazgāšanā vai aizdomīgās darbībās. Kopumā verifikācijas process tiek apstiprināts mazāk nekā 24 stundas pirms lietotāji var veikt pirkšanas / pārdošanas darbības.

Līdzekļu noguldīšana

Coinspot atbalsta vairākas norēķinu metodes, lai lietotāji varētu noguldīt līdzekļus kontā, lai nopirktu Bitcoin. Populārākā izvēle noguldīt līdzekļus Coinspot ar bankas pārskaitījumu, izmantojot tiešo depozītu, POLi vai PayID. Par katru maksājuma veidu netiek piemērota tirdzniecības maksa.

monētas naudas depozīts

Ir pieejamas BPAY un skaidras naudas iemaksas metodes, taču tās maksā maz. Diemžēl apmaiņa nenodrošina iespēju nopērciet Bitcoin ar kredītkarti, AfterPay vai PayPal. Katrai depozīta metodei ir atšķirīgs depozīta limits dienā un termiņi, kas jānotīra šādi:

Lietotāja interfeiss

Coinspot saskarnē ir vienkāršs un viegli lietojams informācijas panelis ar tirdzniecības funkcijām, kas lietotājiem ļauj uzraudzīt vairākus monētu seifus vienā vietā. Blakus katram aktīvam ir pogas, lai ātri pirktu un pārdotu pasūtījumus vai skatītu tiešo cenu diagrammu. Portfeļa vizuālā diagramma ar monētu turējumu sadalījumu un tā procentiem ir jauka funkcija, lai uzraudzītu vispārējo sniegumu.

monētas konta konts

Investori un tirgotāji, kuri paļaujas uz tehnisko diagrammu analīzi, ir aprīkoti ar tādiem tirdzniecības rīkiem kā tendenču līnijas, rādītāji un tehniskie modeļi, lai analizētu cenu darbību. The diagrammu pakete ir saskarnēta ar TradingView kas ir populāra kartēšanas pakete. Lietotājiem ir jāzina, ka zīmēšanas rīki un indikatori tiks noņemti pēc atteikšanās, un viņiem jāapsver iespēja izmantot atsevišķu kriptogrāfisko diagrammu veidošanas vietni.

monētas monēta nopirkt bitcoin

Tūlītēja pirkšana / pārdošana

Coinspot nodrošina iespēju lietotājiem, kuri to vēlas pirkt un pārdot kriptonauda uzreiz kurai var piekļūt, lapas augšpusē noklikšķinot uz saites ‘Pirkt / Pārdot’. Ir vairāk nekā 200 monētu, kuras var uzreiz iegādāties vai pārdot atpakaļ AUD.

tūlītējs monētas monētas nopirkšana

Tūlītējās pirkšanas funkcijas izmantošanas process ir vienkāršs. Piemēram, ja lietotājs vēlas iegādāties Bitcoin, aktīvs tiek izvēlēts no saraksta un tiek parādīts pasūtījuma ievadīšanas lodziņš. Šeit lietotājs var ievadīt AUD summu, lai nopirktu Bitcoin.

Ekvivalents Bitcoin daudzums tiek parādīts pēc pašreizējā tirgus kursa. Tirdzniecības maksa netiek parādīta kopā ar darījuma informāciju, un tā jāparāda, lai ieguldītājam sniegtu skaidrību. Tirgotāji, kas izmanto tūlītējas pirkšanas vai pārdošanas funkcija tiks piemērota augstāka tirdzniecības maksa 1% apmērā ērtībām. Šis rādītājs ir ievērojami augstāks, salīdzinot ar citām kriptovalūtu platformām Austrālijā.

monētas monēta nopirkt bitcoin

Coinspot birža

Coinspot piedāvā kriptovalūtu tirdzniecības platformu tirgotājiem, kuri vēlas pirkt un pārdot kriptovalūtu, kas piemērota iesācējiem un starpnieku tirgotājiem. Coinspot ‘Exchange’ var piekļūt, augšējā izvēlnē noklikšķinot uz saites ‘Market’. The tirdzniecības maksa, izmantojot biržu, būtiski atšķiras no iepriekš minētās tūlītējās pirkšanas / pārdošanas funkcijas (1% pret 0,1%). Atsaukties uz Maksa par monētu banku sadaļā.

Lietotāja saskarnē ir iekļauta izvēlētā kriptovalūtas īpašuma cenu diagramma. Tas ir noderīgi, lai sniegtu lietotājam pārskatu par neseno cenu vēsturi, izmantojot svečturi vai līniju diagrammu.

monētu zīmola cenu diagramma

Līdzīgi kā populārajās Bitcoin tirdzniecības platformās, arī Coinspot biržā ir iekļauts pasūtījumu ievadīšanas lodziņš, lai pirktu un pārdotu kriptovalūtu pret Austrālijas dolāriem (AUD). Lietotāji var ievadīt iztērējamo AUD summu un izvēlēties iegādājamā kriptogrāfijas apjomu. Saskarne ir pamata, un pasūtījumi jāievada manuāli, kā rezultātā var kļūdīties.

Pasūtījumu grāmata ir novietota zem pasūtījumu lodziņiem, kas var būt noderīgi, lai redzētu tirdzniecības apjomu un aktīvu likviditāti. Tas ir īpaši svarīgi altkīnos, kuriem ir mazs tirdzniecības apjoms.

monētu banku tirdzniecība

Mēs arī tur atzīmējam nešķiet iespēja noteikt pieturas zaudējumus vai pieņemt peļņas pasūtījumus, izmantojot Coinspot biržu. Tas ir patiešām svarīgi, lai pārvaldītu tirdzniecības risku un saglabātu kapitālu, un vēlētos, lai būtu iekļauti arī uzlaboti pasūtījumu veidi, piemēram, stop order, One-Cancels the Other (OCO) un Fill-Or-Kill.

Kopumā tirdzniecība ar Coinspot, izmantojot pirkšanai “Market” & pārdodot kriptovalūtu, trūkst uzlaboto funkciju salīdzinājumā ar citām cienījamām platformām, piemēram, Swyftx, Binance, Bybit un Plus500, kuras Austrālijā ir pieejamas lietošanai.

Maksa par monētu banku

Coinspot maksas struktūra ir atkarīga no tā, kā lietotājs veic pasūtījumus biržā. The tirdzniecības maksa par tūlītēju kriptogrāfijas pirkšanu, pārdošanu un nomaiņu ir vienāda 1%. Līdzīgi tirdzniecības maksa, lai izvietotu peļņu, apturētu zaudējumu rīkojumus un atkārtotus pirkumus (vidējās dolāru izmaksas), ir 1%. Tirdzniecības maksa par biržas vai ārpusbiržas galda izmantošanu ir 0,1%.

Kopumā Tirdzniecības maksas tiek piemērotas iesācējiem, kuri vēlas izveidot savu pirmo Bitcoin & kriptovalūtas ieguldījumi izmantojot AUD. Tomēr tirdzniecības maksa ir pārāk augsta aktīviem pircējiem un kriptovalūtu tirgotājiem, jo ​​1% maksa iekasēs iespējamo peļņu.

Depozīts & Izstāšanās maksa

Tur ir nav jāmaksā depozīts vai jāizņem maksa, izmantojot bankas pārskaitījuma metodes, piemēram, POLi vai PayID, vai tiešo depozītu. Par BPAY un skaidras naudas iemaksu vietējā avīzes kancelejā attiecīgi tiks iekasēta 0,9% 2,5% piemaksa. Kriptovalūtas izņemšana no citas valūtas maiņas vai aparatūras seifa iekasēs standarta blokķēdes tīkla (ieguves) maksu, kas mainās atkarībā no monētas un tīkla slodzes tajā laikā..

Ārpusbiržas (OTC) tirdzniecība

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns Bitcoin un kriptonauda, ​​vai pieredzējis tirgotājs, CoinSpot ļauj Pāri letei (OTC) tirdzniecība ieguldītājiem ar lielu neto vērtību. Birža piedāvā palīdzību augstas vērtības noguldījumiem & izņemšana, ieskaitot atbalstu pašpārvaldītais superfonds (SMSF) & Uzņēmuma konta iekāpšana.

Ne visas kriptogrāfijas valūtas maiņas Austrālijā ir vienādas.

SALĪDZINĀT COINSPOT AR CITIEM

Salīdziniet tūlīt!

Coinspot lietotne

Coinspot funkcijas a mobilā tirdzniecības lietotne pirkšanai, tirdzniecībai, pārdošanai, pārsūtīšanai no seifa, cenu grafiku skatīšanai, monētu informācijas parādīšanai un kopējās kriptovalūtas portfeļa uzraudzībai vienā vietā. Coinspot lietotni var lejupielādēt no Google Playstore, izmantojot Drīzumā būs pieejama ar iOS saderīga lietotne.

monētas monētas lietotne

Drošības funkcijas

Coinspot nopietni uztver drošību un ievēro Starptautiskā standartizācijas organizācija savām drošības sistēmām. Coinspot ir okriptovalūtas maiņu Austrālijā, lai to akreditētu tās drošības sistēmās. Coinspot makā glabātie līdzekļi tiek turēti drošībā, līdz tiek pārskaitīti uz personāla aparatūras maku.

Lai pasargātu lietotāju kontus no krāpnieciskām darbībām, CoinSpot izmanto divu faktoru autentifikāciju (2FA), kas lietotājiem prasa ievadīt reģistrētajā mobilajā ierīcē ģenerēto kodu, lai pieteiktos platformā..

Novirzīšanas programma

CoinSpot novirzīšanas programma ir piemērota visiem apmaiņas lietotājiem, koplietojot novirzīšanas kodu draugiem un ģimenes locekļiem abiem saņemt $ 10 vērtībā Bitcoin pēc pirmā AUD depozīta. Precīza ieskaitītā Bitcoin (BTC) summa būs ekvivalenta USD 10 vērtība brīdī, kad attiecīgā puse veic pirmo AUD depozītu. Novirzīšanas saiti var atrast informācijas paneļa apgabalā.

Saistītā programma

CoinSpot ir saistīta programma, kas atalgo 30% no komisijas maksas par savu pakalpojumu reklamēšanu sabiedrībai 12 mēnešus no katra dalībnieka pārbaudes. Komisijas likme pakāpeniski samazinās ik pēc 12 mēnešiem.

Pērciet & Pārdošanas ierobežojumi

CoinSpot pirkšanas un pārdošanas ierobežojumi ir:

 • BTC, XRP, NPXS, HOT – 100 000 USD par darījumu
 • LTC, ETH, EOS, ADA, TRX, VET, DOGE, ICX, NEO, OMG – 50 000 USD par darījumu.

Kā atrast īpašos pirkšanas un pārdošanas ierobežojumus monētām? Pārejiet uz ‘Pirkt Pārdot’ pogu lapas augšdaļā un atlasiet vajadzīgo monētu. Zem pieejamajiem CoinSpot līdzekļiem tiks parādīts ierobežojums. Pārdošanas ierobežojumu varat atrast tajā pašā pozīcijā, ja pirkšanas vietā noklikšķiniet uz Pārdošana.

Atbalstītie kriptotipi

CoinSpot atbalsta vairāk nekā 200 kriptovalūtas biržā pirkšanai, pārdošanai un mijmaiņai piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, NEO, EOS, Stellar Lumens, Tron un citi. Apmaiņa arī atbalsta populāros DeFi žetonus un monētas uz tās platformas, piemēram, Compound, Uniswap, Aave, Yearn Finance un Sushi.

monētas zīme defi

CoinSpot maku var izmantot jebkuras monētas glabāšanai, konvertēšanai atpakaļ uz AUD vai mijmaiņai uz citu kriptovalūtu. CoinSpot regulāri pievieno jaunas monētas, kas ir piemērotas altcoin pircējiem Austrālijā.

CoinSpot paketes

Ieguldītāji, kuri izvēlas diversificēt savu kriptovalūtu portfeli, var izmantot CoinSpot paketes priekšrocības, kas atvieglo aktīvu grupas iegādi vienā darījumā. Apmaiņa iedala populāros aktīvus grupās.

Katra aktīva sadalījumu komplektā nosaka apmaiņa. Piemēram, 3 lielākās monētas pēc tirgus kapitalizācijas ietver 40,8% piešķiršanu Bitcoin, 46,2% Ethereum un 12,9% XRP.

monētu kastes saišķi

Komplekta iegādes priekšrocība ir a vienreizēja tirdzniecības maksa, pretstatā maksas maksāšanai par katru aktīvu atsevišķi. Negatīvie ir tādi, ka noteiktā monētu komplektā var būt aktīvs, kuru jūs jau nevēlaties iegādāties vai jums piederēt.

Drošība

Coinspot nopietni uztver drošību un ievēro Starptautiskā standartizācijas organizācija savām drošības sistēmām. Coinspot ir okriptovalūtas maiņu Austrālijā, lai to akreditētu tās drošības sistēmās. Coinspot makā glabātie līdzekļi tiek turēti drošībā, līdz tiek pārskaitīti uz personāla aparatūras maku.

Lai pasargātu lietotāju kontus no krāpnieciskām darbībām, CoinSpot izmanto divu faktoru autentifikācija (2FA), kas lietotājiem prasa ievadīt kodu, kas tiek ģenerēts reģistrētajā mobilajā ierīcē, lai pieteiktos platformā.

Klientu atbalsts

Coinspot nodrošina visaptverošu palīdzības centru, kurā ir rokasgrāmatas un bieži uzdotie jautājumi, lai palīdzētu iesācējiem sākt darbu ar Coinspot, lai iegādātos Bitcoin un citus digitālos līdzekļus. Sadaļa aptver tādas tēmas kā:

 • Coinspot pārbaude un pieteikšanās kontā
 • Konta drošība un 2FA aktivizēšana
 • AUD noguldīšana platformā
 • Naudas līdzekļu izņemšana bankas kontā
 • Pirkšana & pārdošana biržā
 • Monētu sūtīšana un saņemšana

Lietotāji, kuri sadaļā FAQ nevar atrast palīdzību, var sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot palīdzības logrīku apakšējā labajā stūrī. Logrīks darbojas kā forma, un var uzdot konkrētu jautājumu, uz kuru atbildēs Coinspot atbalsta komanda. Pēc mūsu pieredzes, mēs saņēmām atbildi no atbalsta komandas mazāk nekā 24 stundu laikā darba dienā.

Coinspot alternatīvas

Šīs alternatīvās apmaiņas ar Coinspot ir cienījamas un uzticamas kriptonauda platformas Austrālijā. Katra birža ir piemērota kriptogrāfijas pirkšanai / pārdošanai, un tai ir savi plusi un mīnusi, kas jāņem vērā pirms lietošanas.

bieži uzdotie jautājumi

Vai Coinspot ir austrālietis?

Coinspot ir Austrālijas kriptovalūtas maiņa, kas atrodas Melburnā, Viktorijas štatā. Apmaiņa bieži tiek uzskatīta par “uzticamāko Austrālijas biržu”, jo tā stingri ievēro vietējos noteikumus un likumus.

Vai Coinspot Legit?

CoinSpot, šķiet, ir a likumīga kriptovalūtas apmaiņa ar tūkstošiem lietotāju Austrālijā. Apmaiņa ir regulēta un atbilst jaunajiem Austrālijas likumiem naudas atmazgāšanas un teroristu finansēšanas apkarošanai, kurus izpilda AUSTRAC.

Ir uzlauzta monētas monēta?

Coinspot ir nekad nav uzlauzts vai uzlauzts, jo tas tika izveidots 2013. gadā kā kriptogrāfijas valūtas maiņa. Apmaiņai ir augsti drošības standarti, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus un informāciju pret ļaunprātīgiem hakeriem un zādzībām. Coinspot ir pirmā šifrēšanas birža Austrālijā, kas saņēmusi ISO informācijas drošības akreditāciju.

Vai Coinspot ir maks?

CoinSpot ietver a drošs tiešsaistes maks, lai uzglabātu nesen iegādātās kriptovalūtas. Šo seifu var izmantot, lai nosūtītu un saņemtu monētas uz citām biržām vai aparatūras maku. CoinSpot seifs ir ērti lietojams un lielisks veids iesācējiem, lai saglabātu savas monētas drošībā.

Vai Coinspot ļauj SMSF ieguldīt?

Austrālieši, kas to vēlas izmantot savus pašpārvaldītos super fondus (SMSF) var izveidojiet CoinSpot kontu, lai ieguldītu, izmantojot SMSF, lai iegādātos kriptovalūtas piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) un daudzi citi.

Kādu maiņu izmanto monētu monēta?

Coinspot ir centralizēta kriptovalūtas birža, kas izmanto savas pasūtījumu grāmatas un likviditāti lietotājiem, kuri pērk, tirgo vai pārdod digitālos aktīvus, izmantojot platformu ‘Market’. Birža nesniedz publisku informāciju par ikdienas tirdzniecības apjomu vai likviditāti.

Secinājums

Noslēdzot mūsu CoinSpot pārskatu, mēs uzskatām, ka apmaiņa ir droša apmaiņa, lai nopirktu Bitcoin, jo tā atbilst Austrālijas jaunajiem naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas apkarošanas likumiem. Atrodas Austrālijā, tā ir ļoti uzticama apmaiņa, kas ir ļoti cienīta vietējā kriptonauda sabiedrībā un ir piemērota iesācējiem.

Apmeklējiet Coinspot

Tomēr lietotājiem vajadzētu būt uzmanīgiem, lai tūlītējas pirkšanas / pārdošanas funkciju neizmantotu pārāk bieži vai lieliem pasūtījumiem, jo ​​tā piesaista krietnu maksu. Mēs iesakām izvietot pasūtījumus tirgū / biržā, jo maksa ir viena desmitā daļa no lieluma. Alternatīvi lietotāji var pāriet uz citu kriptogrāfijas biržu, piemēram, Swyftx, kas ir mūsu visaugstāk novērtētā kriptovalūtas birža Austrālijā.

Iespējams, jūs interesē arī nākamo rakstu lasīšana:

 • Labākās vietnes, lai pārdotu Bitcoin skaidrā naudā Austrālijā [tūlīt]
 • Coinmama apskats: Bitcoin, tirdzniecība & Maksas
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • 5 Coinspot alternatīvas ar zemāku maksu
 • Top 10 FAQ par kriptogrāfijas nodokli Austrālijā (tas varētu ietaupīt naudu)

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet Coinspot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map