20+ hiperžadžeru intervijas jautājumi un atbildes

Vai jūs gatavojaties savai Hyperledger intervijai? Nu, tu neesi viens. Hyperledger pieprasījums ir pieaudzis pēdējos pāris gados. Tās pieprasījums ir apvienots ar bloku ķēdes pieprasījumu pēc talantiem.

Lieli uzņēmumi, tostarp Facebook, Twitter, Microsoft un citi, zina talanta nozīmi un runājot par jaunām tehnoloģijām, piemēram, Blockchain.

Pašlaik viens no lielākajiem šķēršļiem nozarēm ir strādāt, lai izveidotu standartu blokķēdei.

Hyperledger, jumta projekta, kuru vada Linux Foundation, mērķis ir tieši tas. Tā ir atvērtā koda blokķēdes tehnoloģija, kuras mērķis ir veicināt blokķēdes pieņemšanu, izmantojot globālu sadarbību.

Tas ir pieņemts daudzos reālās pasaules projektos, un organizācijām ir priekšrocības turēties pie ekosistēmas, kas strauji attīstās. Pašlaik ir simtiem dalībnieku, kas šobrīd ir daļa no Hyperledger ekosistēmas, tostarp tādi kā IBM, AirBus, Accenture un citi.

HIPERLEDGER INTERVIJA

Contents

Kā sagatavoties Blockchain intervijai

Pirms mēs izskatām jautājumus, mums jāiemācās sagatavoties intervijai. Kā izglītojamam jums vienmēr vajadzētu sākt no pamatiem un kļūt par tiem spēcīgiem. To darot, jūs paverat sev modernākas koncepcijas.

Bez tam jums vajadzētu iegūt daudzdisciplīnu plašas prasmes, pamata izpratni par dažādām blokķēdes platformām, spēju vadīt biznesu ar tehnoloģijām, izpratni par uzņēmuma biznesa procesu un daudz ko citu!

Mēs esam apskatījuši visus mūsu tēmas “Kā sagatavoties blokķēdes intervijas tēmai” punktus. Šie punkti attiecas arī uz jums Hyperledger Interview, jo tā ir balstīta uz blokķēdi. Viss, kas jums jādara, ir izmantot punktus saskaņā ar uzņēmumu, kas cenšas jūs nolīgt Hyperledger. Jebkurā gadījumā intervijai vajadzētu palīdzēt, un tāpēc jums vajadzētu to izlasīt pirms turpināt tālāk.

Vai meklējat intervijas jautājumus par blokķēdi? Pēc tam jums jāpārbauda 2019. gada 50 labākie Blockchain intervijas jautājumi un atbildes!

Blockchain un Hyperledger pieprasījums

Nav šaubu, ka blokķēde ir pieprasīta. Galu galā tas maina mūsu nozaru darbību un darbību. Tas ir spēja atrisināt problēmas, kuras agrāk tika uzskatītas par neiespējamām, un tas padara to tik pārsteidzošu!


Turklāt jūs atradīsit daudz sertifikācijas programmu ap blockchain.

101 Blockchains saprot tirgus pieprasījumu un piedāvā arī savu pārpilnību ar blockchain saistīto kursu. Pārbaudiet 101 Blockchains akadēmiju, lai uzzinātu vairāk!

Linux’s Foundation Hyperledger ir lielisks mēģinājums nodrošināt rīkus, lai efektīvi izmantotu blokķēdi. Patiesībā daudzas labākās skolas, tostarp tādas kā MIT un Berkey, jau piesaista savus skolēnus, nodrošinot kriptovalūtas un blokķēdes klases.

Kopumā mēs varam redzēt milzīgu pieprasījumu gan blokķēdē, gan Hyperledger vispārējā telpā. CNBC arī ziņo saskaņā ar Linkedin 2020. gadā šī blokķēde ir vispieprasītākā darba prasme

Kopumā ir viegli teikt, ka esat izvēlējies pareizo ceļu, ja mēģināt iekļūt nozarē.

Nepieciešamas prasmes

Kā redzat, ir daudz prasību pēc blockchain un Hyperledger. Ir viegli teikt, ka jūs dabūsiet darbu, ja jums būs prasmes un spējas intervijas notīrīšanai. Lielākoties tā ir kandidāta nespēja pirms darba mēģināšanas zināt prasības par darbu.

Papildus Hyperledger darba iegūšanai, izmantojot Hyperledger interviju, mēs vēlamies iziet prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par blockchain speciālistu un blockchain arhitektu.

Blockchain speciālists: Blokķēdes speciālists ir tas puisis, kurš vēlas iegūt prasmes izstrādāt uz blokķēdes balstītus risinājumus. Viņam ir tādas prasmes kā tehniskā sirdsapziņa, programmēšanas valodas eksperts, dizains un izstrādā blokķēdes risinājumu, konfigurē blokķēdes infrastruktūru un tā tālāk!

Mēs jau detalizēti aplūkojām tēmu, kas saistīta ar Blockchain speciālistu. Lasiet vairāk par to šeit: Kā kļūt par Blockchain speciālistu. Tas noteikti palīdzēs jums Hyperledger intervijā

Blockchain arhitekts: Blokķēdes arhitektam vispār ir atšķirīga loma. Viņš ir persona, kas izstrādā blokķēdes risinājumu uzņēmumam vai organizācijai. Viņš cieši sadarbojas ar R&D komandas, lai tas notiktu! Blokķēdes arhitekta galvenajās prasmēs vajadzētu būt blokķēdes pamatiem, līdera prasmēm, zināšanām par datu struktūru, prasmēm kriptovalūtā un tā tālāk!

Mēs jau esam apskatījuši blockchain arhitekta rakstu. Ja vēlaties uzzināt, tad pārbaudiet to šeit: Kā kļūt par Blockchain arhitektu. Izpratne par atšķirību var palīdzēt atbilstoši parādīt savas prasmes un pielāgot to Hyperledger intervijā.

35+ hiperžadžeru intervijas jautājumi, kas jums jāzina

J: Kas ir Hyperledger?

A: Hyperledger ir jumta atvērtā koda sadarbības projekts, kuru pārvalda The Linux Foundation. Tā piedāvā Hyperledger Greenhouse ekosistēmu, kas sastāv no daudziem projektiem, sākot no rīkiem, ietvariem un bibliotēkām.

Tā kā tas ir atvērtā koda kods, tas tiek aktīvi attīstīts, un simtiem izstrādātāju visā pasaulē strādā kopā, lai to uzlabotu. Tas tika ieviests 2016. gada februārī skaistajā pilsētā Sanfrancisko, Kalifornijā. Tajā brīdī tai ir 30 dibinātāji, tostarp IBM, VMWare, SWIFT, R3 un citi.

Lasiet vairāk zemāk.

 • Hyperledger apmācība: galvenā rokasgrāmata

J: Kādi ir Hyperledger galvenie mērķi?

A: Hyperledger galvenie mērķi ir šādi.

 • Izveidojiet koda bāzes un izplatītu virsgrāmatu ietvarus, kas ir uzņēmuma līmeņa un atvērtā koda. Tiem vajadzētu palīdzēt atbalstīt biznesa darījumus.
 • Veidojiet tehniskas kopienas, lai tās varētu strādāt, lai izveidotu un attīstītu koplietojamu virsgrāmatu POC, blokķēdes, lauka izmēģinājumus un daudz ko citu.!
 • Izglītojiet sabiedrību par blokķēdes tehnoloģiju tirgus iespēju.
 • Iet uz sabiedrības virzītu arhitektūru, kas ir atvērta un neitrāla. Tas būtu jāatbalsta ar uzņēmējdarbības un tehnisko pārvaldību.
 • Visbeidzot, viņi vēlas reklamēt sabiedrību, lai tā varētu sasniegt pēc iespējas vairāk sistēmu un platformu.

J: Kas ir Hyperledger audums?

A: Hyperledger Fabric ir populārs Hyperledger projekts. To izmanto, lai izstrādātu risinājumus un lietojumprogrammas ar modulāru arhitektūru. Dažas no tās galvenajām iezīmēm ir pievienošanās un atskaņošana, vienprātība un citas funkcijas. Tas dod nozarei daudz iespēju strādāt ar blokķēdes tehnoloģiju un to var izmantot pārpilnībā nozares lietojumu. Turklāt tās mērķis ir panākt lielāku mērogojamību bez nepieciešamības upurēt privātumu.

Pašlaik Hyperledger Fabric redzēja 2.0 izlaidumu.

Vairāk resursu, no kuriem mācīties:

 • Hyperledger Fabric 2.0: nākamās paaudzes blokķēde

J: Kādas ir Hyperledger auduma modeļa galvenās sastāvdaļas? Īsumā aprakstiet tos.

A: Hyperledger Fabric būtībā vēlas nodrošināt pielāgotu, tomēr spēcīgu un visaptverošu uzņēmuma blokķēdes risinājumu. Hyperledger auduma modelis sastāv no sešām galvenajām dizaina iezīmēm.

 • Aktīvi: aktīvus izmanto, lai noteiktu vienumus, kas piedāvā vērtību un kurus var apmainīt tīklā. Tas var būt pārtika, zāles vai kriptonauda.
 • Virsgrāmatas funkcijas: Virsgrāmata piedāvā daudzas funkcijas, tostarp iespēju kodēt katra kanāla darījumu vēsturi. Tas ir arī nemainīgs un kopīgs. Tas atbalsta SQL līdzīgu vaicājumu.
 • Konfidencialitāte: konfidencialitātes funkcija nodrošina gan privātu, gan kanālu datu apkopošanu.
 • Ķēdes kods: Ķēdes kods ir Auduma kodols. Tas nodrošina vairākus aspektus, tostarp veiktspēju, mērogojamību, visu mezglu tipos, verifikāciju un uzticamību.
 • Vienprātība: tā apstrādā tīkla vienprātību ar mērogojamību un drošību.
 • Drošība & Dalības pakalpojumi: piedāvā iespēju izveidot tīklus ar atļauju

Piezīme. Šis ir svarīgs jautājums Hyperledger intervijā.

J: Kādi projekti ir uzskaitīti starp Hyperledger jumtu?

A: Šobrīd Hyperledger Greenhouse ir 15 projekti. Tie ir šādi.

 • Hiperkoders Auns
 • Hiperbraucējs Avalons
 • Hiperkoders Besu
 • Hiperkedžers Burovs
 • Hyperledger kalibrs
 • Hyperledger Explorer
 • Hyperledger audums
 • Hiperskadru režģis
 • Hiperkedžers Indijs
 • Hyperledger Iroha
 • Hyperledger sega
 • Hiperskadra zāģa zobs
 • Hyper virsgrāmatas darījums
 • Hiperbraucējs Ursa

Uzziniet vairāk par viņiem šeit: Hyperledger Project

Piezīme: Hyperledger intervijā intervētājs sagaida, ka jūs zināt visus projektus. Tomēr, ja jūs nevarat atbildēt uz visiem, tad neuztraucieties, jo intervētājs koncentrēsies arī uz jūsu tehniskajām zināšanām.

J: Kas ir Tehniskā vadības komiteja (TSC)?

A: Tehniskā vadības komiteja ir atbildīga par Hyperledger tehniskā virziena vērtību un atbildības vadīšanu. Komitejā ir 11 ievēlēti locekļi. Viņiem ir sarežģīts pienākumu klāsts, kas noteikts Hiperkadžeru hartā.

J: Kādi ir trīs posmi, kurus iziet Hyperledger projekts?

A: Hyperledger projekta cikls var sastāvēt no pieciem iespējamiem stāvokļiem

 • Priekšlikums: šeit TSC saņem projektu priekšlikumus.
 • Inkubācija: Pēc TSC apstiprināta projekta nonāk inkubācijā
 • Aktīvs: jebkurš projekts, kas ir izgājis no inkubācijas, ir iestatīts uz Aktīvs.
 • Pirmais nozīmīgais izlaidums: Tas ir tad, kad projekts piedzīvo pirmo lielāko izlaidumu.
 • Novecojis: Šajā posmā projekts netiek aktīvi attīstīts. To kopiena izstrādā un uztur sešus mēnešus. Pēc tam oficiālas izlaišanas netiek veiktas.
 • Dzīves beigas: Projekts netiek ne uzturēts, ne attīstīts.

Piezīme: Stāstot intervijai par pieciem iespējamiem stāvokļiem hiperžadžeru intervijā, jūs zināt, kā tiek uzturēti projekti.

J: Pastāstiet mums Hyperledger Fabric priekšrocības?

A: Uzņēmuma vidē ir daudz Hyperledger Fabric priekšrocību.

 • Atļautie tīkli: Izmantojot Hyperledger Fabric, jebkuram uzņēmumam vai organizācijai būs iespējams izveidot tīklus ar pilnīgu atļauju. Tas nozīmē, ka organizācijas var izlemt, kurš un ko ikviens var piekļūt tīklam. Identitātēm vispirms jādara KYC, pirms tās var piekļūt jebkuriem tīkla resursiem. Tas palīdz organizācijām, kuras lielā mērā paļaujas uz datu drošību, tostarp finanšu nozarēm, veselības aprūpei un bankām.
 • Mērogojamība un veiktspēja: Hyperledger piedāvā veiktspēju un mērogojamību ar saviem Hyperledger projektiem. Piemēram, Hyperledger Fabric piedāvā iespēju izmantot moduļu dizainu, kas uzlabo mērogojamību, nezaudējot tīkla privātumu. Tas ir arī liels uzticības līmenis.
 • Bagātīgi vaicājumi: Hyperledger audums piedāvā stāvokļa pārejas secīgi. Tas platformai dod iespēju ģenerēt atslēgu un vērtību pārus.
 • Moduļu dizains: Fabric piedāvā moduļu dizainu, kas savukārt ļauj uzņēmumiem viegli to integrēt savā sistēmā. Tas arī paver daudzus izmantošanas gadījumus nozarē, kas var izmantot moduļu dizainu.
 • Ķēdes koda funkcionalitāte: Vēl viens Hyperledger Fabric ieguvums ir ķēdes kodu lietojumprogrammu izmantošana, kas savukārt nodrošina, ka uz darījumiem ar īpašumtiesību nodošanu attiecas vienādas prasības un noteikumi.

J: Kādas ir Hyperledger Fabric sastāvdaļas?

A: Tam ir divas sastāvdaļas, ieskaitot valsts datus un darījumu žurnālu.

J: Kas ir Hyperledger Explorer?

Hyperledger Explorer ir daļa no Hyperledger Umbrella projektiem. Tas ļauj izstrādātājiem izveidot tīmekļa lietojumprogrammu, lai Hyperledger skatītu / vaicātu blokus, saistītos datus un darījumus. Tas arī ļauj pārbaudīt darījumu saimes un visu citu informāciju, kas ir pieejama virsgrāmatā.

J: Kas ir Hyperledger Auns?

A: Hyperledger Auns atvieglo sadarbspējīgu, atkārtoti lietojamu un koplietojamu rīku komplektu, kas paredzēts digitālajiem akreditācijas datiem. Tas ļauj izstrādāt risinājumus un iniciatīvas pārbaudāmu digitālo akreditācijas datu pārsūtīšanai, izveidošanai un glabāšanai. Tā ir bibliotēka un darbojas kopā ar Hyperledger Ursa kriptogrāfisko atbalstu.

Tas ir vislabāk piemērots vienaudžu mijiedarbībai blokķēdes vidē.

J: Kas ir Hyperledger Avalon?

Hyperledger Avalon ir rīks, kas ir neatkarīga virsgrāmatas ieviešana, izmantojot uzticamās skaitļošanas specifikācijas. Uzņēmumu Ethereum alianse to publicē. Ar to blokķēdes apstrādi var droši pārvietot uz īpašajiem skaitļošanas resursiem no galvenās ķēdes.

Q. Kas ir Hyperledger Besu?

A: Hyperledger Besu ir uzņēmumam gatavs Ethereum klients. Tas var būt gan privāts, gan publiski atļauts. Tas nāk ar daudzu vienprātīgu algoritmu atbalstu, ieskaitot PoA, PoW un citus.

J: Kas ir Hyperleder Burrow?

A: Hyperledger Burrow ir izplatīta virsgrāmatas programmatūra, kas koncentrējas uz ātrumu, izstrādātāja ergonomiku un vienkāršību. To var definēt arī kā pilnīgu viena binārā blokķēdes sadalījumu. Tas nāk ar atbalstu gan uz WASM, gan uz EVM balstītiem viedajiem līgumiem. Tam ir arī iebūvēta atļauju piešķiršana un pārvaldība, un tā var veikt arī ķēdes priekšlikumu darījumus.

J: Kas ir Hyperledger Caliper?

Hyperledger Caliper ir rīks Hyperledger ekosistēmā. Izmantojot to, jūs varat salīdzināt blockchain, tā veiktspēju, izmantojot iepriekš noteiktos lietošanas gadījumus. Tas ģenerē pārskatus un arī sniedz lietotājiem atsauces uz citiem blokķēdes risinājumiem, tostarp Hyperledger Sawtooth, Ethereum, Hyperledger Besu, Hyperledger Burrow, FISCO BCOS, Hyperledger Fabric un Hyperledger Iroha.

Q. Kas ir Hyperledger Cello?

A: Tas ir vēl viens Hyperledger siltumnīcas rīks. Tas piedāvā blockchain operatīvo vadības paneli. Tas uzlabo blokķēžu pārvaldību, izveidi un izmantošanu. Tas arī ļaus uzņēmumam izveidot Blockchain kā pakalpojumu. Visbeidzot, to var izmantot kā operatīvo konsoli, ļaujot jums efektīvi pārvaldīt blokķēdi. Tas var darboties dažādās infrastruktūrās, ieskaitot virtuālās mašīnas, tukša metāla un citas konteineru platformas.

J: Kas ir Hyperledger Grid?

J: Hyperledger Grid ir uz piegādes ķēdi orientēts atsauces ieviešanas risinājums. Tā ir domēna specifika, un tāpēc tā strādās ar piegādes ķēdes biznesu. Izmantojot to, uzņēmumi var atsaukties uz datu modeļu, datu tipu, viedo līgumu un tā tālāk ieviešanu! Tas arī ievēro atvērtos standartus un nozares labāko praksi.

J: Kas ir Hyperledger zāģa zobs?

A: Sawtooth ir izplatīta virsgrāmatu programmatūra, kas piedāvā modulāru un elastīgu arhitektūru tāpat kā Fabric. Tas ļauj uzņēmumiem atšķirt pamatsistēmu no tās lietojuma jomas. Tas nozīmē, ka viedos līgumus var konfigurēt, nezinot pamata sistēmas dizainu. Tas atbalsta arī dažādus vienprātības algoritmus, tostarp pagājušā laika pierādīšanu (PoET) un praktisko bizantiešu defektu toleranci (PBFT).

J: Kas ir Hyperledger Indy?

A: Indy ir izplatīta virsgrāmatu programmatūra, kas piedāvā atkārtoti izmantojamus komponentus, rīkus un bibliotēkas digitālajām identitātēm izplatītajās virsgrāmatās un blokķēdēs. Tas ir arī savietojams un darbojas ar dažādām blokķēdēm.

Q. Kas ir Hyperledger Iroha?

A: Hyperledger Iroha ir vēl viena izplatīta virsgrāmatu programmatūra, kas labi darbojas ar IoT un infrastruktūras projektiem. To var viegli integrēt ar viņiem, un to ir arī vienkārši lietot. Tās galvenās iezīmes ir modulāra, vienkārša konstrukcija, C ++ dizains un citi kļūdu izturīgi vienprātības algoritmi.

J: Kas ir Hyperledger Quilt?

A: Hyperledger Quilt ir Interledger protokola Java ieviešana. Tas ļauj veikt kriptogrāfijas un fiat maksājumus visos maksājumu tīklos.

J: Kas ir Hyperledger darījums?

A: Hyperledger Transact ir bibliotēka, kas samazina izplatītās virsgrāmatas programmatūras rakstīšanas attīstību. Tas nodrošina iespēju arī izveidot standarta saskarni, kas izpildīsim viedos līgumus.

J: Pastāstiet mums atšķirību starp Ethereum un Hyperledger?

A: Starp Ethereum un Hyperledger ir daudz atšķirību. Būtībā Hyperledger un Ethereum ir atšķirīgi mērķi. Piemēram, Hyperledger ir paredzēts B2B biznesam, turpretim Ethereum ir paredzēts vispārinātai lietošanai un B2C uzņēmumiem. Gan Hyperledger, gan Ethereum piedāvā privātus un atļautus tīklus. Tomēr Ethereum dod iespēju izveidot arī publiskus blokķēdes tīklus.

Ethereum izmanto PoW algoritma konsensu, kam nepieciešama kalnrūpniecība, savukārt Hyperledger piedāvā pievienojamu konsensu, kur kalnrūpniecība nav nepieciešama. Pēdējā atšķirība ir tā, ka tā izmanto Golang programmēšanas valodu, savukārt Ethereum – Solidity.

Lasiet vairāk par: Ethereum vs Hyperledger: kurš ir ideāls viedajiem līgumiem un privātumam?

Q. Kas ir YAML fails?

A: YAML fails ir cilvēku lasāma datu sērijas versija. To izmanto projektā Hyperledger. To izmanto, lai konfigurētu dažādus projekta aspektus.

J: Kurā valodā tiek rakstīts ķēdes kods?

A: Ķēdes kods ir rakstīts vairākās valodās, ieskaitot Java un GO.

J: Kas ir Golang?

A: Golangis ir programmēšanas valoda, kas tiek izmantota projektā Hyperledger Fabric. To izmanto viedo līgumu rakstīšanai, un arī ķēdes kods tiek rakstīts, izmantojot to.

Q. Kas ir ģenēzes bloks?

A: Genesis bloks ir pirmais bloks, kas tiek ģenerēts blockchain platformā. Tā ir arī pirmā blokķēde, kas tiek ģenerēta Hyperledger izplatītās bloku ķēdes virsgrāmatā. Darījumi, kas tiek ģenerēti vēlāk, tiek pareizi pievienoti vēlākiem blokiem.

J: Kādi ir mezgli Hyperledger Fabric?

A: Hyperledger komunikācijas ieraksti ir pazīstami kā mezgli.

Q. Kas ir kanāls Hyperledger Fabric?

A: Hyperledger tīkla apakštīkls ir pazīstams kā kanāls. Blokķēdes tīklā var būt pēc iespējas vairāk kanālu.

Q. Pastāstiet mums par dažādiem mezglu veidiem Hyperledger Fabric?

A: Hyperledger Fabric ir trīs veidu mezgli.

 • Vienaudžu mezgls
 • Klienta mezgls
 • Pasūtījuma mezgls

Katram mezglam ir sava funkcionalitāte. Piemēram, vienaudžam ir jāveic darījums, kuru sāk klienta mezgls. Par darījuma pabeigšanas garantiju rūpējas pasūtījuma mezgls.

J. Vai viedie līgumi un ķēdes kodi ir līdzīgi?

A: Viņi patiesībā ir vienādi.

J: Kāds ir vienprātības mehānisms?

A: Vienprātības mehānismu izmanto, lai pārbaudītu darījumus un citas darbības blokķēdes tīklā. Ir daudz populāru vienprātības mehānismu, tostarp darba pierādīšana (PoW) un likmes pierādīšana (PoS). Hyperledger izmanto PBFT modeli (praktiskā bizantiešu defektu tolerance).

J. Ko nozīmē BaaS?

A: BaaS nozīmē Blockchain kā pakalpojumu – ko nodrošina augstākā līmeņa uzņēmumi, tostarp Microsoft, Google utt., Lai nodrošinātu Blockchain kā pilnīgu pakalpojumu. Tādā veidā uzņēmumam nav jāveido savs blokķēdes risinājums, un tas var mitināt savu blokķēdes lietojumprogrammu uz darbspējīgu Blockchain.

Secinājums

Tas mūs noved pie Hyperledger intervijas beigām un jautājumiem. Tātad, ko jūs domājat par Hyperledger intervijas jautājumiem? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map