Exocrow apskats: vai tas ir drošs un likumīgs?

Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības biržas izvēle var būt sarežģīts uzdevums. Ir vairāki apsvērumi, piemēram, platformas funkcijas, diagrammu saskarne, tirdzniecības pāri, maksas, drošība un klientu atbalsts.

Jauna kriptovalūtas platforma blokā ir Exocrow, kas piedāvā arī P2P apmaiņas, seifa, krājkonta un tirgotāju risinājumus.

Apmeklējiet Exocrow

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā pārskatā, mēs iesakām jums to darīt apmeklējiet vietni regulāri sekot līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Ātri un viegli izveido kontu un maku
 • Nekāda KYC nav nepieciešama nekavējoties
 • Peer to peer apmaiņa, lai pirktu / pārdotu kriptovalūtu
 • Nopelniet interesi par kriptogrāfiju, kas atrodas Exocrow makā
 • Integrēti maksājumu risinājumi mazajiem uzņēmumiem, lai pieņemtu Bitcoin maksājumus
 • Saistītā programma, lai apbalvotu esošos lietotājus

kopumā

3/5 Apmeklējiet Exocrow

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms ienirt šajā pārskatā, tā ir ļoti ieteicams izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X pērkot Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai citas monētas. Kriptogrāfijas aktīvu īpašumtiesības paliek ieguldītāja rīcībā un kontrolē, nevis apmaiņa. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptogrāfijas makiem.

Kas ir Exocrow?

Exocrow ir jauna un strauji augoša kriptogrāfijas birža, kas atrodas Lielbritānijā un piedāvā vieta fiziskām personām 135 valstīs, kur pirkt, pārdot un uzglabāt digitālās valūtas. Kopš tās darbības sākuma 2020. gadā birža ir paplašinājusi savus pakalpojumus, iekļaujot tajā tiešsaistes maku, iespēju krājkontā nopelnīt procentus par kriptogrāfiju, maksājumu vārteju pirkumiem un P2P darījumiem..

exocrow vietne

Exocrow Salīdzinājumā


Iesācējiem draudzīga, ērti lietojama un konkurētspējīga tirdzniecības maksa ir svarīga Exocrow iezīme. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitīti galvenās kriptogrāfijas apmaiņas kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Vai Exocrow ir drošs?

Exocrow ietver 2 faktoru autentifikāciju (2FA), lai lietotāji varētu aktivizēt un aizsargāt savu kontu no neatļautas izmantošanas un krāpnieciskām darbībām. Vietne nesniedz citu drošības pasākumu sarakstu lai nodrošinātu klientu līdzekļu un personiskās informācijas drošību. Pamatojoties uz mūsu pētījumu, tur nav bijuši lieli drošības incidenti, uzlaušanas vai sistēmas kompromisi kas ir notikuši līdz šim, tomēr ir daži bažas par cienījamiem forumiem.

Vai Exocrow Legit?

Šķiet, ka Exocrow nodrošina likumīgus kriptovalūtas pakalpojumus, piemēram, P2P apmaiņu un digitālo maku, lai uzglabātu digitālās valūtas. Tomēr ir nav informācijas par komandu platforma, atbalstītās valstis vai juridiskā atbilstība finanšu noteikumiem, kas būtu jānorāda.

Atbalstīts Fiat & Kriptovalūtas

Exocrow atbalsta galvenos digitālās valūtas aktīvus, kas ietver Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) un Zcash (ZEC). Katram aktīvam ir savs maks naudas sūtīšanai un saņemšanai. Izmantojot P2P biržu, lietotāji var pirkt un pārdot kriptogrāfiju, izmantojot 13 fiat valūtas, piemēram, USD, EUR, RUB, AUD, SGD un citi.

Konta izveide

Lai izveidotu kontu ar Exocrow, lietotājiem būs jāveic reģistrācijas process, kura verificēšanai būs nepieciešama derīga e-pasta adrese. Pēc pabeigšanas lietotāji var pieteikties apmaiņas centrā un izpētīt piedāvātās funkcijas un pakalpojumus. Tur ir nav tūlītēju prasību pabeigt KYC.

Kad Exocrow maks vai konts sasniegs USD 10 000 ASV dolāros vai eiro, konta īpašniekam būs jāiesniedz personu apliecinoša dokumentācija (valsts ID karte vai pase).

Līdzekļu noguldīšana

Exocrow nepieņem noguldījumus fiat valūtā (piemēram, USD, EUR vai GBP). Lai finansētu kontu Exocrow piedāvāto produktu un pakalpojumu izmantošanai, lietotājiem būs jāpārskaita kriptonauda no personālā aparatūras maka vai digitālās valūtas tirdzniecības platformas..

exocrow maks

Piemēram, lai noguldītu Bitcoin Exocrow, lietotāji nolaižamajā izvēlnē var pāriet uz seifu un atlasīt BTC. Šeit tiks parādīta BTC maka adrese un QR kods, uz kuru kopēt un pārskaitīt līdzekļus.

Kad līdzekļi nonāks makā, lietotājs varēs piekļūt citām platformas piedāvātajām funkcijām. Pirms līdzekļu noguldīšanas ieteicams aktivizēt divu faktoru autentifikāciju.

exocrow depozīts bitcoin

Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Lietotājiem, kuri vēlas tirgot digitālās valūtas, Exocrow piedāvā Peer-to-Peer (P2P) apmaiņu, lai atvieglotu pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. Līdzīgi populārām P2P platformām, piemēram, Paxful un Local Bitcoins, lietotāji var meklēt konkrētu pircēju vai pārdevēju atbalstītās valstis / jurisdikcijas.

exocrow apmaiņa

Tirgotāji var meklēt pircējus un pārdevējus, izmantojot augšpusē esošās nolaižamās izvēlnes. Filtru sistēma var kategorizēt pircējus un pārdevējus pēc fiat valūtas, valsts un maksājuma veida. Pārskatot P2P apmaiņu, lietotāja saskarne ir vienkārša un draudzīga iesācējiem.

Negatīvie ir tirgotāju skaits, kas izmanto P2P biržu, bija ierobežots (rakstīšanas laikā mazāk nekā 20) un, šķiet, bija no Exocrow komandas. Kā jaunu platformu mēs sagaidām, ka platformas izmantošana palielināsies, izmantojot plašu lietotāju loku no vairākām valstīm, valūtas un maksājumu iespējas.

Krājkonts

Exocrow saviem lietotājiem piedāvā krājkontu, lai nopelnītu ikmēneša procentus par kriptogrāfiju, kas atrodas makā līdz 3,2%. Procenti tiek ieskaitīti katra mēneša 1. un 15. datumā, un pamatsummu var izņemt reizi mēnesī.

Nav 100% skaidrs, kurš kriptogrāfijas aktīvs makā nopelnīs 3,2% procentus. Bitcoin mēneša procentu likme ir neparasti augsta, salīdzinot ar cienījamām kreditēšanas un uzkrājumu platformām, piemēram, BlockFi un Nexo, kas piedāvā attiecīgi no 8,6% līdz 10% P.A..

exocrow krājkonts

Tirdzniecības maksas

Par konta izveidošanu Exocrow vai seifa uzturēšanu nav jāmaksā. Līdzīgi ir arī tādi nulles maksa par līdzekļu noguldīšanu uz kontu. Par izņemšanu ir nelielas izmaksas par 0,01%, kas papildus blokķēdes tīkla maksai. Piemēram, standarta Bitcoin tīkla izmaksas ir apm. 0,0005BTC.

Lai izmantotu biržu, Exocrow iekasē tirdzniecības maksu, kas tiek iekasēta 0,5% no kopējās Bitcoin tirdzniecības summas. Tas nozīmē, ka BTC pirkšana un tūlītēja pārdošana, izmantojot Exocrow, maksās 1% darījuma maksu. Salīdzinot ar populārām spot biržām, piemēram, Binance, Crypto.com un KuCoin, tirdzniecības maksa ir nedaudz augsta.

Tirgotāja maksas

Mazo uzņēmumu lietotāji var reģistrēties Exocrow tirgotāju norēķinu sistēmā, lai nosūtītu un saņemtu kriptogrāfiju (piemēram, Bitcoin un Ethereum), izmantojot blokķēdes tīklu apmaiņā pret precēm un pakalpojumiem.

Tur ir 1% izejošā maksa par masveida darījumiem ar nulles izmaksām, lai saņemtu darījumus, izmantojot integrēto maksājumu vārteju. Naudas darījumi kas izmanto Exocrow darījuma pakalpojumu, tiks iekasēta papildu maksa 1% apmērā.

Platformas drošība

Exocrow nesniedz pietiekamu informāciju par drošības pasākumiem lai aizsargātu klientu informāciju un biržas pārvaldītos līdzekļus. Lai gan 2FA ir opcija kontu īpašniekiem un darījuma pakalpojumiem P2P darījumiem, šķiet, ka Exocrow drošība nav galvenā prioritāte.

bieži uzdotie jautājumi

Kuras valstis tiek atbalstītas?

Exocrow ir globāla kriptovalūtas platforma, kas atbalsta investorus vairākās valstīs, tostarp Lielbritānijā, Taizemē un vairākās Eiropas valstīs. Valstīm ar stingriem finanšu noteikumiem un likumiem, piemēram, Austrālijai, Jaunzēlandei, Kanādai un Amerikas Savienotajām Valstīm, ir aizliegts izmantot biržu. Lietotājiem jāievēro piesardzība un jāveic rūpīga pārbaude, lai nodrošinātu, ka viņu valstī tiek regulēta.

Vai ASV tirgotājiem ir atļauts?

Exocrow neļauj ASV iedzīvotājiem izmantot P2P apmaiņu pirkt un pārdot kriptovalūtu. Tomēr ASV dolāri tiek pieņemti kā valūta, lai iegādātos kriptogrāfiju no atbalstītajām valstīm. Tirgotājiem, kas dzīvo ASV, būs jāatrod kriptovalūtas birža ASV.

Secinājums

Exocrow piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus, piemēram, tūlītēju pirkšanas / pārdošanas apmaiņu, drošu maku, kas lietotājiem ļauj nopelnīt procentus par kriptogrāfijas un tirgotāju risinājumiem, lai pieņemtu Bitcoin maksājumus. Mājas lapas dizains un lietotāja saskarne būs aicinājums iesācējiem tā lietošanas ērtuma dēļ.

Apmeklējiet Exocrow

Lai pabeigtu mūsu Exocrow pārskatu, šeit ir sniegts kopsavilkums par plusi un mīnusi platformā, kas ietver dažas bažas kas jārisina pirms komanda to var uzskatīt par uzticamu, drošu un cienījamu pakalpojumu sniedzēju kriptonauda tirgū. Indivīdiem jāveic pašiem sava rūpība un nav jāpaļaujas uz šajā pārskatā sniegto informāciju.

Pro

 • Ātri reģistrēties un izveidot kontu
 • Nepieciešama KYC nekavējoties
 • P2P interfeiss ir tīrs un vienkārši lietojams

Con’s

 • Jauna platforma ar nelielu klātbūtni sociālajos medijos
 • Informācijas trūkums par komandu (krājuma attēls) un licencēm
 • Google Maps adrese norāda biroja piederumu uzņēmumu
 • Informācijas par klientu atbalstu un rokasgrāmatu trūkums
 • P2P apmaiņa netiek izmantota (kopā 13 lietotāji)
 • Ierobežota informācija par krājkonta noteikumiem & nosacījumiem
 • Nav pieejams valstīs ar stingriem noteikumiem

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu kriptovalūtas investoriem.

Apmeklējiet Exocrow

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map