Kā kļūt par Blockchain speciālistu

Vēlaties kļūt par uzņēmuma blokķēdes speciālistu? Lai jums palīdzētu, mēs izklāstīsim nepieciešamās prasmes, lai izveidotu labu blokķēdes speciālista karjeru.

Mūsdienās pieaug pieprasījums pēc blokķēdes speciālistiem. Ja jūs mēģināt veidot blokķēdes karjeru, jums noteikti ir jābūt redzamiem darba piedāvājumiem, kuri vēlas blokķēdes speciālistus. Būtībā tikai lielie uzņēmumi, piemēram, IBM, Accenture, Amazon vai pat Facebook, tagad meklē kvalificētu blokķēdes speciālistu.

Tomēr mums jāpiebilst, ka tikai daži cilvēki blokķēdes nišā ir kvalificēti kļūt par blokķēdes speciālistu. Lai sasniegtu potenciālu par tādu kļūt, ir vajadzīga milzīga pieredze.

Tātad, ja vēlaties kļūt par blokķēdes speciālistu, jums ir smagi jāstrādā un jāsagatavo sevi turpmākajam ceļojumam. Lai jums palīdzētu, mēs aplūkosim, kādas prasmes uzņēmumi meklē blokķēdes speciālistā.

Tas noteikti palīdzēs jums attiecīgi kartēt savus nākotnes plānus un nodrošināt vietu uzņēmuma uzņēmumos.

Tāpēc netērēsim vairāk laika un turpināsim darbu ar ceļvedi!

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kas ir Blockchain speciālists?

Būtībā blockchain speciālists ir persona, kas ir augsti kvalificēta blockchain tehnoloģijā un var izstrādāt uz blockchain balstītus risinājumus uzņēmējdarbības vajadzībām. Patiesībā šī persona var koncentrēties arī uz noteiktiem blokķēdes laukiem.

Piemēram, viņš / viņa var koncentrēties uz bloku ķēdē balstītu produktu projektēšanu, tehniskajiem aspektiem, biznesa rezultātiem vai vienkārši uz tā efektivitātes uzlabošanu. Tātad, jums nav jāzina arī visi blokķēdes aspekti.

Jūs varat izvēlēties kļūt par jebkura veida blokķēdes nišas speciālistu. Tomēr, lai to sasniegtu, jums, iespējams, būs jākoncentrējas arī uz citām uzņēmumā balstītām prasmēm.

Jebkurā gadījumā bloku ķēdes speciālistu darbos jums būs jāizmanto plašā pieredze šajā jomā un jāpalīdz uzņēmumam augt. Kā jūs jau zināt, tur nav daudz kvalificētu blokķēdes cilvēku. Tāpēc tirgus pieprasījums ir diezgan augsts.

Tāpēc ar atbilstošu blokķēdes speciālistu apmācību jūs varat viegli nokļūt lieliskā stāvoklī.

Kāpēc izvēlēties Blockchain speciālistu darbu?

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs varētu apsvērt blokķēdes speciālistu darbus. Patiesībā atalgojums par šāda veida amatu ir ārkārtējs. Spriežot pēc visiem lielo uzņēmumu piedāvātajiem darba piedāvājumiem, jūs varat sagaidīt, ka katru gadu saņemsiet 70–150 000 USD. Tātad, tas faktiski ir viens no visvairāk apmaksātajiem blockchain darbiem tirgū.

Tas ir lielisks skaitlis, vai ne? Pamatojoties uz jūsu pieredzes līmeni, arī to skaits var atšķirties.

Otrkārt, blokķēdes speciālista telpa vēl nav piesātināta. Tas ir diezgan jauns, un apkārt nav daudz konkurentu, par kuriem sacensties. Tātad, ja jūs varat pārsteigt savu intervētāju ar savām prasmēm, jums ir lielākas iespējas pieņemt darbā.

Vēl viena šāda veida blokķēdes karjeras priekšrocība ir tā, ka jūs sākat izpētīt pilnīgi jaunas tehnoloģijas. Ja jūs esat blockchain entuziasts, vēlaties turpināt pētnieka karjeru, nekas nevar būt labāks par šo.

Arī uzņēmumiem vienmēr ir daudz ienesīgu iezīmju. Patiesībā jūs saņemsiet piekļuvi daudzām iespējām, kā arī augstākās klases tehnoloģijām un rīkiem.

Un tāpēc jums noteikti jāmēģina pēc iespējas ātrāk nokļūt blokķēdes speciālistu darbavietās.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim nākamo segmentu, kā kļūt par blokķēdes speciālistu ceļvedi.

Kādas prasmes uzņēmumi vēlas, izmantojot Blockchain speciālistu?

Faktiski ir diezgan maz prasmju, kas jums jāapgūst, lai jūs varētu pieņemt darbā šajā amatā. Būtībā uzņēmumi vēlas, lai blokķēdes speciālistā būtu noteiktas prasmes, ar kurām jums jāsatiekas, lai pieteiktos.

Mums ir izdevies savākt viņu vēlamo prasmju sarakstu. Apskatīsim, kā kļūt par blokķēdes speciālistu ceļvedi, un jūs varat sākt savu karjeru blokķēdē pēc iespējas ātrāk.

Vai jums ir tehniskā sirdsapziņa, lai noteiktu pareizo blokķēdes risinājumu

Šī ir viena no galvenajām prasmēm, kas jums nepieciešama amatam. Būtībā uzņēmumi vēlas pieņemt darbā personu, kurai ir tehniskā sirdsapziņa, kas palīdz noteikt pareizos blokķēdes risinājuma parametrus.

Patiesībā visu, ko atrodat, nevar vienkārši salikt, neko par to nezinot. Piemēram, varbūt jūs izstrādājat risinājumu, kas uzņēmumam kalpotu kā iekšējā tīkla sistēma.

Tātad, ja platformas izgatavošanai izmantojat publisku blokķēdi, tā nedarbosies, vai ne? Ja kāds var nokļūt uzņēmuma iekšējā tīkla sistēmā, tas būtu milzīgs drošības pārkāpums. Tādējādi jums precīzi jāzina, kuras funkcijas un parametrus izmantot, lai pareizi izveidotu konkrētu risinājumu.

Mūsdienu programmēšanas valodu eksperts

Jums tas noteikti jāpievieno savā blokķēdes speciālistu apmācībā, jo tas ir viens no izšķirošajiem. Jebkurā scenārijā jums jāapgūst visas mūsdienu bloku ķēdes platformu programmēšanas valodas.

Parasti blokķēdei ir daudz versiju, un ne katra no tām to izgatavošanai izmanto vienas un tās pašas programmēšanas valodas. Tātad, lai saglabātu to daudzveidīgāku un padarītu savu CV vēl pievilcīgāku, mēģiniet aptvert visus populāros.

Piemēram, Java, JavaScript, Python un Solidity galvenokārt ir galvenās valodas, kuras daudzi izmanto, lai izstrādātu uz blokķēdes balstītus risinājumus.

Tādējādi ir taisnīgi, ja uzņēmumi vēlas arī šo kvalitāti.

Jebkurā gadījumā jums nav jāapgūst visi tie vienā reizē. Vienkārši ņemiet to lēni un dariet to pa vienam. Protams, jūs tur nokļūsiet īsā laikā. Turklāt, jo lielāka pieredze jums ir programmēšanas valodās, jo vairāk algas jūs varat sagaidīt.

Spēj izstrādāt un izstrādāt uz blokķēdes balstītas programmatūras sistēmas

Tas ir vairāk paredzēts bloku ķēdes drošības speciālistam. Būtībā šiem speciālistiem ir jāzina viss par programmatūras izstrādi. Vislabāk būtu, ja jūs varētu apgūt arī uz blockchain balstītas programmatūras izstrādi.

Piemēram, jums obligāti ir jānodrošina Node.js ietvars vai JVM pieprasīšanas programmēšanas saskarnei un pakalpojumu integrācijai. Jums arī jāiemācās projektēt un konfigurēt datu bāzes, lai strādātu ar blokķēdes balstītu produktu.

Vēl jo vairāk, jums ir jānodrošina un jāintegrē risinājums arī mantotajos tīklos. Pat ja jums tas var nebūt jādara, jums vajadzētu zināt, kā to izdarīt.

Regulāra vienību pārbaude ir arī viens no jūsu pienākumiem.

Spēj izstrādāt un pārbaudīt viedos līgumus

Kā blokķēdes drošības speciālistam jums vajadzētu zināt, kā izstrādāt vai pat pārbaudīt viedos līgumus. Viedie līgumi ir ārkārtīgi nepieciešami, lai izstrādātu blokķēdes produktus. Būtībā tā ir biznesa loģika, kas palīdz uzņēmumiem parakstīt līgumu digitāli un automatizēt visu procesu drošā vidē.

Tātad, redzat, uzņēmumiem ir ļoti izdevīgi, ja viņu risinājumu vidū ir gudra līguma iespēja. No tiem ļoti gūs labumu ne tikai tas, bet arī viņu patērētāji. Bet tikai viedā līguma izstrāde jums to nesamazinās.

Jums arī jāzina, kā tos pārbaudīt un pārliecināties, ka viņiem nav nekādu drošības nepilnību.

Maģistrs blokķēdes infrastruktūras konfigurācijā un attīstībā

Vēl viena prasme, kas jums jāapgūst blokķēdes speciālistu apmācībā, ir spēja attīstīt un konfigurēt blokķēdes infrastruktūru. Patiesībā blokķēdes infrastruktūras apgūšana ir viens no izšķirošajiem soļiem, lai kļūtu par speciālistu.

Nepieciešama milzīga pieredze un zināšanas, lai saprastu, kā darbojas infrastruktūras, un pēc tam sāktu tās ieviest.

Tas darīs to, ka tas palīdzēs jums konsultēties ar komandu, kā viņiem to konfigurēt. Jebkurā gadījumā jums var nākties to izdarīt arī pats.

Bakalaura grāds vai līdzvērtīga darba pieredze

Labākais variants ir iegūt bakalaura grādu attiecīgajā jomā. Piemēram, mēģiniet iegūt datorzinātņu grādu. Parasti bez CV no attiecīgā lauka jūsu CV ir ļoti maza vērtība.

Bet, ja jūs varat pierādīt, ka jums ir iepriekšēja pieredze (6-12 gadi) šajā nišā, un pierādīt savu vērtību, viņi pieņems izņēmumus.

Kā redzat, galu galā tas viss samazināsies līdz jūsu kompetences līmenim. Tātad, jo vairāk jūs darbojieties ar izcilību, pastāvīgi palielināsies iespēja iegūt vietu uzņēmuma uzņēmumos.

Praktiska pieredze ar Blockchain platformām

Uzņēmumi vienmēr meklē kvalificētas personas, kurām ir iepriekšēja praktiska pieredze ar blokķēdes platformām. Tātad tikai lasīšana par to nepalīdzēs iegūt šo prasmi. Jums jāiemācās strādāt ar blokķēdes platformām un precīzi jāzina, kā tās darbojas.

Piemēram, pieredze ārkārtīgi svarīga ir Enterprise Ethereum, Hyperledger Fabric, R3 Corda, DAML un tā tālāk. Patiesībā šīs platformas ir vislabāk piemērotas uzņēmuma izmantošanas gadījumiem.

Tātad, jums precīzi jāzina, kas tie ir un kā tos izmantot. Jūs varat sagaidīt augstu blockchain speciālista algu, ja jums ir iepriekšēja pieredze ar viņiem.

Labākais veids, kā uzzināt par šiem jautājumiem, ir vispirms izlasīt viņu baltos laikrakstus un pēc tam pats sākt tos izpētīt. Varat arī iestāties blokķēdes sertifikācijas kursā, lai labāk izprastu šīs platformas.

Sāciet tūlīt ar bezmaksas Blockchain pamata kursu!

Blockchain mezglu meistars

Apgūt blokķēdes mezglus ir grūts uzdevums. Praktiski mezgli ir visas blokķēdes tehnoloģijas funkcionalitātes centrā. Nezinot, kā viņi darbojas vai kādas īpašības vēlaties, lai viņiem būtu, bloku ķēdes platforma galu galā neizdoties.

Ja jūs jau zināt par citām blokķēdes platformām, redzēsiet, ka katrā gadījumā mezgli spēlē dažādas lomas, pamatojoties uz platformu. Tādējādi jums jāiemācās konfigurēt mezglus un padarīt tos arī drošus.

Atslēgu pārvaldība ir vēl viens mezglu aspekts. Katrs mezgls var ģenerēt atslēgu pārus, un arī šī funkcija ir pareizi jāuztur. Tikai neliela kļūda konfigurācijā var beigties ar visu uzņēmumu.

 Pieredzējis ar Blockchain datu struktūrām

Tālāk nāk bloku ķēdes datu struktūras. Blokķēdei ir diezgan unikāla un sarežģīta datu struktūra, salīdzinot ar citām tehnoloģijām. Tāpēc dažkārt to attīstīt var kļūt diezgan apgrūtinoši. Ja jūs nesaprotat, kā darbojas datu struktūras, jūs nevarat kļūt par blokķēdes speciālistu.

Lietas, piemēram, Patrīcijas koks vai Merkles koks, vai Merkles-Patrīcijas koks, ir daži no pamatiem, kas jums jānoņem. Jebkurā gadījumā mēģiniet eksperimentēt ar šiem, lai iegūtu vairāk pieredzes. Kā jūs zināt, īpaša datu struktūra ir atbildīga par blokķēdes īpašajām īpašībām.

Tātad, tas ir jāapgūst, veidojot blokķēdi. Tāpat jūs varat sagaidīt lielu blockchain speciālista algu, ja jums ir iepriekšēja pieredze ar to.

Esiet prasmīgs kriptogrāfijā

Kā blokķēdes drošības speciālistam kriptogrāfijai jābūt jūsu plaukstā. Ja jūs neko nezināt par kriptogrāfiju, sāciet to mācīties jau tagad. Tas ir viens no izšķirošajiem blokķēdes elementiem. Bez tā jūs nekad nevarat saglabāt tehnoloģijas drošības īpašības.

Turklāt kriptogrāfija palīdz padarīt platformu nemaināmu un šifrē visu blokos esošo informāciju. Vēl jo vairāk, ja jūs veicat kaut nelielu kļūdu kriptogrāfijā, hakeri var viegli iegūt jūsu platformu.

Tātad, esiet ļoti uzmanīgs, eksperimentējot ar kriptogrāfiju.

Pieredzējis programmatūras izstrādes dzīves ciklā

Programmatūras izstrādes dzīves cikls ir milzīgs posms, ar kuru parasti nav daudz pieredzējuši. Kā blokķēdes tehnoloģiju speciālistam jums ir jābūt iepriekšējai pieredzei ar programmatūras izstrādes dzīves ciklu.

Būtībā ir 5-7 programmatūras izstrādes posmi. Tas ir līdzīgs arī uz blockchain balstītas programmatūras izstrādei. Jums ir jāizdomā jautājumi, jāplāno, jāveido, jāveido, jāpārbauda, ​​jāizvieto un jāuztur.

Jūsu karjerai būtu lieliski, ja jūs varētu pievienoties konsorcijam un iegūt pieredzi blokķēdes projekta ieviešanas dzīves ciklā. Lai padarītu šo sarežģīto procesu pēc iespējas vieglāku, varat izmantot jebkura veida rīkus.

Bet jums vispirms jāzina, kā šie procesi darbojas.

Spēja formulēt jaunus uzņēmējdarbības modeļus, pamatojoties uz Blockchain

Kā speciālistam jums vajadzētu būt iespējai izstrādāt jaunus uzņēmējdarbības modeļus, kas ietver blokķēdi. Tehniski blokķēde izjauc visus esošos biznesa modeļus. Un ir godīgi teikt, ka šie modeļi īsā laikā būs novecojuši.

Tātad, kā tad augs ekonomika? Nu, šeit noderēs jūsu zināšanas. Jūsu uzdevums ir formulēt jaunus uzņēmējdarbības modeļus ar blokķēdes palīdzību, lai palīdzētu nodrošināt jūsu uzņēmuma nākotni. Ja jūs varat kļūt par blokķēdes ekspertu, tad jūsu karjera ir noteikta uz mūžu.

Eksperts Blockchain integrēšanā biznesa tīklos

Sākumā tas var šķist diezgan viegli, taču pāris integrēšana vai izveidošana ar esošajiem tīkliem ir sarežģīts process. Pirmkārt, viņi nedarbojas viens ar otru. Tātad, spēks daudz nepalīdzēs. Bet kā tad to var integrēt?

Nu, jums ir jāizstrādā savs risinājums tā, lai varētu viegli ņemt vērā arī mantotos tīklus. Ja jūs to varat izdarīt, par to gaidiet labu blockchain speciālista algu.

Ir tehniskas zināšanas par savietojamību

Savietojamība ir nākotnes lieta. Pat tagad ne daudzas platformas var piedāvāt sadarbspēju, jo gandrīz katra no tām izmanto dažāda veida standartus. Tātad, viņi nesakritīs un nevarēs viens otru atbalstīt.

Bet, kā pieņem eksperti, sadarbspēja ir lieliska un vissvarīgākā iezīme nākotnē. Tātad kā speciālistam jums vajadzētu būt arī tehniskām zināšanām par šo aspektu. Tas ir tāpēc, ka pastāv liela iespēja, ka jums tas jāīsteno.

Jūs vienmēr varat pieteikties blokķēdes speciālistu kursos, lai uzzinātu vairāk par to.

Izprotiet decentralizētas un izplatītas grāmatas

Speciālistiem jābūt ekspertiem visos blokķēdes tehnoloģiju aspektos. Tātad ir pilnīgi skaidrs, ka jums ir jāzina arī par sadalītām un decentralizētām virsgrāmatām. Kā jums to jau vajadzētu zināt, ir arī citas tehnoloģijas, kas ir līdzīgas blokķēdei.

Ja jūs varat uzzināt par tiem, tas palīdzētu jums radošāk attīstīt savus blokķēdes ietvarus.

Ir daudznozaru plašas prasmes

Starpdisciplīnu plašas prasmes ir obligātas, ja runa ir par speciālista darbu. Patiesībā šīs prasmes ir absolūti nepieciešamas, lai jūs varētu strādāt uzņēmuma vidē. Vēl jo vairāk, jūsu intervētājs vienmēr novērtēs, ja jums ir kritiskās domāšanas spējas un jūs viegli varat pielāgoties jaunai videi.

Arī veiklība vai noteiktu blokķēdes aspektu analizēšana ir plus punkts. Speciālista kurss noteikti var palīdzēt jums ātri izveidot savu blokķēdes karjeru.

Pārzināt uzņēmuma biznesa procesus

Lai būtu sertificēts blokķēdes speciālists, jums jāpārzina uzņēmuma biznesa procesi. Patiesībā uzņēmumi faktiski nepēta blokķēdi tikai tāpēc, lai izstrādātu jaunu tehnoloģiju. Viņi to dara arī sava biznesa labā.

Tātad šajā vidē jums jāzina, kā darbojas viņu biznesa procesi un kā blokķēde var uzlabot situāciju.

Spēj vienkāršot Blockchain risinājumus

Nu, blokķēde noteiktā laikā var būt sarežģīta. Jo īpaši, ja jūs vispirms nesaprotat, kā pamatā esošā arhitektūra darbojas. Tātad, pat ja tas atbrīvojas no mantotā tīkla sarežģītības, to var kļūt mazliet grūti apstrādāt, ja pievienojat pārāk daudz funkciju.

Acīmredzot tas nedarbosies līdzīgi kā ERP sistēmā, taču jūs varat vienkāršot procesu ar savu intuīciju.

Tāpēc pārliecinieties, ka vienmēr zināt, kā vienkāršot dizainu, lai padarītu to videi draudzīgāku un ilgtermiņā lietojamāku.

Tehniskās zināšanas par standartiem un ekosistēmām

Kā blokķēdes tehnoloģiju speciālistam jums ir jābūt tehniskām zināšanām par standartiem un ekosistēmām. Mēs iesakām pievienoties bloku ķēdes kopienai, kas praktizē standartu izstrādi. Kopienas var būt lielisks veids, kā palielināt jūsu tehniskās zināšanas.

Būtībā kopienas cilvēki viens otram palīdz izstrādāt jebkuru jaunu tehnoloģiju. Vēl jo vairāk, jūs varat arī pievienoties konsorcijam, kad mācīsities no labākajiem no labākajiem izstrādātājiem.

Ir uzņēmuma Blockchain sertifikāts

Patiesība ir tāda, ka bez pienācīgas uzņēmuma bloku ķēdes sertifikācijas būtu grūti parādīt savas prasmes attiecīgajam intervētājam. Blokķēdes speciālistu kurss ir lielisks veids, kā pierādīt, ka jūs patiešām esat prasmīgs un, strādājot ar uzņēmumu, varat piedāvāt augsta līmeņa zināšanas.

Arī blokķēdes speciālistu kurss ļauj uzzināt par savienojumiem starp blokķēdi un uzņēmumu biznesu. Vēl jo vairāk, tas dos jums labu skatījumu uz to, kā jūs varat apvienot abus aspektus un galu galā radīt ieņēmumus.

Šajā gadījumā mēs ļoti iesakām mūsu uzņēmuma blokķēdes kursus. Mēs cenšamies piedāvāt pēc iespējas labākas zināšanas par blokķēdi, kā arī aptveram arī papildu nišas.

Pašlaik mums ir pamatīgs apmācības process par blokķēdi un SCM. Vēl jo vairāk, jūs arī iegūsit piekļuvi blokķēdes veidnēm un rīkiem, kas palīdzētu izstrādāt inovatīvus risinājumus.

Lai kļūtu par sertificētu blokķēdes speciālistu, kursu apmeklēšana jums ļoti noderēs.

Kas? Vai esat mazliet skeptisks par to? Nu, neuztraucieties; jūs varat pārbaudīt bezmaksas blokķēdes kursu, lai labāk saprastu, vai šie kursi ir domāti jums vai nē.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu (CBSE) kurss

Spēj komunicēt par vērtību

Nu, nav nekas neparasts vai nereāli prasīt no cilvēka, kurš var viegli paziņot citiem pareizu vērtību. Daudzos gadījumos speciālistiem projektā ir jāstrādā kā konsultantam. Tātad, ja jūs nevarat pareizi nodot savas zināšanas citiem, kā gan citādi palīdzētu viņiem par to uzzināt.

Viņiem ir jāsaprot un jāiegūst no jums zinošs saturs. Bet, ja jūs nevarat vienkārši nodot savu informāciju, visiem pārējiem dalībniekiem būtu grūti pareizi darboties.

Arī mēģinājums atrisināt problēmu īsā laikā ietilpst arī komunikācijas kategorijā.

Citas zināšanas par Blockchain DevOps rīkiem

Ja jūs dodaties uz blokķēdes tehnoloģiju speciālista darbu, jums ir jābūt pārliecinātām par dažādiem blokķēdes izstrādes rīkiem. DevOps rīki patiesībā daudz palīdz ilgtermiņā – tas palīdz ietaupīt laiku un resursus. Turklāt testa laikā jūs viegli varat uzzināt visas kļūdas.

Tomēr daudzos gadījumos speciālistam tas var nebūt regulāri jālieto. Bet tomēr jums ir jāzina, kā tos izmantot, kad tie ir nepieciešami.

Spēj sadalīt Blockchain arhitektūras

Sertificētam blokķēdes speciālistam jāzina, kā sadalīt dažādas blokķēdes arhitektūras. Nu, ja jūs nezināt, kā darbojas blokķēdes arhitektūra, jūs, iespējams, nevarat izveidot jaunu. Uzņēmumi vēlas, lai cilvēki bez jebkādas papildu palīdzības varētu prasmīgi izjaukt jebkura veida tīklu.

Mēs iesakām detalizēti izpētīt visas esošās arhitektūras. Jūs varat arī iegūt avota failu no GitHub un pārbaudīt, kā viņi to strukturējuši.

Kā speciālistam ir ļoti svarīgi, lai jūs par viņiem zinātu.

Jebkurā gadījumā mēs esam nonākuši līdz gala segmentam, kā kļūt par blokķēdes speciālistu ceļvedi.

Beigu piezīme

Galu galā mēs varam teikt tikai to, ka blockchain drošības speciālists vai blockchain tehnoloģiju speciālists, neatkarīgi no jūsu mērķa, jums jābūt sertificētam blockchain speciālistam. Bez pienācīgas sertifikācijas uzņēmumiem būtu grūti pierādīt savu vērtību.

Vēl jo vairāk, blockchain speciālists jau tagad ir viena no lieliskākajām karjeras izvēlēm. Tomēr, kā redzat, šim darbam nepieciešamās prasmes ir diezgan grūti sasniegt. Tātad, smagi strādājiet un izmēģiniet mūsu sertificēto Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu, lai iegūtu lielāku ieskatu par blockchain uzņēmumu sfēru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me