30+ Ethereum intervijas jautājumi un atbildes

Vai meklējat Ethereum intervijas jautājumus? Ja jūs to darāt, tad jūs neesat viens. Pēc Ethereum izstrādātājiem ir milzīgs pieprasījuma pieaugums. Kā blokķēdes apguvējam nevajadzētu atteikties no iespējas virzīt savu karjeru.

Šajā rakstā mēs izskatīsim Ethereum galvenos intervijas jautājumus. Jūs atradīsit arī daudzus Solidity intervijas jautājumus, jo tie abi ir saistīti viens ar otru.

Contents

Kāpēc Ethereum? Izprotot tā pieprasījumu

Ethereum ir bijusi vispopulārākā decentralizētā virsgrāmatas tehnoloģija. Daļēji tas ir saistīts ar Ethereum kriptovalūtu un iespēju izveidot decentralizētas lietotnes, izmantojot Ethereum blokķēdes risinājumu.

Ethereum ir publisks blokķēdes risinājums. Ir arī uzņēmuma Ethereum ieviešana, kas uzņēmumiem ļauj ieviest atļautu Ethereum tīklu.

Ethereum ekosistēma padara to par lielisku izvēli izstrādātājiem. Tam ir viena no visvairāk izvietotajām decentralizētajām lietotnēm bloku ķēdes tīklos. Tā ērta lietošana un spēja izmantot Solidity, lai ieprogrammētu viedos līgumus un dApps, paver daudz iespēju organizācijām, kas tur darbojas.

Nav šaubu, ka 2020. gads ir gads, kad blokķēdes ir ļoti pieprasītas. Tas arī ir viena no galvenajām tehnoloģijām, kurai uzņēmumi meklē talantus.

ETHEREUM INTERVIJA

Gatavošanās Blockchain intervijai

Pirms ejam un uzskaitām populārākos Ethereum blokķēdes intervijas jautājumus, ir svarīgi iemācīties sagatavoties intervijai, īpaši intervijai ar blokķēdi. Labā ziņa ir tā, ka mēs jau esam apskatījuši šo tēmu, un to varat pārbaudīt šeit: Kā sagatavoties bloku ķēdes intervijai.

Jums vajadzētu arī pārbaudīt 2019. gada Top 50 Blockchain intervijas jautājumus un atbildes, jo tas palīdzēs jums atbildēt uz vairāk vispārīgiem ar blockchain saistītiem jautājumiem Ethereum intervijā.

Mēs iesakām arī pārbaudīt Blockchain speciālistu un Blockchain arhitektu, jo tas palīdzēs jums saprast, ko uzņēmumi pašlaik meklē.

Ja esat pilnīgs iesācējs, jums vajadzētu pārbaudīt 101 Blockchains Academy, kur jūs varat iegūt gan iesācējiem, gan ar blockchain saistītiem kursiem.

30+ Ethereum intervijas jautājumi un atbildes

Sāksim ar Ethereum izstrādātāja intervijas jautājumiem.

J: Kāds ir Ethereum tīkls? Īsumā izskaidrojiet

A: Ethereum ir otrās paaudzes izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija, kas balstās uz Bitcoin tīklu. Tas pirmo reizi tika palaists 2015. gadā, un no tā tas turpināja augt. Tā ir atklātā pirmkoda publiski izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija. Tehniski tā ir arī operētājsistēma ar galvenajām funkcijām, piemēram, viedajiem līgumiem, uz darījumiem balstītām valsts pārejām un virtuālajām mašīnām.

J: Kas ir Ethereum dibinātājs?

A: Ethereum ir divi oriģināli autori, tostarp Vitāliks Buterins un Gevins Vuds.

J: Kas ir EVM?

A: EVM nozīmē Ethereum Virtual Machine. Tā ir decentralizēta virtuālā mašīna, kas spēj apstrādāt skriptus, izmantojot publisko mezglu tīklu. Tā arī ir pabeigta Tīringē un izmanto gāzi kā iekšējo cenu mehānismu.

J: Kādi ir reālie Ethereum lietošanas gadījumi?

A: Ir daudz Ethereum lietošanas gadījumu. Daži no tiem ir šādi.

 • Decentralizētās finanses: Viens no lielākajiem izmantošanas gadījumiem ir decentralizētās finanses (De-Fi). Tas uzlabo finanšu sektora darbību un uzlabo aizdevumus, izmantojot viedos līgumus.
 • Digitālā identitāte: digitālā identitāte ir vēl viens izmantošanas gadījums, kad personas identitāte tiek digitalizēta, nodrošinot cilvēkiem labāku lietojamību, jo viņiem nav jānes dokumenti un to var uzreiz pārbaudīt, izmantojot pievienotu tīklu.
 • Veselības aprūpes lietojumi: Veselības aprūpes sistēmas var izmantot risinājumus, kuru pamatā ir Etereum, lai ieviestu decentralizētu tīklu un uzlabotu tādas lietas kā narkotiku izsekošana, labāka pacientu vadība utt..
 • Tokenizācija: Ethereum ir ļoti noderīgs, lai izveidotu reālās pasaules aktīvu marķēšanu. Tas atvieglo preču tirdzniecību blokķēdē.
 • Maksājumi: tas arī uzlabo maksājumus, īpaši pārrobežu darījumus.

J: Pastāstiet par Enterprise Ethereum Alliance (EEA)?

A: Uzņēmumu Ethereum Alliance (EEA) 2017. gada martā izveidoja Fortune 500 uzņēmumi, pētījumu grupas un blokķēdes jaunizveidotie uzņēmumi. Tā biedri ir vairāk nekā 100 bezpeļņas organizācijas. Galvenā uzmanība ir jāizveido dalībnieku virzītam standartam, kas var izstrādāt atvērtu bloku ķēdes specifikāciju savietojamībai un saskaņošanai. Tas arī atvieglo Ethereum tīkla atļauju ieviešanu, kas precīzi pielāgots atbilstoši uzņēmuma prasībām.

J: Kāds ir Ethereum vērtības marķieris?

A: Ethereum galvenā vērtība ir ēteris (ETH).

Lasiet vairāk šeit: Kā līgumu pārvaldības risinājumi un blokķēdes darbojas kopā

J: Kas ir Ethereum mezgls?

A: Ethereum mezgli sarunājas savā starpā, izmantojot Ethereum protokolu. Viņi mijiedarbojas ar ārpasauli, izmantojot JSON-RPC saskarni.

J: Kas ir ēteris?

A: Ēteru vislabāk definē kā kriptogrāfisko degvielu (marķieri), kas nodrošina Ethereum tīkla darbību. Tas nodrošina viedos līgumus un stimulē mezglus apstiprināt Ethereum blokķēdes blokus. Kad bloks ir apstiprināts, 5 ēteri tiek izlaisti mezgliem, kuri piedalījās procesā.

J: Kas ir Wei? Ar ko tas atšķiras no Ētera?

A: Wei ir mazākā Ether kriptovalūtas vienība, kas tiek izmantota Ethereum tīklā.

1 ēteris = 1018 Wei. Ir svarīgi sadalīt ēteru, jo tas var palīdzēt mezgliem saglabāt ētera daudzumu, kas vajadzīgs noteiktām darbībām. Tas arī palīdz kriptonauda tirgum, jo ​​cilvēki var pirkt vai pārdot daļu ētera.

J: Kas ir Blockchain?

Blockchain ir izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija, kurā vienaudži spēj sazināties un veikt darījumus bez nepieciešamības pēc centralizētas iestādes. Blokķēdes jēdziens tika izgudrots, izlaižot Bitcoin papīru 2009. gadā. Lai pārvaldītu tīklu neatkarīgi, bez nepieciešamības pēc centralizētas iestādes, tiek izmantoti vienprātības algoritmi. Bitcoin izmantoja Proof-of-Work (PoW) vienprātības algoritmu. Šobrīd blokķēde strauji attīstās ar jauniem veidiem, kā pārvaldīt izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas.

Lasiet vairāk par Blockcahin šeit:

J: Kāds ir vienprātības algoritms?

A: Vienprātības algoritmu vislabāk definē kā darījumu apstiprināšanas veidu izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijā. Tas ir veids, kā panākt vienošanos vai vienprātību starp vienaudžiem par DLT stāvokli. Šī metode ir ļoti svarīga, jo bez tās izplatīto virsgrāmatu pamatfilozofija neizturētu. Tur ir daudz populāru vienprātības algoritmu, tostarp darba pierādīšana (PoW), praktiskā bizantiešu defektu tolerance (PBFT), likmju pierādīšana (PoS), sadegšanas pierādīšana (PoB) utt..

J: Paskaidrojiet, kā darbojas darba pierādīšana (PoW)?

A: Darba pierādīšana ir vienprātīgs algoritms, kas prasa kalnraču darbu, lai apstiprinātu darījumus. Darbs tiek ģenerēts, risinot sarežģītas skaitļošanas problēmas, izmantojot aparatūru. Tas nav videi draudzīgs, jo aparatūras darbināšanai ir nepieciešams daudz elektrības, kas savukārt atrisina šīs sarežģītās skaitļošanas problēmas.

J: Kuru konsensa algoritmu izmanto Ethereum?

A: Pašlaik Ethereum kā pierādījumu algoritmu izmanto darba pierādīšanu. Ethereum tīkls pašlaik maina savu vienprātības algoritmu uz videi draudzīgāku konsensa metodi. Īpašuma pierādījums (PoS).

J: Kāda ir atšķirība starp Bitcoin un Ethereum blokķēdi?

A: Galvenā atšķirība starp Bitcoin un Ethereum blokķēdi ir tā, kā viņi strādā, un to īpašībām. Bitcoin ir pirmās paaudzes blokķēdes tehnoloģija, kas piedāvā decentralizētās virsgrāmatas pamatu. No otras puses, Ethereum balstās uz to, ko piedāvā Bitcoin, nodrošinot mērogojamāku un programmējamāku blokķēdes risinājumu. Ethereum atbalsta viedos līgumus un iespēju izstrādāt un ieviest izplatītās lietotnes (dApps).

J: Kas ir gudri līgumi?

A: Viedie līgumi ir kā juridiski dokumenti kodā. Tas ir datora protokols, ko var izmantot kā digitālās verifikācijas procesu vai īstenot sarunas starp pusēm. Viedie līgumi ir arī pārredzami un automatizēti. Īsāk sakot, tā piedāvā bezkonfliktu pieeju darījumiem, līgumiem un strīdiem.

J: Kādi ir viedā līguma izstrādes galvenie soļi no biznesa viedokļa?

A: Veicot gudru līgumu izstrādi, ir jāveic daudzi galvenie soļi. Darbības ir šādas.

 • Vēlreiz apstipriniet, ka jūsu biznesam patiešām ir nepieciešama gudra līgumu izstrāde.
 • Izprot viedo līgumu ierobežojumus
 • Plānojiet, kā veikt attīstību
 • Nomājiet gudru līgumu izstrādātāju
 • Veiciet pienācīgu pārbaudi pirms viedā līguma ieviešanas

J: Kas ir dApps?

A: dApps nozīmē decentralizētas lietojumprogrammas. Šīs lietojumprogrammas ir izveidotas, lai izmantotu blokķēdes tehnoloģiju priekšrocības. dApps piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp decentralizētu un atvērtu pirmkodu. Tas arī seko protokoliem un stimulē mezglus, kas piedalās dApp darbībā.

Ethereum ir populārs bloku ķēdes tīkls dApps, jo tas piedāvā pareizo ekosistēmu izstrādātājiem, lai izveidotu reālās pasaules dApps. Citi bloku ķēdes tīkli, kas atbalsta dApp izveidošanu, ietver TRON un EOS.

J: Kur tiek reģistrēti darījumi?

A: Ethereum gadījumā darījumi tiek reģistrēti publiskajā virsgrāmatā. Tomēr, ja tiek izmantots tīkls ar atļauju, ieraksti tiek glabāti privātā virsgrāmatā ar noteiktu publiski pieejamu informāciju.

J: Kāda ir programmēšanas valoda, ko izmanto viedo līgumu un dApps rakstīšanai?

A: Solidity ir galvenā programmēšanas valoda, ko izmanto gan dApps, gan viedo līgumu izveidošanai. Tomēr viedos līgumus Ethereum var rakstīt arī, izmantojot jebkuru no viedo līgumu valodām (SCL). Daži no SCL piemēriem ir Viper, Bambuss, Čūska, Ethereum baitkods, Piramīda, L4 un citi.

J: Kas ir trifeles?

A: Trifeles ir populāra Ethereum testēšanas un izstrādes vide. Tas piedāvā arī aktīvu cauruļvadu, kas liek rīkoties ar Ethereum balstītiem projektiem. Ar to izstrādātājs var izveidot viedus līgumus, dApps, veikt automatizētu testēšanu, konfigurēt un būvēt cauruļvadus utt. Tas ir ideāls ietvars izstrādātājiem, kas izmanto Ethereum.

J: Kas ir bloka laiks un vidējais bloka lielums Ethereum?

A: Bloķēšanas laiks ir 2 KB, bet vidējais bloka lielums ir 14 sekundes.

J: Pastāstiet par pastāvošajiem Ethereum tīklu veidiem.

A: Ir trīs veidi:

 • Privātais tīkls
 • Pārbaudes tīkls, piemēram, Rinkeby un Ropsten
 • Tiešais tīkls, t.i., galvenais tīkls

J: Vai darījumu var slēpt?

A: Publiskā Ethereum tīkla gadījumā nevienu darījumu nevar slēpt. Visi darījumi ir publiski.

J: Kādas ir privātā tīkla priekšrocības?

A: Privātie tīkli ir ļoti noderīgi, ja runa ir par datu privātumu. Tas ir noderīgs arī atļauju testēšanai un kontrolei.

J: Kādas ir privātās atslēgas?

A: Privātās atslēgas tiek izmantotas adreses drošībai. Īpašniekam tā jāglabā drošībā, jo ikviens, kam tā ir, piešķir īpašumtiesības tam, kam tā pieder. Turpretī publiskā atslēga ir pieejama tiešsaistē.

J: Kā iegūt ēterus?

A: Lai iegūtu ēterus, ir nepieciešams maks un instrumenti, piemēram, Geth CLI. Ar to jums jāpiedalās tīklā un jāpalīdz blokiem pievienot darījumus.

J: Vai lietotāja privātā atslēga tiek izmantota darījumu parakstīšanai?

A: Jā.

J: Kā atgūt Ethereum kontu bez privātās atslēgas?

A: To var atgūt tikai vienā veidā: 12 darba atmiņas, kas tika iestatītas konta izveides procesā.

J: Kas ir Gets?

A: Geth ir komandrindas interfeiss, ko izmanto, darbinot pilnu Ethereum mezglu.

J: Kā jūs varat izveidot savienojumu ar mezglu?

A: Var izveidot savienojumu ar mezglu, izmantojot trīs veidus: WS-RPC, JSON-RPC un IPC-RPC.

J: Kas ir Geta ātrā sinhronizācija?

A: Geth ātra sinhronizācija darbojas ar lejupielādes darījuma sinhronizēšanu

J: Kāda ir testnet funkcionalitāte?

A: Testnet tiek izmantots, lai izveidotu savienojumu ar Ropsten tīklu.

J: Pastāstiet par viedo līgumu izmantošanas gadījumiem?

A: Viedajiem līgumiem ir daudz gadījumu. Piemēram, to var izmantot nekustamajā īpašumā, kur pārdevējs var izveidot viedu līgumu, lai pareizi pārdotu. Īpašumu var nodot pircējam, tiklīdz viņš pārskaita īpašuma summu.

J: Kas ir MetaMask?

A: MetaMask ir populārs pārlūkprogrammas Ethereum seifs, ko var izmantot, lai mijiedarbotos ar Ethereum tīkla dApps.

J: Vai jums ir jāizmanto īsts ēteris, lai pārbaudītu dApps un viedos līgumus?

A: Nē, tas nav nepieciešams. Pārbaudes tīklos varat izmantot bezmaksas ēteri.

J: Kā izdevumi darbojas viedajos līgumos?

A: Ja ir pieprasījums, kas nemaina viedo līgumu un tiek izmantots vērtību atgriešanai, ar uzdevumu nav saistītas izmaksas. Tomēr jebkura darbība, ko var izmantot viedā līguma testa modificēšanai, maksās naudu, t.i., Gāze.

J: Kas ir Remix?

A: Remix ir noderīgs tiešsaistes rīks, ko var izmantot viedo līgumu izvietošanai, testēšanai un attīstīšanai. Izmantojot to, izstrādātāji var ātri pārbaudīt savus viedos līgumus.

J: Kā Bitcoin un Ethereum atšķiras, pārbaudot jaunāko stāvokli.

A: Ethereum pārbauda konta atlikuma jaunāko stāvokli. No otras puses, Bitcoin pārbauda neizlietotos darījumu rezultātus (UTXO).

J: Kas notiek, kad gāze beidzas bez darījuma pabeigšanas?

A: Šajā gadījumā visas stāvokļa izmaiņas tiek mainītas. Izmantoto gāzi nodod kalnračiem.

Secinājums

Tas mūs noved pie mūsu labāko Ethereum intervijas jautājumu beigām. Ethereum ir milzīgs, un tāpēc tas ir rūpīgi jāizpēta. Ja nopietni plānojat uzlauzt Ethereum interviju, jums par to vajadzētu būt padziļinātām zināšanām. Vienkārši paļaujoties uz intervijas jautājumiem, jūs neaizvedīsit tālu.

Tātad, ko jūs domājat par Ethereum darba intervijas jautājumiem un atbildēm? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map