Uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē

Vai vēlaties uzzināt par uzņēmumiem, kas iegulda blokķēdē? Ja jūs to darāt, tad esat nonācis īstajā vietā.

Inovācijām ir jāmaksā, un sākotnējo lielo grūdienu izmaksas nodrošina lielie uzņēmumi.

Blockchain jauninājumi neatšķiras. Lai pārsniegtu robežas, ir nepieciešama sadarbība no lielākajiem uzņēmumiem un novatoriskiem jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Blockchain tehnoloģija pašlaik ir agrīnā stadijā, kur vēl ir laiks, lai tā nobriestu. Ir jau vairāki projekti, kas saistīti ar blokķēdi, kas mēģina jaunos veidos atrisināt izplatītās virsgrāmatas problēmu.

Šajā rakstā mēs aplūkosim labākos uzņēmumus, kas iegulda blokķēdē. Kad mēs sakām, ka viņi iegulda, viņi vai nu iegulda naudu, lai attīstītu blokķēdes tehnoloģiju, vai arī paši izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu tās evolūcijas, pieņemšanas un izaugsmes stāvokli.

Kas ir Blockchain?

Blockchain ir izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija. Tas piedāvā iespēju sazināties, veikt darījumus un saglabāt datus bez centralizētas vienības.

Blokķēdes tīkls sastāv no vienaudžiem. Katram no vienaudžiem ir publisko tīklu izplatītās virsgrāmatas kopija. Privātajos tīklos vienaudžus var izvēlēties dalībai un izplatīto grāmatu uzskaitei.

Ir dažas galvenās blokķēdes iezīmes, kas padara to tik pārsteidzošu! Šīs funkcijas ietver:

 • Nemainīgums
 • Pārredzamība
 • Drošība
 • Izplatītā virsgrāmata

Un tā tālāk!

Vai jūs interesē uzzināt vairāk? Pēc tam pārbaudiet šādus rakstus

 • Blockchain iesācējiem: darba sākšanas rokasgrāmata
 • 6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina!

Blockchain: hype vai nē?


Blockchain hype ir kaut kas tāds, par kuru ne katrs no mums var vienoties. Vai tiešām blokķēde mainīs to, kā mēs risinām problēmas nākotnē? Nu, uz to ir grūti atbildēt. Bet joprojām pastāv atšķirīgi viedokļi par to, vai blokķēde ir atbilde uz visām problēmām.

Mēs apspriežam blokķēdes hype, jo tas nosaka uzņēmumu investīciju virzību. Tomēr mēs varam arī redzēt situāciju no citas jomas, kur uzņēmuma ieguldījumi ietekmē bloka ķēdes apkārtējo satraukumu.

Jebkurā gadījumā ir grūti noskaidrot blokķēdes patieso ietekmi, līdz tā nobriest. Tādējādi, ja jūs uzņemat skaitļus, prognozes liecina, ka blokķēdes attīstība nākamajos gados noteikti pieaugs. Papildus budžeta pieauguma attīstībai blokķēdes izdevumos būs redzams arī a 76% pieaugums katru gadu un līdz 2020. gadam var sasniegt 14,4 miljardus USD.

Drošības tehnologs Brūss Šneiers nav blokķēdes tehnoloģiju cienītājs. Viņa gabals kāpēc nav pamatota iemesla uzticēties blokķēdei par Weird izskaidro, kāpēc viņš tā domā.

No otras puses, ja mēs ņemam kriptonauda, ​​tad blockchain varētu būt labā vietā. Bitcoin 2019. gadā pacēlās uz jauniem augstumiem, kur tas sasniedza 19 000 USD. Tomēr nākamajās nedēļās tas nokritās tikai līdz 3 $ K, bet tagad tas stabili svārstās ap $ 10K. Daudzi investīciju guru jau ir izteikuši prognozes par to, kā bitkoins nākotnē var nolasīt 100 000 ASV dolāru. Ja tas tur nonāks vai nē, ir debates par citu tēmu.

Uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē

Tagad, kad mēs esam diezgan daudz apskatījuši par blokķēdi, ir pienācis laiks redzēt, kuri uzņēmumi galvenokārt interesējas par blokķēdes tehnoloģiju un palīdz tai izaugt jaunā augstumā.

Ja jūs interesē uzzināt, kuri uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, skatiet detalizētu rakstu par to: kādi uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju?

uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē

Paraksts: 42 uzņēmumi, kas iegulda blokķēdes tehnoloģijās

Finanses

Finanšu sektors ir viens no tiem sektoriem, kurā ir laba uztvere par blokķēdes tehnoloģijām. Finanšu sektora uzņēmumi ir arī apzinīgāki, redzot ieguvumus un tādējādi izvirzot ieguldījumus tehnoloģijā.

Finanšu uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē, ietver:

 • American Express Company

American Express Company ir kredītu gigants, kas mēģina pārbaudīt blokķēdes tehnoloģiju. To darot, viņi sniegs lielāku vērtību un jaudu saviem pārdevējiem, tādējādi izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Viņi darbojas vairākos segmentos, tostarp Global Merchant, Global Consumer Services Group un citur!

 • Banco Bilbao Vizcaya Argentaria

Vēl viena finanšu kompānija, kas tiek ieguldīta blokķēdē, ir Banco Bilbao Vizcaya Argentina. Banka nesen slēdza korporatīvo aizdevumu 75 miljonu mārciņu vērtībā, izmantojot Hyperledger Fabric un Ethereum. Ar tirgus maksimālo robežu USD 21,8B apmērā tās ir vienas no lielākajām Spānijas bankām. Viņi darbojas dažādās nozarēs, tostarp privātajā banku, aktīvu pārvaldībā, mazumtirdzniecības banku un vairumtirdzniecības banku nozarēs.

 • Mizuho finanšu grupa

Japāna “Mizuho Financial Group” ir viena no agrīnās pieņēmējām un ir ieguldījusi vairākos blokķēdes projektos. Tie ir kontrolakciju sabiedrība, kas sniedz vairākus finanšu pakalpojumus, tostarp uzticības bankas, vērtspapīrus, banku pakalpojumus un citus!

 • BHP Billiton Limited

BHP Billion ir viens no lielākajiem kalnrūpniecības uzņēmumiem, kas ar blokķēdes palīdzību mēģina uzlabot savu piegādes ķēdi. Nav šaubu, ka blokķēdes darbināta piegādes ķēde var būt izdevīga biznesam, ja tā tiek pareizi ieviesta. Lai uzzinātu vairāk par to, kā piegādes ķēde tiek ietekmēta ar blokķēdi, skatiet mūsu rakstu par to: Blockchain for Supply Chain: Game Changer

Apskatiet arī Ultimate Blockchain un piegādes ķēdes kursu!

 • Piesardzīgs finanšu

Prudenciāls finansējums ir vēl viens milzīgs finanšu uzņēmums, un tas ir pazīstams ar to, ka dublē Blockchain Firm Digital Currency Group. Kopā ar viņiem Foxconn un Western Union ir ieguldījuši arī Grupā, uzlabojot blokķēdes tehnoloģiju ainavu.

 • Intesa Sanpaolo

Intesa Sanpaolo ir Itālijas banka, kas ieguldījusi līdzekļus publiskos blokķēdēs. Pagaidām viņi ir ieguldījuši Bitcoin tehnoloģijās un Ethereum. Tāpēc viņi izmanto šīs divas tehnoloģijas, lai uzlabotu savus biznesa procesus.

 • Sberbank Krievija

Sberbank Russia ir Krievijas banka. Viņi uzsāka blokķēdes laboratoriju un strādā arī ar Krievijas vērtspapīriem, lai izpētītu ideju par blokķēdes korporatīvajām obligācijām. Īstenībā. viņi veic gan mazumtirdzniecības, gan korporatīvās banku darbības, tostarp norēķinu pakalpojumus, algas projektus, aktīvu pārvaldību, uzņēmumu aizdevumus un daudz ko citu!

 • Kanādas Karaliskā banka

Kanādas Karaliskā banka pēta blokķēdes tehnoloģiju, pārbaudot dažādus blokķēdes risinājumus kredītreitingu automatizēšanai. Viņi atrodas Kanādā un darbojas daudzos segmentos, ieskaitot apdrošināšanu, īpašuma pārvaldīšanu, komerciālo un personisko banku darbību utt!

 • Banco Santander

Banco Santander ir vēl viena populāra banka Spānijā. Viņu ieguldījums ir Ripple tehnoloģijā un arī Digital Asset Holdings. Viņi strādā dažādos segmentos, tostarp Santander Global Platform, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā.

 • BNP Paribas

Francijā bāzēta BNP Paribas banka, kas iegulda blokķēdes tehnoloģijā iekšējās kases operācijās. Viņi darbojas vairākos sektoros, tostarp korporatīvajos banku pakalpojumos, mazumtirdzniecības pakalpojumos, palīdzot kopienu apvienībām, indivīdiem, uzņēmējiem un citiem.

 • Bank of China Ltd.

Bank of China Ltd. ir viena no lielākajām ķīniešu bankām, kas ieguldījušas blokķēdes tehnoloģijā. Viņi testē finanšu lietojumprogrammas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, un jau ir smagi strādājuši, lai uzlabotu tās integrāciju. Viņi ir iesnieguši arī saistītus patentus par blokķēdes tehnoloģiju izmantošanu finanšu lietojumprogrammās.

 • Wells Fargo & Uzņēmums

Nu Fargo & Uzņēmums ir plaši pazīstams uzņēmums Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie ir finanšu pakalpojumi, kas balstās uz sabiedrību un kuriem ir daudzveidīgs raksturs. Viņi nodarbojas ar vairākām darbībām, ieskaitot ieguldījumus, apdrošināšanu, banku darbību, komerciālās finanses, patērētāju un hipotēku.

 • Amerikas banka

Bank of America ir viens no lielākajiem dalībniekiem bloku ķēdes tehnoloģiju ieguldījumu fondos. Viņiem ir arī labs skaits produktīvu patentu, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju. Viņi vēlas automatizēt kredītvēstules izveidi ar ethereum blockchain palīdzību.

 • JPMorgan Chase & Co.

JPMorgan Chase & Co ir vēl viens ASV uzņēmums, kas sniedz savu ieguldījumu Quorum. Kvorums ir zināma atklātā pirmkoda kopiena, un JPMorgan Chase and Co strādā pie tā uzlabošanas. Tā ir finanšu kontrolakciju sabiedrība, kas piedāvā ieguldījumu un finanšu pakalpojumus.

Tehnoloģija

Tehnoloģiju uzņēmumi arī cīnās par blokķēdes tehnoloģijas uzlabošanu. Galu galā blokķēde ir tehnoloģija, un nav šaubu, ka tehnoloģiskie uzņēmumi no tā var gūt milzīgu labumu, ja nākotnē tā kļūs par galveno vai atrisinās tehnoloģiskas problēmas.

 • Oracle Corporation

Oracle ir viens no tehnoloģiju uzņēmumiem, kas atrodas uz robežas blockchain izstrāde un sadarbība. Turklāt viņi piedāvā savus blokķēdes pakalpojumus citiem uzņēmumiem, lai viņiem tas nebūtu jāveido no jauna. Thor mākoņpakalpojums un SaaS lietojumprogramma var strādāt ar dažādiem biznesa procesiem, ieskaitot piegādes ķēdi. Viņi piedāvā arī izdevumus uz vietas.

 • Oracle Blockchain platformas mākoņpakalpojums
 • Oracle Blockchain Platform Enterprise Platform
 • Inteliģenta izsekošana
 • Oracle Database 20c Blockchain tabulas
 • Apple Inc.

Apple ir datortehnoloģiju gigants, kurš strādā aiz durvīm pie blockchain tehnoloģijām. Viņi ir iesnieguši laika zīmoga datu patenti. Viņi arī strādā pie tā, lai to izmantotu dažādās sava biznesa procesa sadaļās, taču vārds nav par to, kā viņi tuvosies ieviešanas procesam.

 • Alfabēts

Alfabēts ir jumta korporācija, kas apvieno Google. Viņi strādā ar Digital Asset, lai Google Cloud Platform ekosistēmā varētu iekļaut blokķēdes platformas un ar tām saistītos izstrādātāju rīkus. No otras puses, Google arī iegulda savus resursus un talantus blokķēdes tehnoloģijā. Tagad viņi piedāvā pakalpojumus, lai izvietotu mākoņa lietojumprogrammas vai hibrīdu blokķēdes, izmantojot Google Cloud un Ethereum.

 • Tencent Holdings Ltd

Tencent Holdings Ltd: ir Ķīnā bāzēta ieguldījumu sabiedrība, kas nodarbojas ar tiešsaistes reklamēšanas pakalpojumiem un pievienotās vērtības pakalpojumiem. Viņi paziņoja, ka pēta nodokļus un blokķēdes.

 • Alibaba Group Holding Ltd

Alibaba Cloud piedāvā blokķēdi kā pakalpojums, kur tie ļauj uzņēmumu uzņēmuma līmeņa platformai bez nepieciešamības pārvaldīt faktisko infrastruktūru. Viņu BaaS atbalsta Ant Blockchain tehnoloģijas, Quorum un Hyperledger Fabric.

 • Facebook

Facebook atklāja savus Svaru kriptovalūtas plānus un integrēja kriptovalūtas maksājumu plānu sociālo mediju platformās. Sākotnējais atbalsts viņiem bija milzīgs. Laika gaitā viņi ir pilnveidojuši procesu, un tagad viņi koncentrēsies uz valdības atbalstītām kriptovalūtām. Viņu otrs projekts ir Novi, kas ir digitālais maks.

 • IBM

IBM ir arī līderis investīciju veikšanā blokķēdē. Viņu IBM blockchain pakalpojums ļauj uzņēmumiem izmantot blockchain tehnoloģiju un neuztraucoties par blockchain tīkla izveidi. Uzņēmumi var pievienoties esošajiem tīkliem, izveidot savu risinājumu un izveidot risinājumu, kas darbojas!

 • Amazon.com

Amazon ir arī daudz ieguldīts blokķēdes tehnoloģijā. Viņi piedāvā mākoņa integrāciju populāriem blokķēdes risinājumiem, tostarp Ethereum. Vēl jo vairāk, viņi sadarbojas arī ar ConsenSys. Bez tam viņi piedāvā arī Amazon pārvaldīto blokķēdi, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt un izveidot pielāgojamus blokķēdes tīklus. Izmantojot to, uzņēmumi var izmantot Hyperledger Fabric ar atbalstu Ethereum drīzumā. Viņiem ir arī sava pārbaudāma virsgrāmatu datu bāzes tehnoloģija Amazon QLDB.

 • Intel

Intel saprot arī blockchain nozīme un tādējādi strādā, lai veidotu blokķēdes tehnoloģiju. Tātad, Intel šobrīd sadarbojas ar citiem nozares līderiem, klientiem un domu līderiem, lai uzlabotu blokķēdes tehnoloģiju un palīdzētu to nobriest. Viņu bloku ķēdes ekosistēmā viņiem ir trīs galvenie bloku ķēdes spēlētāji, tostarp Hyperledger, Enterprise Ethereum Alliance un R3.

 • Morgans Stenlijs

Morgan Stanley ir ASV uzņēmums, kas ir ieinteresēts uzlabot blokķēdes tehnoloģiju. Viņi tiek ieguldīti Bitcoin nākotnes līgumos saviem klientiem.

 • Microsoft korporācija

Tāpat kā citi mākoņpakalpojumu sniedzēji, arī viņi nodrošina blokķēdes pakalpojumus, izmantojot Azure. Viņi piedāvā Azure-blockchain-service, Azure-blockchain-workbench un Azure-blockchain-development-kit.

 • Samsung Electronics Co.

Samsung arī vēlas uzlabot blokķēdi un ir strādājis pie savas Nexledger platformas, kas izsekos globālajai piegādes ķēdei.

Apdrošināšana

Apdrošināšanas nozarei ir ļoti vajadzīgas nejaušības, un blokķēdes tehnoloģija var būt katalizators pārmaiņām. Galvenie uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē, ietver:

 • AIA grupa

Honkongas AIA grupa ir apdrošināšanas gigants. Viņi atklāja jaunu ar bloku ķēdi darbināmu apdrošināšanas platformu – banku apdrošināšanu, kas izmanto viņu bloku ķēdes paātrinātāju un Hyperledger Fabric.

 • MetLife Inc..

MetLife no Amerikas Savienotajām Valstīm sadarbojas ar citiem uzņēmumiem, piemēram, IBM un Majesco, lai viņi varētu izveidot savu apdrošināšanas bloku ķēdes platformu.

 • AXA grupa

AXA grupa no Francijas uzsāka savu jauno Fizzy viedo līgumu platformu, kas automatizē lidojumu apdrošināšanas maksājumus. Tā pamatā ir ethereum.

 • Allianz SE

Allianz SE strādā, lai izveidotu pašpārliecinātu apdrošināšanas platformu. Viņi arī izveidoja savas platformas prototipu.

Izklaide

Arī izklaides industrija nevairās no ieguldījumiem blokķēdē. Divi galvenie spēlētāji, kurus mēs zinām un kuri aktīvi iegulda blokķēdes tehnoloģijā, ir:

 • Volta Disneja kompānija

Walt Disney Company ir ASV bāzēts uzņēmums, kas savas platformas uzlabošanai izmanto Dragonchain – blokķēdes risinājumu. Viņi to izstrādāja iekšēji 2014. gadā un pēc tam to ieguva 2016. gadā. Ir arī komerciāla vienība, kuru pārvalda Dragon Company.

 • Comcast Corporation

Comcast Corporation ir ieinteresēta blokķēdes tehnoloģijā un parāda šo interesi, ieguldot līdzekļus blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos. Viņi arī paziņoja par savu blokķēdes platformu, kas pazīstama kā Bloka diagramma. Vēl jo vairāk, tā ir vienādranga platforma, kas palīdzēs aizsargāt tirgotāju un mediju uzņēmumu datus.

Vieglās automašīnas

 • Ford Motor Company

Ford Motor Company iegulda blokķēdē, jo viņi plāno to izmantot auto industrijai. Viņi patentēja savus pētījumus par satiksmes plūsmas kontroli, izmantojot blokķēdi.

 • Mitsubishi UFJ finanšu grupa

Mitsubishi UFJ Financial Group plāno palaist savu blokķēdes risinājumu. Viņi jau ir sadevušies rokās ar Ripple maksājumu tīklu

 • Daimler AG

Arī Daimler AG no Vācijas ir ļoti ieinteresēta blokķēdē, jo viņi izveidoja 100 mārciņu korporatīvo obligāciju ar ethereum. Viņi ir Mercedes-Benz ražotāji un eksperimentē ar savu kriptovalūtu.

 • Toyota Motor Corp.

Toyota Motor Corp ir vēl viena automobiļu kompānija, kas pēta blokķēdi. Turklāt viņi pēta ideju par pašpiedziņas automašīnu iespējošanu ar blokķēdes maksājumiem.

Pārtika, piegādes ķēde un mazumtirdzniecība un citi

Citi tirgus uzņēmumi aktīvi iegulda blokķēdes tehnoloģijā. Tie ir šādi.

 • Nestle
 • Anheuser-Busch InBev
 • Pfizer
 • Walmart
 • Ķīnas Lauksaimniecības banka
 • ING grupa
 • Siemens AG
 • Berkshire Hathaway Inc..
 • China Construction Bank Corporation
 • Ķīnas rūpniecības un komercbanka

Secinājums

Tas noved mūs pie mūsu labāko uzņēmumu beigām, kuri iegulda blokķēdē 2020. Kā redzat, ir tik daudz dažādu vertikālu uzņēmumu, kas iegulda blokķēdes tehnoloģijā un palīdz to attīstīt jaunā augstumā. Vēl jo vairāk, Blockchain joprojām ir sākuma stadijā, un tā nobriešana prasīs visu galveno spēlētāju un jaunizveidoto uzņēmumu pūles. Laika gaitā uzlabojas arī blokķēdes pieņemšanas līmenis, un tuvākajā nākotnē mēs to noteikti varam redzēt labākā vietā.

Tātad, ko jūs domājat par blokķēdes tehnoloģiju un uzņēmumiem, kas iegulda blokķēdē? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map