Galīgais ceļvedis par Blockchain plusi un mīnusi

Šajā ceļvedī mēs atklāsim blockchain tehnoloģijas plusus un mīnusus un to, kā jūs varat pārvarēt visus blockchain trūkumus.

Daudzi tirgū esošie blokķēdes entuziasti slavē blokķēdes tehnoloģiju, lai kļūtu par nākamo labāko digitālo revolūciju. Ja godīgi, viņi visi nav nepareizi. Patiesībā tehnoloģija maina mantotās sistēmas, atbrīvojas no starpniekiem un ievieš mums jaunu pasauli. Tomēr daudziem neizdodas pienācīgi izsvērt blokķēdes plusus un mīnusus, pirms viņi ielec.

Ar katru tehnoloģiju vienmēr būs priekšrocības un trūkumi; blockchain ir arī šajā sarakstā. Tātad, kad uzņēmumi mēģina noskaidrot pilnīgu blokķēdes potenciālu, viņi bieži aizmirst par šiem jautājumiem.

Tā rezultātā daudzi mēdz kļūdīties un zaudē resursus, un tērē laiku. Tātad, lai palīdzētu jums izsvērt blokķēdes plusus un mīnusus, mēs tos aplūkosim šajā ceļvedī. Tātad, redzēsim, kādi ir blokķēdes plusi un mīnusi! Bet pirms mēs pārejam uz bloku ķēdes tehnoloģiju plusi un mīnusi sadaļu, pieņemsim ātri atkārtot to, kas patiesībā ir blockchain tehnoloģija.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Kas ir Blockchain tehnoloģija?

Sāksim ar pamatiem – Blockchain tehnoloģija ir decentralizēta virsgrāmatu sistēma, kas veicina izplatītu raksturu, datu integritāti un pārredzamību.

Tas nebija tik sarežģīti, vai ne? Ļaujiet man to izskaidrot vienkāršāk. Būtībā tā ir virsgrāmatu sistēma, kurā ir bloki, un katrs atsevišķs bloks ir savienots ķēdei līdzīgā struktūrā. Tātad visi bloki tiks savienoti ar jauno bloku un bloku.

Turklāt katrā atsevišķā blokā būs informācija, un ķēdes veida struktūra atspoguļotu sasaistes procesu. Jebkurā gadījumā visa informācija blokā ir kriptogrāfiski nodrošināta. Izņemot šos, tam būs arī jaukšanas ID, laika zīmogi un darījumu dati.

Patiesībā šāda veida arhitektūrā jūs nonāksit bloku ķēdē, un šeit vispirms radās bloku ķēdes nosaukums. Daudzi no jums to varētu sajaukt ar datu bāzi, taču blokķēde un datu bāze patiesībā ir ļoti atšķirīgas.

Labākie blokshēmas plusi ir tādi, ka tas piedāvā vienādranga savienojumu, tāpēc nebūs neviena centralizēta servera, kas uzraudzīs katru jūsu kustību.

Cik populāri tas ir starp uzņēmumiem?

Pašlaik daudzus uzņēmumus ļoti interesē blokķēdes tehnoloģija. Pēc blokķēdes plusi un mīnusi analīzes daudzi jau sāka savu blokķēdes ieviešanu. Saskaņā ar neseno aptauju vairāk nekā 36% uzņēmumu ir gatavi ieguldīt blokķēdē vismaz 5 miljonus ASV dolāru.

2020. gada pētījums tika veikts ar 1488 globāliem uzņēmumiem, kur katram uzņēmumam tika jautāts, cik daudz viņi plāno ieguldīt. Zemāk varat apskatīt procentuālo veidlapu. Tomēr jums jāzina, ka aptauja neietver katru uzņēmumu pasaulē, kas strādā pie tehnoloģijām.


Tādējādi “patiesais” procents vienmēr būs atšķirīgs. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, varat apskatīt Deloitte aptauja.

Investīciju daļa no uzņēmumiem, kuri plāno ieguldīt
≥ 10 miljoni USD 7%
5 miljoni USD – 10 miljoni USD 24%
Miljons USD – 5 miljoni USD 30%
500 000 – 1 miljons dolāru 24%
12%
Neesmu pārliecināts 2%
Nav ieguldījumu 1%

Tātad, redziet, uzņēmumi arī vēlas ieguldīt līdzekļus tehnoloģijā. Jebkurā gadījumā pāriesim pie nākamā bloka ķēdes ceļveža plusi un mīnusi.

Plusi un mīnusi Blockchain tehnoloģijai

Blokķēdes tehnoloģijai ir daudz plusu un mīnusu, taču vispirms mēs tos izskatīsim sadaļā par plusi. Pārbaudiet blokķēdes plusi no apakšas.

Blockchain plusi

Blokķēdes tehnoloģijai ir daudz priekšrocību. Apskatīsim, kādi ir daži no tiem:

Dezinterminācija

Pirmkārt, ar blockchain jūs saņemat izplatītu sistēmu. Tas nozīmē, ka tas atbrīvojas no visiem starpniekiem no jūsu sistēmas. Bet kā tā ir priekšrocība? Patiesībā starpnieki mēdz būt trešās puses avots, kas jūs savieno ar jūsu pakalpojumiem.

Tomēr biznesa pasaulē viņi no visiem pakalpojumiem, ko starpnieki piedāvā, saņem samazinājumu. Patiesībā neliela maksājuma summa, iespējams, nešķiet tik liela, taču tā summējas, ja jūsu pakalpojumam nepieciešams 10–15 soļu process.

Izņemot to, nevar zināt, vai starpnieki būtu godīgi pret saviem pakalpojumiem. Patiesībā korupcija ir dziļa, un daudzos gadījumos šie starpprodukti mēdz ļaunprātīgi izmantot uzņēmumus un patērētājus viņu personīgā labuma gūšanai.

Tādējādi, atbrīvojoties no tiem, tiek atrisināts viss uzticības jautājums. Apskatīsim nākamo priekšrocību šajā blockchain ceļvedī.

Augstas kvalitātes dati

Blockchain tehnoloģija piedāvā augstāku datu kvalitātes līmeni. Patiesībā tā ir izplatīta virsgrāmatu sistēma, kurā glabā datus. Bet kā tas nodrošina augstas kvalitātes datus? Jums jāzina, ka zemas kvalitātes dati nakts laikā nepārvērstos par augstas kvalitātes datiem. Tā tas nenotiek.

Jebkurā gadījumā šī izplatītā virsgrāmatas tehnoloģija piedāvā vienprātības procesu, kas ļauj filtrēt visus sliktos datus ar noderīgiem datiem. Tas nozīmē, ka neviens nevar vienkārši pievienot jebkādu informāciju virsgrāmatā vai pat manipulēt ar esošo.

Tātad, kad katra informācija tiek pārbaudīta pirms pievienošanas virsgrāmatai, tā novērsīs nepatiesus datus.

Turklāt tas atbrīvojas arī no jautājumiem, kas rodas cilvēku pieļautu kļūdu dēļ. Tā kā tiek pārbaudīta katra atsevišķa informācija, nav pieļaujama cilvēka pieļauta kļūda.

Tādējādi tas ievērojami paaugstina datu kvalitāti. Jebkurā gadījumā pārejam uz nākamo priekšrocību šajā bloku ķēdes plusi un mīnusi ceļvedī.

Izturība un drošība

Blockchain vislabāk nodrošina izturību. Jūs to varētu domāt par internetu, kurā ir iebūvēta izturība. Patiesībā tehnoloģija kopumā padara to tik izturīgu. Turklāt, glabājot informācijas blokus visā tīklā, tas pārliecinās, ka nav neviena kļūmes punkta vai neviena vienība, kas to kontrolē.

Šī kvalitāte padara sistēmu pēc būtības izturīgu. Vēl jo vairāk, tā kā neviens nevar mainīt blokus, tā joprojām ir stabila droša platforma. Izņemot to, tas ir diezgan efektīvs, lai atvairītu arī uzlaušanas mēģinājumus.

Tātad ir maz vai nav iespējas pārspēt šo tīklu. Jebkurā gadījumā redzēsim nākamo priekšrocību šajā bloku ķēdes plusi un mīnusi ceļvedī.

 Augsts integritātes līmenis

Vēl viena liela blockchain priekšrocība ir integritātes līmenis. Salīdzinājumā ar citām tīkla sistēmām, kas pastāv, blockchain piedāvā visaugstāko integritātes līmeni līdz šim. Bet ko tas nozīmē? Patiesībā tas nozīmē, ka visi jūsu dati vienmēr būs pareizie, un neviens tos vairs nevar mainīt, kad tie atrodas virsgrāmatā.

Vēl jo vairāk, informācijas uzglabāšanas process un vienprātības procesi ir arī stabili. Turklāt jebkurš lietotājs nevar veikt izmaiņas verifikācijā tikai pēc saviem ieskatiem. Tādējādi tas piedāvātu precīzus un ticamus datus katru reizi, kad veicat darījumus vai glabājat citu informāciju.

No otras puses, katram blokķēdes hash ID ir milzīga loma šī īpašuma uzturēšanā. Pārbaudīsim nākamo priekšrocību šajā bloku ķēdes plusi un mīnusi ceļvedī.

Nemainīgums un caurspīdīgums

Lai iegūtu nākamās priekšrocības šajā bloka ķēdes plusi un mīnusi, mēs izstrādāsim pārredzamību un nemaināmību. Blockchain nāk ar nemainīgu glabāšanas sistēmu, kurā jūs nevarat mainīt nevienu atsevišķu datu formu vai nemaz nerunājot par to pilnīgu izdzēšanu.

Patiesībā kriptogrāfiskajai jaukšanai ir milzīga loma nemainīgas struktūras uzturēšanā. Tā kā katram blokam būs Hash ID, jebkuras izmaiņas šī bloka datos krasi mainītu ID. Un nav iespējams atkārtoti izveidot to pašu Hash ID.

Tādējādi, ja kāds mēģina mainīt datus, visi pārējie lietotāji tos uzreiz pamanītu. Jebkurā gadījumā lielākā daļa šīs tehnoloģijas virsgrāmatu sistēmas ir atvērta arī ikvienam. Pat privātajos blokķēdēs ir izplatīta virsgrāmatas informācija, kuru ikviens var redzēt jebkurā laikā.

Ilgmūžība un uzticamība

Vēl viena lieliska priekšrocība šajā blokshēmas rokasgrāmatas plusos un mīnusos ir datu ticamība un ilgmūžība. Kā jūs jau zināt, blokķēde ir nemainīga, caurspīdīga un piedāvā integritāti. Visi šie raksturlielumi rada tehnoloģijas uzticamību un ilgmūžību.

Turklāt, tā kā neviens nevar vienkārši mainīt blokķēdes noteikumus pēc saviem ieskatiem, tas paliek neskarts. Tā kā tā ilgtermiņā var piedāvāt dzīvotspējīgus risinājumus dažādiem biznesa jautājumiem, tā kļūst par uzticamu tehnoloģiju.

Daudzi uzņēmumi jau tagad apsver iespēju mainīt savus mantotos tīklus ar blokķēdi ilgtermiņā.

Vienkāršota ekosistēma

Daudzi no jums var uzskatīt, ka blokķēde ir sarežģīta ekosistēma; tomēr uzticība faktiski ir vienkāršota ekosistēma. Patiesībā katram uzņēmumam ir jāiet cauri dažādiem posmiem, lai apstrādātu vai piedāvātu saviem patērētājiem risinājumu.

Tas, ko šeit dara blokķēde, ir samazināt dažādus apstrādes posmus dažos soļos. Vēl jo vairāk, tā kā tehnoloģija tiešsaistē var piedāvāt gandrīz visu, to ir daudz vieglāk uzturēt.

Tirgū jau ir daudz uz blockchain balstītu risinājumu, kur tie piedāvā lietotājam draudzīgas saskarnes.

Pilnvaroti lietotāji

Tas ir vēl viens no plusi šajā blockchain priekšrocību un trūkumu ceļvedī. Tradicionālajā centralizētajā sistēmā lietotājiem nav tik lielas iespējas kontrolēt viņu pašu informāciju. Rezultātā vairāki korumpēti darbinieki mēģina ļaunprātīgi izmantot informāciju personiskā labuma gūšanai.

Tomēr, tā kā blokķēde nodrošina vienādranga tīklu un ļauj lietotājiem atgriezties pie vadības, tas nodrošina, ka neviens tos nekādā veidā nevar ļaunprātīgi izmantot. Drošības un pārredzamības līmenis nodrošina, ka katrs cilvēks pilnībā kontrolē savu informāciju.

Tas noteikti ir kaut kas tāds, ko mēs esam vēlējušies ļoti ilgu laiku.

Ātrāki darījumi

Tas piedāvā arī ātrākus darījumus salīdzinājumā ar tradicionālajiem līdzekļiem. Parasti centralizētās bankas var aizņemt daudz laika pat darījuma apstrādei. Tas kļuva izcilāks, kad kāds mēģina nosūtīt naudu uz ārzemēm.

Patiesībā šī darījuma apstrāde var ilgt līdz sešām dienām. Tātad ārkārtas situācijās daudzi patērētāji nevar paļauties uz tradicionālo banku lēnā ritma sistēmu. Tomēr ar blockchain jūs varat pabeigt darījumu dažu sekunžu laikā!

Tas ir šausmīgi ātrāk nekā līdz šim tradicionālie līdzekļi.

Zemākas darījumu izmaksas

Izņemot ātrāku darījumu piedāvāšanu, tas piedāvā arī zemākas darījumu izmaksas – acīmredzami, neko par brīvu. Ja ikdienas darījumiem izmantojat tradicionālās metodes, apmaiņā pret viņu pakalpojumiem jums ir jāpiešķir noteikta veida maksa.

Pat ja maksa varētu būt maza, bet pēc daudzpakāpju procesa tā var kļūt smagāka jūsu kabatā. No otras puses, blokķēde piedāvā tikai zemāku darījuma maksu apmaiņā pret ātrāku darījumu procesu.

Apskatīsim nākamo šajā bloku ķēdes priekšrocību un trūkumu ceļvedī.

Jauns biznesa modelis un vērtību ķēde

Vēl viens liels blockchain ieguvums šajā blockchain priekšrocību un trūkumu ceļvedī ir jaunais biznesa modelis. Blockchain nāk ar jaunu skatījumu uz to, kā mums vajadzētu modelēt savu biznesu jaunajā pasaulē.

Izmantojot šo tehnoloģiju, tiek veidotas jaunas tirgus vietas un tiek radītas jaunas iespējas. Turklāt tā ir labāka infrastruktūra, kas atbrīvojas no daudziem mūsdienās sastopamiem jautājumiem. Turklāt tas palielina jūsu uzņēmuma vērtību, tiklīdz sākat to izmantot, palielinot ieņēmumus un veicinot uzticību.

Uzlabota izsekojamība

Šī ir pēdējā priekšrocība līdz šim blokķēdes priekšrocību un trūkumu sarakstā. Tas ir vairāk paredzēts uzņēmumiem, kas nodarbojas ar piegādes ķēdes sarežģītību vai jebkuru citu līdzīgu nozari. Ir ļoti svarīgi izsekot tam, kā vai kā jums izdevās izgatavot preci.

Katrā posmā jums ir jānodrošina, ka tā piedāvā visaugstāko kvalitāti. Tomēr, ja nezināt savu preču izcelsmi, nevarat piedāvāt kvalitāti. Tomēr blockchain nodrošina, ka jūs varat izsekot šiem vienumiem no paša avota līdz galapunktam.

Tas ir ne tikai labs, bet arī aktīvu apmaiņā varat pārbaudīt jebkuru aktīvu.

Blockchain tehnoloģiju mīnusi

Šajās blockchain tehnoloģiju rokasgrāmatas priekšrocībās un trūkumos mēs tagad runāsim par dažādiem blockchain tehnoloģiju mīnusiem. Apskatīsim, kas tie ir.

Lieks sniegums

Tas līdz šim ir pirmais bloks blockchain saraksta priekšrocībās un trūkumos. Patiesībā šīs tehnoloģijas aprēķināšanas vajadzības atkārtojas vairāk nekā centralizētie serveri. Tas ir tāpēc, ka katru reizi, kad tiek atjaunināta virsgrāmata, visiem mezgliem ir jāatjaunina arī viņu virsgrāmatas versija.

Tas ir tāpēc, ka virsgrāmatas sistēmas sadalītais raksturs nosaka, ka katram mezglam jābūt virsgrāmatas sistēmas kopijai. Tādējādi tam atkal un atkal ir jāveic viens un tas pats process.

Komplekss parakstu pārbaudes process

Vēl viens bloka ķēdes saraksta priekšrocību un trūkumu trūkums ir paraksta pārbaudes process. Būtībā katram sistēmas darījumam būs nepieciešama privāta un publiska kriptogrāfiskā paraksta verifikācija.

Pēc tam tā izmanto ECDSA (elipses līknes digitālā paraksta algoritmu), lai nodrošinātu, ka transakcija notiek starp pareizajiem mezgliem. Tādējādi katram mezglam ir jāpārbauda lietotāja autentiskums, kas var būt grūts un sarežģīts process.

Privātās atslēgas

Lai veiktu darījumus tīklā, jums būs nepieciešama privātā atslēga. Pat ja citi lietotāji var redzēt jūsu publisko atslēgu, privātā atslēga ir daudz izšķirošāka, jo tā joprojām ir paslēpta. Turklāt visām blokķēdes adresēm būs privāta atslēga.

Privātā atslēga ir jāglabā ar jebkādiem līdzekļiem, ja nevēlaties, lai citi cilvēki ļaunprātīgi izmantotu jūsu aktīvus. Tomēr, ja zaudēsiet privāto atslēgu, zaudēsiet piekļuvi arī tīklā esošajiem līdzekļiem. Viņus vairs nav iespējams atgūt.

Apskatīsim nākamo bloka ķēdes tehnoloģiju plusi un mīnusi ceļvedi.

Iekšējo spēju trūkums

Tā kā tehnoloģija ir salīdzinoši jauna koncepcija, nav daudz spējīgu izstrādātāju, kas varētu pie tās strādāt. Tātad, kad uzņēmumi mēģina izstrādāt paši savu uzņēmuma bloku ķēdes risinājumu, ir grūti atrast spējīgu komandu, kas rīkotos ar projektu.

Šajā gadījumā BAAS sniedzēji piedāvā daudz pakalpojumu. Šie pakalpojumi piedāvā augstas klases izstrādātājus un mārketinga komandas, lai palīdzētu jums iegūt blokķēdes risinājumu tirgū.

Ja vēlaties pastiprināt savu spēli un kļūt par sertificētu blokķēdes profesionāli, šeit ir apkopoti mūsu blokķēdes sertifikācijas kursi, kurus varat izmēģināt.

Integrācijas rūpes

Tas ir vēl viens no galvenajiem blokķēdes tehnoloģiju mīnusiem. Tas galvenokārt paredzēts uzņēmumiem, kas pārvalda mantotos tīklus. Patiesībā blokķēde aizstātu mantotos tīklus. Tomēr integrācijas process joprojām nav pilnībā funkcionāls. Vēl jo vairāk, daudzām bloku ķēdes tehnoloģijām nav iespējas strādāt kopā ar mantotajiem tīkliem.

Tas nozīmē, ka, lai to pareizi izmantotu, uzņēmumiem būtu pilnībā jāatsakās no mantotajiem tīkliem. Par to daudzi ir skeptiski.

Neskaidri noteikumi

Tas ir galvenais bloks mūsu bloku ķēdes saraksta plusos un mīnusos. Patiesībā ne visas blokķēdes tehnoloģijas nāk ar atbilstošu noteikumu kopumu tīklā. Tādējādi daudzi vispār neuzticas sistēmai. No otras puses, regulējuma trūkums ievieš ICO veida izkrāpšanas jēdzienu.

Un lieki piebilst, ka daudzi ir kļuvuši par upuriem ICO izkrāpšanā, jo nav noteikumu, kas būtu saistīti ar kriptovalūtām. Arī valdības iestādes cenšas to pieņemt, jo šī nozare pilnībā darbojas saskaņā ar noteikumiem.

Liels enerģijas patēriņš

Lai nodrošinātu, ka katrs darījums ir derīgs, tam jāveic konsensa procesi. Acīmredzot konsensa process prasa milzīgu piepūli, lai izveidotu katru mezglu. Nemaz nerunājot, visiem mezgliem ir jāsazinās turp un atpakaļ, lai pārliecinātos, ka darījums ir derīgs.

No otras puses, konsensa algoritmiem, piemēram, darba pierādīšanai, ir vajadzīga liela skaitļošanas jauda, ​​kas palielina kopējo enerģijas patēriņu. Tomēr jūs būtu priecīgi uzzināt, ka tagad vairāki vienprātības protokoli patērē daudz mazāk enerģijas.

Apskatīsim nākamo bloka ķēdes tehnoloģiju plusi un mīnusi ceļvedi.

Uzņēmumiem nav kontroles

Uzņēmumiem ir nepieciešams noteikts autoritatīvs process, lai izmantotu blokķēdes tehnoloģiju. Diemžēl drīzumā publiskie blokķēdes nevarēs piedāvāt šos kontrolējošos aspektus. Tomēr šķiet, ka privāto un konsorcija bloku ķēžu pieaugums piedāvā gan tehnoloģijas kontroli, gan izplatīto dabu. Tos galvenokārt sauc par uzņēmumu bloku ķēdes ietvariem, un tie ir piemēroti tikai organizācijām.

Tātad mums vajadzētu būt iespējai mūsdienīgāk pieiet šim jautājumam daudz ātrāk, nekā gaidīts.

Apskatīsim nākamo bloka ķēdes tehnoloģiju plusi un mīnusi ceļvedi.

Privātuma problēmas

Vēl viens liels bloks mūsu bloku ķēdes saraksta plusos un mīnusos ir privātuma jautājumi. Uzņēmumiem ir nepieciešams viņu privātums, lai par katru cenu saglabātu savu zīmola vērtību. Acīmredzot viņi nevar atklāt savu sensitīvo informāciju masu cilvēkiem vai konkurentiem.

Tāpēc daudzas organizācijas nav tik ļoti ieinteresētas izmantot blokķēdi uzņēmuma uzņēmējdarbības vajadzībām. Tomēr privātu darījumu opciju un lietotāja specifiskas autentifikācijas izmantošana šo problēmu risina pa vienam.

Kultūras pieņemšana / sagraušana

Tas drīzāk ir kultūras trūkums, nevis tehnisks. Neveiksmīgie biznesa modeļi jau ilgu laiku darbojas ar noteiktu arhitektūru. Bet blokķēdes izgudrošana apdraud šo sistēmu.

Patiesībā blokķēde jau sāka mainīt sistēmas darbību un ir traucējusi daudzas nozares. Tā rezultātā vairākas tirgus vietas jau ir novecojušas.

Apskatīsim nākamo bloka ķēdes tehnoloģiju plusi un mīnusi ceļvedi.

Augstas izmaksas

Jā, blokķēde ir daudz lētāka nekā citas infrastruktūras. Tomēr tas var būt arī dārgs risinājums. Būtībā izmaksas ir atkarīgas no tā, kāda veida funkciju vēlaties pievienot, un jūsu vajadzībām. Vēl vairāk, cietes šķīduma formas izstrādei ir vajadzīga krietna naudas summa.

Nemaz nerunājot par mantotās sistēmas nomaiņu, tas arī maksātu daudz naudas. Tomēr jūs varat pārvarēt šo problēmu, ja minimizējat savus risinājumus. Turklāt pievienošanās konsorcijam vai BAAS izmantošana var arī jums palīdzēt. Tomēr Blockchain kā pakalpojums var jums palīdzēt izstrādāt stabilu blockchain biznesa stratēģiju.

Saskaņā ar neseno 2020. gada pētījumu par 1488 globālajiem uzņēmumiem viņiem tika jautāts, kāds var būt viņu adopcijas šķērslis. Zemāk varat apskatīt procentuālo veidlapu. Tomēr jums jāzina, ka aptauja neietver katru uzņēmumu pasaulē, kas strādā pie tehnoloģijām. Tādējādi “patiesais” procents vienmēr būs atšķirīgs.

Uzņēmumu daļa, kas izjūt šo problēmu, ir šķērslis
Esošo mantoto sistēmu nomaiņa vai pielāgošana 35%
Iespējamie drošības draudi 34%
Bažas par konkurētspējīgas informācijas jutīgumu 34%
Regulatīvās skaidrības trūkums 32%
Iekšējo spēju trūkums 31%
Izaicinājumi konsorcija izveidošanā 31%
Apgrūtinoša normatīvā vide 30%
Neskaidra IA 29%
Pārliecinoša pieteikuma trūkums 29%
Šī tehnoloģija nav pierādīta 27%
Nepietiekams finansējums 26%

Turklāt 22% uzņēmumu to neuzskata par uzņēmējdarbības prioritāti. Arī 3% vispār neredzēja šķēršļus, un 1% nav pārliecināti, vai ir šķērslis blokķēdes pieņemšanai, vai nē.

Blockchain trūkumu novēršana

Izmantojot katru tehnoloģiju, jums būs jācīnās ar trūkumiem, ja vēlaties gūt labumu no priekšrocībām. Tomēr trūkumiem nekad nevajadzētu pārsniegt priekšrocības. Tādēļ blokķēdei patiešām ir jāpastiprina spēle.

Un to tas šobrīd dara. Lielākā daļa no blockchain lietojumprogrammu mīnusiem var kļūt par pro, ja uzņēmumi pieņem privātus vai konsorcija blockchains. Privātie blokķēdes piedāvā papildu kontroli, privātumu, noteikumus, ātrākus darījumus, zemu izmaksu integrācijas un daudz ko citu.

Turklāt, ja vēlaties iegūt blokķēdes decentralizāciju, vienmēr varat izmantot konsorcija blokķēdi savam uzņēmumam. Laika gaitā arvien vairāk cilvēku ir ieinteresēti blokķēdes tehnoloģijā un prasmju apguvē, kas nepieciešami, lai izveidotu karjeru šajā jomā.

Tas novērš problēmu ar kvalificētu speciālistu trūkumu un rada jaunu iespēju gan darbiniekam, gan darba devējam. Jā, ir iespējama jaunu mīnusu parādīšanās blokķēdes lietojumprogrammu ekosistēmā, taču neaizmirstiet, ka pret to būs arī plusi.

Beigu piezīme

Blockchain šobrīd ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, kurai priekšā ir garš ceļš. Tāpēc ir diezgan labi, ka tam būs arī mīnusi un plusi. Šajā ceļvedī mēs esam uzsvēruši gandrīz visus blockchain plusus un mīnusus.

Tomēr jums jāņem vērā, ka blokķēde jau ir atrisinājusi lielāko daļu problēmu un izdomājusi jaunāku veidu, kā pēc iespējas samazināt problēmas.

Tātad, dodiet tam vēl pāris gadus, un jūs, iespējams, redzēsiet perfektu tehnoloģiju, kas ir gatava izjaukt nozares. Šī ir lieliska iespēja sākt uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju. Mēs iesakām mūsu bezmaksas blokķēdes pamatkursu, kas palīdzēs jums sākt darbu savā blokķēdes ceļojumā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map