Pārskats: kas ir Kodak Blockchain?

Kodak ir bijis populārs ar lietu, ko viņi mīlēja darīt. Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Kodak radošo labāko tehnoloģiju. Viņi izveidoja apbrīnojamo filmu biznesu un arī nolīga labākos inženierus, lai izstrādātu patentus, kas var mainīt pasauli.

Tomēr viņi krīt lēnām, kad 2012. gadā pieteica bankrotu.

No turienes mēs esam gājuši garu ceļu.

Tātad, kas ir Kodak bloku ķēde?

Jaunās ziņas ir tādas, ka Kodak pagriežas uz blokķēdi. 130 gadus vecais lēnām pagriezās uz blokķēdi un uzņēma lielāko azartu. Šeit parādījās “Kodak blockchain”.

Sabiedrības reakcija vienmēr bija atšķirīga. Tomēr daudzi eksperti bija neizpratnē un sāka uzdot jautājumus par šo lēmumu. Savukārt akciju turētāji un investori bija diezgan satraukti, redzot izmaiņas. Tiklīdz nāca paziņojums, akciju cenas dubultojās.

Iepazīstieties ar Kodak digitālo monētu – KODAKCoin

Tieši pēc galvenā paziņojuma Kodak nāca klajā un nosauca savu digitālo monētu par “KODAKcoin”. The monēta ir digitāla valūta un tiek pārdota kā valūta, kas aģentūrām un fotogrāfiem palīdzēs labāk kontrolēt attēla tiesības. To sauc arī par kriptovalūtu, kas vērsta uz fotoattēlu.

Fotogrāfi KODAKCoin izmantos kā valūtu, ko izmantot Koda gaidāmajā blokķēdē. Tas darbosies kā “apmaiņas līdzeklis”.

Kodak izpilddirektors Džefs Klārks ir ārkārtīgi pozitīvi noskaņots pret viņu soli. Viņš pievienoja,

Daudziem tehnoloģiju industrijā “blokķēde” un “kriptonauda” ir aktuāli vārdi, taču fotogrāfiem, kuri jau sen ir cīnījušies, lai apliecinātu kontroli pār savu darbu un to, kā tas tiek izmantots, šie modinātājvārdi ir atslēgas, lai atrisinātu to, kas šķita neatrisināma problēma. . Kodak vienmēr ir centies demokratizēt fotogrāfiju un padarīt licencēšanu taisnīgu pret māksliniekiem.

KODAKCoin it kā darbosies tiesību pārvaldības platforma KodakOne. Platforma palīdzēs fotogrāfiem pārvaldīt savus digitālos aktīvus, izmantojot blokķēdes iespējas.

Vai KODAKCoin ir pārāk labs, lai būtu patiess?


Kodak mērķis ir atrisināt vienu no lielākajām radošās industrijas problēmām, t.i., autortiesības. Materiālās zādzības un autortiesību pārkāpumi ir izplatīta parādība mūsdienu mediju pasaulē. Gan maziem, gan lieliem spēlētājiem ir gandrīz neiespējami izsekot visiem autortiesību pārkāpumiem, kas notiek visā pasaulē. Savienojot digitālās tiesības ar blokķēdi, izdevējiem būs vieglāk pārvaldīt savu intelektuālo īpašumu. Tas darbosies, saistot radītāja IP adresi ar licencēto attēlu. Blokķēdē tiks izmantoti arī roboti. Ja rāpuļprogrammas robots atklāj kādu ar citu IP adresi un bez pienācīgas atļaujas attēla lietošanai, tas īpašnieku trauksīs par situāciju.

Tomēr tirgus noskaņojums pret Kodak ir skeptisks. Daudzi eksperti uzmin, kā Kodak izmanto blokķēdes karti, lai iegūtu ātrāku ieguvumu. Tas var būt tikai viens pēdējais grāvja mēģinājums glābt uzņēmumu.

KodakOne, attēlu pārvaldības platforma darbosies arī kā licencēšanas platforma. Tas palīdzēs fotogrāfiem pārdot savus darbus.

Iepazīstieties ar viņu otro kriptovalūtas produktu: The Kodak KashMiner

Kodaks neapstājās tikai tur. Viņi arī izlaida savu Kodak KashMiner, kuru acīmredzot var tikai iznomāt. Iekārta tiek rādīta pat CES 2018. Tas maksās jums tikai 3400 USD.

Nomas programma ir paredzēta kriptovalūtas kalnračiem, kuri nevēlas pārdzīvot visas grūtības, lai izveidotu pareizu kalnraču platformu. Kad esat izīrējis, to varat izmantot divus gadus. Ne tikai tas, ka jums būs jānodod 50% peļņas Kalifornijas Spotlite Energy Systems. Šis uzņēmums licencē Kodak zīmolu, izmantojot “Kodak Blockchain Project”.

Vai ar to pietiks, lai glābtu Kodak nākotni?

Blockchain ir devis uzņēmumiem otro iespēju izdzīvot konkurences tirgū. Gandrīz visi vēlas pāriet uz blockchain bandwagon. Visa KodakOne un Kodak blockchain ideja izskatās daudzsološa. Fotogrāfu attēlu aizsardzība nekad nav bijusi tik vienkārša, un šķiet, ka ar blokķēdi tas ir iespējams. Fotogrāfi varēs arī izmantot digitālo valūtu KODAKcoin, lai darbinātu savu digitālo attēlu pārvaldības sistēmu KodakOne.

Tātad, ko jūs domājat par Kodak bloku ķēdi? Vai tas izdosies? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Vai vēlaties izlasīt kaut ko līdzīgu? Pārbaudiet Riot Blockchain.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain tehnoloģiju? Pārbaudiet mūsu ceļvedi iesācējiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map