Blockchain digitālā pārveidošana – PowerPoint prezentācija

Šajā rakstā mēs izskatīsim mūsu uzņēmumu bloku ķēdes pieņemšanas redzējumu un analīzi un to, kā mēs līdz 2030. gadam sasniegsim USD 3 triljonus pievienotās vērtības, izmantojot mūsu bloku ķēdes PowerPoint prezentāciju.

101 Blockchains ir blokshēmas izpētes un stratēģisko konsultāciju uzņēmums. Mēs esam vērsti uz blokķēdes tehnoloģiju izglītību un sabiedrības uztveres robežu pārvarēšanu un blokķēdes tehnoloģijas izpratni.

Pasaules tirdzniecības organizācija izlaida a ziņojumu par blokķēdes tehnoloģijas efektu par starptautisko tirdzniecību. Saskaņā ar ziņojumu Blockchains ekonomiskā pievienotā vērtība pasaules mērogā līdz 2030. gadam varētu sasniegt gandrīz trīs triljonus USD.

Šī blockchain prezentācija sniegs jums skaidru priekšstatu par Blockchain izcelsmi un to, kurp mēs dodamies. Ja jums patīk lasīt rakstu, iesakām arī lejupielādēt blockchain PowerPoint ppt /blockchain pptx un dalieties tajā ar draugiem. Varat to izmantot arī kā bezmaksas blockchain PowerPoint veidni citos ar blockchain saistītos projektos vai blockchain ieviešanas prezentācijā (saskaņā ar lietošanas noteikumiem).

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Mēs sāksim ar dažiem blockchain pamata slaidiem, lai pārliecinātos, ka mēs visi esam saskaņoti ar biznesa blockchain:

Saites lejupielādei: Blockchain pptx | Blockchain pdf | Blockchain Powerpoint

2. slaids: publiskais un privātais tīkls

Līdz šim nozares uzmanības centrā galvenokārt bija publisko blokķēdes tīklu izmantošana. Pateicoties bitcoinam, pirmās paaudzes kriptovalūtai, kas mums nopirka Blockchain ideju. Pēc tam to uzlabo otrās paaudzes Ethereum, kas ieviesa viedos līgumus un dApps. Vēlāk arī citi publiskie tīkli, piemēram, EOS, NEO utt., Iekļuva tirgū ar uzlabotu ieviešanu un dažreiz atšķirīgu pieeju.

No otras puses, mums ir privāta blokķēdes struktūra. Pēdējo gadu laikā simtiem uzņēmumu veidoja privātus tīklus vai tīklus ar atļaujām, kur katrs lietotājs tiek identificēts, verificēts un saņem datus atbilstoši viņa noteiktajām atļaujām. Šādi uzņēmumi pieņem blokķēdes tehnoloģiju. Viens no vadošajiem ietvariem, kas piedāvā atļautu tīklu, ietver Hyperledger Blockchain. Par to mēs runāsim vēlāk.

Bet vai mums ir jāpieņem blokķēdes tehnoloģija? Izpētīsim to mūsu blokķēdes tehnoloģiju prezentācijā.

Lasiet arī: Public vs Private Blockchain


3. slaids: Blockchain galvenās iezīmes

Tātad, kas padara blokķēdes tehnoloģiju tik unikālu? Kāpēc tik daudzi uzņēmumi pašlaik izstrādā paši uz blokķēdes balstītas lietojumprogrammas?

Ja mēs pētīsim uzņēmumus un to, kā viņi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, mēs varam redzēt šādas bloku ķēdes funkcijas, kuras viņi izmanto.

 • Decentralizēts un izplatīts: Blokķēde ir decentralizēts, izplatīts darījumu digitālais ieraksts (virsgrāmata), kas tiek nodrošināts, izmantojot dažādas kriptogrāfijas metodes.
 • Paaugstināta drošība un nemainīgums: Katrs darījums vispirms tiek pārbaudīts, pirms tiek pievienots Blockchain. Pēc pievienošanas tos nekādā gadījumā nevar mainīt. Ir arī viegli izsekot darījumiem un tos pārbaudīt, izmantojot vienādranga konsensa algoritmu.
 • Izplatītās grāmatas: Visiem tīkla dalībniekiem ir piekļuve vienai un tai pašai “patiesības versijai”, taču neviens lietotājs to nevar kontrolēt.
 • Pamatojoties uz vienprātību: Lai pievienotu jaunu darījumu, mums jāpanāk tīkla vienprātība. Tas rada neuzticamu vidi. Bez efektīva konsensa mehānisma mums būtu lēna un dārga datu bāze.
 • Ātrāk: Pateicoties vienprātības mehānismam, mums ir uzticība un mēs varam daudz ātrāk apstiprināt darījumus.

Piezīme: Ja jūs veidojat savu uzņēmuma bloku ķēdes prezentāciju, mēs iesakām iekļaut galvenās Blockchain funkcijas, jo tas var dot lasītājiem labu pamata izpratni par to, ko Blockchain piedāvā.

Patīk tas, ko lasāt? Ja jā, dalieties ar šo labāko blockchain prezentāciju (lejupielādējiet blockchain pptx) ar saviem vienaudžiem!

4. slaids: Blockchain tehnoloģijas vēsture

Vai Blockchain ir pārspīlēts? Atbilde ir jā. Kaut arī Blockchain varētu izklausīties pārspīlēts, patiesībā Blockchain pēdējos gados ir daudz uzlabojies. Apskatīsim blokķēdes tehnoloģiju vēsturi.

Jums vajadzētu arī iepazīties ar Satoshi balto grāmatu, kas tika izlaista pirms 10 gadiem. Vēl viens liels notikums ir Ethereum blokķēdes izlaišana, kurā tika ieviesti divi svarīgi jēdzieni, t.i., viedie līgumi un decentralizētās lietojumprogrammas (dApps). Tomēr vēl divi galvenie notikumi ietekmēja uzņēmumu bloku ķēdes pasauli. Tie ir šādi.

R3: 2014. gadā tika izveidota Blockchain Technology R3. Forms Consortium ir izveidots arī ar vairāk nekā 40 mantotiem finanšu uzņēmumiem blokķēdes tehnoloģijas ieviešanai. R3 blockchain platformai ar nosaukumu Corda ir spēcīga klātbūtne finanšu sektorā, kas norāda uz projekta panākumiem.

Hyperledger: 2015. gadā Linux fonds atklāja jumta atvērtā koda blokķēdes projektu ar nosaukumu Hyperledger. Braiena Behlendorfa vadībā Hyperledger tiek izmantots gandrīz visos uzņēmuma blockchains projektos.

Šie 2 notikumi ir galvenie notikumi, kas veidoja pašreizējo blokķēdes ekosistēmu. Tā vietā, lai mums būtu viens liels tīkls, mums ir daudz pielāgotu īpašu tīklu atbilstoši katras organizācijas vajadzībām.

Mēs neesam pārliecināti, kā Blockchain darbosies nākotnē, taču 2019. – 2020. Gads izaicinoši ir uzņēmuma bloku ķēdes gadi. Šeit mēs redzēsim arvien vairāk īpašus tīklus, kas kalpos konkrētiem lietošanas gadījumiem. Īsāk sakot, mēs redzēsim vairāk izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas (DLT) piemēru, kas tiek izmantoti centralizētās organizācijās.

5. slaids: blokķēžu veidi

Būtībā ir trīs veidu blokķēdes tīkli: publisks, privāts, federāls

Publiskā blokķēdes tīklā ikvienam ir atļauts pievienoties un piedalīties. Ne tikai to, bet ikvienam ir atļauts iziet cauri Virsgrāmatai un piedalīties tīkla vienprātībā.

Privātās blokķēdēs vienai organizācijai būs autoritāte pār tīklu, kur viņi diktēs, kas var pievienoties tīklam un piekļūt tam.

Padomājiet par to kā par centralizētu-decentralizētu tīklu.

Bet ar federālo Blockchain jūs iegūsiet decentralizētu privāto vidi.

Izklausās mulsinoši? Neuztraucieties, mēs saņēmām jums informāciju. Federālajā bloku ķēdē tā vietā, lai viena organizācija uzturētu tīklu, būtu vairākas organizācijas, kuras pieņems lēmumu pieņemšanas lomu.

Vairāku pušu klātbūtne tīklā izveido federālās Blockchain decentralizēto struktūru.

Ir arī divu veidu bez atļaujas Blockchain.

Bez atļaujas ikviens var pievienoties, apskatīt un nogulsnēties.

No otras puses, uzņēmuma bloķētajai ķēdei ar atļauju nav obligāti jābūt vietējai marķierim vai īpašumam savai platformai. Viņiem arī nav vajadzīgi kalnrači, un viņiem ir nepieciešami arī žetoni. Viņiem ir atļauts, kas nozīmē, ka viņu īpašnieki to stingri kontrolē un pielāgo savām vajadzībām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain Transformation? Reģistrējieties mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursos tūlīt!

6. slaids: Izmantojiet lietu vērtību > Ieviešanas izaicinājumi

Ir daudz dažādu uzņēmumu blokķēdes lietošanas gadījumu. Tomēr pastāv ieviešanas problēmas, kā arī tas attiecas uz katru lietošanas gadījumu. Blockchain uzticība rada pilnīgi jaunu vērtību, jo tā ļauj organizācijām daudz labāk rīkoties ar viltojumiem un korupciju. Tas arī uzlabo piegādes ķēdi, automatizē procesus un uzlabo datu glabāšanu un piekļuvi.

Izmantojot blockchain tehnoloģiju, bankas var padarīt savus lietotājus par viņu lietotāju pieredzes centru. Šobrīd lielākā daļa lielāko banku jau strādā pie blokķēdes tehnoloģijas pārbaudes un ieviešanas, lai gan tās nav atrodamas bitcoin.

Kā mēs jau minējām, pastāv blokķēdes pieņemšanas problēmas, ņemot vērā, ka tā joprojām ir jauna topošā tehnoloģija. Tomēr vērtība turpina pieaugt, kā mēs varam redzēt no pašreizējās blokķēdes ekosistēmas ap mums. Ar laiku mēs varēsim atrisināt vairāk problēmu un labāk iekļaut blokķēdes tehnoloģiju.

Divi galvenie blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas gadījumi ietver produktu izsekošanu un piegādes ķēžu pārvaldīšanu. Viena vertikāle, kas dod milzīgu labumu, ietver eļļu & Gāze vertikāla. Shell pašlaik iegulda Blockchain, jo Accenture ziņojumi liecina, ka Blockchain var ietaupīt 5% ieņēmumu, tikai uzlabojot precizitāti.

Lielākoties, domājot par Blockchain, viņi domā par bitcoin. Bitcoin ir pirmās paaudzes blokķēdes kriptonauda, ​​bet Blockchain ir kas vairāk nekā kriptonauda.

7. slaids: nefinanšu uzņēmumi

Kā redzat, ir 20 vadošie uzņēmumi, kas ievieš blokķēdes tehnoloģiju.

 • Automobiļu giganti, piemēram, Ford & Toyota savos viedajos mobilitātes risinājumos ievieš Blockchain.
 • Mazumtirdzniecības giganti, piemēram, Walmart un Nestle, ievieš Blockchain pārtikas produktu izsekošanai. Walmart ikdienas darbībai izmanto IBM Food Trust; tā izmanto Blockchain, lai izsekotu un pārvaldītu visas savas mazumtirdzniecības preces.
 • Apdrošināšanas giganti, piemēram, Metlife & Prudential eksperimentē ar Blockchain apdrošināšanai ar automatizētām apdrošināšanas atlīdzībām un tirdzniecības risinājumiem
 • Kuģniecības milži, piemēram, FedEx & Maersk tirdzniecībai izveido platformas, kuras darbina Blockchain, kas uzraudzīs kravu pārvadājumus.
 • Pat Facebook strādā savā blokķēdes komandā, lai pārbaudītu blokķēdes tehnoloģijas pievienoto vērtību.

Bet tas ir tikai aisberga gals. Apskatīsim interesantākus projektus, jo īpaši saistībā ar federālajiem tīkliem.

8. slaids: Federētie blokķēdes tīkli

Pēdējo trīs gadu laikā tiek pielikti lieli pūliņi, lai izveidotu apvienotus tīklus. Vairāk nekā desmitiem projektu izmanto Hyperledger vai R3 Corda, kā redzam infografikā! Tagad mums ir uzticama vide starp banku grupām, apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem un piegādes ķēdēm.

Federālais tīkls ir nākamais solis blokķēdes tehnoloģijas progresā. Nākamais posms būs pievienotās vērtības lietojumprogrammas (-u) izvietošana, kas darbosies virs šiem tīkliem.

Viens piemērs ir B3i, kas visas oficiālās apdrošināšanas dokumentācijas digitalizēšanai izmanto R3 blockchain tehnoloģiju. Tas ļaus uzņēmumiem racionalizēt savus pakalpojumus un nodrošināt labāku patērētāju apmierinātību.

Ir arī daži galvenie programmatūras pārdevēji, kas jau aktīvi piedalās šajā jaunajā ekosistēmā. Izpētīsim tos.

9. slaids: Uzņēmumu bloku ķēdes ekosistēma

Enterprise Blockchains ekosistēma ir ļoti ātra, attīstoties kopā ar pārdevējiem, kas piedāvā Blockchain kā pakalpojumu. Mums būs arī dažādas uzņēmuma bloku ķēdes platformas, piemēram, Corda, Hyperledger & Ethereum.

Šeit ir ceļvedis Hyperledger vs Corda r3 vs Ethereum, kuru varat pārbaudīt

Šie pārdevēji pašlaik ir aktīvi un iegulda pūles tehnoloģiju attīstībā, kā arī pārdošanas un mārketinga aspektā. Sākot ar 2019. – 2020. Gadu mēs redzēsim arvien jaunus šo pārdevēju ieguldījumus.

Oracle arī nesen paziņoja, ka viņu Blockchain kā pakalpojumu platformā tiek ražoti vairāk nekā desmit projekti.

Oracle, tāpat kā lielākā daļa pārējo, savu blokķēdes platformu izstrādāja virs Hyperledger ietvara. Hyperledger bija pirmais, kas koncentrējās uz īpašiem tīkliem, un tādējādi viņam bija pirmās priekšrocības.

Iepazīsimies tālāk ar Hyperledger ekosistēmu.

Saites lejupielādei: Blockchain arhitektūras ppt | Blockchain pdf | Blockchain Powerpoint

10. slaids: Hyperledger Blockchain ekosistēma

Hyperledger ir pazīstama ar savu ekosistēmu, un tāpēc tā ir viena no populārākajām uzņēmumu blokķēdēm. To aktīvi izmanto lielākās piegādes ķēdes, piemēram, Food Trust ar Walmart.

Hyperledger sadarbojas ar visiem pārdevējiem, un, kā mēs redzam rezultātus ar Oracle, AWS, Microsoft AZURE blokķēdi, pat Samsung izstrādā savu blokķēdes lietojumprogrammu, izmantojot Hyperledger.

Hyperledger redzējumā “būs daudzu ķēžu pasaule, daži publiski tīkli, piemēram, Bitcoin un Ethereum, daži privāti tīkli, daži atļauti, citi bez. Katrai kopienai var būt savs tīkla veids. ”

Tāpat Apache tīmekļa serveris cilvēkiem deva rīku, lai izveidotu savu vietni, nevis liktu viņiem izmantot vienu lielu vietni.

 • Londonas Fondu biržas grupa: Londonas Fondu biržas grupa izmanto Fabric, lai izveidotu finanšu biznesa tīklu. Viņi plāno izmantot tīklu, lai panāktu savietojamību ar esošajām sistēmām, tādējādi veicinot to efektivitāti.
 • T Mobile: T-Mobile izveidoja Sawtooth Hyper direktoriju, izmantojot Hyperledger Sawtooth, lai nodrošinātu piekļuves un identitātes pārvaldības risinājumus.

Veselības aprūpe ir arī viens no vadošajiem veselības aprūpes uzņēmumiem, kas pieņem Hyperledger. Iegremdēsimies veselības aprūpes vertikāle.

11. slaids: Veselības aprūpe

Izplatītā virsgrāmatu tehnoloģija faktiski var glābt dzīvību! Kā?

 • Sekojot piegādes ķēdēm, viltojumi tiek turēti līcī – Tā kā aptuveni 10 līdz 30% narkotiku ir viltoti, zāļu viltojums ir liela problēma visai veselības nozarei, jo tā summa gadā ir 200 miljardi USD.

  Lai apturētu zāļu viltojumus, visas zāles vispirms tiek reģistrētas Blockchain, pirms tās atstāj ražošanas uzņēmumu. Tas nozīmē, ka, ja Blockchain nav atrodams zāļu reģistrs, to var viegli identificēt kā viltotu.

 • Mēs varam izbeigt datu glabātavas un izmantojot trastu tīklu. Mēs varam nodrošināt pārredzamību ātrāk un labāk. Klīniskie pētījumi rada daudz datu, un Blockchain for Healthcare var palīdzēt viņiem uzglabāt izplatītā tīklā, padarot tos viegli pieejamus ikvienam. Dati ietver statistiku, ziņojumus, aptaujas, medicīniskos attēlus, asins analīzes utt.
 • Pretenziju process tiek uzlabots, droši koplietojot datus. Norēķini par veselības aprūpi un prasījumi cieš no krāpnieciskām darbībām. Blockchain var patiesi pārveidot prasību procesu, nodrošinot uzticamu tīklu.

Blockchain ietekme ir novērota arī uz valdības pakalpojumiem. Izpētīsim tos tālāk.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

12. slaids: valdības pakalpojumu blokķēde

Valdības blokķēde piedāvā uzticama tīkla slāni, kur būs dokumentācija bez papīra. Galvenais šeit ir dokumentācija bez papīra, jo mēs visi zinām, kā dokumenti var izraisīt neuzticību, jo tas nozīmē, ka ar datiem var manipulēt vai arī var notikt kļūda.

Nemaz nerunājot par to, ka bezpapīra sistēma var vienlaikus apstrādāt milzīgu datu daļu, piemēram, rēķinu apmaksu, vīzu pieteikumus un daudz ko citu..

Šeit ir tikai to valstu saraksts, kuras jau izmanto Blockchain, lai uzlabotu savus pakalpojumus, palielinātu pārredzamību un apkarotu korupciju.

 • Šveice: Pilsēta Zug izveidoja jaunu platformu ar nosaukumu ZugID. Šī lietojumprogramma ļaus visiem Zug iedzīvotājiem piekļūt e-pārvaldībai drošā veidā.
 • Brazīlija: Valdība sadarbojās ar uPort, lai iegūtu personu apliecinošus dokumentus un dokumentus.
 • Igaunija ir lielisks piemērs. Viņi jau 2014. gadā savā zemesgrāmatā ir ieviesuši Blockchain.

Balsošana ir arī viens no labākajiem piemēriem, parādot, kā valdības var pieņemt Blockchain.

Uzticība ir galvenā spēja, kas bloķē ķēdi valdības procesos. Katrā no valdības struktūrām uzticībai ir svarīga loma. Tā kā katra sistēma ir sarežģīta un tajā iesaistītas maz ieinteresēto personu, izplatītā virsgrāmata & Šķiet, ka blokķēdes ir pareizā tehnoloģija, lai pārveidotu mūsu mijiedarbību un darbību.

13. slaids: Centralizēts vs decentralizēts internets

Tagad izmantosim brīdi, lai saprastu, kāpēc Blockchain ir fundamentāla tehnoloģija. Tas ir neuzticami. Vēl jo vairāk, tā ir pilnīgi jauna tīkla struktūra, kur tā vietā, lai mums būtu viena autorizācijas entītija, mums ir tīkls, kurā visi mezgli var piedalīties vienprātības metodē. Tas nozīmē arī jaunu datu plūsmu, kad katrs mezgls ir savienots. Nemaz nerunājot, tas nozīmē arī jaunus biznesa modeļus.

Blockchain piedāvā daudz biznesa iespēju pašreizējiem uzņēmumiem. Uber & Airbnb ir lielisks Web 2.0 biznesa modelis. Gan Airbnb, gan Uber ir dibināti attiecīgi 2008. un 2009. gadā, savukārt internets pirmo reizi tika publiskots 90. gadu sākumā. Tas nozīmē, ka attiecībā uz jauninājumiem mums jābūt pacietīgākiem.

Apskatīsim tīmekļa vēsturi dziļāk.

Šeit ir rokasgrāmata par centralizēto un decentralizēto internetu, kuru varat pārbaudīt.

14. slaids: Web 3.0 darbinās Blockchain

Apskatīsim tīmekļa vēsturi. Mēs visi esam pazīstami ar Web 1.0, kur e-pasts ir norma. Bet tajā laikā mēs sūdzējāmies, kā mēs nevaram nosūtīt fotogrāfijas. Tomēr tas lēnām tika palielināts, pateicoties inženieriem, kas strādā pie tā uzlabošanas.

Tehnoloģiskā attīstība nekad neapstājās, jo Web 2.0 drīz pārveidoja internetu ap mums. Tas radīja uz informāciju vērstu internetu ar tādiem pakalpojumiem kā Wikipedia, Youtube un Facebook. Pašlaik šie lielie uzņēmumi kontrolē internetu un tā lietotājus.

Tāpat Web 3.0 būs nākotne, jo tas pilnībā pārveidos apkārtējo pasauli. Web 3.0 ir unikāls divu iemeslu dēļ.

 • Blockchain ir viss par uzticēšanos
 • Blockchain atkal padarīs cilvēkus vērtīgus

Izplatītā virsgrāmata kalpos par galveno infrastruktūras slāni jaunā uzticības internetā, kur dažādas ierīces, tostarp viedās automašīnas, var savstarpēji mijiedarboties un panākt vienošanos, izmantojot vienprātības metodi. Tiks uzlabota arī lietotāju privātums, kur lietotāji vienlaikus jutīsies drošāk un būs savienoti.

Tātad, vai Web 3.0 ir iespēja? Protams, tā ir, bet ir acīmredzamas problēmas, kuras tai vispirms jāpārvar. Apskatīsim tālāk norādītās problēmas.

Saites lejupielādei: Blockchain tehnoloģijas powerpoint prezentācija ppt | Blockchain prezentācija pdf | Blockchain Powerpoint

15. slaids: Top Blockchain pieņemšanas izaicinājumi

Uzņēmuma galvenās bloku ķēdes ieviešanas problēmas varam sadalīt divās galvenajās kategorijās: cilvēka faktori, tehnoloģiskie faktori.

Mēs varam runāt par noteikumiem, sabiedrības uztveri un prasmju kopumu, taču tas viss ir saistīts ar zināšanu trūkumu dienas beigās. Un tieši to mēs darām 101 blokķēdē, sniedzot vērtīgu informāciju viņu lasītājiem.

Cilvēka faktori:

 • Noteikumi
 • Noziedzīga saikne
 • Sabiedrības uztvere
 • Prasmju komplekts
 • Tehnoloģiskais dizains

Tehnoloģiskie faktori:

 • Mērogojamība
 • Izrāde
 • Enerģijas patēriņš
 • Privātums
 • Drošība

16. slaids: Blockchain Transformation Playbook

Blokķēdes ieviešana ir daudz sarežģītāka, salīdzinot ar vispārējo lietojumprogrammu instalēšanu. Tas nozīmē, ka jūs nevarat lūgt savu komandu instalēt Blockchain tāpat kā jūs, lai instalētu tīmekļa serveri. Blockchain nodrošina stabilu tīklu, kur katrs process var mijiedarboties viens ar otru un uzturēt augstu uzticības un pārredzamības līmeni.

No mūsu pieredzes jūs redzēsiet bloku ķēdes pārveidošanas rokasgrāmatā, pieci soļi, lai jūsu organizācijā sasniegtu blokķēdes izcilību, ir šādi:

 1. Sākt ar mazo
 2. Izveidojiet darba grupu
 3. Vilciens & Izglītot
 4. Izstrādāt stratēģiju
 5. Komunikācijas

17. slaids: vai jūs esat DARBINIEKS?

101 Blockchains ir vairāk nekā tikai pētījums & konsultāciju uzņēmums. Mēs piedāvājam infografikas, ceļvežus un pārskatus, un to veido DOERS kopiena. Cilvēki tāpat kā es & jūs, kuriem ir vienāds redzējums par blokķēdes izglītības nozīmi, varat uzplaukt 101 blokķēdē.

Tātad, kā jūs varat gūt labumu no 101 blokķēdes?

Kā indivīds jūs varat paplašināt savas zināšanas, sniegt ieguldījumu viesu ierakstos un pat pievienoties mūsu vēstnieka programmai.

Kā uzņēmums jūs esat laipni aicināts pievienoties mūsu partnerības programmai vai strādāt ar mums tieši pie saviem projektiem.

18. slaids: paldies

Paldies, ka lasījāt. Mēs esam aizraujošā stadijā, jo vairāk uzņēmumu blokķēdes tiek pieņemtas visā nozarē! Jūs varat arī sākt mācīties par Blockchain, un nekad nav par vēlu sākt mācīties.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz saites blockchain PowerPoint ppt lejupielādēt. Blokķēdes prezentācijas ppt satur labus blokķēdes lietošanas gadījumus ppt.

To var arī lejupielādēt kā blockchain PowerPoint pdf vai a blockchain PowerPoint veidne sava blockchain ppt izveidošanai. (saskaņā ar lietošanas noteikumiem).

Jūs varat sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes tehnoloģiju un rūpīgāk izprastu elementus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map