30+ labākās decentralizētās finanšu lietojumprogrammas

Pēdējo mēnešu laikā Decentralized Finance (DeFi) ir viena no aktuālākajām tēmām blokķēdes telpā. Visi koncentrējas uz decentralizētu finanšu lietojumu pieaugumu, kas mūsu ekonomisko modeli beidzot padarīs caurspīdīgu.

DeFi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai atšķirībā no tradicionālajiem līdzekļiem nodrošinātu, ka mūsu finanšu sistēma ir pilnībā decentralizēta, izplatīta un nodrošināta. Patiesībā tā ir viena no strauji augošajām nozarēm kriptogrāfijas telpā.

Jūtieties ieintriģēts? Apskatīsim dažus tirgū populāros decentralizētos finanšu pieteikumus, kurus varat izmēģināt jau šodien. Tātad, sāksim!

Reģistrēties tūlīt:Ievads DeFi kursā

Kas ir decentralizēti finanšu pieteikumi?

Pirms sākam izskatīt DeFi lietojumprogrammas, es īsi paskaidrošu Decentralized Finance koncepciju.

Decentralizētā finansēšana ir vienādranga finanšu sistēma vai tīkls, ko darbina decentralizētas tehnoloģijas. Vienkārši sakot, tā faktiski ir pāreja no centralizētas un tradicionālas finanšu sistēmas uz decentralizētāku un vienādranga tīklu.

Decentralizēti finanšu uzņēmumi piedāvā visu ekosistēmu, kas ir pilna ar lietojumprogrammām, sākot no aizņēmumu un aizdevumu platformām līdz aktīvu marķēšanai. Tātad šajā gadījumā decentralizētas finanšu lietojumprogrammas ir nekas cits kā blokķēdes vai izplatītas lietojumprogrammas, kas īpaši izstrādātas finanšu nozarēm.

Turklāt lielākajā daļā šo lietojumprogrammu Ethereum tiek izmantota kā pamatā esošā tehnoloģija. Patiesībā mūsu tradicionālā finanšu sistēma galvenokārt darbojas uz centralizētas infrastruktūras, kas ir ļoti nepilnīgi. No otras puses, decentralizēti finanšu pieteikumi atbrīvojas no jautājumiem, kas rodas no centralizētās infrastruktūras.

Tā ir lieliska pieeja šīs nozares digitalizēšanai, neradot problēmas ar mantotajām sistēmām.

Tādēļ, ja jums ir tikai interneta savienojums, varat piekļūt visām šīm Defi lietotnēm, kas izveidotas, lai pilnveidotu visas jūsu finanšu vajadzības.

DeFi sasniegums patiešām maina mūsu finanšu sistēmu scenāriju. Tagad mēs varam izmantot kriptogrāfijas aktīvus tik daudzos veidos, kādi reālās pasaules valūtās nekad nebija iespējami. Ekonomiskās infrastruktūras paradigmas maiņa mums piedāvā daudz iespēju un atbrīvojas no riskiem un uzticības jautājumiem.

Lasiet arī: Decentralizēta finanšu tehnoloģija – visaptveroša rokasgrāmata

Kādas ir labākās decentralizētās finanšu lietojumprogrammas tirgū?

Sākot no sintētiskajiem aktīviem līdz DAO, decentralizēti finanšu uzņēmumi visā pasaulē paver iespējas pilnīgi jaunam ekonomikas modelim. Vēl jo vairāk, šī sektora lietojuma gadījumi ar vesta ir pierādījums tam, ka tas ir vairāk nekā tikai virkne DeFi projektu.

Tas ir integrēts darbs, lai attīstītu pilnīgu finanšu ekosistēmu, kas pāriet no tradicionālajiem centralizētajiem pakalpojumiem. Tāpēc apskatīsim labākos decentralizētos finanšu pieteikumus, lai saprastu, kādus ieguvumus no tiem varat sagaidīt.

Tātad, sāksim!

labākie decentralizētie finanšu pieteikumi

Aktīvu pārvaldība

Decentralizēti finanšu pieteikumi palīdzēs jums būt vienīgajam jūsu informācijas glabātājam. Tādēļ tas ietver arī jūsu kriptogrāfiskā īpašuma pārvaldīšanu. Ir daudzi kriptogrāfijas maki, kas palīdzēs jums droši un efektīvi mijiedarboties ar lietojumprogrammām, lai pārdotu, pirktu, pārsūtītu un nopelnītu procentus par jūsu aktīviem..

Tātad DeFi projektu telpā jums piederēs jūsu dati, nevis trešās personas vai valdības aģentūras.

 • MetaMask: MetaMask piedāvā drošību un lietojamību, kas nepieciešama, lai izkļūtu no blokķēdes lietojumprogrammām. Tomēr tas ir arī maks, un tas var tikt galā ar konta pārvaldību, kā arī jebkura indivīda savienošanu ar blokķēdi. Vēl vairāk, tas pat piedāvā aparatūras makus, kas ir pilnībā izolēti no vietnes.
 • Gnosis drošs: Izmantojot šo lietojumprogrammu, jūs varat pilnībā pielāgot un pārvaldīt visus savus kriptogrāfijas aktīvus. Tas pat ļauj tos uzglabāt vairākās ierīcēs. Piemēram, tas piedāvā EOA bāzes makus, aparatūras makus, papīra makus vai pat šo triju kombināciju.

Atbilstība un KYT

Būtībā tradicionālajos finanšu uzņēmumos vadlīnijas “zini savu klientu” palīdz apkarot terorisma finansēšanu (CFT) un veicina naudas atmazgāšanas novēršanu. Tomēr, tā kā sistēma ir trausla, hakeri var uzlauzt sistēmu un viegli apiet visus drošības protokolus.

Tāpēc DeFi šo sistēmu paceļ jaunā augstumā. Nekoncentrējoties uz klientu identitāti, viņi koncentrējas uz klientu adresēm. Tātad, tā vietā, lai pazītu savu klientu, lietojumprogrammas koncentrējas uz darījumiem par jūsu zināšanām (KYT). Tas palīdz reāllaikā novērst risku un atbrīvojas no jebkādām finanšu noziegumu iespējām.

 • Atbilstība Codefi: Šī lietojumprogramma piedāvā KYT procesus, kas uzņēmumiem palīdz jau pašā sākumā novērtēt jebkādu riskantu rīcību. Tāpēc tā var piedāvāt CFT un AML pārbaudes, lai identificētu krāpnieciskas darbības vai pat terorismus.
 • KYC ķēde: KYC-Chain ir vēl viena programma, kas piedāvā virkni funkciju. Jūs saņemsiet KYC un AML pārbaudes, identitāti un verifikāciju, kriptogrāfijas maka AML, mērogojamu un drošu tīklu un piekļuvi Selfkey tīklam.

DAO

DAO faktiski ir decentralizēta autonoma organizācija, kas koncentrējas uz decentralizētiem un pārredzamiem biznesa modeļiem. Būtībā šāda veida organizācijas balstās uz blokķēdes tehnoloģiju un neticami atšķiras no tradicionālajām organizācijām.

Jebkurā gadījumā ir lietojumprogrammas, kas koncentrējas uz finanšu operāciju vadību, līdzekļu vākšanu un decentralizētas pārvaldības uzturēšanu DAO.

 • Veidotājs: MKR turētāji faktiski pārvalda MakerDAO protokolus. Tas ietvers Dai politikas pielāgošanu, pārvaldības uzlabošanu, dažādu nodrošinājumu veidu izvēli, drošības un pārredzamības nodrošināšanu.
 • Savienojums: Savienojums ir arī vēl viena DAO lietojumprogramma, kur decentralizētā kopiena ir COMP marķiera turētāji. Vēl jo vairāk, viņi var ierosināt vai pat balsot par jauninājumiem, kas saistīti ar primāro protokolu.

Interesanti, kā patiesībā darbojas DAO? Lai saņemtu atbildi, izlasiet decentralizētās organizācijas rokasgrāmatu.

Dati un analīze

Decentralizētajām finanšu lietojumprogrammām ir bezprecedenta tīkla darbību un darījumu datu pārredzamība. Tāpēc DeFi protokolu izmantošana var palīdzēt datu analīzē, atklāšanā un pamatīgās lēmumu pieņemšanas iespējās. Šo lietojumu eksplozīvā popularitāte noved pie dažādu informācijas paneļu un rīku izstrādes. Patiesībā daži no tiem var pat palīdzēt jums novērtēt jebkurus platformas riskus, izsekot savu aktīvu vērtību un salīdzināt tos ar likviditātes procesu.

 • Codefi dati: Codefi Data ir datu pārvaldības un analīzes komplekts. Jūs varat izmantot šo risinājumu investīciju ekosistēmā, piemēram, publiskos blokķēdes žetonus, digitālos aktīvus, decentralizētos finanšu protokolus utt. Izņemot šo, tas piedāvā arī veiktspējas metriku un drošību.
 • DeFi pulss: Tas ir DeFi tiešraides izsekotājs. Šeit jūs varat atrast visus jaunākos DeFi protokolu klasifikācijas un to analīzi. Parasti viņi izseko kopējo vērtību, kas ir bloķēta šo lietojumprogrammu viedajos kontaktos.

Atvasinājumi

Izmantojot viedos līgumus, kuru pamatā ir Ethereum, DeFi tagad ievieš jauna veida marķētus atvasinājumus. Parasti šie atvasinātie instrumenti ir tieši saistīti ar pamatā esošo aktīvu, un darbības rezultāti mainās, pamatojoties uz šo aktīvu.

Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot DeFi atvasinājumus, lai attēlotu jebkuras reālās pasaules obligācijas, valūtas, preces un pat kriptovalūtas.

 • bZx: Tas ir rezerves aizdevuma protokols, kura pamatā ir Ethereum blokķēde. Turklāt jūs varat izmantot šo lietojumprogrammu, lai izveidotu citas platformas, kas piedāvā aizņemšanās, kreditēšanas un tirdzniecības iespējas. Tātad, pat ja esat aizņēmējs vai aizdevējs, jūs kontrolēsiet atslēgas.
 • dYdX: dYdX ir lieliska lietojumprogramma, kas ļaus jums tieši tirgoties, aizņemties, aizdot un pat pārvaldīt savus aktīvus. Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot savus kriptogrāfijas krājumus kā nodrošinājumu citu aktīvu aizņemšanai. Arī veiktspējas un aktīvu izsekošana ir diezgan vienkārša.

Infrastruktūras attīstība

Decentralizēto finanšu lietojumprogrammas piedāvā saliekamību. Patiesībā tas nozīmē, ka tas ļauj dažādiem sistēmas komponentiem viegli sazināties, izveidot savienojumu un sadarboties. Izmantojot šo paņēmienu, kopienas balstās uz to, ko citi izstrādātāji jau ir izveidojuši, padarot to par vienu no izcilākajiem un spēcīgākajiem tīkliem šajā brīdī.

Jūs varat iedomāties veidot DeFi lietojumprogrammas, piemēram, veidot ar Legos. Ir daudz rīku, kas īpaši paredzēti blokķēdes platformu infrastruktūras attīstībai. Vēl jo vairāk, tie noteikti ir daži no labākajiem rīkiem, kurus izstrādātāji mēdz mīlēt par saviem blokķēdes risinājumiem.

 • Trifeļu “suite” numurs: Trifeļu komplekts ir izstrādes rīku kombinācija, kas ļaus jums izveidot jaunu infrastruktūru no jauna. Tas satur trīs apkopošanas, testēšanas, atkļūdošanas un izvietošanas rīkus – trifeles, Ganache un Drizzle.
 • Infura: Izmantojot Infura, varat nekavējoties savienot savu lietojumprogrammu ar viņu API un izmantot viņu interfeisa atbalstu, lai palaistu jūsu lietotni. Vislabāk ir tas, ka to var izdarīt, izmantojot tikai vienu URL. Turklāt viņi piedāvā pārvaldības pakalpojumus, lai jūs varētu koncentrēties uz projektu izstrādi.

Ir daudz citu blokķēdes rīku, kas var palīdzēt izstrādāt decentralizētus risinājumus. Pārbaudiet blokķēdes rīkus, kurus izstrādātāji mīl, lai uzzinātu vairāk par tiem.

Decentralizēta apmaiņa

Vēl viens populārs DeFi lietošanas gadījums ir labi zināmās decentralizētās apmaiņas lietojumprogrammas. Galvenokārt tās ir kriptogrāfijas valūtas maiņas, kurām nav nepieciešama nekāda centrālā iestāde. Turklāt tas ļauj lietotājiem veikt darījumus tieši ar citiem vienaudžiem un nodrošina, ka vadība paliek tikai lietotājiem. Tādējādi tas palīdz samazināt cenu manipulācijas, jebkāda veida zādzības vai uzlaušanas gadījumus.

Turklāt šīs decentralizētās biržas piedāvā likviditāti dažiem projektiem, galvenokārt attiecībā uz konkurējošām centralizētām biržām.

Vēl jo vairāk, dažās apmaiņās zināmā mērā var izmantot decentralizāciju, pilnībā neatbrīvojoties no centralizētajiem serveriem.

 • AirSwap: AirSwap ir lieliska vienādranga tirdzniecības decentralizēta finanšu programma. Patiesībā tā izmanto Ethereum kā pamatā esošo tehnoloģiju. Vēl vairāk, lai veiktu tirdzniecību, jums nebūs vajadzīgas maksas, depozīti vai reģistrēšanās. Tas piedāvā arī drošu un viegli lietojamu interfeisu, kas veicina aktīvu likviditāti.
 • Uniswap apmaiņa: Tas ir balstīts arī uz Ethereum un piedāvā automatizētu likviditātes protokolu. Viņu izmantotā formula ir diezgan unikāla, un viņi šim nolūkam izmanto neatjaunināmus viedos līgumus. Tādēļ, izmantojot šo, varat piekļūt uzticamiem starpniekiem, lielai drošībai, cenzora pretestībai un noteikt prioritāti decentralizācijai.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Spēles

Decentralizēti finanšu pieteikumi ir arī spēļu pasaulē. Vēl jo vairāk, izmantojot šīs lietojumprogrammas, spēlētāji tagad var izmantot iespēju rīkoties ar pirkumiem lietotnē, neriskējot ar kredītkaršu uzlaušanu. Vēl jo vairāk, šīs lietojumprogrammas tagad piedāvā unikālus stimulēšanas modeļus, ar kuriem grūti saskarties tipiskajā spēļu pieredzē.

Tas noteikti uzlabos jūsu spēļu pieredzi, neuztraucoties pārāk daudz par savām finansēm.

 • PoolTogether: Tā ir pārbaudīta uzkrājumu spēle, kurā jums nav zaudējumu. Turklāt tas izmanto Ethereum, lai to pilnībā decentralizētu. Jums tikai jāizmanto Dai, lai iegūtu biļetes no baseina. Katrs Dai baseinā iegūs interesi, tāpēc tā ir izdevīga situācija visiem.

Aizņemšanās un aizdošana

Aizņēmumi un kreditēšana izmanto vienu no visizcilākajiem izmantošanas gadījumiem decentralizētās finanšu lietošanai. Patiesībā lietotāji var aizdot savas kriptovalūtas kreditēšanas baseinam un uz tā pamata nopelnīt procentus. Pamatojoties uz viņu kritērijiem, daudzi pieteikumi atbilst aizņēmējam un aizdevējam, tādējādi atbrīvojoties no jebkādām uzticības problēmām.

 • Aave: Tas ir atvērtā koda protokols, kas rada dažāda veida naudas tirgus. Šeit jūs varat nopelnīt procentus, pamatojoties uz aizņemšanās un noguldīšanas aktīviem. Noguldītāji ir atbildīgi par likviditātes palielināšanu, un aizņēmēji var aizņemties jebkuru aktīvu nepietiekami vai pārāk nodrošināti.
 • Dharma: Dharma piedāvā izstrādātāju rīku un viedo līgumu kopumu, kas palīdz kripto aktīvu kreditēšanā un aizņemšanā. Vēl jo vairāk, lietojumprogramma piedāvā piekļuvi vairāk nekā 2000 žetoniem, kur tirdzniecībai nebūs vajadzīgas gāzes maksas. Jūs pat varat atteikties jebkurā laikā.

Identitātes pārvaldība

Lai lietotājiem piešķirtu piekļuvi globālai ekonomikas platformai, jūs varat savienot pārī decentralizēto finanšu lietojumprogrammas ar uz blokķēdes balstītām identitātes sistēmām. Vēl jo vairāk, tas palīdzēs lietotājiem piekļūt savai identitātei un izmantot to kā pārnēsājamu identifikāciju, kad vien tas būs nepieciešams.

Papildus tam jūs varat sagaidīt augstu finanšu informācijas un personisko dokumentu drošību, jo trešā puse nevar piekļūt tai. Jūs pat varat izvēlēties dalīties ar daļēju informāciju klientiem, neatklājot savus personas datus.

 • Pilsoniskais: Pilsoniskā ir decentralizēta identitātes ekosistēma. Šeit jums vienreiz būs jāpārbauda sava identitāte, un pēc tam to varēsit izmantot tik daudz, cik vēlaties. Turklāt jūs varat izvēlēties, kuram uzņēmumam uzticaties kopīgot informāciju. Tātad jums nekas cits nav jāpiedalās.
 • uPort: Pakalpojumā uPort jūs iegūsiet patstāvīgu identitāti tikai ar dažiem klikšķiem. Patiesībā šis rīks jebkurai personai piedāvās koplietot savus datus drošā, vienkāršā un privātā veidā. Tam ir divas variācijas – publiskais un privātais sektors.

Apdrošināšana

DeFi noteikti runā arī par apdrošināšanas nozarēm. Pareizas vadības un drošības trūkuma dēļ šī nozare nodarbojas ar līgumu pārkāpumiem un nepatiesām apdrošināšanas atlīdzībām. Arī apdrošināšanas atlīdzināšanas process prasa daudz laika. Tāpēc virkne novatorisku decentralizētu lietojumu šajā spektrā izmanto blokķēdi, lai aizsargātu un segtu līgumus un palīdzētu ātrāk racionalizēt apdrošināšanas atlīdzības.

 • Ēterisks: DIP fonds atbalsta ekosistēmu, un tajā ir orākulu nodrošinātāji, produktu veidotāji, tālākpārdevēji, riska grupu turētāji, prasījumu koriģētāji, parakstītāji un pārdevēji. Jebkurā gadījumā tas ir lielisks pielietojums, lai izveidotu risku pārneses risinājumus tikai apdrošināšanas nozarei.
 • Nexus Mutual: Nexus Mutual ir unikāla lietojumprogramma, kas atbrīvojas no apdrošināšanas sabiedrību jēdziena. Šeit jūs varat dalīties riskā ar citām baseina pusēm, neprasot nevienam uzņēmumam to atbalstīt. Turklāt viņi piedāvā rezerves risinājumu jebkurai katastrofai, piemēram, kļūdainiem viedajiem līgumiem vai DAO uzlaušanai.

Maržas tirdzniecība

Patiesībā maržas tirgotāji var aizņemties līdzekļus no aizdevēja un izmantot savus darījumus tipiskā finanšu sistēmā. Tomēr DeFi šī tirdzniecība ir pilnībā decentralizēta un piedāvā ar brīvības atņemšanu nesaistītus kreditēšanas protokolus. Sakarā ar to, ka viedie līgumi ir saistīti ar lielāko daļu šāda veida lietojumu, daudzi šobrīd tos sauc par “autonomiem naudas tirgiem”.

 • Atbalsta punkts: tas ir decentralizēts finanšu pieteikums maržinālo tirdzniecības un kreditēšanas procesu apzīmēšanai. Tam nav nepieciešami nekādi KYC un AML, un tas piedāvā ar brīvības atņemšanu nesaistītus risinājumus. Automātiskā atjaunošana un bez pārejas maksas palīdz uzturēt nevainojamu pieredzi.
 • DDEX: DDEX piedāvā tūlītēju aizņemšanos, interesi par kreditēšanu no paša sākuma un 5x tirdzniecību ar svirām. Vēl vairāk, visi viedie līgumi tiek pārbaudīti un nodrošināti kopā ar pieejamām mobilajām ierīcēm.

Stablecoins

Stablecoins ietilpst arī DeFi spektrā. Galvenokārt tās ir kriptonauda, ​​taču tās ir piesaistītas jebkura veida stabilam aktīvam. Tā var būt fiat nauda, ​​zelts vai pat citas kriptovalūtas. Patiesībā stablecoins ir šeit, lai samazinātu kriptovalūtu svārstīgo raksturu un padarītu tos par labu digitālās valūtas avotu. Pašlaik daudzos centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) protokolos tiek izmantoti stablecoins.

 • Dai: Dai ir stabils monēts, kas ir piesaistīts USD. Lūk, 1 Dai = 1 USD. Stablecoin izmanto Ethereum balstītu platformu, un MakerDAO ir tā vadība. Patiesībā Dai nav diskriminācijas, jo tā visu laiku piedāvā stabilas cenas.
 • Dvīņu dolārs: Dvīņu dolārs ir piesaistīts arī ASV dolāram. Šeit tas ir 1: 1 pret USD. Vēl jo vairāk, tas piedāvā augstu mērogojamību un lietojamību jebkurā vidē, atbrīvojoties no tradicionālo kriptogrāfiju gaistošā rakstura.

Tiešsaistes tirgus

Tiešsaistes tirgus ir vēl viens lielisks DeFi izmantošanas gadījums. Decentralizētās finanšu lietojumprogrammas palīdz lietotājiem tieši apmainīties ar produktiem bez trešās puses. Vēl jo vairāk, tas arī veicina globalizāciju, kad runa ir par tiešsaistes tirgus vietām. Jūs pat varat veikt ārštata koncertus šajās lietojumprogrammās, ja vēlaties.

 • Gitcoin: Gitcoin ir tirgus jūsu attīstības darbam. Tas ir atvērtā koda tirgus, kas nozīmē, ka viss jūsu izstrādes darbs šeit būs paredzēts sabiedrībai. Tas piedāvā darbnīcas, augošu vidi jūsu projektiem un noteiktas izmaksas, kas palīdzēs jums turpināt dot ieguldījumu.
 • Etlance: Tas ir atšķirīgs bloķēšanas ķēdes veids, kas ir līdzīgs populārām platformām, piemēram, Upwork, Fiverr utt. Bet tā vietā, lai saņemtu naudu naudā, jūs saņemsiet algu Ether. Pašlaik viņi neizmaksā nekādu samazinājumu no jūsu izmaksām, tāpēc jebkura nauda, ​​ko no tā nopelnāt, ir pilnībā jūsu.

Maksājumi

Nu, lietojumprogrammas DeFi primārais lietošanas gadījums sākas ar vienādranga maksājumu sistēmu. Tāpēc lielākā daļa labāko decentralizēto finanšu lietojumprogrammu piedāvā šo funkcionalitāti visiem lietotājiem. Patiesībā blokķēdes tehnoloģija ir vairāk nekā pietiekama, lai nodrošinātu drošu un tiešu savienojumu ar citiem lietotājiem, neprasot nevienu trešo personu.

Bet DeFi maksājumi to paceļ pilnīgi jaunā līmenī. Tas rada brīvāku vietu drošai maksājumu sūtīšanai un saņemšanai visā pasaulē.

 • Pieprasīt tīklu: Tas ir maksājumu tīkls, kas izmanto IPFS un Ethereum. Jebkurā gadījumā, izmantojot šo lietojumprogrammu, jūs varat piekļūt standartiem, infrastruktūrām, lai izveidotu pats savu maksājumu projektu.
 • Murkšķis: Groundhog ir lieliska rīku kopa, kas īpaši izstrādāta, lai izveidotu uz kriptogrāfijas balstītus abonementus. Patiesībā Groundhog pievienošana lietojumprogrammai ir vienkāršs uzdevums, kurā ir tikai dažas koda rindas. Vēl jo vairāk, jūs varat pārskaitīt naudu uz šo maku, izmantojot jebkuru kriptogrāfijas maku vai bankas kontu.

Lasīt vairāk:Ethereum Smart Contracts Ultimate Guide

Prognozēšanas tirgi

Ir daudz decentralizētu finanšu lietojumu, kas paredzēti tikai prognožu tirgiem. Patiesībā šīs lietojumprogrammas var viegli analizēt datus un patērētāju rīcību, lai veiksmīgi prognozētu izmaiņas.

Jebkurā gadījumā tirgus cenas var netieši norādīt uz noteiktiem notikumiem. Tādējādi šīs lietojumprogrammas analizē situāciju un var piedāvāt jums rezultātus par ekonomisko notikumu, vēlēšanu rezultātus un pat sporta spēles.

 • Augurs: Kam nepatīk prognozēšanas tirgus lietotnes? Augur tagad ir viena no vadošajām prognožu tirgus lietojumprogrammām tirgū, kurai nav ierobežojumu likmēm. Tas ir pilnībā atkarīgs no jums, par cik daudz vēlaties likt likmi.
 • Gnoze: Gnosis drīzāk ir platforma, kas ļauj izstrādāt prognozēšanas tirgus risinājumus, kuru pamatā ir Ethereum. Tātad tas drīzāk ir izstrādātāja rīks, kurā viņi var piekļūt resursiem, informācijai un finanšu infrastruktūrai.

Sintētiskie aktīvi

Tie ir vairāk vai mazāk saistīti ar stablecoins. Patiesībā šie aktīvi ir citu aktīvu maisījums, piemēram, fiat nauda, ​​zelts vai kriptonauda, ​​lai piedāvātu stabilu vērtību. Piemēram, noteikts procents vai fiat nauda un zelts var veidot sintētisko aktīvu.

Turklāt šis process palīdz absorbēt jebkuru cenu šoku, kas var notikt vēlāk nākotnē. Tātad, ja zelta cenas svārstījās, fiat nauda var to atbalstīt un padarīt galīgo vērtību stabilu.

 • Sintetiks: Synthetix ir unikāla lietojumprogramma, kas piedāvā dažādu aktīvu maisījumu stabilas vērtības aktīvam. Pašlaik tas ir atvasinājumu pamats, kas tirgo sintētiskos aktīvus. Jebkurā gadījumā Synthetix tīkla marķieris dublē katru lietojumprogrammas aktīvu.

Lasiet arī:Vairāk nekā 50 populārākie DeFi projekti 2020. gadā

DeFi lietojumprogrammas maina mūsu ekonomikas nākotni

DeFi lietotnes lēnām, bet noteikti maina pasaules ekonomisko modeli. Pat pirms desmit gadiem iedomāties pilnīgi decentralizētu finanšu sistēmu nebija iespējams. Tomēr blokķēdes tehnoloģija lēnām paver ceļu, lai piedāvātu mums nākamo tehnoloģisko revolūciju.

Lai gan šīs lietojumprogrammas nav ideālas, tām joprojām izdodas aizstāt kļūdām raksturīgās mantotās sistēmas.

Ja jūs vairāk interesē uzzināt par decentralizētām finansēm, es iesaku sākt ar mūsu kursu Ievads DeFi!

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savu pētījumu un pārliecinieties, ka esat izlasījis visu mūsu atrunu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map