Blockchain konsorcijs: 20 labākie konsorciji, kurus vajadzētu pārbaudīt

Tagad tirgū ir dažādi blokķēdes tehnoloģiju veidi. Šajā ceļvedī mēs iegremdēsimies konsorcija blokķēdes pamatelementos un sapratīsim, kā tas darbojas.

Tūlīt pēc tam, kad Blockchain parādījās kā jaunais tehnoloģiju boss, ap to sāka attīstīties jauns tirgus un biznesa sistēma. Laikam ejot, mūsu skatījumā nonāca dažādi Blockchain veidi. Starp tiem federālais vai Blockchain konsorcijs rada milzīgu satraukumu tirgū.

Blockchain konsorcijs tagad ir populārs Blockchain veids, un daudzi uzņēmumi ir ļoti ieinteresēti šāda veida tīklos. Tomēr daudzi no jums joprojām var nezināt, kas vai kā darbojas šāda veida Blockchain.

Tātad, lai jums palīdzētu, šodien mēs dalīsimies ar ieskatu par blockchain konsorciju un uzskaitīsim 20 labākos blockchain konsorcijus šobrīd. Tātad, kāpēc gaidīt?

Paņemiet tasi kafijas un sāciet lasīt!

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Kas ir Blockchain konsorcijs?

Blockchain konsorcijs vai federālais Blockchain ir tāda veida bloku ķēdes tīkls, kurā sistēmu uztur vairākas organizācijas. Tomēr tas ir atļauts un nav publisks. Jums tas šķistu vairāk līdzīgs privātajiem.

Bet galvenais pagrieziens ir pat ar tā atļauju, tas faktiski var piedāvāt decentralizētu struktūru. Kā? Nu, kā jūs jau zināt, konsorcijā piedalās tikai vienas organizācijas vietā vairākas organizācijas. Rezultātā katra organizācija izturas līdzīgi.

Tātad tīklā neviena atsevišķa vienība nevalda, un visas pārējās organizācijas to palīdz. Patiesībā jūs to varētu domāt kā par platformu, kurā vairāki uzņēmumi apvienojas un vajadzības gadījumā dalās ar savu informāciju. Tā ir sadarbības vide, kas ir ļoti izdevīgs blokķēdes nozares konsorcijs. Turklāt platformā nav arī ļaunprātīgas izmantošanas iespējas. Ir arī citi blokķēdes tehnoloģiju veidi.

Tomēr šķiet, ka daudzi jauc privāto Blockchain ar konsorcija blockchain. Patiesībā tie abi ir diezgan atšķirīgi un tiek izmantoti konkrētām nišām un nozarēm. Tātad, ja salīdzināt privāto Blockchain un konsorcija blockchain, jūs varat uzzināt vairāk par atšķirībām.

Ko Blockchain konsorcijs piedāvātu jūsu uzņēmumam?

 • Izmaksu samazināšana

Blockchain nozares konsorcija arhitektūra palīdzētu jums bez piepūles samazināt visus izdevumus. Tā kā tie galvenokārt ir piemēroti rūpnieciskām vajadzībām, jūs varat tos efektīvāk sasaistīt ar savu esošo tīklu nekā publiskais vai privātais Blockchain.

Tātad ieguldījumi šāda veida bloku ķēdes rūpniecības konsorcijā būtu ļoti izdevīgi jūsu uzņēmumam.


 • Ļoti zemas darījumu maksas

Vēl viens nozīmīgs šī blokķēdes nozares konsorcija aspekts ir tas, ka viņi var dot zemāku darījumu maksu. Jums jāzina, ka publiskie blokķēdes apgalvo, ka piedāvā līdzīgas funkcijas; tomēr realitāte ir diezgan tālu no tā.

Patiesībā, kad daudzi lietotāji sāk izmantot tīklu, tas sāk krasi palēnināties. Tādējādi darījumu apstrāde kļūst grūtāka nekā parasti. Kad notiek kaut kas līdzīgs šim, paaugstinās darījuma maksa.

Jums jāzina, ka konsorcija ziņā tas nav jautājums. Tā ir kontrolētāka vide, un tajā var iekļūt tikai cilvēki ar atļauju. Tātad tas nozīmē, ka tā būtu daudz stabilāka un spētu izturēt jebkādu spiedienu.

 • Normatīvā vide

Lai pareizi darbotos, uzņēmumiem ir nepieciešami noteikumi. Un pats galvenais, tā kā daudzas organizācijas šeit strādātu kopā, ir jābūt noteiktiem noteikumiem. Tādējādi bloku ķēdes nozares konsorcijs var palīdzēt jums uzplaukt regulētā vidē, kā arī dot viņiem decentralizācijas brīvību.

 • Nav krimināllietas

Acīmredzot jūs gribētu būt tālu no noziedzniekiem sadarbības vidē. Atšķirībā no publiskās blokķēdes, šāda veida tīklā var iekļūt tikai pilnvarotas personas. Tātad katrs mezgls būtu autentificēts un neatstātu noziedzniekiem nekādas iespējas.

Top Blockchain konsorcijs

Blockchain konsorcija veidi

Patlaban tirgū galvenokārt ir trīs veidu blokķēdes konsorcijs. Šie ir –

 • Uz tehnoloģijām vērsta:

Tie piedāvā atkārtoti lietojamas blokķēdes platformas, uz tehniskajiem standartiem balstītus risinājumus. Galvenokārt tiem ir daudzfunkcionāli izmantošanas gadījumi – Hyperledger, Enterprise Ethereum Alliance utt.

Turklāt šāda veida bloku ķēdes nozares konsorcijs pastāv tikai nolūkā palīdzēt Blockchain sasniegt globālu atpazīstamību.

 • Uz biznesu orientēta:

Tie mēdz izstrādāt blokķēdes risinājumus konkrētam biznesa jautājumam. Galvenokārt visi risinājumi ir paredzēti tikai uzņēmējdarbībai, piemēram, Bankchain, Tradelens utt.

Patiesībā šī bloku ķēdes konsorcija arhitektūra koncentrētos uz īpašu Blockchain lietošanas gadījumu, piemēram, banku, piegādes ķēdes, veselības aprūpes utt. Tā vietā, lai piedāvātu atvērtā pirmkoda platformas, daudzi no tiem nonāk tikai komerciālos nolūkos.

 • Divējāda uzmanība:

Piedāvājot platformu vai risinājumu, viņi koncentrējas gan uz tehnoloģijām, gan uzņēmējdarbību. Savā ziņā viņi piedāvātu atvērtā koda platformu, kas piemērota jebkura veida risinājumiem, bet piedāvātu arī komerciālus produktus. Piemērs varētu būt R3.

Kādas priekšrocības jums vajadzētu sagaidīt no Blockchain konsorcija?

Ir dažas priekšrocības, kuras jums vajadzētu sagaidīt no federētās Blockchain. Apskatīsim, kas tie ir –

 • Izmaksu ietaupījums

Jums jāapsver, vai federālais Blockchain ietaupītu jūsu izmaksas. Biedra būtības ideja ir samazināt izdevumus. Tātad, izvēlieties to, kas piedāvā visizdevīgākās funkcijas jūsu nozarei.

 • Paātrināt mācīšanos

Vēl viens liels ieguvums, ko sagaidīt no federētās Blockchain. Lai augtu blokķēdes nišā, jums ir nepieciešams pilnīgs atbalsts mācībās. Tātad, cerot paātrināt mācību metodes, būtu izdevīgi. Daudzi konsorciji piedāvā apmācības un citus attīstības atbalsta ekspertus. Šādas iespējas patiešām var audzināt arī jūsu komandu.

 • Dalīšanās ar risku

Nu, vēl viens federālā Blockchain ieguvums ir riska dalīšana. Tātad, jūs noteikti vēlaties platformu, kurā katrs uzņēmums dalītos ar risku jauna blokķēdes risinājuma gadījumā. Tā kā Blockchain joprojām ir jauns, tirgū ar to ir saistīts daudz risku. Bet, ja dalībnieki sadarbojas, tad kopējais risks ir daudz mazāks, neatkarīgi no tā, vai risinājumi neizdodas vai izdodas.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu (CBSE) kurss

 • Veidot adoptēšanas kritisko masu

Tikai uzbūvējot tikai vienu risinājumu, federālajai Blockchain nevajadzētu būt. Tā pieņemšana masveida adopcijas līmenī palīdzētu jūsu uzņēmumam viegli sasniegt jaunu augstumu. Bez masveida pieņemšanas pasaules tirgū nonākšana būtu grūta.

 • Atbilstības / dzīves ilguma saglabāšana

Jūsu konsorcijam jāpiedāvā atbilstošs risinājums vai plāna plāns. Tā kā tehnoloģija nemitīgi mainās, palikt atbilstošam šajā jomā ir ārkārtīgi grūti. Tādējādi, mainoties laikam, jums vajadzētu sagaidīt, ka arī jūsu konsorcijs mainīs savu plānu atbilstoši tam.

 • Ietekmējošie standarti

Visbeidzot, jums vajadzētu sagaidīt, ka konsorcijs piedāvās ietekmējošus standartus. Pēc tirgus domām, Blockchain drīz sasniegs savietojamību. Jums vajadzētu ietekmēt standartus, lai atzīmētu savu vietu šajā triljonu dolāru vērtajā nozarē.

Pabalsti, ko organizācijas gaida no Blockchain konsorcija

Kamēr jūs izdomājat, ko gaidīt un ko nē, varat pārbaudīt, ko citi uzņēmumi sagaida no blokķēdes konsorcija.

Deloitte aptauja no 1386 globālajiem uzņēmumiem var palīdzēt jums redzēt, kas šajā ziņā patiešām notiek. Bet jums jāzina, ka aptauja neietver katru atsevišķu uzņēmumu pasaulē, tāpēc reālais skaits var atšķirties.

Pārbaudiet zemāk esošo tabulas veidlapu –

IeguvumiParedzamo uzņēmumu procentuālais daudzums
Izmaksu ietaupījums 57%
Paātrināt mācīšanos 55%
Dalīšanās ar risku 47%
Veidot kritisko pieņemšanas masu 45%
Atbilstības / dzīves ilguma saglabāšana 42%
Ietekmējošie standarti 42%
Neesmu pārliecināts 1%

Kurus kritērijus organizācijas izmanto, lai izvēlētos Blockchain konsorciju?

Varat arī pārbaudīt, kādus kritērijus uzņēmumi izmanto, izvēloties blokķēdes konsorciju. Deloitte aptauja no 1386 globālajiem uzņēmumiem var palīdzēt jums redzēt, kas šajā ziņā patiešām notiek. Bet jums jāzina, ka aptauja neietver katru atsevišķu uzņēmumu pasaulē, tāpēc reālais skaits var atšķirties.

Pārbaudiet zemāk esošo tabulas veidlapu –

Kritēriji To uzņēmumu skaits, kas to izmanto
Saskaņotie mērķi 41%
Citu locekļu kvalitāte 37%
Ietekmes pierādījumi 36%
Ietekmes iespēja 36%
Pieejamas dalības izmaksas 36%
Normatīvā līdzdalība 36%
Dalības politika vai noteikumi 35%
Briedums 34%
Labi finansēts 34%
Valdīšana 30%
Bezpeļņas vai bezpeļņas organizācija 23%
Neesmu pārliecināts 1%

Galvenie Blockchain konsorciji un tīkli

Šie ir daži no lielākajiem Blockchain konsorcijiem un tīkliem tirgū. Visiem šiem konsorcijiem, šķiet, ir daudz uzņēmumu, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Pārbaudīsim, kādi ir šie konsorciji –

Hiperskats

Sāksim ar Hyperledger. Hyperledger blockchain šobrīd ir viens no pamanāmākajiem blockchain konsorcijiem tirgū. Tikko sākot savu ceļojumu 2016. gadā, Linux nodibināja Hyperledger. Patiesībā šis konsorcijs var būt viena no labākajām atvērtā koda platformām uzņēmumiem.

Kāpēc? Nu, tas ir tāpēc, ka Hyperledger piedāvā daudz risinājumu, un tie galvenokārt ir vērsti uz tehnoloģiskā atbalsta nodrošināšanu blokķēdes revolūcijai. Pašlaik viņiem ir liels skaits projektu, tostarp rīki, platformas, bibliotēkas un daudzi citi.

Izmantojot šos, jūs varat ātri izstrādāt pašas savas blockchain platformas. Pašlaik viņu konsorcijā ir 260+ biedri.

Uzņēmumu Ethereum alianse

Tas ir vēl viens cienīgs konsorcijs mūsu bloku ķēdes konsorcija sarakstam. Vitalk Buterin faktiski ir sākotnējais Ethereum dibinātājs. Tomēr, tā kā sākotnējais Ethereum ir publisks blokķēde, viņi nolēma ieviest arī uzņēmuma klases.

Turklāt šis jaunais ļaus jums iegūt privātumu darījumu un daudzu papildu iespēju ziņā. Pašlaik Enterprise Ethereum ir vairāk nekā 250 locekļu, kas sadarbojas. Inovācijas ir viņu galvenā prioritāte, un tās mēdz piedāvāt lielisku vidi arī kopšanai.

R3

Blockchain konsorcijs r3 faktiski ir nepāra bumbiņa blockchain konsorcija sarakstā. Kā? Nu, tas šobrīd ir viens no divējāda veida konsorcijiem. Ne tikai blockchain konsorcijam r3 ir sava Corda platformas atvērtā pirmkoda versija, bet arī tie piedāvā uzņēmumiem komerciālu versiju.

Vēl viens liels darījums ir tas, ka abas platformas ir savietojamas. Tātad pārslēgšanās starp tām būtu viegls uzdevums. Pašlaik blockchain konsorcija r3 ekosistēma sastāv no vairāk nekā 200 dalībniekiem un pieaug. Tomēr mums jāsaka, ka viņu tehnoloģija ir vairāk piemērota finanšu nišām. Bet blockchain konsorcijs r3 lēnām mēģina sasniegt arī citus lietošanas gadījumus.

Daudzi galvenie vārdi pašlaik jau darbojas blockchain konsorcijā r3.

BankChain

BankChain faktiski ir banku bloku ķēdes konsorcijs, kurā viņi īsteno, veido un pēta dažādus bloku ķēdes risinājumus. Tomēr šī blokķēdes konsorciju veidošana sākās no Primechain tehnoloģijām.

Patiesībā tieši viņi ir atbildīgi par sistēmas uzturēšanu, pārvaldīšanu un darbību. Turklāt viņi sāka savu ceļu atpakaļ 2017. gadā ar 9 tiešraides projektiem un 34 dalībniekiem. Daži no viņu produktiem ietver – rēķinu atlaides, bankas garantijas & Dokumentālo kredītu, korporatīvo KYC un maksas reģistru un daudz ko citu.

B3i

B3i ir nākamais mūsu banku bloku ķēdes konsorcija sarakstā. 2016. gadā Blockchain Insurance Industry Initiative sāka savu ceļu ar pārapdrošinātājiem un apdrošinātājiem. Tajā laikā viņi vēlējās tikai izpētīt izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju un noskaidrot iespējamos ieguvumus.

Tomēr vēlāk viņi paplašināja savu produktu līniju un tagad piedāvā daudz uz apdrošināšanu balstītu risinājumu. Viens no tiem ir – Property Cat XOL līgums. Pašlaik viņiem ir aptuveni 18 biedru.

IBM Food Trust

Liela daļa mūsu dzīves ir saistīta ar pārtiku, un Blockchain var palīdzēt uzlabot drošību šajā jomā. Acīmredzot IBM Food Trust piedāvā lielāko piegādātāju, ražotāju, ražotāju, mazumtirgotāju un daudz ko citu.

Pašlaik viņu sarakstā ir vairāk nekā 80 biedru, un ir daži galvenie milzu vārdi, piemēram, Walmart, Nestle, Unilever un daudzi citi. Tādējādi uzņēmumi ar savu platformu palīdzību var izsekot savu pārtikas piegādes ķēdi no pašiem piegādātājiem līdz patērētājiem.

Ķīnas virsgrāmata

China Ledger ir blokķēdes konsorcijs, kas izveidots Ķīnā. Patiesībā viņi uzsāka konsorciju, lai izpētītu un izprastu šīs tehnoloģijas ietekmi uz viņu ekonomiku. Turklāt viņi arī pēta dažādus šifrēšanas algoritmus, blakusķēdes, privātās ķēdes un daudzas citas tīkla tehnikas.

Wanxiang Blockchain Labs tagad vada aliansi. Tas sastāv arī no vienpadsmit citām preču biržām, finanšu aktīvu biržām un kapitāla biržām.

Vēlāk viņi vēlas nākotnē izveidot risinājumus un platformas savām finanšu nozarēm Ķīnā.

FISCO – finanšu bloku ķēdes Shenzhen konsorcijs

Financial Blockchain Shenzhen Consortium, kas dibināts 2016. gada 31. maijā, tagad konsorcijā ir vairāk nekā 100 biedru. Kā jūs varat redzēt pēc nosaukuma, viņi galvenokārt koncentrējas uz finanšu nozarēm. Tātad visi to locekļi sastāv no finanšu informācijas pakalpojumu uzņēmumiem un institūcijām.

Vēl jo vairāk, FISCO jau ir projekti kapitāla, kredītu, apdrošināšanas, mākoņpakalpojumu, lojalitātes punktu sistēmas, digitālo aktīvu un daudz ko citu. Tomēr platforma faktiski ir atvērtā koda. Ķīna sāk panākt blokķēdes nišu, un FISCO, iespējams, ir tā rezultāts. Tātad, tas ir vēl viens apdrošināšanas konsorcija blokķēde.

Globālais kuģniecības biznesa tīkls

Globālais kuģniecības biznesa tīkls izveidoja deviņu termināļu operatoru un okeāna pārvadātāju grupu. Pēc tam viņi uzsāka savu atvērto platformu, kuras pamatā ir Blockchain. Patiesībā CargoSmart ir pirmais, kurš uzsāka šo konsorciju.

Pašlaik viņiem ir –

OOCL, PSA International un Shanghai International Port, Evergreen Marine, COSCO Shipping Lines, Hutchison Ports, DP World, Yang Ming un CMA CGM.

CargoSmart faktiski ir risinājumu nodrošinātājs. Turklāt risinājums piedāvātu digitālu platformu, lai savienotu nosūtītājus, muitas aģentūras, loģistiku, pārvadātājus un daudz ko citu. Tātad, tas ir arī piegādes ķēdes konsorcija blokķēde.

Tradelens

Tradelens ir nākamais mūsu piegādes ķēdes bloku ķēdes konsorcija sarakstā. Viņi ir šeit, lai pārveidotu piegādes ķēdes pārvaldības pasauli. Tā faktiski ir neitrāla un atvērta nozares platforma, kuras pamatā ir Blockchain, un daudzi galvenie tirgus dalībnieki to atbalsta.

Pašlaik viņu ekosistēmā ir vairāk nekā 100 uzņēmumu. Vēl jo vairāk, tajā galvenokārt ietilpst ostas, pārvadātāji, nosūtītāji, 3PL, termināļu operatori un ekspeditori. Tādējādi, apvienojoties zem vienas platformas, viņi digitalizē visu, kas saistīts ar piegādes ķēdi.

Ja vēlaties uzzināt, kā Blockchain var pozitīvi ietekmēt piegādes ķēdes un pārvaldības darbību pasauli, jums tagad jāreģistrējas mūsu uzņēmuma bloku ķēdēs un piegādes ķēdes pārvaldības kursos!

Enerģijas tīmekļa fonds

Enerģijas tīmekļa fonds enerģētikas nozarē uzņemas vadību blokķēdes konsorcijā. Vēl jo vairāk, viņi apgalvo, ka ir pionieri šajā uzņēmuma blokķēdē, lai nodrošinātu nozares tirgus, darbības un normatīvās vajadzības.

Pašlaik viņu ekosistēmā ir vairāk nekā 100 locekļu. Ja jūs esat enerģētikas nozarē, tad noteikti varat to pārbaudīt. Enerģijas tīmekļa fonds arī piedāvā biedriem daudz elastīgu iespēju.

Hashed Health kolektīvs

Kad visi pārējie konsorciji pārņem tirgu, kāpēc veselības aprūpes nozare būtu jāatstāj, vai ne? Tādējādi nāk Hashed Health Collective. Šī Blockchain veselības aprūpes konsorcijiem ir globāla izstrādātāju, patērētāju, veselības aprūpes organizāciju vai citu cilvēku kopiena, kas strādā veselības aprūpes nišā.

Tā ir atvērta platforma un bezpeļņas sabiedrība, kurā viņi kopj jaunus jauninājumus un idejas, kuru pamatā ir Blockchain. Jebkurā gadījumā mēs nevarējām atrast precīzu viņu ekosistēmas dalībnieku skaitu; tomēr ODH, Change Healthcare, Accenture, PLC, Altarum institūts un daudzi citi ir iekļauti sarakstā.

Veselības pakalpojumu tīkls

Lai gan tas ir diezgan jauns, līdz Health Utility Network rada lielu satraukumu tirgū. Patiesībā IBM, Aetna, PNC Bank, Anthem un Health Care Service Corporation (HCSC) sadarbojas, lai izveidotu šo konsorcija ekosistēmu veselības aprūpes nozarēm.

Turklāt viņu galvenais mērķis ir uzlabot veselības aprūpes nozares izsekojamību un savietojamību. Tā kā IBM ir iekļauts tajā, mēs varam droši pieņemt, ka platformas pamatā būtu Hyperledger Fabric. Jebkurā gadījumā, saskaņā ar, viņi uzsāks virkni risinājumu, lai palīdzētu attīstīt nozari.

Kontūra

Kontūru blokķēde ir viens no blokķēdes konsorciju pionieriem. Patiesībā viņu projekts ir vērsts uz finanšu nozarēm. Vēl jo vairāk, viņi izmantos R3 tehnoloģiju, lai dublētu savu bloku ķēdes platformu. Galvenais mērķis ir digitalizēt katru atsevišķu dokumentu finanšu sektoros. Pēc tam viņi var sākt piedāvāt virkni risinājumu.

Pašlaik viņu ekosistēmā ir divpadsmit bankas. Tie ietver –

Mizuho, ​​Scotiabank, BNP Paribas, CTBC banka, Bangkok Bank, ING, Intesa Sanpaolo, Natwest, SEB, ASV banka, BBVA un HSBC.

Marko Polo

Marco Polo ir vēl viens lielisks mūsu bloku ķēdes konsorcija sarakstā. Viņi sāka darbību 2017. gadā un galvenokārt koncentrējās uz tirdzniecības finanšu blokķēdes nišu. Viņi galvenokārt cenšas piedāvāt kapitāla finansējuma pieejamību savā risinājumā TradeIX. Vēl jo vairāk, viņi būvē r3 Corda risinājumu.

Liela daļa ekosistēmas ir vairākas finanšu nozares, piemēram, SMBC, Bangkok Bank, ING, Standard Chartered Bank, BNP Paribas, Forfaiting Association (ITFA), NatWest, OP Financial Group, Natixis, Commerzbank, DNB un Starptautiskā tirdzniecība..

Mēs.trade

We.trade, ļaujot patērētājiem viegli sazināties ar potenciālajiem pārdevējiem un pārdevējiem un pārvaldīt visus maksājumus un pasūtījumus. Turklāt katrs Blockchain bizness ir KYC. Tātad nav jautājumu par krāpšanu vai korupciju.

Vēl viens lielisks šī blokķēdes konsorcija aspekts ir tas, ka tas palīdz izvēlēties arī dažādus banku produktus. Ekosistēmas bankas piedāvā arī maksājumu garantijas. Šobrīd zem platformas viņiem ir astoņas bankas.

Batavia līdz šim bija viens no mazākajiem blokķēdes konsorcijiem. Viņu ekosistēmā ir tikai pieci dalībnieki. Tehnoloģiskās rezerves dēļ viņi meklē palīdzību no IBM. Šīs piecas bankas ir

Commerzbank, Monreālas banka, Erste Group, UBS un CaixaBank.

Batavia koncentrējas uz robežu blokķēdes lietojumprogrammām, piemēram, viedo līgumu funkciju izmantošanu jebkuram finanšu risinājumam. Ar palīdzību jūs varat viegli izsekot pārrobežu maksājumiem un nosūtīt vai saņemt maksājumus. Tomēr Batavia ir apvienojusies ar We.Trade un vairs nepastāv.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss

MOBI

Mobilitātes atklātā blokķēdes iniciatīva ir bezpeļņas konsorcijs, kura pamatā ir Blockchain. Tas sastāv no uz priekšu vērstām NVO, uzņēmumiem un valdībām, lai nodrošinātu drošus un pieejamus mobilitātes pakalpojumus.

Turklāt viņi piedāvā arī videi draudzīgākus, efektīvākus un mazāk pārslogotus risinājumus, kas atbilst tipiskajiem Blockchain standartiem. Tās sākās ar transportlīdzekļu identitāti un drīz aptvers arī citas mobilitātes nozares. Šobrīd viņiem ir 87 biedri.

Uzticama IoT alianse (TIA)

IoT nozarei ir vajadzīga lielāka uzticība. Tādējādi, lai glābtu šo dienu, ieradās Uzticamā IoT alianse. Patiesībā to mērķis ir padarīt IoT nozari uzticamāku un veicināt lasāmību. Tāpēc, lai atvieglotu digitālās izsekošanas vidi, viņi iekļauj IoT sensorus ar viediem līgumiem.

Vēl viens liels ieguvums ir tas, ka viņi piedāvā pilnu brīvību attiecībā uz jauninājumiem. Tātad jūs iegūsiet labākos rīkus sava jaunā projekta izstrādei. Šobrīd viņiem ir 42 biedri.

Japan Exchange Group – JPX

Dažādas Japānas finanšu un IT iestādes izveidoja šo blokķēdes konsorciju ar nosaukumu Japan Exchange Group. Pašlaik viņiem ir 44 biedri, un visi viņi ir finanšu vai IT uzņēmumi. Bet kāds ir galvenais mērķis?

Nu, viņi vēlas izstrādāt risinājumus kapitāla tirgiem. Turklāt tiek veikti daži viņu projekti. Tie ietver –

KYC operācijas, darījumu saskaņošanas procesi, pārrobežu vērtspapīru tirdzniecības pirms norēķinu process utt.

Noslēguma domas

Galu galā bloku ķēdes konsorciji patiešām maina tirgus darbības veidu visus šos gadus. Konkurences vietā viņi sadarbojas, lai padarītu pasauli labāku. Ja vēlaties attīstīt pats savu uzņēmuma risinājumu, varat sākt, pievienojoties konsorcijam, kurā tiek atbalstītas jūsu idejas..

Šajā ceļvedī mēs esam uzskaitījuši top 20 blokķēdes konsorciju. Pārbaudiet tos un izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām. Ja vēlaties dziļāk uzzināt par šāda veida Blockchain, tad iesakām sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map