Top 10 Blockchain pieņemšanas izaicinājumi

Cik daudz problēmu ir blokķēdes tehnoloģijai? Vai tā var to visu pārvarēt un spīdēt kā tehnoloģiska svētība? Šeit mēs aplūkosim visas blokķēdes pieņemšanas problēmas, lai palīdzētu jums labāk izprast tehnoloģiju.

Blokķēde joprojām ir vadošais modes vārds tehnoloģiju pasaulē. Varoņi domā, ka tas revolucionēs finanšu sektorus, tostarp nekustamo īpašumu, veselības aprūpi un likumus. Spēja strādāt izkliedētā vidē, izmantojot drošus līdzekļus, ir visu šo hipo pamatelements.

Tomēr jebkura jauna tehnoloģija vienmēr iziet hype stadijā. Lai atbrīvotos no visām problēmām un izmantotu to modernās pasaules darbināšanai, nepieciešams daudz laika. Blokķēde šeit neatšķiras. Lai gan ir daudz iespēju, tomēr būs vajadzīgs zināms laiks, lai tiktu galā ar visām problēmām.

Tāpēc šī rokasgrāmata aptvers blokķēdes problēmu pamatus un to iespējamos risinājumus, lai palīdzētu visiem iesācējiem labāk izprast tehnoloģiju.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Populārākās blokķēdes pieņemšanas problēmas: kas tās ir?

Šeit ir saraksts ar top 10 blokķēdes pieņemšanas izaicinājumiem, kas palēnina sistēmu:

Neefektīvs tehnoloģiskais dizains

Šis ir viens no galvenajiem blokķēdes ieviešanas izaicinājumiem. Lai gan blokķēdes tehnoloģijai ir daudz privilēģiju, tai joprojām daudzos tehnoloģiskajos veidos trūkst. Kodēšanas trūkums vai nepilnība ir viens no nozīmīgākajiem punktiem šajā jautājumā.

Šajā ziņā Bitcoin bija robeža, bet tomēr visa sistēma vēlas neefektīvu dizainu. Protams, Ethereum mēģināja noslēpt visus Bitcoin trūkumus, taču tas joprojām nav pietiekami.

Pieņemsim, piemēram, decentralizētu lietojumprogrammu izstrādi. Ethereum ļauj izstrādātājiem ieviest dApps, pamatojoties uz viņu sistēmu. Un līdz šim datumam ir bijuši daudzi uz tiem balstīti dApps.

Tomēr šķiet, ka lielākajai daļai no viņiem ir nepareiza kodēšana un nepilnības. Lietotāji var izmantot šīs nepilnības un ātri ielauzties sistēmā. Tātad visas runas par drošību šeit nedarbojas pareizi.

Ja mēs varēsim novērst šo blokķēdes pieņemšanas problēmu, lietas noteikti kļūs ērtākas.


Kriminālā saikne

Blokķēdes tehnoloģijas anonīma iezīme piesaistīja ne tikai ekspertus, bet arī noziedzniekus. Kāpēc? Tīkla būtība ir decentralizēta, lai neviens nevarētu zināt jūsu patieso identitāti.

Tas padara bitcoin par galveno mērķi, ko izmanto kā valūtu melnajā tirgū un tumšajā tīmeklī.

Nav laba lieta, lai izveidotu reputāciju. Šis sliktais vārds daudziem cilvēkiem liek domāt divreiz, pirms ieskatīties visā sistēmā. Turklāt dabiski ir tas, ka cilvēki vēlas atturēties no jebkuras noziedzīgas apvienības.

Noziedznieki tagad izmanto šīs kriptovalūtas, lai iegādātos ierobežotu nelegālu aprīkojumu un norēķinu metodes. Viņi arī pieprasa kriptovalūtas apmaiņā kā izpirkuma maksu. Vienīgais veids, kā tikt galā ar to, ir pārtraukt noziedzīgo saikni un visiem labākai bloku ķēdes ieviešanai.

 Zema mērogojamība

Vēl viens no blokķēdes ieviešanas izaicinājumiem ir mērogojamība. Patiesībā blokķēdes darbojas labi mazam lietotāju skaitam. Bet kas notiek, kad notiks masveida integrācija? Ethereum un Bitcoin tagad ir vislielākais lietotāju skaits tīklā, un nav jāsaka, ka viņiem ir grūti tikt galā ar situāciju.

Kad tīklā palielinās lietotāja skaits, pāreju apstrāde prasa ilgāku laiku. Tā rezultātā darījumi maksā dārgāk nekā parasti, un tas arī ierobežo vairāk lietotāju tīklā.

Visa darījuma apstrāde var ilgt pat vairākas dienas. Tātad, galu galā, šis bloku pieņemšanas izaicinājums padara tehnoloģiju arvien mazāk ienesīgu.

Dažas no blokķēdes tehnoloģijām mums parādīja ātrāku izvadi, taču tās palēninās arī tad, kad sistēmā piesakās vairāk lietotāju.

Tātad, šis izaicinājums jārisina diezgan ātri, jo tas padara visu tehnoloģiju par blāvu.

Lasīt vairāk: Top 10 uzņēmumu bloku ķēdes ieviešanas izaicinājumi

Liels enerģijas patēriņš

Enerģijas patēriņš ir vēl viena blokķēdes pieņemšanas problēma. Lielākā daļa blokķēdes tehnoloģiju seko bitkoīnu infrastruktūrai un kā vienprātības algoritmu izmanto darba pierādījumu.

Tomēr darba pierādījums nav tik liels, kā izskatās. Lai sistēma darbotos, tai būs nepieciešama skaitļošanas jauda. Jūs droši vien dzirdējāt par kalnrūpniecību.

Kalnrūpniecībā jums būs jārisina sarežģīti vienādojumi, izmantojot datoru. Tātad, kad sākat raktuves, jūsu dators patērēs arvien vairāk enerģijas, lai pārvarētu šo situāciju.

Pašlaik kalnrači izmanto 0,2% no kopējās elektroenerģijas. Ja tas turpinās pieaugt, kalnrači uzņemsies vairāk enerģijas, nekā pasaule var nodrošināt. Tādējādi tas tagad kļūst par vienu no šī tīkla galvenajiem izaicinājumiem.

Daudzas organizācijas cenšas pilnībā izvairīties no blokķēdes tikai šī izaicinājuma dēļ. Tāpēc situācija ir jākontrolē, jo tā ir viena no galvenajām problēmām, pieņemot blokķēdes tehnoloģiju. Bet kā?

Nu, blockchain var izmantot citas vienprātības metodes, lai apstiprinātu pārejas. Vienprātības algoritmi, kuru apstrādei nepieciešams ļoti maz enerģijas.

Tas ir vienīgais veids, kā mēs atkal varam patiešām padarīt blokķēdes tehnoloģiju par svētību.

Privātuma trūkums

Blokķēde un privātums neder savstarpēji īsti labi. Publiskās virsgrāmatas sistēma darbina sistēmu, tāpēc pilnīga privātums nav pirmās rūpes.

Bet vai jebkura organizācija var darboties bez privātuma? Nē. Daudziem uzņēmumiem, kas strādā ar privātumu, jābūt noteiktām robežām. Viņu patērētāji viņiem uztic uzticīgu informāciju. Tātad, ja tie visi tiek glabāti publiskajā virsgrāmatā, tagad tas vairs nebūs privāts?

Tāpēc ir jāmaina reģistri, lai ierobežotu piekļuvi datiem. Šeit pieejamais risinājums būs padarīt to pieejamu tikai klientiem.

Šī ir būtiska prasība bitcoīna un citu kriptovalūtu gadījumā. No otras puses, tas rada zināmas bažas valdībām un uzņēmumiem. Valdībām un uzņēmumiem dažādu iemeslu dēļ vienmēr ir jāaizsargā un jāierobežo piekļuve saviem datiem.

Tas nozīmē, ka blokķēdes tehnoloģija nevarēs strādāt ar sensitīvu informāciju, kamēr neviens neatrisinās problēmu.

Šeit var darboties privāta vai federāla blokķēde. Jūs saņemsiet ierobežotu piekļuvi, un visa jūsu slepenā informācija paliks privāta, kā vajadzētu.

Lasīt vairāk: 6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina

Nav regulas

Tas ir viens no galvenajiem izaicinājumiem, kas saistīti ar blokķēdes ieviešanu organizācijā. Daudzas organizācijas padara blokķēdes tehnoloģiju par darījumu veidu. Jūs redzēsiet, ka daudzi produkti ir atkarīgi no tā. Bet pat tagad par to nav īpašu noteikumu. Tātad, runājot par blokķēdi, neviens neievēro nekādus īpašus noteikumus.

Tagad šis jautājums ir aktuāls. Kaut arī blokķēde garantē redzamību kā vienu no tās priekšrocībām, joprojām nav drošības. Jūs droši nezināsiet, vai tas jums būs drošs vai nē. Lai pārvarētu šīs problēmas, valdībām un ārkārtīgi kontrolētām nozarēm, iespējams, būs jāizveido noteikumi par blokķēdi.

Drošības problēmas

Drošība šeit ir vēl viena būtiska tēma. Mēs visi zinām, kā katra blokķēdes tehnoloģija lepojas ar savu drošību. Bet tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, arī blokķēdei ir pievienotas dažas drošības cilpas.

51% uzbrukums tīklam ir viens no tīkla drošības trūkumiem. Šajā uzbrukumā hakeri var pārņemt tīklu un izmantot to savā veidā. Viņi pat var mainīt darījumu procesu un ierobežot citus cilvēkus no bloka izveides.

Lai to risinātu, protokola slānim nepieciešama lielāka drošība. Dažas no tās drošības nepilnībām mēs jau esam redzējuši. Tomēr tikai nedaudziem scenārijiem ir labi protokoli, kas ar to tiek galā. Tātad, neviens nezina, vai tos ir droši lietot ilgu laiku.

Pietiekamu prasmju kopumu trūkums

Papildus programmatūrai un aparatūrai jums jāatrod arī kvalificēts personāls, lai pārvaldītu blokķēdes tehnoloģiju. Kā jūs zināt, blokķēdes tehnoloģija ir salīdzinoši jauna un joprojām attīstās. Pašlaik tikai nedaudziem cilvēkiem ir prasmes atbalstīt šādu tehnoloģiju.

No otras puses, pieprasījums pēc šī kvalificētā personāla ir milzīgs. Tātad, ja vēlaties pieņemt darbā kvalificētus cilvēkus, jums būs jāmaksā lielas algas. Pareizie cilvēki tev izmaksās.

Tāpat kā jebkura tehnoloģiska inovācija, arī blokķēde turpinās attīstīties. Jā, izaicinājumi var būt, taču tie nav šķērslis. Jaunu noteikumu un standartu pieņemšana ir obligāta. Pirms jūs to zināt, jūs arī apsverat iespēju izmantot blokķēdes tehnoloģiju savam uzņēmumam. Tāpēc uzmanieties no blokķēdes pieņemšanas izaicinājumiem.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Blokķēdes var būt lēnas

Blokķēde ir sarežģīta. Tāpēc jebkuru darījumu apstrāde prasa vairāk laika. Arī sistēmas šifrēšana padara to vēl lēnāku. Lai gan viņi apgalvo, ka ir ātrāki par tradicionālajiem maksājuma veidiem, tomēr dažos gadījumos viņi to nevar piegādāt.

Darījuma pabeigšana var ilgt vairākas stundas. Tātad, ja vēlaties maksāt par tasi kafijas, tas sagādās jums nepatikšanas. Tas ir vispiemērotākais lielu darījumu veikšanai, ja laiks nav būtisks elements. Tas ir riska elements. Vai tam nevajadzēja noņemt bloku ķēžu “nenodrošināto” raksturu no vienādojuma?

Teorētiski princips attiecas arī uz blokķēdes tīkliem, kas izmanto kaut ko citu, nevis veikala vērtību – piemēram, reģistrējot darījumus vai mijiedarbību IoT vidē.

Šie kanāli – faktiski pat datora faili – var kļūt lēni un nepraktiski. Tā tas nav vienmēr. Tas palēninās tikai tad, ja tīkls ir piesaistīts pārāk daudziem lietotājiem. Jo vairāk tas aug, jo lēnāk tas kļūst.

Šīs blokķēdes pieņemšanas problēmas drīz var kļūt par šķērsli. Tātad mums vajadzētu cerēt uz ātru risinājumu. Tomēr dažas jaunās tehnoloģijas piedāvā ātrāku ātrumu, salīdzinot ar tradicionālajām.

Uzņēmumam ir tieša interese par blokķēdes neveiksmi. Ja godīgi – tas var pazust ātrāk, nekā mēs paredzam. Tātad, steidzami jāatrod risinājums šīm blokķēdes pieņemšanas problēmām.

Bankas ar starpnieku starpniecību gūst milzīgu peļņu. Tāpēc izmaksas ir daudz mazākas nekā parasti. Bet, ja blokķēde var pārsniegt šo faktoru, tas būs daudz lētāk nekā šis. Mēs uzskatām, ka organizācijām būtu jāņem vērā šie izaicinājumi, pieņemot blokķēdes tehnoloģiju.

Bankas izmanto milzīgu lobēšanas varu ar valdībām un likumdevējiem. Ir iedomājams, ka, ja viņi nolemj, ka tas ir viņu interesēs, tradicionālais finanšu sektors var samazināt blokķēdi. Tie var arī ievērojami samazināt tā lietderību un ierobežot tā pieejamību.

Sabiedrības uztvere

Vēl viena no milzīgajām problēmām blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanā ir zināšanu bāzes trūkums. Patiesībā lielākā daļa sabiedrības joprojām nezina par šīs tehnoloģijas esamību un iespējamo izmantošanu. Ja mēs vēlamies, lai blokķēde būtu veiksmīga, tai ir jāpelna piekrišana. Lai gan tehnoloģija ir kļuvusi par vēsturi, ar to vien nepietiek, lai piesaistītu vairāk patērētāju.

Arī šīs nišas pienācīgas mārketinga trūkums padara to nepopulāru. Tātad, ja jūs ar to neiesaistāties, jūs pat nezināt, ka tā pastāv.

Pašlaik blokķēdes tehnoloģijai ir gandrīz tāda pati nozīme kā Bitcoin. Lielākā daļa cilvēku domā tikai, ka bitcoin ir vienīgais blokķēdes tīkls. Citi par to pat nezina, izņemot kriptonauda.

Tikmēr Bitcoin vērtība turpina pieaugt līdz nepieredzētam līmenim. Un arī kriptonauda joprojām ir saistīta ar naudas atmazgāšanas, melnās tirdzniecības un citu nelikumīgu darbību tumšajiem darījumiem.

Pirms vispārēja pieņemšana ir iespējama, sabiedrības locekļiem ir jāsaprot atšķirība starp bitkoiniem, citām kriptovalūtām un blokķēdēm. Tas palīdzēs novērst kriptovalūtu negatīvās sekas un liks tehnoloģijai pašai spīdēt. Tā rezultātā palielināsies vēlme izmantot tehnoloģiju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmuma bloku ķēdes platformām? Pārbaudiet labākos uzņēmuma bloku ķēdes ietvarus tagad, lai saprastu, kā katrs no tiem darbojas.

Vai ir vēl kas tāds, kas saistīts ar blokķēdes pieņemšanu??

Blockchain saskarsies ar dažādām blockchain pieņemšanas problēmām, pirms tā tiek integrēta sabiedrībā. Tie ietver mērogojamību, darījumu pārbaudei nepieciešamo laiku, darījumu izmaksas un drošību.

Īpaša uzmanība pēdējā laikā tiek pievērsta uzlaušanas gadījumiem uz Bitcoin balstītos uzņēmumos un jaunizveidotajos uzņēmumos. Jūs šeit nezināt, ka lielāko daļu šo situāciju rada negodīgi lietotāji.

Piemēram, programmatūras seifs, kas būtībā ir bankas konta ekvivalents Bitcoin. Šis maks ir jāinstalē datorā, lai piekļūtu visiem kredītiem un tos glabātu. Tomēr šeit ir nepilnība, ka tai nav šifrēšanas.

Tātad ikviens var piekļūt jūsu datoram un pēc tam paņemt jūsu kredītus.

Cits scenārijs varētu būt 51% uzbrukums. Lietotāji var veikt izmaiņas tīklā pēc vēlēšanās, ja strāvu kontrolē vairāk nekā 51% lietotāju. Tomēr tas ir gandrīz neiespējams iznākums, un tas uzbrucējiem negūs milzīgu labumu. Turklāt norēķinu protokoliem ar kriptovalūtas protokoliem noteikumi vēl nav skaidri. Blockchain pieņemšanas izaicinājumi arī šeit rada draudus.

Pozitīvi ir tas, ka regulatori dažās valstīs sper arvien vairāk soļu, lai risinātu šo situāciju.

Nav ierobežojumu, kā finanšu iestādes var izmantot blokķēdi, lai izveidotu un pārvaldītu savus iekšējos tīklus. Tas ietekmēs Blockchain tehnoloģijas ārēju izmantošanu, piemēram, maksājumus un pārskaitījumus.

Amerikas Savienoto Valstu un Lielbritānijas centrālās aģentūras norāda, ka vēlas izmantot pragmatisku pieeju. Šīs lielo banku ziņas stiprina šo praktisko pieeju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain tehnoloģiju? Lai uzzinātu vairāk par to, skatiet mūsu bloku ķēdes definēšanas ceļvedi.

Blockchain izaicinājumi un iespējas: Vai nav cerības?

Pat ja var šķist, ka ar blokķēdi ir tikai problēmas, jau ir izveidotas daudzas pretplatformas. Piemēram, Hyperledger piedāvā daudzus projektus, kas vērsti tikai uz uzņēmumu uzņēmumiem. Ne tikai tas, ka Ethereum pat strādā pie licencētām platformām, kas uzņēmumiem var atrisināt lielāko daļu problēmu ar blokķēdi.

Vēl jo vairāk, bloķētā ķēde ar atļauju var piedāvāt priekšrocības daudzām nozarēm. Patiesībā jau tagad ir daudz pieteikumu un projektu, kas darbojas nevainojami. Tātad, kā redzat, visas problēmas ar blokķēdi radīs risinājumi un iespējas.

Vēl jo vairāk, daudzi uzņēmumi vēlas ieviest vai izmantot šo tehnoloģiju, un viņi tajā iegulda labu naudas summu. Tādējādi ir tikai laika jautājums, kad mēs redzēsim lielas pārmaiņas sabiedrībā un ekonomikā.

Blockchain joprojām var –

  • Pārtrauciet mūsu pašreizējo finansēšanas sistēmu
  • Pārveidojiet starpbanku maksājumus
  • Nodrošiniet vienādranga maksājumus
  • Nodrošināt iespējas aizstāt esošos apmaiņas mehānismus.
  • Saglabājiet finanšu informāciju, klientu uzskaiti un līgumus.

Lai uzzinātu vairāk par to, apskatiet 50 labākos uzņēmumus, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Secinājums

Tomēr joprojām ir daudz bloku ķēdes pieņemšanas izaicinājumu, lai redzētu reālas izmaiņas veidā, kā finanšu pakalpojumi izmanto šo tehnoloģiju. Šķiet neizbēgami, ka uzņēmumiem tas rūpīgi jāievēro un jābūt gataviem pielāgot savus pakalpojumus un iegūt rezultātus.

Lai gan nav šaubu, ka blokķēdes tehnoloģijai būs izšķiroša loma gan publiskajā, gan privātajā sektorā, šī nākotne ir vēl tālāk, nekā daudzi domā. Iepriekšminēto blokķēdes pieņemšanas problēmu saraksts skaidri uzsver tehnoloģisko uzlabojumu nepieciešamību.

Blockchain tehnoloģijas pašreizējā stāvoklī galvenā uzmanība jāpievērš tam, lai šī jaunā, novatoriskā tehnoloģija būtu plaši pieejama.

Ja jūs interesē uzzināt vairāk par šo tehnoloģiju vai vēlaties kļūt par daļu no šīs revolūcijas, iesakām pārbaudīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu. Tagad ir īstais laiks, lai uzzinātu par visiem blokķēdes izaicinājumiem un iespējām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map