DigiFinex apskats: kriptogrāfija, tirdzniecība un maksas

DigiFinex ātri ir kļuvis par pasaules vadošo kriptovalūtu tirdzniecības biržu. Digitālā tirdzniecības platforma izmanto platformas vietējo apmaiņas marķieri un nodrošina DigiFinex ekosistēmas darbību. Biržas lietotāji var tirgot uz vietas, piesaistīt kredītus, veikt pastāvīgus mijmaiņas līgumus un iegādāties kriptogrāfiju ar fiat valūtu.

Apmeklējiet Digifinex

Kaut arī mūsu mērķis ir sniegt jums visprecīzāko informāciju šajā DigiFinex pārskatā, iesakām apmeklēt vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Iesācēju un uzlabotas tirdzniecības platformas
 • Tirdzniecības kriptogrāfija spot, nākotnes vai atvasināto instrumentu tirgos
 • Vienota 0,2% tirdzniecības maksa
 • Mobilā lietotne ar vidējo atsauksmju vērtējumu 4,5 / 5 zvaigznes
 • Flexi-nopelnīt un kriptogrāfijas aizdevumu, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • Diennakts klientu atbalsts

kopumā

3.95 / 5 Apmeklējiet Digifinex

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

digifinex vietne

Kas ir DigiFinex?

DigiFinex ir a kriptovalūtu tirdzniecības platforma ar beidzies 4 miljoni lietotāju visā pasaulē. Digitālo aktīvu platforma piedāvā tūlītēju, sviras tirdzniecību, pastāvīgus mijmaiņas līgumus un digitālo aktīvu iegādi ar kredītkarti. Digifinex birža iepriekš ir ierindojusi 10. vietu pēc likviditātes un tirdzniecības apjoma atbilstoši Monētu tirgus vāciņš.

DigiFinex ir sekojis pasaules vadošo kriptogrāfijas biržu, piemēram, Binance, soļiem, lai piedāvātu saviem klientiem plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Komanda, kas darbojas DigiFinex, aktīvi darbojas tiešsaistes pasākumi, lidojuma pilieni un atlīdzības programmas ļaut tirgotājiem platformā nopelnīt bezmaksas kriptogrāfiju.


DigiFinex salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas DigiFinex funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas tirdzniecības biržas, piemēram, DigiFinex, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Iespējas & Ieguvumi

DigiFinex izceļas no tradicionālās kriptovalūtas tirdzniecības biržas, nodrošinot uzlabotu platformu, kas ļauj tās tirgotājiem tirgot maržinālo produktu spot. Papildus standarta piedāvājumam, kas ļauj lietotājiem pirkt, tirgot un pārdot kriptogrāfiju, izmantojot to darbvirsmas un mobilās tirdzniecības lietotnes versiju, DigiFinex piedāvā šādas papildu funkcijas:

 • Basic un Pro tirdzniecības platforma, kas derēs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem
 • Spot tirgus, lai apmainītos ar galvenajiem kriptovalūtas aktīviem
 • Maržas tirdzniecības konts ar sviru līdz 5x
 • Tirdzniecība ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem, kas atbalsta simtkārtīgu sviras efektu.
 • Atbalsta populāras kriptovalūtas un populāros DeFi tirdzniecības pārus
 • Stabila likviditāte un tirdzniecības apjoms, lai aizpildītu lielu pasūtījumu ar minimālu slīdēšanu
 • Reālā laika tirgus dati un diagrammas, lai tirgotu populārus altkīnus
 • Tirdzniecības lietotne, lai uzraudzītu portfeli un tirdzniecību no jebkuras vietas
 • Drošs maks, kas izmantoja aukstu maku, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus
 • Crypto Quant Fund, Crypto Loan un Flexi-nopelnīt, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • Novirzīšanas un saistītā programma, lai apbalvotu lietotājus, kuri platformā piesaista jaunus tirgotājus
 • Visaptverošas apmācības un izglītības rokasgrāmatas, lai palīdzētu topošajiem kriptovalūtu tirgotājiem
 • Diennakts klientu apkalpošanas komanda

Vai DigiFinex ir drošs?

DigiFinex Exchange, šķiet, ir a droša platforma ar bankai līdzīgu drošību, kas ietver vairākus vietnes drošības slāņus un informācijas protokoli, lai nodrošinātu, ka klientu informācija vienmēr tiek turēta drošībā. Kopš uzņēmuma darbības sākuma nav ziņots par drošības pārkāpumiem vai uzlaušanu.

Daži platformā sniegto drošības pasākumu piemēri ir divfaktoru autentifikācija, seifa uzglabāšana, droša fiziskā glabātuves glabāšana un atbilstība KYC un AML / CTF standartiem.

Konta izveide ar DigiFinex

Tāpat kā visas kriptovalūtas maiņas šodien, lai izveidotu kontu DigiFinex lietotājiem, būs jāiziet reģistrācijas process, lai izveidotu tirdzniecības kontu. DigiFinex apmaiņa pieprasīs lietotājvārdu, e-pasta adresi un drošības PIN kodu, kas tiks nosūtīts uz e-pasta adresi. E-pasta adreses pārbaude pabeidz konta izveides procesu.

Tirdzniecībai identifikācijas apliecība nav nepieciešama nekavējoties. Tomēr tas tiks ierobežots līdz pamata pārbaudes līmenim, kas ierobežo maksimālo izņemšanas summu. Ieteicams pabeigt KYC, jo tas paver vairāk funkciju, tostarp atlīdzības par lidmašīnu un ikdienas izņemšanas limita palielināšanu līdz 4 BTC un vairāk.

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

Lietotājiem būs jāsniedz sava personāla dati, piemēram, vārds, dzimšanas datums, tālruņa numurs, dzīvesvietas adrese, derīgas identifikācijas kartes vai pases kopija un adreses apliecinājums. Šīs pārbaudes un atlikumi atbilst AML politikām, un par tām nevajadzētu uztraukties. Tas ir standarta process, lai pasargātu kriptogrāfijas apmaiņu no iesaistīšanās naudas atmazgāšanā vai aizdomīgās darbībās.

Līdzekļu noguldīšana

DigiFinex lietotāji var noguldīt galvenos kriptonauda aktīvus un stablecoins piemēram, Tether (USDT), lai sāktu tirdzniecību. Līdzekļus var noguldīt datora versijā vai izmantojot mobilās tirdzniecības lietotni DigiFinex. DigiFinex birža atbalsta plašu digitālo aktīvu klāstu, kurus var izmantot kā nodrošinājumu uz vietas vai ar piesaistītiem tirgiem.

digifinex depozīta līdzekļi

Līdzekļu noguldīšanas process ir diezgan standarta un trīspakāpju process. Atlasiet kriptovalūtu, nokopējiet unikālo depozīta adresi un pārskaitiet līdzekļus no citas biržas vai kriptovalūtas aparatūras maka. DigiFinex vietnei ir a pilns video ceļvedis atbalsta sadaļā, kurā paskaidrots, kā noguldīt līdzekļus platformā, kas palīdzēs iesācējiem.

Tirdzniecība ar DigiFinex

DigiFinex nodrošina platformas iesācējiem un vidējiem kriptovalūtu tirgotājiem, piedāvājot Basic un Pro lietotāja saskarne. Pamata versija (parādīta zemāk) nodrošina slaidu tirdzniecības platformu ar tirdzniecības rīkiem, lai veiktu diagrammu tehnisko analīzi un pārvaldītu darījumu risku. Diagrammas nodrošina Tradingview, kas ir slavena ar savu rādītāju un zīmēšanas rīku komplektu.

Spēcīga iezīme tirdzniecības sistēmā Basic un Pro DigiFinex ir navigācija ar vienu klikšķi. Tirgotāji var mainīt laika rāmjus, pievienot diagrammu indikatorus un iestatīt brīdinājumus, ar peles labo pogu noklikšķinot uz diagrammām, padarot to vienkāršu, lai pārvietotos un kontrolētu preferences. Noderīgs rīks ir opcija “notīrīt visus zīmēšanas rīkus”, kas ar klikšķi noņem visas zīmēšanas līnijas un modeļus.

digifinex diagrammas

Apskatot tuvāk Pro lietotāja saskarni, šķiet, ka nav pārāk daudz atšķirību. Izkārtojums ir vienkāršots ar kompaktu pasūtījuma ievades logu. Kriptovalūtu pāra saraksts tiek noņemts un mainīts uz nolaižamo izvēlni, kas ļauj maksimāli palielināt diagrammas lielumu (neizmantojot pilnekrāna režīmu). Tirgotāji, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, lai atrastu tirdzniecības iestatījumus un pārvaldītu aktīvās pozīcijas, novērtētu lielo kartēšanas logu.

Pasūtījuma logā ir iespēja pārslēgties starp spot un maržinālo tirdzniecību, kas ir jauka funkcija kopā ar iepriekš iestatītajiem apjomiem uz slīdņiem. The Pieejamie rīkojumu veidi ietver limitu, tirgus un pieturas limitu. Salīdzinot ar citām kriptovalūtu biržām ar svirām, tas ir pamatpiedāvājums, un to varētu paplašināt, lai nodrošinātu lielāku tirdzniecības vadību un riska pakāpi.

digifinex tirdzniecība

Tirdzniecība ar atvasinājumiem līdz 100x DigiFinex ir līdzīga sajūta kā tādu kriptovalūtu biržu vadīšanai kā Binance, FTX un Bybit. Vienkārši izvēlieties kriptogrāfisko pāri tirdzniecībai, atlasiet rīkojuma ieraksta veidu (piemēram, tirgus, ierobežojuma vai apturēšanas rīkojums), izvēlieties pozīcijas lielumu, izmantojot slīdni (vai manuāli), un noklikšķiniet uz ‘Pirkt’ vai ‘Pārdot’. Lietotājiem, kuri tirgojas ar starpību, būs papildu iespēja izvēlēties aizņemtā līdzekļa summu līdz 5: 1.

Kopumā Pro lietotāja saskarne ir pilnīga tirdzniecības platforma, kas derēs dažādu zināšanu un prasmju tirgotājiem. To ir viegli izmantot, un tajā ir iekļauti uzlaboti kartēšanas rīki un programmatūra kriptovalūtas tirdzniecībai. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā tirgot kriptogrāfiju DigiFinex, skatiet zemāk esošo video ceļvedi.

Pērciet kriptogrāfiju ar Fiat, izmantojot DigiFinex

Līdzīgi kā pasaulē labākajās fiat-to-crypto biržās, DigiFinex lietotāji var papildināt savu tirdzniecības kontu un nopirkt kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti, izmantojot Simplex. Pirkuma limits ir no 50 līdz 20 000 ASV dolāru. DigiFinex atbalsta kopumā 17 fiat valūtas iegādāties galvenās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP un daudzus citus altkoīnus.

digifinex nopirkt kriptogrāfiju

Lai iegādātos kriptogrāfiju ar DigiFinex, rīkojieties šādi:

 • Izveidojiet jaunu kontu un piesakieties DigiFinex
 • Pārejiet uz augšējo izvēlni un atlasiet “Pirkt kriptogrāfiju”
 • Atlasiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties
 • Ievadiet izmantojamās valūtas summu
 • Pārskatiet un apstipriniet darījumu, noklikšķinot uz ‘Pirkt tūlīt’
 • Dodieties uz DigiFinex maku, lai atrastu iegādātos kriptogrāfijas līdzekļus

Darījums tiks iekasēta maksa 3,5% apmērā vai vienota likme USD 10, atkarībā no tā, kura summa ir lielāka. Kopējā maksājuma summa ietver šo maksu. Darījuma apstrāde ilgst vidēji 10–30 minūtes un tiek noglabāta DigiFinex makā.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet DIGIFINEX ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

DigiFinex lietotne

DigiFinex birža piedāvā saviem lietotājiem a mobilās tirdzniecības lietotne tas ir bijis lejupielādēts vairāk nekā 50 000 reižu ar vidējo vērtējuma vērtējumu 4,5 no 5 zvaigznēm. Lietotne tiek atbalstīta Android un iOS ierīcēs. Tirgotāji var kontrolēt kriptogrāfijas tirgus cenas un tirdzniecības pozīcijas jebkurā laikā un vietā, izmantojot DigiFinex lietotni.

Tirdzniecības maksas

Tirdzniecība maksa DigiFinex spot biržā ir vienota 0.2% par katru darījumu. Noklusējuma spot tirdzniecības maksa ir konkurētspējīga, tomēr tā ir augstāka nekā tās tuvākajiem konkurentiem, piemēram, Binance, KuCoin un OkEX. Ilgtermiņa un pozīciju tirgotājiem arī jāapzinās, ka pastāv vienas dienas procentu likme 0,05%, izmantojot DigiFinex maržas tirdzniecības biržu.

Lietotāji platformā, kuriem ir DFT žetoni un VIP dalībnieki var samazināt maksu līdz 0,06% par darījumu kā parādīts zemāk. Tas ir labs stimuls iegādāties un turēt platformas vietējo marķieri.

digifinex atlaide

Depozīts & Izņemt maksu

Lai noguldītu līdzekļus DigiFinex, nav jāmaksā darījums. Kriptogrāfijas valūtas aktīvu izņemšana no tirdzniecības biržas radīs standarta blokķēdes tīkla maksa kas ir neizbēgams. Maksa par katru aktīvu un ierobežojumi ir atrodami vietnē DigiFinex maksas lapa.

bieži uzdotie jautājumi

Ir DigiFinex Legit?

Reģistrēts Seišelu salās 2017. gadā un darbojas Honkongā ar birojiem Singapūrā, Ķīnā, Dienvidkorejā, Austrālijā, DigiFinex, šķiet, ir likumīga kriptogrāfijas valūtas maiņa. DigiFinex ir arī regulēta kriptovalūtas apmaiņa Austrālijā, un tai ir atbrīvojums no digitālo maksājumu marķieru pakalpojumu sniegšanas Singapūrā, ko veic regulatīvā iestāde MAS.

Kas ir DigiFinex komanda?

DigiFinex dibinātāja komandai ir ievērojama pieredze ar vadošajiem finanšu un tehnoloģiju uzņēmumiem no Honkongas, kontinentālās Ķīnas un ASV. Galvenajai komandai ir arī liela pieredze blokķēdes tehnoloģijās un tiešsaistes tīkla produktu darbībās.

Vai man jāpabeidz KYC?

DigiFinex lietotājiem platformā ir ieteicams pabeigt “Know-Your-Client” procesu lai pilnībā izmantotu visas funkcijas un atceltu DigiFinex darījumu ierobežojumus.

Kas ir DigiFinex tirdzniecības apjoms?

DigiFinex ir konsekventi ierindojās topā tūlītējā tirgus trafika, likviditātes un tirdzniecības apjoma ziņā saskaņā ar monētu tirgus vāciņš. Rakstīšanas laikā 24 stundu dienas apjoms ir aptuveni 487 miljoni USD, kas ir ievērojams.

Vai DigiFinex ir novirzīšanas programma?

DigiFinex novirzīšanas programma atalgo klientus ar USD 2 USD par katru jauno klientu, kurš atsaucas uz biržu, kas nogulda fiat valūtu un pabeidz viņu pirmo darījumu. Ir arī atlaide vai saistīta programma, kas nodrošina līdz 48% no minētajiem lietotājiem, kas nodarbojas ar komisijas maksu. Esošie lietotāji var kopīgot novirzīšanas saiti vai reklāmas kodu ar draugiem un ģimenes locekļiem, lai saņemtu atlīdzību.

Vai Austrālijā tiek atbalstīts DigiFinex?

Digifinex ir globāla kriptovalūtas apmaiņa, kas atbalsta vairākas pasaules valstis. Klienti var tirgot Bitcoin Austrālijā un Lielbritānijā, izmantojot Digifinex platformu.

Secinājums

Noslēdzot mūsu DigiFinex pārskatu, mēs bijām ļoti pārsteigti par tirdzniecības platformu un tās klientiem piedāvātajām funkcijām. Tirdzniecības saskarne īpaši izcēlās ar savu gludo dizainu un uzlabotajiem tirdzniecības rīkiem, izmantojot integrāciju ar TradingView.

Apmeklējiet DigiFinex

Apvienojumā ar iespēju iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti, tirdzniecības maržas produktiem, atvasinātajiem instrumentiem un ELP vienā platformā, DigiFinex vada vietu, lai nodrošinātu digitālu platformu, kas pievilcīga kriptovalūtu tirgotājiem un investoriem visā pasaulē..

Lai konkurētu ar vadošajām biržām, piemēram, Binance un Crypto.com, mēs vēlētos, lai DigiFinex birža paplašina savu piedāvājumu, iekļaujot tajā populārus DeFi žetonus, procentu uzkrājumu kontus, kriptogrāfijas garantētus kredītus, tirdzniecību ar lielu peļņu līdz 100x un monētu likmes.

Kriptogrāfijas valūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu kriptogrāfijas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šīs kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt kriptovalūtas un tirgot digitālos aktīvus.

Apmeklējiet Digifinex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map