Blockchain karjera: Iespēju rats -> Kurš jums ir piemērots?

Blokķēdes karjera pieaug, tāpat kā blokķēdes tehnoloģijas popularitāte. Tas lēnām sāk pārvietoties dažādās jomās, un jums ir pienācis laiks izmantot šo nišu.

Šī brīnišķīgā tehnoloģija sāk gūt labumu ikvienā nozarē, sākot no finansēm līdz veselības aprūpei un pat izglītībai. Blokķēdes karjeras veicināšana vēl nav viegla lieta. Kāpēc? Tā kā tehnoloģijas ieviešana un integrācija joprojām ir primārajā posmā.

Tomēr ir tikai nedaudzas iestādes, kas nodrošina nepieciešamo apmācību šāda veida darbiem. Bet tas netraucēja organizācijām, iestādēm un uzņēmumiem ievietot blokķēdes darbus ar noteiktu bloku ķēdes tehnoloģiju prasmju kopumu.

Pieprasījums pēc cilvēkiem ar blokķēdes prasmēm ir lielāks nekā kopējais piedāvājums. Un šādā veidā Blockchain darba piedāvājumi katru dienu turpina pieaugt. Daudzi galvenie uzņēmumi, kā arī jaunizveidotie uzņēmumi pēta tehnoloģiju. Tātad, jums vajadzētu sagaidīt, ka tas turpināsies daudzus gadus uz priekšu.

To sakot, kādas iespējas jūs varat izmantot šajā jomā? Izpētīsim dažas no bloku ķēdes prasmēm šobrīd!

 

Blockchain karjeras iespējas

Pieaug pieprasījums pēc cilvēkiem, kuriem ir pieredze drošības protokolos un datu struktūrās. Lielākā daļa līdz šim blokķēdes karjeras centrā bija cilvēki, kuri var nākt klajā ar finanšu lietojumiem. Bet ainava pamazām mainās.

Pieņemot šo tehnoloģiju, visas šīs jaunās izmaiņas tiek veiktas visā pasaulē. Iesācējiem ir pieprasījums pēc cilvēkiem, kuri var izmantot blokķēdes tehnoloģiju un nākt klajā ar lietojumprogrammām sensitīvu datu drošai glabāšanai veselības aprūpes nozarē.

Uzņēmumi arī meklē cilvēkus, kuri var izmantot blokķēdes tehnoloģijas piegādes ķēdes un loģistikas pārvaldībai.

Vairākas “specifiskas” blokķēdes karjeras jau darbojas un darbojas lielā ātrumā.

Blockchain karjeras iespēju infografika

Blockchain ģenerālists


Tā drīzāk ir sava veida niša “dari pats”. Ja tiešsaistē pavadāt pareizu laiku un uzzināt par attiecīgo materiālu, varat labāk izprast tehnoloģiju. Acīmredzot tas ietver pamatjēdzienus un lietojumus. To darot, jums jāspēj saprast dažādus izmantošanas gadījumus un lietojumus vairākās ekosistēmās.

 

Viedais līgumu izstrādātājs

Viedie līgumi ir viena no blokķēdes noderīgajām funkcijām. Daudzi uzņēmumi ir traki par to un meklē gudrus līgumu izstrādātājus. Ir daudz veidu, kā jūs varat uzzināt par visām pamata prasmēm, kas nepieciešamas, lai izstrādātu viedo līgumu blokķēdi.

Viedi līgumi ir būtisks jaunās tehnoloģijas aspekts. Šeit būdams gudrs līgumu izstrādātājs, jūs noteikti īsā laikā kļūtu par superzvaigzni.

 

Blockchain izstrādātājs

Tā neapšaubāmi ir viena no augstākajām blokķēdes karjerām, ņemot vērā vispirms nepieciešamo prasmju skaitu. Bet mēs nonāksim pie šīs nišas vēlāk rakstā.

 

Blockchain eksperts

Lai attīstītu blokķēdes karjeru, jums jāzina tādu tehnoloģiju kā Bitcoin un Ethereum kodēšanas valoda. Tas ir sākums. Bet tas var palīdzēt jums barot būtiskās kodēšanas prasmes. Spēja izstrādāt protokolus ir arī viena no atrakcijām.

 

Kā sākt blokķēdes karjeru

Blokķēdes karjerā ir trīs galvenās iespēju jomas.

 

Programmatūras izstrāde

Blockchain tehnoloģija prasa programmatūras programmēšanas pamatprasmes. Tātad, lai izveidotu karjeru šajā tehnoloģijā, ir nepieciešama programmatūras izstrādātāja. Iesācējiem jums ir jābūt pamatzināšanām par to, kā darbojas blokķēdes. Jums būs jāizmanto dažādas programmēšanas valodas.

Vēl viena prasība ir labi izprast decentralizēto sistēmu un vienādranga tīklu darbību. Ja esat augsti kvalificēts programmatūras izstrādātājs, tas var palīdzēt jums darboties neatkarīgi. Tādā veidā jūs varat nākt klajā ar dažādām lietojumprogrammām, kuras darbina blockchain tehnoloģija.

 

Produktu vadība

Blockchain karjeru ap produktu pārvaldību ir grūti iegūt, jo lielākā daļa uzņēmumu šajā jomā ir jaunizveidoti uzņēmumi ar vienu produktu. Tomēr tāpēc jums vajadzētu sākt savu blokķēdes biznesu, lai būtu produktu vadītājs.

Ja jums ir produktu menedžera pieredze, jums jāatrod kāds cits, kuram ir tādas pašas prasmes. Apvienojot centienus ar programmatūras izstrādātāju, šeit vajadzētu iet tālu. Jūs varēsiet nākt klajā ar dzīvotspējīgu blokķēdes produktu.

 

Uzņēmējdarbība

Tāpat kā jebkura cita topošā tehnoloģija, arī Blockchain piedāvā jaunu tirgus iespēju. Salīdzinoši ir diezgan viegli nākt klajā ar uzņēmumiem, kuru pamatā ir blokķēdes, nevis pieteikšanās blokķēdes darbiem.

Ja jūs nolemjat kopt blokķēdes karjeru kā uzņēmējs, jums jābūt nedaudz radošam. Šeit palīdzēs vairāk koncentrēties uz blokķēdes kopienas problēmām un vajadzībām.

Iesācējiem jūs varētu izlemt uzlabot decentralizēto lietotņu kā uzņēmēja lietojamību.

Tagad aplūkosim dažas ienesīgās blokķēdes karjeras, kas lēnām aizņem vietu.

 

13 Blockchain karjera, kurā jums vajadzētu ieskatīties

Tālāk ir norādītas dažas no karstākajām pozīcijām un ideālas blockchain karjeras jums.

 

Blockchain izstrādātājs

Blockchain izstrādātāji, iespējams, ir visvairāk pieprasītie profesionāļi jaunajā nodarbinātības nišā. Tātad, lielākajai daļai blokķēdes darbu nepieciešami cilvēki, kuri var nākt klajā ar lietojumprogrammām pakalpojumu sniegšanas uzlabošanai dažādās nozarēs.

Blockchain izstrādātājam neapšaubāmi būs stabila karjeras iespēja. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš var strādāt dažādās nozarēs, sākot no finansēm līdz ražošanai un arī veselības nozarē.

Tāpat nozares līderi aizrauj visas blokķēdes tehnoloģiju iespējas. Un tas nozīmē, ka turpmāk darbosies vairāk bloku izstrādātāju.

Blokķēdes attīstībai jāturpina piedāvāt stabila karjera, lai padarītu to ienesīgāku. Tomēr jūs atradīsities ļoti tehniskā stāvoklī. Tāpēc tas prasīs milzīgu uzmanību un prasmi, ja vēlaties šeit paspīdēt.

Lai augtu liels pieprasījums, jums būs nepieciešamas dažas tehniskās prasmes. Prasmes, piemēram, Microsoft SQL Server, Visual Studio, kā arī JavaScript izpratne, neironu tīkli, veiklie tīkli un citi.

 

Blockchain inženieris

Blockchain inženieri ir otrā pazīstamā pozīcija tirgū tagad. Daudzas organizācijas meklē cilvēkus, kuri viņiem palīdzēs iegūt priekšgalu tehnoloģijā. Blokķēdes inženiera prasmju izmantošana ir drošs veids, kā no šīs tehnoloģijas padarīt karjeru.

Blockchain inženieri ir šeit, lai izveidotu un ieviestu dažādus digitālos risinājumus uzņēmumiem atkarībā no vajadzībām. Jums vajadzētu izpētīt uzņēmuma, kurā strādājat, tehnoloģiju vajadzības un izstrādāt atbilstošas ​​lietojumprogrammas.

Lai panāktu blokķēdes karjeras izveidi šajā jomā, jums ir nepieciešams augsts prasmju līmenis Java, Solidity, C #, APL, Python uc zināšanās. Šeit zināšanas par citām blockchain tehnoloģijām var būt. Jūs varēsiet ieviest jaunas blokķēdes lietojumprogrammas, kas atbilst organizācijas vajadzībām.

 

Blockchain informācijas drošības analītiķis

Lai attīstība būtu veiksmīga, drošība ir viena no pamatprasībām. Tas nozīmē, ka cilvēkiem ar informācijas drošības prasmēm un pieredzi ir nozīme bloku ķēdes nozarē.

Informācijas drošības analītiķi šeit var nopelnīt milzīgu naudas daļu. Pierādot aizsargājošu blokķēdes tīklu, kā arī lietojumprogrammu, pieprasījums pēc šī darba ir milzīgs.

 

Blockchain projektu vadītāji

Daudzi uzņēmumi meklē bloku ķēdes projektu vadītājus, lai uzņēmuma vajadzības pārveidotu tehniskajā valodā. Blokķēdes nišā jums vajadzētu saprast jēdzienu un pēc tam vienkāršot to patērētājiem.

Profesionāļi plāno un pārrauga visu blokķēdes projektu procesu pēc visu sākotnējo izstrādņu veikšanas.

Blockchain karjerai šajā jomā nepieciešami cilvēki, kuriem ir tradicionāla pieredze darbā citās nozarēs. Pieredze ir galvenā, jo tikai tā jūs varat pārvietot produktu no izstrādātājiem uz klientiem un iegūt vēlamo ietekmi.

 

Blockchain kvalitātes inženieris

Blockchain kvalitātes inženieri strādā vai papildina blockchain inženieru darbus. Tātad, šī ir ideāla bloku ķēdes karjera kvalitatīviem inženieriem. Attīstībai būtu nepieciešama sertifikācija, lai nodrošinātu, ka tā darbojas pareizi.

Kvalitatīvi inženieri ir nepieciešami, lai pārbaudītu dažādus blokķēdes ietvarus, pirms tos sāk izmantot organizācijā. Viņi arī vada blokķēdes izstrādes testēšanas procesu, kā arī uztur augstākās kvalitātes standartus.

Kvalitatīvs inženiera darbs prasīs, lai jūs izpētītu un konsultētu jaunus blokķēdes rīkus un pārbaudītu automatizāciju. Jums var būt arī jāizstrādā, jāpiemēro un jāuztur QA automatizēto testu standarti. Citi papildu uzdevumi ietver tehniskās vadības un padomdevēju piedāvāšanu jaunākajiem testēšanas inženieriem.

 

Blockchain advokāts vai juridiskais konsultants

Blockchain kā jauna tehnoloģija rada daudz juridisku problēmu. Tāpēc daudzas organizācijas savā komandā vēlas juridisku konsultantu. Pirms jaunu tehnoloģiju ieviešanas jums jāapsver daudzas juridiskās procedūras. Tāpēc, runājot par digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju, uzņēmumi arvien vairāk meklē cilvēkus ar juridiskām zināšanām.

Jums vajadzētu apgūt visus tehnoloģijas pamatus un juridisko politiku. Tas ir vienīgais veids, kā jūs varētu ieteikt bloku ķēdes uzņēmumam pirms jaunas lietojumprogrammas palaišanas. Tomēr vislabāk ir iepriekš pievērsties tam, ko viņi var darīt un ko nevar.

Advokāti saņem zvanus no dažādiem uzņēmumiem un topošajiem jaunajiem uzņēmumiem, meklējot padomu par blokķēdi. Galvenokārt par to, kā strukturēt un pārvaldīt sākotnējos monētu piedāvājumus, lai izpildītu noteiktus noteikumus. Tā var būt augoša karjeras iespēja jums, ja jūs varat iepazīties ar visām blokķēdes prasībām.

 

Blockchain dizainers

Jauni blokķēdes starta uzņēmumi, kā arī uzņēmumi, kas vēlas izmantot kriptonauda, ​​vēlas ieguldīt vietnēs. Tā ir lieliska stratēģija, lai ļautu klientiem uzzināt, ko viņi dara. Tas nodrošina labu pieprasījumu pēc dizaineriem, kuri var izveidot uz blokķēdi vērstas vietnes un produktus.

Tas ir lielisks veids, kā sazināties ar masu, izmantojot krāšņu tīmekļa vietni.

Tomēr atslēga šeit ir vienkāršība. Lielākā daļa uzņēmumu vēlas elegantu, tomēr uzkrītošu tīmekļa klātbūtni. Lapām vajadzētu informēt klientus un klientus par to, ko uzņēmums piedāvā blokķēdes nišā.

Šajā gadījumā tam būs nepieciešams lietotāja saskarnes noformētājs. Viņi izveidos lietotāja saskarnes (UX / UI) dizainu ar Sketch, PS un Figma, kas darbojas arī mobilajās ierīcēs. Šīs darba vietas aicina arī izstrādātājus ar izcilām komunikācijas prasmēm. Tas prasa arī spēju efektīvi sazināties ar mārketinga komandām par satura operācijām.

 

Blockchain mārketinga speciālisti

Jaundibinātie uzņēmumi un uzņēmumi, kuriem jau ir blokķēdes lietojumprogrammas, sāk integrēt mārketinga informācijas procesus savā darbībā. Šādiem blokķēdes darbiem nepieciešami cilvēki, kuri var izveidot mārketinga plānus, lai sasniegtu vēlamo auditoriju.

Blockchain kā mārketinga speciālista karjera prasītu, lai jūs izpētītu potenciālos tirgus gaidāmajiem blockchain projektiem vai produktiem. Jums būs nepieciešama arī prasme attīstīt un uzturēt sociālo klātbūtni tirgū. Bez sociālās un pareizas mārketinga stratēģijas neviens uzņēmums nevar cerēt uz panākumiem.

 

Blockchain intern

Blokķēdes darbi praktikantiem lēnām aug un arī labi maksā. Praktikantu pienākumi ir ļoti atšķirīgi. Šie topošie profesionāļi tiek skatīti, lai papildinātu blokķēdes inženieru un izstrādātāju darbus.

Blokķēdes praktikanti, atkarībā no organizācijas, var izstrādāt un izstrādāt blokķēdes virsgrāmatas atklātā pirmkoda platformās, piemēram, Linux. Nākamais stāsts ir potenciālo ideju un koncepcijas pierādīšana. Galvenokārt jūs mācītos no profesionāļiem un pēc tam, iespējams, pievienotos komandai.

Lai sāktu blokķēdes karjeru kā internam, jums ir jābūt pamatzināšanām par digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju. Plusa punkts būtu tehniskās prasmes dažādās programmēšanas valodās, piemēram, C ++, Java un Nodes.

 

Blockchain tehniskais vervētājs

Pieprasījums pēc vervētājiem, kuri var atklāt izcilākos talantus ar tik ļoti nepieciešamām blokķēdes prasmēm, ir prasīga pozīcija. Turklāt tagad tirgus ir milzīgs, jo mūsdienās daudziem uzņēmumiem ir vajadzīga liela paplašināšanās. Pašlaik salīdzinoši trūkst kvalificētu darbinieku pat tad, ja parādās vairāk blokķēdes darbavietu.

Tomēr situācija mainīsies, jo cilvēki ņem vērā faktu, ka blokķēdes tehnoloģija ir šeit, lai paliktu. Blokķēdes karjeras veikšana ir galvenā prioritāte lielākajai daļai cilvēku, kuri vēlas nopelnīt iztiku ar šāda veida prasmēm.

Tas nozīmē, ka daudzas organizācijas meklē tehniskus vervētājus, kas var atklāt labākos bloku ķēdes vervētājus. Tie varētu ietvert blokķēdes izstrādātājus, inženierus, kā arī dizainerus ar augstāku prasmju līmeni.

Jums vajadzētu piesaistīt darba meklētājus ar atbilstošām prasmēm. Šajā gadījumā ir kritiski svarīgi padarīt blokķēdes karjeru kā tehnisko vervētāju. Tātad tehniskajam vervētājam jābūt vienam no vienkāršākajiem blokķēdes karjerā. Bet jums vajadzētu uzzināt par tehnoloģiju, lai spēlētu HR lomas.

 

Biznesa attīstības pārstāve

Blockchain kā strauji augošs lauks ir parādījis jaunu biznesa iespēju parādīšanos dažādās nozarēs. Vēl vairāk pieaug vajadzība pēc cilvēkiem, kuri var virzīt blokķēdes projektus vai produktus tirgū. Un arī pārvērsti tos par lielāku uzņēmumu.

Blockchain kā biznesa pārstāvja karjera arī prasītu, lai jūs virzītu uz produktu partnerību. No otras puses, darījumu slēgšana palīdzēs tālāk attīstīt pamatā esošo projektu. Jums labi jāsaprot uzņēmuma mērķis, lai darbs būtu veiksmīgs. Lietojumprogrammu izmantošana uzņēmuma sviestam ir vēl viena loma šajā darbā.

Jums vajadzētu būt arī zināmai pārdošanas pieredzei. Un izcilas komunikācijas prasmes, lai varētu sasniegt mērķauditoriju. Var būt nepieciešams nākt klajā ar bakalaura grādu finanšu biznesā un komunikācijā atkarībā no organizācijas prasībām.

 

Blockchain datu zinātnieks

Blockchain kā virsgrāmatas tehnoloģija ir sinonīms plašām datu kopām. Tādējādi tas ir blockchain datu zinātnieku darbs, lai apkopotu, interpretētu, analizētu un pārvaldītu datus, izmantojot statistiku. Datu zinātnieki tagad kļūst par neatņemamu tehnoloģijas attīstības daļu.

Datu zinātniekiem šajā gadījumā ir jāanalizē plaši darījumu datu krājumi. Viņiem ir arī jāpalīdz inženieriem, izstrādātājiem nākt klajā ar galīgo blokķēdes produktu. Un pat, veicot jauninājumus.

Ja pretendējat uz šiem darbiem, jums ir maģistra grāds datu un datorzinātnēs.

 

Pētījumu analītiķis

Pētījumu analītiķi var arī izmantot savas prasmes šajā jomā, aizstājot izstrādātāju un blokķēdes inženieru darbus. Līdzīgi profesionāls pētījumu analītiķis var veikt padziļinātu potenciālo pielietojuma jomu analīzi. Tādā veidā viņi var palīdzēt jaunu tehnoloģiju izstrādē.

Viņu darbi un darbības vienkāršo izstrādātāju un inženieru darbu. Tas nodrošina arī radošumu.

Lai veiktu pētījumu analītiķi, jums ir jābūt padziļinātām datu analīzes prasmēm. Ja jūs domājat stratēģiski, jūs varētu izmantot virsgrāmatu sistēmu bez grūtībām.

Pētījumu analītiķiem, kas skatās blokķēdes karjeru, vajadzētu arī padziļināti izprast blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu nozari.

 

Visu Blockchain karjeru salīdzinājums

 

Blockchain karjera  Darba apraksts Vēlamās prasmes
Blockchain izstrādātājs
 • Pētījuma dizains Izstrādā Blockchain tehnoloģijas
 • Izstrādā decentralizētas lietojumprogrammas un viedos līgumus

 

 • Bakalaura grāds datorzinātnēs vai matemātikā
 • Prasme dažādās programmēšanas valodās, ti, Java, Node JS un Python
Blockchain inženieris

 

Atbildīgs par Blockchain Solutions projektēšanu

 

Datorzinātnes vai programmatūras inženierzinātnes
Kvalitātes inženieris
 • Uzrauga un pārvalda Blockchain tīklus
 • Sertificē tīklu pirms palaišanas
 • Veic tīkla jauninājumus un atjauninājumus
 • Bakalaura grāds programmatūras inženierijā vai kādā citā saistītā jomā.
 • Spēja piemērot, dokumentēt un sertificēt politikas, standartus un procedūras.
Blockchain informācijas drošības analītiķis
 • Tīkla drošības pasākumu izpēte un plānošana
 • Ugunsmūra instalēšana datoru tīklu aizsardzībai
 • Bakalaura grāds datorzinātnēs
 • Bakalaura grāds informācijas sistēmās un informācijas tehnoloģijās.
Blockchain projektu vadītāji
 • Atbild par vairāku projektu un rezultātu organizēšanu un vadību
 • Uzdevums izveidot darba plānu projektu pabeigšanai
 • Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā vai ar to saistītās jomās.
 • Pieredze blokķēdes tehnoloģijā.
Blockchain advokāts / Juridiskais konsultants

 

 • ICO dokumentācijas juridisko aspektu izstrāde un pārskatīšana
 • Noteiktu juridisko noteikumu izpilde pirms palaišanas.

 

 • Juridiskais grāds.
 • Ieeja štata bārā.
 • Pieredze blokķēdē.

 

Blockchain dizainers
 • Projektējiet, īstenojiet un atbalstiet uz blokķēdi vērstas vietnes.
 • Blockchain lietotāja saskarnes projektēšana ap konkrētiem biznesa modeļiem
 • Spēcīgs programmatūras izstrādes fons.
 • Bakalaura grāds datorzinātnēs.
 • Kodēšanas prasmes un pieredze.
 • Zināšanas daudzās programmēšanas valodās.
 • Iepazans ar P2P tkliem
Blockchain mārketinga speciālisti

 

 • Pārraudzīt un attīstīt mārketinga kampaņas
 • Pētījumi, lai identificētu mērķauditoriju
 • Ideju un stratēģiju izstrāde
 • Bakalaura grāds pārdošanā un mārketingā
 • Augstākās rakstiskās un mutiskās komunikācijas prasmes
 • Blockchain produkta zināšanas
Blockchain tehniskais vervētājs
 • Identificējiet un pārbaudiet potenciālos blokķēdes projekta kandidātus
 • Pārskatiet pretendentus, lai pārliecinātos, ka viņi atbilst minimālajām Blockchain projekta prasībām
 • Izpētiet jaunās tehnoloģijas

 

 • Bakalaura grāds cilvēkresursos
 • Spēja apgūt tehnisko informāciju
 • Spēja veidot spēcīgas attiecības
 • Liela daļa HR prakses un izpratne par darba likumdošanu.
Blockchain intern

 

 • Attiecīgo piešķirto uzdevumu, piemēram, kodēšanas, mārketinga utt., Izpildīšana.
 • Prāta vētra jaunām idejām.
 • Pamata prasmes.
 • Izpratne par digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju.
 • Bakalaura grāds attiecīgajās jomās
Biznesa attīstības pārstāve

 

 • Uzstādiet noteiktu produktu partnerību.
 • Jauno darījumu slēgšana.
 • Sarunas un uzņēmuma prezentēšana.
 • BSc grāds mārketingā, biznesa vadībā vai attiecīgajā jomā.
 • Augstāka līmeņa pieredze sarunās un komunikācijā.
 • Spēja sniegt pievilcīgas prezentācijas.
Blockchain datu zinātnieks

 

Pētiet un analizējiet Blockchain datu kopas Bakalauri statistikā vai matemātikā
Pētījumu analītiķi
Pielietot datu ieguves paņēmienus statistiskajā analīzē

 

 • Lieliska izpratne par Blockchain tehnoloģiju
 • Kodēšanas zināšanas

 

 

Kas pieņem darbā?

Blokķēdes karjera nebūs pilnīga, ja jums nebūs skaidras idejas par to, kur meklēt darbu plašajā nozarē. Galvenie spēlētāji, runājot par blokķēdes darbiem, ir jaunie uzņēmumi, tehnoloģiju uzņēmumi, kā arī valdība.

 

Jaunuzņēmumi

Jaunie uzņēmumi lēnām vēlas izmantot blokķēdes un kriptonauda lauka priekšrocības. Šīs firmas, kuras vada nerdi, kā arī uzņēmēji, meklē cilvēkus, kuri varētu izveidot platformas. Jaunu vietņu, digitālo maku, Vlogs un izglītības rīku izstrāde tagad ir viena no pamatvajadzībām.

Agrāk jaunie uzņēmumi nespēja maksāt tik daudz. Bet tagad ainas ir mainītas. Tagad jaunie uzņēmumi maksā diezgan lielu summu par labām prasmēm.

 

Dibināti uzņēmumi

Blockchain tehnoloģija ir slavena finanšu sektorā, kur banku firmas cenšas pielāgoties šai jaunajai tehnoloģijai, lai uzlabotu savas funkcijas. Nav pārsteidzoši, ka šie uzņēmumi meklē kvalificētus cilvēkus, kuru pamatā ir bloki. Blockchain izstrādātāji vai inženieri ir viena no viņu galvenajām prioritātēm.

Lielākā daļa mantojumu pieņem darbā blokķēdes komandas, kas sastāv no izstrādātājiem, inženieriem, advokātiem, datu analītiķiem un drošības analītiķiem. Tā ir lieliska metode, kā sekot līdzi tehnoloģiju prasībām.

 

Tehnikas uzņēmumi

Tehnikas firmas tagad iegulda līdzekļus šajā jaunajā tehnoloģijā. Viņi cenšas nostiprināt savu produktu portfeli, kā arī pakalpojumu sniegšanu. Tādi kā Facebook, Microsoft un IBM jau ir izveidojuši bloku ķēdes nodaļas. Viņi arvien vairāk meklē cilvēkus ar plašām blokķēdes prasmēm, lai izpētītu šos ūdeņus. Zināšanas par to, kā integrēt tehnoloģiju viņu darbībā, šeit būtu liels pluss.

Kopš tā laika blokķēdes attīstība ir kļuvusi par lielu prioritāti šādiem uzņēmumiem. Tas nodrošina faktu, ka blokķēdes karjera ir šeit, lai paliktu ilgtermiņā.

 

Valdības

Ķīna ir viena no valstīm, kas, šķiet, ir ļoti ieinteresējusies par jauno tehnoloģiju. Valdība iegulda miljonus inovācijās, kas palīdzēs uzlabot efektivitāti dažādās nozarēs.

Tehnoloģijas izmaksu samazināšanas potenciāls ir viens no atribūtiem, ko Ķīna izmanto. Ieguldījumi būtībā ir noveduši pie tādu blokķēdes darbu skaita pieauguma, kurus var piemērot cilvēki ar pareizām prasmēm.

 

Apakšējā līnija

Blockchain tehnoloģija ir zinātne, kas ar laiku turpina mainīties. Daudz dažādu cilvēku gatavojas pieņemt darbā dažādās ekonomikas nozarēs. Un tādējādi, attīstoties tehnoloģijai, izveidojiet blokķēdes karjeru.

Fakts, ka tehnoloģija draud revolucionizēt dažādu nozaru darbību, nozīmē, ka cilvēkiem ar pareizām prasmēm vienmēr būs pieejamas bloku ķēdes. Blockchain karjera ir šeit, lai paliktu. Tātad, jūs varat bez šaubām izpētīt šo nišu kā karjeru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map