Blockchain nozīme komunālajos pakalpojumos tīrai enerģijai

Tā kā ekonomika prognozē lielāku pieprasījumu komunālajā nozarē, tā tiek nomocīta arī ar daudziem jautājumiem. Šajā rokasgrāmatā tiks aplūkotas visas problēmas un izveidota saikne starp blokķēdi un utilītu pārvaldību, lai saprastu, kā šī tehnoloģija var atrisināt visas problēmas.

Lietderība ir liels spektrs, ar kuru strādāt. Tas aptver visus elementus, kas mums ikdienā nepieciešami, lai darbotos – gāzi, elektrību un ūdeni. Šie ir daži no lietderības pamatelementiem, taču to spektrs ir daudz plašāks.

Jautājums ir par to, ka šo komunālo vai enerģijas patēriņš nav pietiekami efektīvs. Tā rezultātā mēs lēnām dedzinām savu rezervi un arī atmosfērā izdalām daudz oglekļa. Dažādu nesaimniecisku darbību un korupcijas dēļ arī šīs nozares uzņēmumi katru gadu saskaras ar lieliem zaudējumiem.

Blokķēdes izmantošana lietderībā var mainīt scenāriju. Lai gan blokķēde nav vienīgais līdzeklis pret visām problēmām šajā nozarē. Bet tai ir iespēja samazināt labu tā daļu. Tātad, mēs redzēsim, kā šī tehnoloģija var ietekmēt šo nozari un mūsu ikdienas dzīvi.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Blockchain in Utility: kādas ir šī sektora problēmas?

Patiesībā šī nozare ir saistīta ar daudziem jautājumiem, un lielākajai daļai no tiem nepieciešams tūlītējs risinājums. Tāpēc blokķēdes izmantošana komunālajā nozarē palīdzēs risināt un samazināt visas problēmas.

Zema klientu apmierinātība

Viens no galvenajiem šīs nozares jautājumiem ir klientu apmierinātības samazināšanās. Patiesībā šīs nozares infrastruktūra joprojām darbojas pēc ļoti veca modeļa. Tā rezultātā tā nevar sekot līdzi mainīgajai klientu uzvedībai. Tādējādi patērētāji nav apmierināti ar to, ko viņi saņem.

Piemēram, šķiet, ka ceturtā daļa ASV iedzīvotāju nedzer krāna ūdeni. Bet kāpēc gan? Tas notiek tikai slikto smaku dēļ, kas saistīts ar bailēm no ūdens drošības. Tātad, ja iedzīvotāji nejūtas droši to dzert, komunālo pakalpojumu nozare šajā ziņā ir cietusi neveiksmes.

Uzturēšanas izmaksu palielināšana

Šo nozaru uzturēšanas izmaksas ir ārkārtīgi augstas. Pēc ekspertu domām, izplatīšanas un pārraides infrastruktūra nebija atbilstoša, un tai bija ļoti maz ieguldījumu. No otras puses, nepietiekamu ieguldījumu trūkuma dēļ šīs nozares uzturēšanas izmaksas pieaug. Rezultātā pakalpojuma veiktspēja neatbilst mērķim, samazinot infrastruktūras uzticamību.

Vai jūs zināt, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka mazāk uzticama infrastruktūra rada lielākas uzturēšanas izmaksas, un tas atkal samazina kvalitāti. Tā ir nebeidzama nepilnība, kur gan izmaksas turpinās pieaugt, gan kvalitāte turpinās samazināties.

Neefektīva aktīvu pārvaldība

Aktīvi ir komunālo un enerģijas nozaru pamats. Praktiski tie ir cauruļvadi, transformatori, elektriskie kabeļi un daudz kas cits. Bet patiesībā organizācijām nav pietiekama visaptveroša pārskata par saviem aktīviem vienuviet. Rezultātā viņiem ir diezgan grūti izsekot visiem aktīviem un attiecīgi tos pārvaldīt. Bet bez pienācīgas pārvaldības veiktspēja krasi samazināsies, un tāpēc palielināsies to uzturēšanas izmaksas. Turklāt, tā kā lielākā daļa šo uzņēmumu joprojām izmanto papīra formāta dokumentus, tas ilgtermiņā viņiem ir vēl smagāks darbs. Tātad aktīvu pārvaldība ir patiešām svarīgs faktors komunālo pakalpojumu jomā.

Koordinācija sadalītās enerģijas ražošanā

Elektroenerģijas ražošana ir stingri centralizēta, un tā tas ir bijis jau ilgu laiku. Tomēr, ņemot vērā jaunu un labāku tehnoloģiju parādīšanos, modelis tagad saskaras ar izaicinājumiem vairāk nekā jebkad agrāk. Sadalītā enerģijas modeļa jautājums ir tāds, ka nav pietiekamas infrastruktūras, lai tos koordinētu.

Tagad valdība vai citas iestādes lūdz komunālo pakalpojumu nozari izvietot gan centralizētus, gan sadalītus enerģijas avotus. Tas nozīmē, ka uzņēmumiem ir jāpiedāvā drošība un uzticamība abos virzienos, kā arī klientam. Bet tas nav vienkāršs uzdevums, un nozare nav pilnībā aprīkota problēmu risināšanai.

Lasiet arī: Blockchain definīcija: Blockchain tehnoloģijas patiesā nozīme

Slikta kiberdrošība

Var šķist, ka šī nozare nenodarbojas ar kiberuzbrukumiem, taču patiesībā šai nozarei ir jātiek galā arī ar šāda veida uzbrukumiem. Patiesībā neatkarīgi no tā, vai tas notika finansiālu vai jebkāda veida politisku iemeslu dēļ, bet komunālo pakalpojumu nozarē slikti dalībnieki ir ļoti mērķēti. Vēl jo vairāk, mēģinājumi pārkāpt sistēmu tikai pieaug, un infrastruktūra noteikti nav piemērota tam.

Tā kā šīm sistēmām ir viens neveiksmes punkts, sliktie dalībnieki var izmantot šo ievainojamību un sākt uzbrukumu. Tāpēc šai nozarei ir nepieciešama spēcīga tīkla sistēma, kas var aizsargāt visus slikto spēlētāju datus.

Vides atbildība

Visās komunālo pakalpojumu nozarēs ieguldījumi vides atbildībā nākotnē vēl vairāk palielināsies. Pašlaik nevienā no šīm nozarēm nav iespēju jebkādā veidā piedāvāt tīru enerģiju. Šajā ziņā vislielākā ietekme būs elektriskajiem un gāzes komunālajiem pakalpojumiem. Patiesībā jautājums ir tāds, ka šī nozare vidē izdala krietnu daudzumu oglekļa. Tātad, to samazināšana ir liels izaicinājums.

Tā kā viņiem nav iespēju izsekot emisijām, viņi nevar ieviest noteiktus protokolus, lai tos jebkādā veidā uzturētu vai samazinātu.

Dinamiskā cenu noteikšana

Mainīgās komunālo pakalpojumu cenas rada lielas bažas patērētājiem. Patiesībā cenas var būt ļoti atkarīgas no kādas valsts vai pasaules ekonomikas. Tātad jebkuras izmaiņas pasaules ekonomikā var mainīt cenu noteikšanu. Bet jautājums rodas tad, kad patērētājiem ir jāseko līdzi cenu maiņai.

Vēl jo vairāk, tas rada vēl lielākas rūpes par komerciāliem un rūpnieciskiem klientiem, jo ​​viņiem jāmaksā liela mēroga maksa par pakalpojumu saņemšanu. Pat šajā brīdī šiem uzņēmumiem nav noteiktas darbvirsmas lietotnes vai mobilās lietotnes, lai klientus informētu par izmaiņām. Tāpēc tas patiešām samazina klientu apmierinātību un palielina spriedzi nozarē.

Vai vēlaties uzzināt, kā blokķēde var ietekmēt maksājumu nozari? Šobrīd skatiet mūsu visaptverošo ceļvedi par blokķēdi maksājumu nozarēs!

Neefektīva enerģijas uzglabāšana

Vēl viena liela problēma ir enerģijas uzglabāšanas problēma. Ne tikai enerģijai, bet jebkura veida lietderībai nav arī pietiekamas krātuves pārvaldības, kā tas nepieciešams. Pareizas vadības trūkuma dēļ uzņēmumi šajā gadījumā nespēj apmierināt klientu prasības.

Piemēram, daudziem uzņēmumiem nav labu un drošu elektroenerģijas uzglabāšanas iespēju. Tādējādi vairākos posmos saražotā elektroenerģija tiek zaudēta, un pasaule saskaras ar nopietniem elektroenerģijas padeves pārtraukumiem.

Pasaulē, kur cilvēki galvenokārt paļaujas uz elektroniku un dažādiem produktiem, kuriem nepieciešama elektrība, elektroenerģijas padeves pārtraukums var viegli izjaukt šo dzīvesveidu.

Krāpnieciski rēķini

Galvenā problēma ir pieaugošais korupcijas daudzums šajā nozarē. Piemēram, daudziem patērētājiem nākas sastapties ar nepatiesiem vai dokumentētiem komunālajiem rēķiniem, kaut arī viņi skaidri zina, ka nav patērējuši tik daudz enerģijas. Tomēr pienācīgas drošības trūkuma dēļ sliktais sistēmas spēlētājs to izmanto.

Dažos gadījumos augsta līmeņa personālie ir iekļauti pat krāpniecisku rēķinu shēmā. Tātad sūdzības vai jebkādu pasākumu veikšana pret šiem rēķiniem nedod nekādus rezultātus. Pašlaik situācija ir ļoti nekontrolējama, un patērētāji ir tie, kas no tā cieš.

Pārredzamības trūkums

Visiem inženierkomunikāciju nozares procesiem nav nekādas pārredzamības. Tādējādi daudzi to var izmantot personiskā labuma gūšanai. Tas var būt paša uzņēmuma vai pat klientu ekspluatācija. Šīs problēmas dēļ daudzi dokumenti tiek sabojāti, un uzņēmumam ir jārisina situācija, kad ir par vēlu.

Vēl vairāk, tas arī sabojā uzņēmumu reputāciju, ja uzņēmums ļauj situācijai saasināties.

Lasīt līdzīgu tēmu: Loģistikas blokķēde: nozares revolucionēšana

Blockchain priekšrocības komunālo pakalpojumu sektorā

Tagad, kad jūs zināt par šī sektora iespējamo problēmu, jums vajadzētu arī uzzināt, kā bloku ķēde var piedāvāt priekšrocības šai nozarei.

Blockchain piedāvā dažas pamata funkcijas, kas šajā ziņā var noderēt. Piemēram, blokķēde piedāvā pārredzamību, un tas var palīdzēt šai nozarei cīnīties ar korupciju. Tātad, izmantojot blokķēdi komunālajā nozarē, lai palielinātu pārredzamību katrā posmā, ir liels plus punkts.

Atkal drošības līmenis, ko saņemsit, izmantojot blokķēdi komunālajā nozarē, ir pārsteidzošs. Tirgū jau ir daudz populāru lietojumprogrammu, kas patiešām piedāvā drošību, taču neviena no tām nav pat tuvu blokķēdei.

Patiesībā kriptogrāfijas un citu protokolu izmantošana, lai aizsargātu un pārbaudītu visus datus, nodrošinās šīs nozares integritāti. Tāpēc neatkarīgi no tā, cik slikti spēlētāji mēģina iefiltrēties tīklā, viņi to nevar izdarīt.

Tehnoloģijas izplatītais raksturs arī palīdzēs jums saglabāt patērētāju uzticību. Kā jūs jau zināt, patērētāji lēnām zaudē uzticību centralizēto iestāžu pieaugošās ietekmes dēļ. Bet, tā kā blokķēde var palīdzēt uzturēt decentralizētu pieeju, sistēmai būs vieglāk uzticēties, jo centralizētajai iestādei būs ļoti maz varas pār tīklu.

Tāpēc noteikti izmantojiet blokķēdi lietderībā, lai iegūtu vislabāko variantu savam biznesam.

Blockchain ir ideāls, lai palielinātu jūsu uzņēmuma efektivitāti. Uzziniet par blockchain ieviešanas stratēģiju tūlīt!

Izmantojiet Blockchain in Utility gadījumus

Šajā nozarē ir daudz populāru lietošanas gadījumu. Šeit mēs iepazīsimies ar dažiem visefektīvākajiem, kurus pašlaik izmanto tirgū. Apskatīsim, kādi tie ir –

Pakalpojumu marķēšana

Viens no pirmajiem blokķēdes izmantošanas veidiem enerģijas nozarē ir komunālo pakalpojumu marķēšana. Patiesībā lielākā daļa valsts tērē vairāk vai mazāk enerģijas. Bet ASV, šķiet, ir pirmajā vietā. Vai zinājāt, ka gandrīz 71% enerģijas tiek zaudēta transportējot?

Vēl jo vairāk, vairāk nekā 20% no ražošanas nozares lietderības pat netiek izmantoti! Tas, protams, nav efektīvs veids, kā risināt visas mūsu komunālo pakalpojumu vajadzības, ja mums ir ļoti ierobežoti resursi komunālo pakalpojumu jomā.

Tomēr, izmantojot blokķēdi, lai simbolizētu šos utilītus, palīdzēs samazināt lielu daudzumu atkritumu. Vēl jo vairāk, šo komunālo pakalpojumu marķēšana palīdzēs ikdienas izsekot enerģijai.

Pareiza mikrotīkla apkope

Vēl viens populārs blokķēdes lietošanas gadījums komunālo pakalpojumu tirdzniecībā ir mikrorežģa uzturēšana. Iepriekš centralizētais elektrotīkls tika uzskatīts par labu enerģijas avotu, taču laika gaitā tas izraisīja vairāk enerģijas zudumu un bija neefektīvs. Lai palīdzētu tikt galā ar to, tiek ieviesti mikrorežģi. Tas faktiski lokalizē elektriskos tīklus un palīdz uzturēt enerģiju.

Bet viņiem ir nepieciešama arī pareiza uzraudzības tīkla sistēma. Šeit blokķēde var iejaukties un palīdzēt uzraudzīt visus enerģijas darījumus. Vēl jo vairāk, tas var arī palīdzēt enerģijas patēriņa uzraudzībā, lai iepriekš prognozētu prasības.

Peer to Peer enerģijas tirdzniecība

Vēl viena lieliska blokķēdes izmantošana enerģētikas nozarē ir vienādranga enerģijas tirdzniecība. Patiesībā viena no mūsu pamata lietderībām ir elektrība. Tomēr komunālo pakalpojumu nozare ir pārāk neefektīva, lai apmierinātu visas patērētāju prasības. Tā rezultātā daudzās valstīs katru dienu nav pastāvīgas elektroenerģijas plūsmas.

Bet ar blokķēdi patērētāji var izmantot savu neizmantoto elektroenerģijas avotu. Piemēram, viņi var pārdot mīklu krātuvi vai jebkura veida saules enerģiju tieši citam vienaudžam, kam tas nepieciešams. Tāpēc tas ne tikai atrisinās šo jautājumu, bet arī radīs jauna veida uzņēmējdarbības iespējas indivīdiem.

Automatizēts stimuls atjaunojamas enerģijas pieņemšanai

Atjaunojamo energoresursu izmantošanas popularitāte pieaug. Patiesībā daudzu lietderības elementu iegūšanas process videi kaitē dažādos veidos. Tātad spiediens uzņēmumiem pieņemt jaunus un uzlabotus enerģijas avotus ir visu laiku augstākais. Tomēr daudzi uzņēmumi joprojām nav ieinteresēti sākt ieviest tam nepieciešamo infrastruktūru.

Daudzos gadījumos patērētāji nevēlas ievērot noteiktus noteikumus, kā pārvaldīt iegūto lietderību. Bet ar blokķēdi valdības vai atbilstošas ​​iestādes var piedāvāt automatizētus stimulus cilvēkiem vai uzņēmumiem, kuri izmanto atjaunojamo infrastruktūru.

Šī bloku ķēdes izmantošana enerģētikas nozarē lēnām radīs interesi par komunālo pakalpojumu atkārtotu izmantošanu.

Vai vēlaties pārbaudīt vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet 20 un vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu šobrīd!

Elektrisko transportlīdzekļu pieņemšanas paātrināšana

Elektriskie transportlīdzekļi ir atkarīgi no komunālajiem pakalpojumiem vairāk nekā jebkad agrāk. Tā kā tie darbojas ar elektrību un tiem ir nepieciešama pareiza darbība, tas ir vēl viens svarīgs elements, kas patērē daudz enerģijas.

Kaut arī elektromobiļu jēdziens bija svešs jēdziens pat pēdējā desmitgadē, tas viss ir reāls šajā brīdī. Arvien vairāk uzņēmumu ievieš savu elektrisko transportlīdzekļu tipu, lai pilnveidotu tīras enerģijas protokolu.

Tādējādi viens no visizcilākajiem blokķēdes lietošanas gadījumiem inženierkomunikācijās ir elektrisko transportlīdzekļu pieņemšanas paātrinājums. Izmantojot blokķēdi, uzņēmumiem var būt izveidota pareiza tīkla sistēma un piedāvāt tirdzniecības sistēmu starp draiveriem.

Oglekļa emisiju samazināšana

Vēl viens svarīgs šīs nozares jautājums ir palielināts oglekļa emisiju daudzums, kas rodas šo komunālo pakalpojumu ražošanas dēļ. Šis palielinātais oglekļa daudzums nodara lielu kaitējumu videi. Tomēr, tā kā šiem uzņēmumiem nav piemērotas izsekošanas iespējas, viņi nevar tos izsekot un stratēģiski samazināt emisijas.

Bet ar blokķēdes izmantošanas gadījumiem inženierkomunikācijās ir iespējams samazināt oglekļa emisijas. Patiesībā bloka ķēde komunālajā nozarē piedāvās izsekošanas metodi. Šī metode ātri noteiks riska zonas un palīdzēs stratēģiskāk samazināt emisijas. Tātad uzņēmumi beidzot var izsekot un novērst šo problēmu uz visiem laikiem.

Samazinātas uzturēšanas izmaksas

Vēl viens no blokķēdes lietošanas gadījumiem komunālajos pakalpojumos ir samazināta uzturēšana, kas izmaksā nozarei. Kā jūs jau zināt, šo nozaru uzturēšanas izmaksas ir ārkārtīgi augstas. No otras puses, nepietiekamu ieguldījumu trūkuma dēļ šīs nozares uzturēšanas izmaksas pieaug. Rezultātā pakalpojuma veiktspēja neatbilst mērķim, un tas samazina infrastruktūras uzticamību.

Šeit var nonākt blokķēde. Patiesībā blokķēde var palīdzēt efektīvāk pilnveidot visu piegādes ķēdi. Tādā veidā uzņēmumi zinās, kas kurā posmā notiek. Tas samazinās uzturēšanas izmaksas un palīdzēs izvairīties no sliktiem apstākļiem.

Nodrošiniet vairumtirdzniecības komunālos pakalpojumus

Vēl viena brīnišķīga blokķēdes izmantošana ir komunālo pakalpojumu tirdzniecība. Šeit uzņēmumi var koncentrēties uz vairumtirdzniecības komunālo pakalpojumu izplatīšanu galalietotājiem. Tātad, apvienojot blokķēdi ar IoT ierīcēm, viņi bez problēmām var viegli izsekot un tirgoties. Vēl jo vairāk, tādā veidā patērētāji var nopirkt lietderību tieši no avota, nevis iet caur mazumtirgotājiem. Inženierkomunikāciju norēķinu un uzskaites procesu var veikt no viena punkta. Tātad, tas ir ērtāk daudziem cilvēkiem. Arī publiskās blokķēdes platformas ir lieliski piemērotas šāda veida projektiem.

Labāka lietderības datu pārvaldība

Bloku ķēde komunālo pakalpojumu tirdzniecībā var piedāvāt labāku datu pārvaldības sistēmu. Patiesībā visiem komunālo pakalpojumu nozares procesiem nav nekādas pārredzamības. Tādējādi daudzi to var izmantot personiskā labuma gūšanai. Tas var būt paša uzņēmuma vai pat klientu ekspluatācija. Tādējādi, ja nav pienācīgas datu pārvaldības un drošības, situācija tikai pasliktināsies.

Bet, lietojot blokķēdi, nozare iegūs nepieciešamo caurspīdīgo sistēmu. Vēl jo vairāk, blockchain var piedāvāt drošu datu pārvaldību, kas palīdzēs ne tikai kārtot datus, bet arī tos aizsargāt.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Uzņēmumi, kas izmanto blokķēdi komunālajā nozarē

Enel grupa

Enel Group izmanto komunālo pakalpojumu blokķēdi komunālo pakalpojumu tirdzniecībai. Pēc uzņēmuma domām, process bija ļoti gluds, un tam nebija vajadzīgs neviens centrālais brokeris. Vēl jo vairāk, viņiem bija jāiegulda mazāk naudas elektroenerģijas iepirkumos, jo nebija starpnieka.

Eņģija

Engie ir vēl viens uzņēmums, kas izmanto blokķēdi inženierkomunikāciju nozarē, lai pilnveidotu iekšējo blokķēdes ieviešanu. Patiesībā viņi jau pārbaudīja sava projekta koncepcijas pierādījumu un ieviesa 2 produktus – Rockside un Dojo. Līdz šim viņi izmanto Ethereum kā projekta pamatu.

TEPCO

TEPCO savā enerģijas uzņēmumā izmanto arī blokķēdi. Kopā ar Itochu Corporation viņi strādā pie platformas, kas tirgos elektroenerģijas pārpalikumu. Vēl jo vairāk, uzņēmums drīz sāks koncepcijas pierādīšanas projektu nākamā 2021. gada pirmajā pusē.

E.ON

E.ON enerģijas blokā izmanto arī blokķēdi. Patiesībā viņi jau ir izstrādājuši platformu, kas palīdzēs viņu klientiem iegūt pilnīgu pārredzamību un kontroli pār pašu enerģijas patēriņu. Vēl jo vairāk, viņi arī lūdza patentu par šo jauno sistēmas formu.

KEPCO

KEPCO vai Korea Electric Power Corporation arī izmanto elektroenerģijas sadales blokķēdi. Pašlaik viņi ir parakstījuši līgumu ar diviem vietējiem piegādātājiem par atjaunojamās enerģijas sertifikātu (REC) darījumiem. Viņi uzskata, ka blokķēde ilgtermiņā var pavērt viņiem jaunas iespējas.

Iberdrola

Iberdrola ir viens no lielākajiem Spānijas elektrības komunālo pakalpojumu uzņēmumiem. Patiesībā šis uzņēmums enerģijas sadalei izmanto arī blokķēdi. Vēl jo vairāk, viņi nesen pabeidza uz blokķēdes balstītu testu, lai noskaidrotu, vai piegādātā jauda un enerģijas patēriņš ir pilnībā atjaunojami. Un viņiem ir prieks paziņot, ka projekts guva milzīgus panākumus. Tagad viņi izmantos blokķēdi, lai paātrinātu atjaunojamās enerģijas ieviešanu.

Lasīt vairāk: Blokķēde lauksaimniecībā: izmantojiet gadījumus un piemērus

Exelon

Exelon ir arī viens no uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi lietderībā. Nu, patiesībā viens no viņu apakšuzņēmumiem ComEd ir tas, kurš izmanto tehnoloģiju šajā nozarē, lai visādā ziņā palielinātu efektivitāti. Viņi arī plāno izmēģināt tehnoloģiju vairāk nekā trīs gadus, lai pilnībā izprastu šo koncepciju.

Kansai Electric Power

Kansai Electric Power izmanto blokķēdi lietderībā komunālo pakalpojumu vajadzībām. Vēl jo vairāk, viņi plāno izmantot saules enerģiju kā tirdzniecības lietderību. Tomēr viņi joprojām testē tehnoloģiju, un mums vēl nav ne jausmas par kādu galīgo platformu.

Centrica

Centrica arī izmanto blokķēdi lietderībā vienādranga komunālo pakalpojumu tirdzniecībai. Pašlaik viņi strādā ar Verv un pašlaik ir izmēģinājuma vidū par to, kā kopienas enerģija tiek tirgota ar P2P. Vēl jo vairāk, izmēģinājums strādā ar vietējām kopienām, lai noskaidrotu, kā apmācības sistēma faktiski notiks.

TenneT

TenneT ir vēl viens milzīgs uzņēmums, kas izmanto blokķēdi lietderībā, lai piedāvātu unikālu elektroenerģijas sadales veidu. Projekts galvenokārt ietver elektroenerģijas ņemšanu no patērētāju akumulatoriem, saules baterijām un elektriskajiem transportlīdzekļiem, lai uzturētu elektroenerģijas piegādi un pieprasījumu. Šeit blokķēde var piedāvāt perfektu piegādes sajaukumu un var pamatīgi pilnveidot visu procesu.

Pasaulē ir tik daudz uzņēmumu, kas savā biznesā sāka izmantot blokķēdes tehnoloģiju. Lai uzzinātu vairāk par to, kā viņi to izmanto, pārbaudiet 50 labākos uzņēmumus, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Beigu piezīme

Komunālo pakalpojumu nozare patiešām ir plaša nozare, kurai jāveic noteiktas izmaiņas infrastruktūrā, lai neatpaliktu no straujā pasaules. Šajā ceļvedī mēs pieminējām daudzus jautājumus šajā nozarē. Visi šie jautājumi ir ārkārtīgi svarīgi, un tie ir jāatrisina pēc iespējas ātrāk.

Tāpēc blokķēdes izmantošana lietderībā var palīdzēt nozarei sabrukt. Šīs tehnoloģijas izmantošana nodrošinās, ka patērētāji atkal uzticas uzņēmumiem, kā arī atbrīvosies no jebkādas korupcijas. Mēs uzskatām, ka šī ir vienreizēja iespēja komunālajai nozarei izmantot blokķēdi un uzlabot sistēmas labāk.

Tātad, ikvienam iesācējam, kurš vēlas mazliet labāk izprast šo tehnoloģiju un vēlas īstenot bloku ķēdes projektus šajā nozarē, jāsāk ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu. Jūs varat arī reģistrēties blokķēdes kursos, lai kļūtu par kvalificētu profesionāli. Kāpēc jāgaida? Sper pirmo soli uz savu mērķi tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me