NEO dApps ekosistēma: NEO decentralizēto blokķēdes lietojumprogrammu pilnīgs saraksts

NEO mērķis ir nodrošināt gudru ekonomiku, kas ne tikai atrisina aktīvu digitalizācijas problēmu, bet arī rada uzticības tīklu.

Šobrīd ir maz bloku ķēdes platformu, kas nodrošina decentralizētas lietojumprogrammas, taču NEO ir arī viena no tām platformām, kas ļauj izstrādātājiem diezgan viegli izveidot dApps. Dažu NEO dApps mērķis ir atrisināt sarežģītas reālās pasaules problēmas un padarīt revolucionāru NEO blokķēdes izmantošanu.

Tātad, kāpēc izstrādāt decentralizētu lietojumprogrammu NEO?

NEO ļauj izstrādātājiem izveidot dApps, nemācoties nevienu jaunu programmēšanas valodu. Tas ir milzīgs pieaugums, kad runa ir par attīstības izmaksām. Tas arī nodrošina vienmērīgu integrāciju ar trešo pušu lietotnēm un pakalpojumiem. Ne tikai jaunie izstrādātāji, kuri vēlas pārbaudīt savus dApps NEO bloku ķēdē, var pieteikties NEO / GAS vajadzībai. Ja tas tiek izvēlēts, izstrādātāji iegūst nepieciešamo kriptonauda, ​​lai palaistu testus un redzētu rezultātus no sevis. Uzziniet vairāk par NEO priekšrocībām.

NEO dApps ekosistēma – infografika

Mūsu pētījumi tika veikti tādā veidā, lai nodrošinātu, ka NEO dApps ietilpst noteiktās kategorijās. Visām 29 lietotnēm ir noteikta kategorija. Pirms sākam darbu ar pilnu NEO dApps sarakstu, uzskaitīsim tos zemāk.

 1. Apmaiņa: Nex, Afelions, Epenex
 2. Mediji: Adex, GagaPay
 3. Tirgus laukums: RedPulse, Zeepin, Travala, Phatsma, Thor, MoonLight, stāstījums, impulss
 4. Identifikācija: TheKey, Bridge protokols
 5. Optimizācija: Virsotne, Trīsvienība
 6. apkalpošana: Efekti. AI, MyWish, NNS
 7. FinTech: AlphaCat, SpotCoin
 8. Spēles: AsuraCoin, FTW
 9. AI: Senno
 10. IoT: Orbis
 11. e-komercija: Ārstnieciskā
 12. Decentralizēts tīkls: QLC ķēde

Tagad sāksim!

Pilns NEO dApps saraksts no 2018. gada jūnija

Šajā rakstā mēs publicēsim pilnu NEO dApps sarakstu. Tātad, bez kavēšanās, sāksim darbu.

1. Nex

Nex ir viens no aizraujošajiem NEO blockchain projektiem. Tā ir kriptogēna tirdzniecības platforma. Tam ir arī maksājumu pakalpojumu izveides funkcija. Turklāt tas darbojas decentralizētā veidā, izmantojot tā ārpus ķēdes saskaņošanas dzinēju. Dzinējs nodrošina, ka sarežģīti darījumi dažādās blokķēdēs tiek pabeigti ātrāk. Jā, Nex var strādāt vairākos blokķēdēs. Piemēram, tas var darboties gan caur Ethereum, gan ar NEO.

Komanda, kas atrodas Nex aizmugurē, ir arī spēcīga un nonāk pie kompromisiem starp kriptovalūtas veterāniem un izstrādātājiem. Pašlaik tie ir ietvertā ietvara izlaišanas procesā. Paralēli viņi plāno veikt simbolisku pārdošanu, lai finansētu projektu.

Attēlu kredīti: NEX

Iespējas

 • Nex var apstrādāt lielu darījumu apjomu, izmantojot savu ķēdes saskaņošanas motoru.
 • Ar sarežģītiem darījumiem var rīkoties viegli.
 • Strādā ar trešo pusi viedie līgumi kā maksājumu sistēma.
 • Ļauj tirgoties vairākos blokķēdes risinājumos

Vietne: https://neonexchange.org/

Vidējs: https://medium.com/neon-exchange

Kategorija: Apmaiņa

2. Adex

Adex ir uz blockchain balstīts reklāmu tīkls. Izmantojot Adex, mārketinga speciālisti var sazināties ar pareizo auditoriju un nodrošināt, ka viņu mārketinga budžets tiek izmantots visefektīvāk. No otras puses, vidusmēra lietotājs var izmantot platformu, lai gūtu peļņu no savas tiešsaistes ietekmes. Tas tiek darīts, ļaujot ikvienam sazināties ar reklāmdevējiem un iegūt kvalitatīvu datplūsmu, izmantojot darījumu.

Pat ja Adex sākotnēji sāka ar Ethereum blokķēdi, viņi redzēja, ka NEO blokķēde ir labāka. Tie pašlaik tiek pārnesti uz NEO. Viņu tīklā ir arī visaugstākie starptautiskie izdevēji.

Attēlu kredīti: Adex

Iespējas

 • Ar tīklu nav saistītas komisijas un maksas.
 • Ziņošana tiek veikta pārredzami.
 • Tas atbalsta vairāku ierīču reklāmu rādīšanu.
 • Izmantojot blokķēdes pārredzamību un integritāti, krāpšana tiek ievērojami samazināta.

Vietne: https://www.adex.network/

Vidējs: https://medium.com/the-adex-blog

Kategorija: Mediji

3. RedPulse

RedPulse ir decentralizēta platforma, kas nodarbojas ar tirgus izpēti. Tas ir īpaši izveidots Ķīnas kapitāla un finanšu tirgiem. Galvenais platformas pārdošanas punkts ir tās atklātie pētījumi. Tas palīdz savienot praktiķus, nozares ekspertus un citus profesionāļus. Īsāk sakot, tā vēlas būt ekosistēma zināšanu apmaiņai.

Attēlu kredīti: sarkans pulss

Iespējas

 • Ekosistēma ir saistīta ar pētījumu satura kopīgošanu. Nodrošinot labākos iespējamos nozares ekspertus, tas ļauj ikvienam vislabāk uzzināt par tirgu.
 • Blockchain izmantošana ļauj saturam būt pēc iespējas precīzākam un pārredzamākam.
 • Iespējo analītiķi, un citi lietotāji varēs iegūt informāciju bez pārslodzes.

Vietne: https://www.redpulse.com/

Emuārs: https://blog.red-pulse.com/

Kategorija: Tirgus laukums

4. Atslēga

Atslēga ir decentralizēta ekosistēma, kas darbojas kā identitātes pārbaudes rīks. Tas izmanto blokķēdi un valstu lielos datus. Tas ir identifikācijas rīks, kas darbojas kopā ar blokķēdi. Divi svarīgi jēdzieni ietver daudzdimensiju identifikāciju (BDMI) un personu identificējošu informāciju (PII). Valdība kontrolē šīs divas tehnoloģijas un nodrošina, ka tiek pārbaudīti visi, kas tiek pievienoti blokķēdei. Īsāk sakot, tā ir decentralizēta sistēma, kuras mērķis ir identificēt aktīvus vai cilvēkus, kuri izmanto blokķēdes un nacionālo lielo datu spēku.

Attēlu kredīti: atslēga

Iespējas

 • Izmantojot TheKey, kopējās identifikācijas izmaksas kļūst zemas, jo tiek noņemta datu dublikātu vākšana, autentifikācija un apstrāde.
 • Izmantojot blokķēdi, dati, kas tiek glabāti ekosistēmā, piedāvā labākus rezultātus. Tas ir precīzs, uzticams un visaptverošs.
 • Tas uzlabo lietotāju pieredzi jaunā līmenī. Visam var piekļūt, izmantojot tikai vienu lietojumprogrammu.

Vietne: https://www.thekey.vip/

Vidējs: https://medium.com/@thekeyvip

Kategorija:  Identifikācija

5. Zeepins

Tirgū vienmēr bija nepieciešams blokķēdes risinājums, kas varētu rūpēties par radošajiem materiāliem. Zeepina mērķis ir tieši tas. Viņi veido jaunu, izplatītu ekonomiku, kas paredzēta tikai radošajai industrijai. Lai pārliecinātos, ka risinājums atšķiras no citiem, tas izmanto blockchain tehnoloģijas priekšrocības.

Radošajām nozarēm būs labāks atbalsts un saikne. Ne tikai to, bet arī labāk aizsargās un saņems lielāku atzinību par savu darbu. Tas izmanto ZPT digitālo valūtu, lai darījumus varētu veikt Zeepin. Īsāk sakot, reklāmas var aizsargāt viņu darbu ar autortiesībām; uzņēmumi var atrast talantus, var veikt kopēju finansēšanu projektiem, talantu vervēšanu utt. Platformas izmantošanas iespējas ir bezgalīgas.

Attēlu kredīti: Zeepin

Iespējas

 • Veidojiet uzticību pušu starpā, izmantojot automatizētu autorizāciju un viedus līgumus vienošanās vajadzībām.
 • Tagad projekti var būt aizsargāti ar autortiesībām.
 • Vadītāji var izmantot Zeepin talantu vervēšanai.
 • Finansējumu var veikt, kad vien nepieciešams.

Vietne: https://www.zeepin.io/

Vidējs: https://medium.com/@zeepin

Kategorija: Makretplace

6. GagaPay

GagaPay ir mārketinga platforma, kas veidota virs blokķēdes. Jebkurš mārketinga speciālists var izmantot platformu, veidojot dažādas mārketinga kampaņu formas, ieskaitot novirzīšanas, tīkla vai saistīto mārketingu. To var izmantot arī atalgojuma un novirzīšanas atlīdzībai. Viss tiek darbināts ar NEO viedo līgumu palīdzību. Platforma piedāvā nevainojamu vilkšanas un nomešanas kontu, lai nodrošinātu, ka ikviens to var izmantot. Izņemot to, tas piedāvā arī visu vienā kontā. Tam patiešām ir unikāls veids, kā risināt biznesa problēmas. Arī to var izmantot gan blokķēdes, gan ne-blokķēdes bizness pēc iespējas efektīvāk.

Iespējas

 • Piedāvā drošu un gudru NEO aut.
 • Lai nodrošinātu nevainojamu lietotāja pieredzi, tiek pilnībā atbalstītas trešo pušu maksājumu sistēmas
 • Automatizējiet lielāko daļu uzdevuma, izmantojot viedos līgumus
 • Skatiet reāllaika ieņēmumus un tīkla struktūru.

Vietne: https://www.gagapay.network/

Vidējs: https://medium.com/@GagapayOfficial

Kategorija: Mediji

7. Travala

Travala ir rezervēšanas mārketings, kas pilnībā balstīts uz NEO. Tās mērķis ir atrisināt ceļojumu rezervēšanas problēmu, izmantojot blokķēdi. Tiešsaistes platformā tiks izmantots gan blokķēdes, gan NEO decentralizētais dzinējs. Apvienojot abus, mēs iegūsim Travala Booking Marketplace.

Idejas darbībai tiks izmantota AVA rezervēšanas grāmata. Tas darbosies kā ekosistēmas kodols. No otras puses, lietotāji iegūs vienādranga komunikāciju, novēršot starpnieku. Tas arī nozīmē, ka komisijas maksa ir 0%.

Attēlu kredīti: Travala

Iespējas

 • Ikviens var uzreiz rezervēt no jebkuras vietas. Rezervācijas ir tūlītējas, pateicoties blokķēdes izmantošanai.
 • Tas labi integrējas visā pašreizējā tirgū, padarot to aktuālu pašreizējam tirgum.
 • Spēcīga kopīga ekonomika, kurā lietotāji gūst visvairāk labumu.
 • Travala lietotne piedāvā ērti lietojamu saskarni un pieredzi.

Vietne: https://project.travala.com/

Vidējs: https://medium.com/@travala

Kategorija: Tirgus laukums

8. Virsotne

Apex ir viens no daudzsološākajiem projektiem, kas ir veidots virs NEO blokķēdes. Apex ideja ir izveidot tīklu patērētājiem ar tiešu mijiedarbību ar uzņēmumiem. Īsāk sakot, tā mērķis ir uzlabot B2C iesaistīšanās vērtību. Tas izmanto divkāršu vienprātības mehānismu. Mehānisms tiek izmantots, lai panāktu gan veiklību, gan veiktspēju B2C lietojumprogrammās. Tas darbojas visā klienta dzīves ciklā un nodrošina arī aktīvu pārsūtīšanu starp galveno tīklu (DPoS) un sānu tīklu (PoS).

Attēlu kredīti: virsotne

Iespējas

 • Apex vislabāk darbojas uzņēmuma blakusķēdēs. To var izmantot, lai optimizētu mērogojamību un arī mērogotu lietotņu ekosistēmu sānu ķēdēs, kas nav primārais tīkls.
 • Apex izmanto spēcīgus un izturīgus datu savienotājus, kas nodrošina savienojumu reālajā pasaulē.
 • Uzlaboti daudzslāņu veiklie, viedie līgumi, kas var darboties daudzsistēmā, lai uzlabotu savienojamību.
 • Piedāvā datu transakcijas dzinēju, kas veido B2C uzticību, patērētāju drošību un datu īpašumtiesības

Vietne: http://apex.chinapex.com

Vidējs: https://medium.com/@apexstories

Kategorija: Optimizācija

9. Trīsvienība

Pašreizējie bloku ķēdes risinājumi vienmēr cīnās, lai būtu mērogošana, privātums un zemas darījumu maksas. Šeit ienāk Trīsvienība. Tas ir ārpusķēdes mērogošanas risinājums, kura mērķis ir atrisināt visas iepriekš minētās problēmas. Tas arī nodrošina stabilitāti galvenajos ķēdes aktīvos. Trīsvienība izmanto valsts kanālu tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka tas uzlabo darījumu ātrumu uz jauniem līmeņiem.

Ārpus ķēdes mērogošana, ja tā tiek izdarīta pareizi, var palīdzēt uzlabot galveno tīklu aktīvus. Tas ne tikai uzlabo kopējo infrastruktūru, nodrošinot labāku mērogojamību, drošību un uzlabotu mijiedarbību ātrāku darījumu dēļ. Tas arī rada zemas izmaksas darījumiem.

Attēlu kredīti: Trīsvienība

Iespējas

 • Tas atbalsta aktīvu starpķēdes darījumus, ieskaitot datus un vērtību.
 • Tas ir pilnīgi autonoms un darbojas labi decentralizētā tīklā, kur veiktspēja ir izšķirošs faktors.
 • Dapps ļauj automatizēt saturu un nodrošināt tīkla savienojumu.
 • Informācijas apmaiņa kļūst droša un uzticama.

Vietne: https://trinity.tech

Vidējs: https://medium.com/@protokoltrinity

Kategorija: Optimizācija

10. Afēlijs

Aphelion ir “revolucionāra P2P tirdzniecības platforma”. Tā ir kriptovalūtas platforma, kas uzbūvēta virs NEO blokķēdes. Tā ir decentralizēta, bez robežām un neuzticama. Aphelion mērķis ir nodrošināt vienādranga kriptogrāfisko tirdzniecību visā pasaulē, izmantojot viņu Distributed Exchange Asset Ledger (D.E.A.L) dApp. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams, lai trešā puse kontrolētu apmaiņu.

Šī pieeja arī nodrošina, ka nav augstas maksas, slēgtu darījumu, iesaldētu līdzekļu vai zādzību uzlaušanas veidā. Viss ir decentralizēts un darbojas gan ķēdē, gan pāri ķēdē. Turklāt tirdzniecības laikā iztērētie APH žetoni tiek atdoti turētājiem. Tā darbojas kā NEO / GAS partnerība.

Attēlu kredīti: Afelions

Iespējas

 • Pilnīgi decentralizēta. Starpnieki nav vajadzīgi.
 • Tā ir bez robežām. Tas nozīmē, ka ikviens to var izmantot.
 • Jaudīgs P2P tīkls ar tūlītējiem darījumiem un neuzticamu vidi, ko vada viedie līgumi.

Vietne: https://aphelion.org/

Vidējs: https://medium.com/@ianholtz

Kategorija: Apmaiņa

11. Iedarbināt AI

Efekta AI ir mūsu nākamais NEO dApp. Tas ir decentralizēts mākslīgā intelekta tīkls. Tas ir pilnībā uzbūvēts virs NEO. Tas izmanto “decentralizētu mehānisko turku”, kas pazīstams kā efekta spēks. Tas nozīmē, ka to var izmantot, lai pēc pieprasījuma atrastu cilvēku izlūkošanas darbaspēku. Darbaspēku var palielināt bez ierobežojumiem attiecībā uz lielumu un atkārtotiem uzdevumiem. Uzņēmējdarbībai tas paver jaunas robežas, jo tas ļauj efektīvi izmantot uzņēmuma resursus.

Lai padarītu visu iespējamo, tas izmanto efektu tīklu. Efekta tīkls darbojas, lai nodrošinātu tīkla pakalpojumus AI tirgū. Tīklam ir trīs fāzes. Visas šīs fāzes neprasa maksu un palīdz lietotājiem ātri augt. Arī tā degšanai tiek izmantoti NEP-5 marķieri. Trīs fāzes ir efekta spēks, efekta viedais tirgus un efekta spēks.

Attēlu kredīti: Ietekme AI

Iespējas

 • EFX marķieris darbina ekosistēmu
 • Veiciet savu darbu ar pieprasījuma pēc cilvēka izlūkošanas darbiniekiem
 • Pilnībā pielāgojams risinājums ar atkārtotiem uzdevumiem un bez lieluma ierobežojuma.

Vietnehttps://effect.ai/

Vidējs: https://medium.com/@effectai

Kategorija: apkalpošana

12. AlphaCat

AlphaCat ir Fintech balstīts blokķēdes risinājums. Tās mērķis ir sniegt uzņēmējdarbībai priekšrocības, nodrošinot tām prognozi. Tas cenšas atrisināt problēmu, kriptovalūtas ieguldījumiem izmantojot robo-konsultantus. Pašlaik platformu veido Google AI programmas dalībnieki un arī Volstrītas finanšu eksperti. Mērķis ir nodrošināt lietotājiem konkurētspēju ar vismodernākajiem tirdzniecības algoritmiem. Algoritmi izmanto arī bitu datu un mākslīgā intelekta priekšrocības.

Īsāk sakot, AlphaCat vēlas ikvienam atvieglot tirdzniecību ar kriptovalūtām. Tas padara to pieejamu, un ikviens var ieguldīt bez bailēm no nezināmā. Tas viss ir par pašreizējās tehnoloģijas izmantošanu, lai uzlabotu lietotāja tirdzniecības pieredzi.

Attēlu kredīti: AlphaCat

Iespējas

 • Nodrošina pilnīgi decentralizētu platformu, kuras pamatā ir reputācija un uzticība.
 • Tirgus vietu Robo-Advisor nodrošina Big Data un AI
 • Darbojas gan ekspertiem, gan iesācējiem.

Vietne: https://www.alphacat.io/

Vidējs: Nav

Kategorija: Fintech

13. AsuraCoin

AsuraCoin ir mūsu nākamais NEO projekts, kas piesaistīja mūsu uzmanību. Tā ir platforma, kuras mērķis ir uzlabot spēļu pasauli. Lai to izdarītu, tas nodrošina daudz iespēju, tostarp derību noteikumus, tiešraides straumēšanu, komisijas maksu un kopienas likmes.

Ne tikai tas, bet AsuraCoin strādās arī pie tā, lai auditoriju mācītu neviens cits kā pats labākais spēlētājs. Viņi analizēs labākās spēles un mācīs profesionālas stratēģijas, prasmju veidošanu, lēmumu pieņemšanu un tā tālāk.

Attēlu kredīti: Asura monēta

Iespējas

 • Platforma nodrošinās kopienas pircējus un arī ASA monētas uzvarētājiem. Vēlāk tiks rīkoti arī Pasaules kausa turnīri.
 • Derības par tiešsaistes spēlēm kļūs ērtas ar jaunajiem derību noteikumiem, kurus ieviesīs AsuraCoin.
 • Kopiena var noteikt noteikumus
 • Pilnīgi datu drošība, lai atrastos blokķēdē. Lai to izdarītu, tiek izmantota NEO blokķēdes tehnoloģija.

Vietne: https://asuracoin.io/

Vidējs: https://www.medium.com/@asuracoin

Kategorija: Spēles

14. Senno

Senno ir sentimenta analīzes platforma. Tas izmanto AI algoritmus un izplatītu noskaņojuma analīzi. Izmantojot tos, tas nodrošina biznesa inteliģences analīzi un reāllaika pūļa gudrības ekosistēmu. Tas nozīmē, ka uzņēmumiem būs vieglāk pieņemt lēmumus. Senno ir uzbūvēts virs NEO blokķēdes un ir pilnībā decentralizēts. Turklāt tas piedāvā dažādus datu analīzes veidus, izmantojot tā algoritmus.

Tas darbojas, vācot datus, kam seko datu klasifikācija un pamatanalīze. Kad tas ir izdarīts, pēc tam tiek izmantota leksiskā analīze un viedie līgumi. Visbeidzot, tā veic izplatīšanu un monetizāciju tirgū.

Attēlu kredīti: Senno

Iespējas

 • Senno izmanto mākslīgo neironu tīklu (ANN) un nodrošina datu vākšanu un analīzi par tiešraides notikumiem. Arī mašīnmācīšanās algoritms aug līdz ar mācīšanos.
 • Pilnīgi decentralizēts un atvērts avots. Ekonomikas pamatā ir NEO.
 • SENNO žetonus apbalvo ikviens, kurš atbalsta tīklu un piešķir tam pievienoto vērtību, nodrošinot skaitļošanas jaudu vai attīstības prasmes.

Vietne: https://senno.io/

Vidējs: Nav

Kategorija: AI

15. Switcheo

Switcheo ir vēl viena pārsteidzoša birža, kas izveidota virs NEO. Tas izmanto arī NEP-5 žetonus. Switcheo vislabāk ir definēts kā “Daudzķēžu decentralizēta apmaiņa”. Apmaiņa jau notiek, un jūs varat doties pārbaudīt, ko tā piedāvā. Ne tikai to, ka viņi to pārveido ar jaunām funkcijām Switcheo Exchange v 2.0 izlaišanai.

Izmantojot Switcheo, jūs varat tirgoties ar NEO, GAS, RPX, WH, IAM, TKY, & TNC. Tas nozīmē, ka platformā pašlaik var tirgot tikai NEP-5 marķierus.  

Attēlu kredīti: Switcheo

Iespējas

 • Izmantojot platformu, jūs varat uzreiz tirgoties un izņemt naudu.
 • Ar to ir saistītas zemas tirdzniecības maksas. Tāpat nav izņemšanas maksas.
 • NEP-5 žetonu tirdzniecība ir iespējama, pateicoties Switcheo dinamiskā zvana funkcijai. Tas nozīmē, ka jebkurš NEP-5 marķieris būs pieejams tirdzniecībai platformā, tiklīdz tā ICO beigsies.

Vietne: https://switcheo.network/

Vidējs: https://medium.com/switcheo

Kategorija: Apmaiņa

16. Orbis

Orbis ir unikāls projekts, kura mērķis ir uzlabot Bluetooth kopienas visā pasaulē. Tā vēlas sabiedrībai nodrošināt globālu, drošu, atvērtu un decentralizētu tīklu. To darot, tas ļauj izstrādātājiem piekļūt Bluetooth putru izstrādei. Tas nozīmē, ka to var ieviest dažādās platformās, tostarp digitālajā infrastruktūrā, datu pūļa vākšanā, IoT, sistēmu pārvaldībā un loģistikā.

Bluetooth tehnoloģija vienmēr ir noderīga tehnoloģija. Tas arī atrisina problēmu, kuru neatrisina WiFi balstītas lietotnes. Orbis vēlas to izmantot un radīt no tā brīnišķīgu pasauli.

Attēlu kredīti: Orbis

Iespējas

 • Orbis marķieris (OBT) nodrošina tīkla darbību. Tas tiek kalts, lai gan lietotne tiek izmantota. Turklāt aktīvie mezgli arī iegūst savu OBT žetonu daļu.
 • Internetam varēs piekļūt no vietējā tirgus. Tas nozīmē, ka izstrādātāji var izveidot apbrīnojamu lietotni, izmantojot tīklu, un ieviest dažādās vertikālēs, ieskaitot IoT.
 • Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, būs Obistore. Tas ir veikals, kas ir atvērts trešo pušu attīstībai un kura darbība nav atkarīga no BLE tīkla infrastruktūras.

Vietnehttps://orbismesh.com

Vidējs: Nav

Kategorija: IOT

 

17. Tilta protokols

Bridge Protocol ir projekts, kura mērķis ir izveidot jaunus standartus un rīkus KYC, uzņēmumiem un SIO. Tas nozīmē, ka tas piešķir spēku lietotājiem un organizācijām, kuru mērķis ir aizsargāt un pārvaldīt viņu slepeno informāciju. Lai to izdarītu, Bridge protokols pilnībā izmanto NEO ietvaru.

Standarti tiks izveidoti arī cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties vairākos ICO. Ideja ir izveidot balto sarakstu standartu katram lietotājam. Viņi ir ieviesuši arī tilta sertifikātus. Tas nodrošinās lietotājam pārliecību par mijiedarbību ar konkrētu pakalpojumu vai ICO.

Attēlu kredīti: Tilts

Iespējas

 • Identifikācijas blokķēdē tiks uzturētas Bridge identitātes pārvaldības sistēmā. Tas pārvaldīs arī minētās identitātes sertifikāciju, atsaukšanu un izsniegšanu.
 • Tilta sertifikāti tiks piešķirti entītijām, lai tām varētu uzticēties.
 • Nodrošina tirgu un TOLL žetonus, lai piekļūtu attīstības iespējām, ICO veidnēm, juridiskiem līgumiem un tā tālāk.

Vietnehttps://www.bridgeprotocol.io/

Vidējs: https://medium.com/@bridgeprotocol

Kategorija: Identifikācija

 

18. Phatsma

Phatsma ir satura izplatīšanas platforma. Tas ir ātrs, drošs un decentralizēts. Projekts lielā mērā balstās uz Phantasma protokolu. Protokols nodrošina satura veidotājus ar autortiesībām aizsargāta materiāla izplatīšanai, baidoties no zādzības. Turklāt platforma ir pilnīgi droša, pasargājot jūsu smago darbu no uzlaušanas vai informācijas noplūdes.

Izmantojot decentralizētu platformu, ieņēmumi, kas satura veidotājiem netiek dalīti nevienam starpniekam. Ne tikai tas, ka saturs netiks bloķēts, jo tas atrodas decentralizētajā platformā. Kopumā lieliska iniciatīva ar uzlabotu drošību un privātumu.

Attēlu kredīti: Phatsma

Iespējas

 • Tas darbojas uz blokķēdes. Tas arī ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt viņu saturu.
 • Šifrēšanas seifa adresi izmanto arī aktīvu īpašumtiesību pārvaldībai. Saturs tiek glabāts tā, lai tam piekļūtu tikai jūs.
 • Saturs ir šifrēts, un to nevar nozagt neviens cits.
 • Blokķēdi izmanto arī uzglabāšanai, un viedie līgumi to darbina.

Vietne: https://phantasma.io/

Vidējs: Nav.

Kategorija: Tirgus laukums

19. Tors

Thor ir koncertu ekonomika, kas pilnībā balstīta uz NEO. Ārštata tirgus ir liels, un tam ir nepieciešams bloku ķēdes risinājums. Tur nonāk Thor. Tas darbojas pēc pieprasījuma strādājošiem uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem un dod viņiem iespēju izmantot blokķēdes tehnoloģijas spēku. Viņi sauc darbuzņēmējus par “Brīvības darbiniekiem”.

Līgumos priekšrocības ietver ieguvumus veselībai, tūlītēju atalgojumu, pensijas uzkrājumus un tā tālāk. Arī pensijas uzkrājumi tiek automatizēti. Arī bizness varēs pārvaldīt savus darbiniekus un ietaupīt naudu. Viņi var izmantot lētākas maksājumu apstrādes priekšrocības, vienotu maksājumu infrastruktūru un galu galā viņiem būs laimīgi darbuzņēmēji, kas strādā viņu labā ilgtermiņa attiecībās.

Attēlu kredīti: Thor

Iespējas

 • Thor ir koncertu ekonomika, kas darbojas gan ārštata darbiniekiem, gan biznesam. Tas pilnībā atrodas blokķēdē.
 • Ārštata darbinieki saņem daudz priekšrocību, tostarp veselības pabalstus, pensijas uzkrājumus utt.
 • Bizness var arī ietaupīt naudu, izmantojot Thor.

Vietne: https://www.thortoken.com/

Vidējs: https://medium.com/thorco

Kategorija: Tirgus laukums

20. MyWish

MyWish ir gudrs līgumu veidotājs. Tam nav nepieciešama nekāda kodēšana. Un tā ir fantastiska platforma. Daudzi lietotāji vēlas izmantot blokķēdes priekšrocības, bet nav aprīkoti ar kodēšanas prasmēm, lai izveidotu viedus līgumus. Šeit ienāk MyWish.

Lai izmantotu lietotni, jums jāaizpilda veidlapas lauki un jāveic maksājums. Pēc tam jums vienkārši jāveic maksājums, lai to izvietotu blokķēdē. Tagad jūs saņemsiet kontakta adresi, kuru varēsit sākt izmantot uzreiz.

Attēlu kredīti: MyWish

Iespējas

 • ICO vajadzībām varat izveidot pūļa pārdošanas līgumu.
 • Izveidojiet savu simbolisko kontaktu un izmantojiet to savā projektā izplatīšanai un pūļa pārdošanai.
 • Jūs varat iestatīt atlikto maksājumu.
 • Atbalsts zaudēja galveno līgumu.

Vietnehttps://mywish.io/

Vidējs: https://medium.com/@VladimirTikhomirov

Kategorija: Apkalpošana

21. Mēness gaisma

Moonlight ir personāla atlases platforma, kas ir pilnībā uzbūvēta virs NEO blokķēdes. Saskaņā ar tīmekļa vietni tas ir gudras ekonomikas darbaspēks. Mēness gaisma mēģina atrisināt talantu iegūšanas un viņu barošanas problēmu. Lai pārliecinātos, ka spēle darbojas, blokķēde izmanto spēļu algoritmu, kura pamatā ir viedie līgumi. Uzņēmums var iestatīt prasmju kopumu, kas nepieciešams viedām vienošanām, un automatizēt pieņemšanas procesu.

Attēlu kredīti: Mēness gaisma

Iespējas

 • Blokķēde veic resursu identifikāciju un nodrošina pareizu talantu darbam.
 • Neuzticami atsākumi ir daļa no ekosistēmas, kas atvieglo CV pārbaudi.
 • Projekta kopfinansējumu var veikt arī, lai uzlabotu projekta veiksmes iespējas.
 • Tiek nodrošināta arī naudas pārskaitīšana.

Vietnehttps://moonlight.io/

Vidējs: https://medium.com/moonlight-io

Kategorija: Tirgus laukums

22. Neonameserver (NNS)

NNS ir unikāls projekts. Tās mērķis ir nodrošināt veidu, kā lietotājs var nosaukt vārdu sistēmu. Tātad, ko tas dara? Tas vienkāršo viedo līgumu jaucējkrāna un seifa adreses ražošanu. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot seifa adresi, kuru varat atcerēties. Lai to izdarītu, tā izmantos NEO pakalpojumu ar nepieciešamo funkcionalitāti. To darot, lietotāji varēs ātri nosūtīt aktīvus uz citām adresēm, vienkārši ierakstot vārdu vai frāzi.

Pašlaik tā mērķis ir atrisināt problēmu tikai ar NEO adresēm vai NEO viedajiem līgumiem. Tomēr nākotnē tas lēnām paplašināsies līdz citiem blokķēdēm.

Attēlu kredīti: neonameserver

Iespējas

 • NNS ir daudz lietojuma gadījumu. To var izmantot, lai atcerētos sarežģītas lietas ar vienkāršiem vārdiem.
 • Jūs varat atcerēties publiskās adreses, vairākus failu nosaukumus un tā tālāk.
 • Turklāt jūs varat viegli nosūtīt žetonus, izmantojot to.

Vietne: https://neons.name/

Vidējs: https://medium.com/neweconolab

Kategorija: Apkalpošana

23. Stāstījums

Stāstījums ir satura ekonomika, kas darbojas kā sociālo mediju tīkls. Šajā tīklā 85% no ieņēmumiem tiks dalīti ar satura veidotājiem vai ikvienu citu, kurš piešķir vērtību tīklam. Tas nozīmē, ka satura veidotāji, kas nopelna iespējas, ir bezgalīgi. Tīkls nepārtraukti uzraudzīs centienus un darbības, kā arī to, kā tas ietekmē tīkla ekonomiku. Kad tas izdarīts, tas apbalvo ieguldītāju un arī uzlabo viņu reputāciju. Izmantojot blokķēdi, veidotāji var radīt materiālus aktīvus un radīt lielāku vērtību no sava darba.

Attēlu kredīti: stāstījums

Iespējas

 • Izveidojiet sev zīmolu un pastāstiet stāstus, kas savieno auditoriju.
 • Lietotāji saņems savus žurnālus ievietošanai.
 • Satura veidotāji var arī iesniegt ar nišu saistītu saturu un parādīt sevi kā ekspertus šajā jomā.
 • Tā ir taisnīga sistēma, kurā kvalitāte nosaka vērtību.

Vietne: https://www.narrative.network/

Vidējs: https://medium.com/narrativenetwork

Kategorija: Tirgus laukums

24. Impulsi

Impulsify ir mūzikas platforma, kas izveidota blokķēdē. Platformas galvenais mērķis ir radīt radītājiem un mūzikas faniem visaugstāko kontroli. Mūzikas uzņēmēji tagad var dalīties savā radošajā balsī un veidot zīmolu ap sevi. Blokķēdes izmantošana nodrošina to, ka neviens nekontrolē tīklu. Tas ir brīvi plūstošs tīkls, kur tas ir uzbūvēts virs NEO blokķēdes.

Lai nodrošinātu aktīvu plūsmu, tiks izmantots IMU marķieris. Tas ir NEP5 standarta lietderības marķieris, un tāpēc tas ir pilnīgi droši lietojams. Apbalvojumi un maksājumi tiks veikti ar IMU. Lietotāji var arī izmantot viedos līgumus, lai automatizētu lielāko daļu informācijas.

 

Attēlu kredīti: impulss

Iespējas

 • Tas atrisina jautājumu ar centralizāciju.
 • Neviens nevar bloķēt saturu.
 • Satura zagšana kļūs gandrīz neiespējama.
 • Sasniedziet globālo auditoriju bez jebkāda starppakalpojuma.
 • Padariet mūziku gudrāku, kopīgi finansējot, atbalstot vai atklājot jaunu mūziku.

Vietnehttps://imusify.com/

Vidējs: https://medium.com/imusify

Kategorija: Tirgus laukums

 

25. Spotkoins

Spotcoin ir platforma, kuras mērķis ir atrisināt problēmas, kas saistītas ar digitālajām valūtām. Tā var būt vai nu likviditāte, vai tieša piekļuve. Tādējādi ikviens var izmantot digitālās valūtas, nedomājot divreiz. Viņi arī nodarbojās ar ieguves darbībām un tagad ir pilnībā uzbūvējuši automatizētu digitālo valūtas maiņu.

Projekta centrā ir Spotcore. Tas apstrādā visus platformas aspektus, ieskaitot biržas integrāciju, maksājumu sistēmu, kalnrūpniecības operācijas un ārpusbiržas tirgu.

Attēlu kredīti: Spotcoin

Iespējas

 • SpotCoin piedāvā ārpusbiržas tirgu. Tas ir veids, kā lietotājiem sniegt dažādus pakalpojumus attiecībā uz likviditāti un tirdzniecību.
 • Apmaiņa no fiat uz digitālo valūtu vai otrādi
 • Lietotāji var rakt monētu, ja vēlas.
 • Atbalsta mazumtirdzniecības maksājumus, kas pazīstami kā Spotpay

Vietne: https://spotcoin.com/

Vidējs: https://spotcoin.com/

Kategorija: Fintech

 

26. FTW

FTW mērķis ir izveidot blokķēdes loteriju, kas darbojas visā pasaulē. Tas nozīmē, ka ikviens var spēlēt loteriju no jebkuras vietas, kad vēlas. Dodot iespēju to darīt, tas izmaina loterijas darbību. Tas arī padara visu caurspīdīgu un izsekojamu. Vēl viens ieguvums ir tas, kā tas uzlabo mērogojamību. Tagad miljoniem lietotāju var rīkot loteriju bez jebkādām problēmām.

Vieds līgums un NEO blokķēde to pilnībā baro. FTW NEP-5 marķieris ir izveidots, lai apstrādātu darījumus infrastruktūrā.

Attēlu kredīti: FTW

Iespējas

 • FTW ļaus piedalīties pasaules loterijā
 • Pilnīgi caurspīdīgs, kas novērš nepareizas spēles
 • Ātri darījumi nozīmē, ka lietotājiem nav jāgaida viņu laimesta summa.

Vietne: https://www.ftwcoin.io/

Vidējs: Nav

Kategorija: Spēles

 

27. Epenex

Epenex ir tirdzniecības platforma, kas veidota virs NEO blokķēdes. Tas mēģina atrisināt digitālo aktīvu tirdzniecības globālo problēmu. Veidojot virs NEO blokķēdes, tas padara to vairāk izlūkošanas, sūdzību, droša un pārredzama. Tas samazinās arī noziegumus, kas notiek nepareizas kriptovalūtas lietošanas dēļ.

Attēlu kredīti: Epenex

Iespējas

 • Piedāvā lietotāja aktīvu drošību.
 • Starpniecības pakalpojumu sistēma ir taisnīga un pārredzama
 • Epenex var tirgot arī citus aktīvu veidus, izņemot digitālos aktīvus
 • Piedāvā vairāku platformu datu meklēšanu

Vietne: https://epnex.io/

Vidējs: https://medium.com/@epiphany.blockchain

Kategorija: Apmaiņa

 

28. Treatail

Treatail ir gudrs iepirkšanās risinājums, kas lietotājiem ļauj izmantot viņu radīto datu priekšrocības. Tas rada personalizētu iepirkšanās pieredzi, kuras pamatā ir jūsu dati. Lai to darbinātu, tiek izmantota NEO blokķēde. Pašlaik viņi strādā pie Treatail viedajiem līgumiem un NEP5 marķiera, kas pazīstams kā TTL. Darbos ir arī aktīvu pārvaldība, REST API, pamata starpprogrammatūras izveide.

Attēlu kredīti: Treatail

Iespējas

 • Iepērcieties jebkurā vietā un laikā
 • Pilnībā pielāgota pieredze balstās uz jūsu datiem
 • Jūs varat izveidot savu darījumu un saņemt brīdinājumu.
 • Tas ir drošs un drošs.

Vietnehttp://www.treatail.com/

Vidējs: Nav

Kategorija: e-komercija

 

29. QLC ķēde

QlcChain ir publiska tīkla kā pakalpojuma ķēde. Tas ir pilnībā decentralizēts, kas nozīmē, ka ikviens to var izmantot un izmantot. Mērķis ir sniegt tīkla pakalpojumus ikvienam. Tas darbosies, izmantojot tīklus, kurus neizmanto lielākā daļa cilvēku visā pasaulē. Arī centralizācija var radīt problēmas saistībā ar tīkla pakalpojumiem.

Izmantojot QLC ķēdi, lielāko daļu tīkla problēmu var atrisināt, izmantojot blokķēdi. Tas radīs ilgtspējīgu tīklu, kas nodrošinās tīklu kā pakalpojumu.

Iespējas

 • Reģistrējiet jebkuru tīkla ierīci blokķēdē jeb QLC Chain.
 • QLC ir izplatīta virsgrāmata ar viedajiem līgumiem. Tas nozīmē automatizēto uzdevumu vieglu izpildi.
 • QLC marķieris darbinās visu ekosistēmu

Vietne: https://qlcchain.org/

Vidējs: https://medium.com/qlc-chain

Kategorija: Decentralizēts tīkls

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me