WazirX apskats: Bitcoin, tirdzniecība un maksas (2021)

Nesen legalizējot ieguldījumus Bitcoins Indijā, investori var izmantot fiat, lai kriptogrāfijas biržas ieguldītu Bitcoin un citus altkoīnus ar viņu vietējo valūtu. Mēs sagaidām, ka Bitcoin Indijā strauji uzņem apgriezienus, tāpēc tas varētu būt lielisks laiks, lai jūs varētu iegādāties Bitcoins, ja jūs dzīvojat šajā reģionā.

Apmeklējiet Wazirx

Mēs esam pārskatījuši vienu no Indijas vispazīstamākajām kriptogrāfijas platformām WazirX, kas ir kriptogrāfijas valūtas maiņa, kas lietotājiem ļauj iegādāties Bitcoin Indijā (un arī visā pasaulē). Šajā Wazirx pārskatā mēs apspriedīsim mūsu secinājumus par platformas funkcijām, lietošanas ērtumu, maksām un drošību.

Tāpat pirms tirdzniecības mēs iesakām izmantot Bitcoin aparatūras maku. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir Wazirx?

WazirX ir a likumīga kriptovalūtas maiņa Indijā, kas lietotājiem ļauj veikt ieguldījumus vairākās kriptovalūtās, tirgojoties ar fiat valūtu. Uzņēmums atrodas Mumbajā, un to vada pieredzējusi komanda, kurā ietilpst Nischal Shetty, Sameer MhatreEx un Siddharth Menon.

wazirx komanda

WazirX salīdzinājumā

WazirX svarīgas funkcijas ir uzlabotas funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Jūs varētu interesēt arī:

 • 5 labākās platformas, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Kā nopelnīt Bitcoin bez maksas: 6 pārbaudītas metodes
 • Nexo apskats: kā nopelnīt interesi par savu kriptogrāfiju
 • Wunderbit Trading Review: Kripto tirdzniecības roboti & Sociālā tirdzniecība

WazirX galvenās funkcijas

wazirx funkcijas

Šeit ir kopsavilkums par labākajām WazirX funkcijām (ar mūsu komentāru):

 • Vienkāršs un iesācējiem draudzīgs lietotāja interfeiss
 • Ātra sava klienta (KYC) pārbaude
 • Pirkt un pārdot kriptogrāfiju uzreiz, izmantojot bankas kontu
 • Zema tūlītēja tirdzniecības maksa, lai uzreiz nopirktu kriptogrāfiju
 • Peer-to-Peer (P2P) kriptogrāfiskā tirdzniecība ar nulles tirdzniecības maksu
 • Mobilā lietotne ir pieejama atbalstītās ierīcēs

WazirX & Binance partnerība

WazirX 2019. gadā iegādājās pasaules lielākā kriptovalūtas birža Binance. Miljoniem Binance lietotāju tagad var savienot savus Binance un WazirX kontus.


Tātad, ko tas nozīmē? Lietotāji tagad var piesakieties WazirX, izmantojot Binance un izmantojiet tirdzniecības platformu vai P2P (bez maksas), lai iekasētu un izņemtu kriptogrāfiju atpakaļ INR.

Lai iegādātos kriptogrāfiju Indijā, izmantojot WazirX:

Pārskaitiet līdzekļus starp WazirX un @binance maki uzreiz un nevainojami &# 128406;$ wrx USD miljardi #IndiaWantsCrypto pic.twitter.com/LqUwkhPI08

– WazirX (@WazirXIndia) 2020. gada 14. februāris

WazirX reģistrācija & Pieslēgties

Lai izveidotu kontu WazirX, process ir ļoti vienkāršs un aizņem tikai dažas minūtes. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

Wazirx reģistrs

Pirmo reizi piesakoties WazirX, ieteicams iestatīt konta drošību. Jūsu līdzekļu aizsardzībai ir divas iespējas:

 • Google autentifikatora lietotne
 • Mobilās īsziņas

Mēs iesakām izvēlēties autentifikācijas lietotni, jo tā ir drošāka. Turpretī īsziņas tālruņu nodrošinātāji nav šifrējuši, un tie var būt pakļauti drošības apdraudējumiem, piemēram, ostas pārsūtīšana vai pārtveršana.

Ir bijuši vairāki lietotāju līdzekļi, kas nodrošināti ar mobilo īsziņu verifikāciju un kuri ir uzlauzti, izmantojot saucamo metodi SIM kartes domkrats vai maiņa.

Wazirx Security

Jūsu WazirX konta (KYC) verificēšana

Lai izņemtu līdzekļus un veiktu tirdzniecību WazirX P2P biržā, jums jāiesniedz šāda informācija, lai pabeigtu KYC procesu:

 • Pamatinformācija par personālu (datums, dzimšanas datums, adrese utt.)
 • PAN kartes dati
 • Augšupielādējiet personu apliecinošu dokumentu (piemēram, pasi vai autovadītāja apliecību)

Process ir daļēji automatizēts, un tā pabeigšana aizņem tikai dažas minūtes. Tas ir paredzēts biržas un investoru aizsardzībai pret naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu.

Wazirx KYC

WazirX lietotāja saskarne

Apskatot lietotāja saskarni, zemāk ir WazirX kartēšanas platformas ekrānuzņēmums.

Tas ir tīrs, minimāls un vienkāršots, kas derēs iesācējiem tirgotājiem un investoriem. Atšķirībā no jūsu tradicionālajām rezerves kriptogrāfiskās tirdzniecības biržām nav uzlabotu grafiku rīku vai rādītāju.

Tātad, ja esat iepazinies ar tehnisko analīzi, WazirX diagrammu izmantošana, iespējams, nav īstā izvēle. Šajā gadījumā labāk būtu izmantot WazirX kopā ar cienījamu kripto kartēšanas vietni, lai analizētu reālās kriptogrāfijas cenas.

Saistīts: 4 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas vietnes Altcoin tirgotājiem

Mēs novērojām, ka ir tikai ierobežojuma un pieturas ierobežojuma rīkojumi. Šī ir viena no uzlabojumu jomām, kas būtu jāapsver, lai piedāvātu uzlabotus pasūtījumu veidus, lai pievilinātu uzlabotus kriptogrāfijas tirgotājus.

Kopumā WazirX lietotāja saskarne jūtas piemērotāka iesācējiem vai lietotājiem, kuri vienkārši izvēlas vienkāršu un viegli lietojamu kriptogrāfijas apmaiņu, lai iegādātos Bitcoins.

wazirx interfeiss

WazirX kriptogrāfijas monētas

WazirX piedāvā plašu kriptovalūtu piedāvājumu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai pret USDT, BTC vai INR. Ir krietni vairāk nekā 50 dažādu kriptogrāfisko monētu, piemēram:

 • Bitcoin
 • Ripple
 • Ēteris
 • EOS
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin
 • Ethereum Classic
 • Zvaigžņu lūmeni
 • Ikona
 • OmiseGO
 • Tezos
 • MATIKA
 • WazirX marķieris
 • Un daudzi citi…

WazirX maksas

Tirdzniecības maksas

WazirX izmanto a veidotāja un ņēmēja modelis pirkšanas un pārdošanas tirdzniecības maksu noteikšanai. Atkarībā no lietotāja veiktā pasūtījuma veida WazirX noteiks piemērojamo tirdzniecības maksu šādi:

 • Tiek piemērota maksa par 0,02% par ierobežotiem un nosacītiem pasūtījumiem (Taker)
 • Tiek piemērota maksa par 0,02% tirgus pasūtījumiem, kas aizpilda (Maker)

Depozīta maksa

Depozīta maksa par fiat valūtas pārskaitīšanu WazirX ir atkarīga no izvēlētās depozīta metodes. Ja izvēlaties izmantot ātrās iemaksas metodi UPI, tā ir nav depozīta maksas un tā apstrāde aizņem apmēram 15 minūtes.

Izstāšanās maksa

Lietotājiem jāapzinās, ka par kriptogrāfijas izņemšanu no WazirX tiks iekasēta tīkla maksa, kas tiek iekasēta, kad jūs izstājaties no biržas. Šo maksu nosaka blokķēdes slodze.

Jūs varat pārbaudīt izņemšanas maksu vietnē WazirX maksas lapa par katru kriptovalūtu.

WazirX drošība

Jūsu līdzekļu drošībai kriptogrāfijas biržā vajadzētu būt galvenajai prioritātei.

Pārskatot WazirX drošības lapu, ir vairāki ieteikumi, kā saglabāt jūsu līdzekļus, piemēram:

 • Iestatiet stingru pieteikšanās paroli
 • Aktivizējiet uzlaboto konta drošību (piemēram, Google autentifikatoru un īsziņu verifikāciju)

Lai gan šie ir svarīgi ieteikumi visiem lietotājiem, ir maz informācijas par to, kādu drošības praksi WazirX izmanto, lai aizsargātu vietni, tiešsaistes makus un apstrādātu izņemšanu.

Ja šīs informācijas nav, lietotājiem, kuri izmanto WazirX, sava kriptonauda jāpārvieto uz aparatūras maku, nevis jāuzglabā apmaiņas centrā..

Faktiski Wazirx vajadzētu apsvērt iespēju pāriet uz a aukstā maka risinājums kas tiek nodrošināts ar daudzslāņu šifrēšanu un tiek turēts bezsaistes digitālās aparatūras glabāšanas ierīcēs. Tas ļautu tālu pierādīt WazirX lietotājiem, ka tā ir droša un likumīga kriptogrāfijas apmaiņa.

Secinājums

Apkopojot mūsu pārskatu, WazirX ir atvieglojis indiāņiem Bitcoin un citu kriptovalūtu iegādi. Tam ir spēcīgs funkciju saraksts un lieliska vienādranga tirdzniecības apmaiņa, lai būtu viegli iegādāties, tirgot un pārdot Bitcoins, izmantojot vietējo INR valūtu..

Apmeklējiet Wazirx

Pateicoties partnerībai ar pasaulē lielāko kriptogrāfijas biržu Binance, mēs varam sagaidīt, ka tuvākajā laikā no WazirX komandas dzirdēsim vairāk labu lietu.

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Ja ir citas kriptovalūtas biržas, kuras vēlaties, lai mēs pārskatām, atstājiet mums komentāru.

Bitcoin un kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu šifrēšanas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šīs kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt fiat valūtu un iegādāties digitālos aktīvus..

Apmeklējiet WazirX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map