Yobit apskats: vai tas ir likumīgs un drošs 2021. gadā?

Yobit ir populāra kriptovalūtu tirdzniecības birža, kas ir bijusi izvēlēta platforma vairākus gadus. Apmaiņa ir plaši pazīstama ar plašu kriptovalūtu sarakstu, kas paredzēta tirdzniecībai, ieskaitot zemu vāciņu altkoīnus līdz lielākiem un izplatītākiem aktīviem, piemēram, Bitcoin, Ethereum un XRP.

Apmeklējiet YoBit

Šajā Yobit pārskatā mēs sniegsim pārskatu par apmaiņas funkcijām, lietotāja saskarni, tirdzniecības rīkiem, pasūtījumu veidiem, maksām, klientu apkalpošanu un mūsu pieredzi, izmantojot platformu. Tātad, pārliecinieties, ka paliekat līdz galam, lai izlasītu mūsu galīgo spriedumu vietnē Yobit.net.

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt precīzu un jaunāko informāciju mūsu apmaiņas pārskatos, mēs iesakām jums to darīt apmeklējiet viņu vietni regulāri sekot līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

yobit rangs

Tirgojot kriptonauda, ​​ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par aparatūras seifiem, lai uzglabātu kriptogrāfiju.

Kas ir Yobit?

Yobit.net ir a pionieris kriptovalūtu tirdzniecības apmaiņas telpā, kas piedāvā vienkāršu, bet jaudīgu platformu, kas ir labi pazīstama kriptogrāfijas kopienā. Yobit popularitāti apliecina tā milzīgais tirdzniecības apjoms – gandrīz 50 miljoni USD dienā saskaņā ar Monētu tirgus vāciņš. Šobrīd vietne Yobit ierindo 10. vietā labākajām kriptovalūtu tirdzniecības biržām pasaulē.

Pirms citām platformām, piemēram, Binance, Bybit un BitMEX, Yobit ir bijusi vadošā birža, kas piedāvā plašu tirdzniecību ar mazāk pazīstamiem altkoīniem. Tur ir vairāk nekā 8000 dažādu kriptovalūtu, ar kurām var tirgoties pret vairākiem bāzes aktīviem, ieskaitot Bitcoin, Ethereum un Tether.

Yobit salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un konkurētspējīgas tirdzniecības maksas ir svarīgas Yobit funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas augšējās robežas kriptogrāfijas biržas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Yobit reģistrācija & Pieslēgties

Lai sāktu darbu ar Yobit, vispirms jāizveido konts, izpildot šos norādījumus:

yobit reģistrs

Yobit konta verifikācija


Lietotājiem nav jāaizpilda lielisks process “Zini savu klientu” (KYC). Tas nozīmē, ka jaunie tirgotāji dažu minūšu laikā var noguldīt līdzekļus un sākt tirdzniecību ar savām iecienītākajām monētām uz platformas. Yobit nevāc datus, kas saglabā tirgotāju anonimitāti biržā.

Kā noguldīt līdzekļus Yobit

Naudas iemaksa Yobit kontā ir diezgan vienkārša. Tāpat kā citas šifrēšanas biržas, to var izdarīt, dodoties uz savu maku un atlasot aktīvu, kuru vēlaties deponēt. Tas parādīs unikālu Yobit maka adresi, kuru var droši izmantot, lai pārskaitītu līdzekļus no jūsu rīcībā esošā aparatūras maka vai citas kriptogrāfijas platformas.

Šeit jūs varat arī izņemt līdzekļus un apskatīt darījumu vēsturi no sava maka.

yobit depozīta līdzekļi

Yobit lietotāja saskarne

Kad apmeklējat vietni Yobit.net, tirdzniecības lietotāja saskarne ir pirmā redzamā lapa. Tas ir pēc izskata pamata, bet ietver standarta tirdzniecības funkcijas un rīkus, kas sagaidāmi digitālo aktīvu apmaiņai.

Kreisajā pusē tirgotāji var ātri apskatīt konta atlikuma kopsavilkumu, kas var būt noderīgs. Turpmāk ir uzskaitīti tirgi, kas tiek iedalīti dažādos pāros, kas pieejami tirdzniecībai.

Šeit jūs varat ātri pārslēgties simtiem tirdzniecības pāru, lai meklētu iespējas. Dienas izmaiņu% un apjoma parādīšana ir lieliska, lai ātri skenētu lielas impulss monētas (piemēram, izlaušanos).

yobit lietotāja saskarne

Diagrammas ir novietotas lietotāja saskarnes vidū. Tirgotāji, kuri paļaujas uz modernu kartēšanas programmatūru vai rīkiem, izmantojot tehniskos rādītājus, modeļus vai diagrammu rīkus, tos neatradīs vietnē Yobit.

Lai gan tirgotājiem, kuri zina, kā lasīt pasūtījumu grāmatu, apjomu un svečturu modeļus, patiks tirgoties vietnē Yobit, lai spekulētu ar simtiem platformā pieejamo monētu.

Kopumā mēs atradām tirdzniecības pieredze vietnē Yobit ir vienkārša un viegli lietojama. Tas ir līdzīgs citām plaši pazīstamām apmaiņām un cienījamām apmaiņām, piemēram, Poloniex un Vārti.io kas pastāv jau daudzus gadus.

Yobit maksas, starpība & Limiti

Lielākā daļa tirgotāju zinās, ka tirdzniecības maksas ir svarīgs apsvērums, lietojot kriptovalūtas tirdzniecības biržu. Īpaši aktīvo dienu tirgotājiem, kuri var veikt vairākus darījumus dienā ar lielu kredītplecu. Yobit maksas ir šādas, vai arī varat apmeklēt viņu vietni, lai to pilnībā apskatītu.

Tirdzniecības maksas

Lai pirktu un pārdotu kriptogrāfiju, izmantojot Yobit platformu, tirdzniecības maksas nepārsniedz 0,2% no darījuma summa. Salīdzinot ar citām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, Yobit maksas ir konkurētspējīgas tirgū.

Depozīts & Izstāšanās

Tur ir nav depozīta maksas pārskaitīt jebkuru kriptonauda uz Yobit. Par izņemšanu tiek piemērota standarta blokķēdes maksa, kuru nosaka tīkla slodze.

Klientu atbalsts

Svarīgs faktors, lemjot par konkrētas kriptovalūtas apmaiņas izmantošanu, ir klientu apkalpošana. Saskaņā ar Yobit FAQ, uz atbalsta jautājumiem parasti atbild stundas laikā, bet dažreiz tas var ilgt līdz 24 stundām.

Vietnei Yobit.net ir FAQ sadaļa, taču tā ir diezgan ierobežota un atbild tikai uz pamatjautājumiem, piemēram, kā sākt darbu, depozītiem, maksām un līdzekļu izņemšanu. Mēs neredzējām sadaļu “Zināšanu bāze”, kas būtu noderīga iesācējiem, kuri sāk darbu ar Yobit.

Yobit ir viena no lielākajām telegrammas kopienām, kurā angļu grupas tērzēšanā piedalās vairāk nekā 80 000 cilvēku. Administratori šķiet ļoti aktīvi un atsaucīgi, kad tiek nosūtīti tiešie ziņojumi par atbalstu.

Yobit alternatīvas

BYBIT

Bybit

ByBit ir atvasināto kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kurā uzsvars tiek likts uz sviras tirdzniecību ar līdz pat 100x lielāku sviru Bitcoin un Etherium tirdzniecības pāriem. Bybit ir kļuvis par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Apmeklējiet vietni plus500

Plus500

Plus500 ir CFD nodrošinātājs, kas piedāvā savu milzīgo klientu loku, lai tirgotu pasaulē populārākos kriptogrāfijas aktīvus ar līdz pat 30x lielāku sviru, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero.

Atruna: jūsu kapitāls ir apdraudēts

Apmeklējiet vietni binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Birža ir piedzīvojusi astronomisku izaugsmi, un tā ir augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Apmeklējiet vietni

Yobit atsauksmes & Atsauksmes

Apmaiņai ir saņēma 4,5 zvaigznes no 5 ievērojamā pārskata vietnē Trustpilot. Tas parasti ir labs rādītājs un apmaiņas reputācijas un uzticamības rādītājs. Lielākā daļa komentāru ir pozitīvi un daži negatīvi komentāri. Mēs pamanījām, ka nav neitrālu vērtējumu, kurus mēs uzskatījām par neparastiem.

Izvēloties jaunu kriptogrāfijas biržu, lietotājiem vienmēr jāpiemēro sava uzticamības pārbaude, riska pārvaldības prakse un jāturpina sekot līdzi apmaiņas pārskatiem, piemēram, šim.

yobit atsauksmes

bieži uzdotie jautājumi

Vai Yobit Legit?

Šķiet, ka Yobit ir likumīga kriptovalūtu tirdzniecības birža, kas darbojas daudzus gadus un ir piesaistījusi ievērojamu tirgotāju sekotājus. Birža ir reģistrēta Panamā un pieejama lietotājiem visā pasaulē.

Vai Yobit ir droša apmaiņa?

Šķiet, ka Yobit nav uzlauzts kopš tā palaišanas 2014. gadā. Platformā ir ietverti pamata drošības pasākumi, piemēram, 2FA, lai aizsargātu lietotāju kontus. Informācija par vietnes drošības pasākumiem ir ierobežota, tāpēc lietotājiem vienmēr iesakām veikt savus pētījumus.

Vai Yobit ir demonstrācijas konts?

Yobit nav demo konta, kas ļautu tirgotājiem praktizēt kriptogrāfisko tirdzniecību, neveicot depozītu.

Vai pastāv Yobit saistītā programma?

Yobit.net ir saistīta programma, kas apbalvo esošos lietotājus, kuri piesaista jaunus klientus ar savu unikālo novirzīšanas saiti. Novirzīšanas bonuss ir 20% no norādītajiem lietotāju tirdzniecības maksājumiem.

Vai Yobit ir mobilās tirdzniecības lietotne?

Yobit nav mobilās lietotnes, kas paredzēta Android un iOS lietotājiem kriptovalūtas tirdzniecībai.

Secinājums

Noslēdzot mūsu Yobit pārskatu, tā ir viena no vecākajām kriptogrāfijas biržām, kas ir vairākus gadus nodrošināja stabilu tirdzniecības platformu. Šķiet, ka apmaiņa ir paveikusi garu ceļu, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar atsaucīgu telegrammu kopienu un vairākiem administratoriem, lai atbalstītu viņu pieaugošo lietotāju bāzi..

Apmeklējiet Yobit

Daži labi punkti par Yobit apmaiņu ir:

  • Nekad nav uzlauzts
  • Tūkstošiem kriptogrāfijas monētu tirdzniecībai
  • Vienkārša tirdzniecības saskarnes izmantošana
  • Ātrs reģistrēšanās process (bez KYC)
  • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas

Tātad, kāds ir mūsu galīgais spriedums?

Mēs uzskatījām, ka apmaiņa ir viegli lietojama, nogulda līdzekļus un veic darījumus. Tā ir lieliska platforma kriptogrāfijas tirgotājiem un investoriem, kuri vēlas gūt labumu no jaunām kriptovalūtām, lai veidotu bagātību Bitcoin, jāapsver iespēja izmantot Yobit.

Jūs varētu interesēt arī:

  • 5 labākās platformas, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
  • 8 labākās kriptovalūtu biržas ASV
  • Kā nopirkt Bitcoins ar Amazon dāvanu kartēm – ļoti vienkārši
  • Labākās kriptovalūtu biržas Jaunzēlandē
  • 4 labākās vietas, kur likt Tezos (XTZ) & Nopelniet atlīdzības

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map