Crypto.com apskats: vai tas ir likumīgs? Mums ir atbildes

Crypto.com ir digitālo aktīvu platforma, kas piedāvā vairākus kriptovalūtas produktus un pakalpojumus. Digitālās valūtas nodrošinātājs ir labi pazīstams ar savu kriptogrāfijas lietotni, kas ļauj jums pirkt, pārdot, tirgot, tērēt, uzglabāt, nopelnīt, aizdot naudu un pat apmaksāt rēķinus ar kriptogrāfiju!

Apmeklējiet Crypto.com

Šajā Crypto.com pārskatā mēs novērtēsim platformā piedāvāto produktu un pakalpojumu dažādību, tostarp App, Exchange, Earn un Pay funkcijas. Mūsu novērtējums ietvers komentārus par lietotāja saskarni, tirdzniecības aktīviem, maksām, atbalstītajām valstīm & fiat valūtas un vairāk.

Galvenās iezīmes:

 • Crypto.com lietotni visā pasaulē lejupielādēja 5 miljoni lietotāju
 • Pērciet, tirgojiet un pārdodiet vairāk nekā 50 kriptogrāfijas pārus
 • Pērciet kriptogrāfiju ar nulles kredītkartes maksu pirmajās 90 dienās
 • Tirdzniecības maksas, kuru pamatā ir apjoms, sākot no 0,2%
 • Uzlabota tirdzniecības platforma, rīki un rādītāji
 • Novirzīšanas programma 25 ASV dolāru apmērā jaunu lietotāju piesaistīšanai

kopumā

4.5 / 5 Apmeklējiet Crypto.com

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju, mēs iesakām apmeklēt vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Iegūstiet $ 50 BEZMAKSAS pasūtot MCO debetkarti ar mūsu atsauces kodu 45h3ct59tv.

Pieprasiet 50 USD

Pirms mēs sākam darbu ar šo pārskatu, pērkot vai tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir Crypto.com?

Crypto.com ir globāls digitālo aktīvu pakalpojums, kas piedāvā plašu produktu klāstu iesācējiem draudzīgā un intuitīvā mobilajā lietotnē. Digitālās valūtas nodrošinātājs ļauj klientiem iegādāties, tirgot, pārdot, uzglabāt, nopelnīt, aizdot un samaksāt rēķinus, izmantojot kriptovalūtas, izmantojot savus produktus..

Crypto.com piedāvā savu “biržu”, lai klienti visā pasaulē varētu tirgot dažādus digitālos aktīvus drošā kriptogrāfijas platformā, izmantojot savu tīmekļa saskarni. Izmantojot savu vietējo digitālo žetonu monētu (CRO), Crypto.com apmaiņa var nodrošināt dziļa likviditāte un konkurētspējīgas tirdzniecības maksas lai lietotāji to varētu izbaudīt.

vietne crypto.com

Crypto.com salīdzinājumā

Crypto.com ir pasaules klases kriptovalūtas birža, kas piedāvā plašu produktu un funkciju klāstu. Šeit ir dažas citas tirdzniecības platformas, kas nodrošina visprogresīvākos kriptogrāfijas pakalpojumus.

Draudzīgs iesācējiem

Crypto.com piedāvā ļoti intuitīvu, lietotājam draudzīga un viegli lietojama mobilā lietotne pirkt un pārdot vairāk nekā 90 monētas par patiesām izmaksām. Lietotne ir piemērota jebkura līmeņa cilvēkiem un tiek atbalstīta iOS un Android ierīcēs.

Pērciet kriptogrāfiju par patiesām izmaksām

Unikāli Crypto.com lietotāji var pirkt un pārdot vairāk nekā 90 kriptovalūtas par patiesām izmaksām bez uzcenojumiem un vislabākajām iespējamām izpildes cenām. Jaunie lietotnes lietotāji var saņemt nulles tirdzniecības maksa par 30 dienām lietojot kredītkarti vai debetkarti kriptovalūtu iegādei. Turklāt lietotāji var nekavējoties nosūtīt kriptogrāfiju citiem lietotājiem bez maksas vai apmainīt kriptogrāfiju kriptogrāfijai ar nulles tirdzniecības maksu.

lietotne crypto.com

Nopelniet procentus

Līdzīgi kreditēšanas un aizņemšanās platformām, piemēram, BlockFi un Nexo, lietotāji, kuri savus līdzekļus glabā Crypto.com makā, var nopelnīt procentus par kriptogrāfiju līdz 6,5% gadā. Procenti tiek izmaksāti katru nedēļu kriptovalūtā, kuru var izņemt vai izmantot tirdzniecībai biržā.

MCO VISA karte

Kriptovalūtas investori Kanādā, Lielbritānijā, Singapūrā, ASV un Eiropā var pasūtīt Crypto.com VISA karti, kuru iztērēt (piemēram, skaidrā naudā) atbalstītajos mazumtirgotājos un tirgotājos. Karte piedāvā līdz 8% naudas atmaksa par pirkumiem, izmantojot MCO karti.

Ir Crypto.com Legit?

Crypto.com šķiet likumīga apmaiņa, kas ir nodrošināta un regulēta. ASV klientu fiat naudas līdzekļu atlikumus (USD) sedz FDIC apdrošināšana līdz USD 250 000, kas nodrošina pārliecības līmeni, ka platformā ir droši līdzekļi. Līdz šim Crypto.com vai tās lietotnē nav notikuši nekādi uzlaušanas gadījumi vai liela līdzekļu zādzība.

Vai Crypto.com ir drošs?

Crypto.com piedāvā bankām līdzīgus drošības pasākumus, lai droši aizsargātu vietni, lietotāju datus un līdzekļus. Pamatojoties uz mūsu pētījumu, ir bijuši nav uzlaušanas vai lielas līdzekļu zādzības vietnē Crypto.com App vai Exchange. Drošības protokolu piemēri, kas nodrošina aktīvu drošību, ir 100% saldētavas maks par klientu līdzekļiem un divu faktoru autentifikācija (2FA).

Biržai ir stratēģiska partnerība ar Ledger, kas ir vadošais aparatūras seifa piegādātājs. Saldētava uz aktīviem attiecas 100 000 000 ASV dolāru apdrošināšanas polise. Birža ir arī viena no pirmajām kriptovalūtu kompānijām pasaulē, kurai ir ISO27001: 2013, PCI: DSS 3.2.1, 1. līmeņa atbilstība un CCSS.

Crypto.com lietotne

Crypto.com lietotne ir viena no populārākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē ar vairāk nekā 5 miljoniem lejupielāžu. Tirdzniecības lietotne nodrošina ātrs, ērts un drošs veids, kā nopirkt kriptogrāfiju par patiesām izmaksām izmantojot debetkartes / kredītbankas karti. Lietotnes dizains ir pielāgots lietojamībai, padarot lietotājiem vienkāršu iespēju skenēt un atrast funkciju vai produktu dažu sekunžu laikā. Lietotne ir atbalsta tikai iOS un Android mobilajās ierīcēs. Lietotni nevar izmantot galddatorā, lai iegādātos kriptogrāfiju.

crypto.com mobilā tālruņa lietotne

Reģistrācija & Pieslēgties

Lai pirktu, pārdotu, nosūtītu un saņemtu kriptovalūtu, izmantojot Crypto.com, lietotājiem tas būs nepieciešams lejupielādējiet lietotni un atveriet kontu, izmantojot savu mobilo tālruni. Lai saņemtu verifikācijas kodu, lai apstiprinātu jauno maku, būs nepieciešama derīga e-pasta adrese. Par Crypto.com konta vai maka izveidošanu vai uzturēšanu nav jāmaksā.

ID pārbaude

Tāpat kā lielākā daļa pasaules fiat to crypto biržu, arī jaunie lietotāji, kas izveido kontu vietnē Crypto.com, lai pirktu un pārdotu kriptogrāfiju, izmantojot fiat valūtu jāpārbauda viņu identitāte. ID verifikācijas procesam jāatbilst AML / CTF noteikumiem, kas ir noteikti vairākās valstīs visā pasaulē.

Izmantojot lietotni, ir jāiesniedz pilns vārds, valdības identitātes dokuments vai pase. Pārbaudes procesa ātruma apstiprināšana parasti aizņem mazāk nekā 3 darba dienas. Lai iegūtu papildinformāciju par procesu „Pazīsti savu klientu” (KYC), izlasiet šo rokasgrāmatu vietnē Crypto.com.

Fiat naudas iemaksa

Crypto.com lietotne atbalsta 21 dažādu fiat valūtu kas ietver AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, NOK, NZD, PLN, RON, SEK, SGD, USD un ZAR. Naudu var iemaksāt lietotnē Crypto.com, lai iegādātos kriptogrāfiju, izmantojot šādus maksājuma veidus (atkarībā no pieejamības katrā valstī):

 • bankas pārskaitījums
 • Pārskaitījums ar pārskaitījumu
 • Kredītkarte vai debetkarte
 • SEPA
 • Pārsūtīt gudri
 • PayPal

Vispopulārākā metode valūtas pārskaitīšanai ASV ir caur a bankas pārskaitījums (ACH) vai pārskaitījums. Bankas pārskaitījums (ACH) ir lēts līdzekļu noguldīšanas veids, kura dzēšana prasa apmēram 3-5 darba dienas. Lai sasniegtu augstākus ierobežojumus, lietotāji var iemaksāt līdz USD 250 000, izmantojot pārskaitījumu, kura ātrāks depozīta ātrums ir 1-2 darba dienas. Minimālā depozīta summa ir 50 000 USD ar pārskaitījumu, kas ir saprātīgi salīdzinājumā ar citām ASV kriptovalūtas biržām.

Kriptogrāfijas deponēšana

Crypto.com lietotne ļauj deponēt 17 digitālos aktīvus piemēram, BTC, ETH, CRO, BAT, LINK, USDC un DOT. The atbalstīto monētu saraksts un ERC-20 žetoni ir ierobežoti noteiktās valstīs, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, Singapūrā un Honkongā. Piemēram, ASV klienti nevar noguldīt populārus žetonus YFI, AAVE un UNI.

crypto.com mobilā lietotne

Depozīta ātrums ir atkarīgs no monētas un nepieciešamo apstiprinājumu skaita, pirms naudas līdzekļi nonāk maciņā. Pēc veiksmīgas iemaksas veikšanas tiks nosūtīts e-pasts.

Crypto.com lietotņu maksa

Crypto.com iekasē standarta maksu starp 1,49% -3,99% iegādāties kriptovalūtas, izmantojot debetkartes vai kredītkarti, atkarībā no lietotāja valsts. Precīza cena tiks parādīta lietotnē, kad tiks veikts pasūtījums. Akcijai uz ierobežotu laiku jaunie Crypto.com lietotāji ir tiesīgi saņemt Atbrīvojums no kredītkartes 0% apmērā par pirmajām 30 dienām.

Atbalstītās valstis

Crypto.com lietotne ir pieejams visā pasaulē iegādāties kriptovalūtu, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, ieskaitot ASV iedzīvotājus. Pieņemtās valstis ir ASV, Austrālija, Singapūra, Lielbritānija un vairākas jurisdikcijas Eiropā. Ir daži ierobežotas valstis kuriem ir aizliegts iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot lietotni Crypto.com.

Crypto.Com Nopelniet

Lietotnes Crypto.com izmantošanas priekšrocība ir iespēja nopelnīt procentus par kriptovalūtām. Lai iegūtu bonusu, noguldītie aktīvi jāglabā Crypto.com seifā nopelnīt līdz 6,5% gadā uz kriptogrāfijas un 12% par stablecoins. Crypto.com Earn procentu summa tiek izmaksāta katru nedēļu noguldītajā monētā. Piemēram, Bitcoin (BTC) noguldījumi nopelnīs procentus BTC nedēļā.

crypto.com nopelnīt

Iegūstot 50 000 vai vairāk CRO žetonus, tiek iegūti papildu 2% gadā. procenti par līgumiem uz noteiktu laiku. Tomēr papildu procentus maksā CRO žetonos, nevis aktīvā.

Crypto.com nopelniet atbalsta kopumā 34 digitālās monētas kas ietver galvenās monētas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP un Binance Coin. Ir 8 stablecoīni, kurus var arī noguldīt lietotnē Crypto.com, lai nopelnītu procentus, piemēram, USD monēta, saite un patiesais USD.

crypto.com nopelnīt atbalstītas monētas

Crypto.com VISA karte

Crypto.com lietotne piedāvā VISA debetkarti, lai tērētu kriptogrāfiju un nopelnītu naudas atmaksas atlīdzību par pirkumiem līdz 8%. Tur ir nav iestatīšanas vai gada maksas sākt pelnīt atalgojumus atbalstītajos mazumtirgotājos, izmantojot Crypto.com VISA karti. Lai pieteiktos Crypto.com VISA debetkartei, lietotājiem ir jālejupielādē Crypto.com App, jāpabeidz identitātes pārbaude (KYC), jāpērk CRO marķieri no App un jāiemaksā savā makā likt CRO žetonus (180 dienas).

crypto.com VISA kartes

Cashback Rewards

Atkarībā no CRO žetonu daudzuma, kas piesaistīts Crypto.com makam, MCO VISA karšu īpašnieki saņems atšķirīgu naudas atmaksas procentu no 1% līdz 8% sekojoši:

 • Obsidian VISA karte: 2% līdz 8%
 • Ledus balta / matēta rožu zelta VISA karte: 1,75% – 5%
 • Royal Indigo / Jade Green VISA karte: 1,5% – 3%
 • Rubīna tērauda VISA karte: 1% – 2%

Klienti, kuri neapdraud CRO žetonus, joprojām var pieteikties un izmantot Crypto.com VISA karti, lai nopirktu 1% naudas atmaksu par pirkumiem. Tomēr viņiem nav tiesību saņemt papildu priekšrocības un karšu atlaides.

crypto.com karte

Kartes atlaides

Papildus nopelnīt līdz pat 8% naudas atmaksas par vietējiem un starptautiskiem pirkumiem, Crypto.com VISA karšu īpašnieki var gūt labumu, nopelnot atlaides, tērējot vietnē Crypto.com. premium partneri, kas ietver Spotify, Netflix, Prime un Expedia. Atlaides summa tiešām atšķiras no lietotnē piesaistītā CRO apjoma, kas arī ļauj nopelnīt bonusa procentus. Zemāk ir norādīti atlaižu piemēri, izmantojot Crypto.com VIA karti.

Atlaides mēnesī ir ierobežotas, un klientiem tas jādara pārbaudiet vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju. Kad ir beidzies 180 bloķēšanas iemaksas periods, marķierus var pārsūtīt uz Crypto.com maku tirdzniecībai vai turpināt likt, lai nopelnītu papildu priekšrocības.

Crypto.com Exchange

Crypto.com nodrošina kriptovalūtu tirdzniecības platformu, lai apmainītos ar digitālajām valūtām, un tiek dēvēta par “Crypto.com Exchange”. Birža ir pieejama tiešsaistē, un tai ir uzlabota lietotāja saskarne.

KYC līmeņi & Limiti

Tirgotājiem, kuri vēlas pirkt / pārdot digitālās valūtas Crypto.com Exchange, daudzpakāpju verifikācijas sistēma ar paaugstinātām funkcijām, funkcionalitāti un ierobežojumiem katram augstākam līmenim. Tirgotāji var iemaksāt neierobežotu daudzumu kriptogrāfijas uz Biržu pēc KYC pabeigšanas.

Lietotāja interfeiss

Crypto.com Exchange piedāvā a gluda, intuitīva un tīra platforma tirgotājiem spekulēt digitālo valūtu tirgos. Kriptovalūtu tirdzniecības platforma nodrošina uzlabotas funkcijas, rīkus un rādītājus, lai analizētu diagrammas un cenu darbību. Kartēšanas programmatūru un rīkus nodrošina Tradingview, kas būs pazīstams lielākajai daļai kriptogrāfijas tirgotāju.

Ātra, atsaucīga un gandrīz tūlītēja pārslēgšanās starp kriptopāriem, ar kuriem var cīnīties citas tirdzniecības biržas. Tur bija nav latentuma, lai ielādētu cenu diagrammas katra tirdzniecības pāra. Augšējā labajā stūrī esošā nolaižamā izvēlne, lai skatītu citus aktīvus, ir lieliska funkcija, jo tā neapgrūtina saskarni.

crypto.com lietotāja saskarne

Saskarne ir izkārtota ar diagrammu vidū un pēdējiem darījumiem pa labi, lai redzētu pēdējās cenas, kuras cilvēki ir gatavi pirkt un pārdot izvēlēto kriptonauda, ​​un tirgoto apjomu / summu katrā cenu līmenī. Tas atvieglo pasūtījuma ievadīšanu, noklikšķinot uz nesen veiktās tirdzniecības, lai automātiski aizpildītu precīzu pāra cenu. Cenas ievadīšana manuāli var izraisīt kļūdas.

Tirdzniecība ar Crypto.com Exchange

Pieejamie pasūtījumi ienākt darījumā ir tikai limitu un tirgus pasūtījumus. Salīdzinot ar progresīvām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, piemēram, Binance, Coinbase Pro, Kraken un KuCoin, pieejamie pasūtījumi ir ierobežoti, un tie būtu jāpaplašina, iekļaujot stop-limit un OCO rīkojumus..

crypto.com pasūtījumu lodziņš

Pasūtījuma apjoma procentuālais daudzums (piemēram, 25%, 50% un 100%) ļauj ērti un ātri ievadīt pasūtījumu. Noklikšķinot uz šīm pogām, tā noteiks summu, pamatojoties uz jūsu pašreizējā konta atlikumu konkrētajai kriptovalūtai. Pēdējos gados tas ir kļuvis par digitālās apmaiņas standartu.

Atbalstītās kriptovalūtas

Crypto.com apmaiņa nodrošina atbalstu vairāk nekā 24 kriptovalūtām, piemēram, BTC, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET un USDT. Aktīvus var tirgot pret Bitcoin, Tether un CRO žetoniem, nodrošinot lielu skaitu tirdzniecības pāru. Tā kā apmaiņa joprojām ir beta versijā, mēs varam sagaidīt, ka tuvākajā nākotnē apmaiņai tiks pievienoti turpmāki kriptopāri.

crypto.com tirgi

Crypto.com apmaiņas maksa

Crypto.com Exchange izmanto tā veidotāju un piesaistītāju sākas ar 0,20% par darījumu tirgus un limita rīkojumiem. Maksa mainās atkarībā no kopējā tirdzniecības apjoma kas tiek aprēķināts no kopējā 30 dienu tirdzniecības apjoma USD ekvivalentā. Zemākā darījuma maksa vietnē Crypto.com Exchange ir 0,04% (veidotājs) un 0,10% (saņēmējs) par tirdzniecības apjomu, kas pārsniedz 10 miljonus ASV dolāru mēnesī.

Kopumā Crypto.com Exchange sākuma maksa 0,2% apmērā par tirgus un limita pasūtījumiem ir nedaudz augstāka nekā tās konkurentiem piemēram, Binance, kas piedāvā 0,10% tirdzniecības maksu, kuru var vēl samazināt par 25%, izmantojot novirzīšanas prēmijas vai turot biržas vietējo BNB žetonu.

Depozīts & Izstāšanās maksa

Crypto.com Exchange to dara neiekasē maksu par kriptovalūtas aktīvu noguldīšanu vai izņemšanu uz biržu tirdzniecībai. Tiks piemērota standarta blokķēdes darījumu maksa, lai izņemtu līdzekļus no biržas, kas mainās atkarībā no aktīva un tīkla slodzes. Piemēram, maksa par BTC izņemšanu ir 0,0005 BTC.

Crypto.com atvasinājumu birža

Lai pabeigtu tādas populāras sviras tirdzniecības biržas kā Bybit, FTX un pat Binance, Crypto.com ir paplašinājis savus produktus, piedāvājot atvasināto instrumentu biržu. Platforma ļauj tirgot BTC / USD pastāvīgos līgumus, izmantojot nodrošinājumu USDC. Lietotāji platformā var tirdzniecība izmantojot 50x sviru kontrolēt lielāku pozīciju, lai izmantotu nelielu cenu kustību priekšrocības.

Līdzīgi kā Crypto.com birža tirdzniecības vietai, tirgotāji, kuri tur un glabā noteiktas Crypto.com monētas (CRO) summas, ir tiesīgi saņemt atlaides par tirdzniecības maksu. Lietotāja saskarne atvasināto finanšu instrumentu tirgū ir līdzīga tūlītējai apmaiņai, kā parādīts zemāk.

Crypto.com Bitcoin Perpetual

Crypto.com Pay

Crypto.com ir spēcīgs blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtu ieviešanas aizstāvis. Lai sasniegtu viņu ilgtermiņa mērķi, Crypto.com ekosistēma nodrošina drošu platformu privātpersonām un uzņēmumiem digitālo valūtu integrēšanai ikdienas dzīvē. Crypto.com Pay ļauj tirgotājiem savā vietnē pieņemt maksājumus Bitcoin vai citās populārās kriptovalūtās.

Crypto.com tirgotāja maksas, lai nokārtotu darījumi ar kriptovalūtām piedāvā ietaupījumus līdz 80%, salīdzinot ar tradicionālajām maksājumu sistēmām piemēram, PayPal un lielākās kredītkaršu kompānijas. Tiešsaistes bizness var izvēlēties maksāt par Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai Crypto.com monētu, kas pēc tam tiek konvertēta USD, CAD vai EUR.

crypto.com samaksa

Tiešsaistes pircējiem Crypto.com lietotņu lietotāji var tērēt seifā savas digitālās valūtas kā parastu bankas karti. Lietotne piedāvā dāsnus stimulus naudas atmaksas un atlīdzības veidā par kriptogrāfijas tērēšanu.

Drošība

Kriptovalūtas platformas rīcībā esošo līdzekļu un informācijas drošība ir būtisks apsvērums, izvēloties biržu, lai pirktu, tirgotu, pārdotu vai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju. Crypto.com aizņem drošība – pirmā pieeja drošības jomā un ir ieviesusi vairākus stingrus pasākumus un protokolus klientu aktīvu aizsardzībai.

Galveno drošības funkciju kopsavilkums ietver:

 • 100% lietotāju līdzekļu tiek uzglabāti bezsaistē saldētavā
 • Fiat valūta, kas tiek turēta ASV regulētos un ļoti nodrošinātos turētājbankas kontos
 • Īpaša komanda visu darījumu uzraudzībai, ieskaitot KYC / AML / ATF atbilstības pārbaudes
 • Uzrauga visus izņemšanas pieprasījumus par aizdomīgiem darījumiem un darbībām
 • Ārējās izņemšanas adreses iekļaušana baltajā sarakstā, izmantojot e-pasta verifikāciju
 • Divu faktoru autentifikācija (2FA), lai piekļūtu lietotnei

Crypto.com ir arī pirmā kriptovalūtu kompānija pasaulē jābūt ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, 1. līmeņa atbilstībai un CCSS.

crypto.com drošība

Klientu atbalsts & Atsauksmes

Crypto.com ir spēcīga sociālo mediju klātbūtne Facebook un Twitter. Ir vairāki komentāri, kas papildina lietotāja saskarni un lietotnes ērtu lietošanu. Lai gan lielākā daļa atsauksmju par TrustPilot vietnē Crypto.com ir vērsta uz MCO karti, kopumā vietnei ir vērtējums 4 no 5 zvaigznēm, pamatojoties uz vairāk nekā 200 atsauksmēm. Ir daži komentāri, kas sūdzas par lēnu klientu apkalpošanu.

Crypto.com tiešraides robots prasa kādu laiku, līdz klientu apkalpošanas pārstāvis reaģē. Tomēr vietnes sadaļa Atbalsts ir ļoti visaptveroša un aptver visas tēmas par katru piedāvāto produktu.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Crypto.com īpašnieks?

Kriss Marszaleks ir Crypto.com līdzdibinātājs un izpilddirektors kurš vada vairāk nekā 200 darbinieku komandu visā pasaulē 11 birojos. Globālā uzņēmuma galvenā mītne atrodas Honkongā, Singapūrā, Ķīnā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Brazīlijā, Bulgārijā, Japānā, Krievijā, Indijā un Īrijā.

Vai Crypto.com ir laba apmaiņa?

Crypto.com ir viena no labākajām platformām, kas piedāvā dažādas iespējas kriptovalūtu investoriem, izmantojot vienu platformu. Klienti var ātri un droši iegādāties kriptonauda, ​​izmantojot kredītkarti / debetkarti no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot tālruņa lietotni. Birža ir laba platforma, kas ietver uzlabotas tirdzniecības iespējas, zīmēšanas rīkus un rādītājus starpniekiem un profesionāliem tirgotājiem.

Vai Crypto.com ir Demo konts?

Crypto.com nepiedāvā demonstrācijas kontu savā Exchange iesācējiem, lai viņi iemācītos tirgoties vai iepazītos ar tirdzniecības platformu. Pirms reālu līdzekļu noguldīšanas Crypto.com Exchange, jaunie tirgotāji var izmantot citas platformas, kas piedāvā bezriska kriptogrāfijas tirdzniecību ar prakses kontu.

Vai Crypto.com ir pieejams Austrālijā?

Crypto.com ir globāla kriptovalūtas apmaiņa, kas ir pieejama lietošanai vairākās pasaules valstīs. Apmaiņa uzsāka savu pakalpojumu Austrālijā un ir iegūts a licencēta no Austrālijas finanšu pakalpojumu licences (AFSL) 2020. gada beigās.

Uzņēmums ir ātri kļuvis par Austrālijā labi pazīstamu kriptovalūtas biržu, kas pieņem Austrālijas dolārus (AUD), izmantojot bankas karti. Klientiem vairs nav jāmaksā valūtas maiņas maksa, lai iegādātos kriptogrāfiju, izmantojot lietotni Crypto.com.

Secinājums

Noslēdzot mūsu Crypto.com pārskatu, App un Exchange piedāvā lieliskus finanšu pakalpojumus un produktus, lai palielinātu digitālo valūtu pieņemšanu pasaulē. Jo īpaši Crypto.com lietotne ir likumīga platforma mobilajām ierīcēm, kas ļauj investoriem visā pasaulē to darīt viegli un droši iegūt kriptonauda piemēram, Bitcoin un Ethereum ar debetkarti / kredītkarti.

Apmeklējiet Crypto.com

Crypto.com Exchange ir laba platforma starpniekiem un pieredzējušiem tirgotājiem, lai spekulētu par kriptovalūtām, izmantojot intuitīvu, stabilu un lietotājam draudzīgu kartēšanas saskarni. Lietotāji var spekulēt par 12+ tirdzniecības pāriem ar konkurētspējīgām tirdzniecības maksām, kuras var atlaist, turot CRO žetonus. Kopumā birža ir viena no labākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām, no kuras izvēlēties.

Jūs varētu interesēt arī:

 • Binance pārskats: kriptogrāfija, tirdzniecība & Maksas
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • BlockFi apskats: vai tas ir likumīgs & Droši?
 • 8 labākās kriptovalūtu biržas ASV
 • 4 labākā šifrēšanas kartēšanas programmatūra & Rīki Altcoin tirgotājiem

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet vietni

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map