Blockchain pakalpojumu sniedzēji: Top 10 Blockchain pakalpojumu sniedzēji

Ar pieaugošo blokķēdes tehnoloģiju popularitāti un traku mūsdienās strauji aug bloku ķēdes nodrošinātāju tirgus. Ir daudz uzņēmumu, kas vēlas saņemt pakalpojumus no blokķēdes nodrošinātājiem. Tomēr tehnoloģija joprojām nav pietiekami nobriedusi.

Tā rezultātā bloku ķēdes nodrošinātāji galvenokārt piedāvā tādus pakalpojumus kā stratēģiskas konsultācijas vai koncepcijas pierādīšana. Īstenoto projektu ir bijis ļoti maz, jo tie ir sarežģīti.

Tomēr, strauji attīstoties, ir tikai laika jautājums, kad blokķēde sasniedz galīgo briedumu. Tādējādi vislabāk būtu iegūt lielu startu tieši tagad.

Tāpēc šajā ceļvedī es iepazīstināšu ar lielākajiem tirgū esošajiem blokķēdes nodrošinātājiem, kas jums palīdzēs. Turklāt jūs arī uzzināsiet, kāda ir pašreizējā situācija un kādas problēmas uzņēmumam jāsaskaras saistībā ar blokķēdes ieviešanu.

Tātad, sāksim!

Contents

1. nodaļa: Ar kādiem izaicinājumiem saskaras uzņēmums, īstenojot blokķēdi?

Sāksim ar izaicinājumiem. Būtībā daudziem uzņēmumiem nav pietiekamas izpratnes par to, kas patiesībā ir blokķēdes tehnoloģija. No otras puses, daži no viņiem to saprot, bet pēc tam saskaras ar citiem blokķēdes nodrošinātāju jautājumiem.

Jebkurā gadījumā es sadalīšu visas problēmas trīs dažādās daļās. Apskatīsim, kādi tie ir –

Primārie izaicinājumi

 • Blokķēdes risinājumu rašanās

Daudzi uzņēmumi nekad nav dzirdējuši par blokķēdes tehnoloģiju. Tādējādi daudzos gadījumos, tikai uzzinājuši par to, viņi pārspīlē un sāk to īstenot. Tāpēc daudzos gadījumos tie neizdodas.

 • Nav izpratnes par sistēmas darbību

Nu, vairumā gadījumu uzņēmumi nesaprot, kā tieši darbojas blokķēdes. No otras puses, viņi nezina arī par tā ārkārtējo funkcionalitāti. Tā rezultātā viņi nemeklē nekādas stratēģiskas konsultācijas, blokķēdes nodrošinātājus.

 • Nav nobriedusi tehnoloģija

Patiesībā blokķēde nav nobriedusi tehnoloģija. Tādējādi lielākā daļa pakalpojumu, ko piedāvā blokķēdes nodrošinātāji, arī nav nobrieduši. Tas uzņēmumiem šobrīd rada milzīgu izaicinājumu.

 • Nepietiek ar veiksmes stāstiem

Tā sarežģītā rakstura dēļ daudzi bloku ķēdes nodrošinātāji joprojām nevar piedāvāt pareizo veiksmes stāstu daudzumu tirgū. Tas rada nepareizu priekšstatu par uzņēmumu.


 • Iegādes situācijas un traucējumi

Patiesībā, ja uzņēmumi vēlas izmantot šo tehnoloģiju, viņiem būs jāmaina uzņēmējdarbības modeļi. Tomēr tas nozīmētu tikai draudus ieinteresētajām personām. Rezultātā viņi iepērkas tieši tad, kad biznesa modelis sāk mainīties.

Jebkurā gadījumā gandrīz 90% uzņēmumu tiek galā ar šīm primārajām problēmām, meklējot blokķēdes nodrošinātājus.

Sekundārie izaicinājumi

Tikai 9% uzņēmumu nonāk otrajā izaicinājumu līmenī. Šie ir –

 • Skaidrības trūkums

Patiesībā lielākajai daļai uzņēmumu nav skaidrības par to, kādai jābūt tehniskajai arhitektūrai. Tādējādi daudzi kļūdās, mēģinot patstāvīgi izveidot platformu.

 • Nevar uzskaitīt ieguvumus

Blockchain platformu priekšrocības ir milzīgas. Tomēr tas galvenokārt ir ilgtermiņa, un daudziem uzņēmumiem nav iespējas izmērīt IA, kad viņi izmanto tehnoloģiju.

 • Pārāk daudz konsorciju izaicinājumu

Darbs konsorcija vidē prasa daudz vadības prasmju. Turklāt jums būs jāzina, kā izveidot šīs platformas un kāda veida pārvaldības loma ir jūsu uzņēmumam. Bet lielākajai daļai uzņēmumu šajās situācijās parasti ir grūtības.

 • Privātuma un drošības problēmas

Bez pienācīgiem drošības slāņiem uzņēmumi būs neaizsargāti pret uzbrukumiem. Tomēr viņiem neizdodas izveidot atbilstošus drošības protokolus un saglabāt privātumu, lai izvairītos no jebkādiem uzlaušanas gadījumiem.

 • Neizlēmība

Lielākā daļa uzņēmumu nespēj izvēlēties savam uzņēmumam pareizo blokķēdes veidu. Būtībā viņi nevar izlemt, vai viņiem vajadzētu iet ar atļauju vai bez atļaujas.

Terciārie izaicinājumi

Tas ir pēdējais izaicinājumu līmenis, ar kuru saskaras visi uzņēmumi. Tikai 1% uzņēmumu nonāk šajā līmenī.

 • Nepietiek bažas par oficiālajiem noteikumiem

Lai arī blokķēdes nodrošinātāji centrālajai iestādei piedāvā mazāku struktūru, tomēr, lai to pilnībā piemērotu, tam ir jābūt dažiem noteikumiem. Turklāt katram uzņēmumam ir jāievēro daži īpaši noteikumi valstī, kurā tie veic uzņēmējdarbību. Tomēr, kad viņi pārveido savas platformas blokķēdē, viņi, šķiet, ignorē visus regulējuma jautājumus.

 • Pieredzējušu izstrādātāju trūkums

Tā kā blokķēde ir diezgan jauna tehnoloģija, ir ļoti grūti atrast ideālus talantus, lai tajā strādātu. Patiesībā ļoti maz izstrādātājiem ir pieredze saistībā ar blokķēdi. Tādējādi vislabāk ir strādāt ar blokķēdes nodrošinātājiem, jo ​​viņiem jau ir laba izvēle blokķēdes izstrādātājiem.

 • Nav savietojamības vai tirgus standartu

Ir ļoti platformas, kas piedāvā standartu blockchain platformām. Bet vairumā gadījumu nav atbilstošu standartu, kas jāievēro. No otras puses, šo platformu savietojamības trūkums apgrūtina paplašināšanos.

 • Problēma ar mantoto tīkla integrāciju

Patiesībā integrācijas process ar mantotajiem tīkliem ir diezgan grūts un dārgs. Tomēr daži bloku ķēdes nodrošinātāji tagad piedāvā šos pakalpojumus.

 • Caurlaidības vai latentuma problēmas

Kad tā tiek ražota, slodze uz sistēmu kļūst pārāk smaga. Rezultātā optimālās caurlaides uzturēšana kļūst daudz grūtāka.

 • Nenoteikts pakalpojumu atbalsts

Tirgū ir daudz bloku ķēdes nodrošinātāju, kas nepiedāvā pienācīgu skaidrojumu par to, kādus pakalpojumus viņi sniegtu. Tā rezultātā daudzi uzņēmumi izvēlas nepareizos uzņēmumus.

 • Kultūras izmaiņu pārvaldība

Nu, mūsu kultūras ir cieši saistītas ar mūsu rūpniecības produkciju. Tātad, kad notiek izmaiņas nozarēs, tas ietekmē arī mūsu kultūras. Dažreiz kļūst grūti pareizi pārvaldīt izmaiņas.

2. nodaļa: Blokķēdes nodrošinātāju ietekme

Blockchain pakalpojumu sniedzēji ar saviem risinājumiem būtiski ietekmē nozares. Pēc Gartnera teiktā, ir skaidrs, ka līdz 2030. gadam gandrīz visas nozares tiks traucētas. Bet nelielas izmaiņas jau ir redzamas uzņēmumu vidū.

Apskatīsim, kādas izmaiņas radīs šie blokķēdes nodrošinātāji.

Tuvākajā laikā: pilna uzņēmējdarbības ietekme

Efektivitātes pieaugums

Nu, pēc platformu izmantošanas daudzi uzņēmumi redzēs savas ražošanas efektivitātes pieaugumu. Patiesībā blockchain pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī ieņēmumu pieaugumu.

Izsekojamība un izsekošana

Jebkura produkta vai procesa izsekošana tagad ir diezgan sarežģīta. Bet ar blockchain pakalpojumu sniedzējiem jūs varat viegli iegūt platformu, kas piedāvātu uzraudzību reāllaikā.

Procesa izcilība

Jebkāda veida uzņēmējdarbības veikšanas process strauji mainītos. Tas piedāvātu lielāku izcilību apstrādē.

Digitalizācija

Patiesībā visa nozare piedzīvos masveida digitalizācijas procesu, pateicoties blokķēdes pakalpojumu sniedzējiem. Tātad nozarēm būtu jāiegulda daudz naudas un resursu, lai pilnībā pārietu uz citu spektru.

Identitāte

Identitātes digitalizēšana būtu pēdējā iespēja, ko redzēsiet tuvākajā laikā. Lielākā daļa blokķēdes pakalpojumu sniedzēju piedāvā augstas klases atbalstu decentralizētai identitātei. Tāpēc tas var mainīt to, kā mēs uz visiem laikiem glabājam vai iesūdzam savu identitāti.

Vidēja termiņa: jauna konkurētspējīga infrastruktūra

Pēc nelielām izmaiņām tuvākajā laikā visas izmaiņas dažām nozarēm ieviestu jaunu infrastruktūru.

Jauna IT infrastruktūra

Ar blokķēdes pakalpojumu sniedzēju palīdzību IT nozare piedzīvos milzīgas pārmaiņas. Būtībā jūs redzēsiet pilnīgi atšķirīgu IT infrastruktūru. Turklāt tie būtu pilnībā decentralizēti un bez jebkādas centralizētu iestāžu ietekmes.

Turklāt tie lietotājiem piedāvātu lielāku drošības un privātuma līmeni. Un bloku ķēdes nodrošinātājiem šajā ziņā būtu milzīga loma.

Vairāk uzticības daudzpartiju sadarbībai

Pašlaik ļoti neliels skaits uzņēmumu pilnībā uzticas daudzpartiju sadarbībai. Būtībā uzticības trūkuma un vadības jautājumu dēļ partnerattiecības mēdz sadalīties. Tomēr, populāri pieaugot konsorcija platformām, scenārijs ļoti mainītos.

Jūs varat ātri iegūt pareizu konsorcija pakalpojumu no blokķēdes risinājumu nodrošinātājiem. Turklāt ir daudz bloku ķēdes risinājumu nodrošinātāju, kas piedāvā dažādus konsorcija risinājumus.

Jauna darījumu pārvaldības sistēma

Nu, blockchain piedāvā jaunu modeli darījumu pārvaldībai. Patiesībā mūsu tipiskajai darījumu pārvaldības sistēmai trūkst daudz laika. Darījuma veikšana prasa vairākas dienas. Turklāt maksājumu uzraudzība ir daudz problemātiska, un to apstrāde var aizņemt daudz dienu.

No otras puses, blockchain risinājumu nodrošinātāji piedāvā ātrāku izvadi. Tādējādi tas galu galā mainīs darījumu pārvaldības sektora apstrādes veidu.

Ilgtermiņa: radoši traucējumi

Daudzi eksperti ilgtermiņā paredz radošus traucējumus. Kaut arī bloku ķēdes nodrošinātāji redzētu šīs izmaiņas ilgtermiņā, tomēr tās galu galā notiks.

Nav vairs starpnieku

Būtībā ilgtermiņā gandrīz visi uzņēmumi sāktu izmantot blokķēdi. Tādējādi katra sistēma būtu decentralizēta, un tā pilnībā atbrīvotos no starpniekiem. No otras puses, ar blokķēdes risinājumu nodrošinātājiem, kas zied eksponenciāli, jūs redzēsiet trešo pušu pakalpojumu samazināšanos.

Tā vietā cilvēki vairāk pārietu uz vienaudžu pakalpojumiem.

Jauna uzņēmējdarbības modeļu forma

Nu, tipiskā uzņēmējdarbības struktūra pilnībā mainītos. Turklāt blokķēdes risinājumu nodrošinātāju dēļ mēs redzēsim daudz jaunu tirgu atvēršanos. Šie tirgi aptvertu decentralizētus interneta pakalpojumus, decentralizētus drošības protokolus, decentralizētas lietojumprogrammas un daudz ko citu.

Tradicionāls uzņēmējdarbības traucējums

Visbeidzot, daudzi uzņēmumi saskarsies ar pilnīgiem uzņēmējdarbības traucējumiem. Tā kā visa nozare būtu vērsta uz bloku ķēdes risinājumu nodrošinātāju izplatītajām grāmatām, centralizēti uzņēmumi vairs nepastāvētu.

Tam būtu jāpārtrauc visi jautājumi, ar kuriem mēs saskaramies centralizētā sistēmā, un jāpiedāvā drošāka un korupcijas brīvāka vide.

3. nodaļa: Blokķēdes nodrošinātāji: dažādi fāžu piedāvājumi

Parasti blockchain pakalpojumu sniedzēji pašlaik piedāvā savus pakalpojumus dažādos posmos. Tā kā viņi joprojām nevar piedāvāt pilnu tiešraides projekta ieviešanu, lielākā daļa no viņiem koncentrējas uz šo pakalpojumu sākumposmiem.

Tomēr ir daži blokķēdes nodrošinātāji, kas sāk piedāvāt arī sarežģītus risinājumus. Apskatīsim, kādas ir šīs dažādās fāzes un ko bloku ķēdes nodrošinātāji piedāvā katrā segmentā.

Konsultācijas: 63% no visiem Blockchain infrastruktūras nodrošinātājiem piedāvā šos pakalpojumus

 • Ietekmes analīze

Blockchain tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji analizētu, kā blockchain ietekmētu jūsu organizācijas.

 • Iespējamā biznesa taktika

Blockchain tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji nāks klajā ar dažādiem taktiskajiem modeļiem jūsu biznesam.

 • Nākotnes ceļveži

Pēc konsultēšanās ar jums un zināšanām par jūsu uzņēmuma vajadzībām viņi sastādīs nākotnes plānu jums.

 • Ideju darbnīca

Lai sniegtu jums labāku ideju, šie bloku ķēdes nodrošinātāji piedāvātu tiešas lekcijas, lai palīdzētu jums saprast, kā sistēma darbojas.

 • Lietošanas gadījumu identificēšana

Patiesībā viņi piedāvātu iespējamos blokķēdes lietošanas gadījumus, kas vislabāk piemēroti jūsu uzņēmumam.

 • Analizējot prasības

Lielākā daļa blockchain pakalpojumu sniedzēju piedāvātu jūsu uzņēmumam izvirzītās prasības, lai izturētu blockchain traucējumus.

 • Biznesa lietu izstrāde

Vēl viens lielisks bloku ķēdes tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēju risinājums ir biznesa lietu kurēšana, kas griežas ap jūsu biznesu.

Prototips: Tikai 22% no visiem Blockchain infrastruktūras nodrošinātājiem piedāvā šos pakalpojumus

 • POC izstrāde

Arī Blockchain tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji piedāvā POC izstrādi, pirms pāriet uz ražošanas līmeni. Tas palīdz uzturēt stabilu biznesa stratēģiju ilgtermiņā.

 • Projektēšanas process

Nu, šeit galvenokārt blockchain pakalpojumu sniedzēji piedāvā tehnisko perspektīvu projektēšanas procesam.

 • Ieinteresēto personu saskaņošana

Pirms prototipu veidošanas visām jūsu uzņēmuma ieinteresētajām pusēm jābūt pilnībā saskaņotām ar jaunajām izmaiņām. Tādējādi bloku ķēdes nodrošinātājiem būtu tikšanās ar viņiem un viņi tiktu saskaņoti ar izmaiņām.

 • Iepriekš būvēti risinājumi

Daudzos gadījumos meklētais risinājums jau var pastāvēt. Patiesībā šiem pakalpojumu sniedzējiem ir iepriekšēja pieredze. Tātad viņi varētu piedāvāt jums iepriekš sagatavotus risinājumus, lai pārbaudītu.

 • Atsauces arhitektūra

Daudzos gadījumos šie uzņēmumi ievēro atsauces arhitektūru un veic tajā nelielas izmaiņas. Tādējādi jūs saņemat vienkāršu risinājumu atbilstoši savām prasībām.

 • Ietvaru ieviešana

Sistēmu ieviešana galvenokārt notiek šajā posmā. Patiesībā viņi ļaus jums izlemt, kāda veida ietvarus vēlaties un kāds ir labākais no tiem.

Izmēģinājums: šos pakalpojumus piedāvā tikai daži, piemēram, 9% no visiem blokķēdes infrastruktūras nodrošinātājiem

Šie ir daži no ierobežoto pakalpojumu bloku ķēdes nodrošinātājiem. Tikai daži uzņēmumi piedāvā šos risinājumus.

 • Tehnoloģiju stratēģija

Nākamajā posmā jūs saņemsiet tehnoloģiskas stratēģijas, kas ir tieši sinhronizētas arī ar jūsu biznesu. Bez pienācīgas tehnoloģiskās stratēģijas jūs tērētu daudz laika un resursu.

 • Piedāvā API

Daudzi no šiem blokķēdes nodrošinātājiem piedāvā API. Patiesībā jums būs nepieciešami API, lai pilnībā izmantotu savu blokķēdes risinājumu.

 • Riska analīze

Riska pārvaldība ir nopietna nepieciešamība, kad jāievieš blokķēde. Tādējādi, pirms ieejat, saprotiet, ar kādiem riska faktoriem jūs saskaraties.

 • Juridiskie noteikumi

Juridiskie noteikumi nodrošinātu, ka jūsu bloku ķēdes risinājumi nepārkāpj nevienu likumu. Tādējādi daudziem blockchain pakalpojumu sniedzējiem ir juridiski konsultanti, kas jums palīdzēs.

 • Pārvaldības struktūra

Jums būs jābūt ļoti uzmanīgam attiecībā uz šo. Patiesībā katrai atsevišķai blokķēdes tehnoloģijai ir cita veida valdības struktūra. Tātad, saņemot pakalpojumus no pakalpojumu sniedzējiem, jums jāpārliecinās, kāda veida valdības infrastruktūru vēlaties. Acīmredzot uzņēmumi piedāvātu savus padomus, taču jums arī jābūt sinhronizētiem ar viņiem.

 • Datu privātums

Tikai daži uzņēmumi var piedāvāt šo. Un paturiet prātā, tas ir viens no augsta riska punktiem.

 • Riska pārvaldība no trešās puses

Ir pietiekami daudz risku, kas saistīti ar blokķēdes risinājumiem. Patiesībā daudzi nevar piedāvāt šos pakalpojumus. Tā vietā viņi ņem šos pakalpojumus no trešajām personām, kad jums tas ir nepieciešams.

 • Atbilstība normatīvajiem aktiem

Šajā posmā ikviens bloku ķēdes nodrošinātājs piedāvā atbilstību normatīvajiem aktiem. Bez pienācīga regulējuma sistēma sabruktu.

 • Digitālās uzticības kopšana

Ļaujiet pakalpojumu sniedzējiem rīkoties ar jūsu digitālā risinājuma mārketingu. Daudzos gadījumos jūsu patērētāji var pilnībā neuzticēties jaunajai sistēmai. Tomēr ar pienācīgu pakalpojumu sniedzēju palīdzību jūs varat viegli izkopt uzticību patērētājiem.

Produkcija: Tikai 5% no visiem Blockchain infrastruktūras nodrošinātājiem piedāvā šos pakalpojumus

Tikai daži uzņēmumi var piedāvāt šos pakalpojumus nākamajam posmam.

 • Katastrofu atkopšana

Jebkuru katastrofu gadījumā, lai to atbalstītu, ir jābūt gatavam atjaunošanas plānam. Patiesībā sistēma joprojām ir nenobriedusi; tādējādi katastrofas scenārijs nebūtu šoks. Bet problēmu risināšanai vienmēr būs nepieciešams rezerves plāns.

 • Biznesa turpināšana

Tātad, jūs izstrādājat risinājumu. Bet jums laiku pa laikam ir jāveic izmaiņas un jāpaplašina robežas, lai jūsu bizness būtu tirgū. Jūs noteikti nevēlaties, lai jūs drīz kļūtu nebūtisks.

 • Datu drošība

Sistēmā jums būs nepieciešams papildu drošības slānis. Šobrīd to piedāvā tikai daži uzņēmumi.

 • Integrācija ar mantotajām sistēmām

Mantoto tīklu nomaiņai būtu nepieciešams daudz laika, lai tos apstrādātu. Turklāt šis process ir diezgan sarežģīts. Rezultātā daudzi uzņēmumi tos var piedāvāt.

 • Biznesa procesu modifikācija

Lielākā daļa blokķēdes pakalpojumu sniedzēju piedāvā modifikācijas pakalpojumus, kas ļauj labāk pielāgoties izmaiņām.

 • Mākoņu pārvaldība

Nākotnē visi tīkli būtu uz mākoņa. Tādējādi, lai atbrīvotos no riskiem, tai ir jābūt pienācīgai mākoņu pārvaldībai. Daži no konsultāciju uzņēmumiem piedāvā šo risinājumu.

 • Datu standarti

Datu standarti ir nepieciešami, lai būtu stabila tīkla sistēma.

Kāda ir statistika?

Kā redzat, tikai 5% pakalpojumu sniedzēju atrodas blokķēdes ieviešanas pēdējā posmā. Tātad tirgū šobrīd ir tikai daži aktīvi projekti.

2017. gads: 2017. gadā tirgū bija tikai mazāk nekā 10 tiešraides projekti bez jebkādiem jautājumiem un atbilstošām funkcijām.

2018. gads: šeit tiešraides projekti bija lielāki par 135 un strauji pieauga.

2019. gads: Mums joprojām nav precīzu skaitļu, bet tas noteikti ir vairāk nekā 2018. gads.

4. nodaļa: 10 lielākie uzņēmumu blokķēdes nodrošinātāji

IBM

IBM šobrīd ir viens no populārākajiem blokķēdes nodrošinātājiem tirgū. Patiesībā tas šobrīd piedāvā daudz risinājumu. Tie galvenokārt ir novatoriski konsultāciju pakalpojumi, piegādes ķēdes ekosistēma, projektēšana un daudzi citi.

Labākā daļa par šo uzņēmuma bloku ķēdes nodrošinātāju ir tā, ka tā spārnos ir daudz projektu. Turklāt pastāv virkne sadarbības, un viņu panākumu līmenis ir patiešām augsts. Izņemot šos, viņiem ir augstākās kvalitātes izstrādātāji, kas atbildīs visām jūsu vajadzībām.

Savā ziņā viņi ir blokķēdes nodrošinātāju pionieri un šobrīd ieņem augstāko pozīciju. Vēl viena lieliska lieta šajā uzņēmumā ir tā, ka viņiem ir ciešas attiecības ar saviem klientiem. Tātad jums nebūs jāuztraucas par savām prasībām, jo ​​viņi visu nokārtos.

Tomēr jums jāzina, ka viņi šobrīd piedāvā tikai Hyperledger Fabric kā jebkura blokķēdes risinājuma pamatu.

Infosys

Infosys ir vēl viens no top blockchain pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Galvenokārt viņi piedāvā īpašu kanālu, lai izpētītu blokķēdi un to, kā tas ietekmēs konkrētus uzņēmumus. Viņi arī pārliecinās, ka var nodrošināt pareizo risinājumu jebkura veida nozarei.

Ar tiem jūs varat izveidot sadarbības vidi, kurā iegūsiet pelnīto vērtību. Turklāt viņu prioritāte ir arī savietojamības panākšana un pilnīgas ekosistēmas piedāvāšana.

Jebkurā gadījumā šis uzņēmums piedāvā arī dažus ierobežotus pakalpojumus kā priekšrocību kūrēšanu un iespējamo riska faktoru atklāšanu. Viņu īpatnība ir arī pārliecība, ka visas ieinteresētās puses piedalās projektā.

Jebkurā gadījumā viņiem ir platformas-agnostikas ietvars, kuru varat izmēģināt. Izņemot to, viņiem ir arī ļoti liela fanu bāze.

Wipro

Wipro ir brīnišķīgs un viens no labākajiem blokķēdes nodrošinātājiem šobrīd. Lai pārliecinātos, ka esat ieguvis visas blokķēdes funkcijas, Wipro vienmēr piedāvās nobriedušas platformas jaunāko versiju.

Tādā veidā jūs iegūsiet stabilu tīklu bez jebkādām citām problēmām. Jebkurā gadījumā viņi galvenokārt koncentrējas uz darbnīcām, idejām, dizainu un kopradi. Tas viss novedīs pie sistēmas tehniskās piegādes. Bet pirms jūs strādājat ar viņiem, jums būs jāsēž kopā ar viņu stratēģiskajiem padomdevējiem un jāizstrādā ceļvedis.

Tādējādi, ievērojot visus blokķēdes noteikumus, tie noved pie veiksmīgas projekta izpildes. Daži no viņu pakalpojumiem ietver:

Tehnoloģija un rūpniecība, ietver uzņēmējdarbību, lietojumprogrammu un infrastruktūras pakalpojumus, biznesa un tehnoloģiju konsultācijas, ekosistēmas pakalpojumus, stratēģijas konsultācijas un daudz ko citu.

NTT DATI

Nu, NTT DATA ir vēl viens no top blockchain pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Viņi galvenokārt dod priekšroku konsultāciju pieejām blokķēdes pakalpojumu termiņā. Tātad, pirmkārt, jums ir jāiegūst pilnīga izpratne par to, kas patiesībā ir blockchain un kā tas var mainīt nozari.

Pēc tam viņi veiks dažādus ideju veidošanas veidus, kas ļaus jums izveidot noderīgu plānu. Tam būs arī priekšizpēte, kas jums palīdzēs. Tomēr, izmantojot NTT DATA, jūs iegūsit vai nu Hyperledger, vai Ethereum. Patiesībā tīkla izveidošanai viņi izmantos privāto un publisko mākoņu sistēmu.

Jebkurā gadījumā vēlāk jūs saņemsiet POC ieviešanu un pakalpojumus no tiem, un tas palīdzēs projektam gūt milzīgus panākumus.

Zinošs

Cognizant ir vēl viens top blockchain pakalpojumu sniedzējs šobrīd. Ar tiem jūs saņemsiet pareizu blokķēdes pieņemšanu, lietojuma novērtējumu, POC izveidošanu, izpildvaras padomus un daudz ko citu. Ja pēc visām fāzēm jūs saņemat funkcionējošu sistēmu, tad viņi arī izvērsīs sistēmu.

Jebkurā gadījumā viņu strukturētā platforma savieno blokķēdi ar jūsu biznesa procesiem un palīdz klientiem izvēlēties, kura platforma viņiem vislabāk darbojas.

Pēc tam, kad tā izveidos POC, tā izstrādās minimāli dzīvotspējīgu ekosistēmu, lai ātrāk piesaistītu patērētāju uzmanību. Tādējādi tas var arī saistīt mantotos tīklus ar blokķēdi, izmantojot API. Daži no tā lietošanas gadījumiem ietver akreditācijas datu izsekošanu, digitālās identitātes apstrādi, maksājumus vai norēķinus, 3D drukāšanu un daudz ko citu.

Jebkurā gadījumā viņi koncentrējas arī uz darbnīcām, idejām, dizainu un kopradi. Tas viss novedīs pie sistēmas tehniskās piegādes.

Patiesībā viņi ir partneri ar R3.

KPMG

KPMG ir sākusi pabeigt blokķēdes ekspertu administrācijas praksi. Parasti 25% no tās procedūru protokoliem ir veltīti biznesa konsultācijām par galvenajām prioritātēm, piemēram, lietošanas gadījumiem, demonstrējumiem, instrukcijām, darba modeļiem un ekosistēmas dizaina plāniem..

Tāpēc tas ir viens no populārākajiem blokķēdes nodrošinātājiem tirgū. Pārējie viņu pakalpojumi ietver prototipu veidošanu, nepieciešamības, izmēģinājuma testēšanu, administrēšanu, kombinēšanu un ražošanu.

Izņemot to, jūs iegūsiet arī papildu priekšrocības pārbaudē, testēšanā un SIO. KPMG uzsvars uz blokķēdes rezultātiem ar citiem jaunattīstības sasniegumiem un uzņēmumiem, kas pilnvaro nozares.

Jebkurā gadījumā labākais veids, kā iegūt viņu pakalpojumus, būtu saņemt palīdzību arī no viņu konsultāciju risinājumiem. Tā kā bez pienācīgas konsultēšanās iegūtā sistēma var nebūt perfekta.

TCS

TCS nozīmē sniegt jums galveno asociāciju, palīdzot klientiem redzēt sava uzņēmuma blokķēdes iespēju un pielāgoties kārtībai un izmaiņām. Tāpēc viņi tiek uzskatīti arī par vienu no labākajiem bloku ķēdes nodrošinātājiem tirgū.

Patiesībā tas ir biznesa vērtības piegādes modelis, kas mēģina palīdzēt dalībniekiem sasniegt blokķēdes iespējamos rezultātus un izstrādāt perfektu veidu, kā tikt galā ar sasniegumiem.

Jebkurā gadījumā viņi arī piedāvā izveidot sistēmas, lai administrētu vidi, kas atbilst sistēmas prasībām. Tas arī piedāvā POC izveidošanu pats par sevi un palīdz jums dažādos posmos, kā arī dod jums to, ko esat pelnījuši visvairāk.

Pārējie viņu pakalpojumi ietver prototipu veidošanu, nepieciešamības, izmēģinājuma testēšanu, administrēšanu, kombinēšanu un ražošanu.

Pašlaik TCS ir partneri ar Monax, IBM, BigchainDB un daudziem citiem.

Accenture

Nu, laikam jau esat dzirdējuši par Accenture. Pašlaik viņi ir labāko 2019. gada bloku ķēdes nodrošinātāju sarakstā. Izmantojot Accenture palīdzību, jūs saņemsiet citu perspektīvu attiecībā uz jūsu bloku ķēdes ieviešanu..

Praktiski tie ir ļoti novatoriski. Turklāt viņi patiešām labi pārzina tirgu. Tātad, lai palīdzētu jums blockchain platformas gadījumā, tas būtu kūkas gabals. Jebkurā gadījumā viņu daudzveidīgā pieredze padara viņus tik ienesīgus.

Patiesībā jūs iegūtu stratēģijas un praktisku apmācību, kas palīdzētu jums ideāli veidot savu risinājumu. Tomēr tie nav līdzīgi citiem tipiskiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Jebkurā gadījumā vēlāk jūs saņemsiet POC ieviešanu un pakalpojumus no tiem, un tas palīdzēs projektam gūt milzīgus panākumus.

EY

EY ir trīs darbības plāna virzieni, kur pirmais ir iegūt ieņēmumus no dažādas blokķēdes programmatūras pārdošanas. Turklāt viņi piedāvā arī uz dalību balstītas administrācijas. Jebkurā gadījumā jūs saņemsiet konsultācijas administrācijām, lai plānotu un izpildītu blokķēdes risinājumus klientiem jebkurā veidā.

Turklāt tas sniedz pārskatīšanas un novērtēšanas administrācijas organizācijām, kas nodarbojas ar blokķēdes vidi, un tas garantē pareizu viedo līgumu izmantošanu.

Patiesībā tie ir diezgan populāri, un to spārnos ir daudz veiksmīgu projektu. Pieredze padara viņus par vienu no labākajiem blokķēdes nodrošinātājiem.

Bet jums būs prieks uzzināt, ka viņi strādāja ar Hyperledger, Ethereum, Corda, Quorum un citām populārākām platformām.

Deloitte

Deloitte piedāvā konsultāciju administrācijas jaunajiem uzņēmumiem un rīko seminārus, lai palīdzētu viņu klientiem. Patiesībā jūs iegūsit idejas par blokķēdes izveidi, uzlabojumiem, modeļiem un izkārtojuma uzlabošanas iespējām. Tātad jūs iegūsiet visu savu ieguldījumu vērtību arī laikā.

Ar tiem jūs varat izveidot sadarbības vidi, kurā iegūsiet pelnīto vērtību. Turklāt viņu prioritāte ir arī savietojamības panākšana un pilnīgas ekosistēmas piedāvāšana.

Pašlaik viņiem ir seši konsultāciju pakalpojumi. Tātad iesācējiem jūs saņemsiet cita veida stratēģijas un plānu, kā uzlabot sava uzņēmuma vīzijas. Vēlākos posmos viņi piedāvās daudz platformu projektēšanas procesu un ceļu plānu izstrādi.

Turklāt viņu esošajām platformām būs jāpievieno jebkura jauna funkcija, ko būtu ļoti viegli izdarīt.

Tāpēc viņi ir arī labāko tirgū esošo blokķēdes nodrošinātāju sarakstā.

Top 10 Blockchain pakalpojumu sniedzēji tirgū

Blokķēdes nodrošinātājs

Vasara

Izpildes panākumi

Inovāciju iespējas

Klientu balss

IBM

Ir ievērojams daudzums tiešraides projektu

4.75

4.5

4.5

Accenture

Konsultācijas un stabilu ekosistēmu ieviešana

3.25

4.3

2.75

Deloitte

Uz biznesu orientēti, platformas-agnostiski, savstarpēji funkcionāli un globāli pakalpojumi

4

3.25

2.5

EY

Stratēģijas vadīti ražošanas līmeņa risinājumi ar skaidru redzējumu

3.3

3.25

2.5

Infosys

Palielinātas iespējas un pakalpojumi, kas ir gatavi tirgum

3.25

3.8

3

Wipro

Apņēmies uzņēmuma blokķēdes pieņemšanu

3.20

4

2.5

NTT DATI

Pilnīgas tehniskā atbalsta iespējas un spēcīga klientu pārvaldība

3.20

3.8

2

Zinošs

Pilna laika blokķēdes ekosistēmas ieviešana

2.5

3.8

2.1

KPMG

Uz biznesu vērsta un daudznozaru pieeja

2.4

2.52

2.4

TCS

Stratēģiskais redzējums un ilgtermiņa ieguldījumi

3

3.25

1.25

Piezīme: Šī tabula ir balstīta uz visu gadu bloka ķēdes mijiedarbības analīzi. Tāpat paturiet prātā, ka tās ir tikai spekulācijas. Patiesās vērtības var atšķirties.

5. nodaļa: Secinājums

Galu galā bloku ķēde izjauks nozares darbību pašreiz. Tam būtu dažādi posmi, bet gala rezultāts būtu tāds pats. Turklāt daudziem uzņēmumiem beigtos darbs, un pieaugs jaunas tirgus vietas.

Šajā situācijā jums noteikti vajadzētu sākt darbu ar blockchain pakalpojumu sniedzējiem. Jebkurā gadījumā es esmu aprakstījis visas problēmas, ar kurām var saskarties, un kādus pakalpojumus jums vajadzētu sagaidīt.

Jūs varat arī pārbaudīt top blockchain pakalpojumu sniedzējus, lai jau no paša sākuma saņemtu piemaksu. Cerams, ka ar atbilstošu stratēģiju līdz 2030. gadam jūs varat nodrošināt savu vietu 3,1 triljonu dolāru dolāru rūpniecībā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map