OKEx apskats: vai tas ir drošs un uzticams 2021. gadā?

OKEx ir globāla digitālo aktīvu apmaiņa, kas piedāvā progresīvus finanšu pakalpojumus tirgotājiem, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Birža nodrošina vairākus marķieru un nākotnes līgumu pārus, lai palīdzētu tirgotājiem optimizēt viņu kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģiju. OKEx pastāvīgi veic inovācijas, lai apmierinātu klientu vajadzības, un ir viena no populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības biržām pasaulē.

Apmeklējiet OKEx

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā OKEx pārskatā, mēs iesakām apmeklēt viņu vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Tirdzniecības vietas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un XRP
 • Marža, mūžīga & Nākotnes līgumu tirgus ar 100x pārsvaru
 • Decentralizēta tirdzniecības platforma
 • Iesācēja un uzlabotas lietotāja saskarnes
 • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas
 • Saglabājiet kriptogrāfiju, lai nopelnītu procentus līdz 6,57%
 • 2,4 zvaigžņu vērtējums, pamatojoties uz 52 klientu atsauksmes

kopumā

4.15 / 5 Apmeklējiet OKEx

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms darba sākšanas, tirgojot kriptonauda, ​​bieži tiek ieteikts izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem, ko iegādāties.

Kas ir OKEx?

OKEx ir vadošais uzņēmums pasaulē digitālo aktīvu apmaiņa, kas nodrošina modernus finanšu pakalpojumus. Kriptovalūtas birža atrodas Maltā, Itālijā, un tā ir apkalpojusi miljoniem lietotāju vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. OKEx ir izstrādāts, lai nodrošinātu drošu un drošu tirdzniecības platformu lietotājiem simtiem monētu, žetonu tirdzniecībai & nākotnes darījumu pāri. OKEx ir viena no lielākajām biržām pasaulē un tā ir šobrīd ieņem 14. vietu pēc tirdzniecības apjoma.

okex


OKEx atrodas Belizā, un tā galvenais darbības birojs atrodas Honkongā. OKEx nesen ir paplašinājies līdz Maltai ņemot vērā valstu centienus nodrošināt stabilu normatīvo regulējumu blokķēdes uzņēmumiem un digitālo aktīvu apmaiņai.

OKEx salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas OKEx funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, OKEx, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Vai OKEx ir drošs?

OKEx, šķiet, ir a droša kriptovalūtas apmaiņa, kuras platformā ir iekļauti vairāki drošības pasākumi, lai aizsargātu klientu informāciju un saglabātu naudas līdzekļus. Saskaņā ar mūsu pētījumu OKEx nav bijis iesaistīts apmaiņas uzlaušanā vai pieredzējis lielu drošības pārkāpumu vai kompromisu. 2017. gadā bija ziņojumi par miljoniem Bitcoin, kas tika pārvietoti no OKEX kas izraisīja paniku kriptogrāfijas sabiedrībā. Tomēr izpilddirektors Jay Hao paskaidroja, ka to izraisīja plānotā apkope.

OKEx funkcijas

Platformas OKEx lietotājiem ir piekļuve vairākām novatoriskām tirdzniecības funkcijām un finanšu rīkiem. Birža tiek uzskatīta par vadošo vienas pieturas kriptovalūtu tirdzniecības platformu, kas ietver tādas funkcijas kā:

 • Viegli lietojams interfeiss iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem
 • Ātri un viegli pirkt un pārdot kriptogrāfiju, izmantojot vairāk nekā 30 vietējās valūtas
 • Atbalsta kredītkartes / debetkartes pirkumus un maksājumus ar bankas pārskaitījumu
 • Pieņem tādas valūtas kā USD, CNY, EUR, ARS, AUD un BGN
 • Tirdzniecība uz vietas ar augstas likviditātes orderu grāmatu ar zemām starpībām
 • Pastāvīgi mijmaiņas un nākotnes tirgi, lai tirgotu kriptogrāfiju ar svirām līdz pat 100x
 • Nodrošiniet OKEx maku, izmantojot bezsaistes aukstās glabāšanas pasākumus
 • Mobilā lietotne tirdzniecībai jebkurā laikā un vietā
 • Novirzīšanas un saistītā programma, kas atalgo jūs par lietotāju piesaistīšanu apmaiņai
 • Diennakts klientu atbalsta komanda

Reģistrācija, pieteikšanās & Limiti

OKEx Exchange reģistrācijas process ir diezgan vienkāršs. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir derīga e-pasta adrese. Jums tiks lūgts pieteikties uz norādīto e-pasta adresi un ievadīt verifikācijas kodu. Tur ir nav nepieciešams augšupielādēt identifikācijas (KYC) dokumentāciju ja vien jūs neplānojat atsaukt vairāk nekā 100 BTC 24 stundu laikā. OKEx verifikācijas līmeņi un ierobežojumi ir šādi:

okex limiti

Kad esat reģistrējies, varat pieteikties OKEX, izmantojot savu e-pasta ID un paroli. Lai nodrošinātu papildu drošību, jums arī jāiestata un jāaktivizē 2FA un SMS autentifikācija (ļoti ieteicama). Lai to izdarītu, sadaļā Profils dodieties uz sadaļu Konta drošība. Lai iegūtu papildinformāciju, varat arī izlasīt viņu vadīt.

Līdzekļu noguldīšana

OKEx ļauj lietotājiem finansēt kontu, izmantojot tikai digitālās valūtas. Nav iespēju pārskaitīt fiat valūtu uz biržu. Divas OKEx pieejamās iespējas, lai finansētu jauno tirdzniecības kontu:

 • Iegādājieties kriptogrāfiju ar kredītkarti vietnē, izmantojot Simplex vai Koinal
 • Pārsūtiet kriptogrāfiju no aparatūras maka vai citas apmaiņas

Kad līdzekļi ir nonākuši, lietotāji var sākt tirgot kriptovalūtas OKEx.

okex nopirkt kriptogrāfiju

Digitālo aktīvu pirkšana

OKEx piedāvā vietu kriptovalūtas iegādei tieši tirdzniecības platformā, izmantojot dažādas maksāšanas metodes. Atkarībā no maksājumam izmantotās valūtas, lietotāji var izvēlēties pārskaitīt līdzekļus uz biržu, izmantojot a kredītkarte / debetkarte, bankas pārskaitījums, IMPS, Google Pay un PayPal. Jauni lietotāji biržā dažu minūšu laikā var izveidot kontu, finansēt seifu un sākt tirgot kriptogrāfiju.

okex nopirkt bitcoin

Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Visiem tirgotājiem kartēšanas saskarne ir viens no vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kriptogrāfijas biržu. Īpaši tirgotājiem, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, lai atrastu priekšrocības tirgū. Izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu, ir svarīgi, lai būtu ērti izmantot tirdzniecības saskarni, rīkojumu veidus un diagrammu veidošanas rīkus. Informācijas panelis vietnē OKEx ir viegli izmantot kā parādīts zemāk.

okex tirdzniecība

Kripto pāri ir kārtīgi uzskaitīti kreisajā pusē ar tirdzniecības pasūtījuma logu labajā pusē. Atvērtos pasūtījumus un pozīcijas var ātri apskatīt apakšā. Lai gan tas ir ļoti vienkāršots, noklusējuma lietotāja interfeiss lietotājiem nodrošina atbilstošu informāciju, lai viņi varētu ievadīt pirkšanas un pārdošanas pozīcijas vai veikt gaidošos pasūtījumus. Tehniskās analīzes tirgotājs, kurš izmanto diagrammu rādītājus un tirdzniecības rīkus, var izmantot pilnekrāna režīmu, kā parādīts zemāk.

okex diagrammas

Tirgotāji var pārslēgties starp noklusējuma OKEx grafikiem vai TradingView diagrammām, kas ir slavena ar vienmērīgu, intuitīvu un tīru vizuālo materiālu, kur tirgotāji var izmantot uzlabotus tirdzniecības rīkus un rādītājus, lai uzlabotu savu tirdzniecības priekšrocības, lai palielinātu peļņu un samazinātu risku. Tas būs piemērots tirgotājiem, kuri ir pazīstami ar Tradingview, lai attēlotu tradicionālos aktīvus.

Saistīts: 4 labākā šifrēšanas kartēšanas programmatūra & Rīki Altcoin tirgotājiem

Pretējā gadījumā OKEx noklusējuma diagrammas ir pilnīgi labas un nodrošina visus pamata rīkus, piemēram, tendenču līnijas, rādītājus un diagrammu modeļus. Lieliska iezīme, ko pamanījām ar OKEx, ir atlasāmo pasūtījumu veidu skaits, kas sastāv no:

 • Ierobežot
 • Papildu ierobežojums (tikai publicēšana, aizpildīšana vai nogalināšana, tūlītēja atcelšana vai atcelšana)
 • Tirgus
 • Stop Limit
 • Taka
 • Aisbergs
 • TWAP

Aisbergs pavēl šķiet, ka tā ir unikāla OKEx apmaiņas funkcija. Būtībā tas ir algoritmiskais pasūtījumu veids, kas lietotājiem ļauj izvairīties no liela pasūtījuma veikšanas, lai izvairītos no paslīdēšanas. Tas automātiski sadalīs lietotāja lielo pasūtījumu vairākos mazākos pasūtījumos, kas tiek veikti saskaņā ar jaunāko labāko pirkšanas un pārdošanas cenu, kā arī lietotāja iestatītos parametrus. Lai iegūtu papildinformāciju, varat izlasīt vadīt šeit.

aisberga pasūtījums

Līdzīgi, vidējā laika svērtā cena (TWAP) pasūtījumi, šķiet, ir ekskluzīvi tikai OKEx. Tie ir uzlaboti pasūtījumi, kurus var izmantot kā daļu no kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijas, lai izpildītu pasūtījumu pa daļām ar regulāriem laika intervāliem, kā norādījuši lietotāji. Tas var samazināt tirgus ietekmi uz grozu pasūtījumiem.

Kopumā tirgotāji būs apmierināti ar OKEx lietotāja saskarni, kas nodrošina a funkcijām bagāta, lietotājam draudzīga un intuitīva kartēšanas sistēma kas tirgotājiem sniegs uzlabotu tirdzniecības riska tehnisko vizualizāciju, elastību un kontroli atbilstoši viņu kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijai.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet OKEX ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

Atbalstītās monētas

Pašlaik notiek OKEx apmaiņa piedāvā vairāk nekā 246 dažādas kriptovalūtas kurus vietnē var tirgot pret USD, BTC, ETH, DAI un OKB pāriem. Birža piedāvā tirdzniecības maksas atlaides, ja lietotāji platformās nolemj tirgoties ar OKEx lietderības marķieri OKB.

OKEx ir sākusi atpirkšanas shēmu, lai pakāpeniski sadedzinātu 300 miljonus cirkulējošā OKB padeve kas notiek ik pēc 3 mēnešiem. Tas daudziem šķiet pozitīvs nodoms paaugstināt marķiera cenu, samazinot piegādes apjomu.

okex monētas

Papildus tūlītējai apmaiņai OKEx piedāvā arī citus kriptogrāfijas produktus, kas ietver:

 • Vieta: tirdzniecība no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai vai ar rezervi
 • Atvasinājumi: tirdzniecības nākotnes līgumi un ilgtermiņa vai īstermiņa mijmaiņas darījumi ar līdz pat 100x pārsvaru
 • Iespējas: Funkcija drīzumā būs pieejama saskaņā ar OKEx

OKEx sviras

OKEx piedāvā maržinālo tirdzniecību ar spot un atvasinājumu produktiem. Apmaiņa piedāvā arī fiksēto un šķērsmala. Maksimālā peļņa, ko var tirgot katram produktam, ir:

 • Spot apmaiņa: Līdz pat 10x rezervei
 • Nākotnes līgumi: Līdz 100x rezervei

Sviras tirdzniecība var būt spēcīgs rīks tirgotājam, lai izmantotu salīdzinoši nelielas cenu izmaiņas kriptogrāfijas tirgū. Tas darbojas, iemaksājot daļu no visas jūsu darījuma vērtības – un birža nodrošina atlikušo depozītu, lai atvieglotu daudz lielāku pozīciju lielumu, nesaistot jūsu kapitālu. Tam var būt arī pretēja ietekme un palielināt zaudējumu apjomu.

Tirdzniecības maksas

Biržas maksa ir jānovērtē, pirms tiek nolemts tirgoties kriptovalūtas tirdzniecības platformā. Zemas maksas ir būtiskas, tirgojot lielākas pozīcijas ar maržu vai veicot vairākus darījumus vienā dienā (t.i., dienas tirgotāji), kas var gūt potenciālu peļņu.

Vietas maksas

OKEx maksas pamatā ir ražotāja un izņēmēja modelis sākas ar 0,1% un 0,15% lietotājiem ar mazāk nekā 500 OKB žetonu. Maksa par veidotāju / ņēmēju var tikt samazināta līdz attiecīgi 0,06% un 0,09%, ja 2000 OKB žetonu tiek turēti OKEx makā.

Salīdzinājumā ar populāru tirdzniecības platformu, piemēram, Binance, kas iekasē vienotu 0,1%, OKEx maksas ir diezgan konkurētspējīgas. Privātpersonas ar lielu neto vērtību ar lielu tirdzniecības apjomu 30 dienu periodā var iegūt turpmākas tirdzniecības maksas atlaides un atlaides.

Nākotnes & Mūžīgās maksas

Līdzīgi OKEx spot tirdzniecības maksām, veidotājs un ņēmējs maksa par nākotnes un pastāvīgajiem tirgiem sākas ar 0,02% un 0,05% attiecīgi. Maksas var samazināt, pamatojoties uz OKB žetoniem, kas atrodas tirdzniecības kontā, kā norādīts zemāk. Tas ir lētāk nekā tādas populāras maržas tirdzniecības platformas kā Bybit un FTX.

Depozīts & Izstāšanās maksa

OKEx piedāvā nulles depozīts un izņemšanas maksa. Ir minimālā Bitcoin tīkla maksa, kas tiek iekasēta, kad izņemat Bitcoin no apmaiņas, kuru nosaka blockchain slodze katram aktīvam. Piemēram, tīkla maksa par Bitcoin izņemšanu ir aptuveni 0,0005BTC.

Atbalstītās valstis

OKEx ir globāla kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas klientiem ļauj izmantot savus pakalpojumus no visas pasaules, izņemot atsevišķu valstu grupu kriptovalūtu jurisdikcijas ierobežojumu dēļ. Starp valstīm un teritorijām, kuras NEDRĪKST tirgoties ar OKEx, ietilpst: Honkonga, Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Krima, Sudāna, Malaizija, Sīrija, Amerikas Savienotās Valstis (ieskaitot visas ASV teritorijas), Bangladeša, Bolīvija, Ekvadora un Kirgizstāna.

bieži uzdotie jautājumi

Vai OKEx ir mobilā lietotne?

OKEx ir mobilā tirdzniecības lietotne, kuru var lejupielādēt Android, iOS Microsoft un Mac ierīcēm. Lietotne ļauj OKEx lietotājiem pārvietoties ar kriptovalūtu.

Vai OKEx ir nodošanas vai saistītā programma??

OKEx ir nodošanas programma, kas ļauj saņemt 30% no viņu tirdzniecības maksām. Viņi arī saņems USD 10 USDT, kad viņi tirgos (spot un margin tirdzniecības), pārsniedzot USD 16 000 USDT.

Vai ASV tirgotājiem ir atļauts izmantot OKEx?

ASV klienti nevar tirgoties ar OKEx stingru noteikumu dēļ, kas ir ārpus biržas kontroles. Kriptovalūtas investoriem būs jāatrod licencēta tirdzniecības platforma ASV.

Secinājums

Noslēdzot šo OKEx pārskatu, tā ir droša un uzticama platforma, lai tirgotu plašu altkoīnu klāstu un galvenos kripto pārus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Ripple. Apmaiņa ļauj tieši veikt kriptogrāfijas depozītus no citām biržām vai paša aparatūras seifa. Jūs pat varat uzreiz iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot biržu, izmantojot fiat valūtu.

Apmeklējiet OKEx

Jūs varētu interesēt arī:

 • 5 labākās Fiat To Crypto biržas pasaulē
 • Labākās Austrālijas kriptovalūtu biržas
 • Wunderbit Trading Review: Kripto tirdzniecības roboti & Sociālā tirdzniecība
 • 6 labākās vietas, kur nopirkt Bitcoin Lielbritānijā
 • Kā nopelnīt Bitcoin bez maksas: 6 pārbaudītas metodes

Bitcoin un kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu šifrēšanas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šīs kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt fiat valūtu un iegādāties digitālos aktīvus..

Apmeklējiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map