Galvenais blokķēdes un piegādes ķēdes kurss!

Šis raksts piedāvā korelāciju starp blokķēdi un piegādes ķēdi un runā par blokķēdes un piegādes ķēdes kursa nozīmi un dzīvotspēju 101 blokķēdē.

Pieprasījums pēc blokķēdes un piegādes ķēdes kursa pēdējos gados strauji pieauga. Blockchain, kas ir revolucionāra tehnoloģija, galu galā izrādās tā vērts. Patiesībā piegādes ķēdes nozare, šķiet, ir ideāli piemērota, lai izpētītu uz blokķēdi balstītus risinājumus.

Blockchain notiek, lai ļoti efektīvi atbrīvotos no visiem piegādes ķēdes pārvaldības jautājumiem. Tādējādi lielie uzņēmumi jau ir nobrieduši, lai uzzinātu vairāk par to. Tā rezultātā daudzi speciālisti meklē blokķēdes piegādes ķēdes sertifikāciju, lai saprastu, kā šī tehnoloģija darbojas un kā tā var ietekmēt piegādes ķēdi.

Tādējādi, ja jūs pārāk meklējat blokķēdes piegādes ķēdes apmācībai, tad esat nonācis īstajā vietā.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Vai piegādes ķēžu nozare ir ideāla?

Pirms mēs sākam, jūs varētu domāt, kāpēc vispār vajadzētu apsvērt iespēju mainīt piegādes ķēdes biznesa modeļus. Ir daudzi cilvēki, kuri pat nezina par pieaugošajiem jautājumiem, ar kuriem šī nozare saskaras katru gadu. Tāpēc piegādes ķēdes blokķēdes gadījumi katru dienu tikai palielinās.

Tātad, neatbrīvojoties no šiem jautājumiem, būtu ārkārtīgi grūti vienmērīgi palielināt ieņēmumus.

Blokķēdes un piegādes ķēdes kurss

Bet kādi ir galvenie jautājumi piegādes ķēdē, ar kuru mēs šodien saskaramies?

Globalizācija

Globalizācijas dēļ ārpakalpojumus piegādā no vairākām valstīm. Tā rezultātā piegādes ķēdes uzturēšana kļūst sarežģītāka. Katras apakšķēdes iekļaušana vai izsekošana nav tik efektīva kā vajadzētu. Tādējādi procesā ir daudz kļūdu.

Straujās izmaiņas tirgū

Funkciju pievienošana esošajām funkcijām un patērētāja vēlmju prognozēšana ir drudžains darbs. Tā kā tirgus strauji mainās, kļūst grūtāk kaut ko prognozēt. Arī mūsu tipiskais modelis nav piemērots, lai prognozētu arī noteiktas tirgus analīzes.

Atbilstība un kvalitāte

Piegādes ķēdes procesā patērētāji vienmēr vēlas augstas kvalitātes produktus par zemākām cenām. Tādējādi uzņēmumi izjūt pastāvīgu spiedienu saglabāt savu kvalitāti par zemāku cenu. Bet darba slogs drīz palielinās, pieaugot prasībām, un līdz ar to produktu kvalitāte pasliktinās.

Pārredzamības trūkums

Patiesībā neviens klients faktiski nezina katru dienu iegādāto produktu oriģinalitāti. Vēl jo vairāk, nav pat tā, kā droši zināt, vai produkts ir autentisks. Tādējādi tas rada viltotus produktus un klientu neapmierinātību.

Uzziniet vairāk par to, kā pārredzamības trūkums ir viena no problēmām, ko atrisina blokķēde.

Korupcija

Korupcija ir viens no vadošajiem jautājumiem, kuru piegādes ķēde nevar tikt galā pati. Būtībā tas prasa, lai katrs cilvēks godprātīgi pildītu savus pienākumus. Bet reālais scenārijs runā citādi.

Tā kā cilvēki var viegli mainīt vērtības mantotajos tīklos, nelielas izmaiņas palielina uzņēmumu zaudējumus.

Augstas izmaksas

Uzņēmumi katrā piegādes ķēdes ciklā saskaras ar augstām izmaksām. Četri izmaksu veidi uzņēmumam ilgtermiņā var būt lieli zaudējumi. Būtībā inventāra izmaksas, kvalitātes izmaksas, transporta izmaksas un iepirkuma izmaksas var radīt zaudējumus jaunam uzņēmumam jebkurā dienā.

Salīdzinoši lēns

Viss piegādes ķēdes pārvaldības process vai sistēma joprojām balstās uz mantotajiem tīkliem, kas ir samērā lēni. Tādējādi tas ir vairāk pakļauts problēmām un rada kļūdu dēļ ieņēmumu zaudēšanu.

Vēl jo vairāk, darījuma pabeigšana, izmantojot tipiskus kanālus, aizņem līdz 3–5 darba dienām. Īsāk sakot, tas aizkavē visu procesu, padarot to neefektīvu. Šī ir viena no galvenajām idejām par blokķēdes izmantošanu piegādes ķēdē.

Slikta klientu apkalpošana

Piegādes ķēdes process ietver arī klientu apkalpošanu. Tas attiecas ne tikai uz produktiem. Tādējādi bez pienācīgas klientu apkalpošanas galapunktā kļūst grūtāk veidot zīmola vērtību tirgū.

Būtībā mūsdienās uzņēmumi nespēj apmierināt savus patērētājus. Tāpēc lēnām zaudējot savu zīmola klātbūtni tirgū.

Risinājums ir – Blockchain!

Blockchain ir galvenais risinājums šai masveida juceklībai. Kā jau redzat, piegādes ķēdes nozarēm ir nepieciešama modernizēta sistēma, lai risinātu šīs problēmas. Un šeit ierakstu veic blockchain.

Blockchain var patiešām gūt labumu un atbrīvoties no visām šīs nozares grūtībām. Tas var pilnveidot procesus kopā ar pārredzamību. Tas var arī izsekot visu reāllaikā, ātrāk apstrādāt darījumus.

Tātad, kā redzat, blokķēde ir galvenais risinājums visām jūsu problēmām.

Bet jūs nevarat izmantot blokķēdi savā sistēmā, kamēr pilnībā nesaprotat, kā tas faktiski ietekmē nozari.

Tātad, lai uzzinātu par to, jums ir jāiziet blokķēdes piegādes ķēdes sertifikācijas kurss. Faktiski blokķēdes piegādes ķēdes sertifikācijas kurss palīdzēs jums novērtēt blokķēdes patieso vērtību piegādes ķēdē.

Vēl jo vairāk, lielākajai daļai šo kursu ir blokķēde arī piegādes ķēdes apmācībai.

Lasīt vairāk: Saraksts ar 50 lielākajiem uzņēmumiem, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Kāpēc iziet blokķēdes un piegādes ķēdes sertifikācijas kursu?

Blokķēdes un piegādes ķēdes sertifikācijas kurss palīdzēs jums uzzināt par blokķēdes tehnoloģijas pamatā esošo arhitektūru. Nezinot, kas ir šī jaunā tehnoloģija un kā tā darbojas, jūs to nevarat iekļaut savā sistēmā.

Bet neuztraucieties, mums ir ideāls risinājums visām jūsu rūpēm. Šeit, 101Blockchains, mēs piedāvājam blokķēdes un piegādes ķēdes kursu tikai jūsu labā. Mūsu kurss nodrošinās pareizo blokķēdes daudzumu piegādes ķēdes apmācībai, kas jums nepieciešama.

Pārbaudīsim, kādu vērtību mēs šobrīd piedāvājam.

Mūsu uzņēmuma bloku ķēdes un piegādes ķēdes vadības kurss

Kursa ilgums

101 Blockchains Enterprise Blockchain un Supply Chain Management kurss ir efektīvi izstrādāts tādā veidā, lai vienkāršā veidā palīdzētu jums uzzināt par blokķēdēm piegādes ķēdē. Mūsu kurss prasīs tikai mēnesi, lai uzzinātu par to.

Būtībā mēs esam sadalījuši pilnu blokķēdes un piegādes ķēdes pārvaldības kursu 4 nedēļās.

Katrā nedēļā ir nepieciešamas tikai 3-4 stundas sava laika. Acīmredzot viss ir tiešsaistē. Tātad, jūs varat izvēlēties reģistrēties tajā jebkurā laikā, kad vēlaties!

Vēl viena lieliska iezīme ir tā, ka mēs piedāvājam elastīgu mācību plānu. Tas nozīmē, ka jūs varat mācīties savā tempā. Pat ja jums katru nedēļu nav 3-4 stundu brīva laika, kursu varat pārtraukt jebkurā brīdī.

Blokķēdes un piegādes ķēdes vadības kurss noteikti var jums palīdzēt apgūt piegādes ķēdes blokķēdes procesu.

Reģistrējieties piegādes ķēdes un blokķēdes kursā, ja:

 • Vada uzņēmuma darbību
 • Vēlaties iekļaut blokķēdi uzņēmuma biznesa procesos
 • Vēlaties palielināt savas blokķēdes profesionālās prasmes
 • Vēlas nopelnīt par blokķēdi ir piegādes ķēdes pārveidošana

Kā redzat, šī kursa piedāvājumi var jums palīdzēt jūsu uzņēmuma blokķēdes biznesa stratēģijā.

Blokķēdes piegādes ķēdes kursa pārskats

Blokķēdes un piegādes ķēdes vadības kurss ir īpaši izstrādāts profesionāļiem, kuri vēlas uzzināt par blokķēdes praktisko viedokli piegādes ķēdē.

Vēl vairāk, kurss arī dziļāk iedziļinās tajā, kā bloku ķēde ietekmē uzņēmuma piegādes ķēdi.

Kā jūs jau zināt, tagad blockchain jau izjauc tipiskos piegādes ķēdes modeļus. Turklāt, spriežot pēc tā rašanās, neintegrējot blokķēdi, jūs nevarat cerēt, ka pārdzīvosiet traucējumus.

Tāpēc ir ļoti svarīgi uzzināt par digitālo transformāciju šajā blokķēdes un piegādes ķēdes pārvaldības kursā.

Jebkurā gadījumā mūsu blokķēdes un SCM kurss jūs arī iepazīstinās ar piegādes ķēdes procesu. Bet, lai pilnībā izstrādātu veiksmīgu blokķēdes risinājumu, jums būs nepieciešamas mūsu kursu vadlīnijas.

Tāpat programmatūras pārdevēji un konsultanti gūs lielu labumu arī no mūsu blokķēdes un piegādes ķēdes kursa. Šis kurss palīdzēs jums kļūt pietiekami prasmīgiem, lai izprastu pamatā esošo blokķēdes arhitektūru. Turklāt jūs uzzināsiet, kā noteikt funkcijas, kas piemērotas jebkura klienta vajadzībām.

Vēl neesat gatavs apņemties? Jūs vienmēr varat izmēģināt mūsu bezmaksas uzņēmumu bloku ķēdes pamatkursu.

Ko jūs iegūsit mūsu blokķēdes un piegādes ķēdes kursā

Mūsu blokķēdes un piegādes ķēdes kurss piedāvā konsultantiem, uzņēmumu vadītājiem, programmatūras izstrādātājiem visus nepieciešamos rīkus, lai labāk izprastu vispārējo koncepciju.

Turklāt jūs varat atpazīt, kuras piegādes ķēdes daļas var gūt labumu no esošajām uzņēmuma bloku ķēdes lietojumprogrammām.

Blokķēdes un piegādes ķēdes kurss aptvers šādas tēmas –

 • Piegādes ķēdes pārvaldības pamati
 • Kā jūs varat radīt vērtību, izmantojot piegādes ķēdes pārvaldību
 • Pašreizējie uzņēmuma bloku ķēdes risinājumi piegādes ķēdē
 • Reālajā pasaulē un iespējamie blokķēdes piegādes ķēdes lietošanas gadījumi
 • Kā jūs varat integrēt uzņēmuma blokķēdes lietojumprogrammu savā piegādes ķēdes modelī

Lasīt vairāk: Kā ieviest blokķēdi, lai veicinātu jūsu biznesu?

101Blockchains ir vairāk nekā pietiekami, lai apgūtu visas tehniskās zināšanas jūsu blokķēdē piegādes ķēdes apmācībai. Vēl jo vairāk, mēs arī sagatavosim jūs risināt visus šīs nozares reālos jautājumus.

Kombinācija ir vairāk nekā efektīva, lai jūs kvalificētu korporatīvās blokķēdes digitālajai pārveidošanai.

Tātad, mēs iesakām jums tūlīt iestāties mūsu kursā un pēc iespējas ātrāk sagatavoties revolūcijai.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Ko satur piegādes ķēdes un blokķēdes kurss?

Mēs sadalījām pilnu kursu 4 dažādos moduļos, kur katrā modulī ir sadaļas par tēmu. Turklāt, izejot pa moduļiem pa vienam, jūs saasināsiet izpratni par izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Tāpēc noteikti ievērojiet pareizo secību un neizlaidiet nevienu moduli vai nodarbību. Patiesībā, ja jūs pāriet uz pēdējiem moduļiem, nevis iet cauri pirmajiem, jums būs grūti saprast.

Jebkurā gadījumā apskatīsim šīs piegādes ķēdes un blokķēdes kursa materiālu.

1. modulis: piegādes ķēdes pārvaldības pamati

Pats pirmais mūsu piegādes ķēdes un blokķēdes kursa modulis jūs iepazīstinās ar piegādes ķēdes biznesa procedūrām. Turklāt tas aptvers nozares piemērus, lai palīdzētu jums saprast atbildību un lomas, kas jums var nākties piedalīties kā vadītājam.

Patiesībā šis modulis ir ārkārtīgi svarīgs ikvienam, kurš meklē darba iespējas šajā nozarē. Tā kā tas palīdzēs jums uzzināt par pienākumiem, jums, iespējams, būs jāspēlē uzņēmuma vidē.

Pēc tam, kad esat pabeidzis mūsu piegādes ķēdes un blokķēdes kursa pirmo moduli, jūs būsiet gatavs saprast nākamo moduli.

Tam būs –

 • 1. nodaļa: Kas ir piegādes ķēde?
 • 2. nodaļa: Piegādes ķēdes vadītāja pienākumi

2. modulis: Kā piegādes ķēdes vadība ir atbildīga par vērtības radīšanu

Kad esat pabeidzis šo moduli, jūs beidzot varat novērtēt vērtības radīšanas procesu uzņēmuma biznesa procesos, izmantojot piegādes ķēdi. Turklāt šajā modulī būs arī papildu SCM saraksti, kas satur galvenās vērtības.

Turklāt jūs iegūsiet arī praktisku rīku, lai novērtētu, kā jūs varat izmērīt piegādes porcelāna vadības vērtību savā uzņēmumā.

Būtībā modulis šajā blokķēdē piegādes ķēdes kursā aptvers –

 • 1. nodaļa: Apgrozāmie līdzekļi un korporatīvā vērtība
 • 2. nodaļa: Kā izmērīt SCM risinājumu, izmantojot ekonomisko pievienoto vērtību vai EVA modeli
 • 3. nodaļa: Piegādes ķēdes vadība, kas ietekmē apgrozāmos līdzekļus

3. modulis: Piegādes ķēdes lietošanas gadījumu blokķēdes reālie piemēri

Trešais modulis mūsu blokķēdē piegādes ķēdes kursā sāksies ar SCM plūsmas dinamikas pārskatu. Izmantojot to, jūs varat efektīvi kategorizēt uzņēmuma blokķēdes lietojumprogrammu.

Vislabāk par šo moduli ir tas, ka jūs saņemsiet daudz reālu lietojuma piemēru vairākos piegādes ķēdes un blokķēdes sektoros.

Tātad, tas noteikti palīdzēs arī efektīvāk izklāstīt savas projekta idejas.

In 101Blockchains mēs pastāvīgi pētām reālus piemērus, kas var jums palīdzēt jūsu uzņēmuma bloku ķēdes pieņemšanā. Tādējādi jūs vienmēr saņemsit atjauninātu saturu no mums jebkurā laikā.

Modulis mūsu blokķēdē piegādes ķēdes kursā aptvers –

 • 1. nodaļa: Blokķēdes ietekme piegādes ķēdes plūsmās
 • 2. nodaļa: Uzņēmumu blokķēdes reāli piemēri piegādes ķēdes lietošanas gadījumiem

4. modulis: Blokķēdes ieviešana piegādes ķēdē

Šis ir pēdējais mūsu blokķēdes modulis piegādes ķēdes kursā. Šajā jūs saņemsiet veidni, kas novērtēs piegādes ķēdes procesu blokķēdē. Turklāt rīks ir noderīgs, nosakot prioritātes dažām jūsu uzņēmuma bloku ķēdes risinājumu funkcijām.

Tātad, tiklīdz būsit ieguvis rīku un iemācījies to izmantot, jums būs vieglāk iezīmēt savu stratēģiju blokķēdes digitālajai pārveidošanai.

Bonusa materiāls

Piegādes ķēdes procesa un uzņēmuma blokķēdes kartēšanas veidne. Šī ir piemērota veidne, kas piedāvā perfektu novērtējumu par to, kurā procesā jūsu piegādes ķēdes projektā jāizmanto uzņēmuma blokķēdes integrācija.

Jums būs iespējas atlasīt un sniegt ievadi. Pēc tam modelis parādīs jūsu transformācijas risinājuma ietekmi uz uzņēmējdarbību. Vēl jo vairāk, jūs varat arī uzzināt, cik grūti to var ieviest jūsu pašreizējā uzņēmuma scenārijā.

Tātad, pamatojoties uz šiem rezultātiem, jūs varat nākt klajā ar perfektu plānu.

Iekļauts bonusa materiāls

Ekskluzīvas intervijas

Piekļūstiet ekskluzīvām pasaules visaugstāko uzņēmumu bloku ķēdes profesionāļu un ekspertu intervijām.

Veicama veidne

Izmantojiet izmantojamo veidni, lai daudzos veidos izceltu savu risinājumu.

Personīgās norādes

Saņemiet mūsu izcilo atbalstu, e-pasta norādījumus un iknedēļas apmācības izklājlapu, tiklīdz reģistrējaties kursam.

Lasīt vairāk:Blockchain ieviešanas rokasgrāmata: veiciniet sava uzņēmuma darbību

Kurš ir piemērots mūsu kursa apgūšanai?

Kurss ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu apgūt piegādes ķēdes blokķēdi nozares profesionāļiem, konsultantiem, vecākajiem vadītājiem, uzņēmumu vadītājiem utt. Izmantojot šo kursu, jūs varat sagaidīt izpratni par blokķēdes tehnoloģiju un tās ietekmi uz piegādes ķēdi.

Ja Jums ir –

 • Biznesa analītiķis
 • Biznesa vadītājs
 • Padomnieks
 • Lēmumu pieņēmējs
 • Mārketinga speciālists
 • Inovāciju vadītājs
 • Programmu un produktu vadītājs
 • Nozares profesionālis
 • Uzņēmējs

Tad jūs esat piemērots mūsu kursu apmeklēšanai. Būtībā ikviens, kurš ir dziļi ieinteresēts blokķēdes tehnoloģijā piegādes ķēdē, ir tiesīgs piedalīties mūsu kursā. Vēl jo vairāk, mēs pārliecinājāmies, ka jūs prasmīgi attīstīsieties, ja turpināsiet karjeru šajā ceļā.

Reģistrēties tūlīt:Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Vai tas ietver sertifikātu??

Diemžēl šim kursam mēs šobrīd nepiedāvājam blokķēdes piegādes ķēdes sertifikāciju. Tomēr mēs pie tā strādājam. Ja jūsu galvenais mērķis ir iegūt sertifikātu šajā tēmā, mēs iesakām pārbaudīt mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu.

Šajā kursā mēs iekļāvām arī piegādes ķēdes pārvaldību un blokķēdes. Turklāt šis kurss piedāvās jums arī sertifikātu.

Tas ne vienmēr būs blokķēdes piegādes ķēdes sertifikāts. Tomēr jūs varat parādīt šo sertifikātu savam uzņēmumam, atbalstot savas zināšanas šajā jomā.

Jebkurā gadījumā mēs, cerams, nākotnē ieviesīsim blokķēdes un piegādes ķēdes sertifikāciju. Tātad, līdz tam laikam mēs iesakām pārbaudīt visus mūsu kursus.

Bieži uzdotie jautājumi par mūsu kursu

FAQ-1: vai kāds var reģistrēties šim kursam?

Tas ir liels Jā! Mūsu kurss ir atvērts jebkura veida profesionāļiem vai ekspertiem, kuri vēlas izprast uzņēmuma blokķēdes procesu un to, kā tas ietekmē piegādes ķēdes sektorus.

Kurss ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu apgūt piegādes ķēdes blokķēdi nozares profesionāļiem, konsultantiem, vecākajiem vadītājiem, uzņēmumu vadītājiem utt..

FAQ-2: Vai es mijiedarbosies ar komandu?

Jā, absolūti! Mēs uzskatām, ka students var gūt lielu labumu un noskaidrot visus jautājumus, kas viņiem rodas, ja viņi mijiedarbojas ar mūsu komandu. Tātad, mēs pārliecināmies, ka mūsu komanda ir šeit, lai sniegtu jums pilnīgu atbalstu un labprāt atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Tas ir kaut kas tāds, kas pārējiem kursiem trūkst ārkārtīgi. Labākā daļa ir tā, ka jūs varat piekļūt mūsu mācību forumiem un sazināties arī ar citiem studentiem.

FAQ-3: Kā tiek veidots kurss?

Mēs izstrādājām šo kursu, lai pabeigtu 4 nedēļas. Katrā sesijā jums būs jāiegulda 3-4 stundas! Tātad, pēc 16 stundām jūs faktiski varat pabeigt mūsu kursu. Tomēr tas var aizņemt vairāk laika, ja katru nedēļu nevarat ietaupīt 3-4 stundas.

FAQ-4: Kāpēc man vajadzētu iet šo kursu no 101Blockchains?

Patiesībā mūsu kursi atšķiras no pārējiem, kas tur notiek. Pirmkārt, mums ir tendence koncentrēties uz kursiem tikai uz blokķēdes savienošanu ar uzņēmuma biznesa procesiem, jo ​​uzņēmuma scenārija darbības jomas ir ļoti iespaidīgas. Diemžēl to nedara daudzi kursi.

Tā rezultātā jūs varat iegūt prasmi tehniskā aspektā, bet, runājot par biznesa perspektīvu, jums pietrūks daudz laika. Tātad, jums ir grūti vadīt projektu no biznesa viedokļa, atrodoties uzņēmuma vidē.

Bet, ja jūs reģistrējaties mūsu kursos, jūs varat viegli izveidot savienojumu starp abām nozarēm – blokķēdi un piegādes ķēdi.

Otrkārt, mēs biežāk atjaunojam savus kursus un pārliecināmies, ka visa nodarbībās sniegtā informācija atbilst pašreizējiem scenārijiem.

Visbeidzot, mūsu kursi ir paredzēti ne tikai darbiniekiem, bet arī darba devējiem. Izmantojot mūsu stingros norādījumus, arī jūs īsā laikā varat kļūt par blokķēdes ekspertu.

Beigās

Piegādes ķēdes pārvaldības sektors nodarbojas ar daudziem jautājumiem, bet ar ļoti ierobežotiem risinājumiem. Šeit blokķēde piegādes ķēdē var kļūt par nākamo cilvēces atspēriena punktu. Patiesībā blokķēde ir bijusi jau diezgan ilgu laiku, un tā jau lielā mērā ietekmē piegādes ķēdes nozares.

Tātad, iespējamais risinājums jums ir reģistrēties blokķēdes un piegādes ķēdes sertifikācijas kursam, pirms tas traucē arī jūsu uzņēmumu. Ir pēdējais laiks mainīt biznesa modeļus un iegūt blokķēdes piegādes ķēdes apmācībai. Izmantojot mūsu kursu, jūs tagad to varat izdarīt bez piepūles.

Tātad, pārliecinieties, ka tiešsaistē pārbaudiet visplašāko Blockchain un piegādes ķēdes kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me