Cik stabila ir stabila monētas cena un vai tās ir kriptovalūtu nākotne?

Nav noslēpums, ka kriptovalūtu tirgus ir ļoti nepastāvīgs, kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin (BTC), cenu pieaugumam un agresīvai kritienai. Šāda veida cenu kustība nav ideāla valūtai, un tāpēc stabilas valūtas jēdziens kļūst arvien pievilcīgāks.

Stabila monētu cena parasti tiek piesaistīta citam aktīvam, piemēram, fiat valūtai, piemēram, dolāram, vai aktīvam, piemēram, zeltam. Viena no šīs pieejas galvenajām priekšrocībām ir tā, ka fiat valūtas ir daudz stabilākas, tādējādi stabila monēta reālā situācijā ir vairāk izmantojama salīdzinājumā ar nestabilām monētām.

Piemēram, Bitcoin 2017. gadā pieauga no zem 5000 USD un līdz gada beigām izdevās pārsniegt 19 000 USD. Tomēr tā cena šogad ir samazinājusies no iepriekšējiem augstākajiem rādītājiem, kas tika novēroti pagājušajā gadā, un pat sasniedza zemāko līmeni aptuveni 6000 USD, cenai saglabājoties ļoti nestabilitātei. Tas padara to mazāk izmantojamu kā valūtu un uzsver vienu no galvenajiem kriptovalūtu negatīvajiem aspektiem darījumos.

Ar šādām kriptovalūtām mainās tas, ka šodien nopirktu produktu ar noteiktu summu nevar rīt nopirkt ar tādu pašu summu, ja cena svārstās. Tādējādi stabilai monētu cenai ir lielāka jēga, ja tā ir piesaistīta stabilai valūtai, jo tā ir ne tikai izmantojamāka ikdienas darījumiem, bet arī ļauj vienkāršāk veikt apmaiņas darījumus, vienlaikus nodrošinot mazāku vērtības zudumu.

Stabilu monētu loma lielajā lietu shēmā

Galvenās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum (ETH), nav ideāli piemērotas ikdienas darījumiem to augstās svārstības dēļ. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tie pastāv, ir atvieglot digitālo norēķinu veikšanu viegli un ātri. Stabila monētu cenu stabilitāte padara tos labāk piemērotus digitālajiem maksājumiem nekā nestabili kolēģi.

Stabilu monētu reālā izmantojamība padara tās piemērotākas lietošanai, īpaši banku nozarē, lai atvieglotu skaidras naudas vai maksājumu pārsūtīšanu pāri robežām. Tas izskaidro, kāpēc vairāk uzņēmumu vairāk interesējas par stabilām monētām.

Stabilas kriptonaudas pievērš uzmanību to stabilitātei, lai piesaistītu adopciju. Daudzas banku organizācijas visā pasaulē ir centušās bloķēt ķēdes tehnoloģiju un kriptonauda, ​​lai uzlabotu savus pakalpojumus. Stabila kriptonauda šādām bankām ir tik jēgpilna, jo tā palīdz izvairīties no svārstīguma briesmām, kas pastāv parastās kriptovalūtās..

Viens labs stabilas kriptovalūtas piemērs ir Piesiet (USDT), kas ir piesaistīts ASV dolāram. Šādas kriptovalūtas izmantošana ir izdevīga arī tirgotājiem, kuri izmanto kriptogrāfijas biržas, kas nenodrošina valūtu pārus ar tādām valūtām kā ASV dolārs. Ja jums ir kriptovalūta, kas piedāvā līdzīgu vērtību, tirgotājiem ir vieglāk ātri izņemt naudu, it īpaši riskantos tirgus apstākļos. Citiem vārdiem sakot, to var uzskatīt par digitālu ASV dolāru.

Tikmēr stabili monētu SIO ir līdzīgi citu kriptovalūtu SIO, taču stabilu monētu priekšrocība ir tā, ka tās sola lielāku stabilitāti, salīdzinot ar nestabilām kriptovalūtām. Tādā pašā veidā ir stabili monētu maki, kurus var izmantot stabilu monētu glabāšanai.

Vai aktīva svārstīgums ir piesaistīts faktoram, kas jāņem vērā??

Ir arī vērts norādīt, ka stabila monēta ir tikpat stabila kā valūta vai aktīvs, uz kura tā balstās. Piemēram, dolāra vērtība iet uz augšu vai uz leju, jo tā tiek tirgota arī forex tirgos. Tas arī nozīmē, ka to vērtību ietekmē tad, kad fiat valūtu ietekmē tādi tirgus faktori kā inflācija, un tas ir viens no šādu kriptovalūtu negatīvajiem aspektiem.

Stabilas monētas joprojām ir samērā jauns jēdziens tirgū. Tomēr, ja tie tiks pareizi ieviesti, tie, visticamāk, iegūs lielāku popularitāti, kā arī būtiski pozitīvi ietekmēs digitālās valūtas tirgu. Līdz šim stabilās monētu cenas ir parādījušas, ka tām ir vērtīgs izmantošanas gadījums, un tāpēc tās varētu būt šeit, lai paliktu.


Kopsavilkums

Stabilas monētas var piedāvāt ieskatu kriptonauda nākotnē kā stabilāka iespēja ikdienas ikdienas darījumiem.

Patika šis raksts? Pārbaudiet Zvaigžņu vs Ripple un NEO vs Ethereum.

Jauns šajā pasaulē? Apskatiet pilnīgu iesācēju rokasgrāmatu par to, kā ieguldīt kriptogrāfijā.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savu pētījumu un pārliecinieties, ka esat izlasījis visu mūsu atrunu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map