Kā iegūt Blockchain darbu?

Blockchain tehnoloģija rada jaunu darba nozari, taču process ir diezgan jauns, un ceļš, uz kuru iet, ir grūtāks. Lai palīdzētu visiem iesācējiem, mēs tur apspriedīsim procesu, kā iegūt blokķēdes darbu.

Tā kā tehnoloģija ir diezgan jauna un nav daudz īstu ceļu, kas varētu garantēt jums darbu. Pat tagad cilvēki neuzklausa par tehnoloģiju, kas viņiem var palīdzēt sasniegt ambīcijas turpināt strādāt pie šīs tehnoloģijas vai izvēlēties to kā derīgu karjeru.

Bet tomēr pieprasījums pēc kvalificētiem cilvēkiem ir visu laiku augstākais. Sakarā ar daudzu blokķēdes pielietojamību, dažādu nozaru uzņēmumi vēlas pieņemt darbā kvalificētu personālu, kas varētu orientēties šajā tehnoloģijā. Tomēr ne visi tiek izgriezti par blokķēdes profesionāļiem. Jums jāapgūst noteikts prasmju līmenis, lai jūs izceltos no pūļa un nopelnītu sev iespēju.

Labās ziņas ir tādas, ka neatkarīgi no tā, vai esat profesionālis vai ne, blokķēdes var atvērt jums durvis uzņēmumu uzņēmumos. Tātad, ja vēlaties strādāt blokķēdē, izmantojiet mūsu ceļvedi, lai uzzinātu par tirgū nepieciešamajām prasmēm un iespējām.

Reģistrēties tūlīt:Kā veidot savu karjeru uzņēmuma blokķēdes kursā

Ceļš lai iegūtu darbu Blockchain

Darba iegūšana blokķēdē nav viegls uzdevums. Ja jums ir jāstrādā un jāprakti daudz prasmju, lai kļūtu par profesionāli. Tomēr ar atbilstošām vadlīnijām jūs varat iemācīties iegūt darbu blokķēdes nozarē. Šeit ir saraksts ar prasmēm, kas jums būs jāapgūst, lai spertu pirmos soļus savas karjeras virzienā.

kā iegūt darbu ar blokķēdi

Uzziniet par pamatiem un pamatiem

Sākotnējā līmeņa blokķēdes darbiem ir nepieciešama mācīšanās par blokķēdes tehnoloģijas pamatiem. Iesācējiem tas ir izšķirošs solis, un jums ir jāapgūst tehnoloģijas sīkumi. Vēl jo vairāk, ja jūs interesē uzzināt par blokķēdi, tad ceļojums jāsāk ar pamatiem.

Patiesībā jūs varat sākt mācīties par to, kā tehnoloģija var darboties kopā ar tās vēsturi un dažādiem ar to saistītajiem rezultātiem. Varat arī izvēlēties iespējamos lietošanas gadījumus un tā tālāk.

Vēl jo vairāk, jūs varat arī apskatīt blokshēmas glosāriju, lai uzzinātu pareizas noteiktu atribūtu definīcijas.

Attīstīt starpdisciplīnu plašas prasmes


Bez starpdisciplīnu prasmēm ir diezgan grūti saprast, ko klienti varētu vēlēties ilgtermiņā. Šāda veida prasmes var arī palīdzēt pārspēt citus darbiniekus un kļūt par iecienītāko darba devēju. Mēs domājam, ka tas ir arī diezgan efektīvs, lai palīdzētu jums iegūt darbu ar blokķēdi un interviju.

Tātad, pārliecinieties, ka sākat pilnveidot plašas starpdisciplīnu prasmes. Tāpēc tādas prasmes kā veiklība, pielāgošanās spēja, kritiskā domāšana, DevOps, prognozes, analīze, pārvaldīšana un vadīšana ir neatņemamas sastāvdaļas.

Ja jūs varat apgūt šīs prasmes, jūs noteikti varat cerēt atstāt intervētāju uz priekšu un iegūt sapņu darbu.

Zināšanas, kā darbojas dažādas bloku ķēdes platformas

Šī prasme ir svarīga gan ekspertu, gan sākuma līmeņa blokķēdes darbiem. Patiesībā, lai kļūtu par blokķēdes ekspertu, jums ir jāsaprot, kā darbojas dažādas bloku ķēdes platformas. Nesaprotot katras platformas mehānismu, jūs tos nevarat izmantot savā blokķēdes risinājumā.

Pat ja jūs tieši nestrādājat pie risinājuma, tomēr, ja esat daļa no komandas, kas nodarbojas ar blokķēdi, jums jāzina, kā viņi strādā. Arī mārketingā vai tiesībaizsardzībā jūs nevarat piedāvāt savu vērtību citiem, ja nezināt, ar ko jums ir darīšana jau no paša sākuma.

Iemācieties savienot tehnoloģijas ar uzņēmumiem

Ja vēlaties izvēlēties lielu algotu darbu, piemēram, blokķēdes inženiera darbu vai attīstīt darbavietas, jums jāapgūst, kā jūs varat savienot biznesa modeļus ar tehnoloģijām. Patiesībā uzņēmumu uzņēmumi ir ieinteresēti tikai blokķēdē, ja vien tas var viņiem piedāvāt labāku uzņēmējdarbības modeļa versiju, kas palielina ieņēmumus.

Tātad, ja jūs nevarat savienot šos divus elementus, kā jūs varat palielināt uzņēmuma ieņēmumus? Patiesībā tas ir nedaudz grūts process un prasa nelielu pieredzi. Vislabāk ir sākt darbu kā praktikantam un iegūt no tā visu nepieciešamo pieredzi.

Ir zināšanas par dažādām izplatītām grāmatām

Nu, šajā pasaulē blokķēde pašlaik nav vienīgā izplatītā virsgrāmata. Jā, blokķēde ir decentralizēta, taču tas ir viens no izplatītās virsgrāmatas veidiem. Tātad, mācoties par blokķēdi, jums vajadzētu sākt mācīties arī par cita veida DLT. Daudzos gadījumos uzņēmumi ir vairāk ieinteresēti izplatītajās grāmatās, nevis tikai pielīmē blokķēdi.

Tātad, ja jūsu uzņēmums vai klients pieprasa citu pieeju, varat to piegādāt, ja jums ir zināšanas par DLT. Patiesībā šī prasme ir vairāk piemērota tādām tehniskām pozīcijām kā izstrādātājs, kvalitatīvi inženieri utt.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par izplatītajām grāmatām? Pārbaudiet galveno ceļvedi, lai saprastu, kas šobrīd ir DLT!

Uzziniet par uzņēmuma biznesa procesiem

Strādājot uzņēmuma vidē, ir tikai saprātīgi, ka jums ir jāpaliek atbilstošam viņu darbam. Tātad, piesakoties darbam bloku ķēdes jomā, izvēlieties uzzināt, kā uzņēmumi veic uzņēmējdarbību.

Patiesībā šīs prasmes ir ārkārtīgi svarīgas, jo līdzīgā situācijā tā var definēt jūsu rezultātu. Ja jūs nezināt, kā viņi strādā, kā gan citādi varat strādāt komandā vai pie vadītāja? Tātad, sāciet savu ceļu, uzzinot, kā darbojas iepirkumi, loģistika, izplatīšana vai pat kases operācijas. Lai iegūtu labāku rezultātu, varat izlasīt lielu uzņēmumu gadījumu izpēti.

Apgūt dažādas programmēšanas valodas

Šī prasme vairāk attiecas uz tehnisko stāvokli, piemēram, blokķēdes inženieru darbiem. Lai iegūtu darbu blokķēdē, jums jāapgūst programmēšanas valodas. Tomēr šeit nepietiks tikai ar vienas vai divu apgūšanu. Patiesībā blokķēde ir sarežģīta tehnoloģija, lai sāktu. Tātad tas satur daudz dažādu algoritmu, kas nāk no dažādām programmēšanas valodām.

Tādējādi sāciet apgūt Python, Solidity, C ++, Java, JavaScript utt. Šīs programmēšanas valodas šobrīd ir visatbilstošākās blokķēdei. Pārliecinieties arī, ka trenējaties pietiekami smagi, lai pilnveidotu savu zināšanu bāzi. Nesteidzieties, jo tas var aizņemt kādu laiku.

Pētiet priekšējās un aizmugurējās tīmekļa izstrādes

Acīmredzot šī prasme ir vairāk piemērota izstrādātāju darbiem blokķēdē. Šajā gadījumā jums jāsāk mācīties, kā darbojas front-end un back-end tīmekļa izstrāde. Ja vēlaties izvēlēties lielāku amatu, jums tas ir jāizpēta, jo lielākajai daļai uzņēmumu tā ir galvenā prasība. Tātad, izpratne par to, kā darbojas API, UI, datu apstrāde, pieprasījumu apstrāde, ir milzīgs plus punkts jums.

Bet pārliecinieties, ka saprotat katru no šiem ar efektivitāti. Patiesībā tā ir kritiska informācija, tāpēc neliela kļūda var izmaksāt jūsu uzņēmumam un jums. Ja vēlaties, varat pievienoties kopienai, lai saņemtu norādes no citiem profesionāļiem.

Reģistrējieties Enterprise Blockchain kursos

Uzņēmumu blokķēdes kursi var jums palīdzēt jūsu mācību procesā. Tā kā tehnoloģija ir diezgan sarežģīta, ir diezgan grūti to saprast no pirmā acu uzmetiena patstāvīgi. Tātad, ja skolotājs vai instruktors palīdz jums saprast un sadalīt visas stundas sagremojamā veidā, jūs varat mācīties ātrāk nekā parasti.

Turklāt, protams, šīs pabeigšanas pievienošana CV var palīdzēt jums parādīt savas zināšanas par šo tēmu pirmajos blokķēdes darbos.

Jau tagad ir pieejami daudzi tiešsaistes kursi, kas jums palīdzēs. Bet pārliecinieties, ka esat apmācīts no uzticama avota, lai izvairītos no nepareizas informācijas.

Uzņēmumu blokķēdes kursi var jums palīdzēt jūsu mācību procesā. Pārbaudiet, kāpēc jums ir jāpiedalās uzņēmuma blokķēdes kursā, lai tagad nodrošinātu brīnišķīgu karjeru!

Izprotiet Blockchain arhitektūras ekosistēmas un standartus

Nu, mēs domājam, ka šī ir vēl viena svarīga prasme, kas jums jāapgūst. Ja vēlaties kļūt par blokķēdes arhitektu, jums jāsaprot, kā darbojas dažādi blokķēdes arhitektūras modeļi. Patiesībā, ja vēlaties strādāt ar dažādiem blokķēdēm, jums ir jāsaprot, kā viņi darbojas. Tātad, izstrādājot savu risinājumu, varat arī veikt izmaiņas vai izveidot jaunu arhitektūras modeli, kas darbojas labāk vai ir līdzīgs blokķēdei.

Es iesaku jums apskatīt dažādu ekosistēmu un standartu gadījumu izpēti, lai iegūtu vairāk zināšanu par šo tēmu. Varat arī izmēģināt kursu, lai uzzinātu vairāk par viņiem.

Ir padziļināta izpratne par datu struktūrām

Padziļināta izpratne par to, kā darbojas bloku ķēdes datu struktūras, aizvedīs tālu. Patiesībā blokķēde neatbalsta katru atsevišķu datu struktūras veidu. Tātad jums ir jāsaprot, kuri ir atbalstīti un kuri nav. Tātad, tiklīdz jūs zināt, kā viņi darbojas, varat sākt tos izmantot savam blockchain projektam.

Es ieteiktu sākt ar Patricia Trees, Merkle Trees un Merkle-Patricia kokiem pašā sākumā. Arī mēģiniet apgūt kriptogrāfiju, jo tas ir izšķirošs elements arī blokķēdē.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim nākamo prasmi, kā iegūt blokķēdes darba rokasgrāmatu.

Zināšanas, kā sazināties ar vērtību

Tas viss būs veltīgi, ja nevarēsiet pareizi nodot savas zināšanas klientiem vai komandas locekļiem. Tātad, pat ja jūs varat kodēt vai izcelt tehnisko aspektu, jūs vispār nevarat spīdēt netehniskajā aspektā. Jums jāzina, kā jūs varat nodot savu informāciju saviem cienījamajiem kolēģiem un komandas locekļiem. Arī šī prasme jums īpaši palīdzēs izcelties intervijas sesijā.

Vēl jo vairāk, ja jūs interesē netehniskas pozīcijas, tad varat izmantot komunikatīvās prasmes, lai uzlabotu izredzes tikt pieņemtam darbā. Tādēļ, lai iegūtu darbu blokķēdē, jums jāapgūst šī prasme.

Iemācieties izmantot dažādus izstrādes rīkus

Patiesībā, strādājot uzņēmuma uzņēmumā, jums būs noteikts stingrs termiņš, kas jums jāievēro. Bet jautājums ir tāds, ka termiņš dažkārt var būt milzīgs un, iespējams, tas nav iespējams, izmantojot tipiskus manuālos līdzekļus. Tātad, lai ietaupītu laiku un resursus, jums jāsāk izmantot izstrādes rīkus.

Parasti jums vajadzētu sagatavoties jautājumiem, kas saistīti ar izstrādes rīkiem, lai jūs vispirms varētu darboties blokķēdē. Pašlaik ir jāzina, kā tos izmantot. Tāpēc pārliecinieties, ka zināt, kā tos izmantot un kā tie darbojas. Vēl jo vairāk, tas ir arī lielisks veids, kā bagātināt savu CV.

Iegūstiet uzņēmuma Blockchain sertifikātu

Pašlaik nav oficiāla grāda vai sertifikāta, ko piedāvā tādas iestādes kā koledžas. Tātad, lai strādātu šajā jomā, jums jāizvēlas iegūt sertifikātu no pazīstama avota. Patiesībā visi šie sertifikāti ir tiešsaistē, un tiem ir liela vērtība, pieņemot darbā uzņēmumus.

Ja jūs saņemat sertifikātu no šiem autoritatīvajiem avotiem, varat parādīt savas blokķēdes prasmes. Tas ir arī pierādījums tam, ka jūs zināt, ko darāt, un esat spējīgs strādāt pie blokķēdes risinājuma.

Jebkurā gadījumā šīs ir visas prasmes, kas jums jāapgūst, lai iegūtu darbu blokķēdē. Pārbaudīsim, kādas karjeras iespējas jūs iegūsiet no šī lauka, lai iegūtu blokķēdes darba ceļvedi.

Vai domājat, vai jums vajadzētu iegūt uzņēmuma sertifikātu? Iepazīstieties ar galvenajiem iemesliem, lai tagad iegūtu uzņēmuma bloku ķēdes sertifikātus!

Darba iespējas Blockchain

Šis saraksts galvenokārt sastāv no pašreizējām labākajām darba iespējām, kuras varat izmantot. Tomēr jums ir daudz citu iespēju. Jebkurā gadījumā sāksim!

Blockchain Professional

Pieprasījums pēc blokķēdes profesionāļiem šobrīd ir augsts. Būtībā viņi ir pieredzējuši izstrādātāji blokķēdes jomā. Patiesībā nav daudz profesionāļu, kas nāk ar pieredzi, kas nepieciešama, lai strādātu blokķēdes risinājumā. Tāpēc pieprasījums padara algu diezgan augstu.

Piemēram, darba samaksa par bloku ķēdi šajā amatā parasti svārstās no $ 150k – $ 175k. Bet tas var sasniegt pat 200 000 USD. Jo pieredzējušāks esi, jo labāk. Praktiski jums būs jāzina programmēšana. Izņemot to, jums būs nepieciešamas prasmes Python, XCOD, MVC, SDL, C, SOAP, C ++, AJAX, Solidity utt..

A aptauja no Hired var sniegt labu perspektīvu algu diapazonā, pamatojoties uz ģeogrāfiju. Pārbaudiet šo tabulu:

LocationBlockchain alga
Čikāga 114 700 USD
Sietla 156 391 USD
Toronto 120 647 USD
SF līča apgabals 170 007 USD
Losandželosa 162 739 USD
Ostina 146 705 USD
Londona 79 689 mārciņas
Bostona 151 662 ASV dolāri
Ņujorka 165 487 ASV dolāri
Denverā 138 000 USD
Sandjego 157 500 USD
Francija 60 882 eiro
Dalasa 132 333 USD
Vašingtona DC. 150 000 USD

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Blockchain konsultants

Blockchain konsultants ir vēl viena ienesīga pozīcija, kuru varat izmēģināt. Patiesībā šī pozīcija ir saistīta ar lielu pieprasījumu un lielu algu. Bet kādi šeit būs jūsu pienākumi? Nu, jums būs jānāk klajā ar stratēģijām, lai jūsu uzņēmums strādātu ar blokķēdes risinājumiem.

Tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūs pareizi analizētu tirgu un izstrādātu plānu, kas noteikti būs veiksmīgs. Vēl jo vairāk, šāda veida darbs galvenokārt ietilpst blokķēdes speciālistu darbos. Mēs teiktu, ka jums ir jāpārzina blokķēdes, lai saprastu mehānismus un izstrādātu perfektu plānu.

Arī alga konsultantiem ir no 69 000 līdz 179 000 USD.

Blockchain arhitekts

Vēl viena lieliska blockchain darba pozīcija ar labu algu diapazonu. Patiesībā blokķēdes arhitekti galvenokārt strādās pie tehnoloģiju infrastruktūras. Tātad, jums būs jāzina par visiem blokķēdes tehniskajiem aspektiem. Turklāt tikai zināšana par viņiem nepalīdzēs atrast darbu šeit. Jums jākļūst par ekspertu infrastruktūras projektēšanā.

Parasti šāda veida amata algu diapazons sākas no 31 000 USD un var sasniegt 140 000 USD. Tomēr tas viss būs atkarīgs no uzņēmuma un no tā, cik daudz viņi ir gatavi maksāt par šāda veida darbu.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitektu kurss

Blockchain projekta vadītājs

Ja vēlaties iegūt bloku ķēdes darbu kā projekta vadītājs, jums daudz jāstrādā pie savām maigajām prasmēm. Patiesībā jums jāapgūst lieliskas komunikatīvās prasmes, kā arī analītiskās un kritiskās domāšanas spējas. Vēl jo vairāk, labākais ir tas, ka šeit jūs varat kļūt par līderi. Tātad, lai paveiktu projektu, jums būs jāsadarbojas ar komandu un jāsniedz viņiem palīdzība.

Algu diapazons šāda veida amatiem ir $ 38k – $ 111k.

Blockchain inženieris

Šī ir vēl viena lieliska iespēja, lai jūs varētu pārbaudīt. Patiesībā šī ir vēl viena ienesīga darba iespēja uzreiz pēc blokķēdes profesionāļiem. Jautājums ir tāds, ka jūsu pienākumi šajā amatā katrā uzņēmumā var atšķirties. Dažos gadījumos jums būs jāuzņemas izstrādātāja loma; citos gadījumos jums var nākties strādāt pie projekta arhitektūras. Tāpēc pārliecinieties, ka saprotat, kā darbojas Corda, Hyperledger vai Ethereum.

Alga par šo blokķēdes darbu katru gadu ir no $ 104k līdz $ 186k!

Blockchain mārketinga speciālists

Tas vairāk attiecas uz netehniskām pozīcijām blokķēdes jomā. Tomēr šis darbs var nodrošināt arī lielisku algas dienu. Arī šī darba pienākumi noteikti jūs visvairāk piesaistīs, ja jums nepatīk tehniskie elementi.

Bet jums ir jāsaprot, kā darbojas tehnoloģija, pat ja jums nav jāpiedalās izstrādes posmā. Tāpēc, tiklīdz esat uzzinājis, ko jūsu uzņēmums izlaiž, jūs varat sākt piesaistīt patērētājus, pamatojoties uz to.

Jebkurā gadījumā šāda veida blokķēdes speciālistu darbi katru gadu var nopelnīt $ 34k- $ 72k!

Blockchain kvalitātes inženieris

Ja vēlaties iegūt darbu ar blokķēdi, varat doties arī pie kvalitatīviem inženieriem. Patiesībā kvalitatīviem inženieriem ir jāstrādā pie blokķēdes inženiera un pat jāuzņemas inženiera lomas. Šeit jums būs jāpārbauda, ​​vai izstrādātājs vai inženieri iet uz pareizā ceļa, vai viņi ir izdarījuši kļūdas savā darbā.

Tas ir ļoti kritisks darbs, kas katru gadu var maksāt no $ 51k līdz $ 94k.

Blockchain juridiskais konsultants

Blokķēdes juridiskajiem konsultantiem ir ļoti svarīga loma blokķēdes ekosistēmā. Patiesībā lielākā daļa blokķēdes projektu neatbilst katras valsts tipiskajiem likumiem vai noteikumiem. Tātad jurista ziņā ir pārliecināties, ka uzņēmums neiekļauj nevienu elementu vai neveic projektu, kas ir pretrunā ar noteikumiem.

Algu diapazons šāda veida amatiem ir USD 23–176 000 USD.

Blockchain datu zinātnieks

Vēl viena augsti apmaksāta pozīcija ir datu zinātnieks. Mēs zinām, ka tas var izklausīties mazliet dīvaini, jo blokķēde ir pašpietiekama. Bet laiku pa laikam tā patiešām ir nepieciešama apkope. Vēl jo vairāk, tā kā daudzās citās tehnoloģijās sāk iekļaut šo dzega sistēmu, viņiem ir nepieciešama kvalificēta persona, kas varētu analizēt datus un noskaidrot visas neatbilstības.

Tātad, jūs varat iegūt šo bloku ķēdes darbu, ja jums ir augstas analītiskās prasmes un jums patīk rīkoties ar datiem. Jūs varat sagaidīt algu, sākot no 65 000 USD. Bet tas var sasniegt pat 154 000 USD.

Blockchain drošības eksperts

Vēl viena lieliska iespēja, lai jūs varētu pārbaudīt, ir blockchain drošības eksperta pozīcija. Ja vēlaties iegūt darbu ar blokķēdi un vēlaties strādāt drošības aspektā, tas jums ir vispiemērotākais. Šeit jums būs jāuztur drošība visā projektā. Vēl jo vairāk, jums jānodrošina, ka jūsu kods var nodrošināt 100% drošību un atbrīvoties no jebkāda veida nepilnībām, kuras kibernoziedznieki var izmantot. Tātad, jums ir jābūt plašai zināšanai par blokķēdes drošības aspektiem.

Šeit jūs varat saņemt algu, sākot no 49 000 USD, un tā var sasniegt pat 178 000 USD!

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Blockchain drošības ekspertu kurss

Kāpēc jums vajadzētu meklēt darbu Blockchain?

Ja domājat, vai blokķēde ir laba karjera, tālāk sniegtie punkti novērsīs visas jūsu šaubas. Apskatīsim galvenos iemeslus, kāpēc izvēlēties blokķēdi kā karjeru un iegūt blokķēdes darbu.

Ienesīgs algu diapazons

Gandrīz viss blokķēdes darbs katru gadu var palīdzēt iegūt labu algu. Patiesībā, ja jūs saņemat darbu ar blokķēdi, jūs varat nopelnīt līdz 200 000 USD gadā! Tā ir milzīga naudas summa, kas nākotnē var jums piedāvāt drošību. Lai arī nepieredzējušajiem sākuma summa ir mazāka, bet, uzkrājot pieredzi, jūs varat sagaidīt arvien vairāk.

Lielāka nomas likme

Vēl viens iemesls, kā iegūt darbu blokķēdē, ir nomas likme. Patiesībā daudzas tradicionālās jomas ir piesātinātas ar ierobežotu skaitu uzņēmumu, kas katru gadu pieņem darbā. Bet blokķēde ir jauna tehnoloģija, tāpēc pieprasījums joprojām ir liels, un tas paliks šāds ilgu laiku. Tātad, ja jūs varat parādīt savas prasmes, tad jūs varat iegūt darbu lielos uzņēmumos ar ienesīgu statusu.

Mazāka konkurence

Lai arī tirgus ir milzīgs, tas joprojām pieaug. Pat tagad daudzi cilvēki pat nezina, kas ir blokķēdes tehnoloģija vai kā tā darbojas. Tātad kvalificētu cilvēku attiecība šajā gadījumā ir diezgan zema. Tāpēc, strādājot darbā, jūs sagaida mazāka konkurence. Mēs domājam, ka tas ir labs iemesls, lai iegūtu darbu ar blokķēdi, jo tas prasīs mazāk pūļu, lai to izdarītu.

Globālā revolūcija

Ja jums patīk tehnoloģijas, tad kāpēc neiekļūt darbā blokķēdē? Šis ir jaunas ēras sākums, un kāpēc jūs to neizbaudīsit pilnībā? Vienkārši padomājiet par to! Jūs sākat strādāt pie globālas revolūcijas, kas tik daudzos veidos mainīs pasauli. Vēl jo vairāk, ar savām prasmēm, iespējams, pats būsiet atbildīgs par daudzām izmaiņām.

Ekskluzīvas darba vietas

Kā jūs jau zināt, darba vietas ir ekskluzīvas un pavisam jaunas. Tātad, saņemot darbu blokķēdē, jūs varat sagaidīt arī vislielāko labumu. Daudzos gadījumos uzņēmumi ir gatavi jūs uzņemt, kā vēlaties. Tātad, iespējams, jums pat nebūs jāstrādā parastajā 9–5 maiņā.

Uzņēmējdarbības vide

Mēs domājam, ka šī ir vislabākā pieredze, ja jūs saņemat darbu ar blokķēdi. Gandrīz visos gadījumos jūs sākat strādāt uzņēmuma vidē. Patiesībā tagad daudzi uzņēmumu uzņēmumi meklē talantus, kuri var palīdzēt viņiem saprast blokķēdes nozīmi un palīdzēt izmantot funkcijas. Tā ir lieliska pieredze, lai iegūtu karjeru šajā nozarē.

Beigu piezīme

Esam nonākuši mūsu rokasgrāmatas “Kā iegūt darbu blokķēdē” beigu punktā. Tagad, kad jūs zināt prasmes, kas jums nepieciešamas, lai nodrošinātu blokķēdes darbu, varat sākt apmācības procesu. Blockchain tehnoloģija ir lielisks lauks, lai sāktu savu karjeru. Tehnoloģija zied un ir agrīnā ieviešanas fāzē. Tātad, tas ir ideāls laiks, lai jūs varētu izvēlēties darbu šajā jomā.

Ja esat tikai iesācējs un vēlaties sākt apmācību kā profesionālis, varat pārbaudīt mūsu sertificēto uzņēmuma blokķēdes profesionālo kursu. Novēlam jums visu to labāko jūsu turpmākajos centienos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map