Quadency Review – vai tā patiešām ir LABĀKĀ Kripto platforma?

Ir pagājuši tie laiki, kad esat pieteicies vairākās kriptovalūtu biržās, lai tirgotu konkrētu altkoīnu vai lai monētas būtu dažādās biržās, bez iespējas efektīvi veikt darījumus visās jūsu saimniecībās..

Quadency ir viss vienā kriptonauda, ​​kas novērš šīs sāpes, piedāvājot vienkāršu un spēcīgu tirdzniecības rīku, kas palīdzēs jums pārvaldīt ieguldījumus kriptogrāfijā.

Apmeklējiet Quadency

Platforma ļauj lietotājiem nokļūt populārākajās kriptovalūtu tirdzniecības biržās un tirgoties, izmantojot vienotu un iesācējiem draudzīgu lietotāja saskarni. Jums būs izdevīgi izlasīt šo Quadency pārskatu, ja:

 • Jūs meklējat viss vienā kriptogrāfijas tirdzniecības platforma
 • Jums ir apnicis, ka jums ir vairāki valūtas konti un maki
 • Jums patīk apmaiņa, kas jums ļauj izsekot un pārvaldīt visu savu portfeli
 • Jūs pašlaik reside ASV un meklē kriptogrāfijas tirdzniecības platformu

Lai gan šajā pārskatā mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju par tās funkcijām, lietotāja saskarni un tirdzniecības maksām, kā arī citu informāciju, iesakām apmeklēt viņu vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt vēlāk.

kvadrātijas vietne

Jūs varētu interesēt arī:

 • Labākās kripto sviras tirdzniecības biržas salīdzinājumā
 • 5 vietnes, lai demonstrētu tirdzniecību ar virtuālo naudu
 • Kāpēc es turpinu zaudēt naudu Bitmex? Izvairieties no šīm 5 kļūdām
 • Wunderbit Trading Review: Kripto tirdzniecības roboti & Sociālā tirdzniecība
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)

Kas ir Quadency?

Quadency ir a kriptogrāfijas aktīvu pārvaldības platforma, kas ļauj lietotājiem vienā saskarnē savienot vairākus apmaiņas kontus lai nevainojami tirgotu jebkuru no saviem kriptogrāfijas aktīviem ar vienu klikšķi. Tas nodrošina bez piepūles tirdzniecības pieredzi, iesācējiem draudzīgu lietotāja saskarni un drošu platformu.

Quadency ir labi piemērots profesionāliem tirgotājiem, kuriem nepieciešami spēcīgi tehniskās analīzes rīki un uzlabota šifrēšanas kartēšanas programmatūra & rīki ar ieskatu balstītu vizualizācijas portfeļa pārvaldību.

Kā darbojas kvadrātiņa?

Quadency darbojas kā a daudzapmaiņas kriptogrāfisko aktīvu pārvaldības platforma kas savieno vairākas kriptogrāfijas apmaiņas vienā platformā. Šis pakalpojumu sniedzējs sniedz visaptverošu pārskatu par jūsu kriptogrāfijas īpašumiem un ieguldījumiem.

Exchange konti ir savienoti ar Quadency, izmantojot API atslēgas ko var konfigurēt “tikai lasīšanai” vai “lasīšanai un tirdzniecībai”. Dati no valūtas konta, piemēram, atlikums, darījumi un pasūtījumi, tiek automātiski sinhronizēti, kad konts ir izveidots.

reģistrēties ar kvadrātiņu

Kuras kriptovalūtas biržas atbalsta kvadrātie?


Quadency nodrošina atbalstu populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām pasaulē, piemēram, Poloniex, Coinbase, Bitfinex, Kraken, Binance, Bittrex un Gemini. Quadency oficiālo partneru saraksts turpina pieaugt, prēmiju biržām, piemēram, KuCoin, Liquid un OkEX, nesen integrējot platformā.

kvadrātiskā atbalsta apmaiņa

Tirdzniecības aktīvi ar kvadrātiņu

Quadency ļauj lietotājiem tirgot jebkuru aktīvu jebkurā no saistītajām biržām. Pamatojoties uz pašreizējo atbalstīto apmaiņu un uzskaitītajām monētām, lietotāji var piekļūt beidzies 800 kriptovalūtu pāri tirgoties, izmantojot vienu platformu.

Lapā “Tirgus pārskats” ir apkopots visu populārāko monētu kopsumma, kopējais tirgus ierobežojums (USD), apgrozībā esošais piedāvājums, 24 stundu apjoms un diagramma. Integrētais tirgus pārbaudītājs un diagrammas ir apvienotas ar augstas kvalitātes tiešraides straumēšanas datiem, lai nodrošinātu jaudīgu kriptogrāfisko diagrammu paketi all-in-one.

kvadoritātes tirgus

Quadency Trading interfeiss

Quadency tirdzniecības saskarne ir vienkārša, tīra un viegli orientējama. Tumšās krāsas tēma izskatās lieliski un viegli acīs. Katrs no logiem ir pilnībā pielāgots, un tos var sajaukt apkārt atbilstoši jūsu vēlmēm. Gar augšējo joslu varat pārvietoties uz dažādām Quadency izvēlnēm, piemēram, ‘Tirdzniecība’, ‘Boti’, ‘Mērinstrumentu panelis’, “Portfelis”, “Tirgus” un “Jaunumi”.

kvadrāta saskarne

Kad esat izveidojis savienojumu ar centrāli un integrējis API kodu Quadency, noklikšķiniet uz ‘Tirdzniecība’ vai esat gatavs sākt reāllaika tirgus datu straumēšanu tieši no savienotajām apmaiņas vietām. Kreisajā logā tiks parādīts konta atlikums atlasītajai apmaiņai. Lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtu, ir vienkārša pasūtījuma veidlapa, kas sniedz aprēķinu konvertēšanu un uzskaita saistīto apmaiņas maksu tirdzniecības veikšanai. Tur ir nav papildu maksas par kvadrātiņu.

Šai platformai ir visaptverošs tirdzniecības rīku komplekts, ko varat izmantot, piemēram, uzlabotas tirdzniecības diagrammas un pasūtījumu pārvaldība, kuru ir ļoti viegli izmantot. Tāpat kā lielākā daļa profesionālo kriptovalūtu tirdzniecības biržu, lietotāji var veikt tirdzniecību, izmantojot “Tirgus orderis”, “Limit orderis” un “Pārtraukt rīkojumu”.

Uzlabotie rīkojumu izpildes veidi ir lieliski piemēroti tirgotājiem, kuri meklē apmaiņas un tirdzniecības saskarni vienā platformā, lai ļautu vieglāk pārvaldīt risku ātrāk un ātrāk. Tirdzniecības saskarne ietver tādas funkcijas kā atcelt visu, noklikšķināt, lai aizpildītu no diagrammas, un tirdzniecības vizualizācijas. Diagrammas nodrošina TradingView ar vairāk nekā 100 tehniskiem rādītājiem un zīmēšanas rīkiem.

Quadency informācijas panelis

The ‘Mērinstrumentu panelis’ izvēlne neapšaubāmi ir viena no labākajām Quadency īpašībām. Tas centralizē visu jūsu kriptogrāfijas portfeli vairākās apmaiņās vienā informācijas panelī.

kvadrāta informācijas panelis

Vienā lappusē varat izsekot kopējo ieguldījumu kopējo sniegumu, analizēt statistiku (piemēram, kopējo aktīvu skaitu, pieejamo atlikumu, kopējos darījumus, visvairāk tirgoto pāri), diagrammas kriptogrāfisko monētu sadalījumu, attēlot atlikumus pēc konta, apskatīt nesenos darījumus, atvērt pasūtījumus, un saraksts turpinās.

Kopumā informācijas panelis nodrošina ieskatu balstītu vizualizāciju, lai pārvaldītu jūsu kopējo kriptonauda portfeli, kas ir ļoti izdevīgi kriptonauda ieguldītājiem un tirgotājiem.

Quadency portfelis

Ja jūsu valūtas konti ir saistīti ar Quadency, tiek parādīti jūsu atlikumi, darījumi un pasūtījumi (un vienmēr tie ir atjaunināti). Noklikšķinot uz “Portfelis” lapa ļauj pārraudzīt visus jūsu kriptogrāfijas līdzekļus (ieskaitot bezsaistes aparatūras makus un savienotās apmaiņas) un sekot to veiktspējai laika gaitā, kad tirgojaties.

Visa jūsu kriptogrāfiskā portfeļa vizuālais attēlojums vienā ekrānā ir tik spēcīgs rīks, lai pareizi pārvaldītu darījumus, risku un līdzsvara izmaiņas.

kvadences portfelis

Quadency automatizētie roboti

Quadency nāk ar spēcīgu rīku automatizēt sava biržas kriptogrāfiskā portfeļa tirdzniecību, izmantojot tirdzniecības robotus, kas ir pieejami lielākajā daļā tirdzniecības biržu. Savienotajos biržas kontos varat izpildīt dažādas automatizētas tirdzniecības stratēģijas vai algoritmus. Ir pieejamas 10 iepriekš izveidotas stratēģijas, no kurām izvēlēties, piemēram:

 • Režģa tirgotājs
 • Market Maker
 • Market Maker Plus
 • MACD
 • Bollingera lentes
 • Daudzlīmeņu RSI

kvadrātveida roboti

Kā izmantot automatizētu šifrēšanas robotu

Iepriekš izveidotos kriptovalūtu tirdzniecības robotus vietnē Quadency var izmantot, lai uzzinātu, kā tirgoties ar kriptogrāfiju, un pārbaudīt kriptogrāfijas stratēģiju. Bezmaksas plāns ietver 5 robotu testus dienā, kas ir piemērots iesācējiem, lai eksperimentētu ar dažādām automatizētajām kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijām.

Pieredzējuši tirgotāji var izmantot platformu, lai pārbaudītu pielāgotu tirdzniecības stratēģiju, lai nodrošinātu konsekventi rentablu rezultātu, neuztraucoties par vēsturisko datu iegūšanu un pievienošanu apmaiņas API. Pēcpārbaudes dzinējs ļauj tirgotājiem pilnībā pielāgot un simulēt iepriekš izveidotas tehniskās analīzes stratēģijas.

Quadency cenu noteikšana

Quadency cenu noteikšanas modelis ietver bezmaksas un apmaksātus plānus, kas būs piemēroti dažādu prasmju līmeņa tirgotājiem. Iesācēji var reģistrēt bezmaksas kontu Quadency, lai pirms jaunināšanas uz Pro kontu iepazītos ar piedāvātajām platformu funkcijām. Tirgotājiem, kas mēnesī tirgo vairāk nekā 10 000 USD, būs jāatjaunina uz PRO plānu, kas maksā 39 USD mēnesī, rēķinot katru gadu.

kvadrātiskās cenas

Quadency Security

Quadency ietver vairākas drošības funkcijas, lai lietotāju personisko informāciju un līdzekļus pasargātu no nesankcionētas piekļuves. Drošības pasākumu saraksts platformā ietver:

 • Divu faktoru autentifikācija (2FA) visos lietotāju kontos
 • Visa sensitīvā lietotāja informācija ir šifrēta
 • Lietotāju paroles tiek glabātas šifrētas
 • Exchange API atslēgas tiek glabātas šifrētas
 • Aizsargāts ar vairākiem 256 bitu šifrēšanas slāņiem
 • Amazon Web Services, lai mazinātu potenciālu DDoS
 • Likmes ierobežojumi un ReCaptcha ir ieviesti, lai novērstu brutālu spēku un automatizētus skriptu uzbrukumus
 • Administratoru paneļi nav publiski pieejami, un tikai nedaudziem pilnvarotiem cilvēkiem ir piekļuve tam

bieži uzdotie jautājumi

Vai Quadency ir mobilā lietotne?

Quadency nav mobilās tirdzniecības lietotnes iOS vai Android ierīcēm. Vietnes tīmekļa versija ir pilnībā atsaucīga un ļauj ērti veikt lielāko daļu darbību, izmantojot mobilās ierīces un planšetdatorus.

Kādas valstis atbalsta Quadency?

Quadency nav birža, kas nodrošina tiešu likviditāti vai lietotāju līdzekļu glabāšanu un tur atbalstīts visās pasaules valstīs. Tam nav jālec tie paši regulatīvie loki, kādi būtu faktiskajai apmaiņai, un tie pilnībā atbilst ASV regulatīvajām iestādēm visos 50 štatos..

Ir drošība ar kvadrātiņu?

Quadency ir a droša kriptovalūtas platforma, kurai nav iespēju piekļūt klientu līdzekļiem piesaistītajās biržās noguldīt vai izņemt līdzekļus.

Kādas ir tirdzniecības maksas?

Quadency neiekasē darījumu maksu vai komisijas maksu jebkura veida. Ja jūsu izvēlētā birža iekasē maksu par izpildītā rīkojuma veidu, šī maksa tiks piemērota tieši jūsu biržas kontā.

Quadency alternatīvas

Garneles logotips

Garneles

Shrimpy ir portfeļa pārvaldības vietne, kas ļauj kriptovalūtu tirgotājiem vienā platformā pārvaldīt visu bilanci vairākās biržās un manuāli vai automātiski pielāgot katra aktīva procentuālo sadalījumu.

Apmeklējiet vietni wunderbit

Wunderbit tirdzniecība

Wunderbit Trading ir kriptogrāfijas valūtas maiņas un sociālās tirdzniecības tīkls, kas ļauj tirgot sevi platformā, kopēt labākos kriptogrāfijas tirgotājus ar pārredzamu uzskaiti vai izveidot pilnībā automatizētu kriptogrāfijas tirdzniecības botu..

Apmeklējiet vietni binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Atlīdzība ir kļuvusi par augstākās kvalitātes kripto tirdzniecības platformu.

Apmeklējiet vietni

Secinājums

Noslēdzot mūsu Quadency pārskatu, mūsuprāt, platforma ir viens no labākajiem kriptovalūtas pakalpojumiem tirgū. Tas ir likumīgs tirdzniecības terminālis, kas atdala sevi no tradicionālajām kriptovalūtas biržām.

Iespēja savienot vairākus kriptovalūtas kontus un veikt darījumus no vienas vietnes ļauj efektīvi veikt darījumus visam portfelim. Tas novērš vairāku apmaiņas maku pārvaldīšanas sāpes.

Apmeklējiet Quadency

Vienkāršs un spēcīgs ir labākais veids, kā aprakstīt Quadency. Uzlabotie tirdzniecības rīki, lai pārvaldītu ieguldījumus kriptogrāfijā un automatizētas kriptovalūtas tirdzniecības roboti, nāks par labu visu veidu kriptogrāfijas tirgotājiem un investoriem.

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet Quadency

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map