Top 5 Blockchain tehnoloģijas priekšrocības

Šajā rakstā mēs iepazīsimies ar blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām, tās priekšrocībām un to, kā tā var piedāvāt priekšrocības vadošajām nozarēm.

Blockchain ir mainījis to, kā mēs uztveram problēmas. Tas ir nesis daudz labumu.

Blockchain tehnoloģija atrisina galvenos jautājumus, piemēram, uzticību tīklam. Mainot galvenos parametrus, uzticību, jebkura organizācija var koncentrēties uz problēmu risināšanu. Arī globālās valdības ir sapratušas tās nozīmi un vēlas ieviest blokķēdes tehnoloģiju. Piemēram, Dubaija Smart City 2020 ir projekts, kura mērķis ir veidot gudru pilsētu ar jaunām tehnoloģijām, ieskaitot blokķēdi.

Tātad, kādas ir blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības? Vispirms aplūkosim 5 galvenos blokķēdes ieguvumus.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Top 5 Blockchain ieguvumi nozarei

Ja jūs strādājat šajā nozarē, tad jums vajadzētu zināt par blockchain tehnoloģijas priekšrocībām, t.i., par tās priekšrocībām. Tas palīdzēs jums uzzināt par gaidāmajām izmaiņām, ja jūsu bizness pašlaik saņem blokķēdi vai plāno to nākotnē ieviest. Pārsvarā šīs priekšrocības ir cieši saistītas ar galvenajām blokķēdes funkcijām. Apskatīsim, kādu labumu tas piedāvā.

Labāka pārredzamība 

Pārredzamība ir viena no lielākajām problēmām pašreizējā nozarē. Lai uzlabotu pārredzamību, organizācijas ir mēģinājušas ieviest vairāk noteikumu un noteikumu. Bet ir viena lieta, kas nevienu sistēmu nepadara par 100% pārredzamu, t.i., par centralizāciju.

Izmantojot blokķēdi, organizācija var pāriet uz pilnīgu decentralizētu tīklu, kur nav nepieciešama centralizēta iestāde, uzlabojot sistēmas pārredzamību.

Blokķēdi veido vienaudži, kuri ir atbildīgi par darījumu veikšanu un to apstiprināšanu. Ne visi vienaudži piedalās vienprātības metodē, taču viņi var brīvi izvēlēties, vai vēlas piedalīties apstiprināšanas procesā. Lai nodrošinātu validāciju, izmantojot decentralizāciju, tiek izmantota vienprātības metode. Pēc apstiprināšanas katrs mezgls glabā darījumu ieraksta kopiju. Tādā veidā blokķēdes tīkls apstrādā caurspīdīgumu.

Pārredzamībai ir lielākas sekas attiecībā uz organizācijām. Kā minēts iepriekš, valdības var izmantot pārredzamību arī valdības procesu veidošanā vai pat veikt balsošanu.

Uzlabota drošība


Blockchain tehnoloģija izmanto uzlabotu drošību, salīdzinot ar citām platformām vai lietvedības sistēmām. Par jebkādiem reģistrētiem darījumiem ir jāvienojas saskaņā ar vienprātības metodi. Katrs darījums ir arī šifrēts, un tam ir pareiza saite ar veco darījumu, izmantojot jaukšanas metodi.

Drošību pastiprina arī tas, ka katrs mezgls glabā tīklā jebkad veikto darījumu kopijas. Tātad, ja kāds ļaunprātīgs dalībnieks kādreiz vēlējās veikt izmaiņas darījumā, viņš to nevarēs izdarīt, jo citi mezgli noraidīs viņa pieprasījumu rakstīt darījumus tīklā.

Blokķēdes tīkli arī ir nemainīgi, kas nozīmē, ka datus pēc to uzrakstīšanas nekādā veidā nevar atcelt. Šī ir arī pareizā izvēle sistēmām, kas gūst labumu no nemainīgiem datiem, piemēram, sistēmām, kuras iedzīvotāji noveco.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu (CBSE) kurss

Samazinātas izmaksas

Šobrīd uzņēmumi tērē daudz naudas, lai uzlabotu savu pašreizējās sistēmas pārvaldību. Tāpēc viņi vēlas samazināt izmaksas un novirzīt naudu jauna būvēšanai vai pašreizējo procesu uzlabošanai.

Izmantojot blokķēdi, organizācijas var samazināt daudzas izmaksas, kas saistītas ar trešo pušu piegādātājiem. Tā kā blokķēdē nav iedzimta centralizēta atskaņotāja, nav jāmaksā par pārdevēja izmaksām. Turklāt darījuma apstiprināšanai ir nepieciešama mazāka mijiedarbība, tādējādi novēršot nepieciešamību tērēt naudu vai laiku, lai veiktu pamata lietas.

Patiesa izsekojamība

Izmantojot blokķēdi, uzņēmumi var koncentrēties uz piegādes ķēdes izveidi, kas darbojas gan ar pārdevējiem, gan piegādātājiem. Tradicionālajā piegādes ķēdē ir grūti izsekot priekšmetus, kas var izraisīt vairākas problēmas, tostarp zādzības, viltojumus un preču nozaudēšanu.

Izmantojot blokķēdi, piegādes ķēde kļūst pārredzamāka nekā jebkad agrāk. Tas ļauj visām pusēm izsekot precēm un nodrošināt, ka piegādes ķēdes procesā tās netiek aizstātas vai nepareizi izmantotas. Organizācijas var arī maksimāli izmantot blokķēdes izsekojamību, ieviešot to iekšēji.

Uzlabots ātrums un ļoti efektīva

Pēdējais rūpnieciskais ieguvums, ko dod blokķēde, ir uzlabota efektivitāte un ātrums. Blockchain atrisina laikietilpīgo procesu un tos automatizē, lai maksimizētu efektivitāti. Ar automatizācijas palīdzību tas izskauž arī cilvēku kļūdas.

Digitālā virsgrāmata padara visu iespējamo, nodrošinot vienu vietu darījumu glabāšanai. Procesu racionalizēšana un automatizēšana nozīmē arī to, ka viss kļūst ļoti efektīvs un ātrs.

Fakts, ka viss tiek glabāts decentralizētā virsgrāmatā, arī ļauj ikvienam viegli uzticēties viens otram. Īsāk sakot, blockchain izmanto savu unikālo datu glabāšanas veidu, lai nodrošinātu ļoti efektīvu procesu ar uzticību, pārredzamību un nemainīgumu.

Mēs ceram, ka visi iepriekš minētie punkti ir atbildējuši uz jūsu jautājumu par to, kādas ir galvenās blockchain tehnoloģijas priekšrocības.

Lai labāk ieskatītos, uzskaitīsim blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības, kuras jūs iegūstat, izmantojot blokķēdi savam projektam.

Blockchain tehnoloģijas priekšrocības

Blokķēdes tehnoloģijas izmantošanai ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar citām tradicionālajām tehnoloģijām.

 • Izmantojot blokķēdi, jūsu biznesa process tiks labāk aizsargāts ar augsta līmeņa drošības palīdzību
 • Datorurķēšanas draudi jūsu uzņēmumam arī tiks samazināti lielākā mērā.
 • Tā kā blokķēde piedāvā decentralizētu platformu, nav jāmaksā par centralizētajām vienībām vai starpnieku pakalpojumiem.
 • Uzņēmumu blokķēdes tehnoloģija ļauj organizācijām izmantot dažādus pieejamības līmeņus.
 • Organizācijas var veikt ātrākus darījumus ar blokķēdes palīdzību.
 • Konta salīdzināšanu var automatizēt.
 • Veiktie darījumi ir pārredzami un līdz ar to viegli izsekojami.

Tagad, kad nozaru ietekme ir skaidra, ir pienācis laiks pārskatīt to nozaru sarakstu, kuras izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Sāksim.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju un to, kā tā var ietekmēt dažādas nozares? Reģistrējieties mūsu blokķēdes kursos tagad!

Kura nozare var gūt labumu no Blockchain?

Gandrīz visas nozares, kas pastāv, var gūt labumu no blokķēdes. No visām nozarēm, kuras, mūsuprāt, visvairāk gūst labumu, ir enerģētika, nekustamais īpašums, loģistika, veselības aprūpe, finanses un valdība.

Jau tagad ir daudz uzņēmumu, kas aktīvi izmanto blokķēdes tehnoloģiju pēc šīs tehnoloģijas potenciāla realizēšanas. Lai ieskatītos, kā tieši dažādas nozares izmanto blokķēdes priekšrocības, īsi apskatīsim katru no tām.

Blockchain priekšrocības enerģētikas nozarē

Enerģijas sadale, sadale un ražošana vienmēr ir bijusi svarīga nozare valdībām tur. Bez pienācīgas enerģijas pārvaldības jebkurai valdībai kļūst grūti nodrošināt vērtīgu izaugsmi savai ekonomikai. Privātiem spēlētājiem ir arī izšķiroša loma, un viņi var gūt labumu no blokķēdes. Zemāk ir sniegti ieguvumi, ko enerģētikas nozare saņem, izmantojot blokķēdi.

 • Vides ilgtspēja: Blockchain palīdz enerģētikas nozari padarīt ilgtspējīgāku videi. Tas palīdz pārvarēt mantotās enerģijas nozares efektivitātes problēmas un nodrošina tīklu, kur ir iespējams efektīvāk ražot, uzglabāt un izplatīt enerģiju.
 • Samazinātas izmaksas: Saistītās izmaksas tiek samazinātas, runājot par enerģētikas nozares infrastruktūru un darbības aspektiem.
 • Uzlabota pārredzamība: Izplatītu virsgrāmatu izmantošana uzlabo pārredzamību.

Blockchain priekšrocības nekustamajā īpašumā

Nekustamā īpašuma nozares stāvoklis pēdējos gados nav bijis tik labs. Tas daļēji ir saistīts ar arvien pieaugošo cenu un to, cik nomākta ir kļuvusi īpašuma pirkšana. Blockchain ir devis jaunu svaigu skatījumu uz to, kā darbojas nekustamā īpašuma sektors. Nekustamā īpašuma blokķēdes priekšrocības ir šādas:

 • Tokenizācija: Izmantojot blokķēdi, kļūs iespējams apzīmēt darbības. Tas nozīmē, ka īpašumus var izīrēt uz noteiktu laiku, izmantojot iepriekš noteiktu kodu. Žetoni arī ļauj pievienot jebkuru biznesa loģiku, tostarp iespēju aizsargāties pret krāpšanu.
 • Pareiza īrnieka un ieguldītāja identitāte: Digitālās identitātes var palīdzēt gan investoram, gan īrniekam izveidot digitālās identitātes, kuras ir viegli pārbaudīt un strādāt. Izmantojot pareizu identitātes pārvaldību, KYC / AML procedūras kļūs vienkāršākas. Visbeidzot, dokumentācija kļūst vieglāka un kopīgojamāka.
 • Īpašuma pārdošana: Īpašuma pārdošanu var automatizēt ar gudriem līgumiem. Tas dod iespēju izsekot un izpildāmiem juridiskiem nolīgumiem, ja ir izpildīts noteikts nosacījums.
 • Reāllaika grāmatvedība: Izmantojot blokķēdi, ir iespējams veikt reāllaika uzskaiti

Blockchain priekšrocības tirdzniecības finansēšanā

Tirdzniecības finansēšana guva milzīgu labumu no blokķēdes. Lai atrisinātu problēmas, ar kurām tā šobrīd saskaras, bija nepieciešama kāda veida reforma. Blokķēdes priekšrocības tirdzniecības finansēšanā ietver sekojošo.

 • Datu ticamība: Izmantojot blokķēdi, tirdzniecības finanšu nozare uzlabojas, ja runa ir par datu integritāti, autentiskumu un pareizu aktīvu izcelsmi.
 • Racionalizēts process: Arī automatizācija kļuva par normu, pateicoties blokķēdes dApp un viedo līgumu iespējām. Tas uzlaboja procesa vispārējo efektivitāti, tostarp iespēju veikt norēķinus reāllaikā. Arī starpnieku neiesaistīšanās dēļ process kļuva bez kļūdām.
 • Programmējams: Izmantojot blokķēdi, organizācijas tagad var kodēt vairākus biznesa aspektus, tostarp datu privātumu, pārvaldību, identitātes pārvaldību utt.
 • Tirgus reaktivitāte: Digitālās drošības izmantošana nozīmē arī to, ka tirdzniecības finanšu organizācijas var veikt izmaiņas, kad rodas vajadzība. Vienkārši sakot, tas piedāvā pielāgošanu.
 • Izmaksu samazināšana: Automatizēta tīkla izmantošana nozīmē izmaksu samazināšanu, ieskaitot darījumu, darbības un infrastruktūras.

Ja jūs interesē, kā blokķēde var pozitīvi ietekmēt tirdzniecības finanšu pasauli un jo īpaši tirdzniecības operācijas, tagad jums jāreģistrējas mūsu uzņēmumu bloku ķēdēs un tirdzniecības finanšu kursos!

Blockchain priekšrocības valdībā

Daudzas valdības visā pasaulē neatbalsta kriptonauda, ​​taču viņi saprot blokķēdes nozīmi un tās piedāvāto. Valdība var izmantot blokķēdi daudzos veidos. Blockchain valdības priekšrocības ir šādas –

 • Pareiza identitātes pārvaldība: Valdība var izmantot identitātes pārvaldību katram pilsonim. Tādā veidā viņi var pārvaldīt darījumus, akreditācijas datus un arī veikt datu pārvaldību.
 • Godīgas vēlēšanas: Viņi var arī izmantot blokķēdi, lai rīkotu pārredzamas vēlēšanas, kur nav krāpšanas iespēju.
 • Finanšu vadība: Iesaistieties labākā veidā finanšu vadībā. Viņi var arī piešķirt budžetus ar pārredzamību, efektivitāti un lietderību.

Blockchain priekšrocības veselības aprūpē

Veselības aprūpei ir nepieciešamas arī pilnīgas izmaiņas, ja viņi vēlas efektīvāk sniegt pakalpojumus saviem pacientiem. Blokķēdes priekšrocības veselības aprūpē ir neskaitāmas. Tas patiešām rada daudz priekšrocību. Apskatīsim, kā veselības aprūpes blokķēde patiešām var mainīt spēli.

 • Pacienta profila konfidencialitāte: Decentralizētas virsgrāmatas izmantošana nozīmē vienotu pacienta profilu. Pacientiem vairs nav jānes papīri, jo visu var uzglabāt un koplietot, izmantojot drošu virsgrāmatu. Tas arī piedāvās pacientiem lielāku privātumu, jo viņiem ir tiesības piešķirt atļauju tam, kurš var izmantot vai redzēt datus.
 • Zāļu izsekojamība: Zāļu izsekojamība uzlabosies arī ar blokķēdi. Tā kā viss tiek izsekots reāllaikā un decentralizētā tīklā, pastāv gandrīz neiespējamas iespējas to kavēt.
 • Labāki klīniskie pētījumi: Pacienta dati tiek aizsargāti un uzglabāti decentralizētā tīklā. Sabiedrības veselības datus var izmantot, lai veiktu labākus klīniskos izmēģinājumus un pētījumus – uzlabotu iespējas izstrādāt zāles dažādām slimībām.
 • Elektroniskie veselības dokumenti (EHR): Izmantojot blokķēdi, veselības organizācijas var viegli pārvaldīt elektroniskos ierakstus.

Blockchain priekšrocības loģistikā

Loģistika ir ievērojama nozare, kas jāmaina pēc iespējas ātrāk. Šī ir viena no nozarēm, kas nodarbojas ar pārliecinoši daudziem jautājumiem. Šeit spēlē blokķēdes. Blockchain patiešām var piedāvāt priekšrocības šai nozarei. Pārbaudīsim, kā loģistikas blokķēde patiešām var piedāvāt:

 • Labāka kravu izsekošana: Blockchain piedāvā pareizu autentifikācijas kanālu, kas nāk arī ar verifikāciju; neviens nevar traucēt tīklā pieejamos datus. Tas var palīdzēt izsekot visām piegādēm un uzturēt piegādes reāllaikā.
 • Labāka pārvadātāja iekāpšana: Blockchain pilnībā spēj tikt galā ar situāciju; jebkura jauna vadītāja uzņemšanas process var notikt dažu minūšu laikā.
 • Transportlīdzekļa un transportlīdzekļa saziņa: Blokķēde var ātri nodrošināt visus datus no transporta līdzekļu savstarpējas saziņas procesiem un palīdzēt uzņēmumiem efektīvi racionalizēt informāciju.
 • Lietisko interneta (IoT) ierīču drošība: Tas var piedāvāt drošību IoT ierīcēm (ko izmanto loģistikas nozarēs) un uzraudzīt visus datus, kas iegūti no visām šīm ierīcēm.

Secinājums

Tas noved mūs pie mūsu galveno blokķēdes tehnoloģiju tēmas priekšrocību beigām. Tagad, kad jūs zināt par blokķēdes tehnoloģijas nozīmi, varat pieņemt izglītotus lēmumus par to, vai vēlaties izmantot šo tehnoloģiju vai nē.

Blockchain ir revolucionāra tehnoloģija, kurai ir milzīga ietekme uz katru tur esošo sektoru. Mūsu uzmanība tika pievērsta tikai galvenajām nozarēm, lai jūs varētu saistīt un saprast tās priekšrocības.

Bet galu galā lēmums ir pilnībā atkarīgs no jums. Cerams, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu par jūsu biznesu.

Tomēr, ja vēlaties iepazīties ar sīkāku informāciju, noteikti pārbaudiet mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, lai uzzinātu vairāk par šo tehnoloģiju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map