Kursi par blokķēdi: sāciet savu transformāciju!

Mūsdienās internetā ir daudz blokķēdes kursu. Bet vai visi no tiem piedāvā tādu pašu vērtību? Vai arī viņi vispār piedāvā kādu vērtību? Daudzos gadījumos jūsu atrastie tiešsaistes kursi nav tik noderīgi. Viņi var aizņemt jūsu laiku un naudu, bet pretī piedāvā ļoti mazu vērtību.

Bet ar mūsu plašo blokķēdes kursu kolekciju jūs noteikti iegūsit savas dzīves vērtību paketi. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo zināšanu bāzi, kas nepieciešama jūsu blokķēdes projektam.

Apskatīsim, ko mēs piedāvājam jūsu gaišajai nākotnei!

Contents

Mūsu galīgais kursu saraksts

 

Kursi par blokķēdi: ko mēs piedāvājam

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Kursu pārskats

Blokķēdes kursi ir paredzēti, lai jūs palīdzētu un palīdzētu saprast, kā patiesībā darbojas blokķēdes tehnoloģija. Jautājums ir tāds, ka patiesībā daudzi cilvēki nezina, kā blokķēde var patiesi ietekmēt uzņēmumu biznesu.

Tādējādi kļūst daudz grūtāk to pilnībā integrēt jebkurā esošajā uzņēmējdarbības modelī. Izmantojot šo kursu, jūs uzzināsiet, kā jums vajadzētu mijiedarboties ar uzņēmuma vadītājiem.

Vēl jo vairāk, jūs uzzināsiet, kā ņemt vērā viņu vajadzības un izmantot to risinājuma ieviešanai.

Jebkurā gadījumā blokķēdes kursi vienmēr ir šeit, lai būtu mugura. Šis kurss ir īpaši paredzēts jums, lai palīdzētu jums palielināt biznesa iespējas.

Jebkurā gadījumā jautājums ir tāds, ka ir pārāk daudz profesionāļu, kuri zina par blokķēdi, bet trūkst, kā blokķēde var ietekmēt uzņēmumus. Tādējādi mūsu blokķēdes kursi apvieno šos divus kopā un nodrošina, ka jūs jebkurā laikā saņemat vislabāko vērtību.

 

Ko kurss aptver?

1. modulis: Blockchain tehnoloģiju pamati

Mūsu blokķēdes kursu modulis paskaidros, kāda ir tehnoloģija un kā tā faktiski darbojas. Turklāt jūs uzzināsiet arī par dažādiem šīs tehnoloģijas elementiem un par dažādiem šīs tehnoloģijas veidiem.

 

2. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

Nākamais modulis mūsu kursos par blokķēdi saturēs visu, kas jāzina par uzņēmuma blokķēdes platformām.

Patiesībā uzņēmuma bloku ķēdes platformas ir īpaši piemērotas uzņēmumu videi, jo tās galvenokārt ir privātas vai konsorcija bloku ķēdes.

Tādējādi to iekļaušana esošajā risinājumā ir daudz vienkāršāka. Jebkurā gadījumā šī daļa aptvers pašreizējās vadošās platformas šajā nišā.

 

3. modulis: Blockchain tirdzniecības finansēs

Tālāk, blokķēdes ceļveža kursos, mums ir 3. modulis, kurā mēs runāsim par tirdzniecības finanšu nozarēm. Tirdzniecības finansēšana ir viens no populārākajiem blokķēdes lietošanas gadījumiem, un to pašlaik plaši izmanto.

Tātad, uzzinot par šīs tehnoloģijas ietekmi tirdzniecības finansēšanā, jūs varētu vēl vairāk realizēt produkciju. Jebkurā gadījumā mēs aplūkosim arī kriptovalūtu un aktīvu pamatus.

 

4. modulis: Piegādes ķēdes blokķēdes lietojumprogrammas

Piegādes ķēde ir viens no populārākajiem blokķēdes tehnoloģiju tirgiem. Tādējādi ir nepieciešams, lai jūs kā profesionālis to pilnībā uzzinātu.

Tāpēc kurss aptvers visus pamatus un izmantošanas gadījumus šajā nozarē.

Vēl jo vairāk, mēs arī apspriedīsim, kā jūs varat iziet cauri blokķēdes digitālajai transformācijai ar pozitīviem rezultātiem.

 

5. modulis: Blokķēdes lietošanas gadījumi

Šis ir pēdējais modulis blokķēdes kursos. Tāpēc šajā kursā tiks aplūkoti tikai visi blokķēdes lietošanas gadījumi.

 

Iekļautie materiāli

 • Cienījams sertifikāts
 • Intervija ar blokķēdes ekspertiem
 • Personīgā vadība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Kursu pārskats

Šīs tehnoloģijas rakstura dēļ kursiem par blokķēdi vajadzētu būt arī īpašām uz nozari orientētām nodarbībām. Tādējādi mūsu uzņēmuma bloku ķēdes un piegādes ķēdes pārvaldības kurss koncentrējas tikai uz blokķēdes ietekmi uz piegādes ķēdi.

Jebkurš programmatūras pārdevējs vai konsultants ļoti gūs labumu no mūsu kursiem par blokķēdes tehnoloģiju. Tādējādi jūs saņemat –

 • Paskaidroti piegādes ķēdes pamati
 • Kā piegādes ķēde radīs vērtību
 • Dažādi reālās pasaules scenāriji par blokķēdes izmantošanu piegādes ķēdē
 • Kā jūs varat ieviest risinājumus piegādes ķēdes klientiem

 

Ko kurss aptvers?

1. modulis: piegādes ķēdes pārvaldības pamati

Pirmais mūsu kursa modulis nodrošinās, ka visi mūsu studenti vispirms iepazīstas ar mācību priekšmetu. Ja jūs esat tikai iesācējs šajā nozarē, tad šis modulis var jums daudz palīdzēt. Kopumā mūsu kursos par blokķēdes ceļvedi tiks izskatīti pienākumi, kas jums jāpilda arī kā piegādes ķēdes vadītājam.

 

2. modulis: Piegādes ķēdes pārvaldības vērtības radīšana

Turpmāk kurss ietvers būtisku evolūciju par to, kā piegādes ķēde veicina vērtību uzņēmuma vidē. Ja jūs zināt, kā pareizi lietot šo zobenu, jūs varat ātri palielināt savus ieņēmumus.

Tādējādi jūs iegūsiet pievienotās vērtības ekonomisko modeli, un, izmantojot to, jūs varat izmērīt sava SCM vērtību.

Turklāt blokķēdes tehnoloģijas kursos būs arī informācija par to, kā SCM patiešām ietekmē apgrozāmos līdzekļus.

 

3. modulis: Blokķēdes piegādes ķēdes lietošanas gadījumi

Tagad, kad jūs zināt par SCM procesu, mēs virzīsimies uz iespējamiem izmantošanas scenārijiem bloku ķēdes piegādes ķēdes nozarē. Vēl jo vairāk, tas kategorizēs uzņēmumus, pamatojoties uz to bloku ķēdes lietojumiem šajā nišā.

 

4. modulis: Blokķēdes ieviešana piegādes ķēdē

Pēdējā modulī jūs pilnībā sapratīsit, kā ieviest blokķēdi personīgajos piegādes ķēdes modeļos. Mēs jums piedāvāsim novērtēšanas rīku, kas palīdzēs aprēķināt tā ietekmi uz jūsu uzņēmumu.

 

Bonuss: izmantojama veidne

Būtībā tas satur piegādes ķēdes procesa un uzņēmuma biznesa procesu kartēšanu. Un mēs iemācīsim jums izmantot veidni.

 

Iekļautie materiāli

 • Cienījams sertifikāts
 • Intervija ar blokķēdes ekspertiem
 • Personīgā vadība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Kursu pārskats

Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finansēšana ir viens no mūsu top blokķēdes kursiem. Patiesībā tirdzniecības finanšu nozares ir krietni atpalikušas no digitālās transformācijas sacīkstēm. Tāpēc viss process ir diezgan apgrūtinošs un pilns ar kļūdām.

Tādējādi blokķēde lēnām sāka ietekmēt ar savām ienesīgajām iezīmēm. Tagad tas ir viens no lielākajiem modes vārdiem tirdzniecības finansēs.

Mūsu kurss šeit koncentrēsies uz kopainu, kā jūs varat izmantot blokķēdi savā tirdzniecības finanšu risinājumā.

Vēl jo vairāk, jūs uzzināsiet par tirdzniecības finansēšanas elementiem, un tas var jums palīdzēt jūsu blokķēdes ceļojumā.

Tātad, pārbaudīsim, ko aptvers viens no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem!

 

Ko kurss aptver?

1. modulis: Pašreizējie tirdzniecības finanšu procesi

Tā kā tas ir viens no mūsu galvenajiem blokķēdes kursiem, tas vispirms palīdzēs jums identificēt tirdzniecības finanšu nozares būtību. Bez tam, nezinot par galvenajiem jautājumiem, jūs nevarat saprast, cik pozitīvi blokķēde ietekmēs arī šo nozari.

Tātad, jūs uzzināsiet arī par viņiem.

 

2. modulis: Kā blokķēde var uzlabot tirdzniecības procesus

Otrais modulis vienā no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem aptvers to, kā blokķēde ietekmēs tirdzniecības finansēšanu. Vēl jo vairāk, tas koncentrēsies uz to, kā tas faktiski to var uzlabot un atbrīvoties no visiem jautājumiem.

Vēlāk jūs iegūsit nesenas iniciatīvas šajā nišā un to, kā šie modeļi darbojas, un izmaina tipiskos pasaules biznesa veidus.

Turklāt kurss aptvers arī pašreizējās platformas, kas piemērotas tirdzniecības finanšu risinājumiem.

 

3. modulis: Blokķēde tirdzniecības finanšu izmantošanas gadījumos

Nākamais modulis aptvers nodarbības par dažādiem tirdzniecības finansēšanas elementiem, piemēram, konosamentu, akreditīvu utt. Vēl vairāk, tas aptvers to, kā blokķēde tos ietekmēs atsevišķi un kopā. Tātad, jūs iegūstat vispārēju ideju par savas stratēģijas atcelšanu.

 

4. modulis: Blockchain platformas tirdzniecības finansēšanā

Pēc pēdējā moduļa jūs esat gatavs uzzināt par esošajām platformām šajā nišā. Praktiski tās ir bloku ķēdes lietojumprogrammas vai platformas tirdzniecības finanšu nozarēm. Patiesībā daudzi uzņēmumu uzņēmumi tos jau izmanto un redz milzīgus uzlabojumus.

 

5. modulis: nesenie notikumi tirdzniecības finansēšanā un blokķēdē

Pēdējā segmentā vienā no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem mēs pievērsīsimies iniciatīvām, kas saskaņo dažādas bloku ķēdes arhitektūras, lai vadītu tirdzniecības finanšu nozares. Patiesībā šīs iekārtas ir atbildīgas par radikālu pasākumu veikšanu, digitalizējot kopējo sistēmu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Enterprise Blockchain veidnes

Veidņu pārskats

Mēs vienmēr ļoti vēlamies palīdzēt mūsu studentiem spīdēt mainīgajos tirgos. Tā kā aina mainās, ir ārkārtīgi grūti turpināt biznesu, nepārtraucot problēmas. Bet ar blokķēdi maisījumā tagad tas ir iespējams.

Tādējādi mēs piedāvājam ienesīgas veidnes, kuras varat izmēģināt. Patiesībā mēs veidojām visas veidnes, balstoties uz milzīgu tirgus pētījumu un ar iekšējām ekspertu komandām.

Tātad, mūsu veidnes vienmēr pārsniegs visas brīvās tirgū esošās.

 

Ko tas aptvers?

Vai jums ir nepieciešams Blockchain?

Šī ir veidne, kas palīdzēs jums saprast, vai jums ir nepieciešama blokķēdes tehnoloģija. Būtībā uzņēmuma profesionāļiem ir grūti izlemt, vai viņiem vajadzētu piezvanīt vai nē. Tādējādi, izmantojot mūsu vienkāršo rīku, jūs varat viegli uzzināt, vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama blokķēde.

Ja tas nav vajadzīgs, mūsu rīks arī jūs par to informēs.

 

Blockchain projekta gatavība

Nākamā veidne ir galvenokārt paredzēta, lai jūs informētu, vai jūsu risinājums ir gatavs ieviešanai. Būtībā blokķēdes risinājumiem vai projektiem ir jāiet cauri vairākiem attīstības posmiem, pirms viņi var sagatavoties. Bet, ja jūs izlaižat produktu, neapmierinot visas vajadzības, tas jums nedos tik daudz labuma.

Šajā gadījumā mūsu rīks jums piedāvās selektīvi ievadīšanas iespējas, kuras varat izmantot, lai redzētu, vai mūsu projekts ir gatavs oficiālajai izlaišanai..

 

Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana

Ja jums ir lieliska novatoriska ideja par blokķēdes projektu, bet jums trūkst prezentācijas prasmju, jums noteikti vajadzētu izmēģināt mūsu veidni. Patiesībā šī veidne ir lieliski piemērota jums vai tiem, kas vēlas paziņot vērtību saviem vienaudžiem vai klientiem.

Izmantojot mūsu vienkāršotos izklāstus, jūs varat atbrīvoties no visiem tehniskajiem terminiem un ļoti prasmīgi nodot savu ziņojumu.

 

Uzņēmumu blokķēdes un piegādes ķēdes procesi

Šis rīks ir paredzēts piegādes ķēdes pārvaldības nozarei. Ja atrodaties šajā nozarē vai vēlaties strādāt šajās nozarēs, jums vajadzētu izmantot mūsu rīku. Patiesībā, izmantojot mūsu rīku, jūs varat redzēt, kuras jūsu uzņēmumu piegādes ķēdes daļas var gūt labumu no uzņēmuma bloku ķēdes elementiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Uzņēmumu bloku ķēdes pamati

Kursu pārskats

Šis ir viens no mūsu bezmaksas blokķēdes kursiem, kas aptvers daudz vienkāršāku blokķēdes līdzību. Patiesībā šis kurss ir vairāk darba sākšanas ceļvedis. Tātad, ja jums praktiski nav zināšanu par blokķēdi, jums to vajadzētu izmēģināt.

Kurss ir pilnīgi bezmaksas, un pēc tam, kad to pabeigsit, jūs saņemsiet papildu materiālus.

 

Ko kurss aptvers?

1. nodarbība: kas īsti ir Blockchain tehnoloģija?

Pirmajos bezmaksas blokķēdes kursos mēs sāksim aptvert visus atsevišķos pašas tehnoloģijas aspektus. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka mēs runāsim par to, kā tehnoloģija darbojas, izmantojot diagrammas un vienkāršus paskaidrojumus, kas palīdzēs jums labāk izprast jēdzienu.

 

2. nodarbība: jāzina Blockchain noteikumi

Būtībā šajā mūsu bezmaksas blokķēdes kursi koncentrēsies uz svarīgiem noteikumiem, kas jums jāatceras par savu blokķēdes karjeru. Turklāt šie termini tiek ļoti izmantoti uzņēmuma vidē. Tātad, zinot tos, tas noteikti dos jums stimulu.

Šeit mēs aplūkosim bloķēto ķēdi ar atļauju, validatoriem, dubultu tēriņu, mezglu utt.

 

3. nodarbība: viedo līgumu pamati

Šī ir vēl viena forša mācība mūsu kursā, kas koncentrēsies tikai uz viedajiem līgumiem. Viedie līgumi ir automatizēta biznesa loģika, kas ievēro noteikumu kopumu un izpilda līgumu, kad tie tiek izpildīti.

Tātad tie ir diezgan svarīgi uzņēmuma uzņēmējdarbības vajadzībām. Šeit mēs aplūkosim arī šīs funkcijas priekšrocības.

 

4. nodarbība: Blockchain digitālā pārveidošana

Mūsu bezmaksas blokķēdes kursu pēdējā sadaļa ir ārkārtīgi svarīga, jo tā nodrošinās, ka jūs varat nākt klajā ar ideālu risinājumu.

Patiesībā, nezinot vadošos bloku ķēdes pārveidošanas sektorus vai vertikālus, ir diezgan grūti nākt klajā ar POC.

Tādējādi šeit mēs aptversim visas vadošās nozares, kas jums palīdzēs.

 

Bonusa nodarbība

Tā kā mēs vienmēr mīlam savus studentus un vēlamies viņus novērtēt par mūsu kursu izmantošanu, mēs jums beigās piedāvāsim īpašu bonusa stundu.

 

Iekļautie materiāli

 • Kursa prezentācija
 • Pievienojieties tiešsaistes notikumiem
 • Papildu lekcijas

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Ievads uzņēmuma blokķēdē

Kursu pārskats

Šis ir vēl viens no mūsu blokķēdes kursu bezmaksas ceļveža, kuru varat izmantot, lai uzzinātu par blokķēdes pamatiem. Tas ir diezgan līdzīgs mūsu iepriekšējam blokķēdes kursam; tomēr šis ir vairāk orientēts uz detaļām.

Šajā blokķēdes kursu bezmaksas ceļvedī mēs jums piedāvāsim katru blokķēdes tehnoloģijas detaļu un to, kā jūs to varat izmantot digitālai pārveidošanai.

Tātad, mēs iesakām jums dot mūsu kursu tūlīt!

 

Ko kurss aptvers?

1. modulis: kas tieši ir Blockchain tehnoloģija?

Pirmais modulis mūsu blokķēdes kursu bezmaksas ceļvedī sāksies ar paziņošanu, kas ir blokķēdes tehnoloģija. Tāpēc, kad jums būs pamatota ideja par to, mēs virzīsimies uz vēsturi, dažādiem veidiem, priekšrocībām un daudz ko citu.

 

2. modulis: svarīgi blokķēdes noteikumi

Būtībā šajā mūsu blokķēdes kursu bezmaksas ceļvedis koncentrēsies uz svarīgiem noteikumiem, kas jums jāatceras par savu blokķēdes karjeru. Turklāt šie termini tiek plaši izmantoti uzņēmuma vidē.

Nezinot par šiem noteikumiem, būs grūti ievietot labu darbu šajā nišā.

Šeit mēs aplūkosim bloķēto ķēdi ar atļauju, validatoriem, dubultu tēriņu, mezglu utt.

 

3. modulis: Viss par viedajiem līgumiem

Nākamais modulis satur viedo līgumu pamatus. Viedie līgumi ir automatizēta biznesa loģika, kas ievēro noteikumu kopumu un izpilda līgumu, kad tie tiek izpildīti. Tādējādi, kā redzat, uzņēmumu uzņēmumi tos var izmantot dažādiem mērķiem.

Pateicoties viņu taisnīgajai priekšrocību daļai, jūs varat sagaidīt, ka šie līgumi diezgan drīz pārsniegs manuālos līgumus.

Tātad tie ir diezgan svarīgi uzņēmuma uzņēmējdarbības vajadzībām. Šeit mēs aplūkosim priekšrocības, trūkumus, lietošanas gadījumus un daudz ko citu.

 

4. modulis: Blockchain digitālā pārveidošana

Šis modulis koncentrējas uz populārām vertikālēm un vadošajiem blokķēdes tehnoloģiju sektoriem. Tātad, uzzinot par tiem, jums būs plašāks priekšstats par to, kā tas pārveidos mūsu biznesu.

 

5. modulis: Blockchain mainot mūsu pasauli

Pēdējā modulī mūsu kurss pievērsīsies tam, kā tas pilnībā neizjauks pasauli, bet drīzāk kļūs par tās integrētu sastāvdaļu. Šajā kursa daļā varat sagaidīt tādas tēmas kā decentralizēts un centralizēts internets, federālā blokķēde utt.

 

Iekļautie materiāli

 • Kursa prezentācija
 • Pievienojieties tiešsaistes notikumiem
 • Papildu lekcijas

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo kursu? Noklikšķiniet šeit!

 

Uzņēmumu blokķēde un lietu internets

Kursu pārskats

Tas šobrīd ir viens no labākajiem blokķēdes kursiem mūsu kolekcijā. Šajā kursā mēs pievērsīsimies tam, kā blokķēde strauji ietekmē lietu internetu. Pabeidzot mūsu kursus par blokķēdes tehnoloģiju, jūs noteikti novērtēsit rezultātu.

Mūsu kursā jūs arī atzīsit, kā šīs divas tehnikas var iet blakus un kļūt par perfektu duetu!

Visbeidzot, mūsu kurss aptvers visus esošos lietošanas gadījumus un palīdzēs jums veikt pareizo zvanu.

 

Ko kurss aptvers?

1. nodarbība: kas ir lietu internets (IoT)?

Šajā mūsu kurss jūs iepazīstinās ar lietiskā interneta pamatiem. Tātad, ja esat iesācējs, šī nodarbība jums ir ļoti svarīga.

 

2. nodarbība: kādi ir IoT komponenti?

Otrajā nodarbībā mēs aprakstīsim lietu interneta komponentus. Būtībā jūs sapratīsit, kā darbojas katrs komponents, un veidosiet kopējo arhitektūru.

 

3. nodarbība: kādi ir IoT jautājumi?

Tagad, kad jūs zināt par IoT, mēs centīsimies izcelt visus ar šo tehnoloģiju saistītos jautājumus. Patiesībā pamatā esošie jautājumi padara šo tehnoloģiju neaizsargātu pret uzbrukumiem.

 

4. nodarbība: kā Blockchain var palīdzēt IoT

4. nodarbība aptvers to, kā blokķēde var ietekmēt un vēlāk palīdzēs uzlabot IoT nozares. Turklāt tajā būs arī priekšrocības.

 

5. nodarbība: Blockchain IoT piemēri darbā

Pēdējā mēs piedāvāsim jums bloku ķēdes un IoT sarakstu, strādājot kopā reālās situācijās.

 

Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekts

Kursu pārskats

Ja vēlaties kļūt par sertificētu blokķēdes arhitektu, tad mūsu kurss jums ir ideāls. Šis ir viens no mūsu top blokķēdes kursiem, kas piedāvā blokķēdes sertifikāciju pēc pilna kursa pabeigšanas.

Patiesībā, izmantojot mūsu kursus par blokķēdes tehnoloģiju, jūs patiešām varat spīdēt uzņēmuma vidē. Tā kā mūsu kurss palīdzēs jums apgūt zināšanu bāzi, jums jākļūst par blokķēdes arhitektu, jūs noteikti iegūsit veiksmīgu karjeras iespēju dzīvē.

 

Ko kurss aptvers?

1. modulis: Blockchain pamati

Šajā modulī kurss koncentrēsies uz blokķēdes tehnoloģijas pamatiem. Būtībā jūs uzzināsiet par visām blokķēdes sastāvdaļām kopā ar Blockchain kā pakalpojumu.

 

2. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes

Šis modulis aptvers uzņēmuma blokķēdes lietojumprogrammas, attīstību, drošību, arhitektūru, lietošanas gadījumus un daudz ko citu.

 

3. modulis: Ethereum pārskats

Modulis koncentrēsies uz Ethereum blokķēdes platformas detalizētu analīzi. Turklāt mēs aptversim arī pieteikumus, kuru pamatā ir Ethereum.

 

4. modulis: Hyperledger auduma pārskats

Modulis koncentrēsies uz Hyperledger Fabric blokķēdes platformas detalizētu analīzi. Turklāt mēs aplūkosim arī lietojumprogrammas un lietošanas gadījumus, kuru pamatā ir Hyperledger Fabric.

 

5. modulis: Kvoruma pārskats

Modulis koncentrēsies uz Quorum blokķēdes platformas detalizētu analīzi un populāras lietošanas gadījumiem. Turklāt mēs salīdzināsim Kvorumu ar privāto Ethereum, lai norādītu uz galvenajām atšķirībām starp šiem diviem.

 

6. modulis: R3 Corda pārskats

Modulis aptvers visu, kas saistīts ar R3 Corda blockchain platformu. Turklāt mēs aplūkosim arī populārus lietošanas gadījumus un to ietekmi uz finanšu sektoriem.

 

Iekļautie materiāli

 • Cienījams sertifikāts
 • Intervija ar blokķēdes ekspertiem
 • Personīgā vadība

 

Uzņēmumu blokķēde un drošība

Kursu pārskats

Šis ir vēl viens no mūsu labākajiem blokķēdes kursiem. Strādājot blokķēdes projektā, daudzi no jums var neievērot drošības nozīmi. Tādējādi mūsu kursi par blokķēdes tehnoloģiju palīdzēs jums saprast tā nozīmi.

Vēl jo vairāk, jūs arī uzzināsiet, kā aizsargāt savu platformu no jebkādām ievainojamībām.

 

Ko kurss aptvers?

1. modulis: Ievads blokķēdes drošībā

Pirmais modulis sāksies ar iepazīšanos ar blokķēdes drošību. Šeit mēs apspriedīsim, kā darbojas blokķēdes drošība un kā tā var dot labumu vispārējai ekosistēmai.

 

2. modulis: Blockchain drošības komponenti un datu struktūras

Šajā mēs aplūkosim visus blokķēdes drošības elementus. Vairāk mēs arī apspriedīsim, kā datu struktūras var ietekmēt blokķēdes platformas drošību.

 

3. modulis: Blockchain kriptogrāfijas pamati

Hash funkcijas, publiskās atslēgas kriptogrāfija ir daži no svarīgiem faktoriem, kas izlemj, kā tehnoloģija uztver drošību. Tātad, lai izstrādātu projektu drošību bez kļūdām, jums par tiem ir jāmācās.

 

4. modulis: Gudra līguma drošība

Šeit mēs runāsim par noteiktiem viedo līgumu trūkumiem. Turklāt mēs aplūkosim arī viedo līgumu iespiešanās testēšanu, lai palīdzētu jums noskaidrot visas vājās vietas.

 

5. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

Visbeidzot, kurss aptvers uzņēmuma blokķēdes platformas, kas piemērotas, lai jūsu uzņēmumam piedāvātu visaugstāko drošības līmeni.

 

Kam vajadzētu iziet šos kursus?

Jums noteikti jābrīnās, kam vajadzētu apmeklēt mūsu labākos blokķēdes kursus. Patiesībā mūsu kursi ir paredzēti ikvienai personai, kas ir ieinteresēta uzzināt par blokķēdi. Vēl jo vairāk, ikvienam, kurš strādā uzņēmuma vidē, vajadzētu arī apmeklēt mūsu kursus.

Būtībā, ja jūs esat –

 • Mārketinga speciālists
 • Uzņēmējs
 • Inovāciju vadītājs
 • Biznesa vadītājs
 • Biznesa analītiķis
 • Lēmumu pieņēmējs
 • Programmu un produktu vadītājs
 • Nozares profesionālis
 • Padomnieks

tad noteikti jāpārbauda mūsu kursi. Mūsu plašā kursu kolekcija ir vairāk nekā pietiekama, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības.

 

Beigās

Blockchain ir īsts vārds, kas, runājot, izjauc visu apkārtējo. Tātad, kad tas pārņem visu pasauli, kāpēc jūs paliktu aiz muguras? Sāciet izmantot visas tā funkcijas un digitalizējiet arī savu uzņēmumu.

Lai palīdzētu jūsu bloku ķēdes meklējumos, mēs esam šeit, piedāvājot jums plašu bloku ķēdes kursu kolekciju. Tātad, pārbaudiet tos un sāciet savu blokķēdes pārveidošanu tieši tagad!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map