10 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešama personāla apmācība Blockchain

Vai meklējat iemeslus, kā personīgi apmācīt blokķēdes apguvi? Ja jūs to darāt, tad esat nonācis īstajā vietā.

Mācību nozare attīstās strauji. Izmantojot tehnoloģiju, viss ir saistīts ar lietošanas ērtumu, uzticamību un pieejamību. Bet tam ir daudz ierobežojumu, atceļot personīgo apmācību.

Ar to mēs domājam, ka ne vienmēr tiešsaistes apmācība var būt laba ideja. To pašu var teikt, kad runa ir par blokķēdes apmācību klātienē. Ja esat izpilddirektors, kurš vēlas uzzināt par blokķēdi, vienmēr ir ieteicams izvēlēties apmācību klātienē. To darot, jūs gūstat milzīgu labumu.

Tāpēc rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta desmit iemesliem, kāpēc vadītājiem nepieciešama personāla blokķēdes apmācība. Izskatot sarakstu, jūs uzzināsiet, cik svarīga ir un līdz ar to veikt personālu blokķēdes apmācību, nevis veikt tiešsaistes kursu, kas jums ierobežoti pakļauj blokķēdei.

Pārbaudiet, Blockchain for Enterprise un Blockchain for Executive

10 iemesli, kāpēc vadītājiem nepieciešama personāla Blockchain apmācība

1. Iesaistīšanās un koncentrēšanās

Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc jūs nepārtraukti traucējaties tiešsaistē? Nu, tas nav tikai jūs. Jebkura vietne, kuru apmeklējat, ir traucējoša. To pašu var teikt par tiešsaistes mācībām. Nav svarīgi, vai esat skatoties video vai lasot rakstu.

Izklaidība ir reāla un nav piemērota jūsu mācību pieredzei. Lai to pārvarētu, jums jābūt pašdisciplinētam un koncentrētam. Pat tad, kad jūs to darāt, jums ir pienākums šad un tad izklaidēties.

Ar apmācību klātienē, kas pazīstama arī kā klātienes apmācība, jūs varat pārvarēt iesaistīšanās un koncentrēšanās jautājumu un pārliecināties, ka izmantojat savu laiku. Runājot par personisku mijiedarbību, jūs nevarat atļauties izklaidēties. Treneri izmanto arī daudz radošu veidu, kā nodrošināt, ka esat mērķtiecīgs un iesaistīts. Šīs stratēģijas ir svarīgas, ņemot vērā, ka mēs dzīvojam laikmetā, kur uzmanība ir ierobežots resurss.

Galu galā jums ir pienākums labāk izprast blokķēdi un gūt labākus rezultātus.

2. Veiciet 1 pret 1, kad rodas problēma

Tiešsaistes mācības ir iespaidīgas, līdz jūs iestrēgstat kādā problēmā. Ne katrs izglītojamais ir vienāds, un tas padara tiešsaistes mācīšanos par ideālu risinājumu visiem, kas tur dzīvo.

Ja esat tiešsaistes izglītojamais, jūs zināt, ka mācību sesijas laikā, iespējams, nāksies veikt pētījumus vairākas reizes, lai izprastu izvēlēto tēmu. Tas nozīmē ieguldīt vairāk laika, nekā jūs to darītu salīdzinājumā ar apmācība klātienē. Tas izskauž pētniecisko daļu. Tas arī novērš iespējas turpināt mācīties, skaidri nesaprotot iepriekšējos jēdzienus.


Pasniedzēji tiešsaistes kursos vai rakstiskos ceļvežos cenšas visu iespējamo, lai izskaidrotu tēmu. Bet, iespējams, ar šo skaidrojumu jums nepietiek. Ņemot vērā, ka blokķēde ir sarežģīta tēma, var būt daudz gadījumu, kuros var sajaukt.

Darīšana klātienes apmācība klātienē ir daudz labāks, un jūs vienmēr varat jautāt trenerim, ja rodas kāda problēma. Viss, kas jums jādara, ir pārtraukt treneri vai uzdot jautājumu, kad viņš pabeidz paskaidrot tēmu.

3. Diskusija

Kaut arī tiešsaistes kursi vai vietnes piedāvā iespēju apspriesties, tajos trūkst atjautība, interese, un entuziasms ap tēmu. Dažreiz jūs varat saņemt atbildi, bet citreiz jūs esat viens pats. Iespējams, esat pievienojies tiešsaistes forumiem, lai apspriestu tēmas.

Cilvēka mijiedarbība ir būtiska, un kā izglītojamam to nekad nevar aizstāt. Jūs varat apspriest šo tēmu ar savu treneri vai arī, ja mācāties divu vai vairāku cilvēku grupā, varat to apspriest ar citiem. Tas atveras radošas idejas un jauns jautājumi. Varat arī uzzināt par citu cilvēku viedokļiem un uzzināt dažādas perspektīvas. To darot, jūs paķerat labāku izpratne par tēmu.

Apmācība klātienē dod jums iespēju ne tikai koncentrēties, izbaudīt tēmu, bet arī apspriest, lai uzzinātu jaunus viedokļus un saprastu tēmu

4. Nav traucējošu

Mūsu uzmanības ilgums ar katru dienu samazinās. Vai atceraties pēdējo reizi, kad strādājāt, neatverot sociālo mediju platformas vai nepārbaudot tālruni? Jā, tas ir grūti, un tas prasa daudz pašdisciplīna strādāt bez traucējošiem.

Dažreiz uzmanības novēršana nav jūsu kontrolē. Jūs saņemat steidzamu zvanu, kas jums jāapmeklē, vai kāds zina jūsu durvis. Jebkurā gadījumā jūs zaudējat plūsma pie kā esat pieraduši. Tas var būt nozīmīgs jautājums, apgūstot tādus sarežģītus priekšmetus kā Blockchain.

Blockchain ir vienkāršs jēdziens no ārpuses, taču tas prasa rūpīgu mācīšanos, lai saprastu, kā tas notiek patiesi darbojas.

Blokķēdes apmācība klātienē sniedz jums vietu un vidi, kur jūs varat atbrīvoties no traucējošajiem faktoriem un mācīties prātīgi.

Bez uzmanības novēršanas jūsu mācīšanās spējas palielinās, un jūs varat paturēt vairāk ideju.

5. Padziļināti iemācieties blokķēdes lietošanas gadījumus

Google,blockchain lietošanas gadījumi,”Un jūs atklāsiet daudz rakstu, videoklipu un kursu, kuros uzskaitīti lietošanas gadījumi. Bet lielākoties viņi to nedara ienirt dziļi lietošanas gadījumos.

Lietošanas gadījumiem ir praktisks raksturs, un tie ir dziļi jāsaprot. Tādā veidā jūs varat to izmantot ieviešanas nolūkos. Šie izmantošanas gadījumi arī dod jums labāku perspektīvu par to, kāda ir blokķēdes jauda.

Pārsvarā tiešsaistes resursiem vienkārši nav rūp sīkāk izskaidrot lietošanas gadījumus. Viņu uzmanība ir uzskaitīta pēc iespējas vairāk, nekoncentrējoties tikai uz vienu lietošanas gadījumu. Pat ja jūs kā lasītājs uzzināt par daudz no lietojuma gadījumiem, jūs nekad neiepazīstat vienu lietošanas gadījumu padziļināti.

Tieši šeit notiek apmācība klātienē. Veicot personīgo blokķēdes apmācību, jūs esat atvērts labākam saturam attiecībā uz lietošanas gadījumiem. Jūs pat varat pajautāt skolotājam par izmantošanas gadījumu un mēģināt saprast no nozares, kurā strādājat. Šis process ir izdevīgs praktiskā mācīšanās.

6. Apgūstiet koncepciju par to, kā darbojas blokķēde

No virsmas, blockchain ir vienkāršs jēdziens. Tas tiek definēts kā vienādranga tīkls, kas var mijiedarboties, tirgoties un sazināties bez jebkādas centralizētas varas. Vienkāršāk sakot, mēs varam arī redzēt blokķēdi kā “interneta” vai labāk “operētājsistēmas” augšējo slāni, kas piedāvā veidu, kā palaist lietotnes, pakalpojumus vai risinājumus.

Bet, ienirstot dziļi tēmā, jūs sastopaties ar tādām tēmām kā viedie līgumi, kriptogrāfija, decentralizētās lietotnes, vienprātības algoritmi, un tā tālāk. Skaidrs, ka blokķēde ir sarežģītāka, nekā šķiet. Turklāt, raugoties no uzņēmuma viedokļa, viss notiek krasi sarežģītāk. Tur mums ir tādas lietas kā mērogošana, integrācija, ieviešana utt.

Ir arī citas sarežģītības, kas saistītas ar blokķēdi, tostarp riski – gan juridiski, gan ieviešana. Gandrīz katrā valstī ir atšķirīgi likumi, kas apgrūtina vienu juridisku iestādi pret blokķēdi.

Tas viss var padarīt blokķēdes apgūšanu milzīgu. Bet, ja jūs izvēlaties personīgu apmācību, tad jums ir lielākas iespējas izprast jēdzienus daudz labāk.

Blokķēde attīstās ar katru dienu – jauni pētījumu rezultāti ir jauni, kā darbojas blokķēde. Mācīšanās klātienē var pavērt jaunus veidus, kā uzlabot mācīšanos un pareizi apgūt blokķēdi.

7. Skolotāji / pasniedzēji eksperti

Apmācot klātienē, jūs saņemat piekļuvi skolotāji / pasniedzēji eksperti. Trenažieri ir aprīkoti ar personīgās prasmes, kas nozīmē, ka viņi zina, kā rīkoties ar izglītojamiem, kuriem ir dažādas prasības un vajadzības.

Salīdzinot to ar tiešsaistes kursiem, jūs iegūstat arī izcilus pasniedzējus un pasniedzējus, taču viņu pieeja ir vispārīgāka. Viņiem ir neskaidrs priekšstats par to, kāda veida izglītojamais jūs esat, un tas nozīmē, ka jums jāiet cauri stundām, kas ir vairāk pielāgotas vispārējai auditorijai.

Ja jūs apmeklējat personīgu apmācību, jums noteikti jāiegūst pielāgotu mācību pieredzi. Personīgajiem skolotājiem ir reālas prasmes, kā tuvoties skolēniem. Viņi var nojaust, kas skolēniem nepieciešams, un uz to balstīt saturu. Tātad, ja jūs apmeklējat personīgu apmācību, jums noteikti būs priekšrocības trenera pieredze.

Īsāk sakot, ar ekspertu skolotāju palīdzību jūs saņemat labākas īstenošanas norādes reālajā dzīvē.

8. Praktiskās zināšanas

Tiešsaistes kursos vai materiālos trūkst atbilstoša redzējuma praktiskās zināšanas. Jūs lasāt un skatāties daudz lietu, taču tas nenozīmē, ka to var pārveidot par izmantojamām zināšanām. Lai to izdarītu, jums ir jālasa gadījumu izpēte.

Bez grūtībām ir grūti iemācīties un ieviest. Apmācība klātienē var pavērt jaunas vietas, kad runa ir par praktiskām zināšanām. Skolotāji eksperti var jums izskaidrot gadījumu izpēti un to labāk izprast, to darot. Personīgās blokķēdes apmācības mērķis ir sniegt vērtību, kad runa ir par praktiskajām zināšanām, un nodrošināt, ka jūs uzzināt galvenos gadījumu izpētes punktus un padara viņus veiksmīgus.

Kā vadītājam praktiskās zināšanas jums ir jēgpilnākas. Tas var palīdzēt jums risināt projektus patstāvīgi un pārliecinoši.

9. Konkurences priekšrocība

Pasaule ir konkurētspējīga vieta. Jūs neesat vienīgais, kurš domā vai mācās blokķēdi. Ir tūkstošiem vadītāju, kas strādā sasniedzot savu mērķi un augt viņu karjerā. Tāpēc jūs atradīsit daudz tiešsaistes kursu, video vai rakstus. Bet, kā mēs jau minējām, tiešsaistes resursi nodrošina nepielāgotu, vispārīgāku pieeju, lai uzzinātu kaut ko, ieskaitot blokķēdi.

Ja jūs apmeklējat personīgu apmācību, jums noteikti būs jāaug ārpus konkurences. Jūs saņemat daudz labumu, ieskaitot iespēju apspriest, dziļi izprast lietošanas gadījumus un daudz vairāk. Ar laiku jūs gatavojaties risināt blokķēdes projektus; jūsu konkurence, iespējams, joprojām cīnās, lai uzzinātu pašus blokķēdes pamatus.

Šeit ir izvēles likums. The vairāk iespēju jums ir, jo grūtāk kļūst izvēlēties un sākt. Tas ir līdzīgi blokķēdei. Pārāk daudz iespēju var jūs kropļot, un tāpēc labāk pieturēties pie personīgās blokķēdes apmācības.

Jums ir jāapgūst arī galvenie jēdzieni par blokķēdi, tostarp mērogošana, drošība, ieviešana utt.

10. Iet pāri

Mācīšanās ir a nepārtraukts process. Tas neaprobežojas tikai ar vienu kursu vai viena video vai viena raksta skatīšanos. Ar kaut ko tik dziļu kā blokķēdes jums ir nepārtraukti jāpieturas pie tā un nekad jāpārtrauc mācīties.

Vairumā gadījumu tas ir vadības trūkums vai struktūra, kas apgrūtina mācīšanos. Jūs nezināt, ko lasīt vai uzzināt tālāk. Visas šīs problēmas var atrisināt ar personīgā trenera palīdzību. Pamatojoties uz mācīšanās pieredzi, viņš var norādīt, kā rīkoties tālāk. Visiem, kas tur dzīvo, tas vienmēr ir atšķirīgs mācību veids, un pielāgošana ir svarīga. Tiešsaistes mācīšanās to nepiedāvā – tas nozīmē, ka jūs varētu tērēt daudz laika mēģinājumiem izdomājiet savu nākamo soli.

Secinājums

Tas noved mūs pie desmit iemeslu beigām, kāpēc vadītājiem ir nepieciešams personāls blockchain treneris. Mēs centāmies padziļināti izpētīt un izskaidrot katru iemeslu, un ceram, ka jūs varat saprast, cik svarīgi ir būt personīgam trenerim neatkarīgi no tā, ko jūs mēģināt iemācīties.

Tātad, ko jūs esat gatavs organizēt personīgai apmācībai par blockchain jūsu organizācijai? Pārbaudiet Blockchain for Executive

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map