Saraksts ar 50 lielākajiem uzņēmumiem, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Ar blockchain popularitāti daudzi uzņēmumi ir sākuši izmantot blockchain tehnoloģiju. Un kāpēc viņi to nedarītu? Blockchain ir potenciāls daudz ko celt uz galda. Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot blokķēdi dažādos lietošanas gadījumos, piemēram, piegādes ķēdē, veselības aprūpē, valdībā, apdrošināšanā, bankās, nekustamajā īpašumā un daudzos citos gadījumos.

Lai gan sākotnēji blokķēde tika uzskatīta par piemērotu tikai banku sektoriem, tā ir sākusi traucēt arī citas nozares. Tātad, tagad mums ir daudz risinājumu, kas ir izmēģinājuma fāzē vai jau tiek izmantoti uzņēmumā.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain kurss

50 labākie uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Vai jūs domājat, kuras firmas izmanto blokķēdi? Jums nav jāmeklē tālāk, jo mums ir saraksts ar 50 uzņēmumiem, kuri daudzos veidos izmanto blokķēdi. Apskatīsim, kādi ir šie uzņēmumi!

Banka un finanses

 • BBVA

BBVA ir viens no uzņēmumiem ar blokķēdes tehnoloģiju, kas to izmanto banku sektoram. Red Electrica Corporation un BBVA nesen pabeidza sindicēto aizdevumu, izmantojot šo brīnišķīgo tehnoloģiju. Acīmredzot MUFG, BNP Paribas un BBVA piešķīra darījumu 150 miljonu eiro apmērā. Vēl jo vairāk, aizdevums sasniedza rekordaugstu ātrumu no BBVA blockchain platformas.

Pašlaik uzņēmums ir vairāk nekā optimistisks par tehnoloģiju izmantošanu arī turpmākajos projektos.

 • Intesa Sanpaolo

Banca Intesa Sanpaolo – itāļu banku konglomerāts izmanto blockchain tehnoloģiju tirdzniecības datu apstiprināšanai. Deloitte, Eternity Wall un banka nesen sāka izmēģināt tehnoloģiju. Vēl jo vairāk, viņi izmanto OpenTimestamps protokolu, kas sistēmas darbināšanai izmanto Bitcoin.

Jebkurā gadījumā galvenais tehnoloģija ir Pīters Tods no Bitcoin. Pārejam uz uzņēmumiem ar blokķēdes tehnoloģiju nākamajā daļā.

 • Barclays

Lielbritānijas otrā lielākā banka ir Barclays un viens no uzņēmumiem ar blockchain tehnoloģiju. Patiesībā viņi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai pilnveidotu līdzekļu pārskaitījumus un KYC (Know-Your-Client) procesus. Vēl jo vairāk, viņi pat iesniedza patentus pret šīm divām funkcijām, tāpēc ir viegli pateikt, ka viņi noteikti strādā pie tehnoloģijas.

 • HSBC

Banka HSBC plāno uz blockchain balstītu platformu līdz 2020. gada marta beigām. Vēl jo vairāk, viņi pāriet no tradicionālajiem papīra dokumentiem uz pilnībā digitālu un decentralizētu Vault platformu. Tādējādi viņu investori tagad beidzot var reāllaikā izsekot viņu naudai. Vēl jo vairāk, tam būs arī privātas funkcijas.

Pārejam uz uzņēmumiem ar blokķēdes tehnoloģiju nākamajā daļā.

 • Visa

Visa ir viens no uzņēmumiem ar blokķēdes tehnoloģiju, kas nišā ir gājis tālu. Iepriekš 2016. gadā viņi ieviesa blokķēdes platformu, kas nodarbotos ar maksājumu pakalpojumiem starp uzņēmumiem.

Tomēr viņiem bija vajadzīgs laiks, lai projekts būtu dzīvs. Līdz 2019. gada beigām viņi vēlējās aptvert 90 tirgus, kuros uzņēmumi var veikt maksājumus.


Interesanti, kā šie uzņēmumi izmanto Blockchain? Iet cauri Blockchain biznesa stratēģijai un gatavojieties sākt ar Blockchain.

Piegādes ķēde

 • De Alus

DE Beers ir vēl viens no uzņēmumiem, kas piegādes ķēdē izmanto blokķēdi. Lai palīdzētu regulēt piegādes ķēdes pārvaldības sistēmu, viņi nāca klajā ar blokķēdes platformu ar nosaukumu Tracr. Turklāt šajā platformā jūs varat izsekot jebkura izmēra dimantiem no ieguves vietas līdz mazumtirdzniecības veikalam.

Tas faktiski ir lielisks veids, kā pierādīt, ka dimanti, kas nāk no DeBeers, ir 100% reāli.

 • Unilever

Unilever ir arī uzņēmumos, kas piegādes ķēdes sarakstā izmanto blokķēdi. Patiesībā Unilever pašlaik izmanto tehnoloģiju, lai pārvaldītu savu tējas industriju. Ar tehnoloģiju palīdzību viņi izsekos visiem darījumiem piegādes ķēdē.

Vēl jo vairāk, viņi var arī izsekot piegādātājiem, lai katrā solī saglabātu kvalitāti.

 • Walmart

Walmart ir bijis blockchain entuziasts ļoti ilgu laiku. Patiesībā uzņēmums piegādes ķēdes procesa dublēšanai izmanto IBM piegādes ķēdes tehnoloģiju – Hyperledger Fabric platformu. Turklāt viņi arī plāno izsekot savus ēdienus tieši no lauksaimniekiem un piedāvāt klientiem pārbaudīt izcelsmi, pirms viņi pērk priekšmetus.

 • Anheuser Busch InBev

Anheuser Busch InBev ir viens no lielākajiem alus ražotājiem, kas piegādes ķēdē izmanto blokķēdi. Kopā ar BanQu viņi vēlas palielināt savu sistēmu vispārējo pārredzamību. Jebkurā gadījumā tas faktiski izsekos un palielinās viņu Cassava kultūru ķēdes pārredzamību. Tādējādi tas arī ļaus vairāk nekā 2000 lauksaimniekiem Zambijā.

 • Ford

Ford ir vēl viena populāra kompānija, kas izmanto unikālas tehnoloģijas. Patiesībā IBM strādā ar viņiem, un viņi kopā plāno izsekot tā izejvielām, piemēram, kobaltu no piegādātājiem. Viņi vēlas pārliecināties, ka viņi iegūst autentisku produktu, lai saglabātu to kvalitāti. Tiklīdz kobalts tiks iegūts, viņi uzkāps uz virsgrāmatas, un Ford varēs izsekot, no kurienes tas notiek.

Lasiet arī: Private vs Public Blockchain: Kurš ir labāks?

Veselības aprūpe

 • Mainīt veselības aprūpi

Change Healthcare ir viens no lielajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Patiesībā viņi strādā pie inteliģentā veselības aprūpes tīkla ™, kas tā darbināšanai izmanto Hyperledger Fabric. Jebkurā gadījumā platforma viņiem palīdzēs reāllaikā pārvaldīt pacientu prasības un prasības statusu. Tādējādi sistēma var viegli pārbaudīt, attīstīt un veicināt lietotāju uzticēšanos.

 • FDA

FDA strādā arī pie veselības aprūpes risinājumiem, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Rezultātā viņi pašlaik izmanto Hyperledger, lai darbinātu platformu, kas nodrošinātu veselības aprūpes datus. Bet kāpēc gan? Nu, pacientiem ir ļoti maz kontroles, kad runa ir par viņu konfidenciālo informāciju. Bet ar šīs platformas palīdzību viņi var aizsargāt klīniskos pētījumus, genomiskos datus un pat elektroniskos medicīniskos ierakstus (EMR)..

Lasiet arī: izmantojiet Blockchain gadījumus un lietojumus veselības aprūpē

 • DHL

DHL ir vēl viens no lielajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Kopā ar Accenture viņi izstrādā koncepcijas pierādījumu, kas farmaceitiskos preparātus izsekotu no izcelsmes vietas līdz patērētājam. Tā rezultātā uzņēmumi beidzot var atbrīvoties no jebkādām problēmām, kas saistītas ar narkotiku viltošanu vai viltojumiem, ar kurām saskaras katru dienu.

 • Slimību kontroles un profilakses centri

Slimību kontroles un profilakses uzņēmums ir šeit, lai izmantotu jaunas tehnoloģijas, lai uzlabotu Amerikas pilsoņu vispārējo veselību. Tāpēc viņi strādā ar IBM, lai izstrādātu šifrētu virsgrāmatu sistēmu, kas palīdzētu viņiem reģistrēt visus elektroniskos veselības ierakstus (EHR), nekad neapdraudot nekādu drošību.

 • Pfizer

Pfizer ir vēl viens no lielajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Biogen un Pfizer vadītā organizācija Klīniskā piegādes blokķēdes darba grupa (CSBWG) tikko aizpildīja koncepcijas pierādījumu reģistru izsekošanai un farmaceitisko produktu digitālā krājuma pārvaldībai.

Patiesībā grupa nāk arī ar citiem spēlētājiem, piemēram, GlaxoSmithKline, Merck, AstraZeneca un Deloitte.

Lasīt tūlīt: kāda ir atšķirība starp blokķēdi un izplatīto virsgrāmatu?

Apdrošināšana

 • AIA grupa

AIA Group ir arī viena no lielajām kompānijām, kas izmanto blockchain apdrošināšanas vajadzībām. Patiesībā uzņēmums uzsāka banku apdrošināšanas risinājumu projektu ar citām partneru bankām. Šī platforma izmantos blokķēdes spēku un palīdzēs reāllaikā drošā kanālā kopīgot dokumentācijas un politikas datus.

Pēc viņu domām, tas ir unikāls risinājums tirgū.

 • MetLife

Vēl viens no lielajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, ir MetLife. Patiesībā LumenLab ir MetLife Singapūrā bāzēts inkubatoru uzņēmums, un viņi sadarbojas ar NTUC Income un Singapore Press Holdings (SPH), lai izveidotu Lifechain.

Izmantojot šo platformu, jūs varat palīdzēt saviem mīļajiem noteikt, vai mirušajam ir bijusi apdrošināšana, vai nē, un, kad tas ir nepieciešams, tas automātiski iesniegs apdrošināšanas atlīdzību.

 • Piesardzīgs finanšu

Prudential Financial ir viens no valsts uzņēmumiem, kas apdrošināšanai izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums plāno izmantot tehnoloģiju, lai nodrošinātu, ka apdrošināšanā netiek veiktas krāpnieciskas darbības, un visi klienti saņem labāku servisu un bez problēmām var pierādīt savas dokumentācijas..

Jebkurā gadījumā uzņēmums strādās arī ar citām apdrošināšanas sabiedrībām, lai izstrādātu risinājumu. Jebkurā gadījumā tas strādā arī pie platformas, kas var piedāvāt pirkt un pārdot preces, izsekojot kopā ar apdrošināšanas pieteikumiem tajā pašā platformā..

 • AIG

Uzņēmums American International Group jeb AIG ir viens no publiskajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Šobrīd viņi ir sadarbības partneri ar International Business Machines Corp, lai izstrādātu viedu apdrošināšanas platformu. Ar platformas palīdzību viņi beidzot var aptvert visas sarežģītās starptautiskās apdrošināšanas problēmas.

 • Aegon

Aegon ir arī to valsts uzņēmumu sarakstā, kuri izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Patiesībā tie ir daļa no iniciatīvas B3i, kas izmanto R3 Corda platforma, lai dublētu viņu apdrošināšanas platformu. Turklāt grupā ir arī četrpadsmit apdrošinātāji un pārapdrošinātāji.

Jebkurā gadījumā risinājums spēj apstrādāt visu apdrošināšanas vai pārapdrošināšanas procesu slodzi no vienas vietas.

Izlasiet mūsu iepriekšējo emuāru, lai uzzinātu, kā ieviest Blockchain.

Enerģija

 • Apvalks

Shell ir viens no enerģijas uzņēmumiem, kas enerģētikas nozarē izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Kopā ar Sinochem Energy Technology Co Ltd un Macquarie Shell plāno izmantot blokķēdi jēlnaftas tirdzniecībai.

Vēl jo vairāk, viņi jau iepriekš ir izpētījuši tehnoloģiju naftas rūpniecībā. Jebkurā gadījumā ar platformas palīdzību ir viegli izsekot produktiem, kā arī veicināt pārredzamību un novērst krāpšanu.

 • Siemens

Siemens ir arī vēl viens uzņēmums, kas iegulda enerģijas blokķēdē. Vēl jo vairāk, uzņēmums nesen paziņoja, ka vēlas ieviest inovācijas enerģētikas nozarē. Jebkurā gadījumā viņi plāno paplašināt risinājumu arī enerģijas ražošanas pakalpojumiem.

Ar to viņi plāno izveidot ilgtspējīgākas enerģijas sistēmas.

 • TenneT

Pieprasījums pēc elektroenerģijas pieaug, taču piedāvājums joprojām ir ļoti zems. Tā rezultātā patērētājiem ir grūti nepārtraukti piegādāt strāvu. TenneT ir viens no enerģijas uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums plāno izmantot Hyperledger audums lai izsekotu elektroenerģijas izmantošanu.

Tas piedāvā arī risinājumu, izmantojot uzkrāto enerģiju pieprasījuma deficīta dublēšanai.

 • Abū Dabī Nacionālā naftas kompānija

ADNOC jeb Abū Dabī Nacionālā naftas kompānija ir vēl viens papildinājums enerģētikas uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju sarakstu. Patiesībā viņi izmanto tehnoloģiju, lai palielinātu pārredzamību visos uzņēmumos, un galu galā paplašināsies līdz piegādes ķēdes pārvaldībai.

 • Čīles Nacionālā enerģētikas komisija

Čīles Nacionālā enerģētikas komisija visu savu enerģētikas nozaru datu reģistrēšanai izmantos Ethereum balstītu tīklu. Tā kā enerģētikas nozarē ir daudz neatbilstību, būs prātīgāk iegūt nemainīgu ierakstu, ko neviens nevar mainīt.

Tomēr viņi vairāk nekā vēlas izmantot publisko Ethereum platformu.

Tirdzniecība

 • Mizuho

Mizuho ir lielajos uzņēmumos, kas izmanto blockchain tehnoloģiju sarakstu tirdzniecības nozarē. Patiesībā banka savu pirmo tirdzniecības finanšu darījumu pabeidza ar lielāku precizitāti. Pēc viņu domām, viņiem nav nācies saskarties ar jautājumiem, kas platformā koplieto konfidenciālus datus un dokumentus ar citām pusēm.

Jebkurā gadījumā viņi plāno turpināt izmantot platformu arī nākotnē.

 • ANZ

ANZ ir viena no lielajām kompānijām, kas izmanto arī blokķēdes tehnoloģiju. Kopā ar pārējiem 6 biedriem uzņēmums izveidoja konsorciju tirdzniecības nozarēm. Jebkurā gadījumā Honkongas monetārā pārvalde līdz šim vada projektu, un mērķis ir apstrādāt katru dokumentu un padarīt tos digitālus. Turklāt platforma plāno atbrīvoties arī no visiem dublētiem datiem un jebkuram dokumentam sniegt tikai vienu patiesu informāciju.

 • Scotiabank

Scotiabank izmanto Alphapoint platformu tirdzniecības nozarei. Lai gan viņi jau izsūta izmēģinājuma tirdzniecības dokumentus, lai pārbaudītu platformas darbību. Pašlaik tie joprojām turpinās, tāpēc var droši teikt, ka projekts paveica labu darbu. Projekts palīdzēs jums digitalizēt savus aktīvus, pārvaldīt tirdzniecības dokumentus un daudz ko citu.

 • SEB

SEB ir arī tirdzniecības nišā ar blokķēdi. Turklāt viņi izmanto CGI platformu Trade360, lai apstrādātu visus savus noteikumus un darījumus. Vislabāk ir tas, ka platforma pilnībā spēj apstrādāt tirdzniecības finanšu aspektus un piedāvā arī stabilu arhitektūru.

 • Ķīnas Tautas banka

Ķīnas Tautas banka meklē blokķēdes risinājumus tirdzniecības biznesa labā. Jebkurā gadījumā platformai, pie kuras viņi strādā, būs ekosistēma, kurā uzņēmumi var ērti iesaistīties pārrobežu tirdzniecībā Honkongā, Makao līča apgabalā un Guangdong.

IoT

 • Maersk

Kopā ar IBM Maersk strādā ar blokķēdes tehnoloģiju, lai pilnveidotu to piegādes ķēdes pārvaldību. Bet, lai to izdarītu, viņi izmanto uz blockchain balstītas IoT sistēmas, lai platformā iegūtu pārredzamību. Izmantojot IoT ierīces, katrs process būs tiešsaistē un savienots ar platformu. Tātad būs viegli izsekot viņu apstākļiem.

 • Sadraudzības banka

Vēl viens foršs piemērs IoT blokķēdes sektorā ir sadraudzības banka. Viņi izmanto izplatīto virsgrāmatu, lai atbrīvotos no diviem galvenajiem globālās tirdzniecības un aktīvu koplietošanas jautājumiem. Jebkurā gadījumā IoT integrācija blokķēdes sistēmā palīdz viņiem reāllaikā izsekot visiem globālās tirdzniecības procesiem.

Pārbaudīsim, kurš nākamajā blokā izmanto blokķēdi!

 • Van Dorps

Van Dorps arī izmanto tehnoloģiju IoT nozarē. Patiesībā viņi sadarbojas ar Timeseries, lai sāktu viedās mājas projektu, kur katra viedās mājas ierīce tiks savienota ar blokķēdes platformu.

Tā kā blokķēde ir nodrošināta, viedās mājas ierīcēm būtu pilnīga drošība, vienlaikus sazinoties savā starpā.

 • Viedā elektroenerģijas alianse

Vēl viens lielisks risinājums IoT nozarē ir projekts, ar kuru strādā SEPA. Izmantojot IoT ierīces un blokķēdi, viņi plāno nostiprināt strāvu un piedāvāt tīru enerģiju izglītībai, pētniecībai un daudzām citām. Būtībā, tā kā IoT ierīces ir neaizsargātas, tās izmanto tehnoloģiju, lai to nodrošinātu.

 • Makesons

Šis IoT balstītais projekts ir paredzēts arī veselības aprūpes nozarei. MediLedger risinājums ietver daudzus farmācijas uzņēmumus, kā arī vairumtirgotājus. Starp tiem visvairāk izceļas Makesons, AmerisourceBergens un Pfizer. Tā kā IoT ierīces izsekos produktiem, tās tiek savienotas ar blokķēdi, lai piedāvātu augstu drošību.

Pārbaudīsim, kurš nākamajā blokā izmanto blokķēdi!

Pārbaudiet arī: Blockchain praktiskās lietošanas gadījumi

Ceļošana

 • Singapore Airlines

Blockchain pārņem arī ceļojumu industriju. Singapore Airlines jau izmanto tehnoloģiju, lai saviem klientiem piedāvātu uz lojalitāti balstītus piedāvājumus. Jebkurā gadījumā viņi izmanto KrisPay, lai piedāvātu akcijas saviem lojālajiem klientiem. Tātad klienti var reģistrēties programmai un lejupielādēt savu lietotni no spēļu veikala.

 • AAE Nacionālā aviokompānija

AAE nacionālā aviokompānija Etihad Airways ir partneris Winding Tree. Winding Tree faktiski ir ceļojumu platforma, kas piedāvā dažādas funkcijas un izmanto sistēmas izplatīšanai izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Jebkurā gadījumā aviokompānija vēlas izmantot platformu, lai izpētītu iespējas, kas var palielināt viņu klientu sasniedzamību un padarīt Abū Dabī par eksotisku galamērķi..

 • Lufthansa

Lufthansa Industry Solutions ir viens no galvenajiem tūrisma nozares dalībniekiem. Un, lai izmantotu blockchain patieso potenciālu, viņi uzsāka iniciatīvu Blockchain for Aviation (BC4A). Šeit viņi plāno iekļaut tādus dalībniekus kā lidmašīnu ražotājus, loģistikas nodrošinātājus, MRO pakalpojumu sniedzējus, programmatūras izstrādātājus un daudz ko citu.

Pārejam uz nākamo uzņēmumu šajā jomā, ko uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju ceļvedī.

 • Delta Airlines

Delta Airlines ir krietni atpalikusi no blockchain sacīkstēm. Nesen viņi paziņoja, ka strādā pie blokķēdes tehnoloģiju atbalstītiem tērzēšanas robotiem, kas patērētājiem var piedāvāt vēlamās priekšrocības. Turklāt, izmantojot šo tērzēšanas robotu, uzņēmums var atbrīvot savus klientu apkalpošanas aģentus un vairāk koncentrēties uz klientu augstākās klases jautājumiem.

 • British Airways

British Airways sadarbojas ar startēšanu VChain, lai pilnveidotu viņu drošības pārbaudes procesus. Patiesībā drošības pārbaudes procesi prasa daudz laika un resursu. Dažreiz tas var pat aizkavēt lidojumus, kas rada lielas grūtības gan aviokompānijām, gan klientiem.

Tādējādi, izmantojot tehnoloģiju, tie var nodrošināt ātrāku izvadi.

Pārejam uz nākamo uzņēmumu šajā jomā, ko uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju ceļvedī.

Lasīt tūlīt: Kas ir privāta blokķēde?

Nekustamais īpašums

 • Brukfīldas aktīvu pārvaldība

Tas ir viens no lielajiem uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Brookfield Asset Management ir viens no ļoti labi pazīstamajiem uzņēmumiem pasaulē. Patiesībā viņi ir vairāk ieinteresēti blokķēdē un plāno to integrēt kā daļu no savām sistēmām. Izmantojot tehnoloģiju, viņi plāno samazināt darījumu izmaksas un automatizēt kontaktus.

 • Saite REIT, Honkonga

Allinfra un Link REIT, Honkonga sadarbojas ar darbu blokķēdes projektā nekustamā īpašuma nozarēs. Būtībā viņi strādās pie izmēģinājuma projekta, lai pārbaudītu, kā blokķēde var palīdzēt nekustamā īpašuma nozarē. Jebkurā gadījumā viņi plāno ieviest ilgtspējīgu infrastruktūru, ko atbalsta blokķēde.

 • JLL

JLL ir vēl viena no lielajām kompānijām, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Pašlaik viņi to izmanto Spānijas komerciālo nekustamo īpašumu vērtēšanā. Pēc viņu domām, viņi var izmantot šo rīku nekustamā īpašuma nozares būvniecībā un finansēšanā un pat pārdot un īrēt īpašumus. Iniciatīvu galvenokārt sniedza JLL Japan.

 • Vestfīlda

Vestfīlds izmanto blokķēdi nekustamā īpašuma bankas garantijām. Tas galvenokārt paredzēts cilvēkiem, kuri ir nomnieki mazumtirdzniecības tirgos. Jebkurā gadījumā Vestfīlda tiešraides projekts ilgs astoņas nedēļas, un viņi noteiks, vai tehnoloģija viņiem darbojas vai ne. Tomēr viņi ir vairāk nekā optimistiski, ka tas viņiem palīdzēs viegli nomas līgumus noformēt.

 • Coldwell Banker

Vēl viena no lielajām kompānijām, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, ir Coldwell Banker. Šobrīd viņi ir aktīvi uzņēmuma Propy klienti. Būtībā Koldvels izmanto platformu pārdevēju un aģentu sarakstam, kā arī piedāvā darījumus. Vēl jo vairāk, izmantojot šo platformu, viņi bez problēmām var nodrošināt visus savus darījumus un līgumus.

Vai nezināt par dažādiem Blockchain tehnoloģiju veidiem? Šeit ir pilnīgs ceļvedis par blokķēdes veidiem.

Valdība

 • Dubaijas valdība

Dubaijas valdības mērķis ir sasniegt pirmo viedo pilsētu pasaulē līdz 2021. gadam. Tam viņi izveidoja Smart Dubai valdības biroju un sadarbojās ar virkni tehnoloģiju uzņēmumu, lai pilnveidotu savas viedās pilsētas nākotnes plānu. Lai to izdarītu, viņi izmanto arī blockchain.

Vēl jo vairāk, viņiem jau ir maz nozaru, kas izmanto tehnoloģiju, un plāno to iekļaut arī citās nozarēs.

 • Seulas metropoles valdība

Seulas metropoles valdība gatavojas izveidot uz blokķēdes balstītu administratīvo sistēmu. Vēl jo vairāk, līdz ar projektu pilsētas iedzīvotājiem būs S-monēta, ko viņi varēs izmantot sabiedriskajiem pakalpojumiem. Turklāt viņi var arī izpirkt šīs monētas atlīdzībai. Izmantojot platformu, viņi var arī maksāt nodokļus un piedalīties sabiedrības viedokļos.

 • Lantmäteriet

Lantmäteriet ir Zviedrijas zemesgrāmatu pārvalde, un tagad tā sadarbojas ar bankām un uzņēmumiem par blokķēdes izmēģinājuma projektu. Pēc viņu domām, īpašuma iegāde ir ļoti laikietilpīga, un, izmantojot blokķēdi, tas var ietaupīt gan resursus, gan laiku. Vēl jo vairāk, visi dokumenti būtu digitālā formātā, neatstājot papīra takas.

 • Ugandas Nacionālā narkotiku pārvalde

Ugandas Nacionālā narkotiku pārvalde sadarbojas ar MediConnect, lai risinātu viņu valsts viltoto narkotiku problēmas. Pēc viņu domām, projektā tiks izsekotas visas farmācijas uzņēmumu zāles, lai nodrošinātu, ka neviens nevar tos nozagt vai aizstāt ar viltotiem..

 • Singapūras monetārā iestāde

Singapūras Monetārā pārvalde vada uz blokķēdi balstītu projektu, kas piedāvā maksājumus dažādās valūtās vienā un tajā pašā tīklā. Sadarbībā ar Temaseku un J.P.Morganu MAS plāno uzlabot uzņēmējdarbības kopējo izmaksu efektivitāti visā valstī. Pašlaik viņi to joprojām testē rūpnieciskām vajadzībām.

Pārbaudiet arī Blockchain Technology Presentation un iegūstiet detalizētu Blockchain Technology pārskatu

Likvidācija

Blockchain patiešām ir traucējošs spēks, kuru neviens nevar pieradināt. Tas jau tagad traucē daudzām nozarēm, un drīz tas traucēs katru atsevišķo tirgus vietu pasaulē. Pašlaik uzņēmumi, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, faktiski nodrošina savu vietu mainīgajā ekosistēmā.

Patiesībā ir skaidrs, ka uzņēmumi joprojām saskaras ar augstāku problēmu, ja viņi izvairās no ieguldījumiem tehnoloģijā. Tātad, ja jūs līdz šim neesat pieņēmis sava uzņēmuma blokķēdes risinājumu, ir pēdējais laiks ieskatīties blokķēdē.

Ja esat iesācējs un plānojat sākt karjeru blokķēdē, šajā nozarē jums ir daudz iespēju. Tātad, reģistrējieties Free Enterprise Blockchain Fundamentals kursā un lieciet pamatu spilgtai karjerai!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map