Blockchain Analytics – Blockchain KYC izaicinājums

Blockchain ir radījis revolūciju vairākās nozarēs un novedis tos uz decentralizētu pasauli, lai solītu nemainīgumu, pārredzamību un ātrumu visu veidu darījumu veikšanā. Lai gan šīs tehnoloģijas izmantošanai ir nenoliedzamas priekšrocības, ir arī daži trūkumi. Daži no interesantākajiem izaicinājumiem ir KYC un arī AML, jo tiem abiem ir nepieciešami uzlaboti Blockchain Analytics risinājumi.

Kāpēc dati ir tik svarīgi??

Dati tiek uzskatīti par digitālās pasaules eļļu, jo miljoniem organizāciju vada savu biznesu, vācot un optimizējot tos piemērotiem mērķiem. Pat izplatīti mobilo ierīču lietotāji var sajust uzņēmumu spiedienu, lūdzot viņiem piešķirt piekļuvi personas datiem pēc lietotnes instalēšanas vai citu tiešsaistes platformu funkciju izmantošanas. Lai uzsvērtu informācijas nozīmi, mums jāapsver Yahoo gadījums, kad tās dati agrāk tika apdraudēti, kā rezultātā ievērojami zaudēja šīs milzīgās tehnoloģiju organizācijas tīro vērtību.

Blockchain sola nodrošināt visaugstāko lietotāja datu drošību tādā mērā, ka lietotāji tiek turēti anonīmi un tos nevar identificēt. Dažos scenārijos tas izrādās negatīvs punkts ar pretēju viedokli. Anonimitātes problēma ir tāda, ka naudas atmazgātāji izmanto kriptonauda, ​​lai pārskaitītu savu slikti iegūto naudu uz citām valstīm.

Blockchain Analytics nozīme

Blockchain Analytics uzdevums ir uzzināt šajās digitālajās grāmatās saglabātos datus. Finanšu pārredzamības vidē ir grūti atbrīvoties no ekosistēmas, kas slēpj visa veida datus un informāciju, ko izmanto blokķēdē. Digitālās valūtas atrodas plašsaziņas līdzekļu un uzņēmējdarbības uzmanības centrā, pārvaldes iestādes un valdības nopietni uztver šīs norises. Viņi pieņem likumus, kas nodrošina, ka nekādas naudas atmazgāšanas darbības nenotiek, izmantojot kriptovalūtas. Šī iemesla dēļ daudzas valstis ir pilnībā aizliegušas digitālās valūtas, savukārt tikai dažas ir ierobežojušas savu tirdzniecību. Blockchain Analytics rūpīgi analizē datus, lai ekosistēma zinātu, kādi ir dati, kā un kur tos ir izmantojis konkrēts tīkla lietotājs.

Lai padarītu Blockchain Analytics par pamatu, izstrādātājiem bija jāizstrādā daži pasākumi, piemēram, Ziniet savu klientu (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas likumi. Pastāv plaša vienprātība par KYC un AML pasākumu izmantošanu, lai tehnoloģija būtu pieņemama valstīm, kurās naudas atmazgāšanas likumi ir stingrāki.

Tā kā šīs tehnoloģijas domēns paplašināsies vairākās nozarēs, tiks palielināta arī Blockchain Analytics nozīme. Datu pārbaude kļūs svarīgāka tādu darījumu veikšanai kā naudas pārskaitījumi un darījumu apstiprināšana.

blockchain analytics

Attēlu kredīti: Kristāls

Blockchain tehnoloģija un paaugstināts regulējošais spiediens

Regulatīvās iestādes ir kļuvušas modras un aktīvas, lai sekotu digitālajām valūtām un izdarītu spiedienu, lai visā pasaulē risinātu AML un KYC jautājumus. Uzsvēršanas par šo svarīgo pasākumu nepieciešamību mērķis ir novērst krāpšanos, kas notiek kriptogrāfijas sfērā, un radīt iespēju atklāt krāpnieciskas darbības ar Blockchain Analytics palīdzību. Tas arī palīdzētu noteikt aizdomīgas darbības, kas notiek ekosistēmā. Lai apmierinātu šīs nopietnās problēmas, Blockchain Analytics palīdz mums šeit risināt galveno problēmu.

Ķīna bija pirmā, kas aizliedza kriptogrāfijas tirdzniecību tā paša iemesla dēļ, un tas izraisīja lielu satraukumu starp kriptogrāfijas entuziastiem, organizācijām un pārvaldes iestādēm. Ķīniešu tirgotājiem bija jāpārceļas uz citām valstīm, kur kriptogrāfijas tirdzniecība bija nelikumīga. Pēc šī modeļa Indijas galotnes tiesa bija arī pieņēmusi rīkojumu, kas brīdināja vietējos kriptogrāfijas tirgotājus pārtraukt darījumu veikšanu ar bankām. Tomēr šis aizliegums tika apstrīdēts pēc tam, kad tika saņemti miljoniem ciparparakstu uz pieteikuma, kas pēc tam tika iesniegts tiesā, un līdz šim jautājums ir pakļauts tiesai. Tajā pašā nedēļā Pakistānas galvenā banka aizliedza arī kriptogrāfijas tirdzniecību, un drošības aģentūras arī arestēja maz cilvēku par šī biznesa veikšanu. ICO telpa sašaurinājās, un vairāku valstu pārvaldes iestādes izrādīja iebildumus pret raksturīgo anonimitātes iezīmi, kas pavēra ceļu nelegālām darbībām. Tumšais tīmeklis arī kļuva aktīvs, un viņi sāka reklamēt bērnu seksu, sieviešu tirdzniecību, naudas atmazgāšanu un citas nelikumīgas darbības zem priekškara. Visi šie iemesli rada lielu spiedienu uz vairāku valstu regulatīvajām institūcijām izstrādāt likumus, lai novērstu kriptonauda izmantošanu noziedzīgās darbībās. Lai gan viņiem nebija iespējams sekot līdzi šiem pārkāpumiem, jo ​​nebija tādu tehnoloģiju, kas varētu atklāt šo zem paklāja strādājošo identitāti, spiediens uz šīm iestādēm turpināja pieaugt.


Tā rezultātā Singapūras monetārā pārvalde ir noteikusi procedūru un vadlīnijas, kas ICO jāievēro. Šī attīstība ļauj viņiem pieņemt digitālās valūtas kā produktu un pakļāva tām normatīvo likumu, kas uzņēmumiem uzliek pienākumu uzturēt KYC pārbaudes un ziņot par visām noziedzīgām un aizdomīgām darbībām. Pēc aizstāvēšanas Honkongas vērtspapīru un nākotnes komisija arī izlaida dokumentus, kas brīdina cilvēkus par riskiem, kas saistīti ar ICO, un uzsverot KYC prasību nepieciešamību. Arī Malaizija ir ievērojusi modeli un izveidojusi AML politiku kriptovalūtu izmantošanai.

Lai saīsinātu debates, pārvaldes iestādes aktīvi izstrādā likumus, lai novērstu digitālo valūtu izmantošanu noziedzīgās darbībās, drošības pārkāpumos un krāpšanās.

Cenšoties uzlabot KYC un AML pārbaudes, bloku ķēdes analīze ir kļuvusi par nepieciešamību datu uzraudzībai tīklā.

Blokķēdes datu uzraudzība kalpo nolūkam pārbaudīt informācijas kvalitāti un lietderību. Lai padarītu to skaidrāku, dati tiek analizēti, ja tie ir piemēroti mērķim, un tiek pārbaudīta informācijas kvalitāte.

Blockchain Analytics datu pārvaldības uzlabošanai

Pārvaldības kvalitātes uzlabošana publiskajā sektorā ir Blockchain Analytics galvenais mērķis, lai uzturētu uzticamu informāciju par aktīviem, darbībām, personām un organizācijām. Dati, kas attiecas uz personisko informāciju, piemēram, dzimšanas un nāves datums, ģimenes stāvoklis, un cita svarīga informācija par organizācijām, piemēram, īpašuma nodošana, uzņēmējdarbības licencēšana un to uzņēmējdarbības virziens, ir svarīgi, lai tos droši pārvaldītu un koplietotu atbilstoši tiesībām uz informācijas likumiem . Šādu datu pārvaldīšana, neizmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir sarežģīts uzdevums, taču, lai veiktu datu grozījumus, ir jāveic pasākumi. Indivīdam jāierodas personīgi, ja viņš maina vai atjaunina savu personīgo ierakstu, lai nodrošinātu informācijas kvalitāti un tās pārredzamību. Līdzīgi, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju datu tālākai koplietošanai, arī vajadzētu būt automatizētai, izmantojot viedo līgumu tehnoloģiju. Piemēram, ja informācija ir nepieciešama trešajai pusei, tā būtu automātiski jādala, izpildot iepriekš noteiktos nosacījumus. Tas uzlabo datu pārredzamību un pārvaldību, lai apmierinātu visas ieinteresētās puses.

Blockchain Analytics ir galvenais pasākums un nenoliedzama funkcija šīs pašas tehnoloģijas pārredzamības uzlabošanai. Pastāv bažas, ka noziedznieki varētu piekļūt valsts virsgrāmatas datu bāzei un izmantot tos dažādās nepareizās darbībās. Ja tiek veikti visi pasākumi, kas attiecas uz blokķēdē saglabātajiem datiem, tas visiem dod mieru attiecībā uz viņu informācijas drošību. Blockchain tehnoloģija ir izmantota vairākiem mērķiem, bet vissvarīgākā ir informācijas apstrāde un pārvaldība.

Datu drošība blokķēdē

Datu vērtība ir palielinājusies, un mēs varam novērst šo faktu, novērojot gadījumu skaitu, kad hakeri ir apdraudējuši personas datu, pirkstu nospiedumu, finanšu informācijas, sociālās apdrošināšanas numuru un nodarbinātības vēstures datu bāzes.

Salīdzinot datu drošību ar parasto sistēmu un blokķēdi, ir labi zināms, ka parasto datu drošību nodrošina šifrēšanas metodes, kas nesola pilnīgu drošību, no otras puses, bloku ķēde neļauj hakeriem nozagt vai manipulēt ar virsgrāmatā saglabāto informāciju.

Blockchain Analytics un datu analīze

Blockchain ir milzīga spēja mainīt pasauli datu nozarē. Ir redzams, ka pēdējos gados tehnoloģijas ir izmantotas, lai pārveidotu vairākas nozares un uzņēmējdarbības modeļus, taču to nepieciešamība pārveidot datu analīzi ir neizbēgama. Cilvēkiem, kuri ir jauni blokķēdes pasaulē, ir grūti saprast, kā šī tehnoloģija var ietekmēt datu analīzi, un, kad runa ir par to, ir tik daudz problēmu. Nauda, ​​iespējams, ir visgrūtākais šķērslis analītiskās infrastruktūras dēļ. Tomēr šo šķērsli var novērst pēc tam, kad biznesa informācijas dienesti nodrošinās ērti lietojamus abonēšanas rīkus datu analīzei. Nākamajā posmā cilvēki no blokķēdes tehnoloģijas sagaida jaunu mehānismu, lai izstrādātu rīkus, kas palīdzēs uzraudzīt un analizēt datus. Blockchain piedāvāja demokrātiskāku veidu, kā piedāvāt šo lietderību, ļaujot lielajām organizācijām veikt analīzi un ļaujot mazākiem uzņēmumiem izmantot šos rīkus. Ikviens var izmantot šīs funkcijas ekonomiski.

Datu apmaiņa

Kā jau tika apspriests iepriekš, datus pamatoti dēvē par modernās ekonomikas eļļu, un ir miljoniem organizāciju, kas strādā pie jūsu datiem, tos vāc un pārdod tiem, kuriem ir visaugstākā cena. Blockchain nodrošina datu koplietošanas iespējamību un efektivitāti, novēršot datu dublēšanu un neprecizitāti. Tas dod pircējiem priekšrocības, ja viņi iegādājas tikai informāciju, kas ir būtiska un kuru absolūti izmanto viņu mērķiem.

Blockchain atvieglo precīzu, derīgu un atbilstošu datu koplietošanu visiem. Šī tehnoloģija ir labāka alternatīva informācijas iegūšanai un apkopošanai salīdzinājumā ar parasto praksi, kas prasa vairāku failu skenēšanu un lieko lietu noņemšanu, pirms beidzot kopīgot noderīgos datus.

Vecais datu koplietošanas mehānisms ir dārgs un neefektīvs, savukārt blokķēdes tehnoloģija šim nolūkam piedāvā pārredzamu un ekonomisku risinājumu. Ir bezjēdzīgi teikt, ka uzņēmumi, iegūstot tieši nepieciešamos datus, uzlabo savu biznesu, radot vairāk potenciālo klientu un uzlabojot arī organizācijas vispārējo sniegumu..

Explorer rīki Blockchain Analytics

Ļaujiet mums apskatīt dažus no visvairāk pazīstamajiem blockchain analytics Explorer rīkiem internetā.

Kristāls

To ir izstrādājusi Bitfury komanda, un tās piedāvātais risinājums ir diezgan visaptverošs. Crystal ne tikai ļauj lietotājiem apskatīt konkrētu ekosistēmu vairākās dimensijās, bet arī ir lieliski piemērots, lai izveidotu saites starp dažādiem noziedzniekiem, lai palīdzētu izsekot un aptaujāt.

Tātad tas ir labs rīks blokķēdes analītikai KYC ziņā, jo izmeklētāji un citas aģentūras to var izmantot, lai uzlabotu arī savu sistēmu un kopējā tīkla drošību.

VĒRSIS

Šis rīks ir īpaši paredzēts Bitcoin virsgrāmatai. Tas nozīmē, ka visus darījumus, kas notiek tā blokķēdē, var analizēt ar OXT palīdzību. Viena no lielākajām privilēģijām ir tā, ka tā ļauj lietotājiem izvēlēties dažādus meklēšanas rādītājus, tāpēc jūs vienmēr varat brīvi personalizēt savus analīzes rezultātus.

Jāatzīmē, ka, tā kā šīs grāmatas pēc noklusējuma ir publiskas, lietotāju kopiena pauž dažas bažas, un tādi rīki kā OXT ļauj viņiem uzlabot privātuma noteikšanu.

Ja noteikta metrika sistēmā nav pieejama, OXT uzņem visus personalizētos lietotāju pieprasījumus.

Galīgais spriedums

Lieki piebilst, ka datu vērtība gadu gaitā ir pieaugusi, un uzņēmumi biznesa plānus un mārketinga stratēģijas pamato ar datiem un informāciju. Lai padarītu to vienkāršāku, pat nelielā e-komercijas vietnē tiek pieprasīta lietotāja informācija un pēc tam šie dati tiek izmantoti mārketinga stratēģijas izveidei atbilstošu reklāmu izvietošanai. Blokķēdes analīzei ir galvenā loma galvenajās uzņēmējdarbības aktivitātēs. Dati ir gūti monetizācijā, kur patērētāji ir vairāk informēti par viņu informācijas vērtību. Bet problēma ar datu nodošanu patērētājiem ir tā, ka viņi nevar pārbaudīt savas informācijas nepareizu izmantošanu.

Tomēr blokķēdes tehnoloģija nodrošina pārredzamību un ļauj lietotājiem sekot informācijai, lai pārliecinātos, ka tā netiek izmantota neatbilstošās un noziedzīgās darbībās. Tas veicina uzticēšanos, kur datus var kopīgot tikai pēc tam, kad esat tam piekritis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map