Microsoft Azure Blockchain apmācība

Azure blockchain mākoņu platforma ir viena no vismodernākajām mākoņu platformām. Šajā rakstā mēs izpētīsim Microsoft Azure BaaS un sapratīsim, kā tas darbojas.

Blockchain tehnoloģija strauji paplašinās dažādās nozarēs. Daudzas lielas organizācijas veido savu blokķēdes infrastruktūru no nulles. Tas viņiem dos papildu priekšrocības, kad būs jāpielāgojas blokķēdes revolūcijai. Tomēr ne katrs bizness var atļauties greznību izveidot savu blokķēdes infrastruktūru. Tur nonāk Blockchain kā pakalpojums.

Mēs virzāmies uz gudru ekonomiku, un biznesam ir jāpielāgojas jaunajai blokķēdes infrastruktūrai. Blokķēdē ir arī atslēga, lai paātrinātu uzņēmējdarbības rezultātus un ļautu uzņēmumiem uzlabot to izpildi. Tas arī palīdzēs viņiem palielināt atbildību, uzlabot pārredzamību un pieņemt biznesa lēmumus, pamatojoties uz reāliem datiem.

Nav šaubu, ka ir daudz uzņēmumu, kas var izmantot Azure BaaS pakalpojumus. Viņu Azure pakalpojums patiešām izmantoja savu laiku, pirms tie tika atvērti sabiedrībai. Saskaņā ar TechCrunch ziņojumu viņi veica savu saldo laiku, pirms viņi sāka dzīvot savus blokķēdes pakalpojumus.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Azure Blockchain galīgais ceļvedis

Pirms sākam, novērsim neskaidrības. Blockchain kā pakalpojums nav Blockchain!

Ja esat jauns Blockchain lietotājs, jūs varat sajaukt ar noteikumiem. Vai varbūt jūs domājat, ka Azure BaaS un blockchain tehnoloģija ir vienādas? Bet tā nav taisnība.

Blockchain funkcijas ietver galvenokārt pārredzamību, integritāti, decentralizāciju utt. Tomēr ir dažādi blokķēdes veidi, tostarp hibrīds, privāts utt. Bet patiesa blokķēde galvenokārt ir veltīta faktam, ka tā vada patiesi decentralizētu tīklu, nevis jebkādas tā variācijas. Patiesā blokķēdes ideja radās ar bitcoin. Tā ir pilnībā decentralizēta tīkla mezglu izveidošana, kas rūpējas par vispārējo vienprātību.

Satriecošs! Mēs izgājām cauri Blockchain-as-a-Service (BaaS), tā nozīmei, piemēriem un daudz ko citu. Tagad mēs esam aprīkoti ar zināšanām, lai saprastu Azure Blockchain. Tātad, bez kavēšanās, sāksim darbu.

Kas ir Azure Blockchain?

Microsoft ir tehnoloģiju līderis ar saknēm mākoņu tehnoloģijās. Viņu Azure mākoņu platforma ir pierādījusi savu dominējošo stāvokli. Bet Microsoft zināja, ka viņiem tirgū ir nozīmīgāka loma. Tieši tajā tiek parādīta Azure Blockchain un Azure Blockchain lietojumprogramma. Mēs varam arī apzīmēt kā “Blockchain on Azure”.

Azure piedāvā pilnu gala risinājumu blokķēdes risinājumu izstrādei, mitināšanai un pārvaldīšanai. Kā izstrādātājs varat sākt ar viņu vienkāršoto izstrādes platformu un eksperimentēt, izmantojot iepriekš definētus un modulārus tīklus. Infrastruktūra ir veidota, lai atbalstītu vienkāršotu attīstību. Turklāt rīki ir veidoti, domājot par ātru piecelšanos un darbību. Azure blokķēde ir saistīta ar validēšanu un atkārtošanu.

Mēs to varam definēt arī kā “pilnībā pārvaldītu virsgrāmatu pakalpojumu”, kas uzņēmumiem piedāvā iespēju darboties un attīstīt blokķēdes tīklus. Uzņēmumiem ir pilnīga kontrole pār blokķēdes tīkla pārvaldību un infrastruktūru.

debeszils blokķēdes

Azure Blockchain ir veidots, lai nodrošinātu gan procesu, gan datu drošību, ļaujot uzņēmumiem pārliecinoši ieviest jauninājumus.

Savukārt Azure Blockchain-as-a-Service (BaaS) izmanto blockchain tehnoloģiju un sniedz pakalpojumus saviem klientiem. Tomēr viņu pieeja vispār nav decentralizēta. BaaS ir pilnīgi pretējs decentralizētajam, jo ​​tas piedāvā centralizētu platformu bloku ķēdes pārdošanai, izveidei un mārketingam. BaaS kā ekosistēma sniedz vērtību, taču, lai to izdarītu, tai ir jāiet pretrunā decentralizētās Blockchain pamatidejai. Tomēr viņi atbalsta daudzas uzņēmuma bloku ķēdes platformas.

To pašu var teikt par Azure blockchain-as-a-service. Tas ir pārvaldīts risinājums, kas nenodrošina patiesu decentralizāciju. Tas vienlīdz spēj risināt risinājumus, kas padara to ideāli iesācējiem, uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas strādā slēgtā ekosistēmā, bet vēlas Blockchain priekšrocības.

Blockchain tīkli, kurus atbalsta Azure Blockchain

Azure Blockchain Service atbalsta Ethereum, Quorum Ledger, Corda un Hyperledger Fabric. Kā biznesam jums nav jāpārvalda virsgrāmata. Arī ar pašu virsgrāmatu nav saistītas izmaksas. Tomēr jums ir jāmaksā par lietotnes izstrādi un tās izmaksām, kad tā darbojas ar Blockchain. Jūs iegūsiet virtuālās mašīnas un saistīto infrastruktūru, piešķirot nepieciešamos resursus un laiku.

Atvērtā koda rīka atbalsts

Blokķēdes tīkls atbalsta atvērtā koda rīkus. Tas nozīmē, ka jūs varat turpināt izstrādāt savu lietojumprogrammu, izmantojot platformu un atvērtā koda rīkus. Kad tas ir izdarīts, varat izvietot lietojumprogrammu blokķēdes tīklā.

Azure Blockchain funkcijas

Atbalsts dažādiem blokķēdes tīkliem

Azure Blockchain Services nāk ar četru ievērojamu Azure blockchain sistēmu atbalstu, tostarp Quorum, Ethereum, Corda un Hyperledger Fabric. Arī šie ietvari nav ierobežoti, jo Azure Blockchain nākotnē noteikti pievienos atbalstu citiem virsgrāmatu protokoliem. Īsāk sakot, būs vairāk “Azure Blockchain Framework”.

Nav nepieciešama administrācija

Azure pārvalda visus aizmugures rīkus un infrastruktūru, lai pārvaldītu blokķēdes tīklu.

Vienkāršota izvietošana

Azure blockchain pakalpojumu ir viegli izvietot, izmantojot pieejamos bloku ķēdes rīkus, piemēram, Azure CLI, Azure portālu. Pat Visual Studio kods ir atjaunināts, lai atbalstītu Azure Blockchain paplašinājumu, kas izstrādātājam atvieglo ar blockchain saistītu lietotņu izveidi. Izņemot to, tas ir pieejams arī provizoru validatoru un darījumu mezgliem. Turklāt jūs varat arī pārvaldīt Azure virtuālo tīklu drošību un glabāšanu.

Kā izstrādātājs jūs varat viegli konfigurēt un izveidot konsorcija blokķēdes infrastruktūru.

Azure BaaS vienkāršā izvietošana

Drošība

Visi transakciju un validatoru mezgli tiek aizsargāti, izmantojot ugunsmūra kārtulas. Jums kā īpašniekam ir jākonfigurē ugunsmūris, pirms varat tam piekļūt. Datu šifrēšana tiek nodrošināta arī visiem darījumu mezgliem. Tas tiek darīts, izmantojot TLS. Papildus tam varat arī pievienot pamata autentifikāciju, pievienot vairāk ugunsmūra kārtulas vai pat pievienot piekļuves atslēgas.

Jūs būsiet arī pārsteigti, ka Microsoft ļoti nopietni rūpējas par drošību un jau ir ieguldījis USD 1 miljardu gadā. Viņi arī ir nodarbinājuši 3500 drošības ekspertus, kuri nodrošina datu privātumu. Visbeidzot, viņiem ir arī vairāk sertifikātu, salīdzinot ar citiem mākoņu nodrošinātājiem, kuri apstiprina viņu drošības aspektu.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu (CBSE) kurss

Apkope

Mezgli tiek uzturēti arī, lai nodrošinātu, ka tie darbojas ar jaunāko Blockchain versiju. Azure BaaS ir pārvaldīts pakalpojums, un tāpēc visu pārvalda paši Azure.

Konsorcija vadība

Konsorcija blokķēdes pārvaldība tiek cepta Azure blokķēdē. Ar to jūs saņemat pilnīgu piekļuvi konsorcijiem. Jūs saņemat arī pilnu mezglu pārvaldību un iespēju pievienot vai noņemt dalībniekus. Citas galvenās konsorcija vadības atbalstītās funkcijas ir vienkāršota politikas ieviešana un atļauju izsniegšana bez kodiem.

Azure Blockchain WorkBench

Azure Blockchain WorkBench ir bezmaksas Microsoft nodrošināts rīks, kas ļauj pārvaldīt Azure blockchain lietojumprogrammas. Tas sastāv no Azure iespējām un pakalpojumiem, kas ļauj izvietot un izveidot blokķēdes lietojumprogrammas.

Azure WorkBench ir izveidots, izmantojot Azure komandas 18 mēnešu smagu darbu. Viņi ir strādājuši ar izstrādātājiem un izstrādājuši blockchain veidnes.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu veidņu kurss

Uzraudzība un reģistrēšana

Monitoringa funkcija ir pilnībā izstrādāta. Šeit jūs iegūsiet daudz bagātīgas metrikas, lai uzraudzītu savu blokķēdes vidi. To pārvalda Azure Monitor Service, kur varat iegūt informāciju par mezglu krātuvi, procesoru, atmiņu un citu svarīgu metriku, tostarp darījumu rindas dziļumu, izraktajiem blokiem utt.!

Azure Blockchain cenu noteikšana

Viņi arī piedāvā divus līmeņus, lai nodrošinātu, ka bizness var izvēlēties sev piemērotāko. Šie līmeņi ir sadalīti pēc dažādām iespējām un veiktspējas. Pamata līmenī ir 1 vCores un 0,05 USD mēnesī par vienu GB krātuvi. Tas ir lieliski piemērots vieglai attīstībai. Turklāt to var izmantot arī slodzes testēšanai. Abi līmeņi ir ļoti pielāgojami, tāpēc jums nebūs problēmu ar jūsu blockchain lietotnes mērogošanu.

 • Pamata: 1 vCore, 0,05 USD / mēnesī par GB krātuvi, 0,0996 USD / stundā validatora mezgls, 0,0996 USD / stundā darījumu mezgli. Pamata līmenim nav hibrīda izvietošanas atbalsta. Bet tas piedāvā konsorcija pārvaldību. Tā piedāvā augstas pieejamības metriku, kas padara to ideāli piemērotu testēšanas videi.
 • Standarts: 2 vCore, 0,05 USD / mēnesī par GB krātuvi, 0,318 USD / stundā validatora mezgli, 0,318 USD / stundā darījumu mezgli, 99,99% pieejamība. Tas ir piemērots ražošanas slodžu vadīšanai.

Divu pieejamo līmeņu cenas ir šādas:

 • Pamata: 0,0996 USD / stundā darījuma mezgla cenai, 0,0996 USD / stundā validatora mezgla cenai un 0,056 USD / stundā blokķēdes krātuves cenai GB.
 • Standarts: 0,318 USD / stundā darījuma mezgla cenai, 0,318 USD / stundā validatora mezgla cenai un 0,05 USD / stundā blokķēdes krātuves cenai GB.

Azure blockchain cenu noteikšana tiek aprēķināta, pamatojoties uz mezglu un krātuves izmaksām. Tā, piemēram, ja jūs veicāt testu, kas sastāv no diviem dalībniekiem (izmantojot Quorum blockchain). Tādā gadījumā pamata līmeņa izmaksas jums izmaksās 292 832 USD mēnesī, ņemot vērā, ka mēnesis sastāv no 730 stundām. Līdzīgi standarta mezgls maksās 733,92 USD par 3 mezgliem. Aprēķiniem ir arī citi parametri, un tāpēc mēs iesakām pārbaudīt viņu amatpersonu cenu lapu.

Tas beidzas mūsu Azure blockchain funkciju sarakstam.

Uzņēmumi, kas izmanto Azure Blockchain lietošanas gadījumus

Lai labāk izprastu Azure blockchain spēku, apskatīsim uzņēmumus, kas izmanto blockchain tehnoloģiju, un mēģināsim uzzināt, kā viņi to dara.

Starbucks

Starbucks ir ļoti augsts ar blokķēdes jauninājumiem. Tomēr, lai pilnībā īstenotu savu ideju, viņi izmanto Microsoft palīdzību. Viņi nesen veica ievērojamu darījumu ar Microsoft, lai nodrošinātu, ka tie var augt pareizajā virzienā.

Partnerībā viņi gatavojas izmantot Azure blockchain mākoņpakalpojumus. Sākotnēji viņi sāka ar savu bloku ķēdes iniciatīvu 2018. gadā, kur viņi aktīvi izmantos Blockchain, palīdzot Ruandai, Kolumbijai un Kostarikai. Viņi izmanto kafijas izsekošanas sistēmu, kas balstīta uz Blockchain. Microsoft loma ir pasniegšanas procesā, ieskaitot kafijas automātus, pasūtīšanu un izsekošanu.

Insurwave

Jūras apdrošināšana ir bijusi viena no lielākajām problēmām, kas jāatrisina 21. gadsimtā. No otras puses, Blockchain var atrisināt problēmu, izmantojot savas unikālās funkcijas, piemēram, caurspīdīgumu, nemaināmību un daudz ko citu! Insurwave ir viens no tiem uzņēmumiem, kuru izveidojuši lieli spēlētāji, tostarp EY, Guardtime, A.P. Moller-Maersk un R3, lai izveidotu pasaulē pirmo jūras apdrošināšanas blokķēdes platformu. Viņi apgabalā izmanto Microsoft Azure, lai piešķirtu uzņēmumam un globālajam Blockchain apdrošināšanas risinājumu.

Xbox

Microsoft paša apakšnodaļa Xbox savā labā izmanto Azure Blockchain. Viņi izmanto Blockchain, lai sniegtu informāciju par autoratlīdzību Xbox spēļu izdevējiem. Tas tiek darīts reāllaikā, kas uzlabo procesu no 45 dienām līdz tikai dažām minūtēm. Kopumā tas ir solis uz priekšu, lai automatizētu vienu no Xbox kritiskajiem aspektiem, izmantojot Blockchain vietnē Azure. Pieņemšana tika veikta 2018. gadā, un viņi jau tagad var daudz uzlabot savas sistēmas!

Nasdaq

Kapitāla tirgi var arī gūt milzīgu labumu no Blockchain. Nasdaq to zina, un tāpēc viņi ir izmantojuši Azure. Viņu tehnoloģija ir kritiski svarīga misijai, un tajā atrodas infrastruktūra, kas pārvalda vairāk nekā 100 biržas un citas nodaļas, kas darbojas 50 valstīs! Viņu solis ir integrēt Nasdaq finanšu shēmu, kas rūpējas par visu infrastruktūru, ar Blockchain. Azure vada viņus nākamās paaudzes finanšu struktūrā, kas izmantos daudzgrāmatu blokķēdes biznesa stratēģiju.

Citi uzņēmumi, kas izmanto Azure Blockchain, ir Project Ubin, webjet.com.au, 3M, Interswitch un daudz kas cits.!

Risinājumu arhitektūra

Blockchain-as-a-service (BaaS) ir daudz lietojumu, kur to var izmantot. Azure atbalsta arī dažādas nozares un izmantošanas gadījumus. Piemēram, to var izmantot dažādās nozarēs, tostarp finanšu pakalpojumos, azartspēlēs, veselībā & Dzīvības zinātnes, mazumtirdzniecība un ražošana. Tas nozīmē, ka to var ieviest daudzos lietošanas gadījumos.

Azure savā vietnē ir nodrošinājusi divu risinājumu arhitektūru, lai jūs iegūtu labu priekšstatu par viņu piedāvāto.

Apskatīsim divu risinājumu arhitektūru –

Azure arhitektūras piegādes ķēdes izsekošana un izsekošana

1. attēls: piegādes ķēdes arhitektūra, izmantojot Azure Blockchain un IoT

Piegādes ķēdes izsekošana un izsekošana

Piegādes ķēde ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ko var atrisināt, izmantojot Blockchain. Galvenā ideja ir pārliecināties, ka aktīvs var pārvietoties pa tīklu, nemainot tranzītu. Mums visā nozarē ir piegādes ķēdes. Gandrīz katra nozare izmanto piegādes ķēdi, lai uzlabotu savu darba procesu. Piemēram, ir zināms, ka veselības aprūpei ir nopietnas problēmas arī piegādes ķēdes pārvaldībā. Izmantojot Blockchain piegādes ķēdē un norādot uz atbilstības noteikumiem, to var iespaidīgi uzlabot. Zemāk ir piegādes ķēdes arhitektūra, izmantojot Azure.

Vai vēlaties uzzināt, kā Blockchain var ietekmēt piegādes ķēdi? Kāpēc nesākat ar mūsu uzņēmumu bloku ķēdēm un piegādes ķēžu pārvaldības kursiem, lai uzzinātu vairāk par to?

Blockchain darbplūsmas lietojumprogramma

Blockchain ir vienlīdz noderīgs, mainot darbavietas darbplūsmu. Tas var palīdzēt Blockchain digitalizēt darbplūsmu un uzlabot gan organizācijas iekšējo, gan ārējo darbību. Tas ietekmē arī piegādes ķēdes darbību, uzlabojot aktīvu plūsmu pa to. Blockchain darbplūsmas lietojumprogrammu arhitektūra aptver lielāko daļu blockchain lietotņu anatomijas un palīdzēs jebkuram izstrādātājam ieviest Blockchain.

Sākumā izstrādātājam ir jāizmanto Azure Blockchain Services, lai ieviestu pats savu pārvaldīto blockchain tīklu. Kad tas ir izdarīts, tam var izveidot konsorcija lietojumprogrammu, vienlaikus izveidojot savienojumu ar dažādām lietotāja saskarnēm un lietotnēm vienā konsorcijā.

Azure Blockchain darbplūsmas lietojumprogramma

Informācijas plūsma šāda veida arhitektūrā ir šāda:

 • App nosūta datus vai notikumus Azure Service Bus (ziņojumu starpnieks)
 • Dati tiks nosūtīti DLT (Distributed Ledger Technology) patērētāja loģikas lietotnei. Tas tiks nosūtīts no Service Bus. Tagad darījumu veidotājs iegūst informāciju, lai darījumu varētu izveidot un parakstīt.
 • Tagad darījums tiek ņemts vērā Ethereum konsorcija tīklā virs Azure Blockchain pakalpojuma. Tas izmanto virsgrāmatai specifisku Logic App savienotāju
 • Kad darījums ir izdarīts, to apstiprina DLT vērotāja Logic APP. Pēc tam tas tiek nosūtīts uz ārpusķēdes krātuvi un datu bāzēm.
 • Pēc tam glabātās informācijas analizēšanai un vizualizēšanai tiek izmantoti tādi rīki kā Power BI.
 • Tagad brokeris var izmantot datus un nosūtīt tos dažādiem biznesa procesiem.

Iepriekš minētā informācijas plūsma ir standarta starp lielāko daļu ar blokķēdi darbināmām lietotnēm vai tīkliem, kas izmanto Azure Blockchain. Arhitektūrā tiek izmantoti daudzi dažādi Azure produkti, tostarp Azure IoT centrmezgls, servisa kopne, Power BI un Power Apps. Tas ir tas, kur Azure izmanto priekšrocības salīdzinājumā ar citiem blokķēdes risinājumiem, jo ​​tas sniedz pilnīgu gala risinājumu blokķēdes lietotņu ieviešanai Azure.

Azure Marketplace

Tirgū plaukst instrumenti, kurus varat izmantot, lai uzlabotu savu blokķēdes attīstību. Zemāk uzskaitīsim rīkus, kas var palīdzēt jums vislabāk izmantot Azure blockchain pakalpojumu.

Lietotņu paātrinātāji

 • Azure Blockchain Workbench – viegli izveidojiet blokķēdes lietojumprogrammas.
 • Vizix IOT blokķēde mazumtirdzniecības piegādes ķēdei – IoT izstrādes rīks.
 • Stratumn Indigo Node – ietvars, lai izveidotu procesu tīkla pierādījumu
 • Tirdzniecības finansēšana – akreditīvs – Tirdzniecības finansēšanas pieteikums

Vairāku mezglu virsgrāmata

 • Ethereum on Azure – konfigurējiet un izvietojiet Ethereum blokķēdes tīklu
 • BlockApps vairāku mezglu bloku ķēde – uzņēmuma izdevums, lai pārvaldītu vairāku privātu Ethereum bloku ķēdi.
 • EEZ vienotā dalībnieka bloku ķēde – konfigurējiet un izvietojiet kvoruma bloku ķēdi
 • Mijin Azure BaaS – tā ir privāta blokķēdes platforma.
 • R3 Single Network – iepriekš konfigurēta tīkla izvietošana R3
 • Quorum – Kvoruma rīks, lai konfigurētu un izvietotu Quorum blockchain
 • Hyperledger Fabric vietnē Azure – konfigurējiet un izvietojiet Hyperledger Fabric

Viena mezgla virsgrāmata

 • Syscoin pilns mezgls – ar Syscoin darbināta biznesa blokķēdes platforma
 • Kvorums – Kvoruma blokķēdes izvietošana un konfigurēšana
 • ERC-20 žetonu pakalpojums kvorumā – ERC20 žetonu standarts kvorumā
 • Ripple Development and Training Suit – Ripple Blockchain izstrādes vide un apmācība
 • Ethereum izstrādātāja komplekts – Ethereum vide testēšanai
 • KrypCore PoC Creation Edition – Izmantojot KrypCore, izveidojiet Hyperledger koncepciju pierādījumu.

Rīki

 • Blockstack Core v14 – jauns decentralizēts internets
 • Ethereum Studio – Blockchain Environment – Ethereum Blockchain Development pilnīga pakete
 • Trifeļa – Ethereum izstrādes vide, aktīvu vads un testēšanas sistēma
 • Parity Ethereum Dev – viegla un ātra Ethereum izvietošana.
 • Rewards API – klientu lojalitātes programmu atlīdzības sistēma.

Visu ar Blockchain saistīto rīku sarakstu varat atrast Azure Marketplace šeit. Turpiniet to pārbaudīt, jo tie nākotnē pievienos vairāk rīku.

Resursi

Azure Blockchain Services ir daudz resursu, kas var palīdzēt to apgūt. Dažas no tām ir pašas Microsoft izveidotas. Viņi piedāvā daudz debeszilu blokķēdes pakalpojumu apmācību, kas jums palīdzēs. Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot šīs debeszila blokshēmas pakalpojumu apmācības, lai strādātu uz jebkurām platformām, piemēram, Hyperledger auduma.

Uzskaitīsim dažus no ievērības cienīgākajiem, kas minēti zemāk:

 • Azure Blockchain Service: darba sākšana vietnē MSDN.com – šeit uzzināsiet, kā darbojas Azure Blockchain Service. Skaļruņi māca koplietojamās darbplūsmas lietojumprogrammas un sniedz jums pamatinformāciju par blokķēdes infrastruktūras izvietošanu un ierobežošanu, izmantojot Azure. Galvenās tēmas, kas tiks ietvertas apmācībā, ietver konsorcija pārvaldību, Azure Portal, pakalpojumu API mijiedarbību un daudz ko citu.!
 • Blockchain izstrādes komplekts – Blockchain izstrādes komplekts paplašina izstrādātāja iespējas strādāt ar Azure un Blockchain. To var izmantot kopā ar Azure Blockchain Workbench un blockchain izstrādātāju veidnēm.
 • Corda apmācība – Azure Blockchain – Uzziniet, kā iestatīt Corda blockchain ar Azure Blockchain
 • Azura paraugi – Šeit jūs varat atrast demonstrāciju par Azure blockchain.

Secinājums

Azure ir viens no vislabāk pārvaldītajiem blockchain pakalpojumiem. Tajā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu, izvietotu un pārvaldītu konsorciju. Tam ir arī daudz funkciju, kas uzturēs jūs labi aprīkotu ekosistēmā. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs varat integrēt vai savienot citus pakalpojumus vai lietojumprogrammas. Piemēram, varat izmantot atvērtā koda rīkus. Azure Blockchain Workbench ir arī lielisks rīks, kas ļauj pārvaldīt savus projektus. Bet tas nav nepieciešams rīks.

Izmantojot tā pakalpojumus, jūs atradīsit arī daudz resursu, ar kuriem strādāt. Lai nodrošinātu, ka jūs nejūtaties iestrēdzis, mēs esam iekļāvuši resursus mūsu rakstā. Cenu noteikšana ir arī labi paveikta, jo tie nodrošina divu līmeņu cenu struktūru. Tas nozīmē, ka viņu Azure Blockchain var izmantot testēšanai vai mazākiem projektiem.

Bet pirms nodarbojas ar debeszilu Blockchain, jums ir jāsaprot, kā Blockchain darbojas perfekti. Lai to izdarītu, iesakām sākt ar mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me