Ekspertu ceļvedis: kā iegūt Blockchain sertifikātu?

Vai vēlaties sasniegt vienu no labākajiem Blockchain sertifikātiem? Uzzināsim no ekspertiem, kā jūs varat iegūt Blockchain sertifikātu.

Blockchain tehnoloģija neapšaubāmi ir radījusi jaunu revolūciju pieejās datu pārvaldībai un uzņēmējdarbībai digitālajā pasaulē. Apmēram vienas desmitgades laikā kopš tā ieviešanas Blockchain ir nonācis daudz tālāk, nekā paredzēts. Tagad blokķēde vairs nav ierobežota ar Bitcoin, un ir daudzas nozares, kas izmanto blokķēdi dažādām lietojumprogrammām.

Vissvarīgākais no visiem ir tas, ka valdības atzīst arī blokķēdes vērtību ar plašu valdības projektu skaita pieaugumu, pamatojoties uz blokķēdi. Tāpēc blokķēdes sertifikāti ir stundas nepieciešamība daudziem pretendentiem, kuri vēlas nokļūt karjerā blokķēdē.

Tomēr daudziem kandidātiem nav īpašu norādījumu par sagatavošanos sertifikātiem blokķēdē. Tajā pašā laikā ir daudz pakalpojumu sniedzēju, kuri apgalvo, ka viņu platformās tiek nodrošināti top blockchain sertifikāti. Šīs diskusijas mērķis ir sniegt detalizētu priekšstatu par noderīgiem norādījumiem svaigajiem, lai iegūtu vēlamo blokķēdes sertifikāciju.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas uzņēmuma Blockchain Fundamentals kurss

Kāpēc Blockchain sertifikācija ir svarīga?

Pirms virzīties uz priekšu, gatavojoties blokķēdes sertifikātiem, ir svarīgi saprast sertifikācijas nozīmi. Blockchain tehnoloģijai ir ievērojams potenciāls pārveidot tehnoloģiju pasauli, kā mēs to zinām. Piemēram, blokķēde ir nodrošinājusi pietiekamu drošību informācijas pārsūtīšanai, vienlaikus uzlabojot arī pārredzamību attiecībā uz darījumiem.

Pašlaik blokķēde kalpo pārvaldes sistēmu pamatam un finanšu, kā arī veselības aprūpes ierakstu lietojumiem. Tāpēc labākie bloku ķēdes sertifikāti var palīdzēt gūt labumu no nodarbinātības iespējām, kas pastāvīgi parādās blokķēdes tehnoloģijā. Prasmju plaisa blokķēdes tirgū līdztekus finanšu stimuliem rada arī milzīgu stimulu algu aprēķiniem. Turklāt zināšanas par blokķēdēm dod jums iespēju piedalīties futūristiskā tehnoloģiskā revolūcijā.

Ar blockchain pieņemšanu nepārtraukti pieaugot, blockchain sertificēti profesionāļi varētu baudīt labāku darba drošības līmeni. Vēl viens ievērojams iemesls izvēlēties blokķēdes sertifikāciju ir karjeras lomu dažādība blokķēdē. Kandidāti var pildīt blockchain izstrādātāju, blockchain projektu vadītāja, blockchain risinājumu arhitekta, blockchain konsultanta, blockchain kvalitātes inženiera un blockchain UX inženiera lomas..

Tādēļ nav šaubu, ka top blockchain sertifikāti varētu viegli palīdzēt jums izveidot drošu karjeru blockchain. Ar darba drošības iespēju, piekļuvi vairākām darba lomām, iespēju piedalīties mūsdienu tehnoloģiskajā revolūcijā un daudzveidīgām karjeras attīstības iespējām ir pamatoti sākt gatavoties vēlamajai blokķēdes sertifikācijai pēc jūsu izvēles..

Solījumi ar blokķēdes sertifikātiem noteikti var mazināt nepieciešamo sagatavošanās intensitāti. Tomēr ir svarīgi zināt ideālo praksi, lai iegūtu blokķēdes sertifikātu, lai nodrošinātu ierobežotas neveiksmes. Šeit ir daži no svarīgākajiem norādījumiem, kas jums jāpatur prātā, virzoties uz priekšu, lai kvalificētu vēlamo blokķēdes sertifikātu.

Vēlaties kļūt par Blockchain profesionāli? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu Blockchain karjeru.

Izvēlieties pareizo Blockchain sertifikāciju

Viens no pirmajiem faktoriem, kas dodas ceļā, lai kļūtu par sertificētu blokķēdes profesionāli, ir sertifikācijas atlase. Kandidātiem pirms sagatavošanās sākšanas jāizvēlas ideālā blokķēdes sertifikācija. Pirmais solis jūsu ceļojumā varētu būt grūts, it īpaši, ja tik daudz pakalpojumu sniedzēju piedāvā dažādas blokķēdes sertifikācijas programmas.


No plašākas perspektīvas var just, ka visi sertifikāti ir piemēroti jūsu karjerai. Tomēr jums jāapkopo īpašs sertifikāts atbilstoši darba lomai, kuru vēlaties veikt blokķēdē. Interesanti, ka jūs varat piekļūt dažādiem bloku ķēdes sertifikācijas veidiem, kas koncentrējas uz noteiktām lomām, piemēram, bloku ķēdes izstrādātājs, bloku ķēdes arhitekts vai bloku ķēdes drošības speciālists. Kad esat guvis skaidru priekšstatu par saviem karjeras mērķiem blokķēdē, varat viegli izvēlēties ideālo blokķēdes sertifikātu.

Pēc tam jums nedaudz jāuzsver platforma, kas piedāvā sertifikāciju. Lai gan sertifikācija var šķist pilnīgi likumīga, par to vienmēr ir jāizpēta vairāk. Pārbaudiet sertifikācijas nodrošinātāja pārskatus kopā ar viņu pieredzi un sasniegumiem, nodrošinot blokķēdes sertifikātus.

 • Jebkurā gadījumā izvēlieties Blockchain Fundamentals Course

Pēc labāko blokķēdes sertifikātu izvēles atbilstoši karjeras vēlmēm jūs varat viegli pāriet uz nākamajiem posmiem. Tomēr daudziem kandidātiem nav skaidrības par sertifikācijas eksāmeniem, it īpaši, ja viņi ir iesācēji. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai šādi kandidāti izvēlētos bezmaksas fundamentālos kursus par blokķēdi. Pat ja esat pabeidzis blokķēdes sertifikāciju, lai mācītos, varat paļauties uz bezmaksas blokķēdes pamatu kursiem mācībām.

Bezmaksas blokķēdes pamatkurss palīdz uzlabot uzticību blokķēdes tehnoloģijai. Tajā pašā laikā blokķēdē var atrast arī labākas iespējas izprast pamatterminoloģiju un citus pamatjēdzienus. Pamatzināšanas un prasmes blokķēdes tehnoloģijā var palīdzēt kandidātiem izvēlēties ideālo karjeras ceļu blokķēdē. Tajā pašā laikā blokķēdes pamatkursi palīdz jums izveidot atbilstošu pamatu jūsu blokķēdes ceļojumam.

 • Iepazīstieties ar Blockchain platformām

Kad esat izveidojis tekošus blokķēdes pamatus, jums jāattīsta zināšanas par dažādām blokķēdes platformām. Blokķēdes sertifikāti ir koncentrēti uz tādu uzņēmumu blokķēdes platformām kā Corda, Ethereum un Hyperledger Fabric. Interesanti, ka kandidātiem vajadzētu būt arī iespējai atšķirt šo platformu darbību.

Pat netehniskām blokķēdes darba lomām ir nepieciešamas darba zināšanas par uzņēmuma bloku ķēdes platformām. Topošā kandidāta zināšanas uzņēmuma bloku ķēdes platformās nodrošina pārliecību par viņu spēju iegūt biznesa vērtību. Turklāt zināšanas par uzņēmuma blokķēdes platformām palīdz kandidātiem efektīvi sazināties ar klientiem par blokķēdes risinājumu.

 • Atrodiet pareizās grāmatas

Nākamais svarīgais pavērsiens blokķēdes sertifikātu kandidātu sagatavošanā attiecas uz grāmatām. Lai gan blokķēdes domēns ir salīdzinoši jauns, daudzi autori savās grāmatās ir iesaistījušies dažādos blokķēdes jēdzienos. Grāmatas nodrošina ievērojami plašu teorētisko pamatu, lai izveidotu savu konceptuālo blokķēdes pieredzi.

Izmantojot pareizo grāmatu komplektu atbilstoši tēmām, kuras aplūkotas jūsu vēlamajā sertifikātā, jūs saskarsieties ar ierobežotām grūtībām, lai izveidotu spēcīgu ceļojuma sākumu. Grāmatas arī nodrošina ticamību, ko piedāvā grāmatu autori, pamatojoties uz viņu saistību ar blokķēdi. Tātad kandidātiem vienmēr var būt uzticams atskaites punkts, pie kura atgriezties jebkurā sagatavošanās brauciena laikā.

Pārbaudiet tūlīt: Top 5 Blockchain un kriptonauda grāmatas

 • Rūpīgi novērtējiet eksāmenu tēmas

Tagad kandidātiem būtu jākoncentrējas uz sagatavošanos viņu izvēlētajiem blokķēdes sertifikātiem. Galvenais sagatavošanās posms ir rūpīgs sertifikācijas eksāmenu tēmu pārskats. Detalizēts sertifikācijas eksāmenā aplūkoto tēmu pārskats sniedz pamatprincipus, uz kuriem kandidāti var veidot savus sagatavošanās plānus. Sertifikācijas eksāmenā izmērītās prasmes piedāvā arī vispārēju priekšstatu par saturu, ko mācīties eksāmenam.

Bez eksāmena prasmju izklāsta, kandidātiem vajadzētu arī pamanīt domēnu sadalījumu tēmās, kā arī katra domēna svaru. Pēc tam jūs varat iedziļināties detaļās par katrā domēnā apskatītajām apakštēmām. Visi šie vingrinājumi palīdzēs jums iegūt oficiālu izpratni par eksāmenu un eksāmenā gaidāmo jautājumu veidiem.

 • Ievērojiet pareizu studiju plānu

Tagad, kad jums ir detalizēts priekšstats par tēmām, kas jāaplūko sertificētajai bloku ķēdes ekspertu sertificēšanai pēc jūsu izvēles, varat izveidot saprātīgu pētījumu plānu. Studiju plāns ir svarīgs instruments, lai sagatavotu kandidātus blokķēdes sertifikācijas eksāmeniem. Kandidāti var izmantot studiju plānu, lai piešķirtu noteiktus atskaites punktus katram domēnam sertifikācijas eksāmenā.

Turklāt kandidāti var arī novērst piemērotus laika trūkumus sagatavošanās grafikā, lai pielāgotos praktiskiem vingrinājumiem. Studiju plāns ne tikai palīdz organizēt kandidātu sagatavošanos blokķēdes sertifikātiem, bet arī uzlabo viņu grafika pārvaldības iespējas. Tā rezultātā jūs varat efektīvi pārvaldīt citus pienākumus, nepieļaujot kompromisus attiecībā uz sagatavošanās darbiem.

Tomēr, lai sasniegtu labākos rezultātus, ir svarīgi arī saglabāt neatgriezenisku atbildību par studiju plānu. Jūs nevarat sagaidīt, ka pētījuma plāns sniegs vēlamos rezultātus, ja jūs to pareizi neievērosiet. Tāpēc ir saprātīgi lūgt ģimeni vai draugus palīdzēt jums uzturēt pareizu rutīnu, ievērojot studiju plānu.

Vēlaties paaugstināt savu Blockchain karjeru ar vienu no labākajiem Blockchain sertifikātiem? Pārbaudiet, kā jūs varat kļūt par sertificētu Blockchain ekspertu.

 • Apmācības kursi panākumiem

Starp daudzajiem faktoriem, kas ir izšķiroši, gatavojoties kļūt par sertificētu blokķēdes profesionāli, apmācībai vienmēr būtu lauvas tiesa. Apmācība, klase vai tiešsaiste ir ļoti svarīga, lai kvalificētos jūsu izvēlētajam blokķēdes sertifikācijas eksāmenam. Pašmācība neapšaubāmi ir lielisks līdzeklis sākotnējo sagatavošanās procesu stiprināšanai. Tomēr tas var iet tikai līdz jautājumam, kas attiecas uz bloku ķēdes sertifikācijas eksāmenu pamatjautājumiem. Profesionālie apmācības kursi var palīdzēt iegūt profesionālu skatījumu uz blokķēdes sertifikācijas eksāmeniem.

Vissvarīgākais ir tas, ka kandidāti var iepazīt paraugpraksi, kā tuvoties katrai tēmai sertifikācijas eksāmenā. Pēc tam treneru un pasniedzēju zināšanas tiešsaistes profesionālās sertificēšanas apmācības kursos kandidātiem ir izdevīgas. Pasniedzēju kompetence var palīdzēt kandidātiem uztvert to tehnoloģiju vai koncepciju praktiskos aspektus, par kuriem viņi mācās. Turklāt profesionālās apmācības kursi arī palīdz kandidātiem iegūt personalizētu apmācību priekšrocības. Ar viņu rīcībā esošo atsaucīgo ekspertu atbalstu kandidāti varēja viegli paļauties uz tiešsaistes apmācības kursiem, lai sagatavotos vienmērīgi.

Tomēr ir arī saprātīgi izvēlēties apmācības kursus blokķēdes sertifikātiem, pienācīgi ņemot vērā. Vispiemērotākā iespēja kandidātiem izvēlēties blokķēdes sertifikācijas apmācības kursus ir pats sertifikācijas nodrošinātājs. Ja atrodat blokķēdes sertifikācijas nodrošinātāju ar speciālajiem apmācības kursiem sertifikātiem, jums ir pareizā izvēle. Sertifikācijas apmācības kursu iekārta precīzi atbilst jūsu izvēlētajai blokķēdes sertifikācijai atņem daudz nepatikšanas. Piemēram, kandidātiem nav jāiegulda laiks vai resursi, lai atrastu apmācības kursu, kas atbilst viņu vēlamajam sertifikātam. Turklāt sertifikācijas sniedzēja veiktie sertifikācijas apmācības kursi nodrošina mācību materiālu ticamību kursā.

Pārbaudiet tūlīt: Blockchain sertifikācijas apmācības kursi

 • Attīstīt praktisko pieredzi

Prakse ir arī neizbēgama prasība kvalificēties jūsu izvēlētajiem blokķēdes sertifikātiem. Daudzi kandidāti nesaprot praktisko praktisko vingrinājumu nozīmi, gatavojoties sertifikātiem. Nepietiek, ja bloku ķēdes sertifikācijas eksāmenā esat ieskicējis visas teorētiskās koncepcijas. Gluži pretēji, jums jāpārzina dažādi blokķēdes rīki un platformas. Efektīva praktiskā praktiskā pieredze var palīdzēt kandidātiem efektīvi izmantot blokķēdes tehnoloģiju dažādiem jautājumiem sertifikācijas eksāmenā. Turklāt praktiskajai pieredzei ir ļoti liela nozīme, lai viegli risinātu uz scenārijiem balstītus uzdevumus blokķēdes sertifikācijas eksāmenos.

 • Koncentrējieties uz biznesa prasmēm

Daudzi ceļveži, kā sagatavoties blokķēdes sertifikātiem, netiks koncentrēti uz nepieciešamību pēc papildu prasmēm, kas pārsniedz sertifikātus. Ja vēlaties kļūt par sertificētu blokķēdes ekspertu, jums jāattīsta arī uzņēmējdarbības prasmes. Kā jūs varat pamanīt, blokķēdes tehnoloģija gūst atzinību dažādās nozarēs.

Tātad, jums ir iespēja gūt labumu no blockchain karjeras iespējām dažādās nozarēs. Kandidātiem kā sertificētam profesionālim blokķēdes jomā ir jābūt iespējai izmantot blokķēdi biznesa jautājumu risināšanai.

Tāpēc kandidātiem, kuri vēlas kļūt par blokķēdes profesionāļiem, ir izšķiroša nozīme dažās svarīgās biznesa prasmēs, piemēram, komunikācijā, komandas darbā un vadībā. Blockchain ekspertiem būtu jāuzrauga daudzu citu profesionāļu darbs, tādējādi norādot uz efektīvas vadības nepieciešamību. Tātad blokķēdes eksperts, kuram ir tikai sertifikāts, ne vienmēr var būt pirmā iespēja darba devējam.

Ir svarīgi iegūt ievērojamas Blockchain prasmes, lai kļūtu gatavs nākotnei. Pārbaudiet labākās Blockchain prasmes, kas jums ir jābūt.

 • Izmantojiet visas kopienas priekšrocības

Pēdējais ieteikums kandidātiem, kuri vēlas notīrīt blokķēdes sertifikāciju un kļūt par top blokķēdes profesionāļiem, ir sabiedrības līdzdalība. Tā kā blokķēde ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, kandidātiem var rasties grūtības atrast ideālos apmācības resursus. Labākā daļa par blokķēdes kopienām ir iespēja mijiedarboties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Šajās kopienās jūs varat atrast daudz priekšmetu ekspertu, kā arī iesācējus blokķēdes domēnā. Blockchain kopienas sniedz milzīgas priekšrocības, attīstot savas zināšanas par blockchain, iegūstot, kā arī daloties.

Lasiet arī:

 • Kā kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain Professional?
 • Kā kļūt par sertificētu uzņēmumu Blockchain arhitektu?
 • Kā kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu?

Apakšējā līnija

Noslēgumā ir skaidri redzams, ka jūs varat kļūt par sertificētu blokķēdes profesionāli ar pareizu sertifikātu. Tomēr kandidātiem ir svarīgi arī atzīmēt, ka sertifikāts nav nodarbinātības garantija. No otras puses, sertifikāti nav absolūts pierādījums blokķēdes profesionāļa kompetencei.

Tāpēc profesionālās izaugsmes nolūkā ir svarīgi koncentrēties uz praktisko pieredzi reālos projektos, izmantojot dažādas darba lomas. Kandidāti, kuri vēlas iegūt blokķēdes sertifikātus, varētu izmantot dažādus lietošanas gadījumus un praktiskus laboratorijas vingrinājumus, lai izmēģinātu savas rokas ar dažādām blokķēdes tehnoloģijām. 101 Blockchains piedāvā uzticamus un ticamus blokķēdes apmācības un izpētes resursus.

Ieinteresētie kandidāti var piekļūt trim dažādiem sertifikātu veidiem, piemēram, Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP), Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) un Certified Blockchain Security Expert (CBSE) sertifikātiem. Ar daudzu labāko vārdu uzticību tehnoloģiju jomā, kas saistīta ar 101 Blockchains, tas var būt jūsu vārti uz ražīgu blockchain karjeru. Tātad, ja vēlaties kļūt par blokķēdes ekspertu, tad pieņemiet pirmo lēmumu tieši tagad! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map