Vislabāk apmaksāto Blockchain darbu top 10 2020. gadā

2009. gadā ieviešot Bitcoin, ko veica Satoshi Nakamoto, Blockchain Technology saņēma milzīgu uzmanību. Pēdējo desmit gadu laikā šī revolucionārā tehnoloģija ir nepārtraukti pieaugusi. Tikai pirms dažiem gadiem cilvēki neuzticējās tehnoloģijai un nevēlējās neko darīt ar to. Tagad bloku ķēdes darbi iegūst milzīgu slavu digitālajā pasaulē. Pieprasījums ir liels, un nepieciešamās nepieciešamās prasmes ir radījušas ievērojamu plaisu tirgū. Tā kā atalgojuma skala šobrīd ir daudz apmierinošāka nekā citās jomās. 

Mūsdienu laikmetā zināšanas par blokķēdes tehnoloģiju kļūst par vienu no jaunajām prasmēm. Ar katru nozari, kas vēlas neatstāt sevi, vajadzība pēc kvalificētiem cilvēkiem blokķēdes tehnoloģijā ir liela. Ja jūs meklējat ienesīgu blokķēdes karjeru, jums jāzina arī dažādi darba devēju veidi. Galvenokārt var atšķirt četrus veidus. Tie ir – jaunizveidoti uzņēmumi, valdības, lielas iestādes un tehnoloģiju firmas. Katrs no šiem darba devējiem iegulda lielu naudu, lai iegūtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Populārākie Blockchain darbi 2020. gadā

Ja jūs interesē ideja par karjeras attīstību blokķēdes jomā, tad jums jāapkopo vairāk zināšanu par plašajām karjeras iespējām. Šīs augošās tehnoloģijas jomā jūs gaida daudzas karjeras iespējas un amati. Apskatīsim galvenos blokķēdes darbus 2020. gadā.

1. Blockchain izstrādātājs

Blockchain izstrādātājs ir viens no populārākajiem blockchain darbiem tirgū. Tie būtībā ir programmētāji, kuri tiek pieņemti darbā, lai izstrādātu lietojumprogrammas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Popularitāte un augsta ranga pozīcija nozīmē, ka viņiem jāsniedz izcili pakalpojumi un cieši jāpārzina tehnoloģija. Ir divu veidu blokķēdes izstrādātāji – blokķēdes programmatūras izstrādātāji un galveno blokķēdes izstrādātāji.

Labākie finanšu sektora uzņēmumi, tehnoloģiju firmas un valdības sacenšas nolīgt labākos blokķēdes izstrādātājus. Ir daudz plašu tehnisko iemaņu, kas nepieciešamas, lai kļūtu par izstrādātāju. Tie ietver izpratni par blokķēdes darbību un arhitektūru, kriptogrāfiju, datu struktūru un tīmekļa izstrādi. Tiek novērtēta arī pieredze darbā ar pitonu, C ++, NET, XML utt.

Pēc Glassdoor datiem, vidējais blockchain izstrādātāja alga ir 91 713 USD gadā.

2. Blockchain arhitekts

Būt par blokķēdes arhitektu nozīmē, ka jums jāpiešķir, jāizstrādā un jāsavieno dažādas Blockchain risinājuma daļas. Tas jādara, sadarbojoties citiem departamentiem, piemēram, tīkla administratoriem, IT operācijām, izstrādātājiem un UX dizaineriem.

Lasiet arī: Kā kļūt par Blockchain arhitektu?

Blokķēdes darbs prasa, lai ieinteresētie kandidāti tiktu informēti par jaunākajiem blokķēdes tehnoloģiju sasniegumiem. Šajā darbā tiek ņemtas vērā prasmes: React, CSS, HTML, React, Python, Generic SQL un Node. Būtiska ir arī pieredze DevOps, datu zinātnē un kriptogrāfijā. Turklāt praktiska pieredze blokķēdes izstrādē ir bonuss.


Saskaņā ar Patiešām, blockchain risinājumu arhitekta vidējā alga ir 114 763 USD gadā.

3. Blockchain administrators

Blokķēdes administratori ir atbildīgi par visu blokķēdes infrastruktūras visu komponentu koordinētu darbību izveidošanu, izstrādi un uzturēšanu. Pirmkārt, bloku ķēdes administratoriem ir jācīnās ar dažādu bloku ķēdes komandu labāko iespēju izmantošanu biznesa vērtības nodrošināšanai. Blokķēdes administratori ir atbildīgi arī par dažādu bloku ķēdes infrastruktūrā ieviesto pakalpojumu un rīku stāvokļa uzraudzību.

Blockchain administrators ir viens no pieprasītākajiem sākuma līmeņa blockchain darbiem ar prasību pēc daudzsološām prasmēm. Kandidātiem, kuri vēlas kļūt par blokķēdes administratora lomu, jābūt visaptverošai tekošai darbībai ar Bitcoin protokolu, zināšanām par augsta līmeņa programmēšanas valodām un prasmei koordinēti izmantot Linux / UNIX. Turklāt bloku ķēdes administratoriem ir nepieciešama padziļināta izpratne un zināšanas par tīkla infrastruktūru, virtualizāciju un tīkla pakalpojumiem un protokoliem.. 

Saskaņā ar ITJobsWatch ziņojumu vidējais rādītājs blockchain administratora alga ir 67 500 mārciņu gadā.

4. Blockchain projekta vadītājs

Blockchain projektu vadītāji ir atbildīgi par saiknes izveidošanu starp uzņēmumu un Blockchain ekspertiem. Viņiem ir jāatspoguļo firmas vajadzības un jāpārliecinās, ka eksperti izprot prasības. Atkal, kad bloķēšanas ķēdes profesionālis piegādā, viņiem ir jāpārvērš tehniskie aspekti firmai saprotamā veidā.

Pārbaudiet arī: Blockchain Fundamentals Presentation

Šāda veida blokķēdes darbiem tik nepieciešamās prasmes sniedzas tālu pāri izpratnei par blokķēdes tehnoloģiju. Kandidātam jābūt arī parastā projekta vadītāja prasmēm. Vēl viens būtisks svarīgs aspekts ir komunikācijas prasmes. Bez efektīvām komunikācijas prasmēm būs gandrīz neiespējami likt netehniskajiem darbiniekiem saprast, kas viņiem jādara.

Saskaņā ar ziņojumu no patiesi, vidējais blockchain darbs projekta vadītāja alga ir USD 106 891 gadā.

5. Blockchain UX dizainers

Blockchain UX Designer pienākums ir izstrādāt unikālu, bet lietotājam draudzīgu saskarni. UX dizainerim ir jānodrošina, lai saskarne būtu intriģējoša, vienkārša un saglabātu lietotāju saķeri. Lielākā daļa jaunizveidoto uzņēmumu, kā arī populārie uzņēmumi dod priekšroku blokķēdes tehnoloģijas ieviešanai ar lietotāja pieredzi, kas veicinās viņu biznesa panākumus.

Personām, kuras meklē šos blokķēdes darbus, jāparāda radošums, tehniskās prasmes un efektīvas zināšanas par blokķēdes tehnoloģiju. Tikai tad, ja viņi pilnībā apzinās ieguvumus, viņi var strādāt, lai to darītu zināmu visiem? Turklāt ir nepieciešamas arī efektīvas komunikācijas prasmes. Tas ir tāpēc, ka kandidātam ir cieši jāsadarbojas ar darbības, satura un mārketinga departamentiem.

Saskaņā ar ziņojumu par kriptovalūtas darbiem vidējā bāze blockchain UI / UX dizainera alga ir 107 500 USD gadā.

6. Blockchain kvalitātes inženieris

Blokķēdes kvalitātes inženierim jānodrošina, lai visas dažādās blokķēdes un attīstības jomas būtu augstākās kvalitātes. Šie blokķēdes darbi ietver manuālu testēšanu, automatizācijas ietvarus, testus un informācijas paneļus. Izveidotajā lietojumprogrammā ir jāpārbauda arī kļūmes vai kļūdas. Ja tādas tiek atrastas, indivīda pienākums ir ziņot attiecīgajām struktūrvienībām un pārliecināties, ka galaproduktā nav kļūdu..

Lai veiktu veiksmīgu Blockchain karjeru, ir svarīgi iegūt nepieciešamās prasmes. Pārbaudiet šīs nepieciešamās Blockchain prasmes.

Pretendentiem jābūt plašām zināšanām par blokķēdes platformu darbību. Turklāt, lai izceltos šajā amatā, ir nepieciešamas problēmu risināšanas, komunikācijas un ātras domāšanas prasmes. Tas ir viens no visvairāk apmaksātajiem blokķēdes darbiem.

Saskaņā ar Glassdoor teikto, vidējā bāze blockchain kvalitātes inženiera alga ir $ 107k – $ 117k gadā.

7. Blockchain konsultants

Viens no visvairāk apmaksātajiem blockchain darbiem ir blockchain konsultants. Galvenie pienākumi ir stratēģiju izstrāde, risinājumu veidošana un tehnisko zināšanu piedāvāšana. Risku novērtēšana un pārvaldīšana ir arī darba apraksta daļa.

Blokķēdes konsultanta jomā ir dažādi blokķēdes darbi. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu prasmju kopai. Paturiet prātā, ka katram darbam ir nepieciešamas patiesas zināšanas par blokķēdes tehnoloģiju.

Saskaņā ar Glassdoor algas ziņojumu vidējā bāze blockchain konsultanta alga ir 31 794 USD gadā.

8. Blockchain juridiskais konsultants

Pieaugot blokķēdes tehnoloģijai, uzņēmumiem ir kļuvis ļoti svarīgi apzināties ar to saistīto juridisko žargonu. Tas ietver juridisko partnerattiecību veidošanu, uzņēmumu konsultēšanu par kriptovalūtas piedāvājumu strukturēšanu un līgumu neievērošanu. Viņiem arī jānodrošina, lai uzņēmums atbilstu konkrētās valsts noteiktajiem finanšu noteikumiem.

Prasības šiem blokķēdes darbiem ietver zināšanas par blokķēdes tehnoloģijas juridiskajām sekām, nācijas fintech noteikumiem un komunikācijas prasmēm. Turklāt zināšanas par viedajiem līgumiem ir būtiskas.

Saskaņā ar ziņojumiem vidējā bāze blockchain juridiskā konsultanta alga ir no 100 000 līdz 190 000 USD gadā.

9. Blockchain inženieris

Blokķēdes inženiera galvenā atbildība ir tādas lietojumprogrammas izveide, kas atspoguļo uzņēmuma tehnoloģiskos aspektus. Visvairāk vēlamā prasme, kas tiek meklēta šajā blokķēdes darbos, ir domāšanas veids, lai pastāvīgi mācītos un pielāgotos jaunām lietām.

Pārbaudiet arī: kā kļūt par Blockchain inženieri

Papildus tehniskajām programmēšanas prasmēm indivīdam jāpārzina arī blokķēdes inženierijas ekonomiskais aspekts. Tas ietver tādu jēdzienu izpratni kā piedāvājums un pieprasījums, stimulēšana utt.

Saskaņā ar algu pārskatu no vidējā blockchain inženiera alga ir 70 483 USD gadā.

10. Blockchain analītiķis

Blockchain analītiķiem ir divi atšķirīgi veidi – biznesa analītiķi un riska analītiķi. Biznesa analītiķa pienākums ir izstrādāt efektīvas uzņēmējdarbības stratēģijas lietotnei blockchain. Viņi ir atbildīgi arī par to jomu noteikšanu, kuras jāuzlabo. Šīm blokķēdes karjerām ir milzīgas izaugsmes iespējas.

Riska analītiķim jānovērtē riska faktori, kas saistīti ar blokķēdes lietošanu. Viņi identificē iespējamos riskus un piedāvā efektīvus risinājumus, kā tos novērst. Blokķēdes analītiķa amatam nepieciešamās prasmes ietver visaptverošas zināšanas par blokķēdi un zināšanas ar tām saistītajās tehniskajās prasmēs.

Saskaņā ar algu aptauju, blockchain darbs riska analītiķa alga ir 93 450 USD gadā.

Darbi ar Blockchain: izdariet izvēli tūlīt

Tie ir top bloku ķēdes darbi 2020. gadā. Tomēr bloku ķēdes nozarē ir daudz vairāk amatu, uz kuriem varat pieteikties. Tas ir atkarīgs no izglītības kvalifikācijas, prasmēm un pieredzes, kas jums ir noteiktā jomā. Vienmēr ir izdevīgi pievērsties karjerai tirgos, kas nepārtraukti pieaug. Bet, pirms to izvēlaties, jums jānovērtē arī konkrētā darba dažādie aspekti.

Kad pasaule kļūst arvien apburta ar blokķēdes tehnoloģiju, jums ir iespēja veidot lielisku karjeru ar blokķēdes darbu. Pietiks pateikt; blockchain drīz negrasās pazust vai sabrukt. Tādējādi pieprasījums pēc darba vietām saglabāsies augsts, kā arī labvēlīga atalgojuma skala. Turklāt, ja jūs aizraujaties ar blokķēdes tehnoloģiju, jums jāsaņem sava bloku ķēdes eksperta sertifikāts un jāatklāj centieni vēl aizraujošāk. 

Ja esat iesācējs, ceļojums jāsāk no nulles. Tātad, mēs piedāvājam jums bezmaksas Blockchain kursus, kas palīdzēs jums sākt savu bloku ķēdes karjeru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map