Labākie Blockchain sertifikāti, lai veicinātu karjeru

Vai meklējat labākos blokķēdes sertifikātus, lai jūsu blokķēdes karjera nonāktu nākamajā līmenī? Jūs esat īstajā vietā!

Nepārtraukti pieaugošais pieprasījums pēc jaunām un jaunām prasmēm ir viena no milzīgākajām tendencēm IT darba tirgū. Kopš 2017. gada decembra Blockchain tehnoloģijas un kriptonauda nozīmīguma plaša atzīšana, lai arī novēlota, tomēr bija parādība, kas gaidīja notikumu. 2009. gads gandrīz ikvienam indivīdam tehnoloģiju pasaulē pievērsa terminu ‘kriptonauda’.

Īpaši finanšu nozari pārņēma gaidas par iespējām un izaicinājumiem, ar kuriem organizācijām nāktos saskarties, lai pielāgotos kriptovalūtām. Ātri uz priekšu līdz 2020. gadam; pasaule ir aizņemta, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi – kriptovalūtas pamatu un to, kā tā var pārveidot parastās skaitļošanas paradigmas.

Tāpēc pieprasījums pēc labākajiem blokķēdes sertifikātiem ir kļuvis par skaidru novērojumu jebkuram topošajam IT profesionālim. Tomēr iesācējus bieži uztrauc dažādas šaubas, izvēloties ideālu blokķēdes sertifikātu atbilstoši viņu karjeras mērķiem. Turpmākā diskusija iegremdē trīs ievērojamus blokķēdes sertifikātus, kas pieejami 101 Blockchains akadēmijā, kas var dot milzīgu stimulu jūsu blokķēdes karjerai.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas uzņēmuma Blockchain Fundamentals apmācības kurss

Pareizo blokķēdes sertifikātu atrašana

Tātad, kur ir pārbaudīta platforma, lai atrastu labāko blokķēdes sertifikāciju savai karjerai? Tā kā blokķēde ir jauna tehnoloģija, kandidātiem var būt grūti atrast ticamas platformas, lai sasniegtu blokķēdes sertifikātus. Apskatīsim dažādos blokķēdes sertifikātus, kas pieejami 101 blokķēdē. Tuvāks pārskats par katra sertifikāta mērķiem un katra sertifikāta mērķauditoriju var palīdzēt izvēlēties ideālu sertifikātu atbilstoši jūsu karjeras prasībām.

1. Sertificēta uzņēmuma Blockchain Professional (CEBP) sertifikācija

Sertificēta uzņēmuma bloku ķēdes profesionālā sertifikācija ir efektīva izvēle profesionāļiem, kuri vēlas samazināt papildu jūdzi starp formālo izglītību un pārveidošanos par slavenu uzņēmuma bloku ķēdes ekspertu. CEBP identitāte kā viens no labākajiem blokķēdes sertifikātiem ir pamatoti apstiprināta tās struktūrā un mērķos.

CEBP sertifikāts ir piemērots vecākajiem vadītājiem, nozares profesionāļiem un biznesa līderiem, lai sasniegtu stingru izpratni un visaptverošu ieskatu par blokķēdes tehnoloģijas ietekmi. Tāpēc CEBP sertifikāts ir ideāli piemērots profesionāļiem, kuri vēlas veikt šādas lomas,

 1. Vecākā vadība un lēmumu pieņēmēji uzņēmumu blokķēdē
 2. Inovāciju vadītāji
 3. Blockchain risinājumu un programmu vadītāji
 4. Biznesa analītiķi un konsultanti
 5. Blockchain tehnoloģiju uzņēmēji

CEBP ir augstākā blokķēdes sertifikācija 101 blokķēdē, jo tā ir pierādījusi priekšrocības, pārvarot plaisu starp blokķēdes teoriju un praksi uzņēmumu blokķēdes praktiķiem. Mēs 101 Blockchains sniedz visaptverošu un labi formulētu apmācības kursu, kas ilgst četras nedēļas.

Aspiranti katru nedēļu varēja veltīt trīs līdz četras stundas, lai efektīvi sagatavotos CEBP sertifikātam ar 101 Blockchains apmācības kursu. Vissvarīgākais ir tas, ka nozares ekspertu atbalsts CEBP sertifikācijas apmācības kursos sniedz papildu priekšrocības. Tagad pārdomāsim būtiskos domēnus, uz kuriem attiecas CEBP sertifikāts, lai saprastu tā nozīmi blokķēdes karjerā.

CEBP sertifikāts ir viegli viens no labākajiem blokķēdes sertifikātiem, pateicoties tā vispusīgumam. Sertifikācija aptver ne tikai dažādos blokķēdes tehnoloģijas aspektus, bet arī koncentrējas uz to ietekmi uz dažādu uzņēmumu biznesa mērķiem. Kandidāti iegūst iespēju pierādīt savas spējas praktiski sadarboties ar uzņēmuma vadītājiem.


Reģistrējieties tūlīt: sertificēta uzņēmuma Blockchain Professional (CEBP) sertifikācija

Turklāt kandidāti varētu arī izmantot CEBP sertifikātu, lai pierādītu savas iespējas saskaņot uzņēmuma vadītāju prasības ar saprātīgiem un ļoti efektīviem blokķēdes risinājumiem. CEBP sertifikāts nodrošina kandidātu sagatavošanos šādiem pienākumiem, aptverot šādas eksāmenu jomas:

1. modulis: Blockchain tehnoloģiju pamati

Pirmais modulis vienā no labākajiem blokķēdes sertifikātiem, ko izstrādājis 101 Blockchains, atspoguļo blokķēdes tehnoloģijas darbību un tās galvenās iezīmes. Šeit ir sadaļas, uz kurām attiecas CEBP sertifikācijas pirmais domēns.         

 1. Blockchain pamati
 2. Darba pierādījums
 3. Bloku ķēdes izveide
 4. Privātie un publiskie blokķēdes
 5. Gudri līgumi

2. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

CEBP sertifikācijas otrais modulis koncentrējas uz blokķēdes nozīmi ārpus kriptovalūtu darbības jomas. Šajā jomā apskatītās ievērojamās nodaļas ir šādas,

 1. Ethereum pamati
 2. Hyperledger auduma pamati
 3. Kordas pamati

3. modulis: Blokķēde tirdzniecības finansēs

CEBP nostiprina savu identitāti starp labākajiem blokķēdes sertifikātiem 101 blokķēdē ar trešo domēnu. Šis domēns īpaši koncentrējas uz kriptogrāfijas aktīvu nozīmi tirdzniecības finansēšanas operācijās par blokķēdi. Svarīgajās nodaļās CEBP sertifikācijas trešajā jomā ir šādas,

 1. Kriptovalūtas un kriptogrāfijas aktīvi
 2. Ripple pamati
 3. Tirdzniecības finanšu operācijas, kas saistītas ar blokķēdi

4. modulis: Blockchain lietojumprogrammas

Ceturtais modulis CEBP sertifikācijā ir koncentrēts uz to, lai izprastu blokķēdes radikālo ietekmi uz piegādes ķēdes pārvaldības operācijām. Kandidātiem jāapmāca šādas CEBP sertifikāta jomas,

 1. Piegādes ķēdes vadības pamati blokķēdē
 2. Izmantojiet gadījumus, kas saistīti ar piegādes ķēdes pārvaldību blokķēdē
 3. Digitālā transformācija, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju

5. modulis: Blokķēdes lietošanas gadījumi

101 Blockchains CEBP sertifikāta gala domēns uzsver dažādus blokķēdes tehnoloģijas praktiskās ieviešanas piemērus. Kandidātiem ir jāpierāda savas spējas izmantot dažādus rīkus konkrētos reālās dzīves scenārijos.

Vēlaties kļūt par Blockchain profesionāli? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu Blockchain karjeru

2. Sertificēts uzņēmuma bloku ķēdes arhitekta (CEBA) sertifikāts

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Architect sertifikāts ir arī viens no top blockchain sertifikātiem 101 Blockchains. CEBA sertifikāta mērķis ir pierādīt profesionāļu spējas izmantot pareizo praktisko prasmju kopumu, kas nepieciešams bloku ķēdes izstrādātājiem, IT praktiķiem un bloku ķēdes inženieriem. Ja jūs tiecaties uz šādām lomām, tad CEBA sertifikāts ir pirmā izvēle starp labākajiem pašlaik pieejamajiem blokķēdes sertifikātiem.

 1. Blockchain risinājumu arhitekti un inženieri
 2. Blockchain izstrādātāji un IT menedžeri
 3. Uzņēmumu bloku ķēdes praktiķi un mākoņu arhitekti
 4. IT vadītāji un galvenie informācijas virsnieki
 5. Pirmspārdošanas inženieri un IT pārdošanas vadītāji

CEBA nozīme kā viens no labākajiem blokķēdes sertifikātiem mūsdienās ir pamatoti redzams pakāpeniski pieaugošajā blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanā. Uzņēmumi lēnām pāriet no koncepcijas pierādīšanas uz ražošanu lielā skaitā, uzsverot acīmredzamo nepieciešamību pēc blokķēdes zināšanām.

101Blockchain CEBA sertifikāts ir pievienots apmācības kursam, kas paredzēts kandidātu prasmju uzlabošanai dažādās jomās. Lietojumprogrammu izstrādātājiem, uz bloku ķēdi orientētiem inženieriem un IT administratoriem vajadzētu izmantot CEBA sertifikātu, lai veicinātu viņu karjeras izaugsmi. Tagad apskatīsim dažādu CEBA sertifikātā ietverto moduļu būtību šādi,

 1. Pamatprincipi un uzlabotas koncepcijas, kas saistītas ar tādu blokķēdes arhitektūru kā attīstība
 2. Ideālu blokķēdes sistēmu izvēle dažādiem lietošanas gadījumiem
 3. Klientu prasību analīze un ideālu pieeju novērtēšana, izmantojot blokķēdes lēmumu koku
 4. Efektīva sadarbība ar sabiedrību, kā arī tādu atļauju bloķēšanas sistēmas kā Hyperledger un Ethereum

Reģistrēties tūlīt: sertificēts uzņēmuma bloku ķēdes arhitekta (CEBA) sertifikāts

CEBA sertifikāts ir viens no top blockchain sertifikātiem 101 Blockchains ar plašu pārklājumu šādos domēnos,

1. modulis: Blockchain pamati

CEBA sertifikācijas pirmais modulis uzsver blokķēdes tehnoloģijas pamatjēdzienus, kas attiecas uz blokķēdes arhitektiem. Šī moduļa svarīgās nodaļas ir šādas,

 1. Blokķēdes definīcija
 2. Blokķēdes, žetonu un kriptovalūtas salīdzinājums
 3. Galvenie blokķēdes komponenti
 4. Bizantijas ģenerāļu problēma
 5. Vienprātības mehānismi
 6. Bloku rakstīšana blokķēdē
 7. Hašings
 8. Prasības kalnrūpniecībai
 9. Gudri līgumi
 10. Dakšas un segwits
 11. Blokķēdes veidi
 12. Lietošanas gadījumi

2. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes

CEBA sertifikācijas otrais modulis koncentrējas uz blokķēdes uzņēmuma lietojumprogrammām. Kandidātiem vajadzētu sagatavoties šādām nodaļām, lai iegūtu vienu no labākajiem blokķēdes sertifikātiem 101 blokķēdē,

 1. Uzņēmuma blokķēdes definīcija
 2. Vērtības radīšana uzņēmuma blokķēdē
 3. Izmaksu modelēšana uzņēmuma blokķēdē
 4. Izmaksu apsvērumi uzņēmuma blokķēdē
 5. Veiktspējas aspekti uzņēmuma blokķēdē
 6. Uzņēmuma blokķēdes arhitektūra
 7. Vispārīgi lietošanas gadījumi uzņēmuma blokķēdē
 8. Uzņēmumu bloku ķēdes risinājumu pārdošana
 9. Rūpes par uzņēmuma blokķēdes tehnoloģiju
 10. Blokķēde kā pakalpojuma modelis
 11. Uzņēmumu blokķēdes izstrāde
 12. Uzņēmuma blokķēdes drošība

3. modulis: Ethereum pārskats

Trešais modulis CEBA sertifikācijā ir vērsts uz Ethereum tehnoloģiju. Kandidātiem jāpierāda savas spējas šādās jomās, lai pierādītu savas zināšanas CEBA sertifikācijas iegūšanai.

 1. Ethereum pārskats
 2. Ethereum attīstība
 3. Ethereum izvietošana
 4. Ethereum marķiera platformā izmanto lietu

4. modulis: Hyperledger auduma pārskats

Šis CEBA sertifikāta modulis uzsver Hyperledger Fabric un aptver šādas svarīgas nodaļas,

 1. Hyperledger projekta un Hyperledger auduma pārskats
 2. Hyperledger Fabric lietošanas gadījumi
 3. Hyperledger auduma attīstība
 4. Hyperledger Fabric loģistikas izmantošanas gadījums

5. modulis: R3 Corda pārskats

Pēdējais modulis vienā no labākajiem blokķēdes sertifikātiem 101 blokķēdē aptver šādas nodaļas,

 1. R3 Corda pamati un lietošanas gadījumi
 2. Corda attīstība

Vai jums ir kādas šaubas par Blockchain sertifikātu vērtību? Šeit ir galvenie iemesli, kā iegūt uzņēmuma Blockchain sertifikātu.

3. Sertificēts Blockchain Security Architect (CBSE) sertifikāts

Sertificēts Blockchain Security Architect sertifikāts ir viens no labākajiem blockchain sertifikātiem. Tas ir īpaši pielāgots bloku ķēdes drošības lomām un sniedz daudzsološu stimulu uzņēmumu bloku ķēdes arhitektu un izstrādātāju karjeras portfelim. CBSE sertifikāts ir ideāli piemērots šādām lomām,

 1. Uzņēmumu bloku ķēdes arhitekti un inženieri
 2. IT vadītāji
 3. CIO
 4. Blockchain izstrādātāji

CBSE sertifikācija nodrošina labākos blokķēdes sertifikātus, lai stiprinātu jūsu konceptuālos un praktiskos pamatus blokķēdes drošībā. Blokķēdes drošība ir obligāta prasība dažādiem uzņēmējdarbības plānošanas, programmatūras izstrādes un arhitektūras projektēšanas posmiem, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju.

Aspirējošie blokķēdes profesionāļi var izmantot CBSE sertifikāciju, lai izveidotu savas prasmes un zināšanas par dažādiem blokķēdes dizaina apsvērumiem un drošības draudiem. Kandidātiem jāpierāda savas spējas šādās CBSE sertifikācijas jomās,

1. modulis: Ievads blokķēdē

CBSE sertifikācijas pirmais modulis koncentrējas uz svarīgākajām nodaļām šādi,

 1. Blokķēdes pamati
 2. Blockchain struktūra
 3. Bloki blokķēdē
 4. Ķēdes blokķēdē

2. modulis: Blokķēdes draudu modelēšana

CBSE sertifikāta otrais modulis koncentrējas uz draudu modelēšanu, vissvarīgākajiem kategorizēšanas rīkiem un diskusijām par kiberdrošības draudiem. Modulis aptver šādas nodaļas,

 1. Apdraudējumu modelēšanas priekšrocības
 2. Daudzpakāpju blokķēdes ekosistēma
 3. STRIDE draudu modelēšanas ietvara pamati
 4. Blokķēdes draudu modeļa izstrāde

3. modulis: Blockchain kriptogrāfijas pamati

Trešais modulis CBSE sertifikātā 101 blokķēdē aptver šādas nodaļas,

 1. Blockchain kriptogrāfijas pamati
 2. Publiskās atslēgas kriptogrāfijas pamati
 3. Publiskās atslēgas kriptogrāfija, kas saistīta ar blokķēdi
 4. Publiskās atslēgas kriptogrāfija un drošības aspekti
 5. Hash funkcijas blockchain
 6. Drošība hash funkcijās

4. modulis: konsensa algoritmu drošība

Šis modulis labākajos blokķēdes sertifikātos 101 blokķēdē, t.i., CBSE sertifikācijā visaptveroši koncentrējas uz šādām tēmām,

 1. Blokķēdes vienprātības algoritmu pamati
 2. Darba pierādīšanas pamati
 3. Darba pierādīšanas uzbrukums
 4. Ievads likmju pierādīšanai
 5. Uzbrukuma pierādīšana

5. modulis: Blokķēdes mezgls un tīkla drošība

Svarīgas šajā jomā aplūkotās tēmas ir šādas,

 1. Blockchain ieviešana
 2. Blockchain mezglu uzbrukumi
 3. Blockchain tīkla uzbrukumi

6. modulis: Gudra līguma drošība

Šajā CBSE sertifikācijas jomā aplūkojamās tēmas ir šādas,

 1. Gudri līgumu drošības pamati
 2. Kopējās programmēšanas ievainojamības
 3. Ar blokķēdi saistītas ievainojamības
 4. Ar platformu saistītas ievainojamības

7. modulis: Blockchain sistēmu novērtēšana

Šajā jomā apskatītās ievērojamās tēmas ir šādas,

 1. Blockchain testēšanas ieviešana
 2. Apsvērumi par blokķēdes arhitektūru
 3. Dizaina apsvēršana
 4. Kļūdas blokķēdes ieviešanā

8. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes drošība

CBSE sertifikāta gala domēns aptver šādas tēmas,

 1. Uzņēmumu bloku ķēdes platformu ieviešana
 2. Corda ievads
 3. Kordas drošības apsvērumi
 4. Hiperkameru ievads
 5. Drošības apsvērumi Hyperledger

Reģistrēties tūlīt: sertificēts Blockchain drošības arhitekta (CBSE) sertifikāts

Pieprasījums pēc Blockchain karjeras

Pirms pārdomām par labāko blokķēdes sertifikāciju atbilstoši jūsu prasmju līmenim, ir saprātīgi koncentrēties uz pieprasījumu pēc blokķēdes sertifikātiem šobrīd. Galvenais faktors, kas virza daudzsološās iespējas blokķēdes karjerā, attiecas uz blokķēdes tehnoloģijas jauno raksturu.

Gandrīz visās nozarēs esošie uzņēmumi izmēģina savus spēkus blokķēdē, lai radītu papildu vērtību. Daudzi plašsaziņas līdzekļu un pētījumu uzņēmumi prognozē radikālu ieguldījumu pieaugumu blokķēdes tehnoloģijā. Daži aprēķini liecina, ka globālie izdevumi par blokķēdes risinājumiem līdz 2023. gadam sasniegtu gandrīz 15,9 miljardus, salīdzinot ar 1,5 miljardiem 2018. gadā.

2020. gada Deloitte globālais blokķēdes pētījums norādīja, ka aptuveni 39% vecāko vadītāju un blokķēdes praktiķu pārbaudīja blokķēdes iekļaušanu ražošanā savos uzņēmumos. Vissvarīgākais – slavena profesionālā tīkla platforma LinkedIn nesenajā ziņojumā skaitīja blokķēdi kā vienu no pieprasītākajām prasmēm 2020. gadam..

Turklāt ievērojamie nosaukumi korporatīvajā pasaulē, piemēram, Oracle, Microsoft, IBM, Amazon un JP Morgan Chase, ir pieņēmuši blokķēdes tehnoloģiju. Tajā pašā laikā bloku ķēdes tehnoloģija kļūst pieņemama dažādās nozarēs, piemēram, izklaide, lauksaimniecība, kuģniecība, spēles un veselības aprūpe. Pieprasījums pēc labākajiem blokķēdes sertifikātiem piesaista arī degvielu no gaidāmajām darba tendencēm, kas saistītas ar blokķēdes tirgu.

Saskaņā ar LinkedIn ziņojumu Emerging Jobs 2020 blockchain izstrādātājs būtu viens no pieprasītākajiem darba uzdevumiem 2021. gadā. Turklāt tiešsaistes mācību platformas Simplilearn apkopotie dati skaidri parāda, ka vidējā gada alga blockchain izstrādātājam ASV ir aptuveni USD 157 893. Šīs tendences un skaitļi parāda labāko blokķēdes sertifikātu nozīmi esošajā IT darba tirgū.

Vēlaties paaugstināt savu Blockchain karjeru ar vienu no labākajiem Blockchain sertifikātiem? Pārbaudiet, kā jūs varat kļūt par sertificētu Blockchain ekspertu.

Ieguvumi no Blockchain sertifikāta iegūšanas

Pieprasījums pēc blokķēdes sertifikātiem ir acīmredzams, jo tie sniedz taustāmu dokumentāciju par profesionāļa blokķēdes kompetenci. Darba devēji var pilnveidot savu bloku ķēdes talantu atlases procesu, izmantojot sertifikātus, lai pārbaudītu pretendentu prasmes un zināšanas konkrētām uz bloku ķēdēm balstītām darba lomām.

Blokķēdes profesionāļi sertifikātus varētu izmantot kā instrumentus karjeras attīstībai un atzīšanas panākšanai blokķēdes profesionālajās kopienās. Ja esat meklējis uzticamu platformu, lai iegūtu top blockchain sertifikāciju, tad 101 Blockchains ir daudzsološa iespēja.

Apakšējā līnija

Noslēdzot piezīmi, 101 Blockchains neizbēgami nodrošina labākos blockchain sertifikātus. Cenšoties panākt blokķēdes profesionāļus, viņi varētu izvēlēties ideālu sertifikātu atbilstoši viņu prasmēm un karjeras mērķiem. Piemēram, ja vēlaties turpināt karjeru blokķēdes drošībā, tad CBSE sertifikāts ir ideāla izvēle.

No otras puses, ja vēlaties izveidot savu karjeru kā uzņēmuma blokķēdes praktiķis vai profesionālis, tad CEBP sertifikāts ir pareizā alternatīva. 101 Blokķēdes ir pelnījušas uzticamības zīmi blokķēdes tehnoloģijā un pētniecībā ar izcilu apmācības resursu kvalitāti. Pieņemiet lēmumu, iegūstiet sertifikātu ar augstāko Blockchain sertifikātu un tieši tagad atzīmējiet savu vārdu blockchain ekosistēmā!  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map