Uzņēmuma Blockchain darbnīca

Uzņēmuma Blockchains darbnīca ir vieta, kur jūsu komanda uzzinās par blokķēdi, tās reālajiem lietošanas gadījumiem un piemēriem, kas atspoguļo jūsu mācīšanos. 

Rezervējot blokķēdes darbnīcu, jūsu komanda varēs izprast blokķēdes zināšanas un izmantot tās savā biznesa procesā vai uzņēmuma blokķēdes īstenošanā reālajā pasaulē..

Šis ir viens no labākajiem veidiem, kā sākt darbu ar blokķēdi!

Kāpēc rezervēt 101 Blockchains Workshop?

Mūsu blokķēdes darbnīca aptver svarīgus blokķēdes aspektus, kas jums būtu jāzina!

Tas ir ideāls seminārs uzņēmuma vadītājiem, jo ​​tas ļauj viņiem ienirt dziļi pašā blokķēdes pamatā un uzzināt par to. Kā uzņēmuma vadītājs jūs varat atrast sev atpalicību, kad ieradīsies jauns blockchain projekts. Šī darbnīca var dot jums pamatu, lai ar vislielāko pārliecību rīkotos ar projektu.

Lai pārliecinātos, ka izprotat mūsu 101Blockchains darbnīcas vērtību, apskatīsim iemeslus, kāpēc tā jārezervē?

Praktiska pieredze: Blokķēdes darbnīca piedāvās unikālu praktisku blokķēdes pieredzi. Jūs varēsiet uzzināt par unikāliem reālās lietošanas gadījumiem, kas darbojas. Mēs detalizēti aplūkosim šos lietošanas gadījumus. 

Stratēģiskā pieeja: Apmeklējot seminārus, jums būs skaidra izpratne par stratēģiskajām pieejām, kuras lielās korporācijas izvēlas, lai viņu projekts būtu veiksmīgs.

Izpratne par lietām: Katrs lietošanas gadījums ir atšķirīgs, un tam ir jāpieiet atšķirīgi, lai labāk izprastu. Mēs piedzīvojam pārliecinošus lietošanas gadījumus, kas sniedz jums vērtību un mācās.

Privātas sesijas: Mūsu blokķēdes tehnoloģiju darbnīcu nodrošina privātas sesijas. Šīs sesijas tiks nodrošinātas tikai uzņēmuma līmeņa profesionāļiem. Tādā veidā jūs varat uzzināt, kā atrisināt unikālas uzņēmuma problēmas. Privātas sesijas arī dod jums iespēju tieši sazināties ar instruktoru un brīvāk iztīrīt savas šaubas.

Populārākais saturs: Mūsu blokķēdes tehnoloģiju darbnīcas saturs ir visaugstākās kvalitātes, izveidots ar lielisku izpēti un rūpību. 

Vairāk par mūsu uzņēmuma Blockchain darbnīcu


Nevar ignorēt Blockchain ietekmi uz pašreizējo tirgu. Tas ir mainījis katru nozari un tā darbību. Uzņēmumi tagad vēlas pilnībā izmantot blokķēdes priekšrocības, taču trūkst zināšanu, lai to izdarītu.

Blockchain tehnoloģiju darbnīcā mēs ienirsim dziļi blockchain tehnoloģijas nozīmē. Mēs uzzināsim, kas padara to ērču. Mēs iziesim cauri tā pamatmodelim.

Blockchain apmācība vadītājiem

Arī mūsu seminārs galvenokārt ir paredzēts uzņēmumiem un vadītājiem, kuri vēlas uzzināt par blokķēdes ietekmi uz tradicionālo biznesu. Pašlaik blokķēde ir ietekmējusi katru nozari, ieskaitot valdību, veselības aprūpi, finanses, piegādes ķēdi un tirdzniecību.

Tomēr izaicinājums ir izprast blokķēdes ieviešanas procesu. Līderi un vadītāji cenšas saprast blokķēdi un to ieviest. Tajā darbnīca jums palīdzēs!

Mēs aptveram blokķēdi, izmantojot visaugstākā līmeņa saturu, kas paredzēts profesionāļiem. Mūsu pieeja ir vienkārša, jo mēs paziņojam, ka mūsu darbnīca par blokķēdi ir viegli saprotama valodā.

Uzņēmuma Blockchain darbnīcas tēmas

Labi! Tagad jūs interesē uzzināt, kuras tēmas mēs aplūkosim. 

Mēs esam nodrošinājuši, ka mūsu darbnīcā par blokķēdi ir visas būtiskās tēmas, kas attiecas uz blokķēdes dizaina darbnīcas un blokķēdes mācību darbnīcas kategoriju.

Uzskaitīsim tos tālāk.

Ievads Blockchain tehnoloģijā

Šeit mēs aplūkosim blockchain tehnoloģiju ieviešanu. Ievads aptvers svarīgas tēmas, piemēram:

Blockchain pamati: Nirt dziļi blokķēdes kodolā. Kas liek tai darboties? Kāds ir tā pamatprincips? 

Blokķēdes glosārijs: Vai nezināt par galvenajiem blokķēdes noteikumiem? Neuztraucieties, jo mēs aplūkosim visu populāro blokķēdes glosāriju. 

Blockchain vēsture: Kas izgudroja blokķēdi? Kāds ir blokķēdes stāvoklis 2019. gadā? Šeit tiks apskatīts viss par blokķēdes vēsturi!

Blokķēdes veidi: Blockchain ir strauji attīstījusies, nekā mēs domājām! Tāpēc ir vairāki blokķēdes veidi. Mēs šeit aplūkojam visus bloku ķēdes veidus un palīdzam jums saprast atšķirību starp tiem.

Viedi līgumi: Viedie līgumi ir likumīgas saistības bloku ķēdes pasaulē. Mēs to detalizēti aplūkojam!

DLT: Izplatītā virsgrāmatas tehnoloģija ir jumta termins, kas izkliedētā veidā aptver visas virsgrāmatas tehnoloģijas. 

Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

Uzņēmumu blokķēdes platformas dod iespēju visai nozarei, nodrošinot ar blokķēdi saistītus ietvarus, pakalpojumus un risinājumus. Šeit mēs uzzinām par galvenajām uzņēmuma bloku ķēdes platformām un detalizēti izpētām katru no tām.

Hyperledger: Hyperledger ir Linux Foundation atvērtā koda iniciatīva, kas sākās 2015. gadā. Zem tās darbojas vairāki projekti. Mēs aplūkojam tā pamatus, funkcijas, dizaina arhitektūru, lietošanas gadījumus, ietvarus, rīkus, BaaS pārdevējus un tā ilgtermiņa redzējumu..

Korda: Corda ir finanšu bloku ķēdes izplatīts virsgrāmatas risinājums. Mēs aptveram tā biznesa principu, arhitektūru, globālo Corda tīklu, BaSS pārdevējus, Corda konsorcijus un daudz ko citu!

Uzņēmums Ethereum: Enterprise Ethereum ir publiska Ethereum privāta ieviešana. Mēs aplūkojam tā priekšrocības, arhitektūras kaudzi, lietošanas gadījumus, BaaS nodrošinātājus un reālās pasaules uzņēmumus, kas to izmanto!

Kvorums: Kvorums ir JP ideja, un Morgan ir vērsts uz finanšu sistēmām. Mēs to detalizēti aplūkojam!

Dizaina domāšana un inovācijas

Dizaina domāšana un inovācijas ir tā daļa, kurā mēs pārietam uz radošākiem blokķēdes aspektiem.

Blockchain digitālā pārveidošana: Uzziniet, kā bloķēt ķēdes digitālo transformāciju. Šeit mēs apspriežam blokķēdes digitālo ietekmi. 

Populāras biznesa tendences: Uzziniet vairāk par blokķēdi, apmeklējot populāras biznesa tendences.

Web 3.0 un internets: Web 3.0 ir šeit ar blokķēdi. Mēs izpētām tā ietekmi uz Web 3.0 un aizraujošākas koncepcijas par to!

Uzņēmuma lietošanas gadījumi: Mēs izvēlamies labākos uzņēmuma lietošanas gadījumus, lai parādītu blokķēdes potenciālu.

Uzņēmumu bloku ķēdes uzņēmumi: Uzziniet par uzņēmumu blokķēdes uzņēmumiem, kas strādā gaišas nākotnes virzienā!

Ieviešanas vadlīnijas: Mēs iziet cauri blockchain ieviešanas vadlīnijām. 

Riska novērtējumi: Riska novērtējumi ir tie, kur mēs uzzinām par blokķēdē iesaistītajiem riskiem.

Piekļuve kursa materiālam

Jūs saņemsiet pilnu piekļuvi kursa materiālam, tostarp vairāk nekā 100 lapu prezentācijas slaidiem, kursu grāmatām un jebkuram citam resursam, kas var palīdzēt jums iesaistīties darbnīcas saturā.

Kam vajadzētu rezervēt mūsu Blockchain darbnīcu?

Mūsu Blockchain Workshop ir vienas pieturas seminārs profesionāļiem, kuri vēlas sākt savu uzņēmuma blockchain ceļojumu.

Paredzēts netehniskiem vadītājiem, kas strādā vadībā, jūs varat rezervēt semināru un iegūt atbilstošas ​​zināšanas, lai strādātu ar progresīviem blokķēdes projektiem.

Tas nozīmē, ka to var rezervēt CTO, CIO, izpilddirektori, stratēģiskie direktori, inovāciju vadītāji, biznesa vadītāji, uzņēmēji, lēmumu pieņēmēji un VP.

Izpildes sertifikāts

Jā, pēc veiksmīgas semināra pabeigšanas jūs saņemsiet sertifikātu par pabeigšanu.

Ikviens, kurš piedalās vai pabeidz uzņēmuma blokķēdes darbnīcu, saņems 101 Blockchains pabeigšanas sertifikāts.

Par Instruktoru

Aviv Lichtigstein ir pieredzējis līderis un uzņēmējs, kuram ir liela pieredze uzņēmuma līmeņa produktu veidošanā, izmantojot mākslīgo intelektu un lielos datus. Viņš ir arī viena no pasaules vadošajiem bloku ķēdes resursu portāliem – 101Blockchains.com – izpilddirektors un dibinātājs.

Tā kā Aviv ir vecāka līmeņa vadītājs vairāk nekā 12 gadus, viņam tagad ir liela pieredze dažādās jomās, kur viņš piedalās uzņēmējdarbībā, operatīvajā un tehniskajā orientācijā. Turklāt viņš ir efektīvs, lai palaistu, attīstītu un palaistu programmas un projektus, izmantojot daudzus biznesa modeļus. Ar Avivas spožumu un asprātību viņš daudzus slavenus jaunuzņēmumus aizveda uz Fortune 500 uzņēmumiem, lai gūtu panākumus un slavu.

Izņemot visus šos, Aviv uzrāda milzīgu kompetenci, izstrādājot un vadot komandas, lai attīstītu uzņēmumus un produktus. Turklāt Ironman triatlonists un kaislīgs ceļotājs.

Tātad, rezervējiet mūsu blokķēdes meistarklasi tagad un mācieties no labākajiem nozarē.

Sazināsimies un uzzināsim, kā mēs varam palīdzēt jums iegūt jaunu vērtību jūsu organizācijai

JĀ! Es gribu rezervēt Enterprise Blockchain Workshop

Sazināsimies un uzzināsim, kā mēs varam palīdzēt jums iegūt jaunu vērtību jūsu organizācijai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map