Blockchain ieviešanas stratēģija – Enterprise Framework

Tehnoloģijas nav tas, kas jebkurā brīdī sasniedz piesātinājumu. Katru dienu vienmēr tiek izgudrotas jaunas tehnoloģijas, un katra no tām sniedz savu ieguldījumu mūsdienu tehnoloģiju pasaulē; mēs visi to gaidām.

Tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, arī šobrīd blokķēde ir nonākusi augstāko revolucionāro tehnoloģiju sarakstā. Saskaņā ar neseno aptauju 53% uzņēmumu uzskata, ka blokķēdes tehnoloģija tagad ir kritiska viņu uzņēmuma prioritāte.

Tomēr ir daudz eksperimentu ar tehnoloģiju. Jebkurā gadījumā, tā kā šķiet, ka tehnoloģija vairāk virzās uz tiešraides projektiem, labāk ir uzzināt par blokķēdes ieviešanas stratēģiju, kamēr jūs varat.

Tātad, lai palīdzētu jums iekļūt blokķēdes sacensībās, mēs šajā ceļvedī piedāvājam pilnīgu bloku ķēdes ieviešanas stratēģiju.

Tātad, sāksim!

 

Contents

Galvenie principi, kas jāpatur prātā jūsu uzņēmuma Blockchain risinājumam

Sāksim ar pamatiem, pirms mēs pāriet uz blokķēdes ieviešanas stratēģiju. Lai pārliecinātos, ka jūsu blokķēdes biznesa process ir veiksmīgs, jums jāpatur prātā šie punkti. Apskatīsim, kas tie ir –

 • Atklātās inovācijas vienmēr ir labākas
 • Atļautai blokķēdei ne vienmēr jābūt privātai
 • Pārredzama pārvaldība ir ceļš
 • Vienoti standarti var palielināt savstarpēju izmantojamību
 • Privātumam ir jābūt

 

Atklātās inovācijas vienmēr ir labākas

Lai nodrošinātu, ka jūsu bloku ķēdes biznesa process ir atvērts, jums jāizmanto daudzveidīgā atvērto organizāciju un kopienu kopiena. Ilgtermiņā tas nodrošinās, ka jums vienmēr ir kvalitātes kodi.

Turklāt jums būtu vēl vairāk izdevīgi, ja jūs varētu būt daļa no atvērtas pārvaldības sistēmas, kas veicinātu saskaņā ar atvērtiem licencēšanas modeļiem. Turklāt, ja iespējams, jums vajadzētu izvairīties no jebkādas patentētas tehnoloģijas un izmantot atvērtā koda ietvarus, kas piedāvātu koplietošanas iespējas.

Patiesībā, ja jūs to varat izdarīt pareizi, tas noteikti palielinātu jūsu novatoriskās prasmes un padarītu jūsu blokķēdes biznesa procesu ienesīgāku. Paralēli tam jūs saņemsiet samazinātu izmaksu un laiku, lai padarītu savu blokķēdes stratēģiju nobriedušāku.

Piemēram, Hyperledger blockchain uzņēmuma projekts faktiski atrodas Linux Foundation. Patiesībā izstrādātāji to uzskata par siltumnīcu, kas piedāvā uzņēmuma līmeņa tehnoloģijas un daudzveidīgu kopēju kopienu. Šobrīd Hyperledger ir 14 projekti zem spārniem ar trim dzīviem.

 

Atļautai blokķēdei ne vienmēr jābūt privātai

Otrs jautājums, kas jāpatur prātā, ir tas, ka visām uzņēmuma līmeņa platformām ir jātiek galā ar uzticības un regulatīvajiem pienākumiem. Tādējādi blokķēdes biznesa procesam ir jāievēro uzticamas piekļuves un atļauju piešķiršanas principi.

Kaut arī publiskajām blokķēdes platformām ir daudz funkciju, tās tomēr nav piemērotas uzņēmumiem. Precīzāk, tie, kas grozās ap noteikumiem. Patiesībā visām organizācijām ir jāzina, ar ko viņi nodarbojas, kā arī jāpārliecinās, ka neviens neizmanto viņu platformu nelikumīgām darbībām.

Tāpēc publiska blokķēde faktiski neietilpst aprakstos.

No otras puses, tas nenozīmē, ka jums jādodas tikai ar privāto blokķēdi. Tā vietā jūs varat izmantot atļauto platformu iespējas. Galvenokārt šīs platformas ir atvērtas ikvienam, lai reģistrētos, taču viņiem būs kriptogrāfiski jāpārbauda sava identitāte.

Ja jūs varat ieviest kopēju identitātes standartu, to būs viegli vienkāršot dažādās platformās, izmantojot vienu pārbaudītu akreditācijas datu kopu..

Piemēram, Steller ir decentralizēta globāla maksājumu sistēma, un Sovrin ir digitālās identitātes pārvaldības sistēma. Patiesībā abas platformas ir atvērti, bet atļauti tīkli. No otras puses, TradeLens ir arī sistēma, kurai ir piešķirta atļauja. Tas ir piegādes ķēdes pārvaldības tīkls, kas kā pamattehnoloģiju izmanto Hyperledger Fabric.

 

Pārredzama pārvaldība ir ceļš

Pārvaldība cilvēkiem ir visvairāk saistīta ar korupciju. Tādējādi, ja vēlaties pārliecināties, vai jūsu bloku ķēdes stratēģijas platforma var novērst jebkādas ietekmes, jums jādodas uz pārredzamu pārvaldību.

Patiesībā pārredzama pārvaldība var nodrošināt sadalītu un unikālu pārvaldes sistēmas formu, kas veicina uzticēšanos, neuzticoties.

Blockchain ieviešanas uzņēmumiem vienmēr vajadzētu apsvērt platformas, kas pēc noklusējuma piedāvās demokrātisku struktūru. Turklāt tai ir jāveicina arī atļauju piešķiršanas iespējas un lietotāju privātums.

No otras puses, ir jābūt noteiktiem noteikumiem, kas var pievienoties tīkliem, un kā viņi to var izdarīt? Sākumā ir jāprecizē vadlīnijas par konkrētu lomu spēlēšanu sistēmā.

Jebkurā gadījumā jums ir jāsadala uzticības enkuri vairākām pusēm, jo ​​tie parasti vada mezglus un piedalās validācijas procesā. Patiesībā, lai izveidotu pārvaldības modeli, jums būs nepieciešami vismaz trīs uzticami enkuri.

Turklāt pārvaldes sistēmai būtu jāuztur arī tīkla finansēšanas modelis. Patiesībā daudzi risinājumi tiek finansēti ar virsgrāmatu operatoriem vai dalības maksām vai trešo personu.

Piemēram, Kanādā The Verified: Me ir identitātes tīkla sistēma. Šeit SecureKey Inc. par uzticības enkuriem izvēlas Kanādas bankas, kuras piedalīsies darījumu apstiprināšanā un mezglu mitināšanā.

Rezultātā viņi izmanto pārvaldības modeli, kas piedāvā pastāvīgu līdzsvaru un pārbaudes starp darba grupām.

 

Vienoti standarti var palielināt savstarpēju izmantojamību

Jums jāievēro šis princips, jo tas nodrošinās jūsu tīklu sākumu nākotnē. Turklāt tas arī veicinātu stabilu ekosistēmu un novērstu jebkāda veida pārdevēju bloķēšanu. Tuvākajā nākotnē tas viss būs saistīts ar savietojamību. Tātad, izmantojot kopējus standartus, lai modelētu savu blokķēdes stratēģiju, būtu lieliska ideja.

Blockchain ieviešanas uzņēmumiem noteikti vajadzētu apsvērt šo punktu. Lai gan lielākā daļa platformu būtībā ir tvertnes, šķiet, ka tehnoloģija virzās uz modeli, kurā tā var atbalstīt tīklu tīklu.

Tātad, lai pārliecinātos, ka jūsu risinājums neatpaliek, jums jāievēro vienoti standarti attiecībā uz blokķēdes ieviešanas stratēģiju.

Turklāt pirmais solis būtu risinājumu reģistra izveidošana. Turklāt visiem bloku ķēdes ieviešanas uzņēmumiem vajadzētu publicēt savus datu modeļus un dažādas politikas. Turklāt, kad vien iespējams, izmantojiet API, kas piedāvā licencētu izvadi vai kuriem ir nozares standartu blokķēdes stratēģija.

Piemēram, Decentralized Identity Foundation piedāvā principu kopumu, kas palīdzētu identificēt digitālos aktīvus, cilvēkus un organizācijas dažādās platformās. Daudzi sadarbības centieni, piemēram, Burrow Uzņēmējdarbības Ethereum alianses un Hiperkoders principi veicina šos principus.

 

Privātumam ir jābūt

Visbeidzot, paturiet prātā, ka privātumam ir jābūt. Patiesībā jūs izplatīsit visus lietotāja datus vairākos mezglos un avotos. Tātad, lai pārliecinātos, ka viņi saņem pilnīgu privātumu, jums jāpiedāvā kontrole, kurš var redzēt viņu datus un kurš – ne.

Bez šī principa bloku ķēdes ieviešanas uzņēmumi nevar apsolīt jebkāda veida privātumu. Turklāt, tā kā nav viena lietotāja, kuram piederētu visi dati, kas atrodas tā ierīcēs, tikai satura veidotājam būtu vienīgā īpašumtiesību prasība par datiem.

Turklāt API automātiski jāpaplašina šī piekļuve, kurai atļauts piekļūt. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir GDPR noteikumi. Daudzos gadījumos tas nozīmētu, ka jums būs jāglabā visi personas dati ārpus ķēdes.

Piemēram, IBM Food Trust tīkls ļauj dalībniekiem, piemēram, Carrefour, Walmart vai Nestle, izmantot koplietojamos datus, lai palielinātu pārtikas piegādes ķēdes efektivitāti. No otras puses, tas arī neļauj ierobežot katra dalībnieka personas datus.

 

Jebkurā gadījumā tagad jūs zināt, kuri principi jāievēro, lai jūsu uzņēmuma bloku ķēdes ieviešanas stratēģija būtu milzīga veiksme. Pārejam uz nākamo segmentu, kur mēs apspriedīsim perfektas blokķēdes ieviešanas stratēģijas izstrādes darbības tirgū. Sāksim!

Blockchain ieviešanas stratēģija – ietvars

Blockchain ieviešanas stratēģija: soļi, kas jums jāievēro

Ir dažādi veidi, kā jūs varat nākt klajā ar perfektu blokķēdes ieviešanas stratēģiju. Tomēr mēs izmantosim ceļu, kas ļoti palīdzētu. Apskatīsim soļus –

1. solis: noskaidrojiet sava risinājuma perfektu pielietojumu

 

Kad un kur Blockchain ir jēga?

Nu, iesācējiem jums jāapgūst blockchain. Jo vairāk jūs par to uzzināsiet, jo vairāk jūs zināt, kā tas darbojas un kur to varat izmantot. Patiesībā blockchain visos jūsu uzņēmuma aspektos var nebūt jēgas. Tātad, norādiet, kur varat izmantot blockchain.

Tas noteikti palīdzēs izveidot nākamās jūsu bloku ķēdes ieviešanas stratēģijas fāzes.

 

Kuras krājumu izmantošanas lietas var risināt uzņēmējdarbības problēmas?

Šeit jums jāredz blokķēdes ietekme uz biznesu. Būtībā jūs uzzināsiet, kuri blokķēdes lietošanas gadījumi var novērst jebkuru konkrētu biznesa problēmu. Patiesībā ir jautājumi, kas skar uzņēmējdarbību.

Parasti viņiem nav pārredzamības, viņi ir pilni ar korupciju, viņiem trūkst privātuma un viņiem ir drošības nepilnības. Turklāt ir jāpārvar vēl daudz citu problēmu. Tātad, risiniet izaicinājumus un izmantojiet gadījumus, kas tos var atrisināt.

 

Kā katrs lietošanas gadījums izmanto Blockchain izturību

Vēl viens punkts, kas palīdzētu jums novērtēt blokķēdes ietekmi uz biznesu, ir novērtējums par to, kā katrs lietošanas gadījums izmanto blokķēdes stiprās puses. Acīmredzot ne visos vienreiz lietojamos gadījumos tiktu izmantotas visas blokķēdes funkcijas.

Patiesībā daži var izmantot caurspīdīgumu, citi – izplatīto dabu, citi – drošības protokolus utt. Jebkurā gadījumā šis solis noteikti ļautu jums zināt par blokķēdes ietekmi uz biznesu.

 

Rindojiet visas lietošanas lietas, pamatojoties uz savu uzņēmumu

Tagad ir pienācis laiks sarindot visus lietošanas gadījumus, pamatojoties uz jūsu uzņēmumu. Tā kā katrs uzņēmums ir orientēts uz noteiktu nozari, jūs koncentrēsieties uz kaut ko tādu, ko varat izmantot. Piemēram, ja esat ražošanas uzņēmums, jums vajadzētu koncentrēties uz izsekošanu un izsekojamību, nevis uz sertifikāciju vai ieņēmumu sadali.

Lai tos sarindotu, izmantojiet šos trīs principus, lai jums palīdzētu –

 • Dzīvotspēja: Jums būs jāpārbauda, ​​vai varat sagaidīt atdevi par lietojuma gadījumu.
 • Funkcionalitāte: Šeit jums jānovērtē, vai varat piegādāt lietošanas gadījumu vai nē. Turklāt pārliecinieties, ka esat saskaņots ar saviem resursiem un blokķēdes ieguldījumu stratēģiju.
 • Vēlamība: Kopā ar iepriekšējiem diviem mēģiniet koncentrēties uz lietošanas gadījumiem, kurus vēlas jūsu patērētājs. Ja koncentrējaties uz nevēlamu risinājumu, jūs nesaņemsit pienācīgu atbildi no klientiem. Tātad, jūsu bloku ķēdes ieguldījumu stratēģija būtu pilnīga izšķiešana.

 

Populārākās blokķēdes lietošanas lietas, kas ir aktuālas 2019. gadā

Kamēr jūs klasificējat un uzskaitāt blokķēdes lietošanas gadījumus, kuriem jums vajadzētu piešķirt prioritāti, jums vajadzētu pārbaudīt tirgu.

2019. gada apsekojums par 1386 globālajiem uzņēmumiem varētu jums palīdzēt noskaidrot ideālu blokķēdes ieviešanas stratēģiju. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka aptauja nav paredzēta visiem uzņēmumiem, kas strādā ar blokķēdes tehnoloģiju. Tātad “patiesie” skaitļi var atšķirties. Lai iegūtu vairāk informācijas, pārbaudiet aptauju no šeit.

Šī tabula palīdzēs jums labāk izprast jēdzienu –

Sl. Nē. Lietot lietas Uz to vērsto uzņēmumu procentuālā daļa
1 Datu pārbaude 43%
2 Piekļuve datiem vai koplietošana 40%
3 ID aizsardzība 39%
4 Maksājumi 37%
5 Digitālā valūta 36%
6 Izsekot un izsekot 32%
7 Sertifikācija 30%
8 Piekļuve intelektuālajam īpašumam 30%
9 Ierakstu samierināšana 25%
10 Aktīvu nodošana 24%
11 Ieņēmumu koplietošana 23%
12 Ar aktīviem nodrošināti žetoni 22%
13 Tokenizētais kapitāls 21%
14 Tokenizētais aktīvs 20%
15 Laika apzīmogošana 19%
16 Aizbildnība 16%
17 Citi 2%

 

Pārejam uz blokķēdes ieviešanas stratēģijas nākamo soli.

2. solis: izstrādājiet koncepcijas pierādījumu

Atkārtoti apstipriniet vērtību un identificējiet ar to saistītās problēmas

Lai būtu pilnīgā sinhronizācijā ar jūsu bloku ķēdes ieguldījumu stratēģiju, jums ir jāpārvērtē atlasītie lietošanas gadījumi. Patiesībā noteikti ņemiet vērā arī ar tām saistītās problēmas. Jebkurā gadījumā jums ir jāsaprot, vai jūsu blockchain ieguldījumu stratēģijai ir pārāk daudz problēmu.

Ja tas rada daudz izaicinājumu, vislabāk to izlaist. Iet kopā ar lietošanas gadījumiem, kas rada mazāk izaicinājumu un vairāk priekšrocību.

 

Atlasiet Right Blockchain Technology Framework

Šis ir viens no galvenajiem punktiem, kurā jums ir jābūt pilnīgai taisnībai. Šobrīd tirgū ir dažādi blokķēdes ietvari. Turklāt jums ir jāizdomā, kāda veida sistēma būtu piemērota jūsu uzņēmumam.

Piemēram, ir uzņēmumi, kas izmanto privātu blokķēdi. No otras puses, daudzi uzņēmumi izmanto arī valsts uzņēmumus. Tātad, izvēlieties labāko veidu, kas atbilst risinājumam un jūsu uzņēmuma standartiem.

 

Blockchain modeļi

Nav neviena sīkfailu griezēja blokķēdes modeļa vai arhitektūras, kam varētu sekot, izstrādājot organizācijas struktūru. Katram no modeļiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Tātad galīgais lēmums ir pilnībā atkarīgs no jums.

Tā kā mēs runājam par šo jautājumu, jums vajadzētu pārbaudīt tādu blokķēdes modeļu popularitāti, uz kuriem šogad ir vērsta lielākā daļa pieaugošo uzņēmumu. Apskatiet zemāk esošo tabulu –

Sl. Nē. Blockchain modelis Uz to vērsto uzņēmumu procentuālā daļa
1 Privāts 50%
2 Atļauts 45%
3 Publisks 45%
4 Konsorcijs vai Federācija 29%

 

Atlasiet komandu un saskaņojiet ar ieinteresētajām personām

Tagad jūs zināt, ko darīt savā blokķēdes ieviešanas stratēģijā. Tālāk blokķēdes izstrādes uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties pareizos cilvēkus, lai izveidotu izcilu komandu. Paturiet prātā, ka viss būs atkarīgs no tā, kā jūsu komanda tuvojas risinājumam.

Jebkurā gadījumā, ja jūsu komandas locekļi nav pilnībā pakļauti blockchain jēdzienam, iemāciet viņiem. Turklāt arī bloku ķēdes attīstības uzņēmumiem vajadzētu piedāvāt apmācības sesijas.

Tāpat pareizi atlasiet izstrādātājus, jo kodēšanas blokķēdē nav daudz prasmīgu cilvēku.

Kad būsiet gatavs komandai, izskaidrojiet primāro stratēģiju ar ieinteresētajām pusēm un noturiet tās līdzsvarā.

 

Izstrādāt tehnisko un funkcionālo arhitektūru

Pēc tam, kad esat izvēlējies ietvara tipu, jūs sākat veidot savu tehnisko un funkcionālo arhitektūru. Patiesībā šī daļa ir diezgan tehniska, un jums ir jāizmanto izstrādātāji, lai ieprogrammētu risinājumu.

Bet atcerieties, ka nevajadzētu pāriet uz funkciju pievienošanu, pirms varat pareizi strukturēt funkcionējošu modeli. Viss, ko jūs veidojat uz vāja pamata, nedarbosies tā, kā jūs to domājāt. Nekļūstiet arī alkatīgs, uzturiet lietas minimālas un pievienojiet tikai nepieciešamās funkcijas.

 

Definējiet minimālo dzīvotspējīgo ekosistēmu (MVE)

Kad esat pabeidzis arhitektūru, ir pienācis laiks noteikt minimālo dzīvotspējīgo ekosistēmu (MVE). Visiem blokķēdes izstrādes uzņēmumiem tas būtu jāapsver, jo tas vairāk palīdzēs radīt vērtību no jebkura risinājuma vai produkta.

Vajadzības gadījumā tas palīdzēs arī mērogot jūsu sistēmu.

 

Veidot un testēt atkārtoti

Viss ir izdarīts. Pabeidziet izstrādes procesu un izmēģiniet savu risinājumu. Patiesībā blokķēdes izstrādes uzņēmumiem ir jāpārbauda gatavais produkts atkārtoti, pirms tas tiek izlaists. Turklāt, atkārtojot to atkārtoti, kodā var atrast nepilnības vai trūkumus. Tātad, tas ir galvenais jūsu bloku ķēdes ieviešanas stratēģijas punkts.

 

3. solis: pēc izstrādes mērogošana

Šis solis lielākoties ir paredzēts, lai sniegtu jums garās ķīpas blokķēdes ieviešanas stratēģiju. Pēc tam, kad būsiet izvērsis savu risinājumu, jums būs jābūt arī blockchain ieviešanas stratēģijai ilgtermiņā, pretējā gadījumā jūs atpaliksit no konkurenta.

 

Izstrādāt pārvaldības un darbības modeļus

Sāciet izstrādāt savu pārvaldības modeli un citus darbības modeļus, lai palielinātu. Patiesībā pārvaldības modeļiem būs liela loma jūsu bloku ķēdes ieviešanas stratēģijā – it īpaši uzņēmumiem.

 

Izmēģiniet savu risinājumu tiešraides vidē

Varat arī izmēģināt savus risinājumus tiešraides ražošanas vidēs. Tas dos jums stabilu ienākumu plūsmu un palielinās jūsu uzņēmuma efektivitātes rādītājus.

 

Paplašiniet savu MVE, pievienojoties vai izveidojot konsorciju

Labākais veids, kā palielināt, ir izveidot vai pievienoties konsorcijam. Patiesībā konsorciji veicina sadarbības vidi un piedāvā daudz priekšrocību. Turklāt jūs varat piekļūt visām funkcijām, kuras citi uzņēmumi varētu izmantot un kas varētu būt noderīgi arī jūsu bloku ķēdes ieviešanas stratēģijai.

Lai jūsu konsorcijs būtu veiksmīgs, piedāvājiet šos faktorus –

 • Līderība
 • Dalība
 • Valdīšana
 • Finansējums

 

Integrēt ar mantotajām sistēmām

Sāciet arī integrēt savu blokķēdes risinājumu ar mantotajām sistēmām. Lūk, jo vairāk jūs varat piedāvāt stabilu integrāciju, jo lielāku vērtību saņemtu jūsu risinājums. Turklāt tas arī nodrošinātu jūsu produkta efektīvu darbību bez jebkādām problēmām. Tātad, tas ir arī galvenais blokshēmas ieviešanas stratēģijas punkts.

 

Industrializējiet savu risinājumu un izpildiet noteikumus

Ieviesiet noteikumus, lai nodrošinātu jūsu risinājumu, kā arī sāciet rūpēties. Būtībā risinājums tiks izmantots kā rūpniecības produkts. Tādējādi jūsu patērētāji var izmantot šo risinājumu, neko nemainot un uz viņu rēķina iegūt gatavus blokķēdes produktus.

 

Pēdējās domas

Blockchain tehnoloģija jau ir sākusi traucēt dažām nozarēm, un tas turpināsies arī nākotnē. Tātad, pirms jūsu uzņēmums kļūst novecojis, jums pēc iespējas ātrāk jāizstrādā sava blokķēdes ieviešanas stratēģija.

Mēs esam devuši jums pilnu paketi, kas palīdzēs jums sākt blokķēdes ieviešanas stratēģiju. Tāpēc netērējiet vairāk laika un sāciet stratēģēt tūlīt!

 

Pārbaudiet mūsu ceļvedi par to, kā šeit ieviest blokķēdi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me