Ultimate Blockchain Training Free Guide

Vai nezināt par blokķēdes tehnoloģiju? Lai jums palīdzētu, mēs piedāvājam mūsu bezmaksas Blockchain apmācības kursu, kur jūs uzzināsiet visu, kas jums kādreiz jāzina.

Daudzi no jums ir ieinteresēti blokķēdes tehnoloģijā, bet patiesībā viņiem nav idejas vai arī viņiem ir ļoti maz ideju par šo tēmu. Ir praktiski būt ziņkārīgam, kad visi apkārtējie par to runā. Turklāt uzņēmumi arī strauji pievienojas bloku ķēdes komandai. Šajā gadījumā, ja jūs neizglītojat sevi vai nesaņemat atbilstošu blokķēdes apmācību, jūs varētu atpalikt.

Tātad, tagad pārbaudiet mūsu pilnu bloku ķēdes apmācības kursu iesācējiem!

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Galvenais bezmaksas Blockchain apmācības kurss

Esmu sadalījis visu blokķēdes apmācības bezmaksas kursu iesācējiem septiņos vienkāršos soļos. Jums vajadzēs pārbaudīt visas darbības pa vienam, lai pilnībā izprastu Blockchain tehnoloģiju.

Sāciet ar Blockchain Technology Fundamentals

Pirms pāriet uz uzņēmuma blokķēdēm, jums vienmēr jāzina par pašas blokķēdes tehnoloģijas pamatstruktūru. Bet, ja jums nav ne mazākās nojausmas par tīkla darbību, jums būtu grūti turpināt. Tātad, neizlaidiet darbības un sāciet no blokķēdes pamatiem.

Blockchain tehnoloģija ir decentralizēta virsgrāmatu sistēma, kas piedāvā augstu pārredzamības, nemaināmības, drošības līmeni un daudz ko citu. Turklāt tas atbrīvojas no tipiskās centralizētās struktūras un piedāvā jaunu struktūru, kur viss ir godīgi. Jums arī jāpārbauda daži no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem, lai apgūtu visas prasmes un iegūtu blokķēdes sertifikātu.

Iepazīstieties ar Blockchain Definition ceļvedi, lai uzzinātu vairāk par mūsu blockchain tehnoloģiju bezmaksas apmācības izstrādātāju kursiem!

Bet kā radās blokķēde?

Lai pabeigtu bezmaksas tiešsaistes blokķēdes kursu, iepazīstieties ar blokķēdes tehnoloģijas vēsturi. (Padoms: Bitcoin nebija pirmā blokķēdes tehnoloģija!)

Blockchain iezīmes


Parasti katra blokķēdes platforma piedāvā vismaz sešas funkcijas. Šie ir –

 • Nevar sabojāt
 • Decentralizēta tehnoloģija
 • Uzlabota drošība
 • Izplatītās Ledgers
 • Vienprātība
 • Ātrāka norēķināšanās

Lasīt vairāk: 6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina

Pēc tam, lai bez maksas iemācītos blokķēdi, jums būtu jāzina par dažādiem blokķēdes tīklu veidiem. Jā, tur ir vairāki veidi, un katram no tiem ir savs funkciju kopums. Tomēr, ja jūs nezināt atšķirības starp platformām, jūs pilnībā nesapratīsit, uz kuru platformu izvēlēties.

Parasti ir trīs vispārīgi blokķēdes veidi, kurus varat izmantot digitālajā pārveidošanā, piemēram, publiskie, privātie un federālie tīkli. Turklāt divi atļauju veidi – atļauts un bez atļaujas. Jums arī jāpārbauda daži no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem, lai apgūtu visas prasmes un iegūtu blokķēdes sertifikātu.

Lasīt vairāk: Kādi ir dažādi blokķēdes tehnoloģiju veidi?

Pārejam uz nākamo soli mūsu blokķēdes apmācības bezmaksas kursā.

Zināt par viedajiem līgumiem un vienprātības algoritmiem

Blockchain tehnoloģija nāk ar daudziem pagriezieniem, un jums, iespējams, ir dzirdējuši par viedajiem līgumiem un vienprātības algoritmiem. Turklāt abi šie ir vienlīdz svarīgi bloku ķēdes ekosistēmas komponenti.

Viedie līgumi ir digitālo līgumu veids, kur puses var izveidot līgumu ar iepriekš noteiktiem noteikumiem, un pēc šo noteikumu izpildes katra puse saņem savu taisnīgo daļu no maksājuma. Padomājiet par to kā par automatizētu procesu. Ja jūs izpildāt norādītos sava viedā līguma noteikumus, maksājuma process tiks uzsākts automātiski.

Daudzas organizācijas var izmantot šo funkciju, lai atvieglotu vienošanos ar citiem uzņēmumiem. Ethereum bija pirmais, kurš blokķēdes infrastruktūrā izstrādāja viedo līgumu mehānismu.

Pārbaudiet vairāk par viedajiem līgumiem, kas paredzēti Blockchain bezmaksas kursam!

Vienprātības algoritms

Tālāk mūsu blokķēdes apmācības bezmaksas ceļvedī mēs runāsim par vienprātības algoritmiem. Vienprātības algoritmi ir blokķēdes tehnoloģijas pamatā. Bez tā caurspīdīgums vai bez kļūdām sistēma nekad nenotiktu. Galvenokārt šie algoritmi palīdz platformas lietotājiem vienoties par darījumu apstiprināšanu.

Ir daudz populāru vienprātības algoritmu. Lai pabeigtu blockchain bezmaksas tiešsaistes izstrādātāju kursu, jums noteikti vajadzētu zināt par šiem dažādajiem algoritmiem. Šie ir –

 • Darba pierādījums
 • Spēļu pierādījums
 • Iznomātais apliecinājums
 • Deleģētais likmju pierādījums
 • Virzīti acikliskie grafiki
 • Deleģētā bizantiešu vainas tolerance
 • Vienkāršota bizantiešu defektu tolerance
 • Praktiska bizantiešu vainas tolerance
 • Pierādītā laika pierādījums
 • Svara pierādījums
 • Apdeguma pierādījums
 • Jaudas pierādījums
 • Svarīguma pierādījums
 • Darbības pierādīšana

Vai vēlaties uzzināt par konsensa algoritmiem? Lai pabeigtu blokķēdes tehnoloģiju bezmaksas apmācību, izlasiet pilnu konsensa algoritmu ceļvedi!

Pārejam uz nākamo soli mūsu bloku ķēdes apmācības bezmaksas ceļvedī.

Pārbaudiet uzņēmuma blokķēdes: BAAS pārdevēji un platformas

Tagad mūsu blokķēdes apmācības bezmaksas kursā mēs runāsim par uzņēmuma blokķēdi. Tātad, kādi ir uzņēmuma blokķēdes?

Tie ir speciālo blokķēdes tīklu veidi, kas ir optimizēti tikai uzņēmuma līmeņa risinājumiem. Uzņēmumu blokķēdes tehnoloģijas ir īpaši izstrādātas, lai uzņemtos lielas organizācijas milzīgu slogu, kur tām katru dienu jāatbilst smagām prasībām.

Uzņēmumu bloku ķēdes platformām ir izšķiroša nozīme bloku ķēdes pieņemšanā. Uzziniet vairāk par Enterprise Blockchain platformām tagad!

Tālāk, lai sacenstos par savu blokķēdes apmācības bezmaksas kursu, jums jāzina par populārajām uzņēmuma bloku ķēdes platformām. Turklāt šīs platformas piedāvā blokķēdes risinājumus un izstrādā projektus no nulles. Galvenokārt ir pieci galvenie spēlētāji –

Hiperskats

Hyperledger ir viena no slavenajām uzņēmumu bloku ķēdes platformām tirgū. Viņiem zem spārniem ir daudz blokķēdes projektu. Turklāt daudzi uzņēmumi iesūdz Hyperledger risinājumu, lai ieviestu savu uzņēmuma līmeņa blokķēdes tehnoloģiju.

Lai pabeigtu blokķēdes tehnoloģiju bezmaksas apmācību, jums ir svarīgi zināt visu par Hyperledger

Hyperledger ir viens no ievērojamākajiem blockchain spēlētājiem tirgū. Pārbaudiet vairāk par to mūsu Hyperledger ceļvedī tūlīt!

Ethereum uzņēmumu alianse

EEA vai Ethereum Enterprise Alliance ir vēl viena populāra blokķēdes tīkla sistēma. Turklāt tie piedāvā lielāku funkcionalitāti un lietojamību. Pašlaik viņiem ir vairāk nekā 250+ biedri, kas strādā kopā.

Corda

R3’s Corda blockchain ir obligāta prasība jebkuram bezmaksas tiešsaistes blockchain kursam. Turklāt blokķēdes tehnoloģija ir ideāla spēle finanšu sektoriem.

 Ripple

Ripple ir vēl viena brīnišķīga uzņēmuma bloku ķēdes platforma ar divām spēcīgām funkcijām – drošības protokoliem un drošības jautājumiem. Turklāt viņu RippleNet tīkls var piedāvāt gandrīz bezmaksas darījumus.

Kvorums

Kvorums ir nedaudz līdzīgs Ethereum; vienīgā atšķirība ir tā, ka Ethereum ir publisks, un Kvorums ir privāts. Turklāt tas ir vairāk piemērots uzņēmumu integrācijai.

Lasīt vairāk: Enterprise Ethereum: Privāta blokķēde uzņēmumiem

Uzņēmumu BAAS nodrošinātāji

Tagad tirgū ir daži populāri BAAS pakalpojumu sniedzēji. Turklāt šie uzņēmumi piedāvā blokķēdi kā pakalpojumu, un tie galvenokārt aptver populāras uzņēmumu platformas.

Turklāt no tā brīža iegūt blokķēdes risinājumu varētu būt ļoti daudz, jo tie mēdz piedāvāt rentablus risinājumus. Viņi piedāvā rīku komplektus un dažu minūšu laikā var izvietot risinājumus! Pārbaudiet BAAS nodrošinātājus mūsu blokķēdes bezmaksas kursā –

 1. Orākuls
 2. IBM
 3. Amazon
 4. Microsoft
 5. Alibaba
 6. Baidu
 7. Huawei
 8. Accenture

Uzziniet par dažādiem uzņēmumu projektiem nefinanšu uzņēmumos

Tagad mēs runāsim par dažādām nozarēm, kas mūsu bloku ķēdes apmācības bezmaksas kursā ievieš blokķēdes tehnoloģiju. Turklāt tie galvenokārt ir nefinanšu institūti. Apskatiet šos 20 uzņēmumu piemērus –

 1. Walmart: Viņi izseko produktus sadarbībā ar IBM.
 2. Metlife: Viņi vēlas automatizēt apdrošināšanas risinājumu veselības aprūpes jomā, izmantojot uzņēmuma blokķēdes risinājumus.
 3. UPS: Uzņēmums loģistikas sistēmu darbināšanai izmanto blokķēdi.
 4. Toyota: Piedāvā viņu autonomās braukšanas programmatūru, izmantojot blokķēdi.
 5. AIA grupa: Viņi nodrošina Bancassurance iespējas, izmantojot blokķēdes risinājumus.
 6. BHP Billiton: Piegādes ķēdes pārvaldībai izmanto blokķēdi.
 7. Alibaba: Izmantojot blokķēdes pieņemšanu, lai izsekotu luksusa preces.
 8. Tencents: Viņi izmanto blokķēdi likumīgiem rēķiniem un nodokļiem.
 9. Baidu: Uzņēmums intelektuālo tiesību pārvaldībai izmanto blokķēdi.
 10. Ford: Mobilitātes tehnoloģiju atbalstam izmanto blokķēdi.
 11. British Airways: Blokķēdes tehnoloģija uzraudzības sistēmā.
 12. Facebook: Datu pārvaldībai un aizsardzībai viņi izmanto blokķēdi.
 13. Volts Disnejs: Uzņēmums izmanto blokķēdi, lai izsekotu krājumus.
 14. Maersk: Kuģošanas platformai izmanto blokķēdi.
 15. Piesardzība: Blockchain tehnoloģija tirdzniecības platformai.
 16. Apple: Laika zīmoga datiem viņi izmanto blokķēdi.
 17. Nestle: Uzņēmums izmanto blokķēdi, lai pārvaldītu viņu piegādes ķēdes.
 18. UnitedHealthcare / Quest Diagnostics / Optum / Humana: Blockchain tehnoloģija ārstu katalogu uzlabošanai slimnīcās.
 19. Samsung: Piegādes ķēdes pārvaldībai izmanto blokķēdi.
 20. FedEx: Strīdu izšķiršanai viņi izmanto blokķēdi.

Lasīt vairāk: Blockchain lietošana: 20 un vairāk Blockchain tehnoloģiju izmantošanas gadījumu saraksts 

Izmantojiet lietas Vs. ieviešanas problēmas

Mūsu bloķēšanas apmācības bezmaksas ceļvedis nebūs pilnīgs, ja mēs tagad izlaidīsim lietošanas gadījumus, vai ne? Tomēr novērtēt vērtību, ko blokķēde mums dos, ir diezgan grūti. Turklāt jūs varētu domāt, ka blokķēde nebūs tik daudz lietojama, jo tā būs slogs, bet vai tā tiešām ir patiesība?

Gadu gaitā daudzi uzņēmumi jau ir īstenojuši uzņēmumu blokķēdes projektus. Turklāt jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka blokķēdes tehnoloģijai ir daudz izmantošanas gadījumu tikai uzņēmumiem.

Tātad, iedomājieties, ko tas var darīt globālo implantāciju ziņā! Ir daudz populāru lietošanas gadījumu; redzēsim, kādi tie ir –

Globālie darījumi

 • Ātrāka pārrobežu maksājumu apstrāde
 • Samazinātas izmaksas
 • Lielāka darījumu efektivitāte

 Tirdzniecība

 • Uzlabota pārredzamība un uzticēšanās tirdzniecības finansēšanai
 • Lielāka kontrole ražotājiem
 • Samazināta dokumentu noformēšana un izmaksas

Lasiet par to, kā Blockchain tagad var pārveidot tirdzniecības finanses!

 Pārtikas nekaitīgums

 • Atbildība par pārtikas nekaitīgumu
 • Samaziniet pārtikas izšķiešanu
 • Atbrīvojas no pārtikas krāpšanas

 Piegādes ķēde

 • Nodrošināta virsgrāmatu sistēma ar redzamību piegādes ķēdē
 • Izseko visus produktus
 • Ātri atklāj korumpēto personu ar akūtu informāciju

 Mazumtirdzniecība

 • Palīdz cīnīties ar viltotiem izstrādājumiem
 • Seko visām luksusa precēm
 • Nodarbojas ar zādzību jautājumiem

Vai vēlaties zināt, vai blockchain ietekmē mazumtirdzniecības nozari? Pārbaudiet mūsu ceļvedi par blokķēdi mazumtirdzniecībā tieši tagad!

Valsts dienesti

 • Drošs veids, kā saglabāt visas pilsoņu tiesības
 • Piedāvā eksponenciālu ekonomikas izaugsmi
 • Pilsoņa identifikācijas digitalizēšana

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes ietekmi uz valdībām? Pārbaudiet mūsu valdības rokasgrāmatu par blokķēdi!

Intelektuālais īpašums

 • Nodrošina intelektuālo īpašumu preču zīmju un patentēšanu
 • Piedāvā samaksu par patentētu darbu
 • Samazināta intelektuālā īpašuma ļaunprātīga izmantošana

 Veselības aprūpe

 • Atbrīvojas no narkotiku viltojumiem
 • Izseko pacienta informāciju
 • Vienkāršojiet vairākus testa rezultātus vienlaikus

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes ietekmi uz veselības aprūpi? Pārbaudiet mūsu ceļvedi par blokķēdi veselības aprūpē tieši tagad!

Eļļa un gāze

 • Nodrošināts kravas maksājums un revīzija.
 • Uzlabo efektivitāti, aprēķinot sūtījumu maršrutus
 • Ietaupi 5% ieņēmumus ar precizitāti

 Nekustamais īpašums

 • Samazina īpašuma izmaksas
 • Veicina daļu īpašumtiesības
 • Palielina mērogojamību

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes ietekmi uz nekustamo īpašumu? Šobrīd skatiet mūsu ceļvedi par nekustamā īpašuma bloku ķēdi!

 Humānisms

 • Nodrošina, ka ziedojums nonāk pareizajā vietā
 • Piedāvā pārredzamību ziedojošajiem pilsoņiem
 • Veicināt taisnīgumu un uzticību

 Apdrošināšana

 • Samazina papīra taku skaitu
 • Ātrākas apdrošināšanas atlīdzības
 • Vairs nedrīkst izmantot patērētājus

 Mediji un izklaide

 • Labāka mākslinieka vērtība
 • Saista mākslinieku ar labāku atalgojumu
 • Efektīvs mārketings sociālajos medijos

 Ceļošana

 • Racionalizējiet pasažieru apstrādi
 • Veicina pārrobežu identifikāciju
 • Visus lidojumus ieplāno ar lielāku precizitāti

Lai uzzinātu vairāk par to, apskatiet 50 labākos uzņēmumus, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Ieviešanas izaicinājumi

Apskatīsim ieviešanas problēmas mūsu bloku ķēdes bezmaksas kursā. Turklāt tas palīdzēs jums saprast, vai lietošanas gadījumos problēmas ir pārāk smagas. Top blockchain sertifikāti var palīdzēt jums vēl vairāk izprast un izprast šo koncepciju.

 • Savietojamība: Pašreizējām uzņēmuma bloku ķēdes tehnoloģijām trūkst jebkad nepieciešamās savietojamības starp visiem tīkliem.
 • Mantotie tīkli: Patiesībā visu mantoto tīklu pārveidošana ar blokķēdi var prasīt daudz laika un naudas.
 • Skillset: Lai izveidotu jaunu uzņēmuma līmeņa tehnoloģiju, nav atbilstoša darbaspēka ar prasmēm.
 • Metodoloģija: Pareizas metodikas trūkums padara jaunākas inovācijas pilnas ar trūkumiem.
 • Masveida adopcija: Patiesībā masveida ieviešana vēl nav iespējama, jo tīkls nodarbojas ar lēnāku izlaidi.
 • Izmaksu izaicinājumi: Sistēmas uzturēšana un attīstīšana prasītu daudz naudas.

Pārejam uz mūsu nākamo soli blokķēdes apmācības bezmaksas ceļvedī.

 Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Uzziniet par decentralizēto internetu un Web 3.0

Blokķēde maina ne tikai jūsu uzņēmējdarbības veidus, bet arī ietekmē interneta struktūru. Turklāt šodienas iekšējā struktūra bija tāls ceļš, pirms piekļūt visām moderno tehnoloģiju iespējām. Visas sabiedrisko mediju vai Google meklēšanas iespējas vecajās dienās nebija pieejamas.

Turklāt tīmekļa struktūra tagad ir centralizēta, taču ar jaunu decentralizācijas papildinājumu izmaiņas ir acīmredzamas.

Bet pirms ienirstat Web 3.0 sfērā, šeit uzziniet vairāk par centralizēto un decentralizēto internetu.

Web 3.0: Pievieno jums lielāku vērtību

Web 3.0 ir interneta jaunā paaudze. Tā ir decentralizēta struktūra. Šeit jūs ne tikai varēsiet lasīt un rakstīt, bet tagad varat darīt vēl vairāk. Turklāt, izmantojot semantiskās meklēšanas iespējas, tiks iegūti precīzāki meklēšanas rezultāti. Turklāt šīs ir tikai dažas no iespējamām funkcijām, kuras Web 3.0 jums varētu sniegt.

Zināt par populārākajiem blokķēdes pieņemšanas izaicinājumiem

Tagad jūs zināt par gandrīz visiem blokķēdes tehnoloģijas aspektiem. Bet pirms sākat strādāt un sākt strādāt pie sava uzņēmuma blokķēdes risinājuma, jums jāzina, lai jums būtu skaidra ideja par to, ar kādām problēmām jūs nodarbojaties. Top blockchain sertifikāti var palīdzēt jums vēl vairāk izprast un izprast šo koncepciju.

Turklāt iepriekš mēs jums piedāvājām dažus izaicinājumus, ar kuriem jūs varat saskarties saistībā ar uzņēmuma blokķēdēm. Bet tagad jums jāzina par galvenajiem blokķēdes pieņemšanas izaicinājumiem vispārējai blokķēdes tehnoloģijai. Apskatīsim, kādi ir šie izaicinājumi –

Cilvēka faktori:

 • Tehnoloģiskais dizains
 • Prasmju komplekts
 • Sabiedrības uztvere
 • Noziedzīga saikne
 • Noteikumi

Tehnoloģiskie faktori:

 • Izrāde
 • Enerģijas patēriņš
 • Privātums
 • Drošība
 • Mērogojamība

Jūs varat lasīt vairāk par šiem punktiem mūsu top blockchain pieņemšanas problēmu ceļvedī!

Izlasiet mūsu Transformation Playbook

Vai vēlaties pārveidot savu mantoto tīklu par blokķēdes tīklu? Vai arī vēlaties izstrādāt savu uz blokķēdes balstītu risinājumu? Nu, mēs jums devām kompaktas zināšanas par visu, kas jums līdz šim nepieciešams par tehnoloģiju. Tomēr jums ir pienācis laiks stratēģiski īstenot.

Turklāt mūsu pārveidošanas rokasgrāmata ir ideāls risinājums jums, ja nezināt, ar ko sākt. Turklāt transformācijas rokasgrāmatā mēs galvenokārt runājam par pieciem posmiem –

 • Sāciet ar maziem projektiem vienlaikus
 • Izveidojiet darba grupu, kas var atbalstīt jūsu projektus
 • Vilciens & Izglītojiet savu darba grupu, lai viņi būtu profesionāli
 • Izstrādājiet stratēģiju sava risinājuma ieviešanai
 • Sazinieties ar pareizo iestādi, lai veicinātu pārdošanu

Mēs esam visu paskaidrojuši Playbook Transformation ceļvedī, lai palīdzētu jums saprast, kā ieviest blokķēdi.

Pēdējie vārdi

Saskaņā ar Gartner Trend Insights, Blockchain tehnoloģija 2022. gadā izveidos tirgu 10 miljonu ASV dolāru apmērā. Turklāt līdz 2030. gadam tirgus cena būtu 3,1 triljona ASV dolāru vērtībā. Patiesībā, ja vēlaties pieprasīt savu vietu šajā tirgū, tagad ir īstais laiks ienirt tehnoloģijā.

Cerams, ka mūsu bezmaksas blokķēdes apmācības kurss jums šajā gadījumā palīdzētu. Ja esat tikai iesācējs un vēlaties uzzināt vairāk par šo tehnoloģiju, tad iesakām izmantot mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map