10 iemesli, kā iegūt uzņēmuma Blockchain sertifikātu

Vai jūs joprojām domājat, vai jums ir nepieciešama uzņēmuma bloku ķēdes sertifikācija? Ja jūs to darāt, tad esat nonācis īstajā vietā, jo mēs uzskaitīsim desmit iemeslus, kā iegūt jūsu blokķēdes sertifikātu.

Blockchain maina mūsu nozari. Tas ir tik iespaidīgs, ka darba tirgus ap to arī eksplodē.

Ja jūs domājat apgūt blokķēdi, tad tas ir labākais laiks, lai to izdarītu. Pieprasījums pēc blokķēdes ir radījis nepieciešamību pēc ekspertiem un izstrādātājiem.

Tomēr ir viena blokķēdes niša, kas aug straujāk, nekā paredzēts, – uzņēmuma blokķēde.

Uzņēmumu bloku ķēde nodarbojas ar uzņēmumu, uzņēmumu un organizāciju, kurām ir uzņēmuma līmeņa funkcijas, bloku ķēdes prasību. Tas arī nozīmē, ka pastāv prasība pēc uzņēmumu blokķēdes izstrādātājiem un ekspertiem.

Tātad, ar ko jūs sākat? Vai jums ir jāiziet blokķēdes sertifikācijas kurss vai blokķēdes arhitektūras sertifikācija? Mēs centīsimies atbildēt uz šiem jautājumiem.

10 iemesli, kā iegūt uzņēmuma Blockchain sertifikātu

Jūs varat sākt, apmeklējot apmācības un uzzinot par pamatiem. Bet, lai jūs atšķirtu sevi nozarē, jums ir nepieciešama uzņēmuma bloku ķēdes sertifikācija. Lai pārliecinātu sevi par tā nepieciešamību, mēs izskatīsim desmit iemeslus. Sāksim.

10 iemesli, kā iegūt uzņēmuma blokķēdes sertifikātu

Augsts pieprasījums

Pirmais iemesls sertifikāta iegūšanai ir pieprasījuma pieaugums pēc blokķēdē kvalificētiem personāliem. Blockchain ir piedzīvojis milzīgu izaugsmi pēdējos pāris gados. Uzplaukums notika 2017. gadā. Blokķēdes atslēgvārdu tendence ap 2017. gadu ir palielinājusies, taču kopš tā laika tā popularitāte ir samazinājusies.

uzņēmuma blokķēdes sertifikācija

Paraksts: Blokķēde atslēgvārdu tendence par pēdējiem 5 gadiem.

Labā ziņa ir tā, ka blokķēdes darbu atslēgvārdu tendence nav redzējusi tik lielu efektu.


Paraksts: Blockchain Job atslēgvārdu tendence pēdējos 5 gados

Tātad, ja esat bloķēšanas ķēdes entuziasts vai izglītojams, kurš domā kļūt par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes ekspertu, tad šis ir laiks.

ASV arī tādas valstis kā Ņūdžersija, Ņujorka un citas ir izrādījušas daudz lielāku interesi, ja runa ir par darba ķēdes pieprasījumu.

Paraksts: Pēdējo 5 gadu interese pa reģioniem.

Darbs pie modernākajām tehnoloģijām

Uzņēmuma blokķēde vienmēr ir bijusi vieta, kur jums ir iespēja izpētīt modernākās tehnoloģijas. Uzņēmumi cenšas strādāt gaišākas nākotnes virzienā ne tikai sev, bet arī visai nozarei. Tāpēc jūs kā uzņēmuma blokķēdes profesionālis iegūstat iespēju strādāt pie lieliskiem ietvariem un rīkiem.

Daži no populārajiem bloku ķēdes uzņēmumu ietvariem, ar kuriem jūs gatavojaties strādāt, ir Hyperledger, Quorum, R3 Corda un Enterprise Ethereum (EE).

Arī uzņēmuma risinājumiem ir atļauts būtība. Tas arī nozīmē, ka daži rīki ir paredzēti tikai iekšējai lietošanai – tie ir visprogresīvākie un palīdz jums augt kā blokķēdes ekspertam.

Šobrīd tikai 0,5% pasaules iedzīvotāju izmanto blokķēdi. Salīdzinājumam – internetu lieto aptuveni 50% pasaules iedzīvotāju. Tātad, jums ir iespēja strādāt pie tehnoloģijas, kas atrodas selekcijas stadijā.

Algu piemaksa (jūs nopelnāt daudz)

Strādājot ar modernākajām tehnoloģijām, jūs noteikti nopelnīsit vairāk! Blockchain neatšķiras. Blokķēdes darba tirgus attīstās, un uzņēmumi ir gatavi maksāt naudu par pareizo talantu. Izmantojot pareizo pieeju un attieksmi, jūs varat nopelnīt no USD 100 000 gadā un vairāk!

Labākais talants var viegli nopelnīt līdz 200 000 USD gadā. Turklāt ir vairāki veidi, kā jūs varat iesaistīties bloku ķēdes projektos.

Spēja strādāt pie nākamās paaudzes produktiem / pakalpojumiem

Uzņēmumi vēlas ne tikai pieņemt blokķēdi, bet arī ļoti koncentrējas uz inovācijām. Lielākā daļa uzņēmuma strādā pie inovācijas un rada nākamās paaudzes pakalpojumus un produktus. Ja viņi to nedara iekšēji, viņi pēta partnerattiecības un strādā pie atvērtā pirmkoda projekta.

Hyperledger ir viena no atvērtā koda iniciatīvām, ko pārvalda Linux Foundation, lai palīdzētu uzlabot blokķēdes ekosistēmu. Tam ir daži izcili blokķēdes ietvari, ieskaitot Fabric, Besu un citus.

Kā sertificēts uzņēmuma blokķēdes profesionālis jūs varat dot ieguldījumu atvērtā pirmkoda projektā un palīdzēt radīt produktus vai pakalpojumus, kas veido nākotni.

Strādājiet ar augstākā līmeņa profesionāļiem

Darbs bloku ķēdes nozarē var būt izdevīgs no tīkla veidošanas viedokļa. Kā uzņēmuma blokķēdes profesionālis jūs varēsiet satikt pārsteidzošus cilvēkus.

Šī priekšrocība ir ļoti izdevīga, ja jūs vēlaties augt. Kā mēs jau zinām, tīklošana ir izšķiroša veiksmīgai karjerai, un tieši to jums var dot blokķēdes karjera. Tas arī palīdz jums virzīt savu karjeru pareizajā virzienā. Ja nozarē esat jauns, jūs pat varat atrast mentoru, kas var jūs vadīt jūsu ceļojumā.

Palieliniet savu klātbūtni tiešsaistē, daloties zināšanās

Cilvēki uzklausa tos, kuriem ir autoritāte, uzticas jebkurā nozarē. Veicot uzņēmuma bloku ķēdes sertifikāciju un kļūstot par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes ekspertu.

Jūs varat dalīties savās zināšanās tiešsaistē, izmantojot dažādus nesējus. Sākumā vienmēr ir laba ideja uzturēt savu emuāru. Tādā veidā jūs varat novirzīt datplūsmu uz savu emuāru no citiem avotiem. Jums vajadzētu arī pievērst uzmanību viesu emuāru veidošanas iespējām. Tur jūs varat dalīties pieredzē, strādājot pie projektiem, un palīdzēt viņiem mācīties no jūsu neveiksmēm. Ir arī ieteicams veikt apraidi, intervēt citus nozares līderus un izveidot savu YouTube kanālu.

Ir daudz iespēju, kā sasniegt cilvēkus un nodibināt sevi kā zīmolu. Tomēr ieteicams iet pa konkrētu ceļu, kas, jūsuprāt, jums ir piemērots. Ja jums padodas emuāru veidošana, dariet to, vai arī varat izmēģināt youtube un izveidot aizraujošu video saturu. Jums ir visas izvēles iespējas. Viss, kas jums jādara, ir eksperimentēt un izpētīt blokķēdes pasauli.

Piedalieties atvērtā koda uzņēmumu blokķēdes izstrādē

Runājot par blokķēdi, atvērtā koda iniciatīva ir liela. Iniciatīvas centrā varat atrast Hyperledger jumta projektu, kuru pārvalda Linux Foundation. Daudzi lieli uzņēmumi, tostarp Microsoft, IBM, Infosys un citi, pie Hyperledger jumta strādā pie vairākiem atvērtā koda projektiem.

Jums tas nozīmē iespēju sniegt savu ieguldījumu. Ne tikai jūs kaut ko atdodat kopienai, bet arī uzlabojat savas iespējas kļūt par blokķēdes ekspertu vienību blokķēdes laukā. Uzņēmuma blokķēdes sertifikācija var palīdzēt saprast, kā darbojas uzņēmuma ietvars, un ļauj jums dot ieguldījumu atvērtā pirmkoda uzņēmumu bloku ķēdes ietvaros, pakalpojumos un rīkos..

Izšķir sevi

Konkurences laikmetā vienmēr ir izdevīgi sevi atšķirt. Pat ja jums var būt nepieciešamās zināšanas, lai strādātu ar uzņēmumu blokķēdes projektiem, sertifikāts citiem var pateikt, ko jūs zināt par blokķēdi. Tas palīdz citiem cilvēkiem uzzināt par jūsu zināšanām un prasmēm, nevis spekulēt par to, līdz viņi redz reālu darbu.

Tas arī palīdzēs jums ātrāk nokļūt koncertos, salīdzinot ar personu bez sertifikāta.

Izpētiet un palīdziet attīstīt uzņēmuma blokķēdes risinājumus

Uzņēmumu bloku ķēdes risinājumiem ir nepieciešams spilgtākais prāts, lai attīstītos. Tas atšķiras no ieguldījuma atvērta pirmkoda projektos. Blockchain pētījumi ir liela apakšnozare, kurai jāpievērš uzmanība tādiem blokķēdes ekspertiem kā jūs.

Blokķēde joprojām ir topošajā stadijā, un jūs varat palīdzēt tai attīstīties ātrāk, pētot problēmas, ar kurām saskaras uzņēmumi. Tādā veidā jūs varēsiet izmantot sava uzņēmuma blokķēdes sertifikātu.

Aizsargājiet sevi no jebkādām tirgus izmaiņām

Visbeidzot, dodoties uz sertifikātu, jūs mazāk ietekmēsit, ja notiks tirgus izmaiņas. Pēc noklusējuma nav jāuztraucas, jo blokķēdes tirgus noteikti pieaugs. Bet, ja mainīsies tirgus dinamika, jums būs lielākas iespējas saglabāt atbilstību, jo aiz muguras ir sertifikāts.

Secinājums

Tas noved mūs pie 10 iemeslu beigām, lai iegūtu jūsu uzņēmuma bloku ķēdes sertifikātu. Ir labākais laiks, lai iegūtu sertifikātu un izpētītu apbrīnojamās iespējas. Pēdējā lieta, ko mēs vēlamies pieminēt, ir tā, ka neviens sertifikāts nevar aizstāt prasmes. Lai kļūtu par labāko, jums jāmācās no galvas un prāta. Sertifikāts tikai palielina uzticību jūsu prasmju kopai un palīdz ātrāk iegūt koncertus.

Tātad, vai esat gatavs iegūt uzņēmuma blokshēmas sertifikātu?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map