Blokķēde mazumtirdzniecībā: izmantojiet gadījumus un iespējamās lietojumprogrammas

Blockchain var piedāvāt milzīgas iespējas mazumtirdzniecības nozarēm. Apskatīsim tuvāk blockchain lomu mazumtirdzniecības nozarē.

Mazumtirdzniecības nozares uzplauka pat pagājušajā gadā, pirms pandēmija skāra pasauli. Lai gan daudzi mazumtirdzniecības uzņēmumi piedāvā tiešsaistes iegādes iespējas, primāros ieņēmumus gūst viņu fiziskie veikali. Tomēr pēc pandēmijas iestāšanās mazumtirgotāji saskārās ar dažiem galvenajiem jautājumiem, piemēram, piegādes ķēdes uzturēšanu, produktu pārdošanu, veikalu atvēršanu un visu klientu un darbinieku drošību..

Tomēr no tā visa varēja izvairīties, ja šī nozare jau no paša sākuma izmantoja blokķēdes tehnoloģiju. Patiesībā bloku ķēdes uzticamība, ilgtspēja un vadības procesu izsekošanas un palīdzības kvalitāte mazumtirdzniecības nozarēm var piedāvāt viņiem nepieciešamo digitalizāciju.

Tātad ir pienācis laiks, kad mazumtirdzniecības nozares nopietnāk koncentrējās uz blokķēdi un sāka to integrēt savās mantotajās sistēmās. Tāpēc šajā ceļvedī mēs aplūkosim, kāpēc mazumtirdzniecības nozarei ir nepieciešama blokķēde un kā blokķēde var atrisināt visas problēmas.

Reģistrēties tūlīt:Bezmaksas Blockchain kurss

Blockchain mazumtirdzniecībā: vai šai nozarei patiešām ir nepieciešama Blockchain?

Ir normāli domāt, vai šai nozarei patiešām ir nepieciešama blokķēde vai nē. Patiesībā mazumtirdzniecības nozarei, šķiet, klājas diezgan labi, salīdzinot ar citām nozarēm. Tomēr šī nozare nodarbojas ar daudzām iekšējām problēmām, kuras jārisina ātrāk nekā vēlāk. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc šai nozarei šobrīd ir nepieciešamas tādas izmaiņas kā blokķēdes. Apskatīsim iespējamās problēmas.

blockchain mazumtirdzniecības tirgū

Mainot patērētāja cerības

Mazumtirdzniecības nozarei ir jārisina daudz nepastāvīgu elementu, un viena no tām ir patērētāju cerības. Patiesībā patērētāju cerības, šķiet, mainās diezgan strauji, un to grūti sekot līdzi. Spēlē ir pārāk daudz elementu, kas vienā naktī maina patērētāju gaumi. Piemēram, liela daļa patērētāja var mīlēt produktu šodien, tikai nākamajā dienā, viņiem varētu būt dažādas domas, un dažiem produkts var pat vairs nepatikt.

Sezonas maiņa, gadījumi, brīvdienas, tendences ir vieni no izšķirošajiem faktoriem šajā jautājumā. Tāpēc mazumtirdzniecības nozarei jābūt pietiekami gudrai, lai izprastu visu šo informāciju. Tomēr precīzas prognozes joprojām nav iespējamas līdz šai dienai.

Slikta klientu lojalitātes uzturēšana

Lai radītu labu zīmola lojalitāti, jums ir nepieciešama laba klientu pieredze. Patiesībā viens no spilgtākajiem mazumtirgotāju jautājumiem ir prakse zaudēt savus vecos klientus, domājot, ka tos var viegli nomainīt. Mēs zinām, ka dažkārt var būt grūti tikt galā ar patērētājiem. Bet atlaišanas prakse var atgriezties tikai vēlāk.


Piemēram, ja jūs paturat šo domāšanas veidu, jums būs grūtāk paplašināt savu biznesu. Lai gan akcijas vai pārdošanas piedāvājumi vai īpašas atlaides var palīdzēt jūsu vecajiem klientiem justies vēlamiem, tas joprojām nav pietiekami, jo lielākoties mazumtirgotāji nespēj sniegt personalizētus piedāvājumus.

Neefektīva iekšējā komunikācija

Tas ir vispiemērotākais lielajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, jo ​​viņiem, šķiet, ir daudz sadalījumu. Tādēļ vienlaikus uzturēt tik lielu sadalījumu ir dārgi un sarežģīti. Tādējādi dažkārt šo nodaļu pārvaldīšana un pārvaldība, sazinoties iekšēji, var būt neiespējama.

Rezultātā komunikācijas trūkums starp nodaļām var izjaukt biznesa procesu un samazināt patērētāju apmierinātību. Ja nav izveidota atbilstoša sistēma, kas automatizētu šos sakarus, nav piemērotu veidu, kā uzturēt šo problēmu. Tāpēc viņiem nepieciešama tehnoloģiju palīdzība.

Nav izmantotas progresīvas tehnoloģijas

Daudzas tehnoloģijas ir īpaši izstrādātas noteiktiem uzņēmumiem, un, ja tās lieto pareizi, tās var veicināt papildu priekšrocības. Tomēr mazumtirgotāji pilnībā atpaliek no šīs tendences. Pat līdz šai dienai daudziem mazumtirgotājiem nav pat tiešas klātbūtnes. Tāpēc viņi krasi atpaliek.

Patiesībā viņi joprojām izmanto veco metodi, kuras derīguma termiņš ir sen beidzies. Arī daudzos gadījumos mazumtirgotājiem tehnoloģiju izmantošana ir sarežģīts uzdevums un viņiem nav iespējas to pareizi izmantot.

Atkal daži mazumtirdzniecības uzņēmumi pieņem nepareizus lēmumus, izvēloties sev nepieciešamo tehnoloģiju. Tas var izraisīt neefektivitāti un naudas izšķiešanu kā risinājumu citiem uzņēmumiem, kuri mazumtirdzniecībai nevar piedāvāt tādu pašu labumu.

Izpētiet vairāk līdzīgu tēmu:Blockchain nozīme apdrošināšanas nozarē

Vāja mūsdienu mārketinga stratēģija

Jā, daudzi mazumtirdzniecības uzņēmumi lēnām pāriet uz tiešsaistes mārketinga jomu. Bet, ja trūkst atbilstošas ​​zināšanu bāzes par šo tēmu, viņi galu galā iegulda daudz naudas ar gandrīz nekādiem rezultātiem. Patiesībā jūs nevarat pieturēties tikai pie sociālo mediju mārketinga; ir dažādi veidi, kā jūs varat tirgot savus produktus klientiem.

Vēl vairāk, klienti mūsdienās mīl personīgo zīmolu iesaistīšanos. Tātad, ja vien nevarat viņiem piedāvāt šo funkciju, viņi drīz var zaudēt interesi par jūsu zīmolu. Atkal mazumtirdzniecības uzņēmumi dažreiz var pārdot produktus pārāk daudz, kas palielina klientu neapmierinātību.

Krāpšana un viltotas preces

Viens no galvenajiem šīs nozares jautājumiem ir krāpniecisko darbību un viltoto preču pieaugošais apjoms. Tirgū ir ne tikai pārāk daudz viltotu preču, kas grauj mazumtirdzniecības uzņēmumu reputāciju, bet arī iekšējās krāpšanas darbības ietekmē ieņēmumus..

Faktiski viltotas preces kļūst grūtāk identificēt, kas nozīmē lielāku patērētāju neapmierinātību. Pareizi nerisinot šo jautājumu, gan klients, gan mazumtirgotājs turpinās zaudēt savu dārgo naudu. Tātad mazumtirdzniecības uzņēmumiem šis jautājums jāatrisina cik ātri vien iespējams.

Cyber ​​Hacks

Pieaugošais kiberhaku skaits ir vēl viens mazumtirdzniecības uzņēmumu sastrēgums. Patiesībā lielākā daļa mazumtirdzniecības uzņēmumu izmanto tipisku klienta-servera tīkla modeli, kas, atklāti sakot, ir diezgan neaizsargāts. Tāpēc gandrīz viegli ir ielauzties serveros un nozagt svarīgus datus. Turklāt, tā kā katrs mazumtirdzniecības uzņēmums glabā datus par klientiem, ir diezgan viegli manipulēt ar šiem datiem un piekļūt viņu kredītkartes vai bankas konta informācijai. Tas ātri var kļūt par milzīgu drošības pārkāpumu, kā rezultātā var zaudēt daudz ieņēmumu. Tas nozīmē arī to, ka patērētāji nevar jums uzticēties saviem datiem, kas jūsu zīmolam nav labs iespaids.

Mazumtirdzniecības cenu inflācija

Patērētājiem mūsdienās arvien vairāk jāmaksā par ikdienas vajadzībām. Tātad viņiem mēdz būt mazāk naudas, kas ietaupīta par luksusa priekšmetu budžetu. Tomēr mazumtirdzniecības cenas un lielās cenu zīmju svārstības tikai attur klientu no naudas tērēšanas. Tātad mazumtirgotājiem jāpiedāvā īpašie piedāvājumi vai atlaides, lai mudinātu patērētājus iegādāties produktus.

Tomēr mazumtirdzniecības uzņēmumi šobrīd pat nespēj tikt galā ar augstajām izmaksām. Bet kāpēc? Pareizas automatizācijas un plānošanas trūkums var radīt vairāk ražošanas izmaksu, kas palielina arī mazumtirdzniecības cenas.

Tātad, saglabājot augstāku likmi nekā patērētāja cerības, nav laba stratēģija, ja vēlaties mērogot.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kādi ir Blockchain ieguvumi mazumtirdzniecībā?

Blokķēdes izmantošanai mazumtirdzniecībā ir daudz priekšrocību. Dažas no šīm priekšrocībām ir ekskluzīvas un iespējamas tikai tad, ja nozare sāk izmantot šo tehnoloģiju. Tomēr ar blockchain palīdzību šī nozare drīz var ātri pārvarēt visus šķēršļus. Apskatīsim, kādi ir ieguvumi –

Pareiza krājumu pārvaldība

Kā jūs jau zināt, mazumtirdzniecības uzņēmumiem ir nepieciešama pareiza krājumu pārvaldība, ja viņi vēlas palielināt kopējo efektivitāti. Patiesībā tam nav nekādu kritumu. Uzņēmumi var gūt tikai labumu, jo krājumu pārvaldība viņiem palīdzēs izsekot produktiem, to derīguma termiņiem un patērētāju interesēm.

Blokķēde mazumtirdzniecības tirgū var palīdzēt uzņēmumiem efektīvāk pārvaldīt savus krājumus. Vēl vairāk, tas ietaupīs arī viņiem daudz naudas, jo tas reāllaikā var automatizēt produktu trūkuma vai pārpalikuma procesu, pamatojoties uz patērētāja pieprasījumu. Mēs uzskatām, ka tas ir lielisks piemērs mazumtirdzniecības nozarei.

Kripto izmantošana kā maksājuma metode

Vēl viena lieliska blokķēdes izmantošana mazumtirdzniecības tirgū ir kriptogrāfijas maksājumu metodes. Kā jūs jau zināt, kriptovalūtu tirgi šobrīd uzplaukst. Vēl jo vairāk, šķiet, ka dažādas valstis vēlas strādāt pie centrālo banku digitālajām valūtām, kas praktiski ir fiat naudas kripto versija.

Tātad, šķiet, ka kriptonauda kļūs par nākotnes naudu. Šeit mazumtirdzniecības uzņēmumi var palikt soli priekšā, izmantojot oficiālu maksājumu par produktiem jau esošo kriptogrāfiju. Patiesībā tā ir laba stratēģija, lai uzmundrinātu patērētājus un palīdzētu viņiem pārredzamā veidā samaksāt par produktu, izmantojot nodrošināto un digitālo naudu.

Labāka klienta identitātes pārvaldība

Kā jūs jau zināt, lielākā daļa mazumtirdzniecības uzņēmumu izmanto tipisku klienta-servera tīkla modeli, kas ir diezgan neaizsargāts. Tātad ir diezgan viegli manipulēt ar šiem datiem un piekļūt patērētāja kredītkartes vai bankas konta informācijai. Tas ir masveida privātuma pārkāpums un nepārprotams valsts likumu pārkāpums.

Lai tiktu galā ar šo problēmu, uzņēmumi var izmantot blokķēdi mazumtirdzniecības tirgū, lai nodrošinātu ar klientu saistītos datus. Patiesībā viņi var piedāvāt autentifikācijas procesus sistēmā un glabāt visu informāciju nemainīgajā krātuvē. Tātad klientam būs piekļuve tikai savai informācijai, un neviena trešā puse nevar pārkāpt tīklu un ļaunprātīgi izmantot šo informāciju.

Blockchain var piedāvāt priekšrocības gandrīz katrai atsevišķai nozarei. Pārbaudiet blockchain tehnoloģijas priekšrocības tūlīt!

Racionalizējiet mazumtirdzniecības nodokli

Vēl viena no blokķēdes priekšrocībām mazumtirdzniecībā ir mazumtirdzniecības nodokļa vienkāršošanas process. Patiesībā katram mazumtirdzniecības uzņēmumam katru gadu ir jāmaksā nodokļi, pamatojoties uz viņu pārdošanas apjomu. Tomēr daudzi mēdz izvairīties no šī nodokļa maksāšanas, kas sastāda 14,5 miljardus USD! Vēl jo vairāk, lielākā daļa nodokļu nemaksāšanas notiek tiešsaistes mazumtirgotājiem. Ja tas turpinās, uzņēmumi par to var pat apsūdzēt smagā apsūdzībā.

Tādēļ, lai atrisinātu šo problēmu, blockchain bāzes automatizēta pārdošanas nodokļa iekasēšana var palīdzēt iekasēt nodokļus, pamatojoties uz to gūto pārdošanas vai peļņas skaitu. Turklāt mazumtirgotāji var augšupielādēt savus dokumentus, kas tiks pienācīgi pārbaudīti tīklā. Tas faktiski ir lielisks veids, kā savlaicīgi samaksāt nodokli un izvairīties no jebkādiem juridiskiem jautājumiem.

Viltotu preču un krāpšanas novēršana

Vēl viena no blokķēdes priekšrocībām mazumtirdzniecībā ir krāpšanas un viltotu produktu novēršana. Patiesībā tikai krāpšanas dēļ mazumtirdzniecības nozare 2019. gadā zaudēja 62 miljardus dolāru. Turklāt augstas klases mazumtirdzniecības uzņēmumi zaudēja gandrīz 30% no savas peļņas, jo viņiem bija saudzīga atgriešanās politika un augstas peļņas normas. Bet jautājums nav par zaudējumiem, bet par zaudējumiem, ko zīmols nodara, saglabājot viltotus produktus pārdošanai.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, mazumtirgotāji var izsekot savas preces no ražotājiem un pārliecināties, ka viņi katru reizi saņem autentisku produktu. Vēl jo vairāk, tas var palīdzēt viņiem pilnībā tikt galā ar viltotiem produktiem.

Nodrošinot produkta izcelsmi

Vēl viens no mazumtirdzniecības gadījumu blokķēdēm ir produkta izcelsmes iezīme. Pašlaik patērētāji skeptiski vērtē visu, ko pērk. Un tas ir pilnīgi normāli, jo viņi par to maksājot var sagaidīt vairāk. Bet mazumtirdzniecības uzņēmumi nevar piedāvāt citas izcelsmes vietas, izņemot zīmogu uz konteinera ar uzrakstu “ražots xxx”.

Tātad, izmantojot blokķēdi, uzņēmumi beidzot var piedāvāt izcelsmi, jo patērētājs var izsekot vai redzēt visu viena produkta piegādes ķēdi. Tas sāksies ar piegādātājiem un beigsies ar patērētāju, kurš to iegādājās. Tas nodrošinās izcelsmi, ko klienti vēlas tagad, un viņi var tērēt savu naudu autentiskam produktam.

Paturot prātā atbilstošu uzņēmējdarbības modeli, ir grūti izmantot blokķēdi kā sviru. Pārbaudiet mūsu galveno blokķēdes ieviešanas stratēģiju, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes izstrādi.

Piedāvājot produktu līgumus

Pareiza piegādātāju kanālu uzturēšanas trūkums kavē šīs nozares izaugsmi. Patiesībā sūtījumu apmaksas process aizņem daudz laika, ieskaitot pārbaudi un apstrādi. Tomēr šis ilgstošais process var atturēt daudzus piegādātājus no sūtījumu piegādes solītajā termiņā. Tāpēc tas var radīt daudz zaudējumu arī mazumtirgotājiem.

Tomēr viens no labākajiem blokķēdes elementiem mazumtirdzniecības lietošanas gadījumos ir viedais līgums. Patiesībā daudzi mazumtirdzniecības uzņēmumi var izmantot viedos līgumus kā maksājuma garantiju. Šeit viņi var piedāvāt maksājumu solījumu, kura apstrāde prasīs tikai minūtes. Tāpēc piegādātāji saņems motivāciju izpildīt sūtījumu noteiktajā termiņā.

Kiberhacku samazināšana

Vēl viens no populārajiem blokķēdēm mazumtirdzniecības lietās ir aizsardzība pret kiberhekiem. Kā jūs jau zināt, mazumtirdzniecības nozare diezgan bieži saskaras ar draudiem drošībai. Tādēļ tas var ātri kļūt par milzīgu drošības pārkāpumu, kas zaudē daudzus ieņēmumus. Tas nozīmē arī to, ka patērētāji nevar uzticēties uzņēmumiem ar saviem datiem, kas zīmolam nav labs iespaids.

Bet, izmantojot šeit blokķēdi, scenārijs var krasi mainīties. Tā kā blokķēde var piedāvāt augstas drošības protokolus cīņai ar kiberuzbrukumiem, nekādi drošības pārkāpumi vairs nebūs iespējami. Tāpēc blokķēde var sākt palielināt ieņēmumus, aizsargājot tīklu no trešās puses uzņēmuma.

Viedās lojalitātes programmas

Blockchain mazumtirdzniecības veikalā var palīdzēt arī lojalitātes programmās. Pašlaik daudzos mazumtirdzniecības uzņēmumos ir izveidotas lojalitātes programmas, kas palīdz sazināties ar daudz lielāku cilvēku pulku un vecos patērētājus apmierināt ar viņu zīmoliem. Bet lojalitātes programmās ir arī neefektivitāte. Lielākoties tie piedāvā nekonsekventus noteikumus, kas neļauj patērētājam iegūt atlīdzības punktus.

Daudzos gadījumos sistēmas neatbilstības dēļ, pat ja patērētājs ir tiesīgs saņemt punktus, viņš / viņa to var arī nesaņemt.

Bet, spēlējot blokķēdes viedos līgumus, mazumtirdzniecības uzņēmumi var automatizēt visu procesu. Viņi var vienkārši ieprogrammēt noteikumus viedā līgumā, un, tiklīdz klients ievēro visus noteikumus, viņš / viņa automātiski iegūst punktus.

Darījuma persona ar tirgotāju

Šī ir diezgan atdzist blockchain iezīme, kuru tagad mēģina izmantot daudzi mazumtirgotāji. Blokķēde mazumtirdzniecības veikalā var piedāvāt personai tirgotāju darījumus. Patiesībā tas palīdz abām pusēm gūt labumu no maksājumu procesa. Klientam nav jāmaksā papildu maksa, izmantojot citus trešo personu finanšu pakalpojumus, un tirgotājs var gūt labumu no maksājuma tiešas saņemšanas, neizmantojot trešo pušu lietojumprogrammas.

Vēl jo vairāk, tas var veidot pastāvīgu uzticību starp abām pusēm, kas ir milzīgs plus punkts mazumtirdzniecības uzņēmumiem.

Vai vēlaties pārbaudīt vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet 20 un vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu šobrīd!

Mazumtirdzniecības uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Walmart

Walmart strādā pie bloku ķēdes mazumtirdzniecības risinājumos pārtikas izsekojamībai. Šim nolūkam viņi izmanto Hyperledger Fabric. Pašlaik viņi strādā ar IBM, lai saņemtu tehnisko atbalstu risinājumam. Vēl jo vairāk, mazumtirdzniecības gigants jau strādāja pie diviem veiksmīgiem koncepcijas pierādīšanas projektiem, izmantojot blokķēdi. Pēc viņu domām, blokķēde var viņiem palīdzēt uzturēt pārtikas kvalitāti un izvairīties no katastrofāliem rezultātiem.

Amazon

Amazon vislabāk izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Pašlaik viņi izmanto blokķēdi savā reklāmas biznesā. Patiesībā tas faktiski ir labs blockchain funkciju izmantojums, jo tas var efektīvi uzlabot to efektivitāti.

Izņemot šo, viņi pārdod blokķēdes produktus, piemēram, bloku ķēdi kā pakalpojumu, kur viņi piedāvā tīkla attīstību, pamatojoties uz klienta vajadzībām.

Alibaba

Alibaba strādā arī pie blokķēdes mazumtirdzniecības risinājumos. Uzņēmums izmanto blockchain, lai palielinātu savu produktu izsekojamību. Vēl jo vairāk, viņi jau ir izveidojuši pārrobežu e-komercijas platformu ar nosaukumu Kaola, pamatojoties uz blokķēdi. Jebkurā gadījumā šajā platformā tiks reģistrēta visa muitošana, loģistikas informācija un produktu reģistrācija. Tāpēc viņi arī plāno to izmantot, lai apkarotu viltotus produktus ar divdimensiju kodu.

Ahold Delhaize

Ahold Delhaize meitasuzņēmums Alberts Heijns strādā pie blokķēdes mazumtirdzniecības risinājumos, lai digitalizētu viņu piegādes ķēdes procesu. Patiesībā viņi vēlas izmantot tehnoloģijas, lai samazinātu dokumentu noformēšanas procesu un padarītu visu procesu automatizētu. Pēc viņu domām, viņi vēlas padarīt savu piegādes ķēdi tīru, drošu un gudru, izmantojot tehnoloģiju.

Carrefour

Carrefour jau sen pievienojās blockchain sacīkstēm. Viņi arī strādā pie blokķēdes lietojumprogrammām mazumtirdzniecībā, lai izsekotu savus produktus. Vēl jo vairāk, labā ziņa ir tā, ka uzņēmums apgalvo, ka viņu pārdošana krasi palielinājās, kad viņi pārgāja uz blokķēdi. Izsekošanas process Ķīnā bija milzīgs panākums. Tātad viņi vēlas to iekļaut arī citās valstīs.

Aldi

Aldi piegādes ķēdes pārvaldībai mazumtirdzniecībā izmanto blokķēdi. Pašlaik viņi izmanto tehnoloģiju, lai apstiprinātu savu korporatīvo pirkšanu. Kopā ar Verifish viņi izseko bioloģiskas un ilgtspējīgas īru jūras veltes. Vēl jo vairāk, Verifish izstrādāja projektu, un BIM atbalsta risinājumu. Lai gan projekts ilgs 12 mēnešus, uzņēmums vēlas to iesaiņot 2021. gada laikā.

IKEA

Kurš nezina IKEA nosaukumu? Tomēr jums būs prieks uzzināt, ka šis uzņēmums strādā arī pie blokķēdes lietojumprogrammām mazumtirdzniecības nozarē. Īpaši viņu Islandes nodaļa piedalās komercdarījumu procesos, izmantojot Ethereum. Vēl vairāk, risinājums nāca no Tradeshift, un viņi izmantoja programmējamu skaidru naudu. Patiesībā tas arī nosaka CBDC izmantošanu globālā mērogā.

Auchan

Auchan strādā arī pie blokķēdes lietojumiem mazumtirdzniecības nozarēs. Uzņēmums nesen paziņoja, ka Francijā, Portugālē, Itālijā, Spānijā un Senegālā viņi izmanto pārtikas izsekojamības lietojumprogrammu, izmantojot blokķēdi. Šis ir lielisks izcelsmes piemērs, jo viņi piedāvā patērētājiem izsekot produkta dzīvi no QR koda skenēšanas.

Mājas depo

Home Depot ir vēl viens mazumtirdzniecības uzņēmumu pazīstams nosaukums. Izmantojot blockchain mazumtirdzniecības veikalā, viņi vēlas novērst visus piegādātāju strīdus, kas notiek nepareizas pārvaldības dēļ. Vēl jo vairāk, strīds var arī uzpūst inventāru, kas nav efektīvs. Tātad, Home Depot strādā pie izmēģinājuma risinājuma, lai izsekotu visus pirkumus no piegādātājiem un nodrošinātu, ka viss tiek labi uzturēts.

Mērķis

Target izmanto blockchain mazumtirdzniecībā, lai pārvaldītu savu piegādes ķēdi. Tomēr mēs joprojām nezinām projekta pareizo pielietojumu, taču mēs zinām, ka viņi risinājumam izmanto Hyperledger zāģzobus. Bet vēlāk viņi pārcēlās uz Hyperledger Grid, kas viņiem palīdzēja efektīvāk orientēties uz mazumtirdzniecības nozari.

Lasīt vairāk:50 labākie uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Pēdējās domas

Blokķēde mazumtirdzniecībā var mainīt daudzus šīs nozares aspektus. Lai gan šī nozare pati par sevi jau ir diezgan spēcīga, tā joprojām nodarbojas ar daudziem jautājumiem, kas vēlāk nākotnē var radīt problēmas. Bet, izmantojot blokķēdi, šī nozare var novērst visus trūkumus un ieviest vairāk iespēju patērētājiem.

Ja jūs nodarbojaties mazumtirdzniecības nozarē, ir pienācis laiks izmantot šo tehnoloģiju un visas tās priekšrocības. Jebkurš iesācējs, kurš vēlas zināt blockchain tehnoloģiju, var pārbaudīt mūsu bezmaksas blockchain kursu un sākt savu blockchain ceļojumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map