Kontūru blokķēde (Voltron): pavērsiens tirdzniecības finansēšanā

Tirdzniecības finanšu nozare ir uz draudēja kļūt par novecojušu modeli, kas darbojas ar ātri novecojošām IT sistēmām. Vēl jo vairāk, šīs sistēmas rada lielākas izmaksas, neefektivitāti un risku pasaules tirdzniecībai. Tādējādi tas rada sliktu klientu pieredzi, dārgu klientu iekļaušanu un neefektīvu samierināšanu. Bet kā var mainīties scenārijs? Ievadiet kontūras blokķēdi.

Project Contour blokķēde ir atšķirīgs pasaules tirdzniecības aspekts, pamatojoties uz jaunākajām tehnoloģijām, kas pieejamas mūsu priekšā. Tā kā ar mantotajiem modeļiem tagad nepietiek, ir pienācis laiks blokķēdei uzņēmumam izjaukt arī šo nozari.

Tādējādi tagad mums ir platforma Contour, kas paredzēta mūsu globālo tirdzniecības problēmu pārvaldīšanai. Tātad, ja jūs interesē arī šis jaunais projekts, tad esat nonācis īstajā vietā.

Šodien es dalīšos ar ieskatu projektā Contour blockchain un darīšu jums zināmu, kā tas patiešām var dot labumu pasaules tirdzniecības tirgiem. Tātad, sāksim!

 

Kas ir kontūras blokķēdes platforma?

Contour blockchain ir Corda atbalstīta atvērtās nozares platforma akreditīva izveidei, apmaiņai, apstiprināšanai un izsniegšanai. Tomēr tas ir tikai pirmais produkts platformā. Iepriekš tas bija pazīstams kā Voltron bloku ķēde. Bet vēlāk viņi to pārdēvēja par Contour Blockchain.

Būtībā tas ir konsorcijs ar banku un finanšu uzņēmumu grupu, kas vadīja projektu. R3 un CryptoBLK atbalsta projektu ar savu tehnoloģisko kompetenci. Vēl jo vairāk, tā izmanto Corda citu blockchain platformu kā pamata tehnoloģiju, lai darbinātu risinājumu.

Viņi sāka ar divpadsmit dalībniekiem, un tagad platformu izmanto vairāk nekā 50 korporācijas un bankas. Patiesībā Blockchain platforma Contour ir pieejama tikai dalībbanku klientiem.

Tātad, to izmantojot, viņu klienti saņems ātru pakalpojumu līmeni, zemākas likmes, finanšu lēmumus un daudz ko citu.

Turklāt jūs varat arī izveidot tirdzniecības dokumentus ārējos tīklos un tos nosūtīt, apstrādāt un pārbaudīt tīklā. Tas patiesi var mainīt uzņēmuma tirdzniecības veidu. Vēl jo vairāk, projekta Contour blokķēde jau izmēģināja elektronisko pavadzīmju integrāciju no citām platformām, piemēram EssDOCS un Bolero.

Gadu gaitā Contour blokķēde veica 25 dzīvus veiksmīgus datu darījumus, un tagad tajā ir daudz labi zināmu citu tirdzniecības finanšu pakalpojumu dalībnieku.

Starp tiem, AAE ReChainMe pabeidza savu pirmo reālo darījumu ar iepriekšējo Voltron blokķēdi 2019. gada jūnijā.


Kas ir Contour Blockchain konsorcija dalībnieki?

Pašlaik mēs zinām tikai to, ka projektā piedalās vairāk nekā 50 dalībnieki; tomēr mēs joprojām nezinām visus uzņēmumu nosaukumus. Jebkurā gadījumā projekta Contour blockchain sākotnējie dalībnieki ir –

BBVA, Bangkok Bank, HSBC, Natwest, ING, SEB, Scotiabank, ASV Bancorp, Intesa Sanpaolo, Mizuho, ​​BNP Paribas un CTBC.

Vēlāk citi uzņēmumi, piemēram, Alfa-Bank, China Everbright Bank Hong Kong Branch, Ekman & Co, MUFG, Natixis, Ēģiptes Nacionālā banka, Standard Bank, Scylla, Banco de Crédito del Perú-BCP, Banorte, CIB, ABN Amro, Commerzbank, SABB, LH Trading, Bci, Kataras komercbanka, Societe Generale, RBI, un Saūda Arābijas Britu banka piedalījās platformas izmēģinājuma projektā sešu nedēļu garumā.

Sākotnēji viņi pirmo reizi pabeidza savu globālo darījumu 2018. gada aprīlī, kas bija milzīgs panākums. Pēc tam 2019. gada septembrī HSBC paziņoja, ka tā Contour platformā apstrādāja juaņa denominētu akreditīvu.

Jebkurā gadījumā vēlāk viņi sāka savu beta tīklu 2019. gada decembrī. Bet viņi to izdarīja, viņi dzīvoja, pārbaudot Contour bloku ķēdes platformu 15 dažādās valstīs.

Patiesībā zīmolu maiņa notika diezgan nesen. Visbeidzot, CordaCon 2019. gada septembrī viņi paziņoja, ka pirms izlaišanas viņi komercializēs Voltron bloku ķēdes projektu un pārdos zīmolu.

 

Contour Blockchain konsorcija vēsture

2016. gadā izveidojās Contour blockchain konsorcijs, kurā divpadsmit bankas tos atbalstīja. Sākotnēji viņu mērķa klienti bija lieli importētāji un eksportētāji, kā arī bankas, kas nodarbojas ar pieaugošu tirdzniecības apjomu skaitu.

Vēlāk, 2017. gadā, viņi pabeidza savu otro Voltron blokķēdi A.K.A. Kontūras blokķēdes prototips. Praktiski 2018. gadā viņi pabeidza savu pirmo tiešraides projektu.

Jebkurā gadījumā viņi iepriekš plānoja izveidot Contour blockchain konsorcija vadību 2019. gada oktobrī un plāno padarīt platformas ražošanu cienīgu 2020. gadā.

Patiesībā platformas īpašumtiesības ir piegādes partneriem, bankām dalībniecēm un ārējiem investoriem.

Pabeigto darījumu piemēri

Emitenta banka

HSBC, Bangkok Bank, ING, BNP Paribas un Standard Chartered.

Bankas konsultēšana

ING, HSBC, Standard Chartered un Bangkok Bank.

Importētājs

Bukitmega Masabadi, Tricon, Cargill, Babyshop, Landmark Group, PTT Group un China SDIC Int’l Trade Nanjing.

Eksportētājs

GC Marketing Solutions, Bee Dee Industries, Cargill, RioTinto, Reliance, Fox and Lille un IRPC.

Viņu pirmās tiešās datu tradīcijas platformā ietvēra Cargill, ING un HSBC. Turklāt šeit viņi izsniedza digitālo akreditīvu eksportētām sojas pupām no Argentīnas uz Malaiziju. Labākais ir tas, ka šajā tiešajā darījumā viņiem izdevās samazināt laiku no 10 dienām līdz 24 stundām!

 

Kāpēc kontūra izmanto Corda?

Kontūru blokķēdi darbina R3Uzņēmuma blokķēde Corda platforma. Bet kāpēc viņi izmanto Corda tirdzniecības finansēšanai? Vai tas tiešām var to izvilkt? Apskatīsim dažus Corda kā pamattehnoloģijas izmantošanas ieguvumus.

 

 • Nemainīgums

Corda platformā neviens nevar iejaukties virsgrāmatā. Kad dati iegūs ievadi sistēmā, neviens tos vairs nekādi nevarēs modificēt vai mainīt. Tātad, tas ir pilnībā drošs pret viltojumiem.

 • Pilna pārbaude

Visa grāmatā esošā informācija tiek pārbaudīta, lai pārbaudītu, vai tā ir autentiska.

 • Savietojamība

Korda patiešām uztur privātumu, taču tas arī palīdz mezgliem veikt darījumus bez likviditātes problēmām vai aktīvu salu izveidošanas.

 • Privātums un drošība

Platformā tos var redzēt tikai tie mezgli, kuriem atļauts redzēt noteiktu informāciju. Citi mezgli, kuriem tai nav piekļuves, nevar redzēt informāciju, tādējādi saglabājot privātumu.

 • Viegla integrācija

Ar Corda ir ļoti viegli integrēties esošajā banku sistēmā. Vēl jo vairāk, līgumu kodēšanai varat izmantot pat standarta valodu, piemēram, Java.

 • Pārredzamība

Tas nāk ar plašu vienprātības algoritmu diapazonu. Tātad, jūs varat panākt vienprātību par katru darījumu, nevis sistēmas līmenī.

 • Konsekventi dati

Visi dati par vairākām sistēmas virsgrāmatām ir konsekventi. Tātad nerastos jautājumi par informācijas neatbilstību.

 • Viedie līgumi

Sistēmā varat izmantot arī viedās līguma funkcijas, kas ietaupīs jūsu laiku un resursus.

 

Contour Blockchain kredītvēstules biznesa pārskats

Akreditīva dokumentu apstrāde blokķēdē palīdzēs palielināt apgrozāmos līdzekļus, uzlabot to riska pārvaldību, digitalizēt visu procesu un nodrošināt ātrāku norēķinu..

Izveidojot tīklu tīklu ar essDocs, Bolero un citu ekosistēmu palīdzību, platforma kļūs par vienu no lielākajiem uzņēmumu, banku, ekspeditoru, pārvadātāju un citu tirdzniecības veicinātāju tīkliem..

Tā kā tā ir atvērta platforma, tā ļauj citiem tirdzniecības finanšu risinājumu piegādātājiem piedāvāt dokumentus tirdzniecības risinājumiem biznesa tīklā Contour, kas palielina mērogu un elastību.

 

Kontūru Blockchain tirdzniecības finansēšanas misija

Kontūrblokķēdes tirdzniecības finansēšana ir saistīta ar viņu pašu uzdevumu kopumu saviem projektiem. Patiesībā tiem ir atšķirīgi rezultāti bankām un uzņēmumiem, kuri izmanto platformu. Apskatīsim, kas tie ir –

Bankām

Izmantojot atvērto un decentralizēto Contour blockchain tirdzniecības finansēšanas sistēmu, bankas var viegli sazināties ar eksportētājiem, importētājiem un visiem citiem ekosistēmas tirdzniecības dalībniekiem. Vēl jo vairāk, viņu misija ir piedāvāt visaptverošus tirdzniecības risinājumus, lai atbrīvotos no visiem jautājumiem, ar kuriem saskaras mūsdienu tirdzniecības finansēšana..

Turklāt viņi plāno paplašināties un apkalpot klientus visā pasaulē. Tātad nebūs svarīgi, kur atrodas jūsu uzņēmums. Tirdzniecības finansēšanai varat viegli izmantot viņu ekosistēmu.

Korporācijām

Uzņēmumiem viņi plāno piedāvāt ātrākus darījumus, kas ir tirdzniecība, kas ievērojami palielinās to efektivitāti. Vēl jo vairāk, tie var samazināt arī daudzbanku risku. Contour blockchain tirdzniecības finanšu platforma piedāvā arī apgrozāmā kapitāla vajadzības un finansējumu eksportētājiem un importētājiem.

Izmantojot tīkla uzņēmumus, var viegli uzturēt visus globālos standartus un noteikumus.

 

Kā darbojas tehnoloģija

Būtībā Contour blockchain akreditīvs tagad ir pieejams tīklā. Lai gan viņi plāno to paplašināt, iekļaujot citus pakalpojumus. Bet šobrīd viņi piedāvā akreditīvu apstrādāt, izmantojot sistēmu. Apskatīsim, ko viņi dara –

Būtībā tas notiek divos posmos –

Pirkšana

 • Digitālā akreditīva sagatavošana

Pirmkārt, gan pircējs, gan pārdevējs var izveidot, rediģēt un vienoties savā starpā par akreditīva projektu.

 • Bank Issues Digital LC

Pēc tam bankas konsultēs, izdos un apstiprinās akreditīvu platformā.

 • Izsekošanas process

Pēc abu pušu apstiprinājuma un vienošanās sāksies reāllaika izsekošanas process.

Pārdošana

 • Digitālās dokumentācijas

Šeit jūs varat integrēt sistēmā EssDocs un Bolero elektronisko pavadzīmi.

 • Izceļ neatbilstības

Var tieši iegūt visas sistēmā uzsvērtās neatbilstības. Vēl jo vairāk, šīs kļūdas ir arī novēršamas.

 • Banku direktīvas

Pārdevējs saņems visus norādījumus no bankas, sākot no apstiprināšanas, pieņemšanas, rēķiniem un aizdevumiem tieši Voltron blokķēdē A.K.A. Kontūras blokķēde.

 

Contour Blockchain Platform iezīmes

 • Augsta mezglu pieejamība, tāpēc nebūtu sistēmas zaudējumu.
 • Tas atbalsta hibrīda izvietošanu.
 • Drošības nolūkos tā nodrošina datu mierīgu šifrēšanu.
 • Platforma atbalsta atslēgu atjaunošanu un atsaukšanu jebkuru katastrofu gadījumā.
 • Tas piedāvā labāku savienojamību visā pasaulē.
 • Platforma ir ļoti pielāgojama.
 • CryptoBLK DLT veselības monitorings palīdz reāllaikā uzraudzīt tīkla stāvokli.

 

Funkcijas, kuru platformai nav

 • Pārskaitīt līdzekļus

Pašlaik jūs joprojām nevarat veikt maksājumus kontūrā. Tātad, jums jāizmanto SWIFT.

 • Automātiskās atbilstības dokumenti

Tā kā lielākā daļa nozares neizmanto blokķēdes tehnoloģiju, daži dokumenti jāpārbauda manuāli.

 • Kriptovalūtas vai žetoni

Platformai nav neviena vietējā marķiera vai kriptogrāfijas.

 

Kādi ir projekta ieguvumi?

Būtībā gan bankas, gan uzņēmumi iegūs savu taisnīgo ieguvumu daļu ar projektu. Apskatīsim, kādi tie ir –

Bankas priekšrocības

 • Lielāka klientu pieredze.
 • Palieliniet bankas zīmola vērtību kā novatoru darbiniekiem, klientiem un akcionāriem.
 • Samazina kredītriska pārvaldību.
 • Uzlabo operatīvo vadību.
 • Ar digitalizāciju un lielāku produktivitāti samazina tirdzniecības apstrādes izmaksas.
 • Piesaistiet vairāk klientu, piedāvājot dažādas finansēšanas iespējas un lielākus vadošos pakalpojumus.
 • Palielina seifa daļu esošajiem klientiem, izmantojot apgrozāmā kapitāla risinājumu un riska mazināšanu.
 • Nodrošina revīzijas savietojamību reāllaikā.
 • Seko aktīviem un uzlabo pārredzamību.

 

Korporatīvie ieguvumi

 • Samazina dokumentus un pārejas laiku. Dokumentu tranzīts un apstrāde vienā kanālā starp vairākiem tirdzniecības partneriem prasa mazāk laika.
 • Ātro kredītu norēķini un gandrīz tūlītēji darījumi.
 • Pazemina apgrozāmo līdzekļu finansēšanas likmes.
 • Augstāks aizsardzības līmenis pret krāpšanu.
 • Visi digitālie dokumenti tiek parakstīti un izgatavoti kriptogrāfiski, kas vēlāk tiek pārbaudīts attiecībā uz autentiskuma prasībām.
 • Atbrīvojas no krāpnieciskām prasībām un dublētiem BL visā risinājumā.
 • Lielā mērā palielina darbības efektivitāti un tam reāllaikā izmanto automātisko pārbaudi un viedo kontaktu funkcijas.
 • Reāllaika dokumentu un lietojumprogrammu e-prezentācija un informācijas apmaiņa.
 • Piedāvā tradicionālo Doc tirdzniecību ar uzticamu un ātrāku modularizācijas pārbaudi un īpašu riska faktoru samazināšanu.

Uzziniet vairāk par to, kā ieviest blokķēdi!

 

Beigu piezīme

Kontūru blokķēdes akreditīvs ir brīnišķīga platforma tirdzniecības finanšu sektoram. Lai gan daudzi uzņēmumi bija skeptiski par izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas izmantošanu tirdzniecības finanšu nozarē, taču tas patiešām nodrošina labāku risinājumu visiem jautājumiem, ar kuriem šī nozare nodarbojas.

Pēc tiešraides projekta 14 dažādās valstīs, kurā piedalījās vairāk nekā 50 uzņēmumi un bankas, tas tiek uzsākts komerciālā tirgū. Saskaņā ar rezultātiem tas visu akreditīva procesu var izpildīt 24 stundu, nevis 10 dienu laikā!

Tas ir pagrieziena punkts arī blokķēdes tehnoloģijai. Pašlaik uzņēmums uzsāk uzņēmējdarbību Singapūrā, un pēc tam mēs gūsim lielāku ieskatu par to, ko sistēma spēj.

 

Vēlaties apskatīt citas nozares?

Uzziniet, kā blokķēde tagad ietekmē veselības aprūpi un apdrošināšanu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map