Bloķēšanas ķēde ražošanā: ceļvedis rūpniecības iespēju palielināšanai

Blockchain potenciāls ir lieliski piemērots ražošanai. Let’s saprast, kā blockchain var palielināt uzņēmējdarbības vērtību ražošanas nozarē.

Patiesībā apstrādes rūpniecības nozare dod ieguldījumu katras valsts IKP. Visvairāk jūs varat redzēt ietekmi uz ASV ekonomiku. 2019. gada 4. ceturksnī ražotāji bija atbildīgi par 2233,4 miljardiem USD! Tāpēc tas veidoja 11,39% no kopējās ekonomikas. Tātad jūs varat redzēt, kā ražošana ir svarīgs elements valsts izaugsmē.

Tomēr arī šajā nozarē ir daudz problēmu. Tāpēc ietekme uz pasaules IKP katru dienu samazinās. Pieaugošās starptautiskās ietekmes dēļ ražotājiem ir jāpaliek savstarpēji saistītiem. Bet tikai blokķēde to var izdarīt tagad.

Tāpēc ražotāji visā pasaulē sāk izstrādāt blokķēdes risinājumus, lai pilnveidotu savu darbību un palielinātu redzamību. Tā kā blokķēdei ir potenciāls mainīt visu ražošanas procesu, ir svarīgi tikai, lai uzņēmumi sāk apvienoties un izveidot uz bloku ķēdes balstītu ekosistēmu.

Šajā rakstā mēs pievērsīsimies blokķēdes nozīmei ražošanā. Tas palīdzēs visiem iesācējiem, kas atrodas tur, realizēt pašreizējo ražošanas nozares scenāriju. Vēl jo vairāk, tas arī palīdzēs uzzināt, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju saviem ražošanas procesiem.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Blockchain ražošanā: kāpēc šai nozarei ir nepieciešama Blockchain?

Apstrādes rūpniecība šobrīd nodarbojas ar daudziem jautājumiem. Patiesībā nozare ievērojami atpaliek sakarā ar pieaugošo neatbilstību un nepareizas pārvaldības daudzumu. Tāpēc šai nozarei šobrīd ir nepieciešamas ārkārtīgas pārmaiņas.

Prognozēšanas grūtības

Tā kā tirgus visu laiku mainās, ir diezgan grūti visu laiku sekot līdzi jaunajām tendencēm. Tāpēc daudzi ražotāji nevar prognozēt, kādi produkti nākotnē ir pieprasīti. Šis spēju trūkums sabojā ražotāja reputāciju, jo viņi nespēj sagatavot veiksmīgas produkcijas prognozes, lai nodrošinātu savu lomu mainīgajos tirgos.

Šķiet, ka viņiem nav neviena nepieciešamā rīka, kas varētu viņiem palīdzēt aprēķināt, cik daudz vai kad viņiem vajadzētu turpināt pārdot konkrētu produktu. Tādējādi viņiem rodas daudz produktu ražošanas pārpalikuma dēļ. Daudzos gadījumos viņi pat saskaras ar ražošanas trūkumu.

Inventāra nepareiza pārvaldība

Tas ir vēl viens liels jautājums ražošanas uzņēmumam. Praktiski modelis, kuru viņi izmanto, lai pārvaldītu krājumus, ir novecojis un pilns ar problēmām. Lai gan automatizācija patiešām atrisināja dažas problēmas, pārvaldības sarežģītība daudziem ražotājiem ir milzīga.

Nepareizas pārvaldības dēļ viņi nespēj savlaicīgi piegādāt produktus, kā rezultātā rodas zaudējumi. Vēl jo vairāk, viņi arī nespēj saglabāt produktus pareizajā vidē, kā rezultātā zaudē daudz naudas.


Patiesībā krājumu izsekošana ir dārgs process, tāpēc daudzi to nevēlas izmantot. Bet roku darbs šajā gadījumā ir laikietilpīgs un pakļauts kļūdām. Tātad viņiem ir nepieciešams risinājums, kas var ietaupīt izmaksas un palīdzēt efektīvāk pārvaldīt krājumus.

Zema efektivitāte

Jautājums ir, ja vēlaties palielināt efektivitāti, jums jāsamazina produktu izmaksas un pat kvalitāte. Diemžēl tas ir pašreizējais ražošanas uzņēmuma scenārijs, kad viņi cenšas pasliktināt savu kvalitāti, lai palielinātu efektivitāti. Lieki piebilst, ka šī pieeja izraisa patērētāju neapmierinātību, kā rezultātā uzņēmumiem samazinās ieņēmumi.

Bet daudzi ražotāji nevar izkļūt no šīs nepilnības, kur efektivitāte ir negatīvi saistīta ar izmaksu aprēķināšanu. Daudzos gadījumos tiem, kas izvēlas kvalitāti, ir jāupurē sava efektivitāte un jākļūst par izmaksu pieauguma upuri.

Grūtības palielināt IA

Acīmredzot katrs ražotājs ar jebkādiem līdzekļiem vēlētos palielināt savu ieguldījumu atdevi. Patiesībā šis process ievērojami palielinās viņu pārdošanas apjomus vai pat palielinās viņu produktu vērtību. Bet nav daudz efektīvu veidu, kā uzņēmumi to var izdarīt. Turklāt daudzu ekonomisko kritumu laikā patērētāji nevar ieguldīt savu naudu produktos.

Tādējādi tas pazemina uzņēmumu kopējo pārdošanas apjomu, un tiem nav nepieciešamo līdzekļu, lai sistēmu pārspētu. Tātad, daudzi ražotāji saskaras ar milzīgām grūtībām palielināt savu IA.

Lasīt vairāk: Blockchain nozīme apdrošināšanas nozarē

Kvalificēta darbaspēka trūkums

Mēs zinām, ka robotika vai automatizācija var palīdzēt pieteikties cilvēku darbam. Bet mašīnas šobrīd nevar visu. Daudzos gadījumos cilvēka spējas ir ļoti nepieciešamas, lai sistēma darbotos bez problēmām. Tomēr kvalificēta darbaspēka trūkums, lai efektīvi pārvaldītu rezultātus vai ātri atrisinātu jebkuru problēmu, šajā nozarē rada zaudējumus.

Arī mazuļa vecuma paaudzes pensionēšanās rada darbaspēka trūkumu, jo citas paaudzes uzskata, ka šāda veida darbs ir pazemojošs. Tāpēc apstrādes rūpniecībai ir grūti sekot līdzi prasībām ar nelielu pieejamo darbaspēku.

Mantotā tīkla sistēma

Katru gadu parādās jaunas tehnoloģijas, un ir grūti sekot līdzi mainīgajiem laikiem. Piemēram, IoT ierīces vai ražošanas programmatūra, vai pat robotika neliela laika ražotājam var kļūt milzīga.

Tomēr šo tehnoloģiju izmantošana lielo laiku ražotājos nodrošina lielāku jaudu nekā mazie taimeri. Tāpēc mazajiem braucējiem ir liels neizdevīgums un viņi nevar sekot līdzi konkurencei. Tādējādi tas rada plaisu ražošanas nozarē, kur atpaliek tikai lielie vārdi un peļņa.

Viltoti izstrādājumi

Vēl viena liela problēma ir pieaugošais viltoto produktu skaits. Noziedznieku ražotāji mēdz sajaukt viltotos izstrādājumus ar īstajiem, padarot to izsekošanu neiespējamu. Bet šis jautājums pasliktina mātes uzņēmuma zīmolu, un patērētāji sāk izvairīties no produktu pirkšanas. Tā rezultātā pārdošanas apjomi sāk samazināties, uzņēmums sāk zaudēt naudu. No otras puses, nelegālās puses sāk saņemt izmaksas par sliktas kvalitātes un zemas kvalitātes produktiem, un tas pilnībā izmaina tirgu.

Tāpēc uzņēmumiem ir efektīvi jācīnās pret šo jautājumu, lai patērētāji varētu saņemt vērtību, par kuru viņi maksā.

Pareiza revīzijas modeļa trūkums

Pareiza revīzijas modeļa trūkums ražošanas jomā ir vēl viens šīs nozares svarīgs jautājums. Patiesībā, ja nav izveidots atbilstošs revīzijas modelis, daudzi uzņēmumi katrā posmā nevar izsekot produkta kvalitātei. Tātad, kļūst grūti uzzināt pašreizējo problēmas avotu, kad viņi identificē problēmu gatavajā produktā.

Patiesībā tas gadu gaitā rada milzīgus zaudējumus, un uzņēmumiem ir jāuzņemas apgrūtinājums, atbrīvojoties no miljoniem dolāru vērtu produktu tikai tāpēc, ka viņi nevarēja nodrošināt kvalitāti.

Pārbaudiet, kā nekustamā īpašuma blokķēde var atbrīvoties no šīs nozares problēmām!

Kā Blockchain var uzlabot ražošanu?

Blockchain var uzlabot ražošanu, piedāvājot decentralizētu infrastruktūru. Mēs zinām, ka decentralizētā struktūra nav piemērota uzņēmuma videi. Tomēr šīs struktūras funkcijas var faktiski palīdzēt ražošanas uzņēmumiem dažādos veidos. Piemēram, blockchain var piedāvāt iejaukšanās aizliegumu, kas nozīmē, ka, tiklīdz dati saņem ierakstu sistēmā, tie tur arī paliek. Tātad, neviens to nevar mainīt vai mainīt.

Vēl jo vairāk, bloku ķēde var noteikt pareizas revīzijas sistēmas izmantošanu. Patiesībā viss blokķēdē notiek dažādos audita procesos. Tātad, tas ir ideāls rīks, kas var palīdzēt uzņēmumiem regulāri pārbaudīt produktu kvalitāti reāllaikā. Izmantojot IoT ierīces, viņi var viegli uzraudzīt katra produkta stāvokli.

Vēl viens lielisks veids, kā blokķēde var uzlabot ražošanu, ir izmaksu samazināšana. Patiesībā blokķēde var palīdzēt uzņēmumiem samazināt izmaksas, nekādā veidā nekaitējot to kvalitātei. Tātad uzņēmumi beidzot var atbrīvoties no nepilnībām un beidzot piedāvāt savus labākos produktus patērētājiem. Vēl jo vairāk, tas var palīdzēt ietaupīt daudz resursu arī mazajiem ražotājiem.

Visbeidzot, bloku ķēde ražošanas tirgos var uzlabot darījumu procesu, kas notiek ekosistēmā. Viss tiek paveikts dažu sekunžu laikā, samaksājot piegādātājam, darot ar izplatīšanas centru vai loģistiku. Iepriekš darījumu apstrāde prasīja vairākas dienas. Bet, izmantojot blokķēdi, to var izdarīt dažu minūšu laikā!

Tātad tas ir milzīgs stimuls visiem uzņēmumiem, jo ​​tie tagad var pilnībā palielināt savu efektivitāti. Kā redzat, blokķēdes nozīme ražošanā ir milzīga, un no tā nav izņēmuma.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kā blokķēdi izmanto ražošanā?

Piegādes ķēdes audits, lai palielinātu pārredzamību

Šī ir viena no labākajām blokķēdēm ražošanas lietošanas gadījumos šobrīd. Patiesībā 78% uzņēmumu uztraucas par piegādes ķēdes audita procesu, un atkritumu dēļ tas turpina pieaugt. Tātad, šis ir jautājums, kam nepieciešams tūlītējs risinājums. Blockchain šajā gadījumā var viegli palīdzēt.

Patiesībā blokķēde var piedāvāt produktu reāllaika revīziju un nodrošināt, ka dati ir bez korupcijas. Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot blokķēdi, lai pārbaudītu ražošanas līniju jebkurā laikā. Tas ir lielisks veids, kā samazināt atkritumu daudzumu un palielināt ieņēmumus.

Efektivitātes uzlabošana ražošanas rūpnīcās

Vēl viens labs izmantošanas gadījums ir efektivitātes uzlabošana visā ražošanas nozarē. Kā jūs jau zināt, ražotnēm ir jārisina daudz neefektivitātes problēmu. Bet nav neviena laba veida, kā to palielināt, nesabojājot produkta kvalitāti. Bet, izmantojot blokķēdi, viņiem var palīdzēt saglabāt labu līdzsvaru starp abiem elementiem.

Šajā gadījumā nevienam nav jāupurē produkta kvalitāte, lai paaugstinātu savu statusu. Blockchain var uzlabot ražošanu, atbrīvojoties no visa nepareizas pārvaldības un haotiskā procesa. Vēl jo vairāk, cilvēku radīto kļūdu un datu, kas nav saistīti ar viltojumiem, trūkums var ievērojami palielināt viņu ieņēmumus. Tāpēc tas automātiski palielinās to efektivitāti.

Barjeru nolaišana mazākiem ražotājiem

Vēl viena no bloku ķēdēm ražošanas lietošanas gadījumos ir priekšrocība mazākiem ražotājiem. Patiesībā blokķēde var kļūt par šīs nozares glābēju un beidzot izbeigt mazo ražotāju diskrimināciju. Blockchain var palīdzēt radīt jaunas iespējas vietējā tirgū mazākiem ražotājiem gūt peļņu.

Tātad, visbeidzot, izmantojot tehnoloģiju, šie mazie konkurenti var iekļūt spēlē un padarīt savu vārdu nozarē. Tiek ziņots, ka jebkurš ražotājs, kurš izmantoja tehnoloģiju jebkurā nozares elementā, ieguva konkurences priekšrocības tirgos. No otras puses, blokķēde ir izmaksu ziņā draudzīga iespēja pat neliela laika ražotājiem.

Blockchain piedāvā daudz priekšrocību dažādām nozarēm. Lai uzzinātu vairāk par to, skatiet mūsu ceļvedi par blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām.

Sistēmisko kļūmju samazināšana

Labi, ražošanas nozare nav pasargāta no noteiktiem datu pārkāpumiem. Patiesībā šie pārkāpumi notiek dažādās formās. Turklāt, tā kā uzņēmumi tagad izmanto tīkla sistēmas, lai automatizētu vai sekotu līdzi darbam, jebkurš sistēmas pārkāpums var izraisīt noziedznieku piekļuvi slepenai informācijai. Tāpēc uzņēmumiem var kļūt par milzīgu slogu uzturēt vai ieviest pienācīgas drošības procedūras.

Blockchain var palīdzēt šajā gadījumā. Patiesībā blockchain tīkls darbojas kā ugunsmūris pret daudziem kibernoziegumiem. Tas var novērst ļaunprātīgas sabiedrības iekļūšanu sistēmā un pat brīdināt pārējos dalībniekus par mēģinājumu. Tas var palīdzēt uzņēmumiem aizsargāt sensitīvu informāciju un ilgtermiņā samazināt jebkādas sistemātiskas kļūmes.

Tādējādi blokķēdes nozīme ražošanā ar katru dienu kļūst arvien spēcīgāka.

Viltojumu noteikšana un produkta izcelsme

Vēl viens no populārajiem blokķēdēm ražošanas lietojumos ir viltotu produktu atklāšana. Bet šeit bloku ķēdei būs nepieciešama IoT ierīču palīdzība. Šāda veida krāpnieciskas darbības nomoka visu pasauli. Piemēram, katru gadu tikai par viltotiem produktiem nozare zaudē 3,7 triljonus USD. Ne tikai tas, ka patērētāji zaudē arī naudu, jo viņi nesaņem vērtību, par kuru maksā.

Bet ar blokķēdi viņi beidzot var izbeigt šo jautājumu. Patiesībā, izmantojot blockchain reāllaika izsekošanas funkciju, viņi var izmantot IoT ierīces, lai pārbaudītu katru produktu, ko no ražotāja piegādā patērētājam. Tātad starp darījumiem trešā persona nevar nonākt un savus produktus stādīt tirgū.

IoT ierīču autentifikācija

Pat IoT ierīcēm laiku pa laikam nepieciešama blokķēdes aizsardzība. Pašlaik ražošanas uzņēmumi savu produktu izsekošanai intensīvi izmanto IoT ierīces. Tomēr šīm ierīcēm nav nepieciešamo drošības protokolu, lai pasargātu tās no kiberuzbrukumiem. Tāpēc kibernoziedznieki var piekļūt ierīcēm un tās atspējot un iejaukt datus tikai ar interneta savienojumu.

Tas ir milzīgs risks. Bet blokķēde ražošanā var glābt dienu šeit. Izmantojot blockchain drošības protokolu, IoT ierīces savu datu glabāšanai var izmantot decentralizētu tīklu. Tātad viņi var palikt aizsargāti, pat ja ir uzbrukumi.

Apkalpošanas procesa izsekošana reāllaikā

Ražošanas dīkstāves laiks ir saistīts ar tehnisko apkopi. Bet tā izmaksas ir grūti aprēķināt. Diemžēl vairāk nekā 80% uzņēmumu pat nevar pareizi aprēķināt šīs izmaksas. Tātad tas rada milzīgu neefektivitāti iekšējā piegādes ķēdē. Tā kā uzņēmumi paļaujas uz vecām iekārtām, dīkstāves biežums var krasi palielināties.

Bet blokķēdes izmantošana ražošanā piegādes ķēdes uzturēšanai var nodrošināt šī procesa automatizāciju. Piemēram, jūs varat iegūt apkopes procesa izsekošanu reāllaikā, kas palīdzēs jums viegli noteikt dīkstāvi. Arī daudzos gadījumos atkarība no blokķēdes var palīdzēt jums noskaidrot problēmas galveno cēloni.

Vai vēlaties pārbaudīt vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet 20 un vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu šobrīd!

Sensitīvu datu nodrošināšana

Vēl viens svarīgs uzdevums blokķēdei ražošanā ir sensitīvu datu nodrošināšana ražošanas līnijā. Kā jūs jau zināt, ražošanas nozare ik pa laikam nodarbojas ar daudz iekšējas sensitīvas informācijas. Tātad, ja informācija izkļūst vai nonāk konkurentu rokās, tas var nozīmēt milzīgus zaudējumus. Tāpēc ir tikai loģiski izmantot tehnoloģiju, kas šai slepenajai informācijai var piedāvāt drošību.

Šķiet, ka blokķēde tam ir ideāla spēle. Patiesībā blokķēde var palīdzēt šai nozarei, piedāvājot uz autentifikāciju balstītu piekļuvi datiem.

Droša piedevu ražošanas tirgus

Piedevu ražošana ir jauns ražošanas nozares pārņemšanas veids. Patiesībā tas nozīmē 3D drukāšanu. Tomēr tas joprojām nav mainstream. Jautājums ir tāds, ka šai nozarei ir nepieciešams piemērots kanāls, lai parādītu iespējas. Bet, ņemot vērā visas krāpnieciskās darbības, kas jau notiek nozarē, daudzi īsti ražotāji nevar izcelties. Turklāt ir vēl viens jautājums par citu cilvēku zādzību, uzlaužot šī printera serverī. Bet blokķēde var piedāvāt drošu tirgu, kur dizaineri var patentēt savus dizainus un tos pārdot. Arī valdības var izsekot jebkurām nelikumīgām darbībām šajā jomā, izmantojot arī blokķēdi.

Materiālu ieguves uzlabošana

Materiālu piegāde ir izšķiroša ražošanas nozarei. Kāpēc gan? Tas ir tāpēc, ka, ja viņi neizmanto autentiskus materiālus, viņu gala produkta kvalitāte ievērojami samazināsies. Tāpēc ir loģiski pārbaudīt avotu pirms pēdējā pirkuma veikšanas.

Tātad izšķiroša nozīme ir blokķēdes izmantošanai ražošanā, lai uzturētu piegādes ķēdi. Blockchain var palīdzēt nodrošināt avota autentiskumu un materiālu kvalitāti. Vēl jo vairāk, bloķēšanas ķēde pat var savienot iespējamos avotus ar saviem pircējiem, lai dotu viņiem vairāk iespēju.

Labāks biznesa modelis, izmantojot blokķēdi, var palīdzēt jūsu uzņēmumam daudzos veidos. Sāciet savu blockchain projektu, izmantojot mūsu galveno blockchain ieviešanas stratēģiju tūlīt!

Reālās pasaules ražošanas uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Volkswagen grupa

Volkswagen grupa ražošanā izmanto blokķēdi, lai izsekotu viņu minerālu piegādes ķēdei. Patiesībā uzņēmums cenšas efektīvi iegūt materiālu un pienācīgi uzturēt stāvokli. Praktiski viņi izsekos minerālkobaltu, ko izmanto litija jonu akumulatoros. Šo minerālu pārbaude aizņem daudz resursu, taču, izmantojot blokķēdi, var ietaupīt to laiku un naudu.

Toyota grupa

Toyota ir vēl viens no ražošanas uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi savai autobūves nozarei. Patiesībā šī grupa pēta blockchain ietekmi nozarē, lai redzētu, kur blockchain var visvairāk spīdēt. Vēl vairāk, viņi arī izmanto blokķēdi savai piegādes ķēdes pārvaldībai, lai iegūtu nepieciešamo informāciju pašpiedziņas automašīnām.

Samsung

Samsung ļoti efektīvi izmanto blokķēdi ražošanas tirgos. Galvenokārt viņi vēlas izmantot blokķēdi, lai izsekotu savus sūtījumus no rūpnīcas līdz veikaliem, izmantojot reāllaika izsekošanas funkciju. Pēc viņu domām, viņi var samazināt piegādes izmaksas līdz 20%, ja viņi sāk izmantot blokķēdi.

Daimlers

Daimler ir vēl viens no ražošanas uzņēmumiem, kas izmanto blockchain savai datu koplietošanas platformai. Patiesībā viņi jau ir pabeiguši koncepcijas pierādīšanu ar Okeāna protokolu attiecībā uz blokķēdi. Vēl jo vairāk, tagad viņi zina, kā viņi var izmantot blokķēdi, lai monetizētu datu plūsmas savā iekšējā piegādes ķēdē.

Foxconn

Foxconn ir viena no lielākajām tehnoloģiju kompānijām šobrīd, un viņi ir atbildīgi par Apple iPhone ražošanu. Patiesībā, izmantojot blokķēdi, tie dod iespēju nebanku aizdevējiem aizdevumu naudu tieši piegādes ķēdei. Tātad viņi var viegli savienot aizdevējus ar piegādātājiem bez papildu dokumentiem.

Ford

Ford ir vēl viens no automobiļu ražošanas uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes minerālu iegūšanai. Patiesībā viņi izmanto IBM tehnoloģiju, lai izsekotu minerālu krājumus automobiļu ražošanas nozarē. Galvenais mērķis ir nodrošināt atvērtu tīklu, kas citiem var palīdzēt izsekot un apstiprināt visus derīgos izrakteņus, kas ietaupa laiku un naudu.

Nestle

Nestle pārtikas ražošanas procesā izmanto blokķēdi. Šeit uzņēmums sadarbojas ar OpenSC, lai izstrādātu savu pārtikas procesu un piegādes ķēžu izsekošanu. Bet šī iniciatīva atšķiras no viņu darba ar IBM Food Trust.

Unilever

Unilever strādā pie viena gada izmēģinājuma projekta, kurā viņi izmantos blokķēdi, lai izsekotu savus tējas piegādes ķēdes darījumus. Pašlaik uzņēmums strādā ar lielajām bankām, lai izsekotu lauksaimniekus un kopējo tējas piegādes un ražošanas procesu.

Pfizer

Pfizer ražošanā izmanto arī blokķēdi. Patiesībā viņi ir farmācijas uzņēmums, un viņi vēlas nodrošināt pareizos produktus piegādē. Tātad kopā ar citiem farmācijas uzņēmumiem viņi izseko visus savus klīniskos medikamentus no ražošanas līdz patērētājam.

Merck & Co.

Vēl viena farmācijas kompānija Merck & Co ražošanā izmanto blokķēdi, lai risinātu tādus ražošanas jautājumus kā zāļu uzglabāšana, normatīvo aktu ievērošana, klīniskie pētījumi, aukstuma ķēdes efektivitāte utt. Pašlaik tie ir daļa no Narkotiku piegādes ķēdes drošības likuma (DSCSA) konsorcija.

Lasīt vairāk: 50 labākie uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Secinājums

Blockchain priekšrocības ražošanā ir milzīgas. Blockchain var radīt iespējas visai nozarei un nodrošināt taisnīgu tirgu lielajiem un mazajiem ražotājiem. Kā redzat, blokķēde var diezgan viegli iekļauties ražošanas ekosistēmā. Tāpēc ir pienācis laiks uzņēmumiem visā pasaulē sākt izmantot šo tehnoloģiju un izmantot visu tās slavu.

Vai jūs aizrauj tehnoloģija un vēlaties izpētīt vairāk iespēju? Ja esat tikai iesācējs un vēlaties uzzināt vairāk par tehnoloģiju, varat apskatīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu. Sāciet savu blockchain ceļojumu un izmantojiet blockchain priekšrocības jau tagad!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map