Kā uzplaukst Blockchain darba tirgus!

Vēl 2010. gada martā Bitcoin vērtība bija pat mazāka par pensu. Ātri uz priekšu desmit gadus, Bitcoin vērtība 2020. gadā pieauga līdz 20 000 USD, un cilvēki, kuri agri ieguldīja naudu, brauca ar luksusa automašīnām. Traku ap Bitcoin vienmēr būs raksturīgas attiecības ar tā cenu; universālums pievērsās Blockchain darba tirgum uzmanības centrā.

Laikā no 2017. līdz 2020. gadam pieprasījums pēc Blockchain pieauga par gandrīz 2000 procentiem, un tas kļuva par vienu no visaugstāk novērtētajām prasmēm nozarē. Līdz 2024. gadam Blockchain tirgus neto vērtība paredzams, ka tas būs aptuveni 20 miljardi USD. Šodien 69% no bankas pieņem Blockchain tehnoloģiju pievienot papildu drošības slāņus un padarīt viņu pakalpojumus bez problēmām.

Blockchain darba tirgus pašreizējais statuss

Saskaņā ar LinkedIn apkopotajiem datiem Blockchain ieņem pirmo vietu to prasmju sarakstā, kurām ir liels pieprasījums 2020. gadā. Vietne izveidoja šo rangu, ņemot vērā tās prasmes, kurām ir liels pieprasījums pēc piedāvājuma. To personu prasme, kuras visbiežāk tiek pieņemtas darbā, ir skaidrs pierādījums Blockchain pieaugošajam pieprasījumam.

  • Uzņēmumi prasa vairāk Blockchain talantu

Blockchain darbu augstais rangs skaidri parāda, cik daudz tas ir iekļuvis biznesa pasaulē. Tikai gadu iepriekš Blockchain netika iekļauts pieprasītāko prasmju sarakstā. Blockchain ir vispieprasītākā prasme pašlaik Austrālijā, Vācijā, Francijā un Lielbritānijā. Tas pārspēj citas populāras tehnoloģijas, piemēram, mākslīgo intelektu un mākoņdatošanu.

Blokķēde savulaik bija paslēpta kriptonauda valstības ēnas dziļumos. Bet tagad tas ir kļuvis par dzīvotspējīgu biznesa risinājumu vairākām problēmām. Tādējādi personāla atlasītājiem nav jābūt kopā ar finanšu pakalpojumiem, lai meklētu jaunus darbiniekus Blockchain darbiem.

Blockchain darba iespējas

Pārorientējoties uz produktu nonākšanu tirgū un rentabilitāti, Blockchain pārdošanas, mārketinga un dizaina lomu skaits ir pieaudzis. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir galvenie darba devēji šajā nozarē. Aptuveni 42% no Blockchain nozares darbiniekiem strādā pie šīm apmaiņām, bet 10% strādā kalnrūpniecības un aparatūras ražotājiem.

Visi korporatīvās pasaules lielie vārdi, piemēram, American Express, Amazon, Microsoft, JP Morgan Chase, Oracle un IBM, ir pieņēmuši Blockchain kā uzņēmējdarbības virzienu. Blockchain darba tirgus tagad ir pieejams dažādās nozarēs, sākot no veselības aprūpes līdz kuģošanai, no spēlēm un izklaidēm līdz pārtikas drošībai un lauksaimniecībai.

Saskaņā ar Linkedin ziņojumu Blockchain ir visaugstākās prasmes 2020. gadā.

  • Liela alga Blockchain profesionāļiem

Daudzas organizācijas tagad izmanto Blockchain, lai atrisinātu sarežģītus jautājumus, un tas arī rada lielu uzplaukumu Blockchain darba tirgū. Ir pietiekami daudz datu, kas kalpo par pierādījumu pieaugošajam pieprasījumam un lielajām algām pēc Blockchain programmētājiem. 2019. gadā to skaits ar Blockchain saistītās darbavietas pieauga par 300 procentiem attiecībā pret 2018. gadu.

Visvairāk atvēršanas gadījumu bija Sanhosē, Sanfrancisko un Ņujorka. Šis pieprasījuma pieaugums pēc darba vietām Blockchain domēnā ir izraisījis arī Blockchain darba algas pieaugumu. Saskaņā ar tiešsaistes darba vietņu Hired teikto, Blockchain izstrādātāja vidējā alga ir aptuveni 150 000 līdz 175 000 USD. Tas ir ievērojami lielāks, salīdzinot ar to, ko nopelna vidējais programmatūras inženieris.

Blockchain darba algu diapazons Blockchain izstrādātājiem nav daļa no tiem, kas strādā ar citu pieprasītu tehnoloģiju – mākslīgo intelektu. Blockchain ir bagātīga programmēšanas koncepciju un tehnoloģiju, piemēram, virsgrāmatas ekonomika un objektorientēta programmēšana, apvienojums ar stabilu kriptogrāfijas pamatu. Tas nozīmē, ka nozarē ir liels pieprasījums pēc prasību speciālistiem un produktu vadītājiem.

Lasiet arī: Kā kļūt par Blockchain inženieri?

  • Vairāk uzņēmumu pieņem Blockchain tehnoloģiju

Tā kā Blockchain izstrādātāju piedāvājums ir diezgan zems, pieprasījums ir arī diezgan augsts, un tas ir iemesls Blockchain darba tirgus izaugsmei. Kaut arī Blockchain priekšrocības joprojām tiek pārbaudītas, plašā plašsaziņas līdzekļu atspoguļojuma dēļ mūsdienās visi zina par tehnoloģiju.

Vairākas izveidotas organizācijas ir pieņēmušas Blockchain un pat uzņēmušās iniciatīvas, kas saistītas tikai ar šo tehnoloģiju. Microsoft ir viena no šādām organizācijām, kas to izdarīja ar Azure un ieviesa tajā Blockchain platformu. IBM ir arī īpaša Blockchain nodaļa, kuras pamatā ir Hyperledger.

uzņēmumi, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju

Sociālo mediju gigantiem Facebook ir īpaša komanda, lai noteiktu, kā viņu bizness izmanto Blockchain. Uzņēmumi veic vairākus pasākumus, lai atrisinātu piegādes problēmu izstrādātājiem, kuri strādā Blockchain darba tirgū. To skaitā ir atalgojuma programmas, kurās izstrādātāji tiek aicināti identificēt kļūdas klientos un protokolos, par kuriem viņi saņem atlīdzību.

Daudzas organizācijas rīko sāknometnes, lai iepazīstinātu ar jauno tehnoloģiju topošajiem programmētājiem. Universitātes arī ienāk šajā jomā un izveido tiešsaistes kursus, kas saistīti ar Blockchain.

Pārbaudiet arī: Uzņēmumu saraksts, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

  • Blockchain tirgus izaugsme

Līdz 2025. gadam mēs redzēsim, kā starptautiskā Blockchain tirgus vērtība pieaug no 3 miljardiem USD 2020. gadā līdz 39,7 miljardiem USD. Tas rada Saliktais gada pieauguma temps līdz 67,3% starp šiem 5 gadiem. Faktori, kas virza globālo Blockchain tirgu, ietver nepieciešamību pēc Blockchain integrācijas piegādes ķēdes pārvaldības lietojumprogrammās un nepieciešamību padarīt biznesa procesus vienmērīgus un vienkāršus.

2020. gadā mēs redzēsim, ka privātā Blockchain pieder lielākā tirgus daļa. Privāta Blockchain ir koplietojama virsgrāmata vai datu bāze, kurā tiek izmantotas tradicionālās drošības metodes, piemēram, lietotāja tiesības. Organizācijai ir ekskluzīva piekļuve dažām privātajām atslēgām, kuras viņi izmanto, lai nodrošinātu privātu Blockchain.

Šeit tikai vienai organizācijai ir jāraksta atļaujas un, pamatojoties uz lietojamību; viņi var arī ierobežot lasīšanas atļauju. B2B izmantošanas gadījumos uzņēmumi var viegli izmantot Blockchain tehnoloģiju, izmantojot privātu Blockchain.

Organizācijas cenšas racionalizēt savus biznesa procesus rentablā veidā, izmantojot MVU. Tāpēc mēs varam sagaidīt, ka CAGR MVU segmentā no 2020. līdz 2025. gadam būs ievērojami augstāks. Lielākā daļa MVU ir tikko sākuši eksperimentēt ar Blockchain. Tomēr nākamajos gados arvien vairāk uzņēmumu sāks izmantot MVU. Tas ietekmēs Blockchain darba tendences. Tas ir tāpēc, ka tie piedāvā pārredzamību un zemas infrastruktūras izmaksas,

Lietošanas jomā banku un finanšu pakalpojumi sagrābs lielāko daļu 2020. gadā. Tādējādi uzņēmumi nesen ir sapratuši, ka viņi var nodrošināt klientu darījumus, izmantojot Blockchain tehnoloģiju.

Blockchain darba tirgus šajā konkrētajā lietojumu jomā strauji pieaugs starptautiskā mērogā. Tas būs saistīts ar pazeminātām īpašumtiesību izmaksām, ātriem darījumiem, sākotnējiem monētu piedāvājumiem un kriptovalūtu pieaugumu.

  • Blockchain tendences 2020

Valdības un valdības aģentūras 2020. gadā uzmanīgi sekos Blockchain nozarei. Blockchain darījumi ir kontrolējami un pārredzami. Tam var būt izšķiroša nozīme cīņā pret korupciju, naudas atmazgāšanu un pārrobežu noziedzību. Tātad 2020. gadā Blockchain darba tendences ietvers valdības, kas šajā jomā pieņem darbā ekspertus.

Lielie uzņēmumi sekos līdzi to darbību paplašināšanai, kas saistītas ar Blockchain. Ar Blockchain jau ir iesaistītas finanšu un pakalpojumu nozares. Turklāt 2020. gadā mēs redzēsim lielākos loģistikas un transporta uzņēmumus, kas sekos viņu pēdās.

2020. gadā Blockchain darba tirgū visefektīvākie un efektīvākie jaunie uzņēmumi būs tie, kas kriptogrāfisko lejupslīdi pārdzīvoja, izmantojot kolektīvo finansējumu. Šie uzņēmumi sāks piedāvāt vērtīgus pakalpojumus un sāks pamatot savus ieguldījumus.

Lasiet arī: Gaidāmās Blockchain tendences 2020

Blockchain darba tirgus plaukst

Pārdzīvojusi vairākus uzlaušanas un uzbrukumus, Blockchain nozare 2020. gadā pierādīs savu efektivitāti un varētu pat pārspēt riska kapitāla nozari šajā departamentā.

Blokķēde ir nākamā lielā lieta, un tai ir potenciāls pārveidot visu pasauli, un būs interesanti redzēt, ko tas nesīs nākotnē. Šobrīd internets ir pilns ar Blockchain izstrādātāju meklētajām reklāmām, un šī tendence turpināsies vēl vairākus gadus.

Vai jūs vēlaties veidot savu karjeru, izmantojot vispieprasītākās tehnoloģijas? Jums vajadzētu sākt savu Blockchain ceļojumu tūlīt ar bezmaksas Blockchain kursiem. Sāciet pirmo soli, lai liktu pamatu gaišai nākotnei!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map