Kā kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu (CEBA)?

Pašreizējais IT darba tirgus pievērš uzmanību visaptverošu zināšanu attīstīšanai par tehnoloģiju jauninājumiem. Kandidātiem jābūt visaptverošām zināšanām par blokķēdes tehnoloģiju, lai izmantotu dažādas topošās karjeras iespējas. Daudzi topošie blokķēdes profesionāļi vēlas kļūt par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu, jo viņu karjeras attīstībai ir ārkārtas izredzes attiecīgajā lomā..

Blockchain var padarīt uzņēmējdarbību revolucionāru, kā mēs to zinām. Tomēr ir arī svarīgi atzīmēt, ka blokķēde nav traucējoša tehnoloģija. Gluži pretēji, tā ir fundamentāla tehnoloģija un tās patiesā potenciāla realizēšanai būtu nepieciešama visaptveroša pieredze blokķēdes pieņemšanā. Lai gan daudzi profesionāļi vēlas kļūt par sertificētiem blokķēdes arhitektiem, viņiem ir mazāka iespēja atrast pareizos norādījumus par to pašu.

Reģistrēties tūlīt: sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta sertifikāts

Šī diskusija palīdz jums uzzināt pieprasījumu pēc blockchain arhitektiem esošajā darba tirgū un sīkāku informāciju par 101 Blockchains sertificētā uzņēmuma Blockchain Architect sertifikātu. Vissvarīgākais ir tas, ka kandidāti, kas pretendē uz kandidātiem, varētu arī izmantot šo diskusiju, lai uzzinātu labāko praksi, lai nodrošinātu veiksmīgu CEBA sertifikāta iegūšanu.

Pieprasījums pēc Blockchain arhitekta darbiem

Viens no galvenajiem jūsu uzmanības aspektiem, pirms ienirstat prasībās, lai kļūtu par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu, ir pieprasījuma novērtējums pēc blokķēdes darbiem. Ikvienam IT iesācējam vai esošam profesionālim ir pamatoti domāt par iespēju izvēlēties blokķēdi kā karjeras iespēju.

Tomēr uztraukumam nav pamata, jo blokķēde turpina attīstīties kā viena no pieprasītākajām prasmēm nepārtraukti. Saskaņā ar LinkedIn Job Report for 2020, blockchain developer loma ir visaugstākais topošais darbs 2020. gadā. Personāla atlases kompānija Hired 2019. gada februārī iesniedza ziņojumu, kurā tika parādīts radikāls 517% pieaugums visā pasaulē pēc blokķēdes inženieru pieprasījuma..

Turklāt Hired ziņojums arī parādīja, ka blockchain inženieris bija viens no visvairāk apmaksātajiem programmatūras inženierijas darbiem. Globālā statistika par blokķēdes inženieru atalgojumu vidēji gadā svārstījās no 150 000 līdz 175 000 USD. Pieprasījums iegūt CEBA sertifikātu lielā mērā tiek apstiprināts, pamatojoties uz potenciāli pieaugošo pieprasījumu pēc blockchain arhitektu darbavietām.

Vēlaties kļūt par Blockchain profesionāli? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu Blockchain karjeru.

Blokķēdes tehnisko arhitektu vidējā gada alga iesācējiem ir gandrīz 90 000 USD. Saskaņā ar 2019. gada Gartner aptauju vidējā gada alga pieredzējušam blokķēdes arhitektam var svārstīties līdz 250 000 USD. Tajā pašā laikā kandidātiem ir svarīgi arī meklēt dažādus uzņēmumus, kas algo blokķēdes profesionāļus.

Profesionālās konsultāciju firmas EY, Deloitte, PWC un KPMG ir vienas no populārākajām alternatīvām blokshēmas darba sludinājumu ievietošanai. Pat labākie uzņēmumi, piemēram, IBM, Amazon un Microsoft, arī vēršas pret blockchain tendenci palielināt biznesa vērtību. Tagad jebkurš indivīds varētu saprast iespēju kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu.

Tātad, kur jums vajadzētu sākt veidot sertificēta uzņēmuma bloku ķēdes arhitekta karjeru? Visefektīvākā atbilde uz šo jautājumu tieši norāda uz 101 Blockchains. Ļaujiet mums uzzināt, kā 101 Blockchains nodrošina konkurences priekšrocības topošā blockchain arhitekta karjeras perspektīvām.

Kāpēc man izvēlēties 101 Blockchains?


101 Blockchains ir jauns, taču milzīgs pieminējums blokķēdes apmācības un izglītības jomā. 101 Blockchains pamatu pamatā esošās komandas zināšanas ir viena no galvenajām stiprākajām pusēm, kas var atbalstīt studentus. Kandidāti varētu kļūt par sertificētu uzņēmumu Blockchain arhitektu, izmantojot 101 Blockchains CEBA sertifikātu. Kā? Mēs drīz iedziļināsimies CEBA sertifikācijas detaļās pēc tam, kad būsim noskaidrojuši 101 Blockchain ticamību.

101 Blockchains paļaujas uz trim svarīgiem principiem sertifikātu kvalitātes nodrošināšanai. Trīs principi ir uzticēšanās, stratēģija un praktiskā pieredze. 101 Blockchains nodrošina uzticību visiem saviem mācību resursiem, izmantojot nozares ekspertu un blockchain profesionāļu atbalstu. Katrs apmācības resurss un 101 Blockchains sertifikācija ir pielāgoti stratēģiskai perspektīvai par blockchain nozari.

Vissvarīgākais ir tas, ka 101 Blockchains koncentrēšanās uz blokķēdes izglītības un apmācības praktiskajiem aspektiem ir milzīgs stimuls 101 Blockchains sertificēta kandidāta profesionālajai izcilībai. Ar milzīgu palīdzību apmācībā un blokķēdes izglītības kvalitātē 101 blokķēdē profesionāļi ilgtermiņā varētu nodrošināt spēcīgu pamatu savai blokķēdes karjerai.

Sāciet tūlīt ar bezmaksas Blockchain pamata kursu!

Kā kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu (CEBA)

uzņēmuma blokķēdes arhitekta sertifikācija

101 Blockchains piedāvā Certified Enterprise Blockchain Architect sertifikātu kopā ar diviem citiem lomu balstītiem blockchain sertifikātiem. Kandidāti varētu kļūt par sertificētu bloku ķēdes ekspertu ar CEBA sertifikātu, pierādot savas iespējas profesionālo pienākumu risināšanai uzņēmuma bloku ķēdes arhitekta lomā..

101 Blockchains CEBA sertifikāts ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu topošajiem profesionāļiem uzzināt par būtiskām prasmēm, kas nepieciešamas uzņēmuma blockchain arhitekta amatam. CEBA sertifikāts arī palīdz uzlabot bloku ķēdes inženieru un praktiķu prasmes, zināšanas un iespējas.

CEBA sertifikācija dziļi iedziļinās bloku ķēdes pamatos, piemēram, komponentos, saistītajā terminoloģijā, risinājumu pārdošanā, vērtību radīšanā un bloku ķēdes arhitektūrā. Vissvarīgākais ir tas, ka kandidātiem ir pārliecība iegūt CEBA sertifikātu, iekļaujot interaktīvos vingrinājumus, demonstrācijas un tāfeles ilustrācijas.

Tajā pašā laikā visaptveroša ieskata par blockchain tehnoloģiju sniedz ticamu stimulu topošo blockchain arhitektu profesionālajām iespējām. CEBA sertifikāts koncentrējas arī uz to, kā izprast blokķēdes ietekmi uz uzņēmumu un valdību perspektīvas pilnveidošanu, lai panāktu lielāku efektivitāti blokķēdes pieņemšanā.

Interesanti, ka kandidātiem nav jāuztraucas par gatavošanos CEBA sertifikātam, jo ​​101 Blockchains piedāvā apmācības kursus tam pašam. Pašmācības kurss, kurā piedalās 101 Blockchains, ilgst 5 nedēļas, katrai nedēļai piešķirot 3-4 mācību stundas. Kandidāti var izmantot 101 Blockchains CEBA sertifikācijas apmācības kursu elastīgas mācīšanās priekšrocībām.

Ja esat iesācējs, tad savu karjeru vajadzētu sākt ar šo Blockchain iesācējiem ceļvedi.

Mērķauditorija CEBA sertifikācijai

Eksāmena mērķauditorija ir viens no nozīmīgākajiem aspektiem, kas jāsaprot, ja vēlaties kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu. Blokķēdes arhitekta loma ir ienesīga un pievilcīga gandrīz jebkuram IT profesionālim. Tomēr kandidātiem jāpārbauda dažādas uz blokķēdes balstītās lomas, kuras viņi var veikt ar CEBA sertifikātu.

Blockchain tehnoloģijām ir lielāka nozīme nekā jebkad agrāk, jo tās viegli pāriet no koncepcijas pierādīšanas uz ražošanas posmiem. Tātad, kaut arī CEBA sertifikāts ir piemērots blokķēdes arhitekta lomai, kandidāti var izpētīt karjeras iespējas daudzās citās lomās. Šeit ir izklāstīta ideālā mērķauditorija Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) sertifikācijai,

 1. Inženieri, kas orientēti uz blokķēdes tehnoloģiju
 2. IT administratori
 3. Blockchain risinājumu izstrādātāji
 4. Galvenie informācijas virsnieki
 5. Blockchain risinājumu inženieri
 6. Uz bloku ķēdi orientēts uz klientu vērsts profesionālis
 7. Mākoņu arhitekti
 8. IT pārdošanas vadītāji
 9. Blockchain tehnoloģiju pirmspārdošanas inženieri
 10. Blockchain tehnoloģiju vadītāji

CEBA sertifikācijas mērķi

Tagad visiem kandidātiem, kuri vēlas kļūt par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu, ir svarīgi uzzināt sertifikācijas mērķus. CEBA sertifikācijas mērķi ir šādi,

 1. Visaptverošas izpratnes attīstīšana par progresīvām koncepcijām blokķēdes arhitektūrā un attīstībā
 2. Kandidātu zināšanu uzlabošana par dažādiem blokķēdes lietošanas gadījumiem un pieejas ideālas blokķēdes sistēmas izvēlei dažādām klientu vajadzībām
 3. Apstiprināšana profesionālu uzņēmumu blokķēdes arhitekta pienākumu kvalificētu kandidātu zināšanām, izmantojot nozares vadošo blokķēdes arhitektūras sertifikātu

Moduļi, uz kuriem attiecas CEBA sertifikācija

Tāpēc kandidējošais kandidāts varētu pamanīt CEBA sertifikāta potenciālu, lai izveidotu savu karjeru kā uzņēmuma blokķēdes arhitekts. Kandidāta panākumi ir atkarīgi no viņa izpratnes par sertifikātā apskatītajām tēmām. Ar visaptverošu priekšstatu par visiem CEBA sertifikātā iekļautajiem moduļiem un tēmām kandidāti var izveidot ideālas sagatavošanās stratēģijas.

Vissvarīgākais ir tas, ka kandidāti iepazīs dažādas tēmas, kurām viņiem ir jāgatavojas, lai nodrošinātu panākumus. Apziņa par moduļiem CEBA sertifikātā var dot daudzsološas priekšrocības, lai kļūtu par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes arhitektu. Šeit ir 101 Blockchains CEBA sertifikāta dažādu domēnu vai moduļu un tajos aplūkoto tēmu izklāsts.

 • Blockchain pamati

CEBA sertifikāta pirmais domēns vai modulis galvenokārt koncentrējas uz dažādiem blokķēdes tehnoloģijas pamataspektiem. Modulis izveido kandidātu zināšanu pamatu, kā arī progresīvās blokķēdes tehnoloģijas koncepcijās. Kandidātiem CEBA sertifikāta pirmajā modulī jāietver svarīgi punkti, kas saistīti ar šādām jomām.

 1. Blokķēdes definīcija
 2. Atšķirība starp blokķēdi, kriptonauda un žetoni
 3. Galvenie blokķēdes tehnoloģijas komponenti
 4. Bizantijas ģenerāļu problēma
 5. Vienprātības mehānismu pamati
 6. Metodes bloku ierakstīšanai blokķēdē
 7. Sajaukšanas definīcija un praktiskie pielietojumi
 8. Prasības blokķēdes ieguvei
 9. Viedo līgumu pamati
 10. Segvits & dakšas
 11. Blokķēdes un lietojuma varianti
 • Uzņēmumu bloku ķēdes

CEBA sertifikāta otrajam modulim ir izšķiroša loma, atbalstot kandidātu vēlmes kļūt par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu. Šis modulis dziļāk iedziļinās dažādās sekās, kas saistītas ar bloku ķēdes tehnoloģijas ieviešanu uzņēmuma līmenī. Kandidāti šajā modulī atradīs sarežģītas tēmas, kas saistītas ar uzņēmuma blokķēdes arhitektūru. Svarīgajās jomās, kurās kandidātiem jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas, lai apgūtu šo moduli, ir šādas,

 1. Uzņēmuma blokķēdes definīcija
 2. Vērtības radīšana uzņēmuma blokķēdē
 3. Uzņēmumu blokķēžu izmaksu modelēšanas aspekti
 4. Izmaksu apsvērumi, kas saistīti ar uzņēmuma blokķēdēm
 5. Uzņēmuma blokķēdes veiktspēja darījumu sekundē izteiksmē
 6. Uzņēmuma blokķēdes arhitektūras pamati
 7. Vispārīgi izmantošanas gadījumi uzņēmumu blokķēdēs
 8. Risinājumi, kas pārdod uzņēmumu blokķēdes
 9. Tehnoloģiskie apsvērumi uzņēmuma blokķēdes risinājumiem
 10. Blockchain kā pakalpojuma vai BaaS modeļa pamati un praktiski piemēri
 11. Uzņēmumu bloku ķēdes attīstības pamati
 12. Uzņēmuma bloku ķēdes risinājumu drošības problēmas
 • Ethereum pārskats

Šis CEBA sertifikācijas modulis stiprina studentu praktisko pieredzi, lai kļūtu par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu. Šīs sertifikācijas pārsteidzošais akcents ir vērsts uz Ethereum, vienu no visbiežāk izmantotajām platformām bloku ķēdes arhitektūrai un attīstībai. Kandidātiem savas prasmes, spējas un zināšanas jāpierāda turpmākajās šī moduļa CEBA sertifikāta nodaļās.

 1. Ethereum pamatu pārskats
 2. Ethereum attīstības koncepcijas
 3. Ethereum Etherscan lietošanas praktiska demonstrēšana
 4. Praktiska izpratne par Ethereum izvietošanu
 5. Metamask praktiskās sekas
 6. Praktiskas atziņas par Ethereum marķēšanas platformas izmantošanas gadījumu
 • Hyperledger auduma pārskats

Arī Certified Enterprise Blockchain Architect jeb CEBA sertifikāta ceturtais modulis pievērš uzmanību vēl vienam būtiskam bloku ķēdes arhitektūras komponentam. Kandidātiem jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas turpmākajās nodaļās, lai kļūtu par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes arhitektu..

 1. Hyperledger projekta pārskats
 2. Hyperledger auduma pamati
 3. Izmantojiet gadījumus, kas saistīti ar Hyperledger Fabric
 4. Praktiskas demonstrācijas Hyperledger Fabric izvietošanai AWS
 5. Ieskats par Hyperledger Fabric izstrādi
 6. Praktiska izpratne par Hyperledger Fabric izmantošanas gadījumiem loģistikā
 • Pārskats par R3 Corda

CEBA sertifikāta pēdējais modulis palīdz jums kļūt par sertificētu blokķēdes ekspertu arhitektu lomās ar vispusīgām praktiskām iemaņām. Lai nodrošinātu labākas izredzes kvalificēties CEBA sertifikātam, kandidātiem ir jāiekļauj šādas šī moduļa nodaļas.

 1. Pārskats par R3 Corda pamatiem
 2. Corda lietošanas gadījumi
 3. Praktiska izpratne par Korda finanšu lietojuma gadījumiem
 4. Corda attīstība
 5. Praktiskas zināšanas par CordaBench ieviešanu

101 Blockchain priekšrocības, lai kļūtu par sertificētu uzņēmumu Blockchain Architect, ir acīmredzamas arī sertifikācijas atbalstīšanā. 101 Blockchains piedāvā ticamu atbalstu kandidātiem, lai izprastu sertifikācijas procesu. Interesanti, ka 101 Blockchains piedāvā arī ticamu ieskatu par iespējamām bloku ķēdes lomām, kuras varat veikt ar CEBA sertifikātu. Turklāt kandidāti var arī iegūt visaptverošus ziņojumus, pirms gala eksāmena novērtējot viņu sniegumu CEBA apmācības kursā.

Sertifikācija nodrošina jūsu prasmju pārbaudi un paaugstina jūsu Blockchain karjeru nākamajā līmenī. Tātad, iegūstiet savu Blockchain ekspertu sertifikātu un veiciet savu Blockchain karjeru uz priekšu.

Ieteicamā prakse veiksmīgai CEBA sertifikācijas sagatavošanai

Tātad, jūs varat pamanīt, ka 101 Blockchains piedāvā ne tikai Certified Enterprise Blockchain Architect sertifikātu, bet arī milzīgu atbalstu sertifikāta iegūšanai. Tāpēc jebkurš topošais uzņēmuma bloku ķēdes arhitekts var viegli uztvert skaidras iespējas kvalificēties CEBA sertifikātam. No otras puses, pirms iedomāties sertifikācijas priekšrocības, kandidātiem jāuzdod arī jautājums “vai tas ir tik vienkārši?”.

Kaut arī 101 Blockchains piedāvā visaptverošu atbalstu, lai kvalificētos CEBA sertifikātam, lai kļūtu par sertificētu uzņēmumu Blockchain arhitektu, ir svarīgi atrast ideālu stratēģiju, lai efektīvi sagatavotos eksāmenam. Kāda varētu būt labākā atbilde uz jūsu CEBA sertifikācijas sagatavošanas problēmām? Apskatīsim kvalificētu profesionāļu un nozares ekspertu ieteiktās norādes CEBA sertifikācijas sagatavošanai.

 • Sāciet ar pamatiem

Viens no galvenajiem ieteikumiem, kā sagatavoties, lai kļūtu par sertificētu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu, nodarbojas ar pamatiem. CEBA sertifikāta programmai ir vienkārša struktūra un organizācija. Tomēr kandidātiem jāzina, ka CEBA sertifikācijas moduļos ir daudz tēmu. Bez skaidras eksāmenu tēmu apzināšanās kandidātiem ir vieglāk atkāpties no sagatavošanās.

Turklāt nenoteiktība par tēmām, ar kurām jāsaskaras CEBA sertifikātā, var mazināt pārliecību par sagatavošanās darbiem. Tāpēc sāciet pirmo sagatavošanās darbu CEBA sertifikācijai, detalizēti novērtējot sertifikācijas eksāmenu tēmas. Visu eksāmenu tēmu pārskatam ir arī izšķiroša loma, pārvietojoties dažādās mācību rokasgrāmatās, lai atrastu uzticamus resursus.

 • Izvēlieties Uzticama apmācības platforma

Nākamais solis, gatavojoties kļūt par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes arhitektu, attiecas uz uzticamu apmācības platformu izvēli. Kas šajā gadījumā varētu būt labāks par 101 Blockchains? Apmācību kurss ar 101 Blockchain CEBA sertifikācijai sniedz padziļinātus mācību materiālus un praktiskas atziņas.

Rezultātā apmācības kurss ne tikai sagatavo kandidātus teorētiskiem jautājumiem, bet arī praktiskiem jautājumiem eksāmenā. Vissvarīgākais ir tas, ka praktiskām demonstrācijām ir arī izšķiroša loma, sagatavojot kandidātus profesionālu uzņēmuma blokķēdes arhitekta lomām. 101 Blockchains arī sniedz noderīgas norādes kandidātiem, lai tuvotos sertifikācijas procesam.

 • Esiet uzticīgs saviem sagatavošanās mērķiem

Kandidātu sagatavošana CEBA sertifikācijai ir tikpat laba kā kandidātu atbildība par viņu sagatavošanu. Daudzi kandidāti bieži sāk gatavošanos uz pozitīvas nots, tikai tāpēc, ka citu saistību dēļ galu galā no tā attālinās. Šajā gadījumā uz pagrieziena punktu balstīts sagatavošanās plāns, ko pavada studiju partneris vai kāds, kas jūs sauktu pie atbildības par jūsu sagatavošanos, var radīt brīnumus. Palūdziet draugiem un ģimenes locekļiem atbalstīt jūs ceļā, lai kļūtu par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu. Ar partnera atbalstu sagatavošanās braucienā jūs varat viegli sasniegt savus studiju mērķus.

 • Nopelniet praktisku pieredzi

Vēl viens būtisks aspekts, ko kandidāti bieži grauj, gatavojoties CEBA sertifikācijai, ir praktiska pieredze. Blokķēdes arhitektūras un attīstības teorētisko jēdzienu apkopošana var tevi sasniegt tikai tik tālu jūsu sagatavošanās darbos. Praktiskas pieredzes trūkums dažādās blokķēdes tehnoloģiju un arhitektūras koncepcijās var kaitēt jūsu kopējam sniegumam eksāmenā.

Tātad, izmantojiet visas iespējas, lai attīstītu savu praktisko pieredzi blokķēdes tehnoloģijā un rīkos. 101 Blockchains nodrošina vairākas praktiskas demonstrācijas, interaktīvus vingrinājumus un izmantošanas gadījumus, lai uzlabotu praktisko pieredzi. Izmēģiniet koncepcijas, kuras iemācījāties, gatavojoties CEBA sertifikācijai reālās pasaules projektos. Sāciet ar praktiskiem eksperimentiem un atklājiet daudzsološu praktisko iemaņu uzlabojumu.

Pēdējie vārdi

Noslēdzot piezīmi, jūs varat pamanīt, ka ir viegli kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu ar 101 Blockchain. Tomēr kandidātiem vajadzētu arī saprast, ka ceļojums uz CEBA sertifikāciju radīs milzīgas problēmas. Katram kandidātam būtu jāpieņem šīs problēmas un jāsaprot, kā viņi var sekmēt savas profesionālās prasmes.

Uzņēmumu bloku ķēdes arhitekti var izmantot plašu paplašinātu karjeras iespēju klāstu bloku ķēdes ekosistēmā ar pasaulē atzītu CEBA sertifikātu. Vienlaikus kandidāti var arī izmantot savu CEBA sertifikātu, lai iegūtu ievērojamu reputāciju profesionālās aprindās. Ilgtermiņā CEBA sertifikācija var motivēt kandidātus nepārtraukti atjaunināt savas prasmes un zināšanas kā blokķēdes arhitekti. Sāciet gatavoties jau tagad veiksmīgai blokķēdes karjerai!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map