Vai jums ir nepieciešama blokķēde? Galīgais Blockchain lēmumu koks

Mēs visu laiku dzirdam par blokķēdēm un bloku ķēdes lēmumu koku. Uzņēmēji vai industrijas no tā pelna miljonus un pārvēršas par liela mēroga biznesa nozari. Lielas novatoriskas pieejas, piemēram, Ripple vai Binance, parādīja daudz panākumu.

Tas nebija tik sen, ka Ripple sāka darboties tikai kā 10 000 ASV dolāru liels ieguldījumu sākums, tagad skatieties to. Tas īsā laikā nonāk miljardu dolāru lielajā kapitālā. Kāds ir tā noslēpums? Vai blokķēde ir vienīgā “slepenā” sastāvdaļa?

Ir tik daudz līdzīgu projektu kā šis, kas rosina daudzu iesācēju un uzņēmumu sapņojošās sirdis.

Tātad, tas ir pilnīgi praktiski, ja domājat par blokķēdes lietotnes ieviešanu savā biznesā vai pilnīgi jauna darbības uzsākšanu. Bet vai jums tiešām ir nepieciešams bloku ķēdes lēmumu koks, lai veicinātu jūsu biznesu? Kā jūs spekulējat, vai arī tas var būt “wow-factor”??

Mēs esam izveidojuši šo vienkāršo blokķēdes lēmumu koku, lai palīdzētu jums noskaidrot atbildi. Pārleciet uz šo braucienu un uzziniet, kad izmantot blokķēdi.

Contents

Vai jums ir nepieciešama blokķēde?

Vai jums ir nepieciešams Blockchain

Satura rādītājs

1. nodaļa: Pirmais segments: digitālie aktīvi un vairākas puses
2. nodaļa: Otrais segments: tehniskā pieeja
3. nodaļa: Trešais segments: tīkla konfigurācija
4. nodaļa: Ceturtais segments: galīgie izšķirošie faktori
5. nodaļa: EndNote

1. nodaļa: Pirmais segments: digitālie aktīvi un vairākas puses

Vai jums vajag vai vēlaties pusmūža cilvēku?

Šis ir viens no pirmajiem jautājumiem, kas jums jāuzdod sev par bloku ķēdes lēmumu koku. Acīmredzot blokķēdē galvenā atrakcija ir apiet starpnieku vai tīklu. Tomēr ir svarīgi zināt, vai jūs to vēlaties vai nē. Neuztraucieties; Blockchain lēmumu ceļš noteikti palīdzēs jums atbildēt uz šo jautājumu.

Lai labāk izprastu jautājumu, mums ir tālāk jāanalizē starpnieka darbs. Mūsdienās starpnieks nav termins, ko mēs lietojam tikai “cilvēku” trešai pusei, bet to lieto arī konkrētākām trešajām pusēm. Jūs varētu domāt par banku kā starpnieku. Caur bankām mēs varam veikt darījumus ar naudu no vienas vietas uz otru un arī uzglabāt savu naudu.

No otras puses, darījuma laikā bankai ir nepieciešams daudz laika, lai pārbaudītu un veiktu darījumu. Tas, protams, prasa papildu izmaksas. Tātad, kā jūs zināt, kad izmantot blockchain lēmumu koku?


Bet, ja jūs izmantojat blokķēdi, jums šāda veida vide vairs nebūs nepieciešama. Tīkla virsgrāmatu sistēma ir atvērta visiem, lai bez problēmām reģistrētu savus darījumu datus un tos apstiprinātu.

Virsgrāmata tiek automātiski atjaunināta, lai jūs visu laiku iegūtu jaunāko informāciju. Labākā daļa šeit ir par drošību. Mēs zinām, kā mūsu banku sistēma dažreiz neizdodas uzlaušanas vai iekšēju manipulāciju dēļ. Tomēr, ja uzdodat tādu jautājumu kā “vai jums šeit ir nepieciešama blokķēde?” mēs vienkārši atbildēsim jā.

Bez vidusmēra vīrieša tas ir drošāk

Blockchain tīklā ir daudz darījumu ar šāda veida situāciju. Tam ir augstāks drošības līmenis un tas var nodrošināt ievērojamu drošības līmeni nekā tradicionālā banku sistēma.

Tas attiecas ne tikai uz banku pakalpojumiem. Jebkura sistēma, kuras pareizai darbībai var būt nepieciešams ievērojams uzticības līmenis, var darboties ar šo jauno sistēmu.

Šī ir viena no kritiskās blokķēdes anketām, kuru jūs varētu sev uzdot pirms lēmuma pieņemšanas.

Blockchain tagad var aizstāt centrālo administratīvo sistēmu un padarīt visu taisnīgu, neuzticoties “starpniekam”. Jūs domājat, ka tik daudz cilvēku redz jūsu ierakstus, vai viņi nespēs tos mainīt?

Nē! Kad darījumu bloks tiek pievienots virsgrāmatas sistēmai, neviens to nevar mainīt. Tāpēc katrs tīkla mezgls darījumu rūpīgi pārbauda, ​​un pēc tam, kad tas sakrīt ar citu mezglu mijiedarbību, tas tiek pievienots sarakstam. Viegli!

Galu galā jūs iegūsiet efektīvāku veidu, kā veikt darījumus, netērējot papildu laiku. Papildus tam kopējās izmaksas, lai izveidotu bloku, ir daudz lētākas nekā tradicionālajā banku sistēmā.

Tomēr, ja jūs nevarat uzticēties jaunai tehnoloģijai, lai izdarītu savu darbību, tas ir vēl viens aspekts.

Bet tas ir viens no jautājumiem par blokķēdi, kuru jūs noteikti uzskatāt par nepieciešamu turpināt.

Atbilde –

JĀ: Ja vēlaties starpnieku, tad blokķēde nav domāta jums. Blockchain vienmēr savienos divus vienaudžus vienlaicīgi, un ar tīklu viņi varēs sazināties bez nesēja. Tātad, ja vēlaties centralizētu tīklu, jums jāatbrīvojas no nepieciešamības pēc starpnieka.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jums varētu būt izdevīgi izmantot blokķēdes lietotni. Pārejam uz nākamo blokķēdes lēmumu koku segmentu, lai to labāk novērtētu.

Vai vēlaties strādāt ar digitālajiem aktīviem?

Šis ir otrais jautājums, kas mums ir par šo bloku ķēdes lēmumu koku. Tā ir arī viena no kritiskās blokķēdes anketām. Vēl senākos laikos mūsu tirdzniecības bizness bija nedaudz atšķirīgs. Viss bija vecā skola bez tehnoloģiju iejaukšanās.

Katram mazumtirgotājam bija savs veikals vai vieta, kur viņi pārdeva visas savas preces, un mums bija jādodas uz turieni personīgi, lai to no viņiem nopirktu. Tā bija laba sistēma, kurā valdīja savstarpēja uzticēšanās, un mēs redzējām, ko nopirkām.

Tomēr, lai piesaistītu klienta mazumtirgotājus, nācās sevi parādīt savādāk. Katram bija sava stratēģija un viņš izmantoja dažādus mehānismus, lai palielinātu pārdošanas apjomu.

Tās dienas tagad ir sen pagājušas. Tagad šajā gadījumā mēs vairāk orientējamies uz tehnoloģiju. Lauksaimniekiem tagad nav tikai tirgus, vai dažos gadījumos arī nav. Viņiem ir sava klātbūtne tiešsaistē, kur mēs varam pasūtīt savus materiālus, pat to neredzot klātienē.

Šī e-komercijas sistēma šobrīd dominē tirgū. Tātad, tas ir normāli, ja jums ir spēcīgs fons, lai palielinātu pārdošanas apjomu.

Kāpēc mazais bizness šeit nespīd?

Lielām rūpniecības nozarēm ar to nav problēmu, taču mazākas klātbūtnes var viegli ignorēt, lai gan tās nodrošina kvalitatīvu materiālu. Acīmredzot jūs iegūsiet iespēju pārdot savus produktus, izmantojot lielākas e-komercijas platformas, piemēram, Amazon vai eBay. Bet lietas nav tādas pašas kā iepriekš.

Tagad lielākoties jūs saņemsit tikai dažas iespējas, kā uzlabot savu klātbūtni, un Amazon izlems pārējo. Jūs nesaņemsiet nekādu brīvību, lai savā lapā pievienotu īpašu pievilcīgu funkciju. Amazon būs autoritāte pār jūsu produktiem, un jums būs jāmaksā viņiem liela summa.

Ne tikai tas, kas notiek, kad klienti redzēs jūsu konkursu produktus tajā pašā lapā tieši zem jūsu produkta kā ieteikumu? Vai tā ir laba stratēģija jūsu pārdošanai?

Noteikti nē!

Tomēr šāda veida haotiska sistēma nebūtu uz blokķēdes platformas. Izmantojot šo, jūs varēsiet sazināties ar klientiem bez trešās puses vajadzības.

Blockchain mēdz likt gaismu mazākiem uzņēmumiem, nevis padarīt lielās nozares lielākas. Tas jums dos iespēju augt lielākam un labākam ar visiem jūsu digitālajiem aktīviem.

Tātad, ja jūs nodarbojaties ar digitālajiem aktīviem, Blockchain varētu būt pareizā izvēle.

Dažādi žetoni: jauna veida digitālais aktīvs

Dažāda veida žetoni

Ne katrs digitālais īpašums ir produkts. Ir daudz uzņēmumu, kur jūs varat izmantot žetonus kā digitālos līdzekļus un izmantot tos, lai paveiktu darbu. Tie galvenokārt ir četru veidu žetoni, kas tagad ir tirgū.

 • Valūtas žetoni: Izmanto kā valūtu tīklā, piemēram, Bitcoin, Nano utt.
 • Aktīvu žetoni: Tie pārstāv īpašus vai fiziskus produktus kā aktīvus, piemēram, DGX (DigixDAO Gold).
 • Lietderības žetoni: Izmanto jebkura veida darbību veikšanai tīklā, piemēram, ETH (Ethereum).
 • Kapitāla žetoni: Šie marķieri piešķir balsstiesības vai tīkla daļu, piemēram, LSK (Lisk).

Žetoni mūsdienās ir viena no vitāli svarīgām blockchain lietotņu cenām. Ir daudz bloķēšanas ķēdēs darbināmu e-komercijas lietotņu, kurām kanālā bija savs marķieris, ar kuru tikt galā. Tā ir laba iniciatīva, un, ja vēlaties izmantot šo funkciju, varat to izdarīt bez problēmām.

Tas nozīmē, ka žetoni nav svarīgi arī blokķēdei. Tātad, kā jūs zināt, kad izmantot blokķēdi?

Tātad, ja uzdodat šādu jautājumu: “vai jums tam nepieciešams bloku ķēde?” Tad mums būtu jāsaka; tas ir atkarīgs no jūsu vajadzības, nevis kaut ko, ko mēs noteikti varam pateikt. Tas lielā mērā būs atkarīgs no jūsu uzņēmējdarbības veida un tā, kādus lietošanas gadījumus esat gatavs pievienot.

Mēs par to tālāk apspriedīsim nākamajos jautājumos par blokķēdi.

Atbilde –

JĀ: Ja vēlaties strādāt ar digitālajiem aktīviem, tad blockchain var būt labs veids, kā iet. Tie acīmredzami ir citi veidi, kā uzlabot savu biznesu bez blokķēdes. Bet, tā kā blokķēde dos jums brīvību ieviest jauninājumus, tas ir labs aicinājums.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jūs varētu gūt vairāk labuma bez blokķēdes. Vienā vai otrā veidā jums būs jārisina digitālie aktīvi tīklā, tāpēc jums nav nepieciešams doties uz blokķēdi. Pārejam uz nākamo bloku ķēdes lēmumu koku segmentu, lai iegūtu labāku skatu.

Vai jūs varat izstrādāt pastāvīgu risinājumu digitālajiem aktīviem?

Tas ir vēl viens kritisks aspekts bloku ķēdes lēmumu kokā. Kāpēc? Tā kā pastāvīgs risinājums jums ne vienmēr var būt vēlams stāvoklis. Tātad, jūs nevēlaties starpnieku un vēlaties strādāt ar digitālajiem aktīviem. Blockchain lēmumu ceļš noteikti palīdzēs jums atbildēt uz šo jautājumu.

Bet vai jūs varat viņiem izveidot pastāvīgu kanālu? Piemēram, padarīt tos par pastāvīgu ierakstu? Tā kā blokķēdes izstrādātājam ir jāuzticas galvenajam uzticības avotam, cilvēkiem ir tikai saprātīgi pieņemt, ka blokķēdes var atrisināt visu.

Atbilde slēpjas jūsu biznesa raksturojumos. Ja jūsu bizness ir saistīts ar daudzām uzticamām pusēm, jūs nevarat viņiem izveidot pastāvīgu risinājumu. Tā kā, pirms varat izveidot stabilu bloķēšanu aktīvam, visām jūsu pusēm būtu jāpiekrīt nosacījumiem un pēc tam jāpārvalda aktīvu vispārējais stāvoklis. Blockchain lēmumu ceļš noteikti palīdzēs jums atbildēt uz šo jautājumu.

Biznesa līnijā to praktiski nav iespējams izdarīt. Turklāt, vai jūs pat vēlaties pastāvīgu bloku? Varbūt jūsu bizness nodarbojas ar produktu līniju, kas prasa pastāvīgas izmaiņas virsgrāmatā. Tāds uzņēmums kā šis, kas šeit strādā ar blockchain izstrādātāju, būtu neproduktīvs. Būtībā situācijās, kad jums būtu jāmaina informācija.

Tātad, kāpēc jūs šeit izmantojat blokķēdi, tas nebūs nekas labs un noteikti nebūs jēgas.

Tomēr vai šāda veida funkcijām ir nepieciešama blokķēde?

Risinājums un žetoni: ietekme uz cenu noteikšanu

Pieņemsim, ka varat izstrādāt pastāvīgu risinājumu. Tādēļ jums vajadzētu redzēt arī citus aspektus, kas var ietekmēt cenu noteikšanu. Tas nāk no iepriekšējās sadaļas par žetoniem.

kas ietekmē simbolisko cenu

Žetonu izmantošanai kā digitālajam īpašumam ir savs privilēģiju un ierobežojumu kopums. Kāpēc vērtības mainās vispār?

Nu, tam ir vairāki iemesli. Viņi ir –

 • Piedāvājums un pieprasījums: Pieprasījums pēc žetoniem veicina cenu noteikšanu.
 • Īpaša lietderība: Jebkura veida darbība tīklā, kurai nepieciešami marķieri, ietekmēs cenu.
 • Tirāža: Cenu ietekmē arī apgrozības marķieru numuri un bloķēšana.
 • Stack: Iespēja nopelnīt žetonus, izmantojot likmes, ietekmēs cenas.
 • Kalnrūpniecība: To ietekmēs tas, cik daudz vēl var iegūt vai ja visi žetoni jau ir izlaisti.
 • Jaunās paaudzes žetoni: Dažreiz jaunā tipa žetoniem var būt cenu paaugstinājums.
 • Dedzināšanas likmes: Ja žetoni pēc kāda laika tiek sadedzināti, tas ietekmēs cenu.

Atbilde –

JĀ: Ja jūs varat izstrādāt pastāvīgu risinājumu digitālajiem aktīviem, tad, izvēloties blokķēdi, vajadzētu būt labam aicinājumam. Pastāvīgs bloku ķēdes bloks noteikti var palīdzēt saglabāt vēlamo biznesa shēmu.

Atcerieties arī, ka pēc tam, kad esat to izdarījis, to vairs nevar mainīt. Tātad, tāpēc jūs varat pāriet uz nākamo bloku ķēdes lēmumu koku jautājumu tālākam palīgam.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jūs varētu gūt lielāku labumu, lai pamestu blokķēdi. Blockchain šeit nekādā veidā nevar jums palīdzēt.

Vai jums ir nepieciešama kopīga koplietojama datu bāze?

Šī blockchain anketa šeit būtu izaicinājums, ja jūs nesaprastu pirmo kontekstu. Vai vēlaties kopīgu koplietojamu datu bāzi? Blokķēdē jums būs jādalās kopīgā virsgrāmatu sistēmā ar daudzām citām nezināmām pusēm. Tas ir tieši tas, kā darbojas blokķēde.

Jūs neiegūsit privātu datu bāzi tikai savam biznesam, jo ​​tas pārtrauks šī tīkla galveno mērķi. Jūs varat jautāt: “Vai jums tam ir nepieciešama blokķēde? Vai es nevaru izmantot tikai tradicionālo datu bāzi? ” Nu, acīmredzami ir dažas nopietnas izmaiņas nekā tipiskas datubāzes.

Blockchain ir datu bāze, taču tā nav tāda kā parasti, ko visi izmanto datu glabāšanai. Apskatīsim, kas viņi ir šajā Blockchain Lēmumu koka kontrolsaraksta ceļvedī.

Tradicionālā datu bāze

Šāda veida datu bāzēs tiks izmantots tīkla klienta-servera modelis. Zināms klients iegūs iespēju jebkādā veidā modificēt tīklā saglabātos datus. Kopējā kontrole paliks ar augstāku autoritāti, kas var autentificēt ikvienu, kurš ienāk tīklā.

Ja iestāde nespēj nodrošināt drošības līmeni, tiks zaudēta arī citu pušu informācija. Negodīgā iestāde tos var izmantot, kā vien vēlas.

Blockchain datu bāze

No otras puses, Blockchain izstrādātājs izveidoja grāmatām jaunu tīkla sistēmu, kur viss tiek uzturēts caur mezglu kanālu. Tīklā ir daudz nodu, kas pārskata informāciju bez cilvēka kontakta.

Katrs tur esošais mezgls var būt administratīvs un ieprogrammēts, lai pārbaudītu, pirms tiek veiktas izmaiņas virsgrāmatā vai pievienoti pastāvīgi dati. Pēc bloka pievienošanas pat mezgliem nav atļauts mainīt nevienu iepriekšējo bloku. Tas ir labs mehānisms, kas nodrošina augstāku drošības līmeni.

Galvenā atšķirība starp blokķēdi un datu bāzi

Blockchain un datu bāzes salīdzinājums

Blokķēdes grāmatas atšķiras no daudziem citiem aspektiem nekā šis. Apskatīsim, kas tie ir:

Integritāte

Datu vai aktīvu pārveidošana blokķēdē ir gandrīz neiespējama, taču datus vai aktīvus var viegli mainīt datu bāzēs. Blockchain ir arī daudz ievērojamāka pārredzamība, jo atklātā vietā viss ir tieši tur.

Bet tipiskās datu bāzes slēpj informāciju no visiem tīkla lietotājiem.

Rakstīšanas piekļuve

Jūs saņemsiet vienu rakstīšanas piekļuvi vienam blokam blokķēdē. Pēc informācijas pievienošanas viņš / viņa nekādā veidā nevar mainīt vai mainīt informāciju.

Bet tipiski datu bāzes klienti var lasīt, rakstīt, mainīt un izdzēst, kā vien vēlas.

Izmaksu aprēķināšana

Izmaksas blokķēdē ir salīdzinoši lētākas nekā datu bāzes. Datu bāzes satur milzīgu naudu. No otras puses, blokķēde var jums piedāvāt tādas pašas iespējas ar zemākām izmaksām.

Uzticēšanās

Ja jūsu organizācija nevēlas paļauties uz uzticību, tad pareizais ceļš ir blokķēde. No otras puses, organizācijai, kurai ir savstarpēja uzticēšanās, vajadzētu pieturēties pie datu bāzēm.

Atbilde –

JĀ: Ja jūsu atbilde ir “Jā”, jums ir nepieciešama blokķēdes ieviešana. Tā kā blokķēde bez uzticēšanās jautājumiem spētu dot neuzticamu virsgrāmatu sistēmu ar lētu cenu. Tas ir drošs darījums tieši tur. Tātad, jūs varat pāriet tieši uz nākamo bloku ķēdes lēmumu koku segmentu.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jums vajadzētu izvairīties no blokķēdes un strādāt ar tipisku blokķēdi ar vairāk naudas.

Vai jūs strādājat ar vairākām pusēm?

Darbs ar vairākām pusēm biznesā prasa lielu uzticēšanos un savstarpēju sapratni. Pat ja jūs uzticaties viens otram, jūsu sadarbība var beigties vairākos veidos. Varbūt jums, puišiem, nav vienādas mārketinga stratēģijas, vai arī komanda dominē vairāk nekā citi.

Neatkarīgi no blokķēdes var palīdzēt jums tikt galā ar to. Ja jūs varat panākt, ka visas puses izmanto blokķēdes tīklu, jūs visu varat pārvaldīt nevainojami. Viss tiks augšupielādēts virsgrāmatā, lai visi to redzētu. Ar to jūs iegūsit citu viedokli par uzņēmējdarbības pārredzamību.

Tātad, nebūs pārpratumu. Bet vai jums ir nepieciešama blokķēde, ja strādājat ar vairākām pusēm?

Atbilde –

JĀ: Atbildot uz “Jā” uz šo jautājumu, jūs saņemtu tiešu balsojumu par “blockchain” lietotnes izmantošanu. Darbs ar dažādām pusēm bez jebkādiem uzticēšanās jautājumiem vienmēr ir slikta biznesa līdzeklis. Tātad, blockchain var satikt jūs visus bez bažām.

NĒ: Atbilde uz “Nē” šeit nozīmētu, ka jums nav nepieciešama blokķēde. Tomēr jūs varat izmantot blokķēdi arī citos veidos.

Pārejam uz nākamo blokķēdes lēmumu koku segmentu, lai to labāk novērtētu.

2. nodaļa: Otrais segments: tehniskā pieeja

Vai vēlaties uzticamu vidi?

Uzticēšanās citai pusei vienmēr ir iesaistīta, kad veicat uzņēmējdarbību, īpaši partnerattiecību situācijā. Mums ir jātic bankām, kas glabā mūsu naudu drošai, biznesa partneriem, lai saglabātu vienošanos, juristiem, kas mūs atbalsta, un daudziem citiem.

Kas notiek, kad uzticības rāmis saplīst? Diemžēl mēs vienmēr redzam lielāku uzticību, kas tiek pārkāpta katru dienu un tāpēc cieš. Tagad tas ir svarīgs jautājums. Pēc tam daudziem uzņēmumiem ir grūtības izdzīvot.

Tātad, kā jūs zināt, kad izmantot blokķēdi?

Šeit parādās mūsu nākamie jautājumi par lēmumu pieņemšanas koku bloku ķēdē. Blockchain sniegs jums platformu, kurai vispār nav nekādas saistības ar uzticēšanos. Tā ir vide, kurā nav uzticības, kur jūs varat strādāt ar citām pusēm, neuztraucoties pārāk daudz.

Tā kā tirgū ir daudz dažādu blokķēdes pakalpojumu, ir normāli iegūt gandrīz jebkura veida vajadzības, vispirms neuzticoties.

Kā to dara blockchain? Tas ir pavisam vienkārši. Tas izmanto dažādus vienprātības algoritmus, lai novērtētu visus darījumus, nepievēršot kādai konkrētai pusei lielāku uzmanību. Tādējādi tas rada godīgu platformu.

Mehānisms sākās ar Proof-of-Work un pēc tam vēl vairāk iesaistīja citus vienprātības algoritmus, lai to padarītu konkrētāku.

Tātad, blockchain anketa ir jūsu, vai jums ir nepieciešama blockchain, lai strādātu neuzticamā vidē, vai nē?

Atbilde –

JĀ: Ja vēlaties neuzticamu vidi, jums vajadzētu doties uz blockchain platformu. Blockchain sniegs jums taisnīgu vidējo vērtību biznesā un platformā, kur jūs varat bez bažām strādāt ar vairākām pusēm. Jūs varat pāriet uz nākamo šī bloku ķēdes lēmumu koka jautājumu un pēc tam labāk zināt, vai jums tas ir nepieciešams vai nē.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, labāk izvairīties no blokķēdes un izmantot vecos tradicionālos veidus.

Vai jums nepieciešama augsta veiktspēja?

Mēs esam nonākuši līdz brīdim, kad mēs runāsim par blokķēdes ierobežojumiem šajā bloku ķēdes lēmumu koka kontrolsarakstā. Ja jūs meklējat platformu ar augstu veiktspēju, tad blokķēde var nebūt tā.

Blockchain ir daudz priekšrocību, taču viens no tā ierobežojumiem ir veiktspējas atšķirības. Lai gan daudzi citi blokķēdes lēnām sāk to panākt, tomēr tiem ir vajadzīgs daudz darba.

Apskatīsim, ko jūs varat sagaidīt.

Komplekss tīkls

Lai arī sākumā tā šķiet jauna nodaļa, tomēr tai ir sava sarežģītības daļa. Visa sistēma ir salīdzinoši jauna, un tās izveidošana var prasīt daudz vairāk pūļu. Bez konteksta tīkla uzturēšana būtu daudz grūtāka.

Izmērs

Blokķēde kļūs efektīvāka, ja tīklā būs vairāk mezglu. Jo vairāk mezglu tam būs, jo stiprāks un labāks tas kļūs. Tātad jums būtu nepieciešami dažādi mezgli, kas izplatīti visā pasaulē.

Mazākiem izmēriem jūs nevarēsiet izbaudīt visas tā auglīgās funkcijas.

Ātrums

Darījuma ātrums dažādos tīklos ir atšķirīgs. Visvairāk primārais Bitcoin aizņem apmēram 10 minūtes, lai apstrādātu bloku. Bet ir nozveja!

Jo vairāk tas tiek apdzīvots, jo ilgāk nepieciešams, lai apstiprinātu bloku. Tātad, lai to apstrādātu, varētu būt nepieciešamas dienas.

Ātruma problēmas tiek risinātas, un jau tagad ir daudz protokolu, kas ir ļoti ātri salīdzināmi ar to. Tomēr tas joprojām bez šaubām slēpjas sliktāko rādītāju sarakstā.

Citi faktori ir drošības protokoli un politiski jautājumi. Tātad, jūs redzat, ka blokķēde, iespējams, nespēs jums sniegt īpaši ātrus standartus, taču tā joprojām var nodrošināt labu dublējumu.

Atbilde –

JĀ: Ja vēlaties ātrdarbīgu veiktspēju, labāk pagaidām nestrādāt ar blokķēdi. Ir daži tīkli, kas var sniegt jums nepieciešamo dublējumu, taču arī būs daži ierobežojumi. Nav tīkla bez ierobežojumiem, un blokķēde nav izņēmums.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jūs varēsit izmantot blokķēdi. Pārejam uz nākamo blokķēdes lēmumu koku segmentu, lai to labāk novērtētu.

Vai jūsu prasībā ietilpst lielas krātuves?

Katrs bizness ir atšķirīgs, un tam ir taisnīga prasību daļa. Viena no pamatprasībām ir uzglabāšanas vienība. Tagad viss tiek glabāts digitāli, ir normāli sagaidīt lielu krātuves vietu, kas veltīta tikai jums.

Tomēr tas var nebūt viss saulains dienu bloku ķēdes tīklā. Blockchain vienlaikus darbojas ar daudziem indivīdiem. Lielas glabāšanas vienības nodrošināšana ir viena no cīņām, ar ko tā šobrīd saskaras. Lielas atmiņas vienības ar visu papildu drošības kanālu ilgtermiņā būs dārgas.

Ja jūs domājat par ieguldījumiem mūža garumā, tad jums būs jāmaksā vismaz 100 ASV dolāri par GB. Tas ir daudz naudas par nelielu vietas daudzumu.

Katrs GB var uzņemt līdz 500 000 darījumu. Tātad, ja jūs domājat par masveida nozares līmeņa shēmu, kas strādā ar miljoniem lietotāju, tad mēs īsti nevaram novērtēt, cik dārga var kļūt blokķēde.

Turklāt, ja jūs piedalāties citos blokķēdē balstītos projektos, jums nevajadzēs tērēt naudu, bet jums būs jādala jūsu datu bāze ar citām lielām pusēm. Galu galā tas joprojām ir viens no Blockchain trūkumiem.

Šajā jautājumā ir bijuši daži uzņēmuma līmeņa jēdzieni, un blockchain izstrādātājs mēģina pārvarēt šo problēmu. Bet vai jums ir nepieciešama blokķēde, ja jums ir nepieciešamas lielas atmiņas vienības?

Atbilde –

JĀ: Atbildot uz “Jā” šajā bloku ķēdes anketā, iespējams, ka šeit bloku ķēde nevarēs jums dot labumu. Labāk ir pāriet uz citiem tā risinājumiem.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jums vajadzētu izpētīt blokķēdi. Tas var izpildīt jūsu nelielās prasības bez jebkādiem drošības pārkāpumiem. Tagad pārejam uz mūsu bloku ķēdes lēmumu koku ceļveža nākamo sadaļu.

Vai jūs meklējat līgumiskus risinājumus?

Tradicionāli līgumattiecības vai līgumi var kļūt par problemātisku situāciju abām pusēm. Apstrādājot visas likumīgās tiesības vai samaksājot vienādu summu, dažreiz tas tiek pilnībā zaudēts.

Ar jauno viedo līgumu ievadu jūsu dzīve var kļūt daudz ērtāka nekā iepriekš. Izmantojot viedos līgumus, jūs varēsiet izveidot īpašu noteikumu kopumu, un pēc tam, kad tas tiks izpildīts, tas automātiski atbrīvos līdzekļus vai sadalīs visus maksāšanas līdzekļus.

Šis process patiesībā novērš daudz problēmu garajā ceļā. Apdrošināšanas kompānijas no tām var gūt vislielāko labumu. Ikreiz, kad jauns klients izveido apdrošināšanas polisi, apdrošinātājs var izveidot līgumu, pamatojoties uz tīkla noteikumiem, un, kad tiks izpildīti noteikti notikumi, līdzekļi tiks automātiski atbrīvoti.

Tas ir vienkāršs triks. Nevienam tagad nav jācieš par visu līgumu parakstīšanu vai nokļūšanu sistēmā. Tā ir metode, kas darbojas. To pašu var paveikt ar projektiem. Jūs saņemsiet godīgu darījumu, nevienam nesaņemot nekādu taisnīgumu.

Tātad, vai jums ir nepieciešams bloku ķēdes lēmumu koks šāda veida funkcijām?

Atbilde –

JĀ: Ja jūsu atbilde ir “Jā”, jums noteikti jāizmanto bloku ķēde līguma risinājumiem. Izmantojot viedos līgumus, jūs varēsiet racionalizēt projektus, netraucējot visus dokumentus.

NĒ: Atbildot uz “Nē”, šeit tiktu noteikts fakts, ka jums nav nepieciešama blokķēde. Tātad, labāk ir pāriet uz citiem risinājumiem. Pārejam uz nākamo blokķēdes lēmumu koku segmentu, lai to labāk novērtētu.

3. nodaļa: Trešais segments: tīkla konfigurācija

Vai jums nav nepieciešamas izmaiņas vai nelielas izmaiņas sistēmas noteikumos?

Tas ir vēl viens izšķirošs punkts mūsu Blockchain lēmumu koku ceļvedī. Ikviens konceptualizē blokķēdi kā nemainīgu sistēmu. Kāpēc? Tas ir tāpēc, ka jūs nevarēsiet mainīt nekādus sistēmas noteikumus, lai padarītu to jums labvēlīgāku. Tas nav kaut kas, ko sistēma atļauj, un tādējādi blokķēde nodrošina līdzsvaru starp projektiem.

Tā kā tā ir decentralizēta, ir vēlamas šāda veida īpašības, jo, ja kādam varētu būt administratīva vara, kā notiktu godīga tirdzniecība?

Tāpēc jūs nevarēsiet kontrolēt vai ļoti maz kontrolēt sistēmas primāros noteikumus. Tomēr, iespējams, tas viss nav nemaināms, kā saka. Pastāv 51% uzbrukuma iespēja, kas var traucēt tradicionālos sistēmas veidus.

Ja kalnraču grupa pārņem kontroli pār vairāk nekā 50% tīkla, viņi var tieši kontrolēt sistēmu. Viņi var apturēt citu cilvēku darījumus un pat divreiz iztērēt naudas summu. To darot, viņi var mainīt tradicionālo noteikumu veidus un patstāvīgi pieņemt jaunus noteikumus, kas nav gaidāms.

Tomēr 51% uzbrukuma risks ir vairāk redzams darba pierādīšanai, taču citi vienprātības mehānismi jau ir nodrošinājuši drošāku vidi. Tātad jums par to nebūs jāuztraucas.

Atbilde –

JĀ: Ja jums viss ir kārtībā, nemainot satura noteikumus, noteikti to izmēģiniet. Tas ir brīnišķīgs projekts, kas var viegli strādāt ar jūsu uzņēmējdarbības veidu. Šeit varat pāriet uz nākamo šī bloku ķēdes lēmumu koka kontrolsaraksta nodaļu.

: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, tad labāk izvēlēties sistēmu, kas dod jums lielāku brīvību strādāt. Pat ja blokķēde nedod jums brīvību, bet visi sistēmas noteikumi ir izveidoti, lai uzturētu decentralizācijas aspektu.

Vai jums ir nepieciešama koplietošanas rakstīšanas piekļuve?

Nekad neizlaidiet šo punktu mūsu Blockchain lēmumu koku ceļvedī.

Jūs saņemsit rakstīšanas piekļuvi jebkura veida blokķēdē, taču to nevarēsit mainīt. Jūs iegūsit tikai lasīšanas piekļuvi virsgrāmatai un varēsit pievienot saturu, taču turpmāk nedabūsiet nekādas tiesības tos rediģēt. Bitcoin ir viens no daudzajiem šāda veida publiskās sistēmas nosaukumiem.

Ir arī cita veida blokķēde, kas piedāvā īpašas atļaujas rakstīt, piekļūt informācijai vai lasīt to. Šāda veida mehānismiem ir kontrole pār darījumiem, un tie var arī izklāstīt to lomas tīklā.

Tāpat ir jānodrošina identitātes pārvaldība. Šāda veida koncepcija ir pazīstama kā Federated blockchains. Arī privātajai Blockchain ir līdzīgas iezīmes. Ripple ir atļauta blokķēde sistēmas piemērs šeit.

Šāda veida daba nav redzama sabiedriskās vietās. Tātad, kā jūs zināt, kad izmantot blokķēdi?

Atbilde –

JĀ: Ja arī šeit atbildēsiet uz “Jā”, mēs noteiksim, ka jums ir jāpēta blokķēdē. Tomēr, kā jūs zināt, ka blokķēdei ir dažādi veidi, mēs uzdosim vēl divus jautājumus, lai izlemtu, kurš no jums ir piemērotākais. Tātad, virzīsimies uz priekšu un redzēsim, kas mums ir nākamajos divos jautājumos šajā bloku ķēdes lēmumu koku ceļvedī.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, jums nebūs nepieciešami nekādi bloku ķēdes risinājumi, lai uzlabotu spēli. Jūs varat izmēģināt citu pieejamo risinājumu jaunas funkcijas pievienošanai projektam. Diemžēl mūsu ceļojums šeit beidzas.

4. nodaļa: Ceturtais segments: galīgie izšķirošie faktori

Vai jums ir nepieciešams kontrolēt funkcijas?

Kā mēs teicām, agrāka kontrole ir relatīvs termins blokķēdes lietotnē. Privātajā blokķēdē jums būs jāiziet pārbaudīts protokols, lai piekļūtu tīklam. Galvenā atšķirība starp publisko un privāto blokķēdi ir kontrole pār dalībniekiem.

Vienprātība izlems, kurš piedalīsies balsošanas sistēmā vai tiesībās un uzturēs virsgrāmatu. Īpašnieks saņems iespēju dzēst, rediģēt vai ignorēt ierakstus pēc nepieciešamības.

Tātad savā ziņā privātā sistēma nav decentralizēta, bet drīzāk līdzīga izplatītai koncepcijai. Šeit jūs darbosities slēgtā datu bāzē, un dažkārt, iespējams, nevarēsit apstiprināt vai autentificēt darījumus vai mainīt noteikumus.

Atbilde –

JĀ: Vēlēšanās kontrolēt funkcionalitātes ir normāli. Blockchain lēmumu koks var ļaut jums kontrolēt ierobežotu daudzumu ar viņu privāto vai federēto sistēmu. Tātad, ja atbilde ir “jā”, jums vajadzētu doties uz privātu Blockchain platformu.

NĒ: Ja jūsu atbilde ir “Nē”, mēs pāriet uz nākamajiem jautājumiem par blokķēdes lēmumu koku ceļvedi, lai veiktu pēdējo zvanu jums.

Vēlaties darījumus publiski?

Šis jautājums ir izšķirošs, ja nevarat izlemt, kuru pusi izvēlēties. Blockchain lēmumu ceļš noteikti palīdzēs jums atbildēt uz šo jautājumu. Publiskās blokķēdes ir atvērtas, un ikviens var piekļūt protokolam un to lejupielādēt, kad vien vēlas. Tas ir taisnīgi sadalīts, un jūs iegūtu vislabāko decentralizēto vides sajūtu šāda veida.

Tomēr katrs veiktais darījums tiks reģistrēts publiskā datubāzē. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet redzēt citus darījumus un arī citi redzēs jūsu darījumus.

Dažreiz tas var būt nevēlams faktors uzņēmējdarbībā, tādēļ, ja esat 100% pārliecināts, ka vēlaties veikt darījumus publiski, ar publiskajiem darījumiem jūs gūsiet vairāk labuma. Jūs saņemsiet arī lielu drošības slodzi šajā, salīdzinot ar privātajiem kanāliem.

Atbilde –

JĀ: Daži cilvēki vēlas pilnīgu pārredzamību savā virsgrāmatu sistēmā, citi vēlas lielāku piekļuves kontroli. Privātās blokķēdēs jums būtu nepieciešama autentifikācija, lai piekļūtu virsgrāmatai. Bet publiski jums nav nekādu prasību. Tātad, ja vēlaties publiskus darījumus, tad vislabāk ir izvēlēties publisku blokķēdi.

NĒ: No otras puses, ja jūsu atbilde ir nē, jums vajadzētu pāriet uz privāto blokķēdi, jo no tā jūs vairāk gūsiet labumu savam biznesam.

Un visi jautājumi par blokķēdes lēmumu koku beidzas šeit.

5. nodaļa: EndNote

Tātad būtībā visi šie jautājumi mūsu bloku ķēdes lēmumu koka modelī palīdzētu jums noskaidrot, vai tas ir nepieciešams faktors. Varbūt ir labi ieguldīt blokķēdē; varbūt tā nav. Jūs galu galā to izlemsit.

Tātad, ko jūs darīsit? Vai jūs uzņemsit “blokķēdi”, kurai ir visas iespējas mainīt mūsu tradicionālās sistēmas? Vai arī vēlaties šo sēdēt laukā un ļaut citiem spēlēt spēlē? Izvēle ir tava.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map